TTEC Sounbuddy2 Çocuk Kulaklığı
TTEC Sounbuddy2 Çocuk Kulaklığı
TTEC Sounbuddy2 Çocuk Kulaklığı
TTEC Sounbuddy2 Çocuk Kulaklığı
TTEC Sounbuddy2 Çocuk Kulaklığı
TTEC Sounbuddy2 Çocuk Kulaklığı
TTEC Sounbuddy2 Çocuk Kulaklığı
TTEC Sounbuddy2 Çocuk Kulaklığı

TTEC Sounbuddy2 Çocuk Kulaklığı

Renk: Mavi
Dahili Hafıza: Standart
Tarifeye ek
Tarifeye ek aylık ödeme seçeneği
Tarifeye Ek 12 Ay Taksitli Toplam Fiyat
1.548

Ücretsiz
İade
Taksitli
Ödeme
Kesintisiz
Destek
Bilgilendirme
Bilgilendirme

Kampanyalı fiyata sizi aşımdan koruma amaçlı ek internet paket ücreti de dahildir. Detaylar için sıkça sorulan soruları inceleyebilirsiniz

Öne Çıkan Özellikler
Öne Çıkan Özellikler

Ultra hafif ve rahat tasarım, 85 dB güvenli ses limiti, Bluetooth 5.3 ile gelişmiş kablosuz bağlantı, Aramalar için dahili mikrofon, Müzik ve ses kontrol tuşları, Ekstra dayanıklı, esnek ve ayarlanabilir kafa bandı, Ekstra yumuşak kulaklık pedleri, Tek şarj ile 30 saate kadar pil ömrü, Charge ve Go ile 15 dakikalık şarj 7 saat kullanım sağlar, Kablolu kullanım seçeneği için ses kablosu içerir, 3 yaş ve üstü çocuklar için, Avrupa Birliği Standartları'na (CE) uygun

Bilgilendirme
Bilgilendirme

Kulaklık ürünlerinin paketi/ambalajı açıldığı takdirde iade edilmesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmadığı için kabul edilmemektedir. Diğer aksesuar ürünlerinin iadesi kabul edilmektedir.

Ücretsiz Teslimat
Ücretsiz Teslimat

Tüm illerde 3-6 iş günü içinde ücretsiz teslimat.

Çözüm Uzmanı
Çözüm Uzmanı

Hem telefonunuzu seçerken, hem de satış sonrasında ihtiyacınız olan tüm konularda destek verecek Çözüm Uzmanlarımız Online Mağazada sizleri bekliyor. Tüm sorularınız için arayabileceğiniz özel uzman hattımız: 0542 756 70 00

Dünyaca ünlü ses ekipmanları üretiminde bulunan markalar, çocuk kulaklık modellerini son nesil teknoloji ile üretir. Müzik dinlemeyi seven ve teknolojiye merakı olan çocukların ilgi odağı olan çocuk kulaklık modelleri piyasada dikkatleri üzerine çeker. Genellikle oyun için sıklıkla tercih edilen kulaklık modelleri kulağı tam olarak kaplayan ve kulak üstünde kullanımı uygun nitelikte olarak imal edilir. Çocuk kulaklık üretiminde titizlikle üretilen ürünler markalara göre çeşitlilik gösterebilir. Çocukların sağlığı için yüksek kalitede imal edilen çocuk kulaklık modelleri, uzun süreli bir kullanım imkanı sağlar. Uzun yıllar sektörde bulunan markalara göz atarak çocuğunuzun keyifli vakitler geçirmesine olanak sağlayabilirsiniz. Hem akıllı telefonlarda hem de bilgisayar ve tablet gibi teknolojik aletler de kullanılabilen kulaklık modelleri tasarımlara göre değişiklik gösterebilir. Çocuklar için özel olarak üretilen kulaklık modelleri, yetişkin kulaklıklarına nazaran daha farklı tasarımlarda piyasada bulunur. Ttec SoundBuddy kulaklık da bu ürünler arasında yer alıyor.
Ttec çocuk kulaklık modelleri, modern teknolojiye uygun bir şekilde tasarlanarak genç kullanıcıların ihtiyaçlarına hitap eden çeşitli özellikler sunan kulaklık seçenekleridir. Renkli ve çocuk dostu tasarımlarıyla öne çıkan bu kulaklıklar, kablosuz bağlantı özelliği sayesinde çocuklara özgü hareket özgürlüğü sağlar. Bluetooth teknolojisi sayesinde kablo karmaşasından kurtulan çocuklar, rahatlıkla müzik dinleyebilir veya video izleyebilirler. Kulaklık modelleri genellikle çocukların hassas kulakları düşünülerek üretilir ve ses seviyeleri güvenli bir düzeyde tutulur. Modellerde ses sınırlayıcı özellikler bulunur, böylece çocuğun kulağına zarar verebilecek aşırı yüksek sesler otomatik olarak engellenir. Renk seçenekleri geniş bir yelpazede sunulur ve çeşitli desenlerle süslenmiş kulaklık modelleri çocukların ilgisini çeker. Dayanıklı malzemelerden üretilen ve çocukların aktif yaşam tarzlarına uygun olan bu kulaklıklar, genellikle hafif ve katlanabilir özelliklere sahiptir, bu da taşınabilirlik açısından avantaj sağlar. Ttec SoundBuddy 2, teknolojiyi güvenli ve eğlenceli bir şekilde keşfetmelerini sağlayarak genç kullanıcılara özel bir deneyim sunar. SoundBuddy 2’nin genel özellikleri şu şekilde listelenebilir: - Ultra hafif ve rahat tasarım - 85 dB güvenli ses limiti - Ekstra dayanıklı, esnek ve ayarlanabilir kafa bandı - Ekstra yumuşak kulaklık pedleri - 3 yaş ve üstü çocuklar için Avrupa Birliği Standartları’na (CE) uygundur.
Ttec SoundBuddy 2 bluetooth kulaklık, ultra hafif ve rahat bir tasarıma sahiptir. Çocukların oyun oynarken, müzik dinlerken ya da video izlerken zorluk yaşamaması için ekstra dayanıklı, esnek ve ayarlanabilir kafa bandı yapısı ile tasarlanmıştır. Mavi ve pembe renk seçenekleri bulunur. Aynı zamanda kullanıcılar sağladığı diğer fonksiyonel özellikler de şu şekildedir: - Ayarlanabilir Kafa Bandı - Çocuk Kulakları için Özel Tasarım - Esnek Tasarım - Kafa Bandı Yastığı
Ttec SoundBuddy 2 bluetooth çocuk kulaklığı, çocukların kulaklarının zarar görmemesi için 86 dB güvenli ses limiti ile sınırlandırılmıştır. Böylece ses; akıllı telefon, tablet, bilgisayar ya da herhangi başka bir cihazdan yükseltilse bile limitlenen desibel değerinin üzerine çıkamaz ve çocuklar güvenli bir şekilde kulaklığı kullanabilir.
Yetişkin kulaklık pedlerinin aksine Ttec SoundBuddy 2 çocuk kulaklığı kulaküstü çocuk kulaklığın kulaklık pedleri, çocuklara uygun olarak çok daha yumuşak imal edilmiştir. Böylece çocukların kulaklarının rahat etmesi sağlanır.
SoundBuddy 2 çocuk kulaklığı kablolu kulaklık kategorisinde yer almaktadır. 3.5 mm konnektör tipine sahip olarak üretilir. Düz tip jak kablo yapısı ile kullanıcılara sunulur. Bluetooth özelliği ile de kolay bir kullanım sağlar.
3 yaş ve üzeri için uygun olan bu kulaklık modeli, tek şarj ile 30 saate kadar pil ömrü ve Charge&Go ile 15 dakikalık şarj 7 saat kullanım sağlar. 10 dakikalık bir şarj ile de 1.5 saatlik kullanım sağlayabilirsiniz.
Ttec Sound Buddy 2 çocuk kulaklığı bluetooth özelliği olmasına rağmen kablolu bir kullanım sağlıyor. 3 yaş ve üzeri çocuklar için kullanıma elverişli olarak üretiliyor. Bu bağlamda da kulak kısımları oldukça yumuşak ve kaliteli malzemeler ile üretiliyor. Ses düzeyi de çocuklar için test edilmiş olarak tasarlanıyor. Yetişkinlere özel olan kulaklıklardan oldukça farklı denebilir. Burada öncelik çocukların kullanımına ve yapılarına uygun olarak tasarlanması oluyor. Bu serinin hem kız hem de erkek çocuklar için eğlenceli tasarımları bulunuyor.
Kulaklıkları düzenli aralıklarla temizlemek gerekir. Kulak yastıkları çıkarılabilirse, bunlar yıkanabilir veya değiştirilebilir, bu da hijyenik bir ortam sağlar. Suya dayanıklı olmayan parçaların temizliği için nemli bir bez veya temizlik bezi kullanılmalıdır. Elektronik kısımları temizlemek için kulak pamuğu veya yumuşak bir fırça kullanılabilir. Aşırı sıvı kullanılmamalı ve temizlik sırasında kulaklıkların içine su sızmamasına dikkat edilmelidir. Kulaklıkların taşınabilirliği için genellikle katlanabilir mekanizmalar içerir, bu nedenle kulaklıkların düzgün bir şekilde katlanması ve depolanması, mekanizmanın zarar görmesini önler. Çocukların kulaklıkları çocuklara özel tasarlanmış ise, güvenlik açısından ses sınırlayıcı özellikleri düzenli olarak kontrol edilmelidir. Çocuğun kulaklıkları uygun bir şekilde takmasına ve kullanmasına yardımcı olmak için ebeveynler tarafından yönlendirme yapılmalıdır. Basit bakım ve temizlik yönergeleri, çocuk kulaklıklarının daha uzun süre sağlıklı ve güvenli bir şekilde kullanılmasını sağlar.
Ttec Sound Buddy çocuk kulaklık fiyatları modellerine göre farklılık gösterebiliyor. Kulaklık konusunda kullanıcı memnun etmeyi amaçlayan ve farklı birçok ürünü bulunan marka çıkan her serisinde farklı özelliklerle kullanıcıların karşısına çıkıyor. Böylece kullanıcı deneyimini de her ürününde artırmayı hedefliyor. Teknik ve donanımsal özellikler değiştikçe fiyatlarda da değişiklikler olabiliyor. Fiyat aralıklarını belirleyen birçok farklı etmen bulunuyor. Ttec çocuk kulaklık fiyatları; ürün çeşidine, rengine, şarj süresine, performansına, ses kalitesine göre değişiklik gösterebiliyor. Ttec kulaklık ve çocuk kulaklıklar teknolojinin gelişmesi ve yenilenmesi ile birlikte üstüne katarak daha da fonksiyonel hale geliyor. Buna bağlı olarak da ürünlerin fiyat skalası değişebiliyor. Çeşitli kulaklık modellerini inceleyebilirsiniz. Vodafone üzerinde listelenen diğer ürünleri de inceleme imkanınız bulunuyor.
Vodafone satın alacağınız ürün hakkında detaylı bilgi sunuyor. Satın alınacak ürünün teknik ve donanımsal özellikleri kolayca incelenebiliyor. Ayrıca Vodafone faturaya ek ürün listesi ile hem ihtiyacınız olan cep telefonu, akıllı saat, tablet ve bilgisayar genelinde hem de Ttec çocuk kulaklık ya da bluetooth kulaklık özelinde detaylı araştırma yapabilirsiniz. İstek ve ihtiyaçlarınızı belirledikten sonra bu kulaklığın sizin için uygun olup olmadığına gerekli değerlendirmeler sonrasında ulaşabilirsiniz. Karşılaştır seçeneği ile incelediğiniz ürün ile başka ürünler arasında karşılaştırma yapabilirsiniz. Karşılaştırma yapabilmek için en az iki ürün seçmelisiniz. Özellikle de iki ürün arasında kararsızlık yaşadığınız durumlarda bu özelliği kullanarak seçim yapma işleminizi daha kolay ve pratik hale getirebilirsiniz.
Kulaklık Özellikleri
Aktif Gürültü Önleme (ANC)
-
Kablosuz (Wireless)
-
Bluetooth Versiyon
5.3 V
Mikrofon
Var
Telefonla Konuşma
Var
Müzik Dinleme
-
Konuşma Süresi (saat)
-
Müzik/İçerik Dinleme Süresi (saat)
-
Çoklu Bağlantı
-
Frekans yanıtı (Hz-kHz)
-
Kulaklık Tipi
-
Kullanım Tipi
-
IPX7 özelliği (su geçirmezlik)
-
Uyumlu İşletim Sistemi / Marka
-
İletişim mesafesi (m)
10 m
Kulaklık şarj süresi (saat)
-
Şarj kutusu şarj süresi (saat)
-
Global versiyon
-
Gaming Kulaklığı
-
TTEC Sounbuddy2 Çocuk Kulaklığı
TTEC Sounbuddy2 Çocuk Kulaklığı

Bu ürün için henüz değerlendirme bulunmuyor

Değerlendirmeleriniz ile milyonlarca Vodafone müşterisine yardımcı olmak ister misiniz?

Ttec SoundBuddy 2 Bluetooth Çocuk Kulaklığı / USB-A - Micro USB şarj kablosu / Aux ses kablosu / Kullanım kılavuzu