Samsung Galaxy Buds FE-TWS
Samsung Galaxy Buds FE-TWS
Samsung Galaxy Buds FE-TWS
Samsung Galaxy Buds FE-TWS
Samsung Galaxy Buds FE-TWS
Samsung Galaxy Buds FE-TWS
Samsung Galaxy Buds FE-TWS
Samsung Galaxy Buds FE-TWS
Samsung Galaxy Buds FE-TWS
Samsung Galaxy Buds FE-TWS

Samsung Galaxy Buds FE-TWS

Renk: Grafit
Dahili Hafıza: Standart
Tarifeye ek
Tarifeye ek aylık ödeme seçeneği
Tarifeye Ek 12 Ay Taksitli Toplam Fiyat
2.556

Ücretsiz
İade
Taksitli
Ödeme
Kesintisiz
Destek
Bilgilendirme
Bilgilendirme

Kampanyalı fiyata sizi aşımdan koruma amaçlı ek internet paket ücreti de dahildir. Detaylar için sıkça sorulan soruları inceleyebilirsiniz

Öne Çıkan Özellikler
Öne Çıkan Özellikler

Geliştirilmiş Bas Sesi, Yüksek Arama Kalitesi, Günlük Kullanımda Gürültü Kontrolü

Bilgilendirme
Bilgilendirme

Kulaklık ürünlerinin paketi/ambalajı açıldığı takdirde iade edilmesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmadığı için kabul edilmemektedir. Diğer aksesuar ürünlerinin iadesi kabul edilmektedir.

Ücretsiz Teslimat
Ücretsiz Teslimat

Tüm illerde 3-6 iş günü içinde ücretsiz teslimat.

Çözüm Uzmanı
Çözüm Uzmanı

Hem telefonunuzu seçerken, hem de satış sonrasında ihtiyacınız olan tüm konularda destek verecek Çözüm Uzmanlarımız Online Mağazada sizleri bekliyor. Tüm sorularınız için arayabileceğiniz özel uzman hattımız: 0542 756 70 00

Samsung Galaxy Buds FE-TWS ile birçok müziği ve videoyu daha canlı bir ses ile dinleyebilirsiniz. Özellikle cep telefonları, tablet ve bilgisayar ile uyumlu olması istenen bu ürünler uzun süreli kullanım için de uygun kabul edilir. Daha birçok avantajı ile Samsung Galaxy Buds FE-TWS ürünü Vodafone içerisinde yer alıyor.
Samsung Galaxy Buds FE-TWS ürünü bir kutu içerisinde yer alır ve bu kutu ile birlikte sunulur. Kutudan kasıt aslında kabıdır. Çünkü bu kulaklıklar tamamen kablosuzdur ve bu sayede kullanımı mümkündür. Ancak şarj edilmesi için bir kutuya konması denilir. Bu kutuda kulaklıklar için ayrılan iki ayrı bölüm vardır. Bu sayede kulaklıklar yerleşir ve şarj işlemi de başlar. Samsung Galaxy Buds FE-TWS özellikleri de hem kutuyu hem de iki tane kulaklığı kapsar. Bu ürün kutusunda cihaz ile birlikte USB kablosu da gelir. Aynı zamanda kulaklıkların silikon malzemeleri vardır ve bunlar için yedek bir silikon yer alır. Wingtips de bulunur. Aynı zamanda ürünün garanti belgesi ve hızlı başlangıç kılavuzu da yer almaktadır. Samsung Galaxy Buds FE-TWS ürünleri geniş bir kullanım yelpazesine sahiptir. Bu ürünler bir arada kullanılabilir ve sol ve sağ kulağa özel formlarda tasarlanır. Bu sayede konforlu bir kullanım alanı sunar. Samsung markası birçok cep telefonu ürünü ile birlikte kulaklık üretimi de sunar. Bu kulaklıklar son teknoloji ürünler olarak kablosuz bir biçimde tasarlanır. Bu sayede istenen her yere taşınabilir ve kablo bozulması gibi sorunların önüne geçilir. Bu ürünler aksesuar kategorisinde yer alır. Bir cep telefonu edinirken bu aksesuarlara da ihtiyaç duyulur. Bu aksesuarlar bazen de tek olarak tercih edilebilir ve Vodafone bunun için de alternatifler oluşturur.
Galaxy Buds FE-TWS teknik özellikleri birçok faktörü bir arada barındırır. Bu sayede ürünün kullanım kalitesini ve daha pek çok detayını görmek mümkün olur. Samsung Galaxy Buds FE-TWS ürünü iki farklı renk şemasına sahiptir. Bunlardan biri grafit rengidir ve bu renk grinin belirli bir tonudur. Aynı zamanda beyaz rengi de bulunmaktadır. Teknik özellikler kapsamında ürüne özel birçok nitelikten söz edebiliriz. Aktif gürültü önleme bir kulaklıkta olması gereken en temel özelliklerden biridir. ANC olarak da kısaltılır ve Samsung Galaxy Buds FE-TWS ürünü içerisinde bulunmaktadır. Aynı zamanda bu kulaklık modelinde kablosuz yani wireless özelliği bulunmaktadır. Bluetooth versiyonu da vardır ve bu Bluetooth v5.2 olarak ayrı bir modele sahiptir. Samsung Galaxy Buds FE-TWS ürünü elbette bir mikrofona da sahiptir. Bu sayede kulaklık takılıyken mikrofon üzerinden cep telefonu görüşmeleri yapmak ya da ses kaydetmek mümkün olur. Mikrofon özelliği 6 adettir. Kulaklık özellikleri içerisinde hem telefon ile konuşma hem de müzik dinleme seçeneği yer alır. Üründe konuşma süresi şarj süreci boyuncadır ve bu nedenle sürekli tamamen şarj ederek kullanmak daha uzun süreli sonuçlar verir. Samsung Galaxy Buds FE-TWS ürününün tasarımında kullanım tipi kulak içi modeldir ve standart olarak bu şekilde tasarlanır. Su geçirmezlik özelliği yoktur ve bu aşamada kullanıma özen göstermek gerekir. Samsung Galaxy Buds FE-TWS ürünü Android sistemler ile uyumludur ve tüm Android sistemlerde geçerli kabul edilir. Kulaklığın tamamen şarj olması için geçerli olan süre 96 dakikadır. Buna karşın şarj kutusunun şarj olma süresi de 108 dakikadır. Samsung Galaxy Buds FE-TWS ürünü içerisinde birtakım sensör detayları yer alır. Bunlar halk sensörü, yakınlık sensörü ve dokunmatik sensörü olarak çeşitlere sahiptir. Halk sensörü dışarıdan gelen sesi engelleyen bir tanımlamayı barındırır. Yakınlık sensörü ile birlikte kulaklık açılır ve kapanır ve bu sayede müzik durdurulabilir ya da başlatılabilir. Dokunmatik sensör de aynı amaca hizmet eder. Hoparlör özelliği tek yönlüdür ve ses çözümleme için de SSC kullanılır. Bu da Samsung Scalable Coded olarak ifade edilebilir.
Samsung Galaxy Buds FE-TWS tasarım özellikleri ürün tercihi sürecindeki en önemli unsurlardan biridir. Kulaklığın performansı kadar görüntüsü de kişileri memnun etmelidir. Tasarım kapsamında ilk olarak ölçüler önemli olur. Samsung Galaxy Buds FE-TWS ürününde kulaklıkların her biri 5.6 gram ağırlığa sahiptir. Şarj kutusu ise toplamda 40 ağırlığa sahiptir. Samsung Galaxy Buds FE-TWS kulaklarının boyutları da kulaklık ve şarj kutusuna göre ayrılır. Kulaklıkların ölçüsü 17.3 x 19.3 x 22.2. mm olarak ölçülmüştür. Şarj kutusunun ölçüsü ise 50 x 27.5 x 50 mm ile ifade edilir. Bu ölçüler oldukça minimal kullanımı ile birçok kişinin tercihi olur. Ürünün iki farklı renkte olması da aslında kullanımın daha fazla kişi için uygun hale getirir. Bu tasarımlar kulakta ağırlık yapmaz ve kulağın iç formuna göre tasarlanmıştır. Kılıf açılıp kapanan bir modeldir ve bu sayede kulaklığın kendisini direkt oturtmak mümkündür.
Samsung Galaxy Buds FE-TWS batarya özellikleri aslında kulaklık seçiminin en hassas konularından biridir. Samsung Galaxy Buds FE-TWS kulaklık seçimi yapmadan önce bataryaya bakarak ürünün en uzun ne kadar süre kullanılabileceği öğrenilebilir. Samsung Galaxy Buds FE-TWS ürününde pil kapasitesi şarj kutusu için 479 mAh ile ifade edilirken kulaklık için belirlenen pil kapasitesi de 60 mAh olarak ifade edilir. Pil türü olarak Incell battery tercihi yapılmıştır. Şarj girişi standart olarak USB type-C kategorisindedir. Bu sayede cep telefonunu şarj eden ürün kulaklık kutusunu da şarj eder. Kablosuz şarj özelliği yoktur. Ürünün bataryası çıkarılabilir bir model değildir ve direkt kılıf içerisinde tanımlanmaktadır. Samsung Galaxy Buds FE-TWS ürününde tam şarj ile konuşma yapmak isteyen bir kişi 4/14 saat bu özelliği kullanabilir. Bu esnada aktif gürültü engelleyici kapalı olur ise bu oranlar geçerlidir. Aktif gürültü engelleyici açık ise bu durumda 3.5/13 saat yeterli olur. Bu durum müzik çalma durumunda farklılık gösterir. Müzik çalarken gürültü engelleyici kapalıysa 8.5/30 saat oranında çalışma performansı vardır. Ancak açık ise bu oran 6/21 saat ile ifade edilir.
Samsung Galaxy Buds FE-TWS ürününü edinirken elbette fiyatlara bakıyor olmalısınız. Bu durumda birçok farklı fiyat alternatifi de sunulabilir. Samsung Galaxy Buds FE-TWS fiyatları için Vodafone ile güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. Uygun fiyatlı Samsung Galaxy Buds FE-TWS arayışında faturaya ek ödeme kolaylığını deneyimleyebilirsiniz. Avantajlı fiyatlarla Samsung Galaxy Buds FE-TWS siparişi verirken diğer bluetooth kulaklıklar ya da cep telefonları için de pratik bir inceleme yapabilirsiniz. Ayrıca tüm aksesuar ürünlerini fiyat ve özellik bakımından kolayca değerlendirebilirsiniz.
Ağırlık & Boyut
Ağırlık
Kulaklıklar: 5.6 gr / Şarj Kutusu: 40 gr
Boyut
Kulaklıklar: 17.3 x 19.3 x 22.2 mm / Şarj Kutusu: 50 x 27.5 x 50 mm
Batarya
Pil Kapasitesi (mAh)
Kulaklık: 60 mAh / Şarj Kutusu: 479 mAh
Pil Türü
Incell Battery
Şarj Girişi
USB Type-C
Kablosuz Şarj
Yok
Kulaklık Özellikleri
Aktif Gürültü Önleme (ANC)
Var
Kablosuz (Wireless)
Var
Bluetooth Versiyon
Bluetooth v5.2
Mikrofon
Var(6 adet)
Telefonla Konuşma
Var
Müzik Dinleme
Var
Konuşma Süresi (saat)
Talk Time(ANC off, h): Up to | 4.0 Talk Time(ANC on, h): Up to | 3.5
Müzik/İçerik Dinleme Süresi (saat)
Music Play Time(ANC off, h): Up to | 8.5 Music Play Time(ANC on, h): Up to | 6.0
Çift Telefon Desteği
-
Frekans yanıtı (Hz-kHz)
-
Kulaklık Tipi
-
Kullanım Tipi
Kulakiçi
IPX7 özelliği (su geçirmezlik)
Hayır
Uyumlu İşletim Sistemi / Marka
Android
İletişim mesafesi (m)
-
Kulaklık şarj süresi
Kulaklıklar: 96 dak
Şarj kutusu şarj süresi
Şarj kutusu: 108 dakika
Global versiyon
Evet
Gaming Kulaklığı
-
Samsung Galaxy Buds FE-TWS
Samsung Galaxy Buds FE-TWS
4.90
/ 5 üzerinden
14 değerlendirme
Genel Değerlendirme
5
% 984
% 23
% 02
% 01
% 0

Ürün Özelliklerine Göre Değerlendirme
Batarya
5
Dayanıklılık
5
Kullanım Kolaylığı
5
Genel Memnuniyet
5
14 yorumdan 5 tanesi gösteriliyor
TK
6 Gün önce, TU** K.** - Ağrı

harika, kulağa çok güzel oturuyor istersen fotbol oyna düşmez.sesi de harika.

AA
42 Gün önce, AR** A.** - Bursa

Güzel

60 Gün önce, YI** Ç.** - Kütahya

süper

SE
76 Gün önce, SE** E.** - Bursa

muhteşem dokuma işiyle uğraşıyorum malum gürültülü ortam 50 makinanın çıkardığı sesi tahmin edin ve ben bu kulaklığı yarı seste dinliyorum inanılmaz hiç düşünmeden alın teşekkürler Vodafone..

FD
92 Gün önce, FA** D.** - Şanlıurfa

tavsiye ederim

Cihaz/USB Kablosu/Kulaklık İçin Yedek Silikon/Wingtips(S/M, M/L)/Garanti Belgesi/Hızlı Başlangıç Kılavuzu