Vodafone Servisleri Vodafone Kartvizit

Yükleniyor

Vodafone Kartvizit

Vodafone Kartvizit sayesinde arkadaşlarınız, aileniz ve iş arkadaşlarınız ile iletişim bilgilerinizi (cep, iş ve ev telefon numaralarınızı) telefon görüşmelerinden sonra tek tuşla paylaşabilirsiniz.

Arkadaşlarınız da iletişim bilgilerini size gönderdikten sonra tek tuşla bilgilerini telefon rehberinize ekleyebilirsiniz.

Kartvizit servisi hemen hemen tüm cihazlarlarda çalışmakla beraber aşağıdaki cihazlarda çalışmamaktadır;

BlackBerry cihazlar, LG KU990, Samsung S3310, Samsung S8300, Samsung SGH-i200 ve Nokia 1100.

Vodafone Kartvizit
Vodafone Kartvizit servisi ile iletişim bilgilerinizi içeren kartvizitinizi yaratmak çok kolaydır. Yeni 64K SIM kartınızı telefonunuza taktıktan ve pin kodunuzu girdikten sonra uygulama size bir mesaj ile iletişim bilgilerinizi girmek isteyip istemediğinizi sorar. Eğer bilgilerinizi girmek istiyorsanız evet demeniz yeterlidir, Servis girdiğiniz bilgiler ile size bir kartvizit oluşturur.
Vodafone Kartvizit
Bu işlemi tamamladıktan sonra iletişim kurduğunuz ve SIM kart telefon defterinizde kayıtlı olmayan tanıdıklarınıza konuşmalarınızdan ya da SMS gönderimlerinizden sonra kolay bir şekilde kartvizitinizi gönderebilirsiniz. Bu işlem ücretlidir ve servisi kullanmaya başlamanızdan itibaren ilk 15 gönderimde telefonunuzda aşağıdaki şekilde ücretlendirme bilgisi verilecektir, Daha sonra ki gönderimlerinizde sadece hangi iletişim bilginizi göndermek istediğiniz sorulacaktır. Bu gönderimlerde de yine ücrete tabi olacaksınız.
Vodafone Kartvizit
Eğer Vodafone Kartvizit servisini kullanmak istemiyosanız, telefonunuzun menüsünden Vodafone Menü'ye oradan da Kartvizit başlığına tıklayabilir ve servisi açık durumdan kapalı duruma getirebilirsiniz. Menü görüntüleri aşağıdaki şekilde olacaktır
Vodafone Kartvizit
Kartvizitinizi gönderdiğiniz diğer 64K SIM kart sahibi Vodafonelular bilgilerinizi aşağıdaki şekilde görecek ve tek tuşla sizi SIM kart telefon defterlerine ekleyecekler. Eğer Kartvizitinizi gönderdiğiniz kişi bu servisi kullanmıyorsa bu mesajı SMS mesajı şeklinde alacak ve size kendi bilgilerini SMS yoluyla gönderebilecektir.

Vodafone Karvizit uygulaması ile iletişim bilgilerinin paylaşımı tüm Vodafone aboneleri için 23 kuruş olarak ücretlendirilmektedir.