airpods 2 - aksesuarlarairpods 2 - aksesuarlarairpods 2 - aksesuarlar

18 tane Jbl Marka Aksesuar Modelleri ve Teknoloji Ürünleri gösteriliyor

  JBL Aksesuar ve Kulaklık Modelleri

  Kulaklık modelleri ve aksesuarları, kullanıcı konforu için öne çıkan teknolojiler sunuyor. Amerika merkezli bir ses ekipman üreticisi olan JBL, dünya çapında en sevilen markalardan biri. Özellikle de kulaklık konusunda en iyi seçeneklere sahip olan markanın her modeli malzeme kalitesi, ses performansı ve kullanım rahatlığı gibi özellikleri ile kullanıcılardan tam not alıyor.

  • JBL Kablosuz Kulaklık Modelleri

   Kablosuz kulaklıklar son yılların en sevilen akıllı aksesuarlarından. JBL’in üst düzey ses kalitesi ile birleşen kablosuz kulaklık teknolojisi ortaya kusursuz ürünlerin çıkmasına neden oldu. İşte en sevilen kablosuz JBL kulaklık modelleri…

   • JBL Wave Buds

    JBL Wave Buds hem tasarım hem de performans açısından oldukça farklı bir kablosuz kulaklık. Tasarım açısından bakıldığında alışılan kablosuz kulaklık görünümünden uzakta olan JBL Wave Buds’un şarj kutusunda bir kapak bulunmuyor. Ancak bu durum sizi endişelendirmesin çünkü güçlü mıknatıslar sayesinde kapak olmasa da kulaklıkların düşme ya da kaybolma gibi bir riski bulunmuyor. Kulaklıkların her biri 21.5 x 20.4 x 15.8 mm boyutlarında ve 4.5 gram ağırlığında ki bu da oldukça rahat bir kullanım anlamına geliyor. 68.9 x 37 x 26.7 mm boyutlarındaki şarj kutusu da taşıma kolaylığı açısından büyük bir avantaj.

    Pil açısından bakıldığında ise şarj kutusunun 550 mAh, kulaklıkların her birinin ise 47 mAh pil kapasitesi bulunuyor. Bu kapasiteler ise kullanıcıya 4.5 saat konuşma süresi ve 8 saat müzik dinleme süresi sunuyor. Bu süre şarj kutusu ile birlikte 24 saate kadar uzayabiliyor ve kulaklıklar 2 saatte tam kapasite şarj oluyor. Wave Buds JBL kulaklık 8mm sürücülere sahip ve bu da özellikle de müzik dinlerken seslerin oldukça temiz duyulmasına ve bas deneyiminin güçlü şekilde yaşanmasına neden oluyor.

   • JBL Tune Flex

    JBL modelleri içerisinde en ilginç olanlardan biri de JBL Tune Flex. Hem silikonlu hem de silikonsuz kullanılabilen bu kulaklık silikonlu kullanımda müzik zevkini artırırken silikonsuz kullanımda ise gün boyu rahatlık sağlıyor. JBL Tune Flex tasarım anlamında oldukça ilginç bir çizgiye sahip. Modelin Ghost serisinin mor, beyaz ve siyah olmak üzere üç farklı rengi bulunuyor. Aynı zamanda Ghost serisinin hem şarj kutusu hem de kulaklıkları şeffaf bir tasarıma sahip. Bu da hem kutu hem de kulaklık içerisindeki devreleri bile görebileceğiniz anlamına geliyor. Ghost serisi olmayan normal seride ise siyah, beyaz ve mavi olmak üzere üç farklı renk seçeneği mevcut. Şarj kutusunun ağırlığı 38.6 gram ve kutu 47.0 x 51.5 x 23.9 mm boyutlarında. Kulaklıkların her biri ise 4.8 gram ağırlığında.

    JBL Tune Flex, aktif gürültü engelleme (ANC) özelliğine sahip. ANC açıkken 6 saat kapalıyken 8 saat müzik çalma süresi sunan kulaklıklar şarj kutusu ile birlikte 32 saate kadar kullanılabiliyor. Hızlı şarj özelliği sayesinde 10 dakikalık şarj ile 2 saatlik bir kullanım imkanı sunan ve IPX4 seviyesinde sıvı dayanıklılığı olan kulaklıklar 12 mm sürücülere sahip ve bu da oldukça düşük bir gecikme süresi anlamına geliyor. Güçlü basları ve ayrıntılı tiz / vokalleri ile müzik dinleme keyfini yoğun yaşatan JBL Tune Flex kulaklıkların ayrıntılı ses düzenlemelerini uygulaması üzerinden kolaylıkla yapabilirsiniz.

   • JBL Live Pro Plus

    JBL Live Pro Plus hem şık hem de oldukça güçlü bir kablosuz kulaklık. Kulaklıkların her biri 5 ve şarj kutusu ise 49.5 gram ağırlığında. Uzun ömürlü bir bataryaya sahip olan Live Pro Plus, 7 saat kesintisiz pil ömrüne sahip ve bu süre şarj kutusu da dahil edildiğinde 28 saate kadar uzuyor. Aktif gürültü engelleme (ANC) özelliği de bulunan kulaklığın bu özelliği oldukça başarılı. Kulaklıkların ergonomik tasarımı uzun süreli kullanımlarda kulağa herhangi bir baskı uygulamaz ve bu da rahat bir kullanım anlamına gelir. Bluetooth 5.0 bağlantı teknolojisine sahip olan Live Pro Plus 20 Hz - 20 kHz frekans aralığında. Kristal netliğinde ses sağlayan kulaklıklar etkileyici bir müzik deneyimi için oldukça iyi bir seçim olacaktır. IPX4 seviyesinde suya ve toza karşı koruması olan JBL Live Pro Plus’ı hem egzersiz yaparken hem de açık hava etkinliklerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

  • JBL Kafa Üstü Kulaklık Modelleri

   Kafa üstü kulaklıklar etkileyici bir müzik dinleme deneyimi arayanlar için her zaman ilk tercih olmuştur. Rahat kullanımı ve dış etkenlerden minimum düzeyde etkilenmesi bu tür kulaklıkların en önemli özellikleridir. İşte JBL’in en iyi kafa üstü kulaklık modelleri:

   • JBL T560

    Şık tasarımı ve üst düzey ses kalitesi ile tam bir fiyat performans cihazı olan JBL T560, 155 gram ağırlığında ve 22.4 x 5 x 20.5 cm boyutlarına sahip. Aktif gürültü önleme (ANC) özelliği ve mikrofona sahip olan kulaklık hem müzik dinlemek hem de telefonla konuşmak için kullanılabilir. 300 mAh pil kapasitesine sahip olan JBL T560 kullanıcılarına 16 saatlik bir konuşma süresi ve 10 dakikalık şarj ile 1 saatlik kullanım süresi sunuyor. 20 Hz - 20 kHz frekans aralığında olan kulaklık siyah, pembe, mavi ve beyaz olmak üzere 4 farklı renk seçeneğine sahip.

   • JBL Tune 520BT

    JBL’in kafa üstü kulaklık modellerinden bir diğeri de JBL Tune 520BT. 157 gram ağırlığındaki kulaklık kullanıcılarına hem hafif hem de katlanabilir bir kullanım deneyimi sunuyor. 7.34 x 3.1 x 1.78 cm boyutlarında olan kulaklığın pil kapasitesi ise 450 mAh. Bu pil kapasitesi ile 2 saat içerisinde şarj olan JBL Tune 520BT kullanıcılarına 57 saatlik bir konuşma süresi sunuyor. Beyaz, siyah, mavi ve mor renk seçenekleri olan kulaklık ses performansı açısından da oldukça başarılı.

   • JBL Quantum 100 Gaming

    JBL’in oyunseverler için tasarladığı Quantum 100 Gaming, ergonomik tasarımı ve yüksek performansı ile kullanıcılardan tam not alıyor. 220 gram ağırlığındaki kulaklık 245.11 x 89.91 x 230.12 cm ebatlarında. 20 Hz - 20 kHz frekans aralığına sahip olan Quantum 100 Gaming, hafızalı kulaklık yastığı ve hafif kafa bandı sayesinde oldukça rahat bir kullanım sağlar. Kulaklık online oyunlarda kesintisiz iletişim sağlamak için sessize alma özelliği bulunan ve çevrilebilen ses odaklı bom mikrofona sahiptir. Bu mikrofon dilediğiniz zaman çıkarılabilir. Kulaklık sahip olduğu JBL Quantum Sound Signature teknolojisi sayesinde kullanıcılarına gerçekçi ve gecikmesiz bir ses deneyimi sağlar. Mavi, beyaz ve siyah olmak üzere 3 farklı renk seçeneğine sahip olan Quantum 100 Gaming, birçok bilgisayar ve oyun konsolu ile tam uyumluluğa sahiptir.

  JBL Kulaklık Fiyatları

  Ses sistemleri konusunda dünyanın önde gelen markalarından biri olan JBL, kullanıcılarına her zaman konforlu bir kullanım ve üst düzey bir ses performansı sunar. Bu nedenle kullanıcılar JBL kulaklık fiyatları konusunu merak ediyor ve en iyi ses deneyimini elde edebilecekleri ürünleri satın almak istiyor. JBL kulaklık ve aksesuarlarını Vodafone faturaya ek ödeme seçenekleri ile kolay bir şekilde satın alabilirsiniz. Faturaya ek ödeme seçenekleri ile elde edebileceğiniz tüm aksesuar ve akıllı telefonları detaylı şekilde incelemek için Vodafone web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

  Yardıma mı ihtiyacınız var?

  Tüm Sorular