Huawei FreeClip
Huawei FreeClip

Huawei FreeClip

Renk: Siyah
Dahili Hafıza: Standart
Tarifeye ek
Tarifeye ek aylık ödeme seçeneği
Tarifeye Ek 12 Ay Taksitli Toplam Fiyat
7.572

Ücretsiz
İade
Taksitli
Ödeme
Kesintisiz
Destek
Bilgilendirme
Bilgilendirme

Kampanyalı fiyata sizi aşımdan koruma amaçlı ek internet paket ücreti de dahildir. Detaylar için sıkça sorulan soruları inceleyebilirsiniz

Öne Çıkan Özellikler
Öne Çıkan Özellikler

Üstün Konfor için C-bridge Design, Sıra Dışı Açık Akustik Deneyim, Süper Uzun Pil Ömrü

Bilgilendirme
Bilgilendirme

Kulaklık ürünlerinin paketi/ambalajı açıldığı takdirde iade edilmesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmadığı için kabul edilmemektedir. Diğer aksesuar ürünlerinin iadesi kabul edilmektedir.

Ücretsiz Teslimat
Ücretsiz Teslimat

Tüm illerde 3-6 iş günü içinde ücretsiz teslimat.

Çözüm Uzmanı
Çözüm Uzmanı

Hem telefonunuzu seçerken, hem de satış sonrasında ihtiyacınız olan tüm konularda destek verecek Çözüm Uzmanlarımız Online Mağazada sizleri bekliyor. Tüm sorularınız için arayabileceğiniz özel uzman hattımız: 0542 756 70 00

Kablosuz kulaklıklar son yılların en favori akıllı aksesuarlarından biri. Kullanım kolaylığı sağlaması, kablo karışıklığının önüne geçmesi ve telefona bağlı olmadan müzik dinlemek gibi imkanlar sunması nedeniyle kablosuz kulaklıklar birçok kişi tarafından tercih ediliyor. Huawei de kablosuz kulaklık ürünleri ile oldukça beğenilen markalardan biri. Huawei FreeClip de markanın son dönemde çıkardığı favori kulaklık modelleri arasında yer alıyor. Üstün ses kalitesi, ergonomik tasarımı ve güçlü pili ile birçok kişinin yakından takip ettiği Huawei FreeClip ile ilgili merak edilen tüm detayları yakından inceleyelim.
Huawei son dönemde çıkardığı ürünlerle modayı teknoloji ile birleştiren bir çizgi yakaladı. Huawei FreeClip de bu ürünlerden biri. Şık tasarımı, hafif ve rahat kullanımı, uzun pil ömrü ve farklı ekolayzır ayarları ile Huawei FreeClip kullanıcılara harika bir kablosuz kulak içi kulaklık deneyimi sunuyor. Huawei FreeClip kulaklık ergonomik açıdan farklı yapısı ile diğer tüm kulaklıklardan çok daha farklı bir çizgiye sahipken güçlü ses deneyimi de kullanıcılara hem görüşme hem de müzik dinleme açısından yüksek bir kalite sunuyor.
Huawei FreeClip hem şarj kutusu hem de kulaklık tasarımı açısından oldukça farklı bir görünüme sahip. Siyah ve mor olmak üzere iki farklı rengi bulunan FreeClip’i kulaklıkları bir piercing şeklinde tasarlanmış. Bu da FreeClip’in moda ve teknolojiyi bir araya getiren yönü oluyor. Küçük bir çakıl taşını andıran şarj kutusu ise hem şık bir görünüm sağlıyor hem de parmak izi tutmayan mat yüzeyi ile temiz bir kullanım imkanı sunuyor. Cebe sığacak kadar küçük bir ebatta olan şarj kutusunun boyutları ise 59.70 x 51.95 x 27.35 mm. Kulaklıklar dahil şarj kutusunun ağırlığı ise 44.5 gram. Kulaklıkların her biri ise 26.70 x 22 x 25.30 mm ve 5.6 gram. Şarj kutusu açıldığında kullanıcıların karşısına bir ucu yuvarlak diğer ucu ise kavisli ve c şekline bir köprü ile bağlanmış kulaklıklar çıkıyor. Bu c şeklindeki köprü kulaklıklar kulağa takıldığında bir piercing takılmış izlenimi veriyor. Kulaklıkların önemli özelliklerinden biri de sağ ve sol olarak ayrılmaması. Yani her iki kulaklık da her iki kulağa da uyumlu. Aynı zamanda kulaklıklar hangi kulağa takılı olduklarını kendileri algılayabiliyor. Kulağı oldukça iyi şekilde kavrayan FreeClip kulaklıklar oldukça hafif oldukları için gün boyu rahat bir kullanım imkanı sunuyor. Kulaklıkların hafif olması bazı kullanıcıları kulaklığın kulaktan düşmesi ve fark edilmemesi olasılığı konusunda endişelendirse de aslında bu konuda endişelenmeye gerek yok. Çünkü Huawei FreeClip kulağı iki taraftan oldukça sağlam bir şekilde kavrıyor ve bu da düşme ihtimalini ortadan kaldırıyor. Son olarak IP54 sertifikasına sahip olan FreeClip, terlemeye karşı da dayanıklı. Bu da antrenman sırasında kulaklıkların rahat bir şekilde kullanılabilmesi anlamına geliyor. Ancak şarj kutusunu sıvı temasından korumak gerekiyor çünkü bu sertifika yalnızca kulaklıklar için geçerli.
Huawei FreeClip, 10,8 mm çift mıknatıslı yüksek hassasiyetli sürücülere sahip. Bu da yüksek kaliteli bir ses deneyimi anlamına geliyor. Kulaklıkların ergonomisi kulak kanalına tam oturmadığı için FreeClip ile güçlü bass deneyimi elde edilemiyor ancak birçok müzik türündeki tüm detaylar net şekilde duyulabiliyor. Özellikle de klasik müzik, caz ve blues gibi müzik türlerinde Huawei FreeClip harika bir ses performansı sergiliyor. Telefon görüşmesi sırasında da oldukça iyi bir performans sergileyen FreeClip, kulaklık içerisinde yer alan 2 adet rüzgar gürültüsü engelleme özelliğine sahip mikrofonu ile VPU sensörü sayesinde seslerin karşı tarafa çok daha net şekilde iletilmesini sağlıyor. Aynı zamanda bu sensör ve mikrofonlar Huawei tarafından geliştirilen NN algoritması ile ortam gürültüsünü de etkin şekilde engelleyebiliyor. Yani telefon görüşmesi gerçekleştirirken karşı taraf sizin bulunduğunuz ortamdaki sesleri duymuyor. Açık kulaklık tasarımına sahip olması nedeniyle FreeClip, gürültü engelleme konusunda aktif gürültü engelleme özelliğine sahip olan diğer Huawei kulaklık modelleri ile benzer bir performans sergilemiyor. Ancak FreeClip’in üretim amacı kullanıcıların ortam seslerini duyarken aynı anda da kaliteli bir ses deneyimi yaşaması. Bu amaca uygun bir performans sunan FreeClip kullanıcıyı dış ortam sesinden tamamen soyutlamadan müzik dinlemesine olanak sağlıyor. Huawei AI Life uygulaması ile belli ses ayarlarını gerçekleştirmek de mümkün. Kullanıcılar 4 farklı ekolayzır ayarından birini seçebilir ya da kendi ekolayzır ayarlarını yapabilirler.
Huawei FreeClip, pil ömrü ile de kullanıcıları oldukça memnun eden özelliklere sahip. Tek bir şarj ile yaklaşık 8 saat kullanılabilen kulaklıkların pil ömrü şarj kutusu ile birlikte 36 saate kadar uzayabiliyor. Yani günde 4 saatlik bir kullanım ile kulaklıkları 1 hafta boyunca kullanmak mümkün. Kulaklıkların içerisinde yer alan piller 55 mAh şarj kutusu ise 505 mAh pil kapasitesine sahip. Bu kapasiteler ile kulaklıklar şarj kutusu içerisinde 40 dakikada tam kapasite şarj olabiliyor. Şarj kutusunun şarj olması için ise ortalama 1 saate ihtiyaç duyuluyor.
Huawei FreeClip sahip olduğu kontrol düğmeleri ile kullanıcıların yaşamını çok daha kolay bir hale getiriyor. FreeClip’in kulaklık yüzeyinin tamamı dokunmatik. Bu da diğer kulak içi kablosuz kulaklıklarda olduğu gibi kullanıcıları kontrol için yalnızca belirli bir noktaya dokunmak zorunda bırakmıyor. Kulaklıkların tüm yüzeyi aynı hassasiyet ile çalışıyor. Şarkı oynatmak ve duraklatmak ya da arama yanıtlayıp sonlandırmak için 2 kez, şarkılar arasında geçişler yapmak için ise 3 kez dokunmak yeterli. Huawei AI Life uygulaması ile bu komutları özelleştirmek de mümkün. Huawei FreeClip, çift telefon desteğine de sahip. Bluetooth 5.3 bağlantı protokolüne sahip olan FreeClip 10 metre mesafeye kadar kusursuz şekilde bağlantı kurabiliyor. Android ve iOS cihazlarla uyumlu olan FreeClip 20 Hz - 20.000 Hz frekans yanıt aralığına da sahip.
Farkı tasarımı, hafif yapısı ve üstün ses deneyimi ile Huawei FreeClip son dönemde kullanıcıların favori bluetooth kulaklıkları arasında yer alıyor. Özellikle de kulağa takıldığında bir piercing görüntüsü vermesi birçok kişi tarafından FreeClip’in tercih edilme nedenlerinden biri. Aynı zamanda kaliteli ses deneyimi ve uzun pil ömrü gibi diğer avantajları da kullanıcıların Huawei FreeClip fiyat konusunu merak etmesine neden oluyor. Huawei FreeClip fiyatları hakkında detaylı bilgiyi Vodafone online kanalları üzerinden edinebilirsiniz. Aynı zamanda bu ürüne Vodafone’un faturaya ek ödeme fırsatları ile çok daha avantajlı şekilde sahip olabilirsiniz. Vodafone’un faturaya ek ödeme seçenekleri yalnızca Huawei FreeClip için değil aynı zamanda birçok akıllı aksesuar için de geçerli. Bunun yanı sıra akıllı telefondan bilgisayara, tabletten giyilebilir teknoloji ürünlerine kadar birçok cihaz da yine bu ek ödeme seçenekleri ile satın alınabilir. Faturaya ek ödeme seçenekleri hakkında daha detaylı bilgi almak ve bu ödeme fırsatları ile satın alabileceğiniz cihazları incelemek için Vodafone online kanallarını ya da Vodafone Mağazalarını ziyaret edebilirsiniz.
Ağırlık & Boyut
Ağırlık
Kulaklık: 5.6 gr±0.3 g r / Şarj Kutusu: 44.5gr±1 gr
Boyut
Kulaklık: 26.70 x 22 x 25.30 mm / 59.70 x 51.95 x 27.35 mm
Batarya
Değişebilir Batarya
Desteklemez
Pil Kapasitesi (mAh)
Şarj Kutusu: 505 mAh / Kulaklık: 55 mAh
Pil Türü
Li-on polimer
Şarj Girişi
Şarj kutusu: Type C
Kablosuz Şarj
Şarj kutusu ile
Kulaklık Özellikleri
Aktif Gürültü Önleme (ANC)
Hayır
Kablosuz (Wireless)
Hayır
Bluetooth Versiyon
5.3
Mikrofon
3 mikrofon
Telefonla Konuşma
Evet
Müzik Dinleme
Evet
Konuşma Süresi (saat)
-
Müzik/İçerik Dinleme Süresi (saat)
Kulaklık: 8 saat / Şarj kutusu ile: 36 saat
Çift Telefon Desteği
Destekler
Frekans yanıtı (Hz-kHz)
20 Hz- 20 000 Hz
Kulaklık Tipi
Ear-Clip
Kullanım Tipi
Kablosuz kulaklık
IPX7 özelliği (su geçirmezlik)
Kulaklık: IP54 Şarj kutusu: Suya dayanıksızdır.
Uyumlu İşletim Sistemi / Marka
Android, IOS
İletişim mesafesi (m)
10 m
Kulaklık şarj süresi (saat)
40 dakika
Şarj kutusu şarj süresi (saat)
Yaklaşık 60 dakika
Global versiyon
Evet
Gaming Kulaklığı
Hayır
Diğer
Gerçek kablosuz stereo, Ses çoklu EQ stillerini açın, AI kemik iletimli çağrı gürültüsü iptali, Sola/sağa otomatik geçiş, Yakınlık eşleştirme istemi, Kısayol kontrolleri, IP54 toz ve su sıçramalarına karşı dayanıklılık Kulaklık başlıkları IP54 suya ve toza dayanıklıdır.
Huawei FreeClip
Huawei FreeClip
4.30
/ 5 üzerinden
7 değerlendirme
Genel Değerlendirme
5
% 794
% 43
% 42
% 01
% 14

Ürün Özelliklerine Göre Değerlendirme
Batarya
4
Dayanıklılık
4
Kullanım Kolaylığı
4
Genel Memnuniyet
4
7 yorumdan 5 tanesi gösteriliyor
ET
22 Gün önce, EM** T.** - Ankara

Iyiki almışım çok memnunum

İK
27 Gün önce, İS** K.** - Gaziantep

NE ZAMAN STOKLARA GELİCEK ACABA ?

MY
43 Gün önce, ME** Y.** - Balıkesir

Sarjı çok iyi ve dikkat çeken bir yapısı var

BK
55 Gün önce, BE** K.** - İzmir

Ne zaman stoga girecek acaba

76 Gün önce, YA** İ.** - Tekirdağ

alin aldirin :)

Cihaz/Şarj Adaptörü/USB Kablosu/Garanti Belgesi/Hızlı Başlangıç Kılavuzu/Kulaklık İçin Yedek Silikon