OPPO Enco Buds2
OPPO Enco Buds2
OPPO Enco Buds2
OPPO Enco Buds2
OPPO Enco Buds2
OPPO Enco Buds2

OPPO Enco Buds2

Renk: Beyaz
Dahili Hafıza: Standart
Tarifeye ek
Tarifeye ek aylık ödeme seçeneği
Tarifeye Ek 12 Ay Taksitli Toplam Fiyat
996

Ücretsiz
İade
Taksitli
Ödeme
Kesintisiz
Destek
Bilgilendirme
Bilgilendirme

Kampanyalı fiyata sizi aşımdan koruma amaçlı ek internet paket ücreti de dahildir. Detaylar için sıkça sorulan soruları inceleyebilirsiniz

Öne Çıkan Özellikler
Öne Çıkan Özellikler

28 Saate Kadar Müzik Çalma Süresi, 10 mm Dinamik Sürücü, Çağrılar için Yapay Zeka Gürültü Engelleme

Bilgilendirme
Bilgilendirme

Kulaklık ürünlerinin paketi/ambalajı açıldığı takdirde iade edilmesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmadığı için kabul edilmemektedir. Diğer aksesuar ürünlerinin iadesi kabul edilmektedir.

Ücretsiz Teslimat
Ücretsiz Teslimat

Tüm illerde 3-6 iş günü içinde ücretsiz teslimat.

Çözüm Uzmanı
Çözüm Uzmanı

Hem telefonunuzu seçerken, hem de satış sonrasında ihtiyacınız olan tüm konularda destek verecek Çözüm Uzmanlarımız Online Mağazada sizleri bekliyor. Tüm sorularınız için arayabileceğiniz özel uzman hattımız: 0542 756 70 00

OPPO ürün yelpazesi içerisinde kulaklık modelleri mevcut. OPPO kulaklık modelleri film izleme, müzik dinleme ve telefonla konuşma gibi günlük işlemlerin rahat bir şekilde tamamlanmasına yardımcı oluyor. Özel olarak geliştirilen kulaklık modelleri kullanıcı ihtiyaçları doğrultusunda geliştirildiği için çok yönlü bir deneyim elde etmek mümkün. OPPO kulaklıklar arasında bluetooth özelliğe sahip seçenekler yer alıyor. OPPO bluetooth kulaklıklar, kablo kaynaklı olumsuz durumların önüne geçiyor. Kablosuz kulaklık modelleri olarak da bilinen bluetooth bağlantılı kulaklıklar sayesinde işlevsel bir deneyim elde ediliyor. OPPO bluetooth kulaklık modellerinden biri de OPPO Enco Buds 2. İncelemekte olduğunuz OPPO Enco Buds 2 bluetooth kulaklık, hoparlör ve mikrofon kalitesi ile verimliliğin artmasına yardımcı oluyor. Günlük ihtiyaçlar için tasarlanan OPPO Enco Buds 2 bluetooth kulaklık ile pratik bir süreç elde ediliyor. OPPO Enco Buds 2 hangi telefonlara uyumlu, OPPO Enco Buds 2 nasıl ya da OPPO Enco Buds 2 kullananlar memnun mu soruları için inceleme gerçekleştirebilirsiniz. OPPO Enco Buds 2 incelemesi sonucunda tasarım detaylarından özelliklere kadar geniş bir çerçevede bilgi sahibi olabilirsiniz.
OPPO Enco Buds 2 tasarım özellikleri incelendiğinde kulak içi kulaklık modellerinden biri olduğu görülüyor. OPPO Enco Buds 2 kulak içi bluetooth kulaklık gün içerisinde rahat bir kullanım sunma hedefiyle tasarlanıyor. Kulak içine tam oturan tasarım özellikleri sayesinde bu hedef destekleniyor. Farklı kulak yapılarına uyumluluk gösteren OPPO Enco Buds 2 bluetooth kulaklık çok yönlü bir deneyim oluşturuyor. OPPO Enco Buds 2 bluetooth kulaklık tasarımı spor aktivitelerini kolaylaştırıyor. Kulağa tam oturan tasarım özellikleri sayesinde iç ve dış mekan spor aktivitelerinde müzik dinlemek mümkün oluyor. OPPO Enco Buds 2 bluetooth kulaklık ergonomik tasarıma sahip. Ergonomik tasarımın beraberinde getirmiş olduğu avantajlar sayesinde daha rahat bir kullanım mümkün. OPPO Enco Buds 2 kablosuz kulak için kulaklık hafif bir şekilde tasarlanıyor. Kulaklık ve şarj kutusu ağırlığı taşıma işlemlerini kolaylaştırdığı için birçok yere rahat bir şekilde taşınabiliyor. ● OPPO Enco Buds 2 kulaklık ağırlığı: 4 gram. ● OPPO Enco Buds 2 şarj kutusu ağırlığı: 38 gram. Yukarıda belirtilen 4 gram ağırlık değeri her bir kulaklık için geçerli. OPPO Enco Buds 2 tasarım özellikleri kulaklığın daha rahat takılmasına ve çıkarılmasına yardımcı oluyor. Rahat takılıp çıkarılabilen Enco Buds 2 ile gün içerisinde daha keyifli bir kullanım hedefleniyor. OPPO Enco Buds 2 bluetooth kulaklık tasarımında renklerin de önemi oldukça büyük. Aşağıda mevcut renklere ilişkin bilgi alabilirsiniz.
OPPO Enco Buds 2 renkleri arasında sadece beyaz renk alternatifi bulunuyor. Beyaz renkli bir şekilde tasarlanan OPPO Enco Buds 2 farklı avantajları beraberinde getiriyor. Beyaz rengin beraberinde getirmiş olduğu unisex deneyim sayesinde hem erkeklere hem de kadınlara hitap eden OPPO Enco Buds 2 kulak içi bluetooth kulaklık çok yönlü bir yapı oluşturuyor. OPPO Enco Buds 2 renk listesi içerisinde yer alan beyaz renk, sade ve modern bir tasarımı kullanıcılarla buluşturuyor.
OPPO Enco Buds 2 batarya özellikleri gün içerisindeki kullanım süresini uzatıyor. OPPO Enco Buds 2 bataryası kesintilerin önüne geçmeye yardımcı olduğu için kulaklık kaynaklı problemlerle karşılaşılmadan günlük işlemler tamamlanıyor. OPPO Enco Buds 2 bataryası kesintisiz müzik dinleme ve film izleme gibi farklı avantajları beraberinde getiriyor. Yükseltilmiş pil ömrüne sahip OPPO Enco Buds 2 kulak içi kablosuz kulaklık endişelerin önüne geçiyor. OPPO Enco Buds 2 kulak içi beyaz bluetooth kulaklık 10 dakika şarj edildiğinde 1 saat müzik dinleme deneyimi sunuyor. OPPO Enco Buds 2 bluetooth kulaklık bataryasının kullanım süresine ilişkin detaylar aşağıdaki gibi: ● OPPO Enco Buds 2 genel kullanım süresi 7 saat. ● OPPO Enco Buds 2 yoğun kullanım süresi 4 saat. ● OPPO Enco Buds 2 şarj kutusu içerisinde kullanım süresi 28 saat. OPPO Enco Buds 2 kulak içi kulaklık modelinde şarj süreleri daha kısa. OPPO Enco Buds 2 kaç saat şarj edilmeli sorusunun cevabını ve batarya kapasitelerine ilişkin detayları aşağıdaki bilgiden yola çıkarak bulabilirsiniz. ● OPPO Enco Buds 2 şarj süresi 90 dakika. ● OPPO Enco Buds 2 kulaklık pil kapasitesi 40 mAh. ● OPPO Enco Buds 2 şarj kutusu pil kapasitesi 460 mAh.
OPPO Enco Buds 2 hoparlör özellikleri incelendiğinde 10 mm boyuta sahip titanyum sürücü ön plana çıkıyor. Büyük 10 mm titanyum sürücü sayesinde daha güçlü sesler yakalanıyor. Güçlü ve kalıcı bas deneyimi için geliştirilen diyaframlı dinamik sürücü derin ve ritmik seslerin alınmasına yardımcı oluyor. OPPO Enco Buds 2 hoparlör teknolojisi sayesinde net sesler elde etmek mümkün. Ses içeriklerinin net ve kaliteli olmasını sağlayan OPPO Enco Buds 2 bluetooth hoparlör verimliliği artırıyor. Güçlü ses dalgalarına sahip OPPO Enco Buds 2, yüksek akışlı manyetik devre ile birleştiriliyor. Özel olarak geliştirilen ses odaları sayesinde hoparlör deneyimi artıyor.
OPPO Enco Buds 2 su geçirir mi sorusu kullanıcılar tarafından merak ediliyor. OPPO Enco Buds 2 bluetooth kulaklık IPX4 su dayanıklılık standartlarını karşılıyor. Suya karşı dayanıklı bir performans gösteren OPPO Enco Buds 2 bluetooth kulaklık sayesinde daha rahat bir şekilde hareket etmek mümkün oluyor. Hareket kolaylığı sağlayan suya dayanıklılık özellikleri sayesinde oluşabilecek risklerin önüne geçiliyor. IPX4 sınıfında yer alan OPPO Enco Buds 2 bluetooth kulak içi kulaklık su sıçramalarına ve tere karşı dayanıklı bir şekilde tasarlanıyor. Tere ve su sıçramalarına karşı dayanıklı olan OPPO Enco Buds 2 bluetooth kulaklık avantajların artmasına yardımcı oluyor. Suya karşı dayanıklı olan OPPO Enco Buds 2 bluetooth kulaklık, kullanım alanının genişlemesini sağlıyor.
OPPO Enco Buds 2 sensör özellikleri arasında dokunmatik kontroller dikkat çekiyor. Farklı dokunuşlar yaparak OPPO Enco Buds 2 bluetooth kulaklığın kontrolünü sağlamak mümkün oluyor. OPPO Enco Buds 2 sensörleri ile ses seviyesini ayarlamak, müzikler arasında geçiş yapmak ve ses seviyesini belirlemek kolaylaşıyor. 94 ms gecikme mesafesine sahip OPPO Enco Buds 2 kulak içi kulaklık oyun deneyimini iyileştiriyor. OPPO Enco Buds 2 kulaklık içerisinde 5.2 versiyonlu bluetooth mevcut. Tam kablosuz OPPO Enco Buds 2 bluetooth kulaklık 101 dB hassasiyete sahip. Stereo ses çıkışlı OPPO Enco Buds 2 kulaklıkta yapay zeka derin gürültü önleme teknolojisi mevcut.
OPPO Enco Buds 2 fiyatları için Vodafone rehberliğinde ilerleyebilirsiniz. Vodafone’a özel ayrıcalıklardan yararlanarak OPPO Enco Buds 2 indirimleri ve kampanyaları konusunda bilgi alabilirsiniz. Faturaya ek avantajlı OPPO Enco Buds 2 bluetooth kulaklık fiyatları üzerinden bütçe tasarrufu sağlayabilirsiniz. Kaliteli bir süreç geçirerek detaylara hakim olabilirsiniz.
OPPO Enco Buds 2 bluetooth kulak içi kulaklık her telefona uyumluluk göstermiyor. Güncel teknolojiye sahip birçok telefon modeliyle uyumlu bir performans gösterse bile OPPO Enco Buds 2 kullanımı için cihazın teknik altyapısının ileri olması gerekiyor. OPPO Enco Buds 2 kulak içi kulaklık bluetooth teknolojisi ile telefon modelleri arasında etkileşim kuruyor. Bilginin senkronize edilmesi bluetooth teknolojisi aracılığıyla gerçekleşiyor. Bluetooth teknolojisi ile gelen çağrılara yanıt vermek, sesleri senkronize etmek mümkün oluyor. Bluetooth teknolojisi sayesinde OPPO Enco Buds 2 bluetooth kulaklık daha keyifli bir süreç sunuyor. OPPO Enco Buds 2 kullananlar açılır pencere ile kolay bir şekilde cihaza telefonunu bağlayabiliyor. Bu sayede cihaz avantajlarından yararlanmaya devam ediliyor.
OPPO Enco Buds 2 bluetooth kulak içi kulaklık modeli IPX4 sınıfına dahil oluyor. IPX4 koruma sınıfına dahil olan OPPO Enco Buds 2 bluetooth kulaklık su sıçramalarına ve terlemelere karşı ekstra performans gösteriyor. Su sıçramalarına dayanıklı bir şekilde tasarlanan OPPO Enco Buds 2 kablosuz kulaklık beklenmedik durumlara karşı daha güvenli bir deneyimi mümkün kılıyor. Daha esnek ve pratik bir kullanım için geliştirilen OPPO Enco Buds 2 bluetooth kulaklık ile avantajlar artıyor. OPPO Enco Buds 2 bluetooth kulaklık tere karşı da dayanıklılık gösterdiği için antrenman sırasında kulaklık kullanımı mümkün oluyor. Terlemelere karşı dayanıklı olan OPPO Enco Buds 2 ile aktivite sırasında telefonla konuşmak ya da müzik dinlemek kolaylaşıyor.
OPPO Enco Buds 2 bluetooth kulaklık kaç saat şarj edilmeli, sorusunun cevabı için batarya kapasitesinin bilinmesi gerekiyor. Batarya kapasitesi ve şarj özellikleri arasında doğrudan bir bağlantı olduğu için kullanım sırasında değerlerin göz önünde bulundurulması lazım. OPPO Enco Buds 2 bluetooth kulaklık 10 dakika şarj ile ortalama 2 saat müzik dinleme imkanı tanıyor. Yükseltilmiş pil ömrüne sahip OPPO Enco Buds 2, tek şarjla 7 saate kadar kullanımı mümkün kılıyor. Şarj kutusu ile şarj edilebilen bluetooth kulaklık düşük pil seviyesinden kaynaklanan problemleri en aza indiriyor. Gün içerisinde daha uzun saatler kullanım mümkün olduğundan OPPO Enco Buds 2 günlük kullanıma dair avantajlarla karşı karşıya kalınıyor.
Ağırlık & Boyut
Ağırlık
38 gr / Şarj Kutusu Ağırlık (gram): 30 gr
Boyut
Şarj Kutusu Boyut (mm): 57 x 57 x 25.6 mm
Batarya
Değişebilir Batarya
Yok
Pil Kapasitesi (mAh)
40mAh (Kulaklık) / 460mAh (Şarj Kutusu)
Pil Türü
Li-Po
Şarj Girişi
5V/1A
Kablosuz Şarj
Yok
Kulaklık Özellikleri
Aktif Gürültü Önleme (ANC)
Yok
Kablosuz (Wireless)
Evet
Bluetooth Versiyon
5.2
Mikrofon
Var
Telefonla Konuşma
Var
Müzik Dinleme
Var
Konuşma Süresi (saat)
4 Saat (Tek Şarj ile), 16 Saat (Şarj Kutusu ile)
Müzik/İçerik Dinleme Süresi (saat)
7 Saat (Tek Şarj ile), 28 Saat (Şarj Kutusu ile)
Frekans yanıtı (Hz-kHz)
20 Hz- 20 kHz
Kullanım Tipi
Kulakiçi
IPX7 özelliği (su geçirmezlik)
IPX4
Uyumlu İşletim Sistemi / Marka
Universal
İletişim mesafesi (m)
10 m
Kulaklık şarj süresi (saat)
1.5 saat
Şarj kutusu şarj süresi (saat)
3.3 saat
Global versiyon
Evet
Gaming Kulaklığı
Hayır
Diğer
USB Bağlantı Tipi
USB-C
OPPO Enco Buds2
OPPO Enco Buds2
5.00
/ 5 üzerinden
11 değerlendirme
Genel Değerlendirme
5
% 1004
% 03
% 02
% 01
% 0

Ürün Özelliklerine Göre Değerlendirme
Batarya
5
Dayanıklılık
5
Kullanım Kolaylığı
5
Genel Memnuniyet
5
11 yorumdan 5 tanesi gösteriliyor
DY
238 Gün önce, DE** Y.** - Eskişehir

çok iyi

373 Gün önce, Sİ** İ.** - Mersin

Gelin çe haber verirmişsiniz

ŞB
378 Gün önce, ŞA** B.** - Antalya

tek kelime ile harika cidden ses seviyesi yuksek kendi uygulamasi var ordan istediginiz bas modunda calistirabilirsiniz ses seviyesi baya iyi ilk geldiginde kisik ses geliyor sag kulakliga basili tutarsaniz kendi kulaklik sesiniyukseltiyor

TA
405 Gün önce, TU** A.** - Kayseri

gelince haber ver

UF
408 Gün önce, UĞ** F.** - Muğla

güzel cihaz

Cihaz/Kulaklık İçin Yedek Silikon/Garanti Belgesi/Hızlı Başlangıç Kılavuzu