Tecno TWS Earphones BDE01
Tecno TWS Earphones BDE01
Tecno TWS Earphones BDE01
Tecno TWS Earphones BDE01

Tecno TWS Earphones BDE01

Renk: Siyah
Dahili Hafıza: Standart
Tarifeye ek
Tarifeye ek aylık ödeme seçeneği
Tarifeye Ek 12 Ay Taksitli Toplam Fiyat
1.032

Ücretsiz
İade
Taksitli
Ödeme
Kesintisiz
Destek

Seçtiğin cihazı inceleyerek almak için sana en yakındaki mağazayı görüntüle.
Bilgilendirme
Bilgilendirme

Kampanyalı fiyata sizi aşımdan koruma amaçlı ek internet paket ücreti de dahildir. Detaylar için sıkça sorulan soruları inceleyebilirsiniz

Öne Çıkan Özellikler
Öne Çıkan Özellikler

Qualcomm un aptX Kayıpsız Ses Sistemi - CVC8.0 çağrı gürültüsü azaltma - 27 saate kadar oynatma süresi - IPX5 Ter, Su ve Toza Dayanıklılık

Bilgilendirme
Bilgilendirme

Kulaklık ürünlerinin paketi/ambalajı açıldığı takdirde iade edilmesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmadığı için kabul edilmemektedir. Diğer aksesuar ürünlerinin iadesi kabul edilmektedir.

Ücretsiz Teslimat
Ücretsiz Teslimat

Tüm illerde 3-6 iş günü içinde ücretsiz teslimat.

Çözüm Uzmanı
Çözüm Uzmanı

Hem telefonunuzu seçerken, hem de satış sonrasında ihtiyacınız olan tüm konularda destek verecek Çözüm Uzmanlarımız Online Mağazada sizleri bekliyor. Tüm sorularınız için arayabileceğiniz özel uzman hattımız: 0542 756 70 00

Günlük hayatta, yolculukta, yürüyüş yaparken veya sporda çoğu kişi tarafından yapılan ortak aktivite şüphesiz müzik dinlemektir. Müzik dinlemek, gün içerisinde beş dakikada olsa genellikle insanların yaptığı bir aktivitedir. Bazı insanlar için meditasyon bile sayılabilir. Müzik dinlemek için çeşitli araçlar kullanılabileceği gibi kulaklık bunların arasında en yaygın olarak kullanılanlardan biridir. Kulaklık, müzik dinlemek dışında telefonla görüşme yapılacağı zaman telefonu kulağa dayamak yerine de sıklıkla kullanılan aksesuardır. Tecno TWS Earphones BDE01 mikrofonlu kulaklık, akıllı telefonlarda kullanılabilir. Tasarımı oldukça sadedir. Yüksek ses sistemi ile daha iyi müzik dinleme ve telefon görüşmesi yapabilme imkânı sunar. Tecno TWS kulaklıkları ve özelliklerini inceleyebilirsiniz.
Tecno bluetooth kulaklık kullanımı kolay bir yapıya sahiptir. Bu sayede hiçbir kablo yuvasına ihtiyaç duymadan uzaktan bağlantı oluşturabilirsiniz. Ürün, hareket alanınızı kısıtlayıcı engellerin önüne geçerek fonksiyonlu bir ortam hazırlar. Herhangi bir konuyla meşgulken telefonunuza temas etmek mecburiyetinde kalmadan işlerinizi kısa sürede bitirebilir ve aktivitelerinize hız kesmeden devam edebilirsiniz. Tecno BDE01 sayesinde toplu taşıma araçları gibi insan kalabalığının olduğu noktalarda çevrenize rahatsızlık vermeden dizileri, filmleri veya dersleri verimli ses sistemiyle takip edebilirsiniz. Güçlü pil kapasitesini değerlendirerek cihazı uzun süre kullanabilirsiniz. Şarj etmek istediğinizde hızlıca cihazın enerjisini yenileyebilirsiniz. Gürültü azaltma niteliklerine sahip bluetooth kulaklık, farkını ortaya koyarak sizi etrafınızdaki işitsel uyarılardan arındırır. Rahatsız edici seslerin problem çıkarmasına izin vermeyerek dilediğiniz yayına kulak verebilirsiniz. Siz de bu şansları elde etmek için ürünü kullanmaya başlayabilirsiniz.
Bir adet şarj kutusu içerisinde sağ ve sol kulak için iki adet kulaklık bulunuyor. Kablosuz kulaklıklar aynı zamanda kablosuz şarj kutusuyla şarj edilebiliyor. Kulaklık boyutları konforlu bir kullanım sunuyor. Tecno BDE01 boyutları her biri için; - Sağ Kulaklık Uzunluk: 27.5 mm - Sağ Kulaklık Genişlik: 20.5 mm - Sağ Kulaklık Derinlik: 6.7 mm - Sol Kulaklık Uzunluk: 27.5 mm - Sol Kulaklık Genişlik: 20.5 mm - Sol Kulaklık Derinlik: 6.7 mm Aynı zamanda kablosuz şarj kutusu da sürekli taşımak için ideal boyutlarda. Böylelikle istenildiği an kutuya yerleştirilerek kulaklıkları şarj edebilmek mümkün oluyor. Böylece BDE01 deneyimi kesintisiz bir şekilde devam edebiliyor.
Tecno TWS Earphones BDE01 kulaklık bağlantı özellikleri incelendiğinde 5.0 bluetooth versiyonu bulunduğunu söylemek mümkün. Wi-Fi ve GPS özelliği bulunmuyor. 60ms ultra düşük gecikme ile oyunlarda büyük bir kolaylık ve eğlence sağlıyor. Rakibinizin yerini doğru bir şekilde konumlandırabilmenize de yardımcı oluyor. Size ise silah atışını, ayak seslerini, iletişimi ve daha fazla çevre sesini duymanın keyfini çıkarmak kalıyor.
TWS BD01 kulaklıklar hem de şarj kutusu şarj edilebilir. Her bir kulaklık tek şarj ile 10 saate kadar dinleme süresi ve 9 saate kadar konuşma süresi sağlıyor. Kutusu ile birlikte düşünüldüğünde birden fazla kez kulaklıklar şarj edilebiliyor. Bu sayede toplamda 24 saatten fazla dinleme süresi sunmuş oluyor. Acil olarak şarj etmek gerektiğinde Kulaklık kutusuna 15 dakika bekletilerek 2 saatlik konuşma süresi veya 3 saatlik bir dinleme süresi elde edilebiliyor. Pil ömrünün ne kadar kaldığını öğrenmek de çok kolay. Kulaklık telefona yaklaştırıldığında pil bilgileri görülüyor. Batarya konusunda kullanıcı dostu olduğunu söylemek mümkün. Kulaklık şarj kutusu 2 saatte, kulaklıklar ise 1.5 saatte %100 şarj kapasitesine ulaşıyor. Değiştirilebilir batarya imkânı da bulunMuyor. Pil kapasitesi 300 mAh olarak biliniyor. Pil türü polimer şeklinde tasarlanıyor. Kablosuz şarj imkânı bulunmuyor. Type-C şarj girişi ile üretiliyor.
Ergonomik tasarım ve IPX7 su sıçramalarına karşı dayanıklılık ile farklı koşullarda kullanım imkânı sağlıyor. IPX5 iOS ve Android uyumlu olarak çalışmasına yarıyor. Seviyesi azalıp artan ve yanıp sönen harika ışıklar, oyun atmosferini yaşayıp başarıya ulaşmanız için tasarlanmıştır. Söz konusu kulaklık kulak içi kulaklık modeli ile üretiliyor. Kulak içi kulaklık kategorisinde yer alan cihaz, kulak içi yapısına uygun ergonomide üretilmiştir. Uzun süreli görüşmelerde ve müzik dinlemede büyük konfor sağlar. Kulak iç yapısını rahatlatan ve iç yapıda oluşabilecek tahribatların önüne geçen yumuşak kulak toplarına sahiptir. Kulaklık tipi stereo olarak üretilen kulaklığın şarj kutusu da kendi gibi oldukça ergonomik bir kullanıma sahip.
Kulaklığa dokunarak dilediğiniz gibi kullanım sağlayabilirsiniz. Sadece dokunarak modu değiştirin, müzik çalarınızı kontrol edin. Dokunma işlevselliği şu şekildedir: - Çift dokunma: Oynat / Duraklat, Çağrı Cevaplandır / Çağrı Sonlandır - Üç kez dokunma: Sonraki şarkı - Tek kulaklığa uzun dokunma: Çağrıyı reddet - Her iki kulaklığa uzun dokunma: - Gürültü azaltma ve şeffaf mod arasında geçiş yap
Kulaklık deneyimini engelli kişiler için de kolay ve verimli bir hale getirmek için geliştirilmiş özellikler bulunuyor. Bu özelliklerden birisi de canlı dinleme özelliği. Kalabalık bir ortamda duymakta zorlanıldığında kullanılabilecek bir özellik. Bu özellik sayesinde kulaklığın bağlı olduğu cihaz bir mikrofona dönüşüyor. Böylece işitme zorluğu ortadan kaldırılmış oluyor. Kulaklık seviyeleri ile basit bir şekilde o anki ihtiyaca göre kulaklığın ses çıkışının ayarlanmasını sağlıyor. Böylece gürültülü ve sesli ortamlarda uyarlanabilen işitme deneyimleri sağlanmış oluyor.
Kulaklık gibi dışarıya ses geçirebilen ürünlerde çevre duyarlılığı önemli bir özellik oluyor. Tecno ürettiği tüm cihazlar için çevre üzerindeki etkilerini de önemser. Bu sebeple tam ürün ömrü yaklaşımıyla cihazların üretimini gerçekleştirir. Bu yaklaşımla üretilmiş kulaklık da çevre için duyarlı bir cihazdır. Örneğin bromlu alev geciktirici kullanılmayarak çevre üzerindeki etkilerinin azaltılması amaçlanmıştır. Çevre ve insan sağlığı göz önünde bulundurularak cıva içermeyen bir ürün olarak tasarlanmıştır. Aynı zamanda PVC ve berilyum içermez. Böylece çevre dostu bir kulaklık tasarlanarak, çevre üzerindeki etkileri en aza indirgenmiş oluyor.
Tecno TWS Earphones BDE01 bluetooth kulaklık fiyatları modellerine göre farklılık gösterebiliyor. Kaliteli ve uzun ömürlü kullanımlar sağlamayı amaçlayan marka çıkan her serisinde farklı özelliklerle kullanıcıların karşısına çıkıyor. Teknik ve donanımsal özellikler değiştikçe fiyatlarda da değişiklikler olabiliyor. Vodafone satın alacağınız ürün hakkında detaylı bilgi sunuyor. Satın alınacak ürünün teknik ve donanımsal özellikleri kolayca incelenebiliyor. Ayrıca Vodafone faturaya ek ürün listesi ile hem ihtiyacınız olan cihazlar genelinde hem de Tecno bluetooth özelinde detaylı araştırma yapabilirsiniz. Faturaya ek kulaklık satın alma seçeneğini de değerlendirebilirsiniz. İstek ve ihtiyaçlarınızı belirledikten sonra bu kulaklığın sizin için uygun olup olmadığına gerekli değerlendirmeler sonrasında ulaşabilirsiniz. Karşılaştır seçeneği ile incelediğiniz ürün ile başka ürünler arasında karşılaştırma yapabilirsiniz. Karşılaştırma yapabilmek için en az iki ürün seçmelisiniz. Özellikle de iki ürün arasında kararsızlık yaşadığınız durumlarda bu özelliği kullanarak seçim yapma işleminizi daha kolay ve pratik hale getirebilirsiniz. Akıllı aksesuarlardan olan kablosuz kulaklıklar için detaylı bir araştırma yapabilirsiniz. Faturaya ek telefon, tablet gibi çok sayıda teknoloji ürünlerini de değerlendirebilirsiniz.
0
Ağırlık & Boyut
Boyut
27.5 x 20.5 x 6.7 mm
Batarya
Değişebilir Batarya
Desteklemiyor
Pil Kapasitesi (mAh)
300 mAh
Pil Türü
Polimer
Kablosuz Şarj
Desteklemiyor
Şarj Girişi
Type-C
Bağlantı
Bluetooth Versiyonu
5.0
Wi-Fi
Desteklemiyor
GPS
Desteklemiyor
NFC(Yakın Alan İletişimi)
Desteklemiyor
Kulaklık Özellikleri
Aktif Gürültü Önleme (ANC)
Yok
Kablosuz (Wireless)
Kablosuz
Bluetooth Versiyon
5.0
Mikrofon
Destekliyor
Telefonla Konuşma
Destekliyor
Müzik Dinleme
Destekliyor
Konuşma Süresi (saat)
9 saat (kulaklık) / 27 saat (Kulaklık + Şarj Kutusu)
Müzik/İçerik Dinleme Süresi (saat)
10 saat (kulaklık) / 27 saat (Kulaklık + Şarj Kutusu)
Çift Telefon Desteği
Desteklemiyor
Frekans yanıtı (Hz-kHz)
20 Hz-20KHz
Kulaklık Tipi
Kulak içi
Kullanım Tipi
TWS kulaklık
IPX7 özelliği (su geçirmezlik)
IPX5
Uyumlu İşletim Sistemi / Marka
IOS/Android
İletişim mesafesi (m)
10
Kulaklık şarj süresi (saat)
1.5 saat
Şarj kutusu şarj süresi (saat)
2 saat
Global versiyon
Global birleşik versiyon
Gaming Kulaklığı
Hayır
Tecno TWS Earphones BDE01
Tecno TWS Earphones BDE01
4.20
/ 5 üzerinden
6 değerlendirme
Genel Değerlendirme
5
% 754
% 03
% 82
% 01
% 17

Ürün Özelliklerine Göre Değerlendirme
Batarya
4
Dayanıklılık
4
Kullanım Kolaylığı
4
Genel Memnuniyet
4
6 yorumdan 5 tanesi gösteriliyor
VK
11 Gün önce, VE** K.** - Hakkari

lütfen bian önce ürünün gelmesini istiyoruz kaç haftadır bekliyoruz

İÖ
152 Gün önce, İS** Ö.** - Adana

herkese tavsiye ederim.

TY
267 Gün önce, TA** Y.** - Ankara

oppo a5 2020 de mğzik dinlerken ses çok kısık

HK
277 Gün önce, HA** K.** - Bursa

pili saatlerce bitmiyor sesi tatminkar ötesi.harika cihaz şiddetle tavsiye

SO
358 Gün önce, SE** O.** - Aksaray

şarjı kaç saat gidiyor

Cihaz/USB Kablosu/Garanti Belgesi/Hızlı Başlangıç Kılavuzu/Kulaklık İçin Yedek Silikon

0