Apple Watch Series 8 GPS 45mm
Apple Watch Series 8 GPS 45mm
Apple Watch Series 8 GPS 45mm
Apple Watch Series 8 GPS 45mm
Apple Watch Series 8 GPS 45mm
Apple Watch Series 8 GPS 45mm
Apple Watch Series 8 GPS 45mm
Apple Watch Series 8 GPS 45mm
Apple Watch Series 8 GPS 45mm
Apple Watch Series 8 GPS 45mm
Apple Watch Series 8 GPS 45mm
Apple Watch Series 8 GPS 45mm
Apple Watch Series 8 GPS 45mm
Apple Watch Series 8 GPS 45mm
Apple Watch Series 8 GPS 45mm
Apple Watch Series 8 GPS 45mm
Apple Watch Series 8 GPS 45mm
Apple Watch Series 8 GPS 45mm

Apple Watch Series 8 GPS 45mm

Renk: Gümüş
Dahili Hafıza: Standart
Tarifeye ek
Tarifeye ek aylık ödeme seçeneği
Tarifeye Ek 12 Ay Taksitli Toplam Fiyat
19.608

Ücretsiz
İade
Taksitli
Ödeme
Kesintisiz
Destek
Bilgilendirme
Bilgilendirme

Kampanyalı fiyata sizi aşımdan koruma amaçlı ek internet paket ücreti de dahildir. Detaylar için sıkça sorulan soruları inceleyebilirsiniz

Öne Çıkan Özellikler
Öne Çıkan Özellikler

Sağlıklı bir yaşam için vazgeçilmez yol arkadaşınız. Yeni sıcaklık algılama özelliğiyle genel zindelik durumunuz hakkında ipuçları veren gelişmiş sağlık sensörleri. Trafik Kazası Algılama gibi yeniliklerle dolu güvenlik özellikleri. Tümü dayanıklı ve göz alıcı bir tasarımda.

Ücretsiz Teslimat
Ücretsiz Teslimat

Tüm illerde 3-6 iş günü içinde ücretsiz teslimat.

Çözüm Uzmanı
Çözüm Uzmanı

Hem telefonunuzu seçerken, hem de satış sonrasında ihtiyacınız olan tüm konularda destek verecek Çözüm Uzmanlarımız Online Mağazada sizleri bekliyor. Tüm sorularınız için arayabileceğiniz özel uzman hattımız: 0542 756 70 00

Apple tüketici elektroniğinde dünyanın önde gelen markalarından biri. Apple, özellikle akıllı telefon ve akıllı saat gibi teknolojik cihazlar ile tanınıyor. Akıllı saat modellerinden olan Apple Watch Serisi 8 GPS 45 mm özellikleri ile göz dolduruyor. 16 milyon renk sayısına sahip ekranı bulunan Apple Watch Serisi 8 GPS 45 mm, dokunmatik ekran ile dikkat çekiyor. WatchOS işletim sistemine sahip olan Apple Watch Serisi 8 GPS 45 mm, Wi-fi ve mikrofon gibi özelliklerini de kullanıcılarına sunuyor. Akıllı telefonlar ile uyumlu olarak çalışabilen Apple Watch Serisi 8 GPS 45 mm, tasarımı sayesinde kıyafetler ile de uyumlu olarak kullanılabiliyor. Apple Watch Series 8 GPS 45 mm akıllı saatin kordon değiştirme özelliği de mevcut. Bu sayede akıllı saate farklı renklerde kordon takmak mümkün oluyor. Apple Watch Serisi 8 GPS 45 mm özelliklerini detaylı olarak inceleyelim.
Apple Watch 8 GPS 45 mm, gelişmiş işlemci özellikleri ile kullanıcılarını memnun etmeyi başarıyor. İşlemci hızı ve uygulamaların donmadan çalışması konusunda üstün performans sergileyen Apple Watch Series 8 GPS 45 mm akıllı saat Apple S8 yonga setini kullanıyor. Apple Watch Serisi 8 GPS 45 mm akıllı saatte bulunan bu yonga seti 64 bit özelliğini taşıyor. Bu özelliği sayesinde Apple Watch Series 8 45 mm akıllı saat bütün uygulamaları kolaylıkla açabiliyor. Apple Watch Serisi 8 GPS 45 mm akıllı saatin depolama alanı ise 32 GB seviyesinde bulunuyor. Bu depolama alanı Apple Watch Serisi 8 GPS 45 mm akıllı saate birçok uygulamayı herhangi bir hafıza kartı ya da bulut depolaması olmadan kendi bünyesinde depolama imkanı sunuyor. Apple Watch Serisi 8 GPS 45 mm akıllı saate kullanıcılar fotoğraf, video ya da uygulama gibi içerikler yükleyebiliyor. Apple Watch Serisi 8 GPS 45 mm akıllı saatin CPU çekirdeği ise 2 çekirdekli bir yapıda bulunuyor. Ayrıca Apple Watch Serisi 8 GPS 45 mm akıllı saatin işletim sistemi ise Apple markasının özel tasarlığı WatchOS sistemi. Bu sayede Apple Watch Serisi 8 GPS 45 mm akıllı saat, donanımsal özelliklerini tamamlıyor.
Apple Watch Series 8 GPS 45 mm ekran özellikleri ile pratik kullanım sağlayan bir akıllı saate dönüşüyor. Apple Watch Serisi 8 GPS 45 mm akıllı saat ekran çözünürlüğü olarak 396 x 484 piksel çözünürlüğünü kullanıyor. Bu özellik akıllı saatte 16 milyon renk sayısı ile destekleniyor. Bu özellikleri ile Apple Watch Serisi 8 GPS 45 mm akıllı saat doygun renkleri ekranında gösterebiliyor. Canlı ve doğal renkler ile çalışan Apple Watch Serisi 8 GPS 45 mm akıllı saat, ekran teknolojisi olarak LTPO OLED sistemini kullanıyor. Apple Watch Serisi 8 GPS 45 mm akıllı saat bu özelliklere ek olarak çeşitli teknolojiler ile ekran özelliklerini destekliyor. Bu özellikler arasında dokunmatik cam, kavisli ekran, retina ekran, sürekli açık ekran modu, 1000 nit parlaklık özellikleri ile ekran özelliklerini destekliyor. Buna ek olarak Apple Watch Serisi 8 GPS 45 mm akıllı saatte İON X cam özelliği de mevcut.
Apple Watch Seri 8 GPS 45 mm akıllı saat tasarımı sayesinde her kıyafetinize uygun olarak takılabilen bir model olarak öne çıkıyor. Apple Watch Series 8 GPS 45 mm akıllı saat hafif olması sebebiyle kolunuzda ağırlık yapmıyor. 38.8 gram ağırlığında bulunan Apple Watch Serisi 8 GPS 45 mm akıllı saat, kare ekran şekli ile geliyor. Kare ekran tipinde üretilmesi ile diğer akıllı saat modellerinden ayrılıyor. Alüminyum gövde malzemesine ve siyah gövde rengine sahip olan Apple Watch Serisi 8 GPS 45 mm akıllı saat, değiştirilebilir kordon özelliğini kullanıcılarına sunuyor. Bu sayede kullanıcılar istediği renk ve tasarıma sahip olan kordonu tercih edebiliyor. Ayrıca akıllı saat kauçuk kordonu ile beraber geliyor. Apple Watch Serisi 8 GPS 45 mm akıllı saat kordonsuz olarak 45 mm boyunda 38 mm eninde bulunuyor. Apple Watch Serisi 8 GPS 45 mm akıllı saatin kalınlığı ise 10.7 mm seviyesinde.
Apple Watch Series 8 GPS 45 mm akıllı saat lityum iyon pil teknolojisini kullanıyor. Bu özelliği ile Apple Watch Serisi 8 GPS 45 mm akıllı saat, diğer saatlerden farklı olarak 18 saat ortalama ömrü ile çalışıyor. Manyetik şarj ile pilini doldurabilen Apple Watch Serisi 8 GPS 45 mm akıllı saatte hızlı şarj özelliği de mevcut. Apple Watch Serisi 8 GPS 45 mm akıllı saat 45 dakika içerisinde yüzde 80’e kadar dolum yapabiliyor. Apple akıllı saat bu özelliği ile uzun süreli kullanım seçeneğini sunuyor.
Apple Watch 8 GPS 45 mm akıllı saatte kamera seçeneği mevcut değil. Titreşim, mikrofon ve hoparlör özelliklerini taşıyan Apple Watch Serisi 8 GPS 45 mm akıllı saat, bu özellikleri ile telefon görüşmesi yapma imkanı sunuyor. Böylece kullanıcılar telefonlarına gelen çağrıları akıllı saatten rahatlıkla cevaplayabiliyor. Apple Watch Serisi 8 GPS 45 mm akıllı saat dayanıklılık konusunda da üstün özelliklere sahip. IP6X seviyesinde toza dayanıklılık gösteren Apple Watch Serisi 8 GPS 45 mm akıllı saat, 5 ATM su basıncına kadar da dayanabiliyor. Türkçe dil desteği yüklü olarak gelen Apple Watch Serisi 8 GPS 45 mm akıllı saat; akıllı bildirim, Apple Music, bas konuş, dünya saatleri, hesap makinesi ve bluetooth kulaklık ile eşleşme gibi özellikleri taşıyor. Sms görüntüleme ve yanıtlama seçeneğini de içeren Apple Watch Serisi 8 GPS 45 mm akıllı saat, navigasyon, siri ve Gymkit özelliklerini kullanıcılarına sunuyor. Apple Watch Serisi 8 GPS 45 mm akıllı saat çeşitli spor aktiviteleri ve sağlıklı yaşam konusunda birçok sensör özelliğini içeriyor. Adımsayar özelliğinin yanı sıra Apple Watch Serisi 8 GPS 45 mm akıllı saat, kronometre, mesafe ölçer, hava durumu,aktivite takibi, deniz suyu sıcaklık bilgisi gibi seçenekleri kullanıcılarına sunuyor. Gelişmiş uyku monitörü ile gelen Apple Watch Serisi 8 GPS 45 mm akıllı saat, kalori takibi, vücut ateş ölçer, kandaki oksijen seviyesi ve kadın sağlığı takipçisi gibi uygulamalar içeriyor. Ayrıca Apple Watch Serisi 8 GPS 45 mm akıllı saatte sensör olarak ivmeölçer, jiroskop, barometre, pusula, termometre, altimetre ve ortam ışığı sensörü yer alıyor. Bluetooth 5.0 teknolojisini kullanan Apple Watch Serisi 8 GPS 45 mm akıllı saat, 5 GHz hızında Wi-fi seçeneğini de içeriyor. Fakat Apple Watch Serisi 8 GPS 45 mm akıllı saatte hafıza kartı girişi, USB veya NFC özellikleri mevcut değil.
Akıllı saat kategorisinde geniş ürün yelpazesi ile ön plana çıkan Apple markası, bu alanda yeni nesil teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyor. Marka bu alanda ürünler ile hemen her kullanım ihtiyacına yanıt veriyor. Apple Watch 8 akıllı saat modeli 2022 yılından itibaren ülkemizde satışa sunuluyor. Yeni birçok teknolojiyi içerisinde barındıran akıllı saat, farklı kullanım ihtiyaçlarına hitap etmeyi başarıyor. Apple akıllı saat Bluetooth teknolojisi üzerinden akıllı telefonlar ile kablosuz bağlantı sağlıyor. Saat modeli sağlık ve spor alanlarında farklı aktivitelerde anlık takip işlemi gerçekleştiriyor. Apple Watch 8 akıllı saat iOS işletim sistemi cihazlar ile kullanım desteği sunuyor.
Akıllı saatler şarjlı şekilde kullanılıyor. Saatlerin batarya donanımları, kullanım performansını doğrudan etkiliyor. Apple markası tarafından tasarlanan Watch 8 saat modelinde Lithium İon teknolojisi bir batarya donanımı tercih ediliyor. Bu batarya donanımı, yüksek performanslı bir çalışma vaadediyor. Akıllı saat, manyetik şarj istasyonu üzerinde kablosuz şekilde şarj ediliyor. Saatin hızlı şarj olma özelliği bulunuyor. Bu özelliği sayesinde cihaz, kısa sürede kullanıma hazır hale geliyor. 45 dakikalık şarj dolumu ile %80 oranında doluluk elde ediliyor. Apple marka akıllı saat modelinin ortalama kullanım ile şarj ömrü 18 saat olarak belirtiliyor. Yüksek kapasiteli batarya donanımı sayesinde uzun saatler kesintisiz bir kullanım avantajı elde ediliyor.
Akıllı saat modelleri farklı spor aktivitelerinde kullanım için özel olarak tasarlanıyor. Akıllı saatler, farklı donanımları ve tasarımları ile birbirinden ayrılıyor. Apple Watch 8 akıllı saat modelinde maksimum 5 ATM seviyesine kadar su geçirmezlik özelliği yer alıyor. Bu seviye maksimum 50 metre derinlikler ile eşdeğer kabul ediliyor. Apple Watch 8 saat modeli maksimum 50 metre derinliğe kadar su geçirmezlik sağlıyor. Bu özelliği sayesinde dalış antrenmanları sırasında kullanım imkanı sunuyor. Saatin desteklenen aktiviteleri arasında yüzme faaliyetleri de yer alıyor. Böylece dalış sırasında anlık takip işlemi yapmak mümkün hale geliyor. Apple akıllı saat hem havuz hem de denizde kullanım imkanı sağlıyor.
Akıllı saat modellerinin sağlık ve yaşam alanında farklı donanımları bulunuyor. Apple markası tarafından özel olarak üretilen Watch 8 akıllı saat modelinde tansiyon ölçme özelliği bulunmuyor. Bunun yanı sıra saatin sağlık ve yaşam alanında, nabız (kalp atış hızı) monitörü, düzensiz ritim bildirimi, elektriksel kalp monitörü (EKG/ECG), gelişmiş uyku monitörü, kadın sağlığı takipçisi, kalori takibi, kandaki oksijen seviyesi (SpO2 monitörü) ve vücut ateş ölçer özellikleri yer alıyor. Bu uygulamalar üzerinden sağlık alanında anlık takip işlemleri gerçekleşiyor. Ancak saatte tansiyon ölçme özelliği bulunmuyor. Bunun yerine nabız ölçme özelliği ile farklı değerlere ulaşılıyor.
Apple markasının akıllı saat kategorisinde farklı teknik donanım ve tasarımlara sahip birçok cihaz seçeneği bulunuyor. Apple akıllı saat modelleri Bluetooth teknolojisi ile bağlantı gerçekleştiriyor. Apple marka akıllı saatler iOS işletim sistemli cep telefonları ile kullanım desteği sunuyor. Cihazın farklı bir işletim sistemi üzerinden kullanım özelliği bulunmuyor. Apple Watch 8 akıllı saat modeli, telefon olmadan Wifi üzerinden internete bağlanabiliyor. Bu sayede telefon olmadan da veri alış verişleri yapmak mümkün hale geliyor. Saat modeli hem Wifi hem de hücresel veri üzerinden internet bağlantısı gerçekleştiriyor. Dahili Wifi donanımı sayesinde telefon kapalıyken ya da uzaktayken de veri aktarımı yapmak mümkün hale geliyor.
Apple marka akıllı saat modelinde anlık bağlantı donanımları yer alıyor. Akıllı saatte anlık konum paylaşımı özelliği yer alıyor. Bu özelliği sayesinde anlık takip işlemleri gerçekleştirmek mümkün oluyor. Konum bilgisi paylaşımı alanında, Beidou, Galileo, Glonass, GPS ve QZSS özellikleri kullanılıyor. GPS özelliği saatin anlık konum paylaşımı için tercih ediliyor. Konum paylaşım özelliği saatin kaybolduğunda bulunmasını kolaylaştırıyor. Aynı zamanda anlık takip uygulamalarının kullanılmasını mümkün hale getiriyot. Apple Watch 8 akıllı saat modeli, Bluetooth ve Wifi donanımlarına sahip. Bu donanımları üzerinden telefon ile kablosuz bağlantı gerçekleşiyor.
Akıllı saatler şarjlı şekilde kullanılıyor. Bu nedenle batarya kapasitesi ve donanımı saatin kullanım performansını doğrudan etkiliyor. Apple Watch 8 akıllı saat bataryası Lithium İon teknolojisi ile tasarlanıyor. Lithium İon teknolojisi, yüksek performanslı bir kullanım avantajı vaadediyor. Saat manyetik şarj istasyonu üzerinde kablosuz şekilde şarj ediliyor. Apple marka akıllı saat modelinde hızlı şarj olma özelliği bulunuyor. Bu özelliği sayesinde saat kısa sürede kullanıma hazır hale geliyor. Hızlı şarj olma özelliği ile 45 dakikada %80 oranında doluluk elde ediliyor. Ortalama kullanım ile saat şarj ömrü 18 saat olarak hesaplanıyor. Geniş kapasitesi ve batarya donanımı sayesinde uzun saatler kesintisiz kullanım avantajı elde ediliyor.
Apple akıllı saat modelleri iOS işletim sistemli cihazlar ile kullanım desteği sunuyor. İOS işletim sistemleri Apple cep telefonlarında kullanılıyor. Apple markası tarafından özel olarak tasarlanan işletim sistemi modeli, kişisel bir kullanım sağlıyor. Akıllı saat modelinin farklı bir işletim sistemi üzerinden kullanım özelliği bulunmuyor. Apple Watch akıllı saat iOS işletim sistemli tüm akıllı cihazlar üzerinden kullanılıyor. Böylece geniş bir kullanım ihtiyacına yanıt veriyor. Apple akıllı saat modeli yeni nesil teknolojik özellikleri ile fonksiyonel bir kullanım sağlıyor. Saat farklı sağlık ve spor alanlarında anlık takip işlemi gerçekleştiriyor. Bluetooth teknolojisi ile telefon üzerinden bağlantı kuruluyor. Saatte sesli görüşmeleri yapmak mümkün oluyor.
Ağırlık & Boyut
Ağırlık
38.8 gr
Boyut
45 x 38 x 10.7 mm
Ekran Boyutu
45 mm, 1143 mm2 ekran alanı
Görüntü Kalitesi
Ekran Çözünürlüğü
396 x 484 piksel
Ekran Teknolojisi
LTPO OLED Hep Açık Retina ekran, 1000 nit parlaklık
Depolama
Dahili Hafıza
32 GB kapasite
Batarya
Pil Kapasitesi
18 saate kadar
Pil Türü
Şarj edilebilir yerleşik lityum iyon pil
Bağlantı
Bluetooth Versiyonu
Bluetooth 5.0
Wi-Fi
802.11b/g/n 2.4 GHz ve 5 GHz
GPS
Var
Diğer
Uyumluluk
Apple Watch için iOS 16 veya daha yeni bir iOS sürümü yüklü iPhone 8 veya daha yeni bir iPhone modeli gerekir.
Apple Watch Series 8 GPS 45mm
Apple Watch Series 8 GPS 45mm
3.10
/ 5 üzerinden
49 değerlendirme
Genel Değerlendirme
5
% 404
% 123
% 112
% 21
% 35

Ürün Özelliklerine Göre Değerlendirme
Batarya
3
Dayanıklılık
3
Kullanım Kolaylığı
3
Genel Memnuniyet
3
49 yorumdan 5 tanesi gösteriliyor
MK
96 Gün önce, ME** K.** - Ankara

Stok gelsin lütfen

OE
197 Gün önce, OĞ** E.** - İstanbul

Ürünler stok güncellenmesi istiyoruz

MT
245 Gün önce, MU** T.** - Aydın

Super

TK
253 Gün önce, TU** K.** - İzmir

Gayet iyi

278 Gün önce, CA** İ.** - Antalya

ne zaman stoklara girecek?

Alüminyum Kasa/Normal Boy Spor Kordon/Apple Watch Manyetik Hızlı Şarj Aygıtı - USB-C Kablosu (1 m)

Ürün Videoları

Yukarıdaki videolar, mevcut tarifenizin internet içeriğinden ya da internet paketinizden tüketerek oynatılacaktır.