Apple EarPods Lightning Con
Apple EarPods Lightning Con

Apple EarPods Lightning Con

Renk: Beyaz
Dahili Hafıza: Standart
Tarifeye ek
Tarifeye ek aylık ödeme seçeneği
Tarifeye Ek 12 Ay Taksitli Toplam Fiyat
1.080

Ücretsiz
İade
Taksitli
Ödeme
Kesintisiz
Destek

Seçtiğin cihazı inceleyerek almak için sana en yakındaki mağazayı görüntüle.
Bilgilendirme
Bilgilendirme

Kampanyalı fiyata sizi aşımdan koruma amaçlı ek internet paket ücreti de dahildir. Detaylar için sıkça sorulan soruları inceleyebilirsiniz

Öne Çıkan Özellikler
Öne Çıkan Özellikler

Apple tarafından tasarlandı-Daha derin, daha zengin bas tonları-Tere ve suya karşı daha iyi koruma-Müzik ve video çalma/oynatma kontrolü-Aramaları yanıtlama ve bitirme

Bilgilendirme
Bilgilendirme

Kulaklık ürünlerinin paketi/ambalajı açıldığı takdirde iade edilmesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmadığı için kabul edilmemektedir. Diğer aksesuar ürünlerinin iadesi kabul edilmektedir.

Ücretsiz Teslimat
Ücretsiz Teslimat

Tüm illerde 3-6 iş günü içinde ücretsiz teslimat.

Çözüm Uzmanı
Çözüm Uzmanı

Hem telefonunuzu seçerken, hem de satış sonrasında ihtiyacınız olan tüm konularda destek verecek Çözüm Uzmanlarımız Online Mağazada sizleri bekliyor. Tüm sorularınız için arayabileceğiniz özel uzman hattımız: 0542 756 70 00

Günlük hayatta, yolculukta, yürüyüş yaparken veya sporda çoğu kişi tarafından yapılan ortak aktivite şüphesiz müzik dinlemektir. Müzik dinlemek, gün içerisinde beş dakikada olsa genellikle insanların yaptığı bir aktivitedir. Bazı insanlar için meditasyon bile sayılabilir. Müzik dinlemek için çeşitli araçlar kullanılabileceği gibi kulaklık bunların arasında en yaygın olarak kullanılardan biridir. Kulaklık, müzik dinlemek dışında telefonla görüşme yapılacağı zaman telefonu kulağa dayamak yerine de sıklıkla kullanılan aksesuardır. Apple Earpods Iphone mikrofonlu kulaklık, sadece apple ürünlerinde kullanılabilir. Tasarımı oldukça sadedir. Yüksek ses sistemi ile daha iyi müzik dinleme ve telefon görüşmesi yapabilme imkânı sunar. iPhone kablolu kulaklıkları ve özelliklerini inceleyebilirsiniz.
Apple Lightning EarPods özellikleri ile kullanıcılarına konfor vaadediyor. Cihazın konfor vaadetmesinin en temel özelliği ürünün kullanım tipi oluyor. Apple EarPods Lightning kulaklığın kullanım tipi kulak içi olarak geçiyor. Kulaklığın kulak içi bir tasarıma sahip olması cihazın kulak kanalının belli bir derinliğine kadar girmesine neden oluyor. Bu sayede Apple Lightning EarPods kulaklık üzerinde iyi bir ses yalıtımı ortaya çıkıyor. Apple Lightning EarPods kulaklık tamamen takılı olduğu zaman dış seslerin duyulma oranı minimum seviyeye düşürülmüş oluyor. Böylece telefonla konuşurken karşıdakinin sesi veya dinlenen müziğin sesi iyi bir şekilde duyuluyor. Söz konusu ürünün dikkat çeken birçok özelliği bulunuyor. Genel özellikleri şu şekilde listelenebilir: - Ayrıca Apple Lightning EarPods kulaklığın kulak içi tasarımı ürünün çanta ya da cep içerisinde taşınabilir olmasını sağlıyor. - Kulak içi kulaklığın kullanıcılara sağlamış olduğu diğer avantaj ise kulaklıktan duyulan sesin az olması oluyor. - Apple konnektörlü kulaklığın dayanıklı olmasını sağlayan bir diğer özellik ise ürünün suya karşı göstermiş olduğu dayanıklılık olarak ifade ediliyor. - EarPods kulaklığın suya karşı göstermiş olduğu dayanıklılık türü ter ve su sıçraması oluyor. - Apple Lightning EarPods kulaklığın beyaz renk seçeneğine sahip olduğu görünüyor. Apple Lightning EarPods kulaklığın ses çıkışı stereo olarak belirtiliyor. - Ürünün ses çıkış seviyesinin ne olduğu ise belirtilmiyor. Stereo ses, seslerin doğal ve canlı bir şekilde duyulmasını sağlıyor. - Aynı zamanda stereo ses Apple Lightning EarPods kulaklıktan çıkan sese derin ve zengin bir bas katıyor. - Apple kablolu kulaklığın konnektör türü Lightning olarak ifade ediliyor. Lightning kulaklığın konnektör tipi ise Lightning 8-pin şeklinde. Bu 8 pinlik yuva girişi Apple Lightning EarPods kulaklıklığa konforlu bir kullanım katıyor.
Apple EarPods kulaklık Lightning teknolojisi ile türevlerinden ayrılıyor. Kulaklıkta dinlediğiniz her türlü müzik ya da video seslerinde daha derin ve daha zengin bas tonlarını duyabilirsiniz. Apple EarPods Lightning kulaklığın öne çıkan bazı özellikleri bulunuyor. Bu özellikler genellikle kullanıcılar tarafından da beğeniliyor. Söz konusu kablolu kulaklığın öne çıkan özellikleri şu şekilde listelenebilir: - Hoparlörlerden ses çıkışını azami düzeye çıkarırken ses kaybını asgari seviyeye indiren bu ürünle aradığınız ses deneyimine kavuşmanız mümkün. - Ayrıca bu kulaklık tere ve suya karşı daha korunaklı. Bu da kardiyo egzersizleri ya da aletli fitness gibi yüksek performans gerektiren spor antrenmanlarınızda kulaklığı çıkarmadan devam etmenize olanak veriyor. - Ayrıca, Lightning konnektörlü EarPods günün her anında sizinle olurken Lightning teknolojisine sahip iOS 10 ve üzeri Apple marka mobil cihazlarla uyumlu çalışabiliyor.
Lightning Con kablolu kulaklık kullanımı ve ergonomik yapısı ile kullanıcılara birçok konuda avantaj sağlamayı amaçlıyor. Apple kablolu kulaklık kullanımı ile kullanıcılarına çok yönlülük vaadediyor. Apple Lightning EarPods kulaklık ile kullanıcılar telefonla konuşabiliyor ve müzik dinleyebiliyor. Bu her iki işlemi basit şekilde yapılmasını sağlayan Apple Lightning EarPods kulaklık uzaktan kumanda ile kontrol edilebiliyor. Apple EarPods kulaklığın kontrol etme işlemi kablo üzerinde yer alan yerleşik kumanda ile oluyor. Bu kumanda telefona gelen çağrıları cevaplamaya, reddetmeye, dinlenen müziği değiştirmeye ve ses açıp, kapatmaya yarıyor. Tüm bu işlemler için bir de telefonu çıkarmaya gerek kalmıyor. Apple Lightning EarPods kulaklık da mikrofon bulunduğu için telefon görüşmeleri rahatlıkla yapılabiliyor. Apple Lightning EarPods kulaklık kablolu bir kullanıma sahip. Apple Lightning EarPods kulaklık iOS tabanlı telefon, bilgisayar, tablet gibi cihazlarla uyumluluk gösteriyor.
Kablolu iPhone kulaklığı kullanırken dikkat etmeniz gereken noktalara özen göstererek ürünü daha uzun vadede güvenle kullanmanız mümkün. Örneğin kulaklığınızı belli aralıklarla temizlemeniz hem sizin hijyeniniz hem de ürünün performansı açısından son derece önemli bir konu. Bu işlem sırasında ise hafif nemli bir mendil ya da yumuşak bir bez kullanarak ürünün kulağa giren kısımlarını temizleyebilirsiniz. Yine aynı bezden faydalanarak kulaklığınızın kablosunu da temizledikten sonra Apple Lightning konnektörlü EarPods'unuzun bakımını bitirmiş olursunuz. Tüm bunların yanı sıra kulaklığınızı sadece onunla uyumlu olan Apple cihazlarda kullanmaya özen göstermeniz de ürünün ömrünü uzatan konular arasında yer alıyor.
EarPods Lightning konnektörlü EarPods kulaklık, kulaklıkta kablolu modelleri tercih edenler için son derece uygun bir ürün. Zira Apple EarPods gerek ses kalitesi gerek sağlamlığı gerekse farklı kulak yapılarına uygun tasarımıyla bir kablolu kulaklıkta aranan pek çok kriteri karşılamak için yeterli. Standart dairesel kulak içi kulaklıklardan farklı olan Apple orjinal kablolu kulaklık kulak yapısına en yakın biçimde tasarlanmıştır. Bu sayede farklı kulak yapılarına sahip pek çok kişi için uygun olabilen bu ürünü siz de sayfamızdan tek bir tıkla sepetinize ekleyebilir, alışverişinizi tamamlayarak bu harika ürüne sahip olabilirsiniz. Ayrıca bu ürün bir de dinlediğiniz müziğin sesini ayarlayabilmeniz, videoları oynatabilmeniz, gelen çağrıları cevaplayabilmeniz için kablo üzerinde yer alan yerleşik bir kumandaya sahip. Kısacası Apple, belli sıklıklarda spor yapan ve bu esnada kulaklıkla müzik dinlemeyi tercih eden, telefonuna gelen çağrıları "eller serbest" olarak kulaklık aracılığıyla cevaplamak isteyen ve kulaklığından kaliteli ses çıkışı arayan kişiler için oldukça son derece kullanışlı bir ürün.
iPhone kablolu kulaklık fiyatları modellerine göre farklılık gösterebiliyor. Kaliteli ve uzun ömürlü kullanımlar sağlamayı amaçlayan marka çıkan her serisinde farklı özelliklerle kullanıcıların karşısına çıkıyor. Teknik ve donanımsal özellikler değiştikçe fiyatlarda da değişiklikler olabiliyor. Vodafone satın alacağınız ürün hakkında detaylı bilgi sunuyor. Satın alınacak ürünün teknik ve donanımsal özellikleri kolayca incelenebiliyor. Ayrıca Vodafone faturaya ek ürün listesi ile hem ihtiyacınız olan cihazlar genelinde hem de iPhone kablolu kulaklık özelinde detaylı araştırma yapabilirsiniz. Faturaya ek kulaklık satın alma seçeneğini de değerlendirebilirsiniz. İstek ve ihtiyaçlarınızı belirledikten sonra bu kulaklığın sizin için uygun olup olmadığına gerekli değerlendirmeler sonrasında ulaşabilirsiniz. Karşılaştır seçeneği ile incelediğiniz ürün ile başka ürünler arasında karşılaştırma yapabilirsiniz. Karşılaştırma yapabilmek için en az iki ürün seçmelisiniz. Özellikle de iki ürün arasında kararsızlık yaşadığınız durumlarda bu özelliği kullanarak seçim yapma işleminizi daha kolay ve pratik hale getirebilirsiniz.
0

Lightning Konnektörlü EarPods

0
Apple EarPods Lightning Con
Apple EarPods Lightning Con
5.00
/ 5 üzerinden
4 değerlendirme
Genel Değerlendirme
5
% 1004
% 03
% 02
% 01
% 0

Ürün Özelliklerine Göre Değerlendirme
Batarya
5
Dayanıklılık
5
Kullanım Kolaylığı
5
Genel Memnuniyet
5
4 yorum gösteriliyor
LD
171 Gün önce, LE** D.** - Balıkesir

dünyanın en iyi kulaklığı ve mikrofonu. lightning'den usbc'ye veya lightning'ten jak'e çevirici getirirseniz yok satar. çünkü wirelesslara bin basar özellikle son nesillere. düz 2. nesil yine bi nebze iyi kolaylık vs bakımından ama... yani...

EE
216 Gün önce, EL** E.** - İstanbul

Ne zaman gelecek ürün

SI
276 Gün önce, SE** I.** - İstanbul

Ne zaman gelecek?

SS
288 Gün önce, SE** S.** - Bursa

süper