Vodafone’dan bir ilk! Engelli vatandaşlarımıza koşulsuz, şartsız ve cezasız %43 indirim!

Yükleniyor

Engelli vatandaşlarımıza koşulsuz, şartsız ve cezasız %43 indirim!

Vodafone’dan bir ilk! Engelli vatandaşlarımıza koşulsuz, şartsız ve cezasız %43 indirim!

Vodafone tarifelerimizden size en uygun olanını seçin, tam 5 yıl (60 ay) boyunca tarifenizin aylık sabit ücretinde %43 indirimden faydalanın!

 
Vodafone’dan bir ilk! Engelli vatandaşlarımıza koşulsuz, şartsız ve cezasız %43 indirim!
Tarife Aylık Sabit Ücret (TL) %43 İndirimli Aylık Sabit Ücret (TL) Tarife İçeriği
Kırmızı Akıl Küpü 39 TL 22,23 TL Her Yöne 500 dk, Her Yöne 1000 SMS, 1 GB, Devretme Özellikli
Duran Kırmızı Akıl Küpü 42 TL 23,94 TL Her Yöne 1000 dk, Her Yöne 1000 SMS, 1 GB, Durma Özellikli
Gri Akıl Küpü 39 TL 22,23 TL Her Yöne 500 dk, Her Yöne 500 SMS, 2 GB, Devretme Özellikli
Duran Gri Akıl Küpü 42 TL 23,94 TL Her Yöne 500 dk, Her Yöne 500 SMS, 2 GB, Durma Özellikli
Mavi Akıl Küpü 49 TL 27,93 TL Her Yöne 750 dk, Her Yöne 1000 SMS, 2 GB, Devretme Özellikli
Duran Mavi Akıl Küpü 52 TL 29,64 TL Her Yöne 750 dk, Her Yöne 1000 SMS, 2 GB, Durma Özellikli
Red XS 60 TL 34,20 TL Her Yöne 1000 dk, Her Yöne 1000 SMS, 3 GB, Vodafone'lularla ve sabit hatlarla sınırsız
Red S 70 TL 39,90 TL Her Yöne 1000 dk, Her Yöne 1000 SMS, 4 GB, Vodafone'lularla ve sabit hatlarla sınırsız
Red M 80 TL 45,60 TL Her Yöne 2000 dk, Her Yöne 2000 SMS, 5 GB, Vodafone'lularla ve sabit hatlarla sınırsız
Red L 100 TL 57,00 TL Her Yöne 4000 dk, Her Yöne 4000 SMS, 8 GB, Vodafone'lularla ve sabit hatlarla sınırsız

 • Düşler Kulübü Kampanyası, Cep Avantaj Mini Super, Cep Avantaj Midi, Cep Avantaj Vodafonelularla, CepAvantaj Heryöne, Red Mini, Cep Avantaj HerYöne Ekstra, Cep Avantaj 500, Cep Avantaj 1000, Cep Avantaj 1500, Red Classic, Red, Red Elite, Red Classic Extra, Red Extra, Red Elite Extra, Red 2015, Red Small, Red Medium, Red Large, Red Elite, Kırmızı Akıl Küpü, Mavi Akıl Küpü ve Yeşil Akıl Küpü, Duran Kırmızı Akıl Küpü, Duran Mavi Akıl Küpü, Gri Akıl Küpü ve Duran Gri Akıl Küpü tarifeleri ile geçerlidir. Tarife kapsamında yapılması olası değişiklikler Düşler Kulübü Kampanyası'na da yansıtılacaktır.
 • Kampanya Hesabını Bilen 500 ve Hesabını Bilen tarifeleri ile geçerli olmayacaktır.
 • Cep Avantaj Mini Super, Cep Avantaj Midi, Cep Avantaj Vodafonelularla, CepAvantaj Heryöne, Red Mini, Cep Avantaj HerYöne Ekstra, Cep Avantaj 500, Cep Avantaj 1000, Cep Avantaj 1500, Red Classic, Red, Red Elite, Red Classic Extra, Red Extra, Red Elite Extra ve Red 2015, Red Small, Red Medium, Red Large, Red Elite, Kırmızı Akıl Küpü, Mavi Akıl Küpü ve Yeşil Akıl Küpü, Duran Kırmızı Akıl Küpü, Duran Mavi Akıl Küpü, Gri Akıl Küpü, Duran Gri Akıl Küpü tarifelerindeki aboneler, engelli olduklarını gösteren gösteren aşağıdaki belgelerden biri ile kampanyaya katılabilir:
 • - Engelliler İçin Devlet Hastanelerinden Verilen Sağlık Kurulu Raporu (%40 ve üzeri özür oranını göstermelidir)
  - Başbakanlık Özürlüler İdaresi Özürlü Kimlik Kartı
  - Eğer T.C. Nüfus Cüzdanı'nda Özürlü Oranı'nı gösteren bir ibare yer alıyorsa, ek evrağa gerek duyulmamaktadır.
 • Kampanyaya katılan aboneler kampanyanın geçerli olduğu tarifelerde geçerli olan KDV dahil aylık tarife ücreti üzerinden 60 ay boyunca %43 indirim kazanacaklardır. Kampanyaya ÖİV Bizden Kampanyası ile %25 indirim alarak kaydolmuş abonelerin indirimleri güncellenmeyecektir. Dilerlerse kampanyadan çıkış yaparak yeniden %43 indirimli haline giriş yapabilirler. Kampanya çıkışında cayma bedeli uygulanmaz. Kampanyaya dahil olan aboneler izleyen dönem içerisinde kampanyadan çıktıklarında, hatlarını iptal ettirdiklerinde, devrettiklerinde, dondurduklarında, ön ödemeliye geçiş yaptıklarında, numaralarını başka operatörlere taşıdıklarında, kampanyanın geçerli olmadığı başka bir tarifeye geçtiklerinde, kampanyadan yararlanma haklarını kaybedeceklerdir. Abonelerden kampanyaya katılım için herhangi bir taahhütname alınmayacak, kampanya çıkışlarında ceza uygulanmayacaktır.
 • Bir GSM numarası sadece 1 defa kampanyadan yararlanabilecektir.
 • Bu kampanya mevcut ve planlanan taahhütlü kampanyalarla, cihaz kampanyalarıyla birlikte kullanılamaz. Taahhütlü diğer kampanyalara girmek isteyen müşterilerin bu kampanyadan çıkması gerekmektedir.
 • Vodafone'un kampanya ve tarife özelliklerinde ve ücretlendirmesinde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından belirlenen usullere uygun olarak değişiklik yapma hakkı saklıdır.
 • Kampanyadan yararlanmak isteyen abonelerin Vodafone'un Kurumsal Güvenlik birimi tarafından belirlenen kara / gri listede, kredi kartı kara listede, cep aran kara listede yer almaması ve MERNIS sorgusunun başarılı yapılabiliyor olması gerekmektedir.
 • Cep Avantaj Mini Super, Cep Avantaj Midi, Cep Avantaj Vodafonelularla, CepAvantaj Heryöne, Red Mini, Cep Avantaj HerYöne Ekstra, Cep Avantaj 500, Cep Avantaj 1000, Cep Avantaj 1500, Red Classic, Red, Red Elite, Red Classic Extra, Red Extra, Red Elite Extra, Red 2015,Red Small, Red Medium, Red Large,Red Elite, Kırmızı Akıl Küpü, Mavi Akıl Küpü ve Yeşil Akıl Küpü tarifelerindeki aboneler, engelli olduklarını gösteren gösteren aşağıdaki belgelerden biri ile kampanyaya katılabilir:
 • - Engelliler İçin Devlet Hastanelerinden Verilen Sağlık Kurulu Raporu (%40 ve üzeri özür oranını göstermelidir)
  - Başbakanlık Özürlüler İdaresi Özürlü Kimlik Kartı
  - Eğer T.C. Nüfus Cüzdanı'nda Özürlü Oranı'nı gösteren bir ibare yer alıyorsa, ek evrağa gerek duyulmamaktadır.
 • Kampanyaya katılan aboneler kampanyanın geçerli olduğu tarifelerde geçerli olan KDV dahil aylık tarife ücreti üzerinden 60 ay boyunca %43 indirim kazanacaklardır. Kampanyaya dahil olan aboneler izleyen dönem içerisinde kampanyadan çıktıklarında, hatlarını iptal ettirdiklerinde, devrettiklerinde, dondurduklarında, ön ödemeliye geçiş yaptıklarında, numaralarını başka operatörlere taşıdıklarında, kampanyanın geçerli olmadığı başka bir tarifeye geçtiklerinde, kampanyadan yararlanma haklarını kaybedeceklerdir. Abonelerden kampanyaya katılım için herhangi bir taahhütname alınmayacak, kampanya çıkışlarında ceza uygulanmayacaktır. Kampanyaya ÖİV Bizden Kampanyası ile %25 indirim alarak kaydolmuş abonelerin indirimleri güncellenmeyecektir. Dilerlerse kampanyadan çıkış yaparak yeniden %43 indirimli haline giriş yapabilirler. Kampanya çıkışında cayma bedeli uygulanmaz.
 • Bir GSM numarası sadece 1 defa kampanyadan yararlanabilecektir. Daha önce Engellilere yönelik bir Vodafone kampanyasına dahil olan aboneler yeni belge ibraz etmeden bu kampanyaya katılım sağlayabilirler.
 • Bir abone sadece 5 GSM numarası ile kampanyadan yararlanabilecektir.
 • Bu kampanya mevcut ve planlanan taahhütlü kampanyalarla, cihaz kampanyalarıyla birlikte kullanılamaz. Taahhütlü diğer kampanyalara girmek isteyen müşterilerin bu kampanyadan çıkması gerekmektedir.

 • Kampanya nedir?

Vodafone Düşler Kulübü Kampanyası ile Cep Avantaj Mini Super, Cep Avantaj Midi, Cep Avantaj Vodafonelularla, CepAvantaj Heryöne, Red Mini, Cep Avantaj HerYöne Ekstra, Cep Avantaj 500, Cep Avantaj 1000, Cep Avantaj 1500, Red Classic, Red Classic Extra, Red Extra, Red Elite Extra, Red 2015, Red Small, Red Medium, Red Large, Red Elite, Kırmızı Akıl Küpü, Yeşil Akıl Küpü ve Mavi Akıl Küpü tarifelerindeki engelli abonelerimiz tarifelerinin KDV dahil aylık tarife ücreti üzerinden 60 ay boyunca %43 indirim kazanacaklardır.

Not: Kampanyaya 02.12.2014 tarihinden önce katılım yapan abonelerin indirimleri %25tir. Eğer kampanyadan çıkış yapıp tekrar uygun tarifelerden biri ile katılım yaparlarsa %43 indirim alabilirler. Kampanya çıkışında ceza yansımaz.

 • Kampanyadan kimler yararlanabilir?

Kampanyadan Cep Avantaj Mini Super, Cep Avantaj Midi, Cep Avantaj Vodafonelularla, CepAvantaj Heryöne, Red Mini, Cep Avantaj HerYöne Ekstra, Cep Avantaj 500, Cep Avantaj 1000, Cep Avantaj 1500, Red Classic, Red Classic Extra, Red Extra, Red Elite Extra, Red 2015, Red Small, Red Medium, Red Large, Red Elite, Kırmızı Akıl Küpü, Yeşil Akıl Küpü ve Mavi Akıl Küpü tarifelerindeki engelli abonelerimiz yararlanabilir.

 • Kampanyaya nasıl katılabilirim?

Kampanyaya aşağıdaki belgelerden biri ile Vodafone Cep Shop’larda katılım sağlanabilir.

- Engelliler İçin Devlet Hastanelerinden Verilen Sağlık Kurulu Raporu (%40 ve üzeri özür oranını göstermelidir).

- Başbakanlık Özürlüler İdaresi Özürlü Kimlik Kartı.

- Eğer T.C. Nüfus Cüzdanı'nda Özürlü Oranı'nı gösteren bir ibare yer alıyorsa, ek evrağa gerek duyulmamaktadır.

 • Kampanya hangi tarihler arasında geçerlidir?

Kampanyaya 31 Aralık  2016 tarihine kadar katılım sağlanabilir.          

 • Kampanyada yaş kısıtlaması var mıdır?

Hayır.

 • Ara ödemeden dolayı kısıtlanan hatlar kampanyadan faydalanabilir mi?

Hayır.

 • Kampanyaya girişler ve çıkışlar anlık mıdır?

Evet, kampanyaya giriş ve çıkışlar anlık olur. Kampanyaya katılımın sağlandığı ya da kampanyadan çıkışın yapıldığı fatura döneminde verilen fayda, fatura döneminin sonuna kadar sürer.

 • Kampanyadan faydalanmak için kurallar nelerdir?

Yolsuzluk departmanının kısıtlarına göre kampanyaya katılacak müşteriler:

1-Kara/gri listede yer almamalı

2-Ceparan black list'te yer almamalı

3-Mernis sorgusu doğrulanmış olmalı (Yabancı uyruklu aboneler ve Mernis sorgusu doğrulanmamış olanlar kampanyaya katılamamalı)

4-Postpaid Kontrolü olmalı

5-Statü aktif kontrolü olmalı

6- Bir GSM numarasıyla en fazla bir kampanyaya girilebilmeli

7- Bireysel hatlar için bir müşteri en fazla 5 GSM numarasıyla kampanyaya katılabilmeli.

 • Kampanya süresince tarifeler arası geçiş yapabilir miyim?

Tarife değişikliği yapıldığında kampanyadan çıkış gerçekleşir. Kampanya kapsamındaki bir tarifeye geçilirse tekrar katılım sağlanabilir.

 • Bu kampanya farklı bir kampanya ile bir arada kullanılabilir mi?

Kampanyadan yararlanan müşterilerimiz, başka taahhutlu kampanyalara katılım sağlayamaz. Örneğin cihaz kampanyası bu kampanya ile birlikte kullanılamaz. 

 • Kampanyadan yararlanabilecek abone sayısında bir kısıtlama var mıdır?

Hayır.

 • Kampanya dahilinde (kampanya sms numarası) gönderilecek SMS’ler nasıl ücretlendirilecektir?

Abone SMS göndermeyecektir. Aboneye gönderilecek bilgilendirme SMSleri ücretsizdir.

 • Kampanyayı iptal edebilir miyim?

Evet.

 • Kampanya hangi durumlarda sona erer?

Kampanyaya dahil olan müşterilerimiz, kampanyayı iptal ettiklerinde, tarifelerini değiştirdiklerinde, hatlarını iptal ettirdiklerinde, devrettiklerinde, dondurduklarında, ön ödemeliye geçiş yaptıklarında, numaralarını başka operatörlere taşıdıklarında kampanyadan yararlanma haklarını kaybedeceklerdir.

 • Tarife değişikliği yapıp yeniden tarifeye geri dönüldüğünde bu kampanyadan yararlanmaya devam edilir mi ?

Hayır.

 • Kampanya kapsamında gönderilen SMS metinleri nelerdir?

Giriş: Degerli Dusler Kulubu abonemiz, tarifenizin aylik ucreti uzerinden vergi indirimi sunan Dusler Kulubu Kampanyasi’na katiliminiz gerceklesmistir.

Çıkış: Degerli abonemiz, tarifenizin aylik ucreti uzerinden vergi indirimi sunan Dusler Kulubu Kampanyasi’ndan cikisiniz gerceklesmistir. Diğer Dusler Kulubu hizmetlerimiz icin: vodafone.com.tr/duslerkulubu

 • Kampanya kapsamında gönderilecek SMS'ler ücretli midir?

Hayır.

 • Kampanya bittikten sonra tarifem değişecek mi?

Hayır.

 • Kampanya kapsamındaki aboneler tarife ve kampanyadaki fiyat değişikliğinden etkilenirler mi?

Evet. Böyle bir durumda aboneler SMS aracılığıyla bilgilendirilecektir. Güncel tarife ve kampanya bilgilerine www.vodafone.com.tr’den erişilebilir.