TCL Akıllı Çocuk Saati MT40
TCL Akıllı Çocuk Saati MT40
TCL Akıllı Çocuk Saati MT40
TCL Akıllı Çocuk Saati MT40
TCL Akıllı Çocuk Saati MT40
TCL Akıllı Çocuk Saati MT40
TCL Akıllı Çocuk Saati MT40
TCL Akıllı Çocuk Saati MT40
TCL Akıllı Çocuk Saati MT40
TCL Akıllı Çocuk Saati MT40
TCL Akıllı Çocuk Saati MT40
TCL Akıllı Çocuk Saati MT40

TCL Akıllı Çocuk Saati MT40

Renk: Siyah
Dahili Hafıza: Standart
Tarifeye ek
Tarifeye ek aylık ödeme seçeneği
Tarifeye Ek 12 Ay Taksitli Toplam Fiyat
5.436

Ücretsiz
İade
Taksitli
Ödeme
Kesintisiz
Destek

Seçtiğin cihazı inceleyerek almak için sana en yakındaki mağazayı görüntüle.
Bilgilendirme
Bilgilendirme

Kampanyalı fiyata sizi aşımdan koruma amaçlı ek internet paket ücreti de dahildir. Detaylar için sıkça sorulan soruları inceleyebilirsiniz

Öne Çıkan Özellikler
Öne Çıkan Özellikler

Çocuk konum takip özelliği - Görüntülü görüşme ve 4.5G VoLTE arama - Belirlenen numaralar tarafından aranma

Ücretsiz Teslimat
Ücretsiz Teslimat

Tüm illerde 3-6 iş günü içinde ücretsiz teslimat.

Çözüm Uzmanı
Çözüm Uzmanı

Hem telefonunuzu seçerken, hem de satış sonrasında ihtiyacınız olan tüm konularda destek verecek Çözüm Uzmanlarımız Online Mağazada sizleri bekliyor. Tüm sorularınız için arayabileceğiniz özel uzman hattımız: 0542 756 70 00

Sıklıkla tercih edilen giyilebilir aksesuarlardan biri olan TCL MT40 akıllı saat çocuklar için özel olarak geliştirilmiştir. Çocukların zamanı yönetmesi, saat kavramını bilmesi, adım sayar gibi uygulamaları kullanabilmesi, arama yapabilmesi ve çağrıları cevaplaması gibi kolaylıklar sunar. Ayrıca TCL MT40 akıllı çocuk saati ile ebeveynler çocuklarından her an haber alabilir. Birçok fonksiyonel özellikle donatılan güncel teknoloji ürünüdür. İncelemekte olduğunuz versiyonu, pembe rengi ile kız çocuklarının ilgisini çeken bir seçenek. Ayrıca TCL MT 40 akıllı çocuk saatin pembe dışında siyah ve mavi renk seçenekleri de var. 2019 yılında satışa sunulan akıllı çocuk saati modeli, 1.3 inç ekran boyutuna sahiptir. Wi-Fi özelliği barındıran TCL MT40 akıllı çocuk saati konum bilgisi verir. Ekran çözünürlüğü 240x240 piksel olan TCL MT40 akıllı çocuk saatinin batarya kapasitesi 600 mAh’tır. Mikrofon ve hoparlör sayesinde sesli görüşme yapabilmeyi mümkün kılan TCL MT40 akıllı çocuk saati suya dayanıklılık özelliği ile denizde ve havuzda rahatlıkla kullanılabilir. Giyilebilir teknolojik aksesuarlardan biri olan TCL akıllı saat MT40 hakkında kapsamlı inceleme yapmak için Vodafone’dan faydalanabilirsiniz. Ayrıca Vodafone üzerinden TCL MT40 özelliklerine ve fiyatlarına hızlı ve kolay bir şekilde erişebilirsiniz.
TCL MT40 akıllı saatin özellikleri oldukça fazladır. 1.3 inç ekran boyutuna sahip olan TCL MT40 akıllı çocuk saatinin çözünürlük değeri 240x240 pikseldir. Yüksek piksel oranına sahip olan TCL MT40 akıllı çocuk saati ekranı net ve parlak görüntüler ortaya çıkarır. Dokunmatik ekran tasarımı ile kullanışlıdır. TCL Movetime MT40 modeli, kolaylıkla çocuklar tarafından yönetilebilir özellikte geliştirilmiştir. Çocuklara yönelik özel olarak geliştirilen TCL MT40 akıllı saatin kordonsuz boyu 45 mm, kordonsuz eni ise 39.05 mm, kordonsuz kalınlığı ise 14.55’tir. 50 gram ağırlığa sahip olan TCL Movetime MT 40 oldukça hafiftir ve çocuklar tarafından rahatlıkla taşınabilir. Kare ekran tasarımı ile de kullanışlı. Ayrıca genel olarak tasarım hatları, kompakt bir görünüm sunar. Gövde ve kordon rengi pembe. Kız çocuk akıllı saat arayışında tercih edilebilir bir ürün. Ayrıca TCL MT40 akıllı çocuk saatinin kordonu farklı kordon modelleri ile değiştirilebilir. 256 MB RAM kapasitesine sahip olan TCL Movetime MT40 özellikleri ile hızlı bir çalışma performansı gösterir. Cihazın depolama alanı ise 512 MB’dir. Oldukça geniş bir depolama alanına sahip olan akıllı saat, dosyaları ve fotoğrafları uzun süre muhafaza edebilir.
Kordon ve gövde rengi pembedir. Kare kadran, şık hatlarla detaylandırılmıştır. Çocuk akıllı saati modelinin kordonsuz boyu 45 mm, kordonsuz eni 39.05 mm, kordonsuz kalınlığı ise 14.55 mm’dir. Ağırlığı sadece 50 gram olan akıllı saatin ekran şekli karedir ve kordonu istenildiği zaman değiştirilebilir.
Cihazın kullanımı oldukça pratiktir. Kamera özelliğine sahip olan MT 40 akıllı çocuk saati fotoğraf çekimi yapabilmeyi mümkün kılar. Ayrıca kamera sayesinde TCL MT40 akıllı çocuk saati ile ebeveynler çocuklarını görüntülü arayabilir. Mikrofon ve aynı zamanda hoparlör özelliği ile donatılan Movetime MT40 sesli konuşma yapmaya izin verir. TCL MT40 akıllı çocuk saatin kullanım özellikleri arasında; müzik dinleme, alarm, hatırlatıcı, navigasyon, SMS görüntüleme ve yanıtlama, sesli mesaj ve videolu görüşme sayılabilir. Güvenlik ve koruma açısından oldukça başarılı olan TCL MT40 akıllı çocuk saati; acil durum aramasına, güvenli bölgeye, geriye dönük konum takibine, güvenli rehbere ve uzaktan izlemeye izin vermektedir. Bu şekilde ebeveynler çocuklarını aktif şekilde takip edebilir. SIM desteği sağlayan ürün, SIM kart yardımıyla çalıştırılabilir. 4G bağlantı özelliği içeren cihaz, internet erişimine açık yapıdadır. Wi-Fi bulunur ve kablosuz internet erişimine imkân tanır. Batarya kapasitesi 600 mAh olan TCL MT40 akıllı çocuk saati 5 saat boyunca kesintisiz kullanılabilir. Ortalama bir kullanımda şarj süresi ise 48 saattir. Micro-USB yardımıyla akıllı saat şarj edilebilir.
Renkli bir ekrana sahip olan TCL MT40 akıllı saatinin ekran boyutu 1.3 inçtir. 240x240 piksel ekran çözünürlüğüne sahip olan akıllı saatin dokunmatik ekran camı vardır. Bu sayede akıllı saat çocuklar tarafından rahatlıkla kullanılabilir.
Kamera, mikrofon ve hoparlöre sahip olan MT40 akıllı saati ile hem sesli görüşme hem de görüntülü görüşme yapılabilir. Toza ve suya karşı dayanıklılık özelliği bulunan akıllı saat denizde ve havuzda rahatlıkla tercih edilebilir. Türkçe dil desteği sağlar. TCL watch MT40; alarm, grup yazışması, hatırlatıcı, navigasyon, saat, sesli mesaj, görüntülü görüşme gibi servis ve uygulamalar sunmaktadır. Güvenlik ve koruma açısından önemli özellikler sunar. Örneğin acil durum araması, geriye dönük takip ve uzaktan izleme içerir. Kalori takibi yapabilen TCL MT40 akıllı çocuk saatinde adımsayar özelliği de yer almaktadır.
600 mAh batarya kapasitesine sahip olan Alcatel MT40 akıllı saati Micro-USB yardımıyla şarj edilir. Yoğun kullanımda batarya ömrü 5 saat olan cihazın ortalama kullanımda batarya ömrğ 48 saat, az kullanımda batarya ömrü 5 gündür. Akıllı saatin batarya dolum süresi ise yaklaşık 120 dakikadır.
Familiy watch MT40 teknolojik özellikleri ile çocukların günlük aktivitelerinin ebeveyn kontrolünde olmasını sağlar. Yüksek hıza sahip olan akıllı saat işlemcisi ile tüm uygulamaların problemsiz bir şekilde çalışmasını mümkün kılar. GPS konum teknolojisine sahip olan akıllı saat ebeveynler ve çocuk arasındaki engelleri minimum seviyeye çeker. Cihazın hassas konum sistemleri ile çocukların yeri anında tespit edilebilir. Ayrıca ebeveynler saat uygulaması üzerinden güvenli buldukları alanları işaretleyebilir. Böylece çocuklar güvenli alanlardan çıktıklarında veya çıkmak üzereyken bildirim alır. Ayrıca aynı bildirim ebeveynlerin arayüzüne de yansımaktadır. Bu şekilde ebeveynler uzakta olsa dahi çocukları ile iletişim halinde kalabilir. MT 40 saatinde yer alan okul modu çocukların eğitim hayatını olumlu yönde etkiler. Okul moduna alınan akıllı saatlerde rahatsız etme modu otomatik olarak aktif hale gelir. Bu şekilde çocukların dikkatinin dağılması engellenir.
TCL MT40 fiyatlarını öğrenmek için Vodafone’u tercih edebilirsiniz. Vodafone’un ayrıcalıklı dünyasından faydalanarak TCL MT40 akıllı çocuk saati faturanıza ek olarak satın alabilirsiniz. Tarifeye ek olarak tercih edebileceğiniz TCL MT40 akıllı çocuk saati ödemesini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca Vodafone üzerinden TCL MT40 akıllı çocuk saati dışında faturaya ek tablet, cep telefonu, cep telefonu aksesuarı, kulaklık gibi pek çok cihaza da erişebilirsiniz. TCL Movetime MT40 fiyatları ile farklı markaların akıllı saat fiyatları arasında karşılaştırma yapabilirsiniz. Bu şekilde bütçeniz için en uygun fiyatı sunan akıllı saati bulabilirsiniz. Fiyat dışında akıllı saatler arasında özellik karşılaştırması da yapabilirsiniz. Vodafone’da her bütçeye uygun akıllı saat modeline erişebilirsiniz. Tüm bunlara ek olarak faturaya ek yenilenmiş cihaz siparişi verebilirsiniz.
Ağırlık & Boyut
Ağırlık
50 gr
Boyut
45 x 39.05 x 14.55 mm
Ekran Boyutu
1.3 inç
Görüntü Kalitesi
Ekran Dayanıklılığı
2D cam
Ekran Çözünürlüğü
240 x 240
Ekran Teknolojisi
2D cam
Ekran Renkleri
Renkli ekran
İşlemci & Performans
İşlemci Hızı
SC9820E
İşlemci Tipi
SC9820E
Chipset
SC9820E
RAM
256 MB
Depolama
Dahili Hafıza
512 MB
Hafıza Kartı Tipi
Yok
Kamera & Video
Ön-Selfie Kamera (MP)
0.3MP
Ön Kamera Flash
Yok
Batarya
Değişebilir Batarya
Yok
Pil Kapasitesi (mAh)
600 mAh
Pil Türü
Softpack
Kablosuz Şarj
Yok
Şarj Girişi
Micro USB
Bağlantı
Bluetooth Versiyonu
4.2
Wi-Fi
Var
4G Frekans Bandı
B 1/3/7/8/20
3G Frekans Bandı
B 1/8
2G Frekans Bandı
900 /1800 MHz
GPS
Var
Assisted-GPS
Var
Glonass
Var
Sensörler
İvmeölçer
Diğer
SIM Kart Türü
Nano SIM
USB Bağlantı Tipi
Micro USB
TCL Akıllı Çocuk Saati MT40
TCL Akıllı Çocuk Saati MT40
4.00
/ 5 üzerinden
22 değerlendirme
Genel Değerlendirme
5
% 634
% 173
% 22
% 51
% 14

Ürün Özelliklerine Göre Değerlendirme
Batarya
4
Dayanıklılık
4
Kullanım Kolaylığı
4
Genel Memnuniyet
4
22 yorumdan 5 tanesi gösteriliyor
SK
4 Gün önce, Sİ** K.** - Kırşehir

Bende aldım 3.senemiz oluyo bi kre batrya şişme yaptı ama garanti kapsamı dsnda yaptrdim onun dışında çok memnunuz Oğlumda rahat severek kullaniyor

NY
23 Gün önce, NA** Y.** - Amasya

güzel

24 Gün önce, MU** Ö.** - Aydın

gayet kullanışlı ve pratik bir cihaz

32 Gün önce, EN** Ö.** - Tokat

süper

MT
35 Gün önce, MA** T.** - Afyonkarahisar

simkart takiliyormu peki Mahmut Türkyılmaz

Cihaz/USB Kablosu/Çıkartma İğnesi/Garanti Belgesi/Hızlı Başlangıç Kılavuzu