Apple Beats Fit Pro TWS Earbuds
Apple Beats Fit Pro TWS Earbuds
Apple Beats Fit Pro TWS Earbuds
Apple Beats Fit Pro TWS Earbuds
Apple Beats Fit Pro TWS Earbuds
Apple Beats Fit Pro TWS Earbuds
Apple Beats Fit Pro TWS Earbuds
Apple Beats Fit Pro TWS Earbuds
Apple Beats Fit Pro TWS Earbuds
Apple Beats Fit Pro TWS Earbuds
Apple Beats Fit Pro TWS Earbuds
Apple Beats Fit Pro TWS Earbuds
Apple Beats Fit Pro TWS Earbuds
Apple Beats Fit Pro TWS Earbuds
Apple Beats Fit Pro TWS Earbuds
Apple Beats Fit Pro TWS Earbuds

Apple Beats Fit Pro TWS Earbuds

Renk: Beats Beyazı
Dahili Hafıza: Standart
Tarifeye ek
Tarifeye ek aylık ödeme seçeneği
Tarifeye Ek 12 Ay Taksitli Toplam Fiyat
11.196

Ücretsiz
İade
Taksitli
Ödeme
Kesintisiz
Destek

Seçtiğin cihazı inceleyerek almak için sana en yakındaki mağazayı görüntüle.
Bilgilendirme
Bilgilendirme

Kampanyalı fiyata sizi aşımdan koruma amaçlı ek internet paket ücreti de dahildir. Detaylar için sıkça sorulan soruları inceleyebilirsiniz

Öne Çıkan Özellikler
Öne Çıkan Özellikler

Tam oturan, esnek kanat uçları ile gün boyu rahatlık ve sabit duruş-Güçlü ve dengeli ses sağlayan özel akustik platform-Kafa izleme özelliğine sahip Uzamsal Ses teknolojisi ile müziklerde, filmlerde ve oyunlarda etrafınızı saran sesler-Çevrenize dinamik olarak uyum sağlayan Aktif Gürültü Engelleme (ANC) özelliği ile dışarıdan gelen gürültüyü engelleme-Etrafınızda olup bitenlere kulak verebilmeniz için Şeffaf Moda kolay geçiş-Apple H1 çipin gücüyle aygıtlar arasında Otomatik Geçiş, Ses Paylaşımı ve ?Hey Siri?özellikleri-Tere ve suya dayanıklı (IPX4 derecesine sahip) kulak içi kulaklıklar-6 saate kadar dinleme süresi (şarj kutusuyla toplam 24 saate kadar)

Bilgilendirme
Bilgilendirme

Kulaklık ürünlerinin paketi/ambalajı açıldığı takdirde iade edilmesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmadığı için kabul edilmemektedir. Diğer aksesuar ürünlerinin iadesi kabul edilmektedir.

Ücretsiz Teslimat
Ücretsiz Teslimat

Tüm illerde 3-6 iş günü içinde ücretsiz teslimat.

Çözüm Uzmanı
Çözüm Uzmanı

Hem telefonunuzu seçerken, hem de satış sonrasında ihtiyacınız olan tüm konularda destek verecek Çözüm Uzmanlarımız Online Mağazada sizleri bekliyor. Tüm sorularınız için arayabileceğiniz özel uzman hattımız: 0542 756 70 00

Teknoloji dünyasının en minik üyeleri olan kablosuz kulaklıklar günden güne değişiyor ve gelişiyor. Her marka kendi içinde farklı model kablosuz kulaklığı piyasaya sürüyor. Akıllı cihazlar arasında öncü marka olan Apple her alanda olduğu gibi kablosuz kulaklıklar kategorisinde de en çok tercih edilenler arasında. Kullanıcının rahatlığı düşünülerek Apple tarafından piyasaya sürülen Beats Fit Pro kablosuz kulaklıklar kulak içi kullanıma uygun şekilde tasarlanmıştır. Kulağa tam olarak oturabilen esnek kanat ucu, farklı spor dallarından sporcuların zorlu testlerine sunulmuş ve bu zorlu testlerden tam not almayı başarmıştır. Gündelik yaşamla oldukça uyumlu olarak tasarlanan cihaz, kullanıcılarına gün boyu eşlik edebilen özelliklere sahiptir. Donanımıyla, sıra dışı renk yelpazesiyle, güçlü şarj özellikleriyle, ergonomik tasarımıyla ve çevreyle uyumlu dinleme modlarıyla ses getiren Apple tasarımı Beats Fit Pro TWS’yi biraz daha yakından tanıyalım.
2014 yılından günümüze kadar Beats, birçok ürünü kullanıcının beğenisine sundu. Yüksek kalitede ses performansı, kolay ve konforlu kullanım imkânı sağlayan Beats Fit Pro özellikleri ile listenin başındaki yerini alıyor. Apple Beats Fit Pro TWS Earbuds kulakla tam uyumlu olan esnek kanat uçları ile sabit ve rahat kullanım imkânı sağlıyor. Uzamsal ses teknolojisi ile oyun, film ve müzik gibi aktivitelerde etrafınızı saran ses sistemine sahip olması bu minik aygıtları bir adım daha öne çıkarıyor. Aynı zamanda güçlü ve orantılı dağılan ses özelliğine sahip akustik platform bulunuyor. Aktif Gürültü Engelleme (ANC) özelliği sayesinde dışarıdan gelebilecek her türlü gürültüye karşı çevreyle dinamik olarak uyumlanmış. Beats Fit Pro TWS ayrıca şeffaf mod özelliği ile çevreyle olan iletişimi sürdürebilmeyi de sağlar. Otomatik Geçiş, Siri Asistan, Google Asistan ve Ses Paylaşımı özellikleri ile iOS ve Android işletim sistemleri ile tam uyum içinde çalışır. IPX4 teknolojisi sayesinde suya, neme ve tere dayanıklıdır. Tek şarj ile 6 saate kadar kesintisiz dinleme imkânı sunarken bu süre şarj kutusuyla 24 saate kadar çıkabilir. USB-C şarj konnektörü sayesinde kolay şarj edilebilir. Hızlı şarj özelliği sayesinde 5 dakikalık şarj ile 1 saat ek kullanım süresi sağlar. Sahip olduğu hüzmeleme özelliği ile yüksek kaliteli sesli aramalar rahatlıkla yapılabilir. Kulaklıkların telefonunuz ile kesintisiz ve rahat şekilde bağlanabilmesi için Class 1 Bluetooth teknolojisi kullanılmış. Apple Beats Fit Pro kaybedilmesi durumunda iOS Bul uygulaması ile rahatlıkla bulunabilir. Android cihazlarda ise Beats uygulaması gerekir. Beats uygulaması ile Android işletim sistemlerinde tek dokunuşla eşleştirme imkânı sunar. Dokunmatik sensör, hareket sensörü ve optik sensör gibi sensör özellikleri bulunur.
Apple imzası ile piyasaya sürülen Beats Fit Pro Rosa, her kulağa rahatça uyum sağlayabilir, oldukça minimal ve şık bir tasarıma sahip. Kulaklıklar üzerinde Beats logosu bulunuyor. Esnek kanat uçları kulağınızda sağlam ve sabit durduğundan emin olmanızı sağlıyor. Kulağa tam uyum sağlayabilen ergonomik kanat uçlarına sahip Beats Fit Pro, her spor dalından sporcunun testinden geçmeyi başaran bir dayanıklılığa sahiptir. Basıncı azaltan havalandırma noktalarıyla gün boyunca rahatlıkla kullanabileceğiniz Beats Fit Pro kulaklık, çalışırken veya spor yaparken kulağınızdan düşmeyecek bir tasarıma sahiptir.
Ergonomik tasarımıyla dikkatleri üzerine çeken Apple Fit Pro TWS, ağırlık ve boyutlarıyla da kullanıcılarını memnun ediyor. Beats Fit Pro’ nun boyut ve ağırlığı aşağıda belirtilen şekilde tasarlanmıştır: - Kutu yüksekliği: 2,85 cm - Kulaklık yüksekliği: 1,9 cm - Kutu uzunluğu: 6,2 cm - Kulaklık uzunluğu: 3 cm - Kutu genişliği: 6,2 cm - Kulaklık genişliği: 2,4 cm - Kutu ağırlığı: 55,1 gr - kulaklık ağırlığı: 5,6 gr
Beats Fit Pro için yeni renk seçenekleri sunan Apple, kabul gören renk kartelasının dışına çıkarak kullanıcılarının dikkatini topluyor. Beats beyazı, Beats siyahı, ametist moru, mercan pembesi, derin mavi, nane ve gri, şimşek sarısı Beats Fit Pro’nun sahip olduğu renk seçeneklerini oluşturuyor.
Aktif Gürültü Önleme ve Şeffaf Mod açık olduğunda 7 saate kadar kadar dinleme imkânı sunan Beats Fit Pro kulaklıkların her biri 6 saat dinlenebilme kapasitesine sahiptir. Cep boy şarj kutusu ile 18 saate kadar dinlenebilme imkânı sunan Beats Fit Pro, aynı zamanda hızlı şarj olabilme özelliğine sahip. 5 dakika kadar bir sürede hızlı şarj olabilen kulaklık, bu hızlı şarj imkânı sayesinde bir saate kadar dinlenebilme olanağını da beraberinde getiriyor. Kullanıcılarına gün boyunca eşlik edebilen Beats Pro güçlü bataryasıyla, günlük hayata uyumlu işlevselliği de eklendiğinde oldukça güçlü bir kulaklık olma becerisi taşıyor.
Aktif Gürültü Önleme ve Şeffaf Mod özelliğine sahip gerçek kablosuz kulaklık Beats Fit Pro, güçlü ve dengeli bir ses sistemine sahiptir. İki farklı dinleme moduna sahip kulaklıkla hangi sesleri duymak istediğinize kendiniz karar verebilirsiniz. Şeffaf Mod ile çevreden gelen sesleri duyabileceğiniz moda geçiş yaparken, Aktif Gürültü Önleme modu ile kendinizi çevreden gelecek her türlü gürültüden uzaklaştırabilirsiniz. Ayrıca cihaz; oyun, film veya müzik gibi aktivitelerin sanki içindeymiş gibi hissedebileceğiniz baş hareketlerinizi takip eden Uzamsal Ses özelliğini de destekler yapıdadır. Etrafınızı sesle sarmayı başaran ve gücünü Apple H1 çipten alan cihaz, ses paylaşımı özelliğine de sahiptir. Ses Paylaşım özelliği ile farklı bir Beats kulaklık ile dilediğiniz müzikleri paylaşma imkânı sunulmuştur. Özel akustik platform ile net, güçlü ve dengeli ses sunma özelliğine sahip cihaz, çevredeki gürültüleri de başarılı bir şekilde engellemektedir. Kulak yapısıyla mükemmel uyum sağlayan ve çok boyutlu dinleme deneyimi sunan Beats Fit Pro, aynı zamanda ne zaman konuştuğunuzu algılayan bir donanıma sahip. Hüzmeleme Teknolojisinin kullanıldığı çift mikrofon, sesi net ve güçlü bir şekilde algılarken dijital bir işlemci de çevreden gelen gürültüyü kesme görevini üstleniyor. Tüm bu özellikleriyle kullanıcıların Beats Fit Pro yorumları markaya kullanıcı memnuniyeti olarak geri dönüyor.
Sinyal ve harekete duyarlı sensörlere sahip Apple Beats Fit Pro ile istenilen moda geçiş yapmak her iki kulaklıkta da bulunan tuş ile oldukça kolay. Hareket sensörüne, dokunmatik sensöre, optik sensöre, duraklatma sensörüne sahip cihaz oldukça ergonomik. Ortama uyum sağlayan sensörleri sayesinde istediğiniz zaman dilediğiniz moda geçiş yapabilirsiniz. Sesi çok net ve güçlü algılayan sensörler kulaklığı oldukça işlevsel kılmaktadır.
Son günlerde Beats Fit Pro fiyatı sıklıkla araştırılanlar arasında yer alıyor. Ergonomik özellikleriyle dikkat çeken Apple Beats Fit Pro TWS, kulaklığa sahip olmak isteyenler Vodafone’un avantajlarla dolu dünyasına bakmadan karar vermeyin. Faturaya ek ödeme seçeneği ile Vodafone üzerinden bütçenizi yormadan Beats Fit Pro sahibi olabilmeniz mümkün. Ayrıca bu cihaza sahip olmak için yine Vodafone'un sunduğu özel indirim ve kampanyalara da göz atabilirsiniz. Faturaya ek giyilebilir ürünler, akıllı telefon modelleri, akıllı saat modelleri ve daha birçok ürün Vodafone’da sizleri bekliyor. Geniş ürün yelpazesine sahip Vodafone akıllı cihaz arayışında olanlar için birden fazla seçenek sunuyor.
0
Ağırlık & Boyut
Ağırlık
kutu: 55.1 gr / kulaklık: 5.6 gr / toplam: 66.3 gr
Boyut
Yükseklik: (kutu) 2.85 cm, (kulaklık) 1.9 cm/Uzunluk: (kutu) 6.2 cm, (kulaklık) 3 cm/Genişlik: (kutu) 6.2 cm, (kulaklık) 2.4 cm
Batarya
Pil Kapasitesi
Beats Fit Pro (tek şarj): 6 saate kadar dinleme süresi / Fast Fuel: 5 dakikalık şarj ile 1 saate kadar oynatma süresi
Pil Türü
Yeniden Şarj Edilebilir Lityum İyon
Diğer
Kullanım Tipi
Kulak İçi
Bağlantı Özellikleri
Class 1 Wireless Bluetooth®
Aygıt üzerindeki denetimler
Her iki yanda çok işlevli birer düğme
Ambalaj
Beats Fit Pro’nun ambalajı, geri dönüştürülmüş lifler ve/veya sürdürülebilir ormanlardan elde edilmiş, %89 oranında bitki tabanlı malzemeden üretilmiştir.
Apple Beats Fit Pro TWS Earbuds
Apple Beats Fit Pro TWS Earbuds
5.00
/ 5 üzerinden
1 değerlendirme
Genel Değerlendirme
5
% 1004
% 03
% 02
% 01
% 0

Ürün Özelliklerine Göre Değerlendirme
Batarya
5
Dayanıklılık
5
Kullanım Kolaylığı
5
Genel Memnuniyet
5
1 yorum gösteriliyor
107 Gün önce, HU** Ş.** - İstanbul

Ne zaman stok gelir ?

Beats Fit Pro Kulak İçi Kulaklıklar/Cep boy şarj kutusu/Üç farklı boyut seçeneğine sahip kulaklık uçları/USB-C - USB-C şarj kablosu/Hızlı Başlangıç Kılavuzu/Garanti kartı /(USB-C güç adaptörü ayrı satılır)

Beats Fit Pro Kulak İçi Kulaklıklar

Cep boy şarj kutusu

Üç farklı boyut seçeneğine sahip kulaklık uçları

USB-C - USB-C şarj kablosu

Hızlı Başlangıç Kılavuzu

Garanti kartı

(USB-C güç adaptörü ayrı satılır)

0