Apple AirPods Pro 2.Nesil USB-C
Apple AirPods Pro 2.Nesil USB-C
Apple AirPods Pro 2.Nesil USB-C
Apple AirPods Pro 2.Nesil USB-C
Apple AirPods Pro 2.Nesil USB-C
Apple AirPods Pro 2.Nesil USB-C
Apple AirPods Pro 2.Nesil USB-C
Apple AirPods Pro 2.Nesil USB-C
Apple AirPods Pro 2.Nesil USB-C
Apple AirPods Pro 2.Nesil USB-C
Apple AirPods Pro 2.Nesil USB-C
Apple AirPods Pro 2.Nesil USB-C

Apple AirPods Pro 2.Nesil USB-C

Renk: Beyaz
Dahili Hafıza: Standart
Tarifeye ek
Tarifeye ek aylık ödeme seçeneği
Tarifeye Ek 12 Ay Taksitli Toplam Fiyat
12.804

Ücretsiz
İade
Taksitli
Ödeme
Kesintisiz
Destek
Bilgilendirme
Bilgilendirme

Kampanyalı fiyata sizi aşımdan koruma amaçlı ek internet paket ücreti de dahildir. Detaylar için sıkça sorulan soruları inceleyebilirsiniz.

Bilgilendirme
Bilgilendirme

Kulaklık ürünlerinin paketi/ambalajı açıldığı takdirde iade edilmesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmadığı için kabul edilmemektedir. Diğer aksesuar ürünlerinin iadesi kabul edilmektedir.

Ücretsiz Teslimat
Ücretsiz Teslimat

Tüm illerde 3-6 iş günü içinde ücretsiz teslimat.

Çözüm Uzmanı
Çözüm Uzmanı

Hem telefonunuzu seçerken, hem de satış sonrasında ihtiyacınız olan tüm konularda destek verecek Çözüm Uzmanlarımız Online Mağazada sizleri bekliyor. Tüm sorularınız için arayabileceğiniz özel uzman hattımız: 0542 756 70 00

Apple markası tüketici elektroniği alanında üretim gerçekleştiren çok güçlü bir teknoloji devi. Marka geliştirdiği yeni ürünleri kullanıcıya sunarken aslında sektörüne yön veren yenilikler de sunuyor. Apple markası yeni çıkardığı ürünlerde üstün teknoloji ve avantajlı özelliklerden faydalanmayı sağlaması ile tanınıyor. Markanın gözde ürünlerinden bir tanesi de Airpods kulaklıklar. Apple markası tarafından üretilen Airpods kulaklık modelleri, diğer cihazlar ile uyumlu olacak şekilde üretildiği için ayrıca çok kullanışlı bulunuyor. Üstün özelliğe sahip olan Airpods kulaklık modelleri, Apple kullanıcıların yaygın bir şekilde tercih ettiği ürünler arasına girmeyi başarır. Telefon, MacBook, tablet gibi bütün cihazlar ile uyum gösteren Airpods modelleri ile birlikte birçok avantajdan faydalanmak mümkün. Kullanıcılar kulaklıklarını müzik, video, konuşma gibi aktivitelerde sıklıkla tercih eder. Airpods modelleri çeşitli seriler altında toplanır. Her yıl kulaklık modelinin yeni bir serisi tanıtılır. Apple Airpods Pro 2. Nesil güncel serilerden biridir. Airpods Pro 2. Nesil sahip olduğu çeşitli özellikler ile birlikte geniş kitlelerin beğenilerine hitap eder. Çeşitli teknolojiler ile donatılan bu cihaz, hızlı bağlantı özellikleri ile birlikte öne çıkar. Airpods 2. Nesil Pro Bluetooth kulaklık modeli sadece performans özellikleri ile sınırlı kalmaz. Cihaz sahip olduğu tasarım ile birlikte de geniş kitlelere hitap eder. İnceleme yazısı ile birlikte ürünün teknik özellikleri, kullanımı ve birçok detayı ile ilgili bilgi edinebilirsiniz.
Airpods 2. Nesil Pro kulaklık modeli hakkında çeşitli bilgilere yer verilir. Apple markası tarafından giyilebilir teknoloji ürünleri içerisinde yer alan kulaklık modeli, çeşitli özellikleri ile birlikte öne çıkar. Üstün ses kalitesi, akıllı ses, kişiselleştirilmiş dinleme deneyimi, uzun süreli pil ömrü, güçlü şarj kutusu ve fonksiyonel daha pek çok özelliğe sahip olan Bluetooth kulaklık, geniş kitleler tarafından tercih edilir. Yeni nesil teknolojilerin kullanılması sonucunda üretilen cihaz, oldukça işlevsel bir deneyim sunar. Apple Airpods Pro 2. Nesil kulaklık modeli aynı zamanda MagSafe şarj kutusu ile birlikte sunulur. Bu durum ürünün daha fonksiyonel bir şekilde kullanılmasına destek olur. Şeffaf Mod özelliği ile birlikte öne çıkan kulaklık, önceki nesillere kıyasla 2 kata kadar daha fazla aktif gürültü engelleme özelliği sunar. Sohbet farkındalığı, dinlenilen medyanın sesini kısıp başkalarıyla etkileşime geçildiğinde karşıdan gelen sesleri daha net bir şekilde duymaya imkan tanır. Dokunmatik denetim gibi çeşitli özellikler ile donatılan Bluetooth kulaklık, avantajlı yönleri ile birlikte öne çıkar. Yerleşik hoparlör tasarımına sahip olan cihaz, müziğin daha iyi bir şekilde dinlenmesine yardımcı olur.
2. Nesil Airpods Pro çeşitli özelliklere sahiptir. Airpods Pro 2. Nesil özellikleri ile birlikte oldukça avantajlı bir kullanım sunar. Bu özellikleri aşağıdaki maddeleri inceleyerek değerlendirebilirsiniz. ● Üstün ses kalitesi kulaklık modelinin sunduğu özelliklerden biridir. Yeni nesil H2 çip, daha akıllı gürültü engelleme özelliğine ve üç boyutlu seslere karşı güç sağlar. Adaptif EQ, müziği gerçek zamanlı olarak kulağın şekline göre ayarlayarak yüksek notaları temiz ve net, basları ise derin ve zengin detaylar ile birlikte verir. ● Akıllı ses özellikleri Apple Airpods 2. Nesil Pro cihazında yer alır. Aktif Gürültü Engelleme özelliği ile donatılan Bluetooth kulaklık, istenmeyen gürültüleri iki kata kadar fazla bir şekilde engeller. Bu sayede, işe gidip gelirken ve odaklanılması gereken hiçbir şey, dinleme deneyimini kesintiye uğratmaz. Şeffaf Mod, gürültü yoğunluğunu saniyede 48.000 kez azaltıp ayarlar. Böylece etrafta olup bitenler rahatça duyulur. Şeffaf ve Aktif Gürültü Engelleme modlarını dinamik olarak birleştiren adaptif ses, bulunulan her ortamda performanslı bir deneyim elde etmeyi sağlar. ● Airpods 2. Nesil Pro özellikleri içerisinde kişiselleştirilmiş dinleme deneyimi yer alır. İdeal bir akustik yalıtım ve kulağa mükemmel uyum için dört farklı boyda (XS, S, M, L) esnek kulaklık uçları içerisinde istenilen ürün tercih edilebilir. Kişiselleştirilmiş Ses Yüksekliği fonksiyonu zaman içerisindeki dinleme tercihine ve bulunulan farklı ortamlara göre sesin ayarlanmasını sağlar. Seslerin her zaman aynı şekilde ve orantılı bir biçimde duyulması amacı ile çeşitli özellikler ile donatılan kulaklık modeli, geniş kitlelerin beğenilerine hitap eder. ● Otomatik açılma ve otomatik bağlanma özellikleri ile donatılan cihaz, kontrollerin pratik bir şekilde yapılmasını sağlar. Bu sayede eller serbest bir kullanım deneyimlenir. ● Airpods Pro 2. Nesil kulaklık modeli iOS işletim sistemine sahip olan hemen hemen her cihaz ile uyumlu bir şekilde çalışır. Bu sayede çok yönlü bir kullanım deneyimlemek mümkün.
Apple markası tarafından üretilen Airpods cihazının kullanımı oldukça pratik bir şekilde gerçekleşir. Yeni nesil teknolojiler ile donatılarak üretilen kulaklık modeli, kolay bir kullanım sunar. Airpods Pro 2. Nesil şarj süresi oldukça uzundur. Cihazın kullanımı tek şarjla 6 saate kadar, MagSafe şarj kutusu ile toplamda 30 saate kadar dinleme süresinin keyfini sürmek mümkün. Şarj cihazının kullanımı da oldukça pratik bir şekilde gerçekleşir. MagSafe şarj kutusu Apple Watch şarj aygıtıyla ya da MagSafe şarj aygıtıyla şarj edebilirsiniz. İsterseniz bir USB-C konnektörü veya Qi sertifikalı şarj cihazı da kullanabilirsiniz. Güçlü şarj kutusu ile birlikte oldukça fonksiyonel bir kullanım gerçekleşir. Tam konum bulma özelliği sunan U1 çip ile donatılan şarj kutusu, cihazın tam olarak yerinin belirlenmesine imkan tanır. Ürünün yakınlarında olunmasına rağmen bulunamıyorsa yerleşik hoparlörden de ses çalınabilir. Yerleşik askı özelliğine sahip olan şarj kutusu sırt veya el çantasına takılarak her zaman el altında tutulabilir. Bu sayede kullanım sırasında yaşanabilecek kesintilerin önüne geçmek mümkün hale gelir. Toza, tere ve suya karşı dayanıklılık oluşturan kulaklık ve şarj kutusu kullanım sırasında kötü hava koşullarının üstesinden gelir. Bu sayede uzun süreli bir kullanım deneyimlenir. Pratik bir kullanım deneyimi için dokunmatik denetim özelliği ile donatılan kulaklık, çalma işlevlerini kulaklığın alt ucundan rahat bir şekilde kontrol edilmesine olanak tanır. Cihazın ses düzeyi de hafifçe yukarı ve aşağı kaydırarak ayarlanır. Siri özelliği ile birlikte gelen kulaklık, önemli mesajları ve bildirimleri kullanım sırasında sesli bir şekilde dinlemeye yardımcı olur. Ses paylaşımı özelliği kullanılarak iki çift Airpods üzerinden bir şarkı ve TV programı kolay bir şekilde paylaşılır.
Kulaklık modelleri yaygın bir şekilde tercih edilen ürünler içerisinde yer alır. Yeni nesil teknolojiler ile donatılarak geliştirilen kulaklık modelleri, sahip oldukları fonksiyonlar ile birlikte geniş kitlelerin beğenilerine hitap eder. Teknolojik aksesuar kategorisindeki ürünleri incelerken marka model ekseninde kapsamlı bir değerlendirmek yapmak mümkün. Apple Airpods Pro 2. Nesil kulaklık modelleri de bu ürünlerden biridir. Çeşitli özellikler ile donatılan bu seri, birçok kişi tarafından tercih edilir. Airpods Pro 2. Nesil fiyat olarak farklı seçeneklerde sunulur. Vodafone.com.tr üzerinden ilgilendiğiniz ürünlerin fiyatlarını detaylı bir şekilde araştırabilirsiniz. Farklı mağazalarda yer verilen 2. Nesil Airpods fiyat seçeneklerini görüntüleyebilirsiniz. Çeşitli mağazalarda yer verilen Airpods Pro 2 satın al bölümü üzerinden kolay bir şekilde ilerleyebilirsiniz. Vodafone’un sunduğu fiyat karşılaştırma özelliğini kullanarak fiyatlar arasında karşılaştırmalar yapabilirsiniz. Vodafone ile cep telefonu, aksesuar ya da giyilebilir teknoloji ürünleri için pratik bir online araştırma yapabildiğiniz gibi faturaya ek ödeme konforunu deneyimleyebilirsiniz.
Ağırlık & Boyut
Ağırlık
AirPods Pro(her biri): 5.3 gr / Şarj Kutusu: 50.8 gr
Boyut
AirPods Pro(her biri): 30.9 x 21.8 x 24 mm / Şarj Kutusu: 45.2 x 60.6 x 21.7 mm
Batarya
Pil Kapasitesi (AirPods Pro)
Tek şarjla 6 saate kadar dinleme süresi (Uzamsal Ses ve Kafa İzleme açıkken 5,5 saate kadar), Tek şarjla 4,5 saate kadar konuşma süresi
Pil Kapasitesi (AirPods Pro ve MagSafe Şarj Kutusu)
30 saate kadar dinleme süresi, 24 saate kadar konuşma süresi, Şarj kutusunda 5 dakika şarjla yaklaşık 1 saat dinleme süresi veya yaklaşık 1 saat konuşma süresi
Bağlantı
Bluetooth Versiyonu
Bluetooth 5.3 wireless bağlantı teknolojisi
Apple AirPods Pro 2.Nesil USB-C
Apple AirPods Pro 2.Nesil USB-C
4.20
/ 5 üzerinden
6 değerlendirme
Genel Değerlendirme
5
% 584
% 293
% 42
% 81
% 0

Ürün Özelliklerine Göre Değerlendirme
Batarya
4
Dayanıklılık
4
Kullanım Kolaylığı
5
Genel Memnuniyet
5
6 yorumdan 5 tanesi gösteriliyor
MA
33 Gün önce, MU** A.** - Burdur

güzel

MP
41 Gün önce, MA** P.** - Denizli

Parasını hak eder mi bilmem ama son derece memnunum, gürültü engelleme modu mükemmel çalışıyor. Ses kalitesi profesyonel değil ama kullanıcı için yeterli,basslar oldukça dolgun midler ve tizler bas ile boğulmuyor . Apple müzikten kaliteyi yükseltirseniz daha iyi ses alırsınız. Bu fiyata daha iyisi var mıdır bilmiyorum ama iphone kullanıyorsanız şart.

FY
80 Gün önce, FA** Y.** - Hatay

Ürün sınıfının en iyisi

İO
140 Gün önce, İM** O.** - Diyarbakır

Süper

GS
164 Gün önce, GÖ** S.** - İzmir

harika

AirPods Pro / Hoparlöre ve askıya˄ sahip MagSafe Şarj Kutusu (USB-C) / Silikon kulaklık uçları (dört boy: XS, S, M, L) / USB-C Şarj Kablosu / Belgeler