Vodafone Cep Kartvizit

Yükleniyor

Vodafone Cep Kartvizit

Vodafone Kartvizit sayesinde arkadaşlarınız, aileniz ve iş arkadaşlarınız ile iletişim bilgilerinizi (cep, iş ve ev telefon numaralarınızı) telefon görüşmelerinden sonra tek tuşla paylaşabilirsiniz.

Arkadaşlarınız da iletişim bilgilerini size gönderdikten sonra tek tuşla bilgilerini telefon rehberinize ekleyebilirsiniz.
Kartvizit servisi bazı BlackBerry modelleri hariç tüm cihazlarlarda çalışmaktadır.

Cep Kartvizit
Vodafone Kartvizit Servisi ile iletişim bilgilerinizi içeren kartvizitinizi yaratmak çok kolaydır. Yeni SIM kartınızı kullanarak telefonunuzu açtığınızda, ya da yaptığınız ilk görüşme sonrasında sonra uygulama size bir mesaj ile iletişim bilgilerinizi girmek isteyip istemediğinizi sorar. Eğer bilgilerinizi girmek istiyorsanız evet/OK demeniz yeterlidir, Servis girdiğiniz bilgiler ile size bir kartvizit oluşturur.
Cep Kartvizit
Cep Kartvizit’inizi oluşturduktan sonra, iletişim kurduğunuz ve SIM kart telefon defterinizde kayıtlı olmayan tanıdıklarınıza konuşmalarınızdan ya da SMS gönderimlerinizden sonra kolay bir şekilde kartvizitinizi gönderebilirsiniz.
Cep Kartvizit
Eğer Vodafone Kartvizit servisini kullanmak istemiyosanız, telefonunuzun menüsünden Vodafone SIM Menü‘süne, oradan da Cep Kartvizit başlığına tıklayabilir, ve servisi açık durumdan kapalı duruma getirebilirsiniz. Daha sonra tekrar açmak isterseniz, yine aynı menüden açabilirsiniz.
Ayrıca, KAPAT yazıp 7231’e mesaj atarak da servisi kapatabilirsiniz.
Cep Kartvizit
Kartvizitinizi gönderdiğiniz kişiler yukarıdaki şekilde bir mesaj alırlar, ve tek tuşla sizi SIM kart telefon defterlerine ekleyebilirler.

Her Cep Kartvizit mesaji yurtiçi 33 Kr, yurtdışı 55 Kr. olarak ücretlendirilir.