Cep Cüzdan Servisi Nedir?

Vodafone, Cep Cüzdan ile sizlere yepyeni bir mobil ödeme deneyimi sunuyor! Artık ödemelerinizi kolaylaştıran Vodafone Cep Cüzdan'ınız varsa kredi kartı taşımanıza gerek yok! Üstelik Vodafone Cep Cüzdan ile 20 binin üzerinde restoranda size özel indirim fırsatları sizleri bekliyor!

Cep Cüzdan Servisi Özellikleri

Anlaşmalı Geniş Restoran Ağı: Türkiye'nin her yerinde 20 binin üzerinde Multinet ile anlaşmalı restoranda Vodafone Cep Cüzdan'ı kullanabilirsiniz.

Banka Bağımsız: Herhangi bir kredi kartınızı Vodafone Cep Cüzdan'a ekleyebilir ve ödemelerinizi dilediğiniz kredi kartınız ile yapabilirsiniz.

QR Kod ile Ödeme: Telefonunuzun kamera özelliği ile herhangi başka bir teknolojiye ihtiyaç duymaksızın QR kod okutarak temassız ödeme yapabilirsiniz.

Sosyal Cep Cüzdan: Facebook entegrasyonu ile Vodafone Cep Cüzdan temassız ödeme deneyiminizi sosyal ağınızla paylaşabilirsiniz.

Fatura Ödeme: Sadece abone numarası kullanılarak 100'ün üzerinde kurumun faturasını Cep Cüzdan uygulaması üzerinden ödeyebilirsiniz.

HGS Yükleme: PTT'den aldığınız HGS'lerinize Cep Cüzdan uygulaması üzerinden kolayca para yükleyebilirsiniz.

Gözle Doğrulama: IOS 6.0 ve üstü bir cihazda daha güvenli ve daha kolay erişim için şifre kullanmadan “Eye Verify” ile giriş yapma özelliğini kullanabilirsiniz.

Temassız Ödeme: NFC teknolojisi Cep Cüzdan kullanıcılarına belli tutarlara kadar olan alışverişlerde sifre vb. işlemlere gerek kalmadan hızlı ve kolayca ödeme yapmayı sağlayan bir teknolojidir. Bu teknolojiden faydalanmak için NFC uyumlu SIM kartlarımızın bulunduğu Vodafone Cep Merkez'lerinden birine gelip SIM kartınınızı değiştirip ödemenizi Cep Cüzdan'ın temassız ödeme özelliğini kullanarak yapın anında 5 TL indirim kazanın. Kampanya hakkında detaylı bilgi için tıklayın

Nasıl Satın Alırım

Vodafone Cep Cüzdan'ı indirmek için CEPCUZDAN yazıp 9000'e mesaj atabilir veya uygulamayı AppStore ya da GooglePlay'den indirebilirsiniz.

Cep Cüzdan Yükle Kazan Kampanyası

Cep Cüzdan'dan Cep Lira yükleyenler 5 TL hediye kazanıyor! Cep Cüzdan uygulamasından Cep Lira yüklemesi yapan Vodafone aboneleri, sanal Cep Nakit kartına 5 TL hediye kazanıyor

Cep Cüzdan ile Cep Lira yüklemek için uygulamaya girdikten sonra Ödemeler > Cep Lira Yükle adımlarını izleyebilirsiniz.

Hemen indirmek için

Kampanya Koşulları:

 • - Kampanya 1 Mart – 3 Nisan 2017 arasında geçerli olacaktır.
 • - Kampanyadan Vodafone Cep Cüzdan uygulaması üzerinden Cep Lira yüklemesi yapan müşteriler yararlanabilecektir.
 • - Kampanyadan ödül kazanmaya hak kazanan müşterilerin, Cep Lira yükleme yaparken kullandıkları Cep Nakit kartlarına hediye 5 TL yüklenecektir.
 • - Kampanyaya katılmaya hak kazanan ve 5 TL bakiye yüklenen abonelere, cep lira ve hediye yüklemelerinden sonra bilgilendirme SMS’leri gönderilecektir.
 • - Kampanya kapsamında kazanılan 5 TL hediye 48 saat içerisinde yüklenecektir.
 • - Kampanya kapsamında Vodafone Cep Nakit karta yüklenecek 5 TL, Vodafone Cep Cüzdan uygulamasındaki bakiye görüntüleme ekranında görüntülenebilecektir.
 • - Cep Nakit kart yüklenmediği itirazı ile gelen müşteriler için 15654 – Mobil finansal servisler – şikayet kaydı alınabilir.
 • - Vodafone, kampanya özelliklerinde ve ücretlendirmesinde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından belirlenen usullere uygun olarak değişiklik yapma hakkına sahiptir.
 • Yoğun ilginiz için teşekkür ederiz. Kampanyamız 15 Mart 2017 tarihi itibariyle sona ermiştir.
 • gizle göster içerik

  • - Vodafone Cep Cüzdan uygulaması, Vodafone hatlı cep telefonu numarası ve banka kredi kartı veya Vodafone Cep Nakit Kart numarası eşleştirilmesi ile QR kod ile Temassız ödeme yapma, Cep Nakit Kart sahibi ya da değil tüm mobil operator abonelerine para gönderme, Vodafone abonelerinden para isteme, Vodafone abonelerine QR Kod ile para gönderme, Vodafone abonelerinden QR Kod ile para isteme, Vodafone faturasız abonelerinin hatları için Cep Lira satın alma , Vodafone bireysel aboneleri için faturalarına yansayacak/ bakiyelerinden düşecek şekilde paket satın alma, aboneye ait Cep Nakit Kart/Kartlarının bakiyesini görüntüleme ve kartlara ait işlem geçmişini sorgulama, “Biriktir Gönder” hesabında para biriktirme ve gönderme ve NFC'li SİM kart ve NFC'li cihaz sahibi olma durumunda temassız POS cihazlarında temassız ödeme yapma, dönemsel NFC kampanyalarından yararlanma yakındaki restoranları, restoranlardaki indirim oranlarını ve Vodafone Shopları görüntülme işlemlerinin (“Vodafone Cep Cüzdan Hizmetleri”) yapılabilmesine olanak sağlayan bir mobil finans servisidir.
  • - Vodafone Cep Cüzdan servisinden Vodafone Kara Liste ve Kredi Kartı Kara Listede yer alan aboneler faydalanamayacaktır.
  • - Vodafone aboneleri Cep Cüzdan uygulamasını IOS işletim sistemli telefonlar icin Apple Store, Android işletim sistemli telefonlar içinse Google Play'den indirir. Uygulama indirilirken abone Vodafone sebekesi üzerinden baglandıgı takdirde kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Uygulamanın Vodafone şebekesi üzerinden olmaksızın kablosuz bir internet agı üzerinden indirilmesi de mümkündür.
  • - Aboneler uygulamayı indirdikten sonra uygulama ön yüzünden banka kredi kartlarını taratabilir, sanal Cep Nakit kart yaratabilir ya da mevcut fiziksel Cep Nakit kartlarını Cep Cüzdan'larına Cep Nakit kart şifrelerini girerek ekleyebilirler. Sanal Cep Nakit kart yaratmak icin abonenin TCKN, ad ve soyad bilgilerini uygulama önyüzüne girmesi yeterlidir. Yaratılan sanal Cep Nakit karta ait son 4 hane ve şifre bilgisi SMS ile aboneye gönderilir. Abone dilediginde uygulama ön yüzünden kart bilgilerini görüntüleyebilir. Abone dilediginde fiziksel ya da sanal Cep Nakit kartını iptal edebilir. Bunun için cep telefonundan 4848'i arayıp, sesli yanıt sisteminin yönlendirmesi ile; Cep Nakit'inin son dört rakamını ve akabinde kart şifresini girer. İşlem sonrası aboneye işlem detayları ve sonucu SMS ile bildirilir. Ayrıca Cep Nakit'te bakiye kaldıysa abonenin PTT şubelerinden parasını çekebilmesi için aboneye SMS ile bildirim yapılacaktır. Cep Nakit Kart hakkında diğer detaylara ulaşmak için tıklayın!
  • - Abonenin, Cep Cüzdan uygulamasını kullanması ücretsizdir.
  • - Abonenin kredi kartlarını Cep Cüzdan'a eklemesi, sanal Cep Nakit kart yaratması ve QR kod ile ödeme yapması ücretsizdir.
  • - Cep Cüzdan kullanıcıları Cep Cüzdan uygulamasına ekledikleri kredi kartı/kartları ya da Cep Nakit kartları ile anlaşmalı kurumlara(elektrik, su, doğalgaz, telekomünikasyon) ait faturalarını ödeyebilecek ve ilgili faturayı bir sonraki ödeme tarihinde hatırlatılmak üzere kaydedebilecektir. Kurum anlaşmaları TFKB üzerinden gerçekleştirilmekte olup kurum listesinin değişiklik hakkı da TFKB'de saklıdır. Fatura ödeme hizmetinden yararlanan abonelerimize hizmet bedeli olarak fatura tutarının %2'sine ilave olarak 95krş yansıtılacaktır.
  • - Bu ürün bir Vodafone Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para Kuruluşu A.Ş. ürünüdür.
  • - Abonelerin bu teknolojiyi kullanabilmesi için NFC (yakın alan iletişimi) uyumluAndroid işletim sistemli bir telefona ve de NFC uyumlu SIM karta sahip olması gerekmektedir. Abonenin NFC ile temassız ödeme yapabilmesi için, SIM kart ile verilen Cep Nakit kartını aktifleştirilmesi gerekmektedir. İlgili Cep Nakit'lerin aktive edilmesinde mevcut Cep Nakit aktivasyonu sureci aynen geçerlidir.
  • - Abonenin NFC ile temassız ödeme yapabilmesi için Cep Nakit'ini aktifleştirdikten sonra Cep Nakit'ine PTT'den, PTT ATM'sinden, Cep Cüzdanı'na kaydettiği kredi kartından ya da Vodafone Mağazası'ndan bakiye doldurması gerekmektedir.
  • - NFC uyumlu SIM kartlar stoklarla sınırlıdır.
  • - NFC uyumlu SIM kartlarımızı İstanbul'daki Bakırköy, Beyoğlu, ve Buyaka AVM mağazalarımızda bulabilirsiniz.
 • gizle göster içerik

  Vodafone Cep Cüzdan nedir?

  Vodafone Cep Cüzdan, abonelerimizin bir çok finansal işlemini günlük koşuşturma ve yoğunlukları içerisinde çok daha kolay halledebilmelerini sağlayan, QR kod teknolojisini kullanarak Türkiye çapında 20 binin üzerindeki restoranda temassız ödeme yapmayı sağlayan yepyeni bir akıllı cihaz uygulamasıdır.

  Vodafone Cep Cüzdan ile ne gibi işlemler yapılabilir?

  Vodafone Cep Cüzdan ile,
  1. Halihazırda Cep Nakit Kartınız varsa ekleyebilir ya da anında Cep Nakit Kart yaratabilirsiniz. Cep Nakit kartınız uzerinden,
  a. İstediğiniz GSM numarasına para gönderebilir,
  b. Tüm Vodafone'lulardan para isteyebilir,
  c. Vodafone Faturasız hatlara Cep Lira yükleyebilir,
  d. QR kod ile para transferi gerçekleştirebilirsiniz.
  2. Banka bağımsız olarak tüm kredi kartlarınızı tarayarak ekleyebilir, eklediğiniz kredi kartları ile
  a. 20 binin üzerinde Multinet ile anlaşmalı noktada QR kod okutarak temassız ödeme gerçekleştirebilir,
  b. Cep Nakit Kartlarınıza bakiye yükleyebilirsiniz.

  Vodafone Cep Cüzdan ile ilgili işlemlerimi nasıl yapabilirim?

  Uygulama ön yüzünde hızlıca ulaşabileceğiniz QR kod ile Temassız Ödeme fonksiyonu ve anlaşmalı restoranları gorüntüleyebilirsiniz. Ayrıca solda yer alan menuden ise,
  a. Para Transferleri
  i. Para Gönder
  ii. Para İste
  iii. QR Kodla Para Gönder
  iv. QR Kodla Para İste
  v. Biriktir Gönder
  b. Ödemeler
  i. Cep Nakit Bakiye Yükle
  ii. Cep Lira Yükle
  c. Temassız Öde
  i. QR Kodla Ödeme
  d. Kartlarım
  i. Cep Nakit Kartlarım
  ii. Banka Kartlarım
  iii. Diğer Kartlarım
  1. Mağaza Kartlarım
  2. Üyelik Kartlarım
  3. Kimlik Kartlarım
  e. Diğer
  i. Dil Seçimi
  ii. Uygulamayı Paylaş
  iii. Hakkında

  Vodafone Cep Cüzdan'ın avantajları nelerdir?

  Vodafone Cep Cüzdan'a banka bağımsız olarak tüm kredi kartlarınızı ekleyebilirsiniz.
  Vodafone Cep Cüzdan ile 20 binin üzerinde anlaşmalı restoran ya da kafede QR kod okutarak hızlı ve kolay bir şekilde ödeme gerçekleştirebilirsiniz.
  Vodafone Cep Cüzdan ile anlaşmalı noktalarda indirimli ödeme yapabilirsiniz.
  Sosyal Medya – Facebook entegrasyonu ile Cep Cüzdan deneyiminizi arkadaşlarınızla paylaşabilir, paylaştığınızda ek faydalar kazanabilirsiniz.

  Vodafone Cep Cüzdan'ı nereden temin edip, nasıl kullanabilirim?

  Vodafone Cep Cüzdan uygulamasını Google Play ve App Store Uygulama dukkanlarından IOS ve Android işletim sistemli cihazlarınıza indirebilirsiniz. Vodafone Cep Cüzdan Uygulaması Iphone cihazlarda IOS 6 ve üzeri , Android cihazlarda ise 2.2 ve üzeri versiyonlar tarafından desteklenmektedir.

  Vodafone Cep Cüzdan'ı kimler alabilir?

  Vodafone Cep Cüzdan'a bireysel, kurumsal, faturalı ve faturasız tüm Vodafone aboneleri sahip olabilir.

  Aktivasyon kodu ile Vodafone Cep Cüzdan şifresi arasındaki fark nedir?

  Aktivasyon Kodu bazı işlemlerde kontrol amacıyla cep telefonunuza gönderilen doğrulama kodudur. Vodafone Cep Cüzdan şifresi ise uygulama üzerinden işlemlerinizi yapmanızı sağlar.

  Vodafone Cep Cüzdan'ın aktive edilmesi esnasında hat sahibinden yazılı sözleşme alınıyor mu?

  Vodafone Cep Cüzdan indirilirken veya aktive edilirken ıslak imzalı bir sözleşmeye ihtiyaç yoktur, müşteri uygulamanın ilk kurulum anında “Vodafone Cep Cüzdan Servisi Abonelik Taahhütname”sini okur ve şartları kabul eder.

  Hat sahibi ben değilim. Vodafone Cep Cüzdan alıp kullanabilir miyim?

  Evet. Hat kullanıcısı olarak Vodafone Cep Cüzdan sahibi olabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

  Vodafone Cep Cüzdan'ımdaki Cep Nakit kartıma bakiye yüklemek istiyorum, nasıl ve nerelerden yükleme yapabilirim?

  Vodafone Cep Cüzdan'ınızdaki Cep Nakit kartınıza bakiye yükleme işlemini Vodafone Mağazalarınden, PTT şube ve ATM'lerinden ya da Cep Cüzdan içerisine eklemiş olduğunuz kredi kartı kartlarınızdan para transferi şeklinde gerçekleştirebilirsiniz.

  Vodafone Cep Cüzdanıma ekledigim birden fazla Cep Nakit kartım var. Sistem hangi kartımdan işlem yapılacağına nasıl karar veriyor?

  Cüzdanınınıza tanımlı birden fazla Cep Nakit kartınız olması durumunda bir tanesini varsayılan olarak belirlemeniz gerekmektedir. Varsayılan Cep Nakit kartınızı degistirmek istediginizde uygulamanın açılış sayfasından sırasıyla Kartlarım à Cep Nakit Kartlarım menüsüne girerek varsayılan yapmak istediğiniz Cep Nakit kartınızı seçmeniz ve akabinde ilgili Cep Nakit karta ait 4 haneli kart şifrenizi girmeniz gerekmektedir.
  Uygulamadaki para gönder, cep lira yükle ve işlem geçmişi goruntule işlemleri için varsayılan kart devreye girer.

  Vodafone Cep Cüzdan uygulaması hangi telefon modellerini desteklemektedir?

  Iphone ve Android akıllı cihazlar: Iphone cihazlarda IOS 4.3 ve üzeri , Android cihazlarda ise 2.2 ve üzeri versiyonlar tarafından desteklenmektedir.

  Vodafone Cep Cüzdan uygulamasını kullanarak para gönderimi işlemini nasıl gerçekleştirebilirim?

  Vodafone Cep Cüzdan uygulamasını indirdikten sonra sırasıyla:
  Sol menuden para transferini tıklayın
  - Para gönder
  - Gönderilecek Tutarı giriniz
  - Para göndermek istediğiniz cep telefonu numarasını giriniz ya da rehberden seciniz
  - Tamam a tıklayınız
  - Onay veriniz
  - 6 haneli Vodafone Cep Cüzdan şifrenizi giriniz
  - Tamam dediginizde para gonderimi gercekleşmiş olur.
  - Çıkan ekrandan Alıcıyı arayabilir ya da sms gonderebilirsiniz.

  Para transferi sonunda uygulama bana SMS gönderimini soruyor bu sms gönderimi ücretli mi? Roaming de ise yine sms gönderebiliyor mu?

  Evet, hem yurt içinde hem de uluslararası dolaşımda kendi tarifeniz uzerinden ucretlendirilirsiniz.

  Para transferi sonunda uygulama bana alıcıyı aramak isteyip istemediğimi soruyor, arama ücretli mi? Roaming de ücretlendirme nasıldır?

  Evet, hem yurt içinde hem de uluslararası dolaşımda kendi tarifeniz uzerinden ucretlendirilirsiniz.

  Para göndermek istediğim GSM No'ya kayıtlı birden fazla Cep Nakit kart var. Gönderdiğim para hangi karta aktarılır?

  Abonenin en yüksek bakiyeye sahip kartına aktarılır. Aynı bakiyeli kartı olması durumunda en son aktive ettiği Cep Nakit kartına gönderilir.

  Para gönderimi işleminde alıcının Vodafone Cep Cüzdan uygulaması ve veya Cep Nakit kartı yok ise gönderilen bakiyeyi PTT şubelerinden çekebilir mi?

  Evet. Para gönderim işleminin tamamlanması ile alıcıya aşağıdaki bilgileri içeren SMS gönderilir.
  - Para gönderimini yapan GSM Numarası
  - Gönderilen Tutar
  - İşlem Kodu
  Alıcı, kimliği ile beraber en yakın PTT şubesine giderek GSM numarasını ve işlem kodunu paylaşması ile parasını çekebilir. Alıcının 7 gün içinde tutarı almaması halinde, çekilmeyen tutar ve işlem ücreti göndericiye iade edilecek ve SMS ile bilgilendirilecektir

  Para istediğimde karşı tarafa SMS mi gidiyor? İşleyiş nasıl?

  Karsı tarafta (tüm VF abonelerinden para istenebilir) Vodafone Cep Cuzdan uygulaması mevcutsa uygulama önyüzüne bildirim gelir. Karsı tarafın Cep Cüzdan'ı yoksa da SMS gelir.

  Vodafone Cep Cüzdan ile işlem yapabilmek için hattımın aktif olması gerekir mi?

  Evet, Vodafone Cep Cüzdan ile işlem yapabilmek için hattınızın aktif olması gerekmektedir.

  Vodafone Cep Cüzdan'ımda tanımlı Cep Nakit kartlarım arasında para gönderimi yapabilir miyim?

  Hayır, bir GSM numarasına kayıtlı Cep Nakit kartlar arasında para gönderim işlemi yapılmamaktadır.

  Vodafone Cep Cüzdan uygulamasını kullanarak Cep Lira Yükleme işlemini nasıl gerçekleştirebilirim?

  Vodafone Cep Cüzdan uygulamasını indirdikten sonra sırasıyla:
  - Sol menuden cep lira yuklemeyi tıklayın
  - YüklenecekTutarı giriniz. (min. 5 TL)
  - Cep Lira Yüklemek istediğiniz cep telefonu numarasını giriniz ya da rehberden seciniz
  - Tamam a tıklayınız
  - Onay veriniz
  - 6 haneli Vodafone Cep Cüzdan şifrenizi giriniz
  - Tamam dediginizde Cep Lira Yükleme gercekleşmiş olur

  Vodafone Cep Cüzdan uygulamasını kullanarak Cep Nakit bakiye kontrolü ve geçmiş işlemleri nasıl sorgulayabilirim?

  Vodafone Cep Cüzdan uygulamasını indirdikten sonra sırasıyla:
  - Sol menuden Cep Nakit Kartlarım'ı tıklayın
  - Bakiye Yükle ve İşlem Geçmişi'nden gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz.
  Üst menüden seçmiş olduğunuz karta ait bilgiler görüntülenir.

  Vodafone Cep Cüzdan uygulamasını nasıl silebilirim?

  Cihazınızın ayarlar menusunden silebilirsiniz

  Vodafone Cep Cüzdan uygulamasını sildikten sonra bildirimlerim gelir mi?

  Hayır, bildirimleriniz gelmez.

  Cep Nakit kartlarımı nasıl iptal ettirebilirim? (Kayıp, çalıntı veya kullanıma kapatmak için)

  4848 Cep Nakit Hattı'nı arayıp kart iptal işlemini seçtikten sonra kart numarnızın son 4 hanesini ve kart şifrenizi girmeniz gerekmektedir. Ardından kartınız iptal edilecektir.
  İşlem sonrası size işlem detayları ve sonucu SMS ile bildirilir. Kalan bakiyeyi PTT şubelerinden çekebilirsiniz.

  Vodafone Cep Cüzdanımı sildikten sonra yeni indirecegim Vodafone Cep Cüzdan uygulaması için ek bir ücret ödeyecek miyim?

  Hayır

  4848 Cep Nakit Hattı'nı kullanarak Cep Nakit kartlarıma nasıl yeni şifre alabilirim?

  Cep Nakit Hattı'nı arayıp ilgili yönlendirmeleri takip etmeniz yeterli olacaktır. Müşteri temsilcilerimizin doğrulama işlemlerinden sonra yeni şifreniz SMS ile bildirilecektir.

  Hangi işlemlerde Vodafone Cep Cüzdan şifremi kullanmak zorundayım?

  Alttaki işlemlerde güvenliğinizi sağlamak amacıyla sizden Vodafone Cep Cüzdan şifrenizi girmeniz istenir:
  a. Para Transferleri
  i. Para Gönder
  ii. QR Kodla Para Gönder
  iii. Biriktir Gönder: Para Gönderme
  b. Ödemeler i. Cep Nakit Bakiye Yükle
  ii. Cep Lira Yükle
  c. Temassız Öde
  i. QR Kodla Ödeme

  Birden fazla Cep Nakit kartımın olması durumunda hepsinin ayrı şifresi mi olması gerekiyor?

  Evet. Güvenliğinizi sağlamak amacıyla her Cep Nakit kartınızın farklı bir şifresi vardır.

  Vodafone Cep Cüzdanım'da yarattıgım sanal Cep Nakit kartlarımın son kullanım tarihinin dolması durumunda kullanıma kapanır mı? İçerisinde kalan bakiye ne olur?

  Son kullanma tarihi sanal kart yaratıldıktan itibaren 36 ay sonradır. Vodafone Cep Cüzdan'ınızın son kullanım tarihinin dolması durumunda kart kullanıma kapatılır. İçinde kalan bakiye kart sahibine gönderilecek bilgilendirme SMS'inde yer alan işlem kodu ile PTT şubelerinden tahsil edilebilinir.

  Fiziksel Cep Nakit kartı almadan uygulamadaki finansal servislerden faydalanabilir miyim?

  Evet , uygulamayı indirdiginizde anında uygulama sol yüzünden sanal Cep Nakit kart yaratabilir, eklemiş olduğunuz kredi kartlarından para transferi yaparak faydalanmaya başlayabilirsiniz.

  Uygulamada bir sıkıntı yaşamam durumunda Cep Nakit işlemleri için 4848 Ücretsiz Cep Nakit IVR'ı üzerinden işlemlerimi gerçekleştirebilir miyim?

  Evet

  Uygulamaya girişte nasıl şifre belirlerim?

  Uygulamayı indirdikten sonra ardısık olmayan 6 haneli sifrenizi dilediginiz sekilde belirleyebilirsiniz.

  Vodafone Cep Cuzdan sifremi unuttum

  Vodafone Cep Cuzdan uygulaması açılış sayfasındaki "şifremi unuttum" butonuna tıkladığınızda açılacak ekranlardaki gerekli adımları yerine getirerek yeni şifrenizi oluşturabilirsiniz.
  Cep Nakit kartın son 4 hanesini ve şifrenizi girmeniz gerekmektedir.

  Sifremi uc kez yanlıs girdim, Cep Cuzdanım kitlendi.Ne yapmam gerekir?

  Uygulamayı indirdikten sonra ardısık olmayan 6 haneli sifrenizi dilediginiz sekilde belirleyebilirsiniz.

  Vodafone Cep Cuzdan sifremi unuttum

  Vodafone Cep Cuzdan uygulaması açılış sayfasındaki "şifremi unuttum" butonuna tıkladığınızda açılacak ekranlardaki gerekli adımları yerine getirerek yeni şifrenizi oluşturabilirsiniz.
  Cep Nakit kartın son 4 hanesini ve şifrenizi girmeniz gerekmektedir.

  Sifremi uc kez yanlıs girdim, Cep Cuzdanım kitlendi.Ne yapmam gerekir?

  Şifreniz bloke olmustur. Lutfen 30 dakika bekleyerek yeniden deneyiniz.

  Cep Nakit kart şifrem ile uygulama şifrem aynı mı?

  Hayır, 4 haneli cep nakit kart sifreniz 6 haneli Vodafone Cep Cuzdan uygulaması sifrenizden farklıdır.

  SMS dogrulama kodum gelmedi. Ne yapmam gerekir?

  Lutfen uygulama açılış sayfasından SMS dogrulama kodu talebinde bulununuz.

  SMS dogrulama kodumu yanlıs girdim. Ne yapmam gerekir?

  Lutfen uygulama açılış sayfasından SMS dogrulama kodu talebinde bulununuz.

  Sanal kart ekleyemiyorum. Ne yapmam gerekir?

  Fiziksel ve sanal olmak uzere toplam en fazla 3 adet cep nakit kartınız olabilir.

  Vodafone Cep Cuzdan sözleşmemi maille istedim ancak ulaşmadı. Ne yapmam gerekir?

  Sözleşmenizi http://www.vodafone.com.tr/Servisler/Cep-Cuzdan.php adresinden goruntuleyebilirsiniz.

  Ne kadarlık sürelerde cüzdan şifresinin girilmesi istenmektedir? Süre aşımı için ne kadar zamanım vardır?

  15 dakikanız bulunmaktadır.

  Hatta tanımlı Cep Nakit kart farklı bir hatta uygulama üzerinden kullanılabilir mi?

  Hayır, kartlar gsm no ile eslesmektedir.

  Sanal kartım fiziki Cep Nakit kartımla aynı mı olmalıdır? Mutlaka fiziki kart sahibi olmalı mıyım?

  Hayır, sanal kart ayrı. Uygulamayı fiziksel kartın olmadan da kullanabilirsiniz.

  Cep Cüzdan şifrem Cep Nakit kart şifremden farklı mıdır? Aynı Cep Nakit kartımı IVR ve POS'da Cep Nakit şifremle, uygulamada ise Cep Cüzdan şifresi ile mi kullanacağım?

  Farklıdır; Vodafone Cep Cüzdan uygulaması şifreniz 6 hanelidir. Aynı Cep Nakit kartını IVR ve POS'da Cep Nakit şifrenizle, uygulamada ise Vodafone Cep Cüzdan şifreniz ile kullanabilirsiniz.

  Uygulamayı sadece kullandığım cihazdaki hatta tanımlı Cep Nakit kartlar için mi kullanabilirim?

  Cep Nakit kartlarınız GSM numarınız ile eşlemiş durumdadır. Cihazını degistirdiginizde de mevcut Cep Nakit kartlarınız ile uygulamayı kullanmaya devam edebilirsiniz.

  Vodafone Cep Cuzdan dilini nereden degistirebilirim?

  Uygulamada “Diğer” e tıklayıp “Dil Seçimi” ne bastığınızda değiştirebilirsiniz.

  Uygulamadan nasıl cıkıs yapabilirim?

  Uygulamada sol menüden “Diğer” altından “Çıkış yap” butonuna tıklayarak uygulamadan çıkabilirsiniz.

  Toplam Cep Nakit bakiyemi nerden gorutuleyebilirim?

  Uygulamanın sol menüsünde Kartlarım menüsü altında Cep Nakit Kartlarım altında Görüntüle ye tıklayarak görüntüleyebilirsiniz.

  Cep Cuzdan'ıma gelen bildirimleri nereden goruntuleyebilirim

  Sol menüyü açtığınızda sol üstte yer alan Hoşgeldiniz mesajının yanındaki yuvarlağa tıklayarak görüntüleyebilirsiniz.

  En yakın Vodafone Mağazası bilgisini nereden alabilirim?

  Uygulamanın acılıs sayfasındaki mevcut lokasyonu gösteren adres satırına tıklandıgında açılan sayfadan soldaki "En Yakın Vodafone" butonuna tıklayarak.

  Vodafone paketi satın almak istiyorum. Nasıl alabilirim?

  Uygulamanın sol menüsünde Ödemeler altından "paket satın alma" butonuna tıklayarak alabilirsiniz.

  Kurumsal abonelikler uygulama üzerinden paket alabilirler mi?

  Hayır.

  Faturalı hat kullanıyorum, paket aldığımda Cep Nakit bakiyem den mi düşüyor? Paketim yinelendiğinde ücreti nasıl tahsil edilecek?

  Paket ilk satın alındığında veya yinelendiğinde ücreti gsm faturanıza yansımaktadır.

  Faturasız hat kullanıyorum, paket aldığımda Cep Nakit bakiyem den mi düşüyor? Paketim yinelendiğinde ücreti nasıl tahsil edilecek?

  Paket ilk satın alındığında veya yinelendiğinde ücreti Cep Lira bakiyesinden düşer.

  Roaming'de iken uygulamayı aboneler ücretsiz kullanabilir mi?

  Evet, ücretsiz kullanılabilecek.

  Uygulamayı kullanırken iletilen sms ler ücretli midir?

  Evet, mevcut tarife üzerinden ücretlidir; romaing de iken de sms ler ücretlidir.

  Cep Nakit Kartım olmasa da QR Kod ile para isteyebilir miyim?

  Evet, Cep Nakit kartın yoksa da QR Kodla para isteyebilirsin; parayı sana iletilecek SMS ile PTT şubelerinden çekebilirsin.

  QR Kodu okumak için herhangi bir ek program telefonda yüklü olmalı mıdır? QR Kod ile para istemek için bir limit var mı? Yoksa standart Cep Nakit işlem limitlerine göre mi çalışmaktadır?

  Android cihazlarda barcode scanner otomatik olarak yüklenmektedir. QR Kod işlemlerinde de Cep Nakit Kart limitleri geçerlidir, çünkü işlemler Cep Nakit üzerinden yapılmaktadır.

  Biriktir Gönder hesabına aktarılan para, Cep Nakit İşlem limitlerini etkilemekte midir?

  Hayır, etkilememektedir. Biriktir Gönder hesabında maximum 250 TL para biriktirilebilir.

  Biriktir Gönder hesabımdan kendi hattıma para gonderebilir miyim?

  Hayır. Biriktir Gönder, başka hatlara yapılacak para transferi için kullanılabilecektir.

  Biriktir Gönder hesabımdan para göndermek istediğimde para gönderme işlem ücreti standart Cep Nakit kart işlem ücreti ile aynı mıdır?

  Evet.

  Biriktir Gönder hesabımdan farklı operatör hattına para transfer edebiliyor muyum?

  Evet.

  Eğer Biriktir Gönder hesabımdaki tutar 250 TL'yi geçerse para gönderim limitine takılır mı? Sadece limit kadarı gönderilip diğer tutar daha sonra mı gönderilir?

  Evet, kalanı Biriktir Gönder hesabınızda kalır.

  Vodafone Cep Cüzdan'in işlem limitleri nelerdir?

  - Vodafone Cep Cüzdan'ınıza en fazla 3 adet Cep Nakit kart ekleyebilirsiniz.(Fiziksel ve sanal toplam)
  - Kart başına para gönderimi limitleri aşağıdaki tutarlardır:
  o Bir yıl içerisinde toplam 750 TL
  o Bir gün içerisinde toplam 750 TL
  o Tek seferde en fazla 250 TL
  - Vodafone Cep Cüzdan'ınızdaki her bir Cep Nakit karta bir yıl içerisinde en fazla 750 TL bakiye yükleyebilirsiniz.
  - Vodafone Cep Cüzdan'ınızdaki her bir Cep Nakit kart üzerinde anlık en fazla 300 TL bakiye bulunabilir.

  Vodafone Cep Cüzdan ilgili nereden bilgi/destek alabilirim?

  444 0 542 Vodafone Müşteri Hizmetleri'ni arayarak Servisler menüsünden bilgi alabilirsiniz.

  Vodafone hattımı faturalıdan faturasıza / faturasızdan faturalıya değiştirdim. Vodafone Cep Cüzdanımı kullanmaya devam edebilir miyim?

  Evet. Vodafone Cep Cüzdan'ınızı kullanmaya devam etmek için herhangi ek bir talep veya işlem yapmanıza gerek yoktur.

  SIM kartımı değiştirdim. Vodafone Cep Cüzdan'ımı kullanmaya devam edebilir miyim?

  Evet. Vodafone Cep Cüzdan'ınızı kullanmaya devam etmek için herhangi ek bir talep veya işlem yapmanıza gerek yoktur.

  Numaramı değiştirdim. Vodafone Cep Cüzdan'ımı kullanmaya devam edebilir miyim?

  Numaranızı değiştirmeniz durumunda Vodafone Cep Cüzdan uygulamanız iptal olur. Vodafone Cep Cüzdan'ınıza ekli Cep Nakit kartlarınızdaki kalan bakiyeleri PTT şubelerinden çekebilirsiniz.

  Numaramı başka bir operatöre taşıdım. Vodafone Cep Cüzdan'ımı kullanmaya devam edebilir miyim?

  Numaranızı taşımanız durumunda Vodafone Cep Cüzdan uygulamanız iptal olur. Vodafone Cep Cüzdan'ınıza ekli Cep Nakit kartlarınızdaki kalan bakiyeleri PTT şubelerinden çekebilirsiniz.

  Cep Cüzdan'da sanal kart yaratılırken kara gri liste kontrolü var mıdır? Kartı kullanırken müşteri kara gri listeye düşerse kartı kullanmaya devam edebilir mi?

  Sanal kart yaratılırken kara gri liste kontrolü yapılır ancak sonrasında müşteri kara gri listeye girerse kart kullanımı kıstlanmaz.

  Fiziksel Cep Nakit Kart ile tüm ATM'lerden para çekilebiliyor mu?

  Türkiye'de tüm ATM'ler ortak oldugu için çekilebilir ancak yurtdışında ATM'nin visa olması gerekir.

  Cep Nakit'in bağlı olduğu hat devredildiğinde Cep Nakit Kart iptal olur mu?

  Hat devredildiğinde fiziksel/sanal Cep Nakit Kart içindeki bakiye POS ve online alışverişlerde kullanılabilir. Ancak para transferi vs. gibi IVR ve uygulama üzerinden gerçekleştirilen hat ile ilişkili işlemlerde kullanılamaz.

  Cep Cüzdan üzerinden temassız ödeme nasıl yapılır?

  · Ana sayfadan Kolay Öde seçilir.
  · Ödemesi yapılacak QR kod okutulur.
  · QR kodun içeriğinde varsa tutar ve indirim tutarı kullanıcıya gösterilir. Kodun icinde tutar gomulu degilse kullanıcı kendisi tutarı eliyle girer.
  · Ödeme yap butonu tıklandıgında ödemeyi onaylamak için kullanıcı şifresi girilir.
  · Ödemenin onaylandığını belirten ve istenirse yıldızlarla değerlendirmenin yapılacağı ve facebook'ta paylaşıma yönlendiren pop-up görülür.
  · Paylaş butonu ile kullanıcı facebook'a yönlendirilir.
  · Daha önce facebook'a login olunmamışsa “First login” olunur.
  · Cıkan ekranda paylas denir.
  · İlgili metin kullanıcının facebook duvarına post edilmiş olur.

  Cep Cüzdan'a herhangi bir kredi kartımı nasıl eklenirim?

  Kullanıcı dilerse kartını okutarak, dilerse kart bilgilerini elle girerek kart ekleme işlemlerini gerçekleştirebilir. Aynı işlem Görüntüle sayfasındaki "Ekle" butonu ile de gerçekleştirilebilir.
  - Eklenmek istenen kart çerçeve içerisine tutularak okutulur.
  - Kart numarası süre boyunca okunmaya devam eder.
  - Süre sonunda uygulama otomatik olarak doldurduğu yeni kart ekleme sayfasını açar, dilerse kullanıcı bu bilgileri kendisi de girebilir.
  - Kullanıcıya kartın ait olduğu banka tarafından şifre gönderilir.
  - Kullanıcının açılan sayfada gelen şifreyi girerek kart ekleme işlemini başarıyla sonlandırması beklenir.

  Cep Cüzdan şifremi unutursam ne yapmam gerekir?

  Cep Cüzdan “şifremi unuttum” kısmına tıkladıktan sonra
  - Ekli Cep Nakit kartınız varsa son 4 hanesini
  - Ekli Cep Nakit'iniz yoksa Kredi Kartınızın CVV kodunu girerek sifrenizi yenileyebilirsiniz.

Vodafone Uygulamaları

GüvenliNet
Güvenli Depo
Vodafone TV
Call+/Msg+
Vodafone Park
Cep Cüzdan
Buradayım
Vodafone Yanımda