Apple Beats Studio Buds +
Apple Beats Studio Buds +
Apple Beats Studio Buds +
Apple Beats Studio Buds +
Apple Beats Studio Buds +
Apple Beats Studio Buds +
Apple Beats Studio Buds +
Apple Beats Studio Buds +
Apple Beats Studio Buds +
Apple Beats Studio Buds +
Apple Beats Studio Buds +
Apple Beats Studio Buds +
Apple Beats Studio Buds +
Apple Beats Studio Buds +

Apple Beats Studio Buds +

Renk: Krem
Dahili Hafıza: Standart
Tarifeye ek
Tarifeye ek aylık ödeme seçeneği
Tarifeye Ek 12 Ay Taksitli Toplam Fiyat
9.588

Ücretsiz
İade
Taksitli
Ödeme
Kesintisiz
Destek

Seçtiğin cihazı inceleyerek almak için sana en yakındaki mağazayı görüntüle.
Bilgilendirme
Bilgilendirme

Kampanyalı fiyata sizi aşımdan koruma amaçlı ek internet paket ücreti de dahildir. Detaylar için sıkça sorulan soruları inceleyebilirsiniz.

Ücretsiz Teslimat
Ücretsiz Teslimat

Tüm illerde 3-6 iş günü içinde ücretsiz teslimat.

Çözüm Uzmanı
Çözüm Uzmanı

Hem telefonunuzu seçerken, hem de satış sonrasında ihtiyacınız olan tüm konularda destek verecek Çözüm Uzmanlarımız Online Mağazada sizleri bekliyor. Tüm sorularınız için arayabileceğiniz özel uzman hattımız: 0542 756 70 00

Akıllı cihaz kategorisinin en minimal ürünleri kablosuz kulaklıklardır. Bu cihazlar, yapı olarak küçük olsa da işlevleri oldukça büyük. Gelişen, değişen ve yenilenen teknoloji ile bu minik cihazlar da aynı hızda gelişti ve yenilendi. Günümüze kadar birçok marka farklı tipte birçok kulaklığı kullanıcı ile buluşturdu. Kulak üstü, kulak içi, kablolu, kablosuz gibi birden fazla çeşit ve model kulaklıklar kullanıcının isteklerine göre tasarlandı ve piyasaya sürüldü. Teknolojik her üründe olduğu gibi kulaklıklar da bir evrim sürecinden geçti. Arz talep dengesini koruyan ve takip eden üreticiler ve markalar her zaman kullanıcının istekleri doğrultusunda yeni ürünler çıkarmaya başladı. Kulaklıklar günümüzde hemen her alanda 7’den 70’e birçok kişi tarafından zevkle kullanılıyor. Yolda müzik dinleme keyfini yaşamak isteyenler için kulaklıklar olmazsa olmaz. Kalabalık bir ortamda telefon görüşmelerinizi rahatlıkla yapabilmenizi sağlar. Yolda, evde, parkta hemen her yerde istediğiniz dizi, film ve videoları kulaklığınız sayesinde rahatça izleyebilirsiniz. tüm bunları daha konforlu hale getirmek için kulaklık seçerken bazı noktalara dikkat edilmelidir. Kendisi küçük işlevi büyük bu cihazların yine kendine göre özellikleri bulunuyor. Kablosuz kulaklık seçerken tasarımı ve teknik özelliklerini önceden bilmekte fayda var. Bu bakış açısıyla Apple Beats kulaklıkları inceleyelim. Apple akıllı cihaz pazarındaki öncü markalardan biri. Kullanıcı ile buluşan Apple Beats Studio Buds Plus da bu başarıda önemli bir yere sahip. Son teknoloji kullanıcı deneyimi sunan kulaklıklar özellikleri ile fark yaratıyor. Beats Studio Buds Plus özellikleri nelerdir? birlikte inceleyelim.
Beats Studio Buds Plus şık tasarımı ve teknik özellikleri ile ön plana çıkıyor. Bir kulaklıkta aranan özelliklerin tamamı Studio Buds Plus da bir araya getirilmiş. Kablosuz kulaklık seçerken aranan en önemli özellik şüphesiz ses kalitesidir. Akustik platformu sayesinde dengeli bir ses duymayı sağlıyor. Bunun yanı sıra kulaklığın takıldığında konforlu olması da önemli özellikler arasındadır. Gürültü önleme özelliği sayesinde pazarın en iyileri arasında yerini alıyor. Beats Studio Buds kulaklık alırken bilinmesi gereken özellikleri aşağıdaki gibi listeleyebiliriz.
Beats Studio Buds Plus kulaklık hem kulağınıza rahat takılabilecek hemde cebinizde veya çantanızda rahat taşımanızı sağlayacak şekilde tasarlanmış. XS, S, M ve L boy seçenekleri sayesinde her kulağa uyum sağlıyor. Beats Studio Buds + IPX4 teknolojisi sayesinde suya ve tere dayanıklı şekilde tasarlanmış. Krem, şeffaf ve siyah-altın olmak üzere 3 farklı renk seçeneği sunuyor. Sağ ve sol olarak 2 adet kulaklığın konulduğu kutunun tasarımı da oldukça şık ve taşıması kolay. Kulaklıklarınızı istediğiniz yerde ve anda kutu içerisine yerleştirerek şarj edebilirsiniz. Kutu ağırlığı 49 gr ve iki adet kulaklığın ağırlığı toplam 10 gr. Hafifliği sayesinde istediğiniz her yere rahatça yanınızda götürebilirsiniz. Kulaklık ve kutunun ölçüleri aşağıdaki gibidir. - Kutu ağırlık: 49 gr - Kutu yükseklik: 2,55 cm - Kutu uzunluk: 7,2 cm - Kutu genişlik: 5,1 cm - Kulaklık ağırlık: 5 gr - Kulaklık yükseklik: 1,5 cm - Kulaklık uzunluk: 2,05 cm - Kulaklık genişlik: 1,85 cm
Apple Beats Studio Buds + yeniden şarj edilebilir lityum iyon piller ile çalışmaktadır. Kutunun ve kulaklıkların tamamen şarj olması 2 saat kadar sürmektedir. Tek şarj ile 9 saate kadar kullanılabilir. Ayrıca şarj kutusuyla +3 kez daha şarj edilerek toplamda 36 saate kadar dinleme imkânı sunar. Uzun ömürlü şarjı sayesinde kulaklıklar kesintisiz kullanılabilir. Hızlı şarj (fast fuel) özelliği sayesinde 5 dakikalık şarj ile 1 saat dinleme imkânı sunar. Ayrıca pilin ömrü kullanılan ortama, aygıt ayarlarına ve daha birçok etkene göre değişebilir. Şarj kablosu USB-C girişlidir. Kablosuz şarj özelliği bu aygıtta desteklenmiyor.
Apple Beats Studio Buds Plus ses çıkışları ise oldukça dengeli. Özel akustik platformu ile güçlü, dengeli, gün boyu dinleseniz bile kulağınızı yormayan ses deneyimi sunuyor. Aktif Gürültü Önleme (ANC) özelliği sayesinde dış ortamdan uzaklaşarak sadece kulaklıklardan çıkan sese konsantre olabilirsiniz. Diğer sesleri duymanız gereken durumlarda şeffaf mod özelliğini aktif hale getirebilirsiniz. Bu iki işlev arasında geçiş yapmak için tuşu basılı tutmanız gerekir. Geliştirilmiş ve özenle tasarlanmış 3 kat daha büyük mikrofonları ile telefon görüşmelerinizde maksimum verim sunar. Beats Studio Buds Dolby Atmos ses teknolojisine sahiptir. Kulaklıkların kulağa tam oturması sayesinde akustik yalıtım sağlayarak maksimum düzeyde ses deneyimi sağlıyor. Geliştirilmiş akustik yalıtım sayesinde güçlü bir ses çıkışı ile basıncı düşürerek seslerin dengeli şekilde iletilmesini sağlıyor. Bu özellikler sayesinde gün boyu konforlu kullanım sunuyor. İki kulaklıkta da bulunan iki katmanlı transdüserler esneyerek seslerin bozulmadan daha temiz çıkmasını sağlıyor.
Apple Beats Studio Buds Plus Apple ve Android cihazlar ile uyumlu şekilde tasarlandı. Android'in en güncel yazılımının yüklü olduğu cihazları, tek dokunuşla eşleştirme ve Bul gibi özellikleri destekliyor.
- Tek dokunuşla eşleştirme özelliği sayesinde iCloud a kayıtlı hesaplarınızdaki tüm cihazlara hızlı ve kolay şekilde ulaşabilirsiniz. - Uyumlu aygıt ve internet erişimi olan her yerde ‘Hey Siri’ şeklinde seslenerek Siri ile etkileşim sağlayabilirsiniz. - Apple akıllı cihazlarınızdaki Bul özelliği sayesinde kaybettiğiniz kulaklığınızı son konuma göre bulabilirsiniz. - Yeni çıkan özellik ve yazılım güncellemeleri kablosuz güncelleme özelliği ile rahatça yapabilirsiniz.
- Gmail de kayıtlı hesaplarınız ile eşleştirilmiş cihazlarınızda Google Hızlı Eşleştirme Özelliği ile tek dokunuşla bağlanabilirsiniz. - Ses paylaşımı özelliği ile uyumlu çalışır. Android cihazlarınıza istediğiniz sesleri kolayca aktarabilirsiniz. - Kulaklığınızı koyduğunuz yeri unuttuğunuzda ve kaybettiğinizde aygıtımı bul özelliği sayesinde kolayca bulabilirsiniz. Bu özelliği mutlaka cihazınızda aktif hale getirmeniz gerekir.
Apple Beats Studio Buds Plus kulak içi kullanıma uygundur. Class 1 Wireless Bluetooth bağlantı özelliğini kullanır. Her iki taraftaki kulaklıkta da çok işlevli düğme bulunur. Bütün işlemler bu iki düğme ile yapılır. ANC ve şeffaf mod özellikleri arasındaki geçiş bu düğmeye basılı tutularak yapılır. Oynatma ve duraklatma işlemleri tuşa bir kere basılarak yapılır. İki kere basıldığında ileri, üç kere basıldığında ise geri oynatma işlemleri yapılır. Arama yapma ve kapatma işlemleri tek veya iki kere basma ile özelleştirilebilir.
Apple Beats Studio Buds piyasanın en iyileri arasında yer alıyor. Tasarımı, teknik özellikleri birçok cihazla uyumlu şekilde çalışması sayesinde rakipleri arasında fark yaratıyor. Kulaklık alırken dikkat edilmesi gereken özellikler ses kalitesi, kulakta sağladığı konfor ve pil ömrü önem arz ediyor. Tüm bunlar değerlendirildikten sonra fiyat araştırması ve karşılaştırılması yapılıyor. Apple Beats Studio Buds Plus’a sahip olmanın Vodafone da kolay bir yolu var: Vodafone faturalı hatlarda aylık tarifeye ek ödeme seçeneği sunuyor. Beats Studio Buds Plus’a Vodafone ile bütçenizi yormadan sahip olabilirsiniz. Beats Studio Buds Plus fiyat araştırması yaparken farklı faturaya ek cihaz seçeneklerini de inceleyebilirsiniz. Örneğin faturaya ek yenilenmiş telefon modelleri ile sürdürülebilirliğe katkı sağlayabilir ve bütçenizi de koruyabilirsiniz. Benzer şekilde faturaya ek tablet, aksesuar, giyilebilir teknoloji ürünlerini de inceleyebilirsiniz.
0
Ağırlık & Boyut
Ağırlık
kutu: 49 gr / kulaklık: 5 gr / toplam: 59 gr
Boyut
Yükseklik: (kutu) 2,55 cm (kulaklık) 1,5 cm / Uzunluk: (kutu) 7,2 cm (kulaklık) 2,05 cm / Genişlik: (kutu) 5,1 cm (kulaklık) 1,85 cm
Batarya
Pil Kapasitesi
Beats Studio Buds + (tek şarj): kulaklıklarla 9 saate kadar dinleme süresi ve şarj kutusuyla üç kez daha şarj ederek toplam 36 saate kadar dinleme süresi / Fast Fuel: 5 dakikalık şarj ile 1 saate kadar çalma süresi
Pil Türü
Yeniden Şarj Edilebilir Lityum İyon
Diğer
Kullanım Tipi
Kulak İçi
Bağlantı Özellikleri
Class 1 Wireless Bluetooth®
Aygıt üzerindeki denetimler
Her iki tarafta birer adet çok işlevli düğme
Ambalaj
Beats Studio Buds + ambalajı, geri dönüştürülmüş liften ve/veya sürdürülebilir ormanlardan elde edilmiş %95 bitki bazlı malzemeden üretiliyor.
Apple Beats Studio Buds +
Apple Beats Studio Buds +
5.00
/ 5 üzerinden
4 değerlendirme
Genel Değerlendirme
5
% 1004
% 03
% 02
% 01
% 0

Ürün Özelliklerine Göre Değerlendirme
Batarya
5
Dayanıklılık
5
Kullanım Kolaylığı
5
Genel Memnuniyet
5
4 yorum gösteriliyor
HA
109 Gün önce, Hİ** A.** - İstanbul

Stoklara ne zaman geliyor?

HA
112 Gün önce, Hİ** A.** - İstanbul

Stoklara getirin lütfen

AK
228 Gün önce, AY** K.** - Eskişehir

Stoklara gelsin artık lütfen

MU
262 Gün önce, Mİ** U.** - İzmir

STOKLARA LÜTFEN BU ÜRÜNDEN GETİRİN

Beats Studio Buds + Kulaklık

Cepte taşımaya uygun, kompakt şarj kutusu

Dört farklı boyda sunulan kulaklık uçları

USB-C - USB-C şarj kablosu

Garanti kartı

(USB-C güç adaptörü ayrı satılır)

0