TCL Akıllı Çocuk Saati MT42
TCL Akıllı Çocuk Saati MT42
TCL Akıllı Çocuk Saati MT42
TCL Akıllı Çocuk Saati MT42

TCL Akıllı Çocuk Saati MT42

Renk: Siyah
Dahili Hafıza: Standart
Tarifeye ek
Tarifeye ek aylık ödeme seçeneği
Tarifeye Ek 12 Ay Taksitli Toplam Fiyat
6.480

Ücretsiz
İade
Taksitli
Ödeme
Kesintisiz
Destek
Bilgilendirme
Bilgilendirme

Kampanyalı fiyata sizi aşımdan koruma amaçlı ek internet paket ücreti de dahildir. Detaylar için sıkça sorulan soruları inceleyebilirsiniz

Öne Çıkan Özellikler
Öne Çıkan Özellikler

Geniş ekran-4.5G görüntülü görüşme-Çocuk güvenliği için özel yazılım-Çocuklara özel eğlenceli menü

Ücretsiz Teslimat
Ücretsiz Teslimat

Tüm illerde 3-6 iş günü içinde ücretsiz teslimat.

Çözüm Uzmanı
Çözüm Uzmanı

Hem telefonunuzu seçerken, hem de satış sonrasında ihtiyacınız olan tüm konularda destek verecek Çözüm Uzmanlarımız Online Mağazada sizleri bekliyor. Tüm sorularınız için arayabileceğiniz özel uzman hattımız: 0542 756 70 00

Çocuğunuzun her zaman güvende olduğundan emin olmak ve onlarla devamlı olarak bağlantıda kalmanın bir yolunu arıyorsanız TCL MT42 Movetime Çocuk Saati sizin için harika bir çözüm olabilir. Bu saat konum izleme, etkinlik izleme, mesajlaşma ve daha fazlasını şık ve çocuklara uygun bir tasarımda sunar. TCL MT42 Movetime Çocuk Saati, çocuklarıyla iletişim halinde olmak isteyen ebeveynler için harika bir seçenek. TCL MT42 Movetime Çocuk Saati ile çocuklarınızı güvende olduğundan emin olabilirsiniz. Bu saat gerçek zamanlı konum izleme, iki yönlü arama, coğrafi sınırlama ve acil SOS çağrı düğmesine sahiptir. Çocuklarınızın aktif kalmasına yardımcı olacak adımsayar ve aktivite izleme özelliği bu saatlerin en sık tercih edilmesini sağlayan diğer özelliklerdir. TCL MT42’nin ayrıca bir haftaya kadar pil ömrü ve depolama için 4 GB hafıza kartı vardır. TCL 42 Akıllı Saat ile çocuğunuzun her zaman güvende olduğundan emin olabilirsiniz.
TCL MT42 akıllı çocuk saati, ebeveynler için ideal bir seçim haline getiren özelliklere sahiptir. Gerçek zamanlı konum takibi ile çocuğunuzun hem özgür bir şekilde hareket etmesini hem de güvenliğini her an sağlayabilirsiniz. Ayrıca iki yönlü arama özelliği, SOS acil durum çağrı düğmesi ve çocuğunuz için sınırlar belirlemenize olanak tanıyan bir coğrafi çit kurulumu vardır. Ek olarak, 4 GB hafıza kartı ve bir haftaya kadar pil ömrüne sahiptir. Şık tasarımı, mavi ve pembe renk seçenekleri ile çocuğunuz güvende kalırken beğenerek kullanmasını sağlayabilirsiniz.
TCL MT42 Movetime Çocuk Saati, ebeveynlere gönül rahatlığı ile çocuklarının konumunu takip etme olanağı sunar. Saat, çocukların her zaman güvende ve emniyette olmasını sağlayan gerçek zamanlı konum izleme özelliğine sahiptir. Ayrıca, sanal sınırlar oluşturmak ve çocuk belirlenmiş bir alandan ayrılırsa bildirim almak için kullanılabilen coğrafi sınırlar belirleme özelliğine de sahiptir. Ek olarak saat, ebeveynlerin çocuklarını kolayca bulmalarını ve iletişime geçmelerini sağlayan çift yönlü arama seçeneğine sahiptir. TCL MT42 Movetime Çocuk Saati ile ebeveynler, çocuklarının güvende olduğunu bilmenin iç rahatlığını her an yaşayabilir.
TCL Movetime MT42, ebeveynlerin çocukları için sanal bir sınır belirlemesine ve belirlenen alana girip çıktıklarında bildirim almasına olanak tanıyan yenilikçi Geofence özelliğine sahiptir. Bu özellik, çocuğunuzun nerede olduğunu takip etmek ve güvenliğini sağlamak için harikadır. Geofence, beraberindeki uygulama aracılığıyla kurulabilir ve çocuğunuz evden veya okuldan çok uzaklaşırsa sizi uyaracak şekilde özelleştirilebilir. Bu özellik sayesinde ebeveynler, çocuklarının her zaman güvende olduğundan emin olmak için doğru seçimdir. Siz de çocuğunuz için faturaya ek TCL MT42 Movetime Kids Watch ödeme yöntemi ile harika bir saate sahip olabilirsiniz. Çocuğunuz sosyal hayata karışırken siz de onun rahat ve güvende olduğundan emin olmak için Vodafone’un ayrıcalıklı dünyasını hemen keşfedebilirsiniz.
MT42 akıllı saat, iki yönlü arama özelliğiyle ebeveynlere gönül rahatlığı ile günlük yaşamlarına devam etme imkânı sağlar. Bu özellik, ebeveynlerin herhangi bir yerden çocuklarının tam yerini bulmalarına olanak tanır. Öte yandan ihtiyaç halinde çocukların da ebeveynleri ile haberleşmeleri mümkündür. İki yönlü arama özelliği, ebeveynlere, çocukları önceden ayarlanmış bir coğrafi sınırdan ayrıldığında gerçek zamanlı uyarılar almalarına da olanak tanır, böylece çocuklarının nerede olduğu konusunda bilgi sahibi olabilirler. Bu özellik sayesinde ebeveynler, acil bir durumda çocuklarının konumunu takip edebileceklerini bilerek kendilerini güvende hissedebilirler.
Çocuklarının aktivitelerini yakından takip etmek isteyen ebeveynler için TCL Movetime MT42 family akıllı çocuk saati mükemmel bir seçimdir. Çocuğunuzun hareketlerini takip etmenizi sağlayan bir adımsayar ve aktivite izleyiciye sahiptir. Bu saat aynı zamanda atılan adım sayısını ve fiziksel aktivitenin süresini de kaydeder. Saat ayrıca aktivite sırasında yakılan kalori sayısını da kaydederek size çocuğunuzun sağlığı ve aktivite düzeyi hakkında genel bir bakış sunar. Saat aynı zamanda çocuğunuz için, saatte izlenebilecek ve gösterilecek hedefler belirlemenize olanak tanıyarak motive olmalarına ve fiziksel aktivitelerinden sorumlu olmalarına yardımcı olur.
Çocuğunuzun daha fazla emniyeti ve güvenliği için SOS Acil Durum Çağrı Düğmesi özelliğine sahiptir. Bu özellik, acil bir durumda tek bir düğmeye basarak iletişim kurulabilmesine olanak tanır. Ayrıca, çocuğunuzun konumunu gerçek zamanlı olarak izleyebilirsiniz. Böylece her zaman çocuklarınızın nerede olduklarını bilebilirsiniz. Bu, çocuklarının güvenliğini sağlamak isteyen ebeveynler için paha biçilmez bir özelliktir.
850 mAh pil ile 1 haftaya kadar pil ömrüne sahiptir. Ayrıca saati bir USB kablosuyla şarj etmenizi sağlayan uygun bir şarj sistemine sahiptir. Bu, gerektiğinde pili doldurmayı kolaylaştırır ve çocuğunuzun saatinin her zaman kullanıma hazır olmasını sağlar. Uzun pil ömrü sayesine, saati sürekli şarj etme konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.
MT42 TCL Movetime Çocuk Saati hem Android hem de iOS cihazlarla uyumludur. Wi-Fi, Bluetooth veya TCL Connect uygulaması aracılığıyla akıllı telefonlara bağlanabilir. Uygulama ile ebeveynler, çocuklarının konumunu gerçek zamanlı olarak takip edebilir, coğrafi sınırlar belirleyebilir ve iki yönlü aramayı etkinleştirebilir. Çocuğunun her zaman güvende olduğundan emin olmak isteyen ebeveynler Vodafone kampanyalarından yararlanarak faturaya ek TCL MT42 Movetime Kids Watch sahibi olabilir. 240 x 240 piksel çözünürlüğe, 1.54 inç ekrana, 48.5x42x14.8mm boyutlarına ve 55 gram ağırlığa sahiptir. Pil ömrü 850 mAh ile uzun ömürlüdür ve tam pil gücüyle bir haftaya kadar kullanım sağlar. En üst düzey teknik özellikleriyle TCL MT42 Movetime Çocuk Saati, çocuklarının güvenliğini sağlamak isteyen ebeveynler için ideal bir seçimdir.
TCL movetime MT 42, iki çeşit renk seçeneğiyle sunulmaktadır. Mavi ve pembe olmak üzere her çocuğun severek kullanabileceği renk seçenekleri mevcuttur. Şık ve hafif bir gövdeye sahip bu akıllı saat, aynı zamanda modern bir görünümle tasarlanmıştır. Saat, net görseller için 240 x 240 piksel çözünürlüğe sahip 1,3 inç ekrana sahiptir. Ayrıca çocuğunuzun bileğine rahatça oturan ve gün boyu takmasını kolaylaştıran ergonomik bir şekilde tasarlanmıştır. Değiştirilebilir kayışlar ile saatin bedeniniz çocuğunuzun rahat ettiği şekilde özelleştirebilirsiniz.
TCL MT 42 akıllı saatinin pili, 7 güne kadar bekleme süresi sağlayan 850 mAh sunar. Mikro USB 2.0 kablosu ile şarj edilmesi sadece 2 saat sürer ve 2 güne kadar kullanım sağlayabilir. Pil aynı zamanda güvenlik özellikleriyle korunmaktadır, bu nedenle çocuğunuzun saati hiçbir zaman beklenmedik bir şekilde bitmeyecektir. TCL movetime MT 42 akıllı saat, ani sıvı dökülmelerine ve istenmeyen toza karşı koruyan, özenle oluşturulmuş bir IP65 güvenlik teknolojisine sahiptir. GPS, AGPS, WLAN ve LBS teknolojilerinin sağladığı doğru konumlandırma ile birleşen bu özellikler, TCL MT42 Movetime Çocuk Saatini çocuğunuzun güvenliğini sağlamak için ideal bir seçim haline getirir.
Vodafone, faturaya ek TCL MT42 Movetime Kids Watch ile çocuğu için harika bir hediye almak isteyen ebeveynler için özel bir fırsat sunmaktadır. Vodafone tarafından sunulan tarifeye ek TCL MT42 Movetime Kids Watch’e sahip olmak hızlı ve kolaydır. Siz de hemen günlük yaşamınızı kolaylaştıracak ve çocuğunuzun özgürce sevdiği aktivitelere katılmasını sağlayacak TCL movetime mt 42 akıllı çocuk saati sahibi olmak için geç kalmayın. Faturaya ek telefon, giyilebilir aksesuar, tablet ve bilgisayar ve daha birçok ürün için fiyat ve ödeme seçenekleri Vodafone’da! “Ürününü seç, ödemeni seç, kolayca al” prensibi ile siz de istediğiniz ürüne faturanıza ek ödeme fırsatıyla sahip olabilirsiniz.
TCL MT42 MoveTime Çocuk Saati, çocuklarının güvenliğini göz önünde bulundurmak isteyen ebeveynler arasında giderek daha popüler hale geliyor. Gerçek zamanlı konum izleme özelliği gönül rahatlığı sağlarken MoveTime uygulaması, ebeveynlerin saati kolaylıkla yönetmesine olanak tanır. TCL Connect uygulaması, eksiksiz ve kullanışlı bir deneyim ile 15 kişiye kadar eklenme seçeneği sunar. TCL MT42 Movetime Çocuk Saati, çocuklar düşünülerek tasarlanmıştır. Renkli, dayanıklı ve çocuk dostu kaplaması, onu her çocuk için mükemmel bir arkadaş yapar. Ayrıca çocuğunuzun güvenliğini sağlamak için doğru bir seçimdir.
TCL MT42 Movetime Çocuk Saati, onu sıvı dökülmelerine ve toza karşı koruyan su geçirmez IP65 güvenlik teknolojisi ile tasarlanmıştır. Bu akıllı saat, IP67 derecesine sahiptir, yani 1 metreye kadar 30 dakika su geçirmezdir. Ayrıca 240x240 piksel ekran çözünürlüğü, 512 RAM, kalp atış hızı sensörü ve ivmeölçer içerir. Bu etkileyici özellikleriyle TCL MT42 Movetime Çocuk Saati, çocukları için güvenilir ve su geçirmez bir akıllı saat arayanlar için mükemmel bir seçimdir. Bu saatte yer alan 2 MP yüksek çözünürlüklü kamera ile çocuklar yaratıcılıklarını kolaylıkla keşfedebilir. Ayrıca saatin 48 saatlik kullanım süresi ve 512 RAM özelliği mevcuttur.
TCL MT42 Movetime Çocuk Saati, çocuklarınızı güvende tutmanın ve eğlendirmenin harika bir yoludur. Gerçek zamanlı konum takibi ve 4 GB hafıza kartı ile çocuklarınızın her zaman güvende olduğundan emin olabilirsiniz. TCL MT42 ayrıca, çocuklarınızın dışarıdayken müzik dinlemesine veya film izlemesine olanak tanıyan medya dinleme özelliklerine de sahiptir. Medya dinleme özelliğini kullanmak için akıllı telefonunuzu kullanarak saatinizi bir Wi-Fi ağına bağlamanız ve ardından Google Play mağazasından (Android 5.0 ve üzeri) "TCL Connect" uygulamasını indirmeniz yeterlidir.
Ağırlık & Boyut
Ağırlık
55 gr
Boyut
48.5 × 42 × 14.8 mm
Ekran Boyutu
1.54 inç
Görüntü Kalitesi
Ekran Dayanıklılığı
2D glass
Ekran Çözünürlüğü
240 x 240 piksel
Ekran Teknolojisi
2D glass
İşlemci & Performans
İşletim Sistemi
Android
İşletim Sistemi Versiyonu
4.4
Planlanan Yükseltilebilir Versiyon
Yok
İşlemci Hızı
Dual core A53 @1.3GHz
İşlemci Tipi
Spreadtrum
GPU türü
Mali T820 MP1 @ 384MHz
Chipset
SL8521E
İşlemci Özellikleri
2 çekirdekli
İşlemci Adı
Spreadtrum
Yüz Tanıma
Yok
Göz Taraması
Yok
Çift Hatlı
Hayır
Parmak İzi Okuyucu
Yok
RAM
512 MB
Depolama
Dahili Hafıza
4 GB
Hafıza Kartı Tipi
Micro SD
Artırılabilir Hafıza (micro SD)
Yok
Kamera & Video
Ön-Selfie Kamera (MP)
2MP
Ön Kamera Flash
Yok
Ek Kamera Özellikleri
Görüntülü görüşme, Sticker kamera
Akıllı Saat/Akıllı Bileklik Özellikleri
Adımsayar
Var
Cinsiyet
2 renk seçeneği
GPS (Küresel Konumlama Sistemi)
Var
Kalp Ritmi Ölçme
Yok
Kamera
Var
Sesli Görüşme
Var
Görüntülü Görüşme
Var
Telefon arama/mesaj bildirimleri
Var
IPX7 özelliği (su geçirmezlik)
IP65
Titreşim
Var
Uyku Takibi
Yok
Uyumlu Marka
Android ve IOS uyumlu
Diğer
Çocuk güvenliği için özel yazılım
Batarya
Değişebilir Batarya
Hayır
Pil Kapasitesi (mAh)
850 mAh
Pil Türü
LI-Polymer
Şarj Girişi
Micro USB
Kablosuz Şarj
Yok
Bağlantı
Bluetooth Versiyonu
4.2
Wi-Fi
Var
GPS
GPS/AGPS/Beidou
NFC(Yakın Alan İletişimi)
Yok
Sensörler
Accelerometer (G sensor)
Diğer
Çift Sim
Hayır
SIM Kart Türü
NanoSIM
USB Bağlantı Tipi
Micro USB
UBS 2.0
Evet
TCL Akıllı Çocuk Saati MT42
TCL Akıllı Çocuk Saati MT42
3.60
/ 5 üzerinden
19 değerlendirme
Genel Değerlendirme
5
% 554
% 123
% 132
% 01
% 20

Ürün Özelliklerine Göre Değerlendirme
Batarya
3
Dayanıklılık
4
Kullanım Kolaylığı
4
Genel Memnuniyet
4
19 yorumdan 5 tanesi gösteriliyor
ET
71 Gün önce, ES** T.** - Mardin

mağazadan aldık kızım için çok beğendi kullanımı kolay bir çok özelliği var çok güzel bir saat

HA
135 Gün önce, HA** A.** - Kocaeli

sim Kart takılıyor mu telefon gibi de kullanılabilir mi

MS
142 Gün önce, MU** S.** - Trabzon

bizde aldık oğluma nerde olduğunu biliyorum çok kullanışlı gerçekten begendim

149 Gün önce, HA** Ş.** - İstanbul

güzel bir saat

AD
158 Gün önce, AH** D.** - Bursa

Urunde sim kart takılıyormu bilgi verırmısınız

Cihaz/USB Kablosu/Garanti Belgesi/Hızlı Başlangıç Kılavuzu