Huawei Freebuds 5
Huawei Freebuds 5
Huawei Freebuds 5
Huawei Freebuds 5
Huawei Freebuds 5
Huawei Freebuds 5
Huawei Freebuds 5
Huawei Freebuds 5
Huawei Freebuds 5
Huawei Freebuds 5
Huawei Freebuds 5
Huawei Freebuds 5
Huawei Freebuds 5
Huawei Freebuds 5
Huawei Freebuds 5
Huawei Freebuds 5
Huawei Freebuds 5
Huawei Freebuds 5
Huawei Freebuds 5
Huawei Freebuds 5
Huawei Freebuds 5
Huawei Freebuds 5
Huawei Freebuds 5
Huawei Freebuds 5

Huawei Freebuds 5

Renk: Gümüş
Dahili Hafıza: Standart
Tarifeye ek
Tarifeye ek aylık ödeme seçeneği
Tarifeye Ek 12 Ay Taksitli Toplam Fiyat
5.700

Ücretsiz
İade
Taksitli
Ödeme
Kesintisiz
Destek
Bilgilendirme
Bilgilendirme

Kampanyalı fiyata sizi aşımdan koruma amaçlı ek internet paket ücreti de dahildir. Detaylar için sıkça sorulan soruları inceleyebilirsiniz

Öne Çıkan Özellikler
Öne Çıkan Özellikler

Su damlası tasarımı, Yüksek Çözünürlüklü Saf Ses, 30 Saat batarya ömrü

Bilgilendirme
Bilgilendirme

Kulaklık ürünlerinin paketi/ambalajı açıldığı takdirde iade edilmesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmadığı için kabul edilmemektedir. Diğer aksesuar ürünlerinin iadesi kabul edilmektedir.

Ücretsiz Teslimat
Ücretsiz Teslimat

Tüm illerde 3-6 iş günü içinde ücretsiz teslimat.

Çözüm Uzmanı
Çözüm Uzmanı

Hem telefonunuzu seçerken, hem de satış sonrasında ihtiyacınız olan tüm konularda destek verecek Çözüm Uzmanlarımız Online Mağazada sizleri bekliyor. Tüm sorularınız için arayabileceğiniz özel uzman hattımız: 0542 756 70 00

Huawei Çin merkezli teknoloji markaları arasında yer alır. Uzun yıllardır çeşitli teknolojik cihazların üretimini gerçekleştiren Huawei, kullanıcı memnuniyetini ön planda tutan bir yaklaşımla ürün geliştiriyor. Oldukça çeşitli bir ürün gamına sahip olan marka, ihtiyaç doğrultusunda birçok ürünün bulunabilmesine imkân tanır. Yenilikçi duruşundan ödün vermeyen ürünler, modern hayatın içerisinde aktif bir şekilde rol almak isteyen kullanıcıların tercihi olur. Son teknoloji özellikleri ile birlikte zenginleştirilen ürünler, kullanıcıların istek ve taleplerine yanıt verir. Huawei kulaklık modelleri kulak içi ve kulak üstü kullanım tiplerine sahip olmanın yanı sıra kablolu ve kablosuz seçenekleri ile birlikte dikkatleri üzerine toplar. Aktif gürültü önleme, suya ve tere dayanıklılık, çift telefon desteği, müzik dinleyebilme ve birçok özellik sayesinde günlük yaşantı kolaylaştırılır. Huawei bluetooth kulaklık modelleri, birçok seri alternatifi ile birlikte her kullanıcıya hitap eder. Bluetooth bağlantı özelliği ile donatılan ürünler, hareket özgürlüğü elde edilebilmesine yardımcı olur. Bu sayede telefona fiziksel olarak bağlı kalmadan telefon görüşmeleri yapılabilir, favori şarkılar yüksek seste dinlenebilir. Üst düzey donanımları sayesinde günlük yaşantıya tam uyumluluk gösteren bu ürünler, sade ve şık tasarımları ile birlikte de beğenilere hitap eder.
Huawei kulaklık modelleri akıllı teknoloji özellikleri ile donatılır. Kullanıcılara daha iyi bir deneyim sunabilmek amacıyla geliştirilen bu ürünler, kulaklık hakkında bilinen ezberleri bozar. Etkili bir ses iletimi sunan kulaklıklar, gün boyu kesintisiz müzik deneyiminin elde edilebilmesini sağlar. Freebuds serisi, konforlu tasarımları ile birlikte kullanıcıların sıklıkla tercih ettiği ürünler arasında yer alır. Seramik beyaz, kırmızı, karbon siyahı gibi renk seçeneklerinde üretilen cihazlar, hemen hemen her tarza hitap eder. Kombinlerin tamamlayıcısı haline gelecek bu ürünler, dış görünüme yeni bir hava katabilmeyi sağlar. İnce ve oval şarj kutusu tasarımları ile birlikte sunulan Freebuds serisi, cepte ve çanta içerisinde rahat bir şekilde taşınabilir. Uzmanlar tarafından özenli bir şekilde üretilen kulaklıklar, Dolphin Bionic tasarımı ile kulağa tam oturur. Çift kanallı iletim teknolojileri ile buluşan ve sahip oldukları ses işlemcileri ile birlikte göz dolduran bu ürünler kendinden ödün vermez. Freebuds serisi, görüntü ve ses senkronizasyonunu başarılı bir şekilde gerçekleştirir. Güçlü yazılım özellikleri ile donatılarak geliştirilen kulaklıklar, etrafta yer alan diğer sinyallerden etkilenmez. Kalabalık ortamlarda bile müzik deneyimi profesyonel bir şekilde gerçekleşir. Parazit önleme fonksiyonu ile donatılan kulaklıklar, ses kalitenin her zaman yüksek seviyelerde kalabilmesini sağlar. Aerodinamik mikrofon kanalı özelliğine sahip olarak geliştirilen Freebuds serisi, rüzgar sesine karşı performanslı bir şekilde meydan okur. Üretilen seri ile birlikte güçlü baslar ve üstün sesler bir araya gelir. Sezgisel kontrol özellikleri ile donatılan Freebuds serisi, yaşam tarzına uygunluk gösteren dokunma ile cihazın yönetilebilmesini sağlar. Müzik oynatılmak veya değiştirmek istendiğinde kulaklık üzerine dokunulması oldukça yeterli bir hale gelir. Tek bir dokunuş, isteklerin saniyeler içerisinde gerçekleştirilebilmesine yardımcı olur. Kullanıcıların beğenisini kazanan ve konforlu bir kullanım deneyimi sunan Huawei kulaklıklar, her ortamda aktif bir şekilde tercih edilebilir. Daha birçok işlevsel özelliği ile birlikte favori haline gelebilecek Freebuds kulaklıklar, hayal gücünün sınırlarını zorlar.
Huawei Freebuds 5, çeşitli teknolojiler ile donatılan kulakiçi kulaklık modeli. Ürünün tasarımında kıvrımlara yer verilir. Baş döndüren kıvrımları ve çeşitli teknoloji özellikleri ile donatılarak üretilen ürün kullanıcıların beğenilerini kazanabilmek amacı ile geliştirilir. ● Her bir kulaklık binlerce ergonomik simülasyonla ince ayarlamalardan geçirilerek üretilir. Nefes alan ve kulağa tam oturan tasarımı sayesinde üst düzey konfor sunacak şekilde tasarlanır. ● Huawei kulaklık modelinde gümüş ve seramik beyaz renk seçeneklerine yer verilir. Eşsiz kıvrımları ve keyif veren dokusu ile birlikte kolaylıkla açılıp kapanabilen kasa, işlevsel bir kullanım deneyimi sunar. ● Ultra manyetik hoparlör özelliği ile birlikte üretilen Freebuds 5, düşük frekanslarda sunduğu hassas ses seviyeleri ile birlikte performans gösterir. Aynı zamanda kulaklık, 16 Hz4’e kadar güçlü bas üretimi gerçekleştirir. ● Freebuds 5, turbo bas teknolojisine sahip. Kulaklık başlıkları özgün bir tüp sayesinde diyaframın maruz kaldığı titreşim direncini azaltır ve hava akışını artırarak gücüne güç kadar. Bu sayede ses iletimi profesyonel bir şekilde gerçekleşir. ● Ultra geniş frekans ve uyarlanabilir ekolayzer özellikleri ile donatılan Freebuds, tutku dolu kişiselleştirilmiş bir dinleme deneyimi için 100 Hz’den 2000 Hz’ye kadar uyum ve kullanım ölçütü hesaba katarak sesi ayarlar. ● Huawei Freebuds 5, yüksek çözünürlüklü sertifikası ile birlikte her notada netlikte son noktayı koyar. Ürün, sahip olduğu bu fonksiyonlar ile birlikte 990 kpbs’ye kadar yüksek ses aktarımlarını destekler. ● Kulaklık, aktif gürültü engelleme 3.0 teknolojisi ile donatılır. Sürükleyici müzik için tasarlanan ürün, avantaj sunar. Huawei Freebuds 5, kulağa oturma, kullanım durumu ve ortam gürültüsünü hesaba katan üç mikrofon ile donatılır. Bu mikrofonlar sayesinde, bir kafenin gürültüsünden işlek bir yolun uğultusuna kadar çevredeki sesleri tespit edip önleme konusunda profesyonel bir yaklaşım sergiler. ● Huawei kulaklık sesi daha anlaşılır kılmak ve arka plandaki konuşmaları azaltmak için üç mikrofon ve derin sinir ağı algoritmasına sahip. Böylece her arama üst düzey netlikte gerçekleşir.
Freebuds 5, olağanüstü bir kullanım deneyimi sunmak için çeşitli performans özellikleri ile donatılır. Huawei Freebuds 5 kulaklık, 5 dakikalık şarj ile birlikte 2 saat, tam şarjla ise 5 saate kadar kesintisiz kullanım imkânı sunar. Ürünlerin ver şarj kutusunun tam şarj olması durumunda, 30 saate varan dinleme süresi sağlanır. Kulaklık üzerinde sensörlere yer verilir. Dokunmatik sensörler ile donatılan ürün, çeşitli fonksiyonların yönetilebilmesini sağlar. Telefon ile hiç uğraşmadan bu sensörler üzerinden aramaları, ses düzeyini, şarkıları yönetebilirsiniz. Dokunmatik sensör, aktif gürültü engelleme özelliğini etkinleştirir, devre dışı bırakır veya gelen aramaları reddeder. Huawei Freebuds kulaklık, IPX4 suya dayanıklılık özelliğine sahip. Belirtilen dayanıklılık standardı sayesinde ter içinde kalındığı antrenmanlarda veya yağmurlu havada keyifli bir yürüyüşe müziği rahat bir şekilde dahil edebilirsiniz. Bluetooth teknolojisi ile donatılarak üretilen kulaklık, farklı cihazlar ile birlikte kısa süre içerisinde etkileşim kurar. Çok uzakta olunduğu anlarda bile akıllı cep telefonları üzerinden kulaklık ile birlikte kesintisiz bir müzik deneyimi elde edilebilir. Ses ve görüntülerin birlikte senkronize bir şekilde hareket edebilmesine imkân tanıyan Freebuds, kullanım sırasında işlevsel bir deneyimin elde edilebilmesine imkân tanır.
Kulaklık fiyatları sahip olduğu fonksiyonlara ve özelliklere göre farklılıklar gösterir. Üründe yer verilen fonksiyonlar, tasarımlar, işlevler farklılığın öne çıkmasında belirleyici bir unsur haline gelir. İlgilendiğiniz ürün hakkında araştırma yaparken bu etkenleri göz önünde bulundurabilirsiniz. Vodafone üzerinden ilgilendiğiniz ürünün fiyatları ile ilgili birçok araştırma yapabilirsiniz. Sunulan ayrıcalıklardan ve fırsatlardan yararlanabilmek için inceleme gerçekleştirebilirsiniz. Vodafone ayrıcalıkları ile ihtiyaçlarını konforlu bir biçimde ve güvenle karşılayabilirsiniz. Sunulan alışveriş seçeneklerini ayrıntılı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Bu koşullar doğrultusunda ilgilendiğiniz ürün ister akıllı cep telefonu ister akıllı saat isterse tablet veya dizüstü bilgisayar olsun pratik bir şekilde temin edebilirsiniz.
Ağırlık & Boyut
Ağırlık
5.4 gr
Boyut
32.4 × 17.6 × 22.8 mm
Batarya
Değişebilir Batarya
Yok
Pil Kapasitesi (mAh)
530 mAh
Pil Türü
Lityum Polimer Batarya(Pil)
Şarj Girişi
Kablosuz Şarj Yuvası
Kablosuz Şarj
Var
Depolama
Dahili Hafıza
Var
Hafıza Kartı Tipi
Yok
Artırılabilir Hafıza (micro SD)
Yok
Bağlantı
Bluetooth Versiyonu
5.2
Wi-Fi
Yok
Kulaklık Özellikleri
Aktif Gürültü Önleme (ANC)
Evet
Kablosuz (Wireless)
Evet
Bluetooth Versiyon
Evet
Mikrofon
Evet
Telefonla Konuşma
Evet
Müzik Dinleme
Evet
Konuşma Süresi (saat)
30 saat
Müzik/İçerik Dinleme Süresi (saat)
20 Saat
Çift Telefon Desteği
Evet
Frekans yanıtı (Hz-kHz)
0-100
Kulaklık Tipi
Açık Oturan Kulaklık
Kullanım Tipi
-
IPX7 özelliği (su geçirmezlik)
IPX4
Uyumlu İşletim Sistemi / Marka
-
İletişim mesafesi (m)
10 m
Kulaklık şarj süresi (saat)
20 dakika
Şarj kutusu şarj süresi (saat)
20 dakika
Huawei Freebuds 5
Huawei Freebuds 5
4.70
/ 5 üzerinden
3 değerlendirme
Genel Değerlendirme
5
% 674
% 333
% 02
% 01
% 0

Ürün Özelliklerine Göre Değerlendirme
Batarya
5
Dayanıklılık
5
Kullanım Kolaylığı
5
Genel Memnuniyet
5
3 yorum gösteriliyor
MB
117 Gün önce, ME** B.** - Karaman

Bugün e kadar kullandığım en rahat ve özellikli bir kulaklık

MI
238 Gün önce, MU** I.** - Denizli

Güzel bir ürün tavsiye ederim

HK
330 Gün önce, HE** K.** - Diyarbakır

mükemmel

Cihaz/USB Kablosu/Garanti Belgesi/Hızlı Başlangıç Kılavuzu