Huawei Watch Fit 2 silikon

Renk: Siyah
Dahili Hafıza: Standart
Tarifeye ek
Tarifeye ek aylık ödeme seçeneği
Tarifeye Ek 12 Ay Taksitli Toplam Fiyat
4.668

Ücretsiz
İade
Taksitli
Ödeme
Kesintisiz
Destek

Seçtiğin cihazı inceleyerek almak için sana en yakındaki mağazayı görüntüle.
Bilgilendirme
Bilgilendirme

Kampanyalı fiyata sizi aşımdan koruma amaçlı ek internet paket ücreti de dahildir. Detaylar için sıkça sorulan soruları inceleyebilirsiniz

Öne Çıkan Özellikler
Öne Çıkan Özellikler

1.74 inç HUAWEI Tam Görünüm Ekran, Bluetooth Araması, AppGallery

Ücretsiz Teslimat
Ücretsiz Teslimat

Tüm illerde 3-6 iş günü içinde ücretsiz teslimat.

Çözüm Uzmanı
Çözüm Uzmanı

Hem telefonunuzu seçerken, hem de satış sonrasında ihtiyacınız olan tüm konularda destek verecek Çözüm Uzmanlarımız Online Mağazada sizleri bekliyor. Tüm sorularınız için arayabileceğiniz özel uzman hattımız: 0542 756 70 00

Giyilebilir teknolojiler son yılların en favori teknolojik ürünlerinden biri. Bu ürünlerin en sık kullanılan kategorisi ise akıllı saatler. Cep telefonları ile entegre şekilde kullanıldığında hayatı kolaylaştırıcı birçok fonksiyonu olan akıllı saatler, neredeyse kişisel asistanlarımız haline gelmiş durumda. Teknolojik ürünler konusunda dünyanın önde gelen markalarından biri olan Huawei, cep telefonlarıyla olduğu kadar akıllı saatleri ile de adından sık sık söz ettiriyor. Birçok farklı seride akıllı saati olan Huawei’in en popüler akıllı saat serilerinden biri de Watch 2 Fit serisi. Huawei Watch 2 Fit silikon akıllı saatin tüm özelliklerini ve kullanım avantajlarını birlikte inceleyelim.
Akıllı saat kullanıcılarının en çok önem verdiği konulardan biri ekran özellikleri. Bir akıllı saatin kullanım kolaylığı, ekran kalitesi ile doğru orantılı şekilde ilerler. Huawei Watch Fit 2 silikon; 1.74 inç AMOLED Full View ekrana sahip. Ultra dar çerçevesi ve %72.2’lik ekran gövde oranı ile farklı antrenman türlerinden gelen aramalara yanıt vermeye kadar birçok işlemi rahatlıkla yapabilmeniz için tasarlanmış. Huawei Watch Fit 2 silikon aynı zamanda 480 x 335 piksel ekran çözünürlüğüne ve 336 ppi piksel yoğunluğuna sahip. Sahip olduğu bu ekran özellikleri ile Huawei Watch Fit 2, hem şık bir görüntü hem de çok daha kolay bir kullanım sağlıyor.
Akıllı saatlerin tasarımı da kullanım özellikleri kadar önemli. Özellikle her ne kadar teknolojik ürünler olsa da akıllı saatlerin bir aksesuar olarak kullanıldığı düşünülürse tasarımına önem verilmesi de oldukça normal karşılanabilir. Huawei Watch Fit 2 silikon, cildi yatıştırıcı ve daha sıkı bir his uyandırıyor. Gece siyahı ve sakura pembesi olmak üzere renk alternatifleri bulunan Huawei Fit 2, sahip olduğu yeni nesil “bas-çıkar” bağlantı tasarımı sayesinde kolaylıkla kordon değiştirmenize imkan sunar. Böylelikle akıllı saatinizi tarzınıza uygun kordonlar ile farklı stillerde kullanabilirsiniz. Huawei Watch Fit 2 silikon cihazının ön ve arka kasası dayanıklı polimer malzemeden üretilmiştir. Huawei Fit 2, kayış hariç 26 gram ağırlığa sahiptir ve aynı zamanda 46 x 33.5 x 10.8 mm boyutlarındadır. Bu da saatin kolunuzdaki varlığını neredeyse hissetmemeniz anlamına gelir. Böylece özellikle egzersiz sırasında hareket özgürlüğünün tadının çıkarabilirsiniz. Huawei Watch Fit 2 silikon cihazının sağ tarafında bir adet tuş bulunuyor. Bu tuş sayesinde menüye girebiliyor ve herhangi bir menüdeyken ana ekrana dönebiliyorsunuz.
Huawei Watch Fit 2 silikon, Harmony OS 2.1 işletim sistemini kullanıyor. Bu işletim sistemi hem saatin arayüzünü özelleştirebilmenizi sağlıyor hem de ekranlar arasındaki geçişin deyim yerindeyse yağ gibi akıcı bir seviyede olmasını destekliyor. Bluetooth 5.2 versiyonu bulunan Huawei Watch Fit 2 silikon 5 ATM suya dayanıklı şekilde üretilmiştir. Bu da 50 metreye kadar havuzda ya da denizde yüzmek ve sığ su aktivitelerini rahatça yapabileceğiniz anlamına gelir. Huawei Watch Fit 2 silikon, 9 eksenli IMU sensörüne (ivmeölçer sensörü, jiroskop sensörü, jeomanyetik sensör) ve optik kalp atış sensörüne sahip.
Huawei Watch Fit 2 silikon, 292 mAh kapasiteli yerleşik polimer pile sahip. Bu pil sayesinde tipik bir kullanım ile 14 günlük bir kullanım süresi sunuyor. Tipik kullanım; varsayılan ayarlarla haftada 30 dakika Bluetooth araması, haftada 30 dakika ses çalma, kalp atış hızı izleme ve uyku takibinin etkinleştirilmesi, haftada 30 dakika egzersiz, etkin mesaj bildirimi (50 SMS, 6 arama, günlük 3 alarm) ve ekranın günde 200 kez açılması anlamına gelir. Yoğun kullanımda ise Huawei Watch Fit 2 silikon 7 günlük bir kullanım süresi sunar. Yoğun kullanım ise; haftada 30 dakika Bluetooth araması, haftada 30 dakika ses çalma, kalp atış hızı ve uyku takibi etkinliği, haftada 30 dakika egzersiz, etkin mesaj bildirimi (50 SMS, 6 arama ve günde 3 alarm) ve ekranın günde 500 kez açılması anlamına gelir. Bu veriler laboratuvar ortamlarında elde edilmiş verilerdir. Gerçek kullanıma bağlı olarak kullanım süreleri değişiklik gösterebilecek olsa da Huawei Watch Fit 2 silikon, kullanım süresi açısından oldukça tatmin edici.
Huawei Watch Fit 2 silikon, bir saatten çok daha fazlası. Bluetooth araması yapabildiğiniz, hızlı mesaj yanıtları ile mesajlarınızı cevaplayabildiğiniz, aramaları yanıtlayabildiğiniz ya da reddedebildiğiniz bir iletişim aracı. Huawei Watch Fit 2 silikon, egzersiz takibi özellikleri ile de oldukça tatmin edici bir cihaz. 7 genel antrenman ve 97 farklı egzersiz modu ile tüm hareketlerinizi kaçırmadan takip ederek sürekli hareket halinde kalmanız için sizi motive eder. Huawei Sağlık uygulaması ile entegre ettiğinizde tüm egzersiz verilerinizi en sağlıklı şekilde işleyerek bir antrenör gibi size tavsiyelerde bulunur. Aynı zamanda egzersiz sırasındaki kalp atış hızı gibi akıllı ölçümler yaparak sizi yönlendirir. Huawei Watch Fit 2 silikon aynı zamanda çok amaçlı bir sağlık yöneticisidir. Tüm gün boyunca kandaki oksijen seviyenizi ölçer ve bu seviye çok düştüğünde sizi uyararak önlem almanızı sağlar. Aynı zamanda Huawei Watch Fit 2 yine tüm gün boyunca kalp atış hızınızı ölçerek dinlenme halindeyken kalp atış hızınızın çok düşük ya da yüksek olduğu durumlarda sizi uyararak kalp sağlığınızı gözetim altında tutmanızı sağlar. Huawei Watch Fit 2 silikon; sıvı alımı, yatma, uyanma gibi günlük görevleri size hatırlatarak daha sağlıklı yaşamanıza da yardımcı olur. Uyku takibi ise Huawei Watch Fit 2’nin en sevilen özelliklerinden biri. Huawei TruSleep algoritması ile entegre çalışan, uykuya dalma, REM uykusu, derin uyku ve hafif uyku gibi uyku evrelerini takip eden ve bunları analiz eden Huawei Watch Fit 2 silikon, altı yaygın uyku sorununu belirleyebilir ve bu sorunları nasıl iyileştirebileceğiniz konusunda farklı ipuçları sunar. Huawei Watch Fit 2 silikon, gün boyunca TruRelax algoritması ile stres seviyenizi ölçer. Stres seviyeniz yükseldiğinde rahatlamanıza yardımcı olacak nefes egzersizleri önerir. Tüm bu özellikleri ile Huawei Watch Fit 2 kesinlikle bir sağlıklı yaşam asistanı olarak değerlendirilebilir.
Huawei Watch Fit 2 fiyat konusunda da tercih edilen ürünlerden biri. Watch Fit 2 fiyat araştırması yaparken faturaya ek elektronik cihaz siparişi vermek üzere Vodafone.com.tr rehberliğinde ilerleyebilirsiniz. Hem bu cihazı hem de benzerlerini zengin ürün inceleme içeriklerinden de yararlaranak fiyat ve performans bakımından güvenle değerlendirebilirsiniz.
Yeni nesil teknolojik cihazlar arasında yer alan akıllı saat modelleri, farklı donanımları ve tasarımları ile seçeneklere ayrılıyor. Akıllı saatler, farklı sağlık ve spor alanlarında anlık takip işlemleri için kullanılıyor. Huawei markasının bu alanda geniş ürün yelpazesi bulunuyor. Huawei akıllı saatler arasında yer alan Watch Fit 2 modeli 2022 yılında satışa sunuluyor. Saatin yeni nesil donanımları, hemen her kullanım ihtiyacına yanıt veriyor. Huawei akıllı saat modelleri arasında araştırma yapmak ve ihtiyacınıza uygun olan cihazı bulmak için Vodafone sistemi üzerinden ilerleyebilirsiniz. Farklı cihazları yakından tanıyabilir, net bir karar elde edebilirsiniz.
Akıllı saatlerde en çok merak edilen sorulardan bir tanesi batarya performansı oluyor. Şarjlı şekilde kullanılan saatlerin batarya donanımı, kullanım performansını doğrudan etkiliyor. Huawei Watch Fit 2 akıllı saat modeli geniş kapasiteli bataryası ile uzun saatler kesintisiz kullanım imkanı tanıyor. Saatin hızlı şarj olma özelliği bulunuyor. Bu özelliği sayesinde saat kısa sürede kullanıma hazır hale geliyor. Akıllı saat bataryası yoğun kullanımlarda ortalama 7 saat kullanım ömrü sağlıyor. Ortalama kullanım süresi ile batarya ömrü 240 saat olarak hesaplanıyor. Saat donanımında bulunan hızlı şarj özelliği, 5 dakikalık dolum ile 1 günlük kullanım imkanı sunuyor. Böylece yüksek performanslı bir kullanım avantajı elde ediliyor.
Akıllı saat modelleri farklı cihazlar ile uyumlu kullanım özelliği sunuyor. Saatler tarafından desteklenen cihaz seçenekleri, karar verme sürecinde belirleyici oluyor. Kullanılan telefon ile uyumlu saat alarak işlevsel bir kullanım elde edebilirsiniz. Huawei Watch Fit 2 akıllı saat modeli hem Android hem de iOS işletim sistemli cihazlar ile kullanım uygunluğu sergiliyor. Bu özelliği sayesinde geniş bir kullanım ihtiyacına yanıt veriyor. Saat tarafından desteklenen Android işletim sistemi versiyonların Android 6.0 ve üzeri olarak ifade ediliyor. Desteklenen iOS versiyonları ise iOS 9.0 ve üzeri olarak belirtiliyor. Bu belirtilen sistemler dışında farklı bir sistem üzerinden kullanım özelliği bulunmuyor.
Huawei marka akıllı saat modelleri, yeni nesil teknolojik donanımlar ile tasarlanıyor. Saat modelleri farklı donanımsal özellikleri ve tasarımları ile birbirinden ayrılıyor. Huawei Watch Fit 2 akıllı saat modeli Bluetooth teknolojisi üzerinden telefon ile bağlantı kuruyor. Bluetooth 5.2 teknolojisi sayesinde hızlı ve akıcı bir bağlantı elde ediliyor. Huawei marka akıllı saat modelinin donanımında mikrofon ve hoparlör sistemleri yer alıyor. Bu sistemler sayesinde saat üzerinden telefon görüşmesi yapmak mümkün hale geliyor. Telefon görüşmeleri Bluetooth ile telefon üzerinden gerçekleşiyor. Akıllı saat modelinde sim kart kullanım özelliği bulunmuyor. Bu nedenle telefon işlevselliği Bluetooth bağlantısı ile elde ediliyor.
Huawei Watch Fit 2 akıllı saat modelinde geniş kapasiteli bir batarya donanımı tercih ediliyor. Akıllı saatlerde batarya donanımı, cihazın kullanım performansını doğrudan etkiliyor. Saatin bataryası hızlı şarj olma özelliğine sahip. Bu özelliği sayesinde saat kısa sürede kullanıma hazır hale geliyor. 5 dakikalık şarj dolumu ile maksimum 1 gün kullanım sağlanıyor. Saat manyetik şarj istasyonu üzerinde kablosuz şekilde şarj ediliyor. Manyetik şarj istasyonunun elektrik alanına bağlanması gerekiyor. Bağlanan istasyon saatin iç kısmına yerleştiriliyor. Mıknatıslı tasarıma sahip şarj istasyonu ile kolay bir bağlantı gerçekleşiyor. Böylece otomatik olarak şarj işlemi başlıyor.
Akıllı saat modelleri sağlık ve spor alanlarında farklı takip işlemleri gerçekleştiriyor. Spor ve aktivite alanındaki donanımlarına göre saatler seçeneklere ayrılıyor. Huawei Watch Fit 2 akıllı saat modelinde maksimum 5 ATM seviyesinde su geçirmezlik özelliği bulunuyor. Bu seviye maksimum 50 metre derinlikler ile eşdeğer kabul ediliyor. Saat 50 metre derinlik seviyesine kadar su geçirmezlik sağlıyor. Böylece dalış antrenmanları sırasında anlık takip işlemi yapmak mümkün hale geliyor. Huawei akıllı saatin desteklenen aktiviteleri arasında yüzme antrenmanları yer alıyor. Saat hem havuz hem de deniz yüzme sporlarında kullanım uygunluğu sergiliyor. Su dayanıklılık özelliği ile uzun ömürlü bir kullanım avantajı elde ediliyor.
Ağırlık & Boyut
Ağırlık
Active Edition:yaklaşık 26 gr (kayış hariç) / Classic Edition and Elegant Edition: yaklaşık 30 gr (kayış hariç)
Boyut
46 x 33.5 x 10.8 mm
Ekran Boyutu
1.74 inç
Görüntü Kalitesi
Ekran Çözünürlüğü
336 x 480 piksel
Ekran Teknolojisi
AMOLED renkli ekran
Ekran PPI
336 PPI
Ekran Türü
AMOLED renkli ekran
Piksel Yoğunluğu
336 x 480 piksel
İşlemci & Performans
İşletim Sistemi
HarmonyOS
Depolama
Dahili Hafıza
32 GB
Artırılabilir Hafıza (micro SD)
Desteklemiyor
Batarya
Değişebilir Batarya
Yok
Pil Kapasitesi (mAh)
292 mAh
Pil Türü
Ayrılamaz lityum polimer pil
Şarj Girişi
Manyetik çıkarma pimi şarj portu
Kablosuz Şarj
Manyetik çıkarma pimi şarj portu
Bağlantı
Bluetooth Versiyonu
5.2 Bluetooth
Wi-Fi
Desteklemiyor
GPS
Destekliyor
NFC(Yakın Alan İletişimi)
Desteklemiyor
Sensörler
Manyetometre sensörü + Jiroskop sensörü + İvmeölçer sensörü + Optik kalp atış hızı sensörü
Akıllı Saat/Akıllı Bileklik Özellikleri
Adımsayar
Var
Cinsiyet
Unisex
GPS (Küresel Konumlama Sistemi)
Var
Kalp Ritmi Ölçme
Var
Kamera
Uzaktan Deklanşör (yalnızca EMUI 8.1 veya sonraki bir sürümüne sahip Huawei telefonda kullanın)
Sesli Görüşme
Var
Görüntülü Görüşme
Yok
Telefon arama/mesaj bildirimleri
Var
IPX7 özelliği (su geçirmezlik)
5 ATM
Titreşim
Var
Uyku Takibi
Var
Uyumlu Marka
Evrensel (Android 6.0 veya Sonrası ve iOS 9.0 veya Sonrası)
Huawei Watch Fit 2 silikon
Huawei Watch Fit 2 silikon
4.60
/ 5 üzerinden
31 değerlendirme
Genel Değerlendirme
5
% 884
% 73
% 12
% 11
% 3

Ürün Özelliklerine Göre Değerlendirme
Batarya
5
Dayanıklılık
5
Kullanım Kolaylığı
5
Genel Memnuniyet
5
31 yorumdan 5 tanesi gösteriliyor
35 Gün önce, CE** Ç.** - İstanbul

Pembe mevcut mu acaba

HD
41 Gün önce, HÜ** D.** - Tokat

telefona bağlandıktan sonra telefon rehberinin ve gelen mesajlarinin saatte görünmesi gerekmiyormu

63 Gün önce, SE** Ö.** - Tokat

Harika bir ürün çok memnunum.almak.isteyeni tavsiye ederim👍

HG
86 Gün önce, HA** G.** - Kayseri

Gayet güzel bir ürün fazlası var eksiği yok cihazdan konusma sesi gayet güzel.. Alan kişi pişman olmaz.

AM
100 Gün önce, AD** M.** - İstanbul

güzel başarılı

Ürün/Şarj pedi (şarj kablosu dahil)/Hızlı Başlangıç ​​Kılavuzu/Güvenlik Bilgileri/Garanti Kartı