main_icn_24_7_support360-view4gmain_icn_Accessoriesmain_icn_Add_or_Plusmain_icn_Appsapps-hiapps-midarrow-leftarrow-rightmarket_icn_Batterybill-or-report-midblockblog-hi-darkbroadband-device-hi-darkbroadband-midbroadband-devicebundles-hi-dark businesscalendarmarket_icn_Minutescalls-contacts-midmain_icn_Cameramain_icn_Chatcherries-pointsmain_icn_Chevron_downmain_icn_Chevron_leftmain_icn_Chevron_rightmain_icn_Chevron_upclock-hi-darkmain_icn_Clock_or_Timedmain_icn_Closecommunity-or-foundation-midmain_icn_Community_or_Foundationconnectivityconverged-propositioncustomer-caredashboard-hi-dark dashboard-hidashboard-midmain_icn_Dashboarddata-midmarket_icn_Data_Sharingmarket_icn_Dealsmain_icn_Deletedeliverymain_icn_Dislikedocument-midmain_icn_Downloadmain_icn_Editentertainment-hi-darkerror-circleerror-simplemain_icn_Social_Facebookmain_icn_Filtermain_icn_Filtersocial-google-plushelp-hi_1helphome-02-hiinfo-circleinfographic-hi-darkinsurance-hicountry-or-international-hi-dark landline-or-call-midmain_icn_Landline_or_Callmain_icn_Likemarket_icn_LinkedInlocation-himain_icn_Locationmail-new-hi-darkmail-read-hi-darkmail-newmarket_icn_Screen_sizemembersmain_icn_Menumarket_icn_SMSmobile-broadbandmobile-hi-dark mobile-midmain_icn_Mobilemultiscreen-hitouchscreen-himy-vodafone-midmain_icn_My_Vodafonenetwork-hi-dark network-signal-hinetwork-signal-midmain_icn_Network_signaloffer-badge-percentmarket_icn_Offer_badgemain_icn_Pausepayg-hi-darkpayg-hipayg-midmain_icn_PAYGsocial-paypalmain_icn_Photospie-chartplay-hi-darkmain_icn_Play_circlemain_icn_Play_arrowmain_icn_Add_or_Plusprintmain_icn_Privacyrank-virtuoso0_rating5_ratingmain_icn_Ratingsrecommendationrecord-hi-dark refreshmain_icn_Bill_or_Reportmain_icn_Reportsreturn-productroaming-hi-darkroaming-midmain_icn_Roamingsearch-hi-darkmain_icn_Searchsecurity-hi-darksecurity-hisecurity-midmain_icn_Securitysettings-hi-darksettings-hishareshopping-trolleyshoppingsim-midmain_icn_SIMmarket_icn_SIM_Swapmain_icn_Chatsocial-facebooksocial-google-plussocial-linkedinsocial-twittersocial-youtubemain_icn_Studenttail [Converted]text-midmain_icn_Textthumbs-hi-darktickmain_icn_Tick_simpletop-up-hi-darktop-up-hitop-up-midmain_icn_Top_uptv-hi-darkmain_icn_TVmain_icn_Social_Twitterupgrade-midusersvideomain_icn_ViewedVF_Logo market_icn_Vodafone_storevoice-of-vodafone-alerts-midvoice-of-vodafone-alertswarning-hi-darkwarning-hi-darkwarningweightwhite-paper-midcountry-or-international-midmarket_icn_Multinationalsocial-youtube

GB derdi olmadan Gani Gani internetin keyfini çıkarın


GANİ Tarifeler

GANİ DK’larla ister internete gir, ister konuş.


Sıkça Sorulan Sorular

1. Gani Dakika nedir ve nasıl çalışır?
• Hem Yurtiçi aramalarda, hem de yurtiçi mobil internette kullanılabilen ve aynı kota içerisinde yer alan dakikalardır.
• Gani dakikalar kapsamında yapılan yurtiçi her yöne aramalar ve yurtiçi mobil internet kullanımı aynı kotadan düşmektedir.
• Gani dakika hakları ile 30 gün içerisinde en fazla kullanılabilecek internet miktarı 30GB’dır.
• Abonenin kullanımları 30GB’a ulaştığında, kalan gani dakika hakları silinir. Kullanım limitine ulaşılması durumunda abonenin başka bir internet paketi varsa onu kullanmaya devam edebilir, yoksa tarifesinin standart internet ücretiyle ücretlenmeye devam eder.

Örnek: 750 gani dakika hakkı olan bir abone, 10 dakika mobil veri kullanımı yaptıktan sonra yurtiçi her yöne aramalarda ve yurtiçi mobil internette kullanabileceği 740 gani dakikası kalır. Abone daha sonra 20 dakika arama yaparsa, yine aynı kotadan düşer ve yurtiçi her yöne aramalarda ve yurtiçi mobil internette kullanabileceği 720 gani dakikası kalır.

2. Arkaplanda çalışan uygulamalar ve güncellemeler Gani Dakikalardan düşer mi?
1 dakikada 100KB’ın altında veri kullanıldığı sürece Gani Dakika bakiyenden düşmez.

3. Tarifemde internet kullanımlarım nasıl hesaplanır?
İnternette veri yüklendiği süre kadar dakika Gani Dakika bakiyenden düşer. Örneğin, izleyeceğin bir saatlik video 5 dakikada yükleniyorsa Gani Dakika kotandan sadece 5 dakika düşer. Ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.

4. Tarifemdeki Gani Dakikaların ne kadarını internette kullanabileceğimin bir sınırı var mı?
Hayır. Tarifendeki Gani Dakikaların ister hepsini internete girmekte ya da hepsini konuşmakta harcayabilirsin. Nasıl kullanacağına tamamen kendin karar verirsin.

5. Gani M, L ve XL Tarifeleri Nedir?
Gani M, L ve XL Tarifeleri’nden mevcut Vodafone aboneleri ve numara taşıma ya da yeni aktivasyon yoluyla gelen aboneler faydalanabilir. Bu tarifeler kapsamında abonelere sunulan ve tek bir kotadan düşen konuşma ve internet hakkı “Gani Dakika” olarak adlandırılır.

6. Gani M, L ve XL tarifelerine hangi kanallardan geçilebilir?
Gani M için GANI M / Gani L için GANI L / Gani XL için GANI XL yazıp 7000e mesaj atarak ya da Vodafone Yanımda ve diğer kanallar üzerinden tarifeye geçiş yapabilirsiniz.

7. Gani M, L ve XL tarifelerine geçiş ile birlikte otomatik olarak açılan servisler (3G, ROAMING, INTERNET, vb..) nelerdir?
Tarifeyle beraber abonenin 3G ve 4.5G servisi açılır.

8. Gani M, L ve XL tarifelerinde bulunan Gani dakikalar hangi aramaları kapsamaz? (örn:kıbrıs,888,444 vb)
Tarife kapsamındaki dakikalar yurtiçi her yönedir, özel servis aramaları, Kıbrıs ve yurtdışı aramaları için geçerli değildir. Ancak 444’lü numaralara ve 1'le başlayan ücretli 3 haneli numaralara doğru yapılan aramalar kapsamaktadır.

9. Gani M, L ve XL tarifelerindeki haklar sorgulanabilmekte midir?
Abone kalan gani dakika kullanım haklarını sorgulamak ya da internete ve aramaya kaç gani dakika harcadığını ayrı ayrı görebilemek için “gani dakika” yazıp 7000’e ücretsiz olarak gönderebilir. Abone üzerindeki tüm kalan kullanım haklarını görmek için OZET yazıp 7000’ yollayabilir. Abone tarifesinden kalan kullanım haklarını görmek için aşağıdaki anahtar kelimeleri 7000’e ücretsiz olarak gönderebilir. Anahtar Kelimeler;
o Gani M için için SOR GANI M
o Gani L için SOR GANI L
o Gani XL için SOR GANI XL

Esaslar

Gani M
• Bu tarife yalnızca son 30 günde Vodafone'a Numara Taşıma ya da Yeni aktivasyon yolu ile gelen bireysel faturasız müşteriler için geçerlidir.
• Bu tarife kapsamında yurtiçi aramalarda ve yurtiçi mobil internette kullanılabilen ve aynı kota içerisinde yer alan Gani dakika olarak adlandırılmaktadır.
• Bu tarife kapsamında 20 TL karşılığında 750 Gani (yurtici aramalarda ve yurtiçi mobil internette kullanılabilen 750 dakika) ve 100 SMS sunulacaktır.
• Bu tarife ücreti tahsil edilemediği durumlarda ya da tarife kapsamında yüklenen dakikalar ve sms hakları sona erdiğinde abonenin üzerinde aktif bir paket bulunmuyorsa yukarıdaki ücretlendirme geçerlidir.
• Gani dakikalar kapsamında yapılan yurtiçi her yöne yapılan aramalar ve yurtiçi mobil internet kullanımı aynı kotadan düşmektedir.
• Örnek olarak, 750 gani dakika hakkı olan bir abone, 10 dakika mobil internet kullanımı yaptıktan sonra yurtiçi her yöne aramalarda ve yurtiçi mobil internette kullanabileceği 740 gani dakikası kalır. Abone daha sonra 20 dakika arama yaparsa, yine aynı kotadan düşer ve yurtiçi her yöne aramalarda ve yurtiçi mobil internette kullanabileceği 720 gani dakikası kalır.
• Belirtilen süre içerisinde kullanılmayan hakları bir sonraki döneme devretmez.
• Gani dakika hakları ile 30 gün içerisinde en fazla kullanılabilecek internet miktarı 30GB’dır.
• Abonenin kullanımları 30GB’a ulaştığında, kalan gani dakika hakları silinir. Kullanım limitine ulaşılması durumunda abonenin başka bir internet paketi varsa onu kullanmaya devam edebilir, yoksa tarifesinin standart internet ücretiyle ücretlenmeye devam eder.
• Bu tarife kapsamında yurtiçi aramalarda ve yurtiçi mobil internette kullanılabilen gani dakika haklarının ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.
• 60 saniye içerisinde abone 100KB'ın altında mobil internet kullanımı yaparsa, kullanımları gani dakika haklarından ücretlendirilmez.
• Tarife kapsamında yüklenen içeriğin geçerlilik süresi 30 gündür. Kullanılmayan bakiyeler 30 günün sonunda silinir; bir sonraki aya devretmez.
• Abonenin tarife kapsamındaki dakikaları alabilmesi için herhangi bir yükleme koşulu bulunmamaktadır. Tarife ücreti abonenin bakiyesinden tahsil edilmesiyle birlikte belirtilen içerik abonenin hesabına yüklenir.
• Tarife ücreti tahsil edilemediği durumlarda ya da tarife kapsamında yüklenen Gani dakikalar sona erdiğinde abonenin üzerinde aktif bir paket bulunmuyorsa dakika ve sms kullanımları tarifenin standart ücreti ile ücretlenir.
• Tarife içeriği yüklendikten 30 gün sonra abonenin bakiyesinde yeterli tutar bulunduğu durumda abonenin tarifesi yenilenir. Yeterli tutar bulunamadığı durumda yeterli bakiye koşulu sağlanana kadar abone yukarıdaki ücretler üzerinden ücretlendirilir.
• Abonelere tarife yenilemelerinden 3 gün önce bilgi verilir.
• Abone tarife değişikligi yaptığı durumda tarifesi kapsamında hattına yüklenen Gani dakikalar 30 günlük dönem sonuna kadar geçerlidir, dönem sonunda silinir.
• Tarife kapsamındaki Gani dakikalar sadece Vodafone yönüne ve yurtiçi operatörlere doğru görüntülü konuşma ve ses kullanımları ile mobil internet kullanımı için geçerlidir.
• Tarife kapsamındaki Vodafone yönüne dakikalar sadece yurtiçi Vodafone’a doğru yapılan ses kullanımları için geçerlidir.
• Tarife kapsamındaki içerikler roaming, yurtdışını arama, özel servis aramaları, TT servisleri, uydu görüşmeleri ve diğer hizmetlerde geçerli değildir. 444lü numaralara ve 1le başlayan ücretli 3 haneli numaralara doğru yapılan aramalar tarife kapsamındadır.
• Özel servis aramaları yurtiçi ücretlendirme kapsamında değerlendirilmemektedir.
• Kıbrıs aramaları uluslararası arama kapsamında ayrıca ücretlendirilir.
• Uluslararası aramalar, ekstra bir avantaj satın alınmadığı durumda standart tarifeden ücretlendirilir.
• Aboneler numara taşıma, faturalı hatta geçiş, dondurma, iptal, kapama işlemlerini yaparlarsa ilgili haklarını kaybedeceklerdir.
• Tarife kapsamında yüklenen kullanım hakları transfer edilemez.
• Tarife kapsamında yüklenen gani dakikalar, 60 saniyelik ücretlendirme periyodu ile ücretlendirilir.
• Tarife kapsamında yüklenen dakikaların FCT içinde ve konferans çağrılarında kullanımına izin verilmez.
Kullanımı tespit edilen abonelerin hattı için; tek taraflı kısıtlanma hakkı bakiidir.
• Tarife kapsamında verilen içerikler iptal edilemez. Aboneler dilerlerse farklı bir tarifeye geçiş yapabilirler.
• Tarife kapsamında kazanılan içerikler ücretsiz olarak sorgulanabilir.
• Bu tarifeye geçiş yapan aboneler otomatik olarak 3G ve 4.5G hizmetinden faydalanmaya başlarlar.
• Aylık her Yöne Konuşma, Aylık Her Yöne Mini Konuşma, Süper Avantaj, Komple, Her Yöne 500 Dk, Avantaj, Hoşgeldin, Aylık Vodafone içi Katla Kazan, Freezone'a Gel Katla Kazan, Her Yöne Katla Kazan, Hoşgeldin Mini, Hoşgeldin Maksi, Genç 500, Süper Komple, Komple Özgürlük, Hoşgeldin 250, Her Yöne 200 Dk, Hepsi Bir Arada Özgürlük, 3ü 1 Arada, Özgür İkili, Fırsat Üçlü, Yeni Fırsat Üçlü, Hoşgeldin 400, Yeni Özgür İkili, Genç İkili, Hoşgeldin 400 Yeni Hat, Komple Fırsat, Kolay Fırsat 500, Kolay Fırsat, Freezone 3ü Birarada paketleri bu tarife ile birlikte geçerli değildir.
• Vodafone Telekomünikasyon A.Ş kara ve gri listelerinde bulunan aboneler bu tarifeden yararlanamazlar.
• Bu tarife ile birlikte 5 TL karşılığında yurtiçi aramalarda ve yurtiçi mobil internette kullanılabilen 100 Gani olacak şekilde 7 gün geçerli Cebinize Uyan Gani hakkı tanımlanacaktır.
• Cebinize Uyan Gani dakika hakkı 0 TL karşılığında 3 gani dakika kullanım hakkı sağlar, sonrasında tarifenin aşımı her 100 Gani dakika 5 TL olarak ücretlenir. Paket tanımlandıktan itibaren 7 gün (1 Hafta) geçerlidir. 7 günün sonunda eğer abone arama ya da internet kullanımına devam ederse yeni 7 günlük hakkı tarifesinde aktif hale getirilir.
• Cebinize Uyan Gani dakika hakkı bu tarifeye gelen abonelere otomatik olarak tanımlanır.
• Cebinize Uyan Gani dakika hakkının kullanım önceliği tarifeden, ek paketlerden, hediye internet haklarından ve diğer tüm promosyonlardan sonradır.
• Internet kullanımı ya da arama yapmayan abonelerin bakiyesinden 5 TL düşmeyecek ve gani dakikalar hakkı aktif hale gelmeyecektir.
• Tarifesine gani dakika hakkı tanımlanmış olan abonelerimiz, arama ya da internet kullanımı yaptıgında ve Cebinize Uyan gani dakika hakkına kullanım sırası geldiğinde öncelikle 3 gani dakika kullanır ve bunun için herhangi bir ücret talep edilmez.
• Daha sonra abone eğer kullanıma devam ederse 5 TL abonenin bakiyesinden düşer ve 100 gani dakika hak tanımlanır. Kullanıma devam edildiği ve 100 gani dakika bitirildiği takdirde ikinci bir 100 gani dakika 5 TL karşılığında abonenin hattına tanımlanır. Abone kullanıma devam ettikçe ve haklarını bitirdikçe bakiyesi var ise yeni 100 gani dakika tanımlanır, herhangi bir maksimum limiti bulunmamaktadır.
• Cebinize Uyan Gani dakika hakkın tanımlandığı andan itibaren 7 gün (1 hafta) sonrasına kadar yüklenen haklar geçerlidir. Hakların geçerlilik süresi 100 gani dakikanın tanımlandığı andan itibaren değil ilk 3 gani dakikanın tanımlandığı andan itibaren 7 gündür.
• Cebinize Uyan Gani dakika tanımlandıktan 7 gün sonra olarak yenilenir.
• Cebinize Uyan gani dakika dahilindeki 3 gani dakika ve yüklenen 100 gani dakika r 7 gün süresince geçerlidir. 7 günün sonunda kullanılmayan haklar sonraki haftaya devretmez. Geçerlilik süresi 3 gani dakika yüklendiği andan itibaren başlar ve 7 gündür. Bu süre içinde abone kullanımına devam eder ve 100 gani dakika yüklenir ise geçerlilik süresi bu 7 gün içinde kalan gün sayısı kadardır.
• Abonelerine bakiyesinde 5 TL altında bir tutar varsa standart aşım fiyatından ücretlendirilir.
• Data kullanımında alınan ve gönderilen (download+upload edilen) veri paket limitinden düşer.
• Cebinize Uyan Gani Dakika Paketi'nin geçerlilik süresi onay SMS'inin gelmesinin ardından başlar.
• Cebinize Uyan Gani Dakika Paketi'nin geçerlilik süresi onay SMS'inin gelmesinin ardından başlar.
• Vodafone BTK'ya yasal kurallar çerçevesinde bildirerek tarifede değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Gani L
• Bu tarife yalnızca son 30 günde Vodafone'a Numara Taşıma ya da Yeni aktivasyon yolu ile gelen bireysel faturasız müşteriler için geçerlidir.
• Bu tarife kapsamında yurtiçi aramalarda ve yurtiçi mobil internette kullanılabilen ve aynı kota içerisinde yer alan Gani dakika olarak adlandırılmaktadır.
• Bu tarife kapsamında 25 TL karşılığında 1500 Gani (yurtici aramalarda ve yurtiçi mobil internette kullanılabilen 1500 dakika) ve 100 SMS sunulacaktır.
• Bu tarife ücreti tahsil edilemediği durumlarda ya da tarife kapsamında yüklenen dakikalar ve sms hakları sona erdiğinde abonenin üzerinde aktif bir paket bulunmuyorsa yukarıdaki ücretlendirme geçerlidir. • Gani dakikalar kapsamında yapılan yurtiçi her yöne yapılan aramalar ve yurtiçi mobil internet kullanımı aynı kotadan düşmektedir.
• Örnek olarak, 750 gani dakika hakkı olan bir abone, 10 dakika mobil internet kullanımı yaptıktan sonra yurtiçi her yöne aramalarda ve yurtiçi mobil internette kullanabileceği 740 gani dakikası kalır. Abone daha sonra 20 dakika arama yaparsa, yine aynı kotadan düşer ve yurtiçi her yöne aramalarda ve yurtiçi mobil internette kullanabileceği 720 gani dakikası kalır.
• Belirtilen süre içerisinde kullanılmayan hakları bir sonraki döneme devretmez.
• Gani dakika hakları ile 30 gün içerisinde en fazla kullanılabilecek internet miktarı 30GB’dır.
• Abonenin kullanımları 30GB’a ulaştığında, kalan gani dakika hakları silinir. Kullanım limitine ulaşılması durumunda abonenin başka bir internet paketi varsa onu kullanmaya devam edebilir, yoksa tarifesinin standart internet ücretiyle ücretlenmeye devam eder.
• Bu tarife kapsamında yurtiçi aramalarda ve yurtiçi mobil internette kullanılabilen gani dakika haklarının ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.
• 60 saniye içerisinde abone 100KB'ın altında mobil internet kullanımı yaparsa, kullanımları gani dakika haklarından ücretlendirilmez.
• Tarife kapsamında yüklenen içeriğin geçerlilik süresi 30 gündür. Kullanılmayan bakiyeler 30 günün sonunda silinir; bir sonraki aya devretmez.
• Abonenin tarife kapsamındaki dakikaları alabilmesi için herhangi bir yükleme koşulu bulunmamaktadır. Tarife ücreti abonenin bakiyesinden tahsil edilmesiyle birlikte belirtilen içerik abonenin hesabına yüklenir.
• Tarife ücreti tahsil edilemediği durumlarda ya da tarife kapsamında yüklenen Gani dakikalar sona erdiğinde abonenin üzerinde aktif bir paket bulunmuyorsa dakika ve sms kullanımları tarifenin standart ücreti ile ücretlenir.
• Tarife içeriği yüklendikten 30 gün sonra abonenin bakiyesinde yeterli tutar bulunduğu durumda abonenin tarifesi yenilenir. Yeterli tutar bulunamadığı durumda yeterli bakiye koşulu sağlanana kadar abone yukarıdaki ücretler üzerinden ücretlendirilir.
• Abonelere tarife yenilemelerinden 3 gün önce bilgi verilir.
• Abone tarife değişikligi yaptığı durumda tarifesi kapsamında hattına yüklenen Gani dakikalar 30 günlük dönem sonuna kadar geçerlidir, dönem sonunda silinir.
• Tarife kapsamındaki Gani dakikalar sadece Vodafone yönüne ve yurtiçi operatörlere doğru görüntülü konuşma ve ses kullanımları ile mobil internet kullanımı için geçerlidir.
• Tarife kapsamındaki Vodafone yönüne dakikalar sadece yurtiçi Vodafone’a doğru yapılan ses kullanımları için geçerlidir.
• Tarife kapsamındaki içerikler roaming, yurtdışını arama, özel servis aramaları, TT servisleri, uydu görüşmeleri ve diğer hizmetlerde geçerli değildir. 444lü numaralara ve 1le başlayan ücretli 3 haneli numaralara doğru yapılan aramalar tarife kapsamındadır.
• Özel servis aramaları yurtiçi ücretlendirme kapsamında değerlendirilmemektedir.
• Kıbrıs aramaları uluslararası arama kapsamında ayrıca ücretlendirilir.
• Uluslararası aramalar, ekstra bir avantaj satın alınmadığı durumda standart tarifeden ücretlendirilir.
• Aboneler numara taşıma, faturalı hatta geçiş, dondurma, iptal, kapama işlemlerini yaparlarsa ilgili haklarını kaybedeceklerdir.
• Tarife kapsamında yüklenen kullanım hakları transfer edilemez.
• Tarife kapsamında yüklenen gani dakikalar, 60 saniyelik ücretlendirme periyodu ile ücretlendirilir.
• Tarife kapsamında yüklenen dakikaların FCT içinde ve konferans çağrılarında kullanımına izin verilmez.
Kullanımı tespit edilen abonelerin hattı için; tek taraflı kısıtlanma hakkı bakiidir.
• Tarife kapsamında verilen içerikler iptal edilemez. Aboneler dilerlerse farklı bir tarifeye geçiş yapabilirler.
• Tarife kapsamında kazanılan içerikler ücretsiz olarak sorgulanabilir.
• Bu tarifeye geçiş yapan aboneler otomatik olarak 3G ve 4.5G hizmetinden faydalanmaya başlarlar.
• Aylık her Yöne Konuşma, Aylık Her Yöne Mini Konuşma, Süper Avantaj, Komple, Her Yöne 500 Dk, Avantaj, Hoşgeldin, Aylık Vodafone içi Katla Kazan, Freezone'a Gel Katla Kazan, Her Yöne Katla Kazan, Hoşgeldin Mini, Hoşgeldin Maksi, Genç 500, Süper Komple, Komple Özgürlük, Hoşgeldin 250, Her Yöne 200 Dk, Hepsi Bir Arada Özgürlük, 3ü 1 Arada, Özgür İkili, Fırsat Üçlü, Yeni Fırsat Üçlü, Hoşgeldin 400, Yeni Özgür İkili, Genç İkili, Hoşgeldin 400 Yeni Hat, Komple Fırsat, Kolay Fırsat 500, Kolay Fırsat, Freezone 3ü Birarada paketleri bu tarife ile birlikte geçerli değildir.
• Vodafone Telekomünikasyon A.Ş kara ve gri listelerinde bulunan aboneler bu tarifeden yararlanamazlar.
• Bu tarife ile birlikte 5 TL karşılığında yurtiçi aramalarda ve yurtiçi mobil internette kullanılabilen 100 Gani olacak şekilde 7 gün geçerli Cebinize Uyan Gani hakkı tanımlanacaktır.
• Cebinize Uyan Gani dakika hakkı 0 TL karşılığında 3 gani dakika kullanım hakkı sağlar, sonrasında tarifenin aşımı her 100 Gani dakika 5 TL olarak ücretlenir. Paket tanımlandıktan itibaren 7 gün (1 Hafta) geçerlidir. 7 günün sonunda eğer abone arama ya da internet kullanımına devam ederse yeni 7 günlük hakkı tarifesinde aktif hale getirilir.
• Cebinize Uyan Gani dakika hakkı bu tarifeye gelen abonelere otomatik olarak tanımlanır. • Cebinize Uyan Gani dakika hakkının kullanım önceliği tarifeden, ek paketlerden, hediye internet haklarından ve diğer tüm promosyonlardan sonradır.
• İnternet kullanımı ya da arama yapmayan abonelerin bakiyesinden 5 TL düşmeyecek ve gani dakikalar hakkı aktif hale gelmeyecektir.
• Tarifesine gani dakika hakkı tanımlanmış olan abonelerimiz, arama ya da internet kullanımı yaptıgında ve Cebinize Uyan gani dakika hakkına kullanım sırası geldiğinde öncelikle 3 gani dakika kullanır ve bunun için herhangi bir ücret talep edilmez.
• Daha sonra abone eğer kullanıma devam ederse 5 TL abonenin bakiyesinden düşer ve 100 gani dakika hak tanımlanır. Kullanıma devam edildiği ve 100 gani dakika bitirildiği takdirde ikinci bir 100 gani dakika 5 TL karşılığında abonenin hattına tanımlanır. Abone kullanıma devam ettikçe ve haklarını bitirdikçe bakiyesi var ise yeni 100 gani dakika tanımlanır, herhangi bir maksimum limiti bulunmamaktadır.
• Cebinize Uyan Gani dakika hakkın tanımlandığı andan itibaren 7 gün (1 hafta) sonrasına kadar yüklenen haklar geçerlidir. Hakların geçerlilik süresi 100 gani dakikanın tanımlandığı andan itibaren değil ilk 3 gani dakikanın tanımlandığı andan itibaren 7 gündür.
• Cebinize Uyan Gani dakika tanımlandıktan 7 gün sonra olarak yenilenir.
• Cebinize Uyan gani dakika dahilindeki 3 gani dakika ve yüklenen 100 gani dakika r 7 gün süresince geçerlidir. 7 günün sonunda kullanılmayan haklar sonraki haftaya devretmez. Geçerlilik süresi 3 gani dakika yüklendiği andan itibaren başlar ve 7 gündür. Bu süre içinde abone kullanımına devam eder ve 100 gani dakika yüklenir ise geçerlilik süresi bu 7 gün içinde kalan gün sayısı kadardır.
• Abonelerine bakiyesinde 5 TL altında bir tutar varsa standart aşım fiyatından ücretlendirilir.
• Data kullanımında alınan ve gönderilen (download+upload edilen) veri paket limitinden düşer.
• Cebinize Uyan Gani Dakika Paketi'nin geçerlilik süresi onay SMS'inin gelmesinin ardından başlar.
• Cebinize Uyan Gani Dakika Paketi'nin geçerlilik süresi onay SMS'inin gelmesinin ardından başlar.
• Vodafone BTK'ya yasal kurallar çerçevesinde bildirerek tarifede değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Gani XL
• Bu tarife yalnızca son 30 günde Vodafone'a Numara Taşıma ya da Yeni aktivasyon yolu ile gelen bireysel faturasız müşteriler için geçerlidir.
• Bu tarife kapsamında yurtiçi aramalarda ve yurtiçi mobil internette kullanılabilen ve aynı kota içerisinde yer alan Gani dakika olarak adlandırılmaktadır.
• Bu tarife kapsamında 35 TL karşılığında 3000 Gani (yurtici aramalarda ve yurtiçi mobil internette kullanılabilen 3000 dakika) ve 100 SMS sunulacaktır.
• Bu tarife ücreti tahsil edilemediği durumlarda ya da tarife kapsamında yüklenen dakikalar ve sms hakları sona erdiğinde abonenin üzerinde aktif bir paket bulunmuyorsa yukarıdaki ücretlendirme geçerlidir.
• Gani dakikalar kapsamında yapılan yurtiçi her yöne yapılan aramalar ve yurtiçi mobil internet kullanımı aynı kotadan düşmektedir.
• Örnek olarak, 750 gani dakika hakkı olan bir abone, 10 dakika mobil internet kullanımı yaptıktan sonra yurtiçi her yöne aramalarda ve yurtiçi mobil internette kullanabileceği 740 gani dakikası kalır. Abone daha sonra 20 dakika arama yaparsa, yine aynı kotadan düşer ve yurtiçi her yöne aramalarda ve yurtiçi mobil internette kullanabileceği 720 gani dakikası kalır.
• Belirtilen süre içerisinde kullanılmayan hakları bir sonraki döneme devretmez.
• Gani dakika hakları ile 30 gün içerisinde en fazla kullanılabilecek internet miktarı 30GB’dır.
• Abonenin kullanımları 30GB’a ulaştığında, kalan gani dakika hakları silinir. Kullanım limitine ulaşılması durumunda abonenin başka bir internet paketi varsa onu kullanmaya devam edebilir, yoksa tarifesinin standart internet ücretiyle ücretlenmeye devam eder.
• Bu tarife kapsamında yurtiçi aramalarda ve yurtiçi mobil internette kullanılabilen gani dakika haklarının ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.
• 60 saniye içerisinde abone 100KB'ın altında mobil internet kullanımı yaparsa, kullanımları gani dakika haklarından ücretlendirilmez.
• Tarife kapsamında yüklenen içeriğin geçerlilik süresi 30 gündür. Kullanılmayan bakiyeler 30 günün sonunda silinir; bir sonraki aya devretmez.
• Abonenin tarife kapsamındaki dakikaları alabilmesi için herhangi bir yükleme koşulu bulunmamaktadır. Tarife ücreti abonenin bakiyesinden tahsil edilmesiyle birlikte belirtilen içerik abonenin hesabına yüklenir.
• Tarife ücreti tahsil edilemediği durumlarda ya da tarife kapsamında yüklenen Gani dakikalar sona erdiğinde abonenin üzerinde aktif bir paket bulunmuyorsa dakika ve sms kullanımları tarifenin standart ücreti ile ücretlenir.
• Tarife içeriği yüklendikten 30 gün sonra abonenin bakiyesinde yeterli tutar bulunduğu durumda abonenin tarifesi yenilenir. Yeterli tutar bulunamadığı durumda yeterli bakiye koşulu sağlanana kadar abone yukarıdaki ücretler üzerinden ücretlendirilir.
• Abonelere tarife yenilemelerinden 3 gün önce bilgi verilir.
• Abone tarife değişikligi yaptığı durumda tarifesi kapsamında hattına yüklenen Gani dakikalar 30 günlük dönem sonuna kadar geçerlidir, dönem sonunda silinir.
• Tarife kapsamındaki Gani dakikalar sadece Vodafone yönüne ve yurtiçi operatörlere doğru görüntülü konuşma ve ses kullanımları ile mobil internet kullanımı için geçerlidir.
• Tarife kapsamındaki Vodafone yönüne dakikalar sadece yurtiçi Vodafone’a doğru yapılan ses kullanımları için geçerlidir.
• Tarife kapsamındaki içerikler roaming, yurtdışını arama, özel servis aramaları, TT servisleri, uydu görüşmeleri ve diğer hizmetlerde geçerli değildir. 444lü numaralara ve 1le başlayan ücretli 3 haneli numaralara doğru yapılan aramalar tarife kapsamındadır.
• Özel servis aramaları yurtiçi ücretlendirme kapsamında değerlendirilmemektedir.
• Kıbrıs aramaları uluslararası arama kapsamında ayrıca ücretlendirilir.
• Uluslararası aramalar, ekstra bir avantaj satın alınmadığı durumda standart tarifeden ücretlendirilir.
• Aboneler numara taşıma, faturalı hatta geçiş, dondurma, iptal, kapama işlemlerini yaparlarsa ilgili haklarını kaybedeceklerdir.
• Tarife kapsamında yüklenen kullanım hakları transfer edilemez.
• Tarife kapsamında yüklenen gani dakikalar, 60 saniyelik ücretlendirme periyodu ile ücretlendirilir.
• Tarife kapsamında yüklenen dakikaların FCT içinde ve konferans çağrılarında kullanımına izin verilmez. Kullanımı tespit edilen abonelerin hattı için; tek taraflı kısıtlanma hakkı bakiidir.
• Tarife kapsamında verilen içerikler iptal edilemez. Aboneler dilerlerse farklı bir tarifeye geçiş yapabilirler.
• Tarife kapsamında kazanılan içerikler ücretsiz olarak sorgulanabilir.
• Bu tarifeye geçiş yapan aboneler otomatik olarak 3G ve 4.5G hizmetinden faydalanmaya başlarlar.
• Aylık her Yöne Konuşma, Aylık Her Yöne Mini Konuşma, Süper Avantaj, Komple, Her Yöne 500 Dk, Avantaj, Hoşgeldin, Aylık Vodafone içi Katla Kazan, Freezone'a Gel Katla Kazan, Her Yöne Katla Kazan, Hoşgeldin Mini, Hoşgeldin Maksi, Genç 500, Süper Komple, Komple Özgürlük, Hoşgeldin 250, Her Yöne 200 Dk, Hepsi Bir Arada Özgürlük, 3ü 1 Arada, Özgür İkili, Fırsat Üçlü, Yeni Fırsat Üçlü, Hoşgeldin 400, Yeni Özgür İkili, Genç İkili, Hoşgeldin 400 Yeni Hat, Komple Fırsat, Kolay Fırsat 500, Kolay Fırsat, Freezone 3ü Birarada paketleri bu tarife ile birlikte geçerli değildir.
• Vodafone Telekomünikasyon A.Ş kara ve gri listelerinde bulunan aboneler bu tarifeden yararlanamazlar. • Bu tarife ile birlikte 5 TL karşılığında yurtiçi aramalarda ve yurtiçi mobil internette kullanılabilen 100 Gani olacak şekilde 7 gün geçerli Cebinize Uyan Gani hakkı tanımlanacaktır.
• Cebinize Uyan Gani dakika hakkı 0 TL karşılığında 3 gani dakika kullanım hakkı sağlar, sonrasında tarifenin aşımı her 100 Gani dakika 5 TL olarak ücretlenir. Paket tanımlandıktan itibaren 7 gün (1 Hafta) geçerlidir. 7 günün sonunda eğer abone arama ya da internet kullanımına devam ederse yeni 7 günlük hakkı tarifesinde aktif hale getirilir.
• Cebinize Uyan Gani dakika hakkı bu tarifeye gelen abonelere otomatik olarak tanımlanır. • Cebinize Uyan Gani dakika hakkının kullanım önceliği tarifeden, ek paketlerden, hediye internet haklarından ve diğer tüm promosyonlardan sonradır.
• İnternet kullanımı ya da arama yapmayan abonelerin bakiyesinden 5 TL düşmeyecek ve gani dakikalar hakkı aktif hale gelmeyecektir.
• Tarifesine gani dakika hakkı tanımlanmış olan abonelerimiz, arama ya da internet kullanımı yaptıgında ve Cebinize Uyan gani dakika hakkına kullanım sırası geldiğinde öncelikle 3 gani dakika kullanır ve bunun için herhangi bir ücret talep edilmez.
• Daha sonra abone eğer kullanıma devam ederse 5 TL abonenin bakiyesinden düşer ve 100 gani dakika hak tanımlanır. Kullanıma devam edildiği ve 100 gani dakika bitirildiği takdirde ikinci bir 100 gani dakika 5 TL karşılığında abonenin hattına tanımlanır. Abone kullanıma devam ettikçe ve haklarını bitirdikçe bakiyesi var ise yeni 100 gani dakika tanımlanır, herhangi bir maksimum limiti bulunmamaktadır.
• Cebinize Uyan Gani dakika hakkın tanımlandığı andan itibaren 7 gün (1 hafta) sonrasına kadar yüklenen haklar geçerlidir. Hakların geçerlilik süresi 100 gani dakikanın tanımlandığı andan itibaren değil ilk 3 gani dakikanın tanımlandığı andan itibaren 7 gündür.
• Cebinize Uyan Gani dakika tanımlandıktan 7 gün sonra olarak yenilenir.
• Cebinize Uyan gani dakika dahilindeki 3 gani dakika ve yüklenen 100 gani dakika 7 gün süresince geçerlidir. 7 günün sonunda kullanılmayan haklar sonraki haftaya devretmez. Geçerlilik süresi 3 gani dakika yüklendiği andan itibaren başlar ve 7 gündür. Bu süre içinde abone kullanımına devam eder ve 100 gani dakika yüklenir ise geçerlilik süresi bu 7 gün içinde kalan gün sayısı kadardır.
• Abonelerine bakiyesinde 5 TL altında bir tutar varsa standart aşım fiyatından ücretlendirilir.
• Data kullanımında alınan ve gönderilen (download+upload edilen) veri paket limitinden düşer.
• Cebinize Uyan Gani Dakika Paketi'nin geçerlilik süresi onay SMS'inin gelmesinin ardından başlar.
• Cebinize Uyan Gani Dakika Paketi'nin geçerlilik süresi onay SMS'inin gelmesinin ardından başlar.
• Vodafone BTK'ya yasal kurallar çerçevesinde bildirerek tarifede değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Bittikçe Doldur Gani:
• Faturasız Bittikçe Doldur Gani kampanyasına uygun tarifelerdeki tüm bireysel faturasız müşterilerimiz, kampanya kapsamında seçtikleri tarife içeriklerini tekrar yüklemek suretiyle ikiye katlayabileceklerdir.
• Faturasız Bittikçe Doldur Gani kampanyasına dahil olan tarifeler: Gani M, Gani L ve Gani XL dir.
• Abone, donem içerisinde, istediği zaman, tarifesinde yer alan Gani dakika içeriğini belirlenen sabit ucreti karşılığında, aynı donem gecerli olacak şekilde tekrar yukleyebilir.
• Kampanyaya katılmak isteyen abone tarife içeriklerinden hangisini seçmek istediğini belirterek ilgili anahtar kelimeyi 7000 kısa numarasına ucretsiz olarak gonderir.
• Tarifenin anahtar kelimesi ve ilgili bilgiler web sayfasında verilecektir.
• Kampanyaya kayıt yetkili satış kanalları aracılığı ile yapılabilecektir. Kampanya ücreti abonenin bakiyesinden seçtiği içeriğe göre anlık olarak düşecektir.
• Aynı donem içerisinde aynı içeriği yeniden yukleme seçimi birkez yapılabilir.
• 750 gani dakikalık tarifede olan abonelerden, 750 Gani dakikayı yeniden yüklemek istediğinde 10 TL, 1500 ve 3000 gani dakikalık tarifede olan abonelerden 1500 Gani ve 3000 Gani dakikayı yuklemek istediğinde 15 TL tahsil edilir.
• Kampanyaya giriş talebinde bulunan aboneler, tarife içerikleri yüklenmiş ise ve seçtikleri kampanya içeriği için gecerli ucret kadar yeterli bakiyesi bulunuyorsa kampanya giriş talebi kabul edilir. Ucretin aboneden tahsil edilmesiyle içerik hesaba yuklenir.
• (Geçerli tarifeler, belirli bir ücret karşılığında aylık olarak Gani dakika içerikleri yüklenen tarifelerimizdir. Geçerli tarifenin içeriğinin yüklenmesi, tarife paketi ücretinin çekilerek müşterilere müşterilere tarife içeriğinin yüklenmesi demektir. Örnek: Gani M tarifemizin içeriği 20 TL karşılığında 750 Gani dakika ve 100 SMS’tir. Bu tarifedeki gani dakika içeriğinin yüklenmesi, müşteriden 20TL’lik bakiyenin düşülerek, karşılığında içeriklerin abone hesabına tanımlanması demektir.)
• Bittikçe Doldur kampanyası için gerekli olan bakiye müşterinin hesabında bulunuyor ise abonenin hattına; 750 Gani 10 TL, 1500 Gani ve 3000 Gani 15 TL karşılığında, tarife içeriğindeki Gani içeriğinden sonra kullanılabilecek ve tarife içeriğinin bitiş tarihine kadar geçerli ve tekrar etmeyen, tarife içeriği kadar Gani yüklenir.
Kampanya kayıt yapılan donem için gecerlidir. Abone her donem kampanyadan yeniden faydalanabilir, kampanya otomatik olarak yenilenmez. (Donem: faturasız abonenin tarifesinin gecerlilik suresi) Abone aynı donem içerisinde, en fazla 1 kere doldur secimi yapabilir.
• Kampanya ücreti karşılığındaki içerik, tarife içeriğinin bitiş tarihine kadar geçerli olacaktir ve tekrar etmeyecektir. Kampanya kayıt tarihi ne olursa olsun bitiş tarihi tarifeye bağlı olacaktır. Orneğin; tarifenin donem bitiş tarihi 25 Subat iken, kampanyaya kayıt 2 Subat’da da olsa, 24 Subat’da olsa bitiş tarihi 25 Şubat olacaktır.
• Geçerli tarifelerden çıkılması durumunda, kampanya hakkı sona erecektir (içerikler tarife içeriğinin geçerlilik dönemi sonuna kadar kullanılmaya devam edecektir).
• Donem içerisinde kullanılmayan içerikler silinir ; bir sonraki aya devretmez.
• Kampanya kapsamında içerik kazanımına konu olacak içerikler sadece yurtiçi kullanımları içerir. Roaming , Türkiye sınırları içerisinden yapılan yurtdışı aramaları, özel servis aramaları, ve diğer hizmetler dahil değildir.
• İçerikler bittiğinde, tarife aşımında abonenin tarife şartları ve ücretleri gecerlidir.
• Kampanya içerikleri yüklendikten sonraki geçerlilik dönemleri arasında, kampanyaya katılan aboneler kampanyaya katıldıktan sonra şebekeler arası geçiş (MNT ,ön ödemeli hattan faturalı hatta ya da faturalı hattan ön ödemeli hatta geçiş dahil ) veya devir, dondurma işlemi yaparsa ilgili haklarını kaybedeceklerdir.
• Ön ödemeli hat aboneleri, kampanyadan kazandıkları ve harcayabilecekleri kullanım bakiyelerini bakiyelerini 7000 SMS servisinden ögrenebileceklerdir.
• Kampanya kapsamında yüklenen kullanım hakları transfer edilemez.
• FCT içinde kullanımına ve konferans cagrıya izin verilmez.Kullanımı tespit edilen abonelerin hattı için; tek taraflı kısıtlanma hakkı bakiidir.
• Vodafone kampanya şartlarında değişiklik yapma ve gerekli gördüğü zaman BTK ya yasal kurallar cercevesinde bildirerek kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar.


Cebinize Uyan Gani
• Cebinize Uyan Gani Paketi, bireysel faturasız Gani M, Gani L ve Gani XL tarifelerindeki bireysel faturasız abonelerin yararlandıgı bir pakettir. Bu bildirimle birlikte, belirtilen tarifelere numara taşıma, yeni hat tesisi, faturalıdan faturasıza geçiş veya faturasız başka bir tarifeden tarife değişikliği yolu ile gelen abonelere otomatik olarak tanımlanacaktır.
• Paket yurtiçi her yöne yapılan aramalar ve mobil internet kullanımları içindir.
• Paket kapsamında yurt ici her yone yapılacak arama ve internet için kullanılabilen dakikalar “Gani” olarak adlandırılır.
• Paket 0 TL karşılığında 3 Gani dakika (yurt ici her yone yapılacak arama ve internet için kullanılabilen dakika) kullanım hakkı sağlar, sonrasında Cebinize Uyan Gani Paketi’nin aşımı her 100 Gani dakika 5 TL olarak ücretlenir.
• Paket tanımlandıktan itibaren 7 gün (1 Hafta) geçerlidir. 7 günün sonunda otomatik olarak yinelenir.
• Gani M, Gani L, Gani XL tarifelerine numara taşıma, yeni hat tesisi, faturalıdan faturasıza geçiş veya faturasız başka bir tarifeden tarife değişikliği yolu ile gelen abonelere otomatik olarak tanımlanır.
• Paketin kullanım önceliği tarifeden, ek paketlerden, hediye internet haklarından ve diğer tüm promosyonlardan sonradır. Pakete kullanım sırası geldiğinde öncelikle 3 Gani dakika kullanılır ve bunun için herhangi bir ücret talep edilmez. Daha sonra abone eğer kullanıma devam ederse 5 TL abonenin bakiyesinden düşer ve 100 Gani dakika hak tanımlanır. Kullanıma devam edildiği ve 100 Gani dakika bitirildiği takdirde ikinci bir 100 Gani dakika 5 TL karşılığında abonenin hattına tanımlanır. Abone kullanıma devam ettikçe ve haklarını bitirdikçe bakiyesi var ise yeni 100 Gani dakika tanımlanır, herhangi bir maksimum limiti bulunmamaktadır.
• Paketin 3 Gani dakika hakkının tanımlandığı andan itibaren 7 gün (1 hafta) sonrasına kadar, yüklenen haklar geçerlidir. Hakların geçerlilik süresi 100 Gani dakikanın tanımlandığı andan itibaren değil ilk 3 Gani dakikanın tanımlandığı andan itibaren 7 gündür.
• Data kullanımında alınan ve gönderilen (download+upload edilen) veri paket limitinden düşer.
• Cebinize Uyan Gani Paketinin geçerlilik süresi onay SMS'inin gelmesinin ardından başlar.
• Cebinize Uyan Gani Paketi tanımlandıktan 7 günün sonra olarak yenilenir.
• Cebinize Uyan Gani Paketi dahilindeki 3 Gani dakika ve yüklenen 100 Gani dakika haklar 7 gün süresince geçerlidir. 7 günün sonunda kullanılmayan haklar sonraki haftaya devretmez. Geçerlilik süresi 3 Gani dakika yüklendiği andan itibaren başlar ve 7 gündür. Bu süre içinde abone kullanımına devam eder ve 100 Gani dakika yüklenir ise geçerlilik süresi bu 7 gün içinde kalan gün sayısı kadardır.
• Aboneye verirken 3 Gani dakika hak için herhangi bir ücret alınmaz.
main_icn_24_7_support 360-view 4g main_icn_Accessories main_icn_Apps arrow-right market_icn_Battery bill-or-report-mid block blog-hi-dark broadband-device-hi-dark broadband-mid broadband-device business calendar market_icn_Minutes main_icn_Camera main_icn_Chat cherries-points main_icn_Chevron_down main_icn_Chevron_left main_icn_Chevron_right main_icn_Chevron_up clock-hi-dark main_icn_Clock_or_Timed main_icn_Close main_icn_Community_or_Foundation converged-proposition customer-care dashboard-hi main_icn_Dashboard market_icn_Data_Sharing market_icn_Deals main_icn_Delete delivery main_icn_Dislike main_icn_Download main_icn_Edit entertainment-hi-dark error-circle error-simple main_icn_Social_Facebook main_icn_Filter main_icn_Filter social-google-plus help-hi_1 help home-02-hi infographic-hi-dark country-or-international-hi-dark main_icn_Like market_icn_LinkedIn location-hi main_icn_Location mail-new market_icn_Screen_size main_icn_Menu market_icn_SMS mobile-broadband mobile-hi-dark main_icn_Mobile my-vodafone-mid main_icn_My_Vodafone network-signal-hi-dark network-signal-hi network-signal-mid main_icn_Network_signal offer-badge-percent market_icn_Offer_badge main_icn_Pause payg-hi-dark payg-hi main_icn_PAYG social-paypal main_icn_Photos pie-chart play-hi-dark main_icn_Play_circle main_icn_Play_arrow main_icn_Add_or_Plus main_icn_Privacy 0_rating 5_rating main_icn_Ratings record-hi-dark refresh main_icn_Bill_or_Report main_icn_Reports return-product roaming-hi-dark roaming-mid main_icn_Roaming search-hi-dark main_icn_Search security-hi-dark security-hi security-mid main_icn_Security settings-hi-dark settings-hi share shopping-trolley shopping sim-mid main_icn_SIM market_icn_SIM_Swap social-facebook social-google-plus social-linkedin social-twitter social-youtube main_icn_Student tail [Converted] main_icn_Text thumbs-hi-dark main_icn_Tick_simple top-up-hi-dark top-up-hi main_icn_Top_up tv-hi-dark main_icn_TV main_icn_Social_Twitter users main_icn_Viewed market_icn_Vodafone_store voice-of-vodafone-alerts warning-hi-dark warning weight market_icn_Multinational social-youtube Red 45g ekpaket main_icn_Add_or_Plus freezone