Sword SW-10F40 10000 mAh Powerbank
Sword SW-10F40 10000 mAh Powerbank

Sword SW-10F40 10000 mAh Powerbank

Renk: Gri
Dahili Hafıza: Standart
Tarifeye ek
Tarifeye ek aylık ödeme seçeneği
Tarifeye Ek 12 Ay Taksitli Toplam Fiyat
444

Ücretsiz
İade
Taksitli
Ödeme
Kesintisiz
Destek
Bilgilendirme
Bilgilendirme

Kampanyalı fiyata sizi aşımdan koruma amaçlı ek internet paket ücreti de dahildir. Detaylar için sıkça sorulan soruları inceleyebilirsiniz

Öne Çıkan Özellikler
Öne Çıkan Özellikler

2 Usb Çıkış, 1 Type C Qualcomm Giriş ve Çıkış, 1 Micro Giriş, İnce Tasarım, Çabuk ve Çoklu Şarj, Şarj Led Göstergesi

Ücretsiz Teslimat
Ücretsiz Teslimat

Tüm illerde 3-6 iş günü içinde ücretsiz teslimat.

Çözüm Uzmanı
Çözüm Uzmanı

Hem telefonunuzu seçerken, hem de satış sonrasında ihtiyacınız olan tüm konularda destek verecek Çözüm Uzmanlarımız Online Mağazada sizleri bekliyor. Tüm sorularınız için arayabileceğiniz özel uzman hattımız: 0542 756 70 00

Cep telefonu, tablet ve diğer mobil cihazların bataryalarını şarj etmek, önemli bir gereklilik olabilir. Telefonların bataryalarını şarj etmek üzere her zaman bir üniteye ulaşamayabilirsiniz. Özellikle yoğun seyahatlerde, uzun süre dışarıda kaldığında bu, önemli bir ihtiyaç haline geliyor. Sürekli kolay dolu şarj için powerbank modelleri çok kullanışlı bir deneyim sunuyor. Sword markası da bu alanda öne çıkan ürünler geliştiriyor. Markanın öne çıkan ürünlerinden biri de Sword SW-10F40 10000 mAh powerbank modeli. Cihaz; güçlü batarya özellikleri, kullanışlılığı, ergonomik yapısı ile öne çıkıyor. Kullanışlı bir powerbank cihaza ihtiyacınız varsa farklı ürünleri teknik özellikleri ile değerlendirebilirsiniz. Bu amaçla, Sword SW-10F40 10000 mAh Powerbank incelemesi de yapabilirsiniz. Peki, Sword SW-10F40 10000 mAh powerbank özellikleri neler ve bir powerbank alırken nelere dikkat etmeli?
Teknolojik bir cihaz alırken modelin sahip olduğu teknik özellikler büyük önem kazanıyor. Teknik detayları değerlendirerek yapılan bir alışveriş, cihazın uzun yıllar boyunca kullanıcı beklentisini sağlamasının anahtarı. Sword SW-10F40 10000 mAh powerbank teknik özellikleri incelendiğinde ürünün; kullanışlı, ergonomik, güçlü ve dayanıklı bir cihaz deneyimi sunduğu görülüyor. Sword SW-10F40 10000 mAh powerbank teknik özelliklerini incelemeden önce tasarım detaylarına bakalım. Cihazın tasarımı, teknik özellikleri ve boyutlarını inceleyelim.
Sword SW-10F40 10000 mAh powerbank görünüşüne baktığımızda ele oturan, hafif ve kolay taşınan bir cihaz olarak tasarlandığını hemen fark ediyoruz. Üstelik iki farklı renk seçeneği de sunulmuş. Sword SW-10F40 10000 mAh powerbank modelinde gri ve rose renk seçenekleri var. Bu iki renk tonunda da metalik dokunuşlar var. Ürünün görünüm açısından oldukça şık durduğunu söylemek gerek. Metalik gri dokunuşlar, özgün renk seçenekleri ve oval hatlarla şık ve modern bir çizgiye sahip. Markanın tüm ürünlerinde olduğu gibi minimalist bir çizgi elde edilmiş.
İnce tasarımı ve etkileyici renk seçenekleri ile öne çıkan powerbank modeli, teknik donanım açısından da iyi bir tercih oluşturuyor. Teknolojik bir cihaz olan Sword SW-10F40 10000 mAh powerbank güçlü teknik özelliklerle kullanıcı memnuniyeti yüksek bir ürün. Powerbank ürünlerinde ilk dikkat edilen konulardan biri olan hafıza konusunda beklentiyi karşılıyor. Cihaz, standart hafıza kapasitesi ile geliyor. Bir powerbank satın almadan önce pek çok kişinin merak ettiği konulardan biri USB çıkışlıdır. Sword SW-10F40 10000 mAh powerbank USB çıkışları 2 adet. Cihaz, 2 Usb çıkış, 1 Type C Qualcomm giriş ve çıkış, 1 micro giriş ile geliyor. Sword SW-10F40 10000 mAh powerbank modelini çok kullanışlı kılan bir özellik ise çoklu şarj teknolojisine sahip olması. Çoklu ve çabuk şarj olan bir powerbank modeli arıyorsanız kesinlikle bu ürünü değerlendirebilirsiniz. Kullanıcı açısından en önemli özelliklerden biri de şarj LED göstergesi oluyor. Bu özellik sayesinde cihazın şarj durumunu ve şarj edilen cihazın durumunu görüntüleyebilirsiniz. Sword SW-10F40 10000 mAh powerbank modelinin toplam ağırlığı sadece 190 gram. Sword SW-10F40 10000 mAh Powerbank boyutları da onun hafif gövdesinden kaynaklanan ergonomiyi destekliyor. Cihazın boyutları; 128 mm yükseklik ve 65 mm en şeklinde ifade ediliyor. Bir powerbank tercih ederken en çok dikkate alınan özellik mAh ve A değerleridir. Bu veriler, cihazdan alınacak verime doğrudan etki eder. Sword SW-10F40 powerbank pil kapasitesi 10.000 mAh şeklinde. Pil türü ATL Lityum-ion Polymer. Şarj girişi Type C ve Micro olarak belirtiliyor.
Powerbank seçerken nelere dikkat etmeli, sorusuna yanıt bularak ürünleri değerlendirebilirsiniz. Ürünler hakkında kullanıcıların yaptıkları yorumlar, cihazların teknik özellikleri ve sizin kullanıcı olarak beklentiniz ekseninde bir karar vermeniz, kullanışlı olanı bulmayı kolaylaştırabilir.
Aynı anda kaç cihazın şarj olabileceği konusu, önemli. İncelediğiniz bir powerbank modeline aynı anda kaç cihaz takabileceğinizi USB çıkış soketlerinden anlayabilirsiniz.
Powerbank modellerinin ne kadar kalın ve büyük olduklarına dikkat etmek gerekebilir. Aslında cihazın büyüklüğü, onun şarj kapasitesi ve pil gücü ile doğru orantılıdır. Ancak fazla güçlü bir cihaza gereksinim duymuyorsanız ve yanınızda kolayca tanışacağınız bir ürün arıyorsanız daha küçük boyutlu olanları tercih edebilirsiniz.
LED gösterge kolaylığı da önemli bir konfor detayı. Bir powerbank satın alırken üzerinde LED gösterge olmasına da dikkat edebilirsiniz. Bu özellik sayesinde, cihazın şarj durumu, şarj etmek istediğiniz cihazın şarj olup olmadığı gibi bilgileri öğrenebilirsiniz.
Aynı anda şarj olup şarj etme kolaylığı da dikkate alınmalı. Özellikle şarj noktasına erişiminin kısıtlı olduğu ve zamanın yetersiz olduğu hallerde bu durum önemli. Bazo powerbank modelleri kendini şarj ederken cihazları da şarj etmeye devam edebilir.
Powerbank üzerinde bulunan A harfi, amper gücünü ifade eder. Amper gücü, cihazları ne kadar hızlı şarj edebileceğiniz konusunda önemli bir teknik veridir. Örneğin 1A gücünde powerbank kullanıyorsanız 2000 mAh olan telefonu, 2 saatte tam şarj edersiniz. Ama 2A gücündeki powerbank ile 1 saat yeterlidir.
Taşınabilir şarj cihazı ya da powerbank modelleri, giderek çeşitleniyor ve gelişiyor. Taşınabilir bataryalar, yaşamı kolaylaştıran teknolojilere sahip. Cep telefonu, tablet, bilgisayar gibi cihazları sürekli hareket halinde olduğunuzda bile şarj etme kolaylığını sunuyorlar. Peki, en iyi taşınabilir şarj cihazı hangisi? Powerbank tavsiyesi arayışında olanlar için her bir markanın ürettiği kullanışlı ve dayanıklı modeller olduğunun altını çizmek gerek. En iyi powerbank hangisi sorusuna yanıt vermek için ise yüksek mAh ve A değeri, dayanıklı malzeme, uzun süreli garanti kapsamı gibi başlıklara yoğunlaşmak gerekir.
Sword SW-10F40 10000 mAh Powerbank fiyatları için Vodafone.com.tr üzerinden ilerleyebilirsiniz. Vodafone rehberliğinde cihazın özelliklerini kapsamlı olarak değerlendirebilir ve kolayca ürün siparişi verebilirsiniz. Faturaya ek ödeme kolaylığı ile Sword SW-10F40 10000 mAh powerbank alma konforunu da Vodafone ile deneyimleyebilirsiniz.
Sword SW-10F40 10000 mAh Powerbank sipariş ettiğinizde cihazla birlikte USB-micro kablo da geliyor. Ayrıca garanti belgesi ve cihazın özelliklerini, kullanım bilgisini anlatan detaylı içerikli Hızlı Başlangıç Kılavuzu da kutuda bulunuyor.
Yeni bir taşınabilir batarya ürünü alırken onunla toplamda karç kere şarj etme işlemi yapabileceğinizi araştırmanız önemlidir. Taşınabilir batarya kullanımı, son derece kullanışlıdır. Seyahatlerde büyük bir konfor sunan bu ürünlerin, farklı cihazları kaç sefer şarj edebilecekleri, onların teknik özelliklerine bağlıdır. Ancak taşınabilir batarya ya da powerbank modelinin kaç mAh olduğuna bakılarak ortalama bir şarj etme sayısı verilebilir. Sword SW-10F40 10000 mAh Powerbank modeli, şarj etme sayısı açısından güçlü bir ürün. Şarjı tam dolu olduğunda cihazları üç ya da dört kere şarj edebilir. Ancak burada şarja takılan cihazın güç durumu, pil özellikleri ve şarjda iken kullanılıyor olması gibi etkenler de dikkate alınmalıdır.
Taşınabilir batarya kullanımında cihazın kendi şarjını doldurma süresi önem kazanıyor. Powerbank alırken dikkat edilecek özelliklerden biri cihazın kaç saatte şarj olacağıdır. Bir taşınabilir batarya modelinin de hızlı şarj olması beklenir. Bu konuda net bilgi edinmek üzere cihazın teknik özelliklerine yani pil özelliklerine bakmak gerekir. Sword SW-10F40 Powerbank modelinde ATL Lityum-ion Polymer pil türü kullanılmış. Taşınabilir batarya modeli 5 saatte şarj oluyor. Cihazın LED’li göstergesi olduğunu da eklemek gerek. Örneğin cep telefonunu cihaza taktığınız anda yanda ışıklı göstergelerle durum gözlenebiliyor.
Powerbank kullanırken hızlı şarj özelliğinin bulunması çok aranan bir özellik. Bu şekilde cihazların özellikle zaman yetersizliği söz konusu olduğunda çok hızlı bir şekilde çalışır hale gelmeleri yani yeterli şarja ulaşmaları sağlanıyor. Type C ve Micro şarj girişi ve 10.000 mAh pil kapasitesi olan Sword SW-10F40 Powerbank modeli, güçlü özellikleri ile çok tercih ediliyor. Bu özelliklere sahip olan Sword SW-10F40 Powerbank hızlı şarj özelliğine sahiptir. Kullanıcıya 15 V hızlı şarj özelliği sunar.
Ağırlık & Boyut
Ağırlık
190 gr
Boyut
128 mm yükseklik, 65 mm en
Batarya
Pil Kapasitesi (mAh)
10.000 mAh
Pil Türü
ATL Lityum-ion Polymer
Şarj Girişi
Type C ve Micro
Sword SW-10F40 10000 mAh Powerbank
Sword SW-10F40 10000 mAh Powerbank
4.30
/ 5 üzerinden
30 değerlendirme
Genel Değerlendirme
5
% 764
% 93
% 12
% 41
% 10

Ürün Özelliklerine Göre Değerlendirme
Batarya
4
Dayanıklılık
4
Kullanım Kolaylığı
4
Genel Memnuniyet
4
30 yorumdan 5 tanesi gösteriliyor
54 Gün önce, CA** Ü.** - Tekirdağ

harika bir ürün

ED
193 Gün önce, EL** D.** - İstanbul

cihazı 9 aydır kullanıyorum çok memnunum 2 tane telefonu hızlı bir şekilde rahat dolduruyor tavsiye ederim

SE
243 Gün önce, SA** E.** - Kocaeli

harika ürün teşekkürler.

SE
243 Gün önce, SA** E.** - Kocaeli

çok çok iyi gerçekten çok memnunum kaldım teşekkürler 🍀

MT
300 Gün önce, MU** T.** - İstanbul

Ürün çok hızlı geldi fiyatına göre gayet iyi ve kullanışlı 👍

Cihaz/USB-micro kablo/Garanti Belgesi/Hızlı Başlangıç Kılavuzu