Vodafone Katla Kazan Kampanyası

Yükleniyor

Yükle Kazan Kampanyası

Bu kampanya sona ermiştir.

Fırsatı kaçırdığınız için üzülmeyin!
Vodafone Faturasız’da size özel kazandıran fırsatlarınızı öğrenmek için tek yapmanız gereken KAZAN yazıp 4455’e ücretsiz göndermek!

Vodafone'da Yükleyen Herkes Kazanıyor!

Hemen kayıt olun, yüklemenizin tam 10 KATINA KADAR HER YÖNE dakika kazanma fırsatını yakalayın. Vodafone'da her yükleme kazandırıyor!

Katılmak ve size özel hediyelerinizi öğrenmek için hemen HEDIYE yazın 4455'e ÜCRETSİZ gönderin.

Her yüklemenizde geçerlilik süresi değişen

 • Şebeke içi veya heryöne geçerli dakika ya da
 • Cepten internet hediyeleri kazanacaksınız.
Hem farklı kampanyalarla hem de Yükle Kazan kampanyasıyla kazandığınız hediye dakikalardan kalan miktarı sorgulamak için DK yazıp 7000'e, internetinizden kalan miktarı sorgulamak için ise INTERNET SORGU yazıp 7000'e gönderebilirsiniz.

Ayrıca, OZET yazip 7000'e ücretsiz SMS göndererek, bu kampanyadan kazandığınız tüm hediyelerinizle beraber Vodafone hattınızda kalan toplam dakika, SMS ve internet bilgilerini kolayca öğrenebilirsiniz.

 • Kampanya 20 Şubat – 31 Mart 2013 tarihleri arasında tüm aktif bireysel faturasız aboneler için geçerlidir.
 • Kampanyaya katılmak için abonelerin HEDIYE yazıp 4455'e ÜCRETSİZ göndererek kayıt olmaları gerekmektedir. Bu mesajı gönderen aboneler, abonelik ve kullanim bilgilerine göre hazırlanan, bu ve buna benzer Vodafone kampanyalarına abonelikleri süresince katılmaya onay vermiş sayılırlar.
 • Aboneler hem farklı kampanyalarla hem de Yükle Kazan kampanyasıyla kazandığı dakikalardan kalan miktarı sorgulamak için DK yazıp 7000'e, internetlerinden kalan miktarı sorgulamak için ise INTERNET SORGU yazıp 7000'e gönderebilir.
 • Kampanyaya katılmak için abonelerin Vodafone Telekomünikasyon A.Ş. kara listelerinde bulunmamaları gerekmektedir.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için hat statüsü aktif olmalıdır.
 • Hediyelerden dakikalar saniyelik periyotlarla kullanılır.
 • Hediye dakikalar yurtiçi kullanım için geçerlidir.
 • Hediye edilen dakika veya MB'lar 3. Kişilere transfer edilemez.
 • 444’lü numaralara ve 1’le başlayan 3 haneli ücretli kısa numaralara doğru yapılan aramalar, sabit hat yönüne yapılan aramalarla aynı şekilde ücretlendirilir. Bu aramalar her yöne hediye dakikalarınız kapsamındadır. Kısa numaraların ücretlendirilmesiyle ilgili detaylı bilgi için tıklayın.
 • Hediye dakikalar yurtdışındaki (roaming) kullanımda (Kıbrıs dahil olmak üzere), uluslararası kullanımda, özel servis numara aramalarında kullanılamaz.
 • Abone tarafından TL iadesi talep edildiğinde hediyeler silinir.
 • Hediyenin geçerli olduğu süre dolduğunda mevcut hediye silinir, bir sonraki döneme devretmez.
 • Hattın iptal edilmesi, dondurulması, numara taşıma ile başka bir operatöre geçilmesi, faturalıya geçmesi durumunda hediyeler silinir.
 • Faturasız bireysel abonelerden, aşağıdaki kriterlere uyan abonelerimize her TL yüklemelerinde çeşitli hediyeler tanımlanacaktır. Hediye detayları aşağıda açıklanmıştır.
  - Bireysel ön ödemeli, en az 30 gündür Vodafone abonesi olan, son 3 ayda harcama ortalaması 0 TL olan abonelerimizden son 3 aydaki maksimum TL yüklemesi 10TL'nin altında olanlara kampanya dönemi boyunca her 10 TL ve üstü yüklemelerinde, yükleme miktarına göre değişen ve aşağıda detayları verilen hediyeler tanımlanacaktır.
  - Abone 10-14 TL arası yükleme yaptığında, 10 gün geçerli, yurtiçi her yöne 100 dakika konuşma
  - Abone 15 TL ve üstü yükleme yaptığında, 10 gün geçerli ,yurtiçi her yöne 150 dakika konuşma
  - Bireysel ön ödemeli, en az 30 gündür Vodafone abonesi olan, son 3 ayda harcama ortalaması 0 TL olan abonelerimizden son 3 aydaki maksimum TL yüklemesi 10 TL ve üzerinde olanlara kampanya dönemi boyunca her 10 TL ve üstü yüklemelerinde, yükleme miktarına göre değişen ve aşağıda detayları verilen hediyeler tanımlanacaktır.
 • Abone 10-14 TL arası yükleme yaptığında, 1 gün geçerli, yurtiçi Vodafone yönlerine 30 dakika konuşma,
 • Abone 15-20 TL arası yükleme yaptığında, 7 gün geçerli, verilen aralıktaki en düşük yükleme limitinin 10 katı kadar her yöne konuşma,
 • Abone 20 TL ve üzeri yükleme yaptığında, 10 gün geçerli, verilen aralıktaki en düşük yükleme limitinin 15 katı kadar her yöne konuşma hediyesi kazanacaklardır.
  - Bireysel ön ödemeli, en az 30 gündür Vodafone abonesi olan, son 3 ayda harcama ortalaması 0 TL'den büyük ve 10 TL'den küçük veya 10 TL'ye eşit olan abonelerimize kampanya dönemi boyunca her 10 TL ve üstü yüklemelerinde, yükleme miktarına göre değişen ve aşağıda detayları verilen hediyeler tanımlanacaktır.
 • Abone son 3 ayda tek seferde yaptığı en yüksek miktarda TL yüklemesinin %150'sinin veya daha fazlasının 5'in yukarıya doğru en yakın katına yuvarlanacak ve 30 TL veya daha azına eşit olacak şekilde yükleme yaptığı durumda, son 3 ayda tek seferde yaptığı en yüksek miktarda TL yüklemesinin %150'sinin, 5'in yukarıya doğru en yakın katına yuvarlanmasından oluşan rakamın 15 katı kadar 10 gün geçerli yurtiçi her yöne dakika hediye konuşma,
 • Abone son 3 ayda tek seferde yaptığı en yüksek miktarda TL yüklemesinin %110 veya daha fazlası ve %150'sinden daha azının, 5'in yukarıya doğru en yakın katına yuvarlanacak ve 20 TL veya daha azına eşit olacak şekilde TL yüklemesi yaptığı durumda, son 3 ayda tek seferde yaptığı en yuksek miktarda TL yüklemesinin %110 veya daha fazlası ve %150'sinden daha azının, 5'in yukarıya doğru en yakın katına yuvarlanmasından olusan rakamın 10 katı kadar 10 gun geçerli yurtiçi her yöne dakika hediye konuşma,
 • Abone 10 TL veya üzeri fakat son 3 ayda tek seferde yaptığı en yüksek miktarda TL yüklemesinin %110'unun 5'in yukarıya doğru en yakın katına yuvarlanmasından oluşan rakamdan daha az yükleme yapması durumunda, 1 gün geçerli, yurtiçi Vodafone yönlerine 30 dakika hediye konuşma kazanacaktır.
  - Bireysel ön ödemeli, en az 30 gündür Vodafone abonesi olan, son 3 ayda harcama ortalaması 10 TL'den büyük ve 20TL'den küçük veya 20 TL'ye eşit olan abonelerimize kampanya dönemi boyunca her 10 TL ve üstü yüklemelerinde, yükleme miktarına göre değişen ve aşağıda detayları verilen hediyeler tanımlanacaktır.
 • Abone son 3 ayda tek seferde yaptığı en yüksek miktarda TL yüklemesinin %150'sinin veya daha fazlasının 5'in yukarıya doğru en yakın katına yuvarlanacak, minimum 15 TL ve maksimum 35 TL'ye eşit olacak şekilde yükleme yaptığı durumda, son 3 ayda tek seferde yaptığı en yüksek miktarda TL yüklemesinin %150'sinin, 5'in yukarıya doğru en yakın katına yuvarlanmasından oluşan rakamın 10 katı kadar 5 gün geçerli yurtiçi her yöne dakika hediye konuşma,
 • Abone son 3 ayda tek seferde yaptığı en yüksek miktarda TL yüklemesinin %110 veya daha fazlası ve %150'sinden daha azının, 5'in yukarıya doğru en yakın katına yuvarlanacak , minimum 20 TL ve maksimum 45 TL'ye eşit olacak şekilde TL yüklemesi yaptığı durumda, son 3 ayda tek seferde yaptığı en yüksek miktarda TL yüklemesinin %110 veya daha fazlası ve %150'sinden daha azının, 5'in yukarıya doğru en yakın katına yuvarlanmasından oluşan rakamın 5 katı kadar 5 gün geçerli yurtiçi her yöne dakika hediye konuşma,
 • Abone 10 TL veya üzeri fakat son 3 ayda tek seferde yaptığı en yüksek miktarda TL yüklemesinin %110'unun 5'in yukarıya doğru en yakın katına yuvarlanmasından oluşan rakamdan daha az yükleme yapması durumunda, 1 gün geçerli, yurtiçi Vodafone yönlerine 30 dakika hediye konuşma kazanacaktır.
  - Bireysel ön ödemeli, en az 30 gündür Vodafone abonesi olan, son 3 ayda harcama ortalaması 20 TL'den büyük ve 40TL'den küçük veya 40 TL'ye eşit olan abonelerimize kampanya dönemi boyunca her 10 TL ve üstü yüklemelerinde, yükleme miktarına göre değişen ve aşağıda detayları verilen hediyeler tanımlanacaktır.
 • Abone son 3 ayda tek seferde yaptığı en yüksek miktarda TL yüklemesinin %150'sinin veya daha fazlasının 5'in yukarıya doğru en yakın katına yuvarlanacak, minimum 20 TL ve maksimum 45 TL'ye eşit olacak şekilde yükleme yaptığı durumda, son 3 ayda tek seferde yaptığı en yüksek miktarda TL yüklemesinin %150'sinin, 5'in yukarıya doğru en yakın katına yuvarlanmasından oluşan rakamın 10 katı kadar 3 gün geçerli yurtiçi her yöne dakika hediye konuşma,
 • Abone son 3 ayda tek seferde yaptığı en yüksek miktarda TL yüklemesinin %110 veya daha fazlası ve %150'sinden daha azının, 5'in yukarıya doğru en yakın katına yuvarlanacak, minimum 25 TL ve maksimum 55 TL'ye eşit olacak şekilde TL yüklemesi yaptığı durumda, son 3 ayda tek seferde yaptığı en yüksek miktarda TL yüklemesinin %110 veya daha fazlası ve %150'sinden daha azının, 5'in yukarıya doğru en yakın katına yuvarlanmasından oluşan rakamın 4 katı kadar 3 gün geçerli yurtiçi her yöne dakika hediye konuşma,
 • Abone 10 TL veya üzeri fakat son 3 ayda tek seferde yaptığı en yüksek miktarda TL yüklemesinin %110'unun 5'in yukarıya doğru en yakın katına yuvarlanmasından oluşan rakamdan daha az yükleme yapması durumunda, 3 gün geçerli, yurtiçi 500 MB mobil internet kullanım hediyesi kazanacaktır.
  - Bireysel ön ödemeli, en az 30 gündür Vodafone abonesi olan, son 3 ayda harcama ortalaması 40 TL'den büyük ve 60 TL'den küçük veya 60 TL'ye eşit olan abonelerimiz kampanya dönemi boyunca her 10 TL ve üstü yüklemelerinde, yükleme miktarına göre değişen ve aşağıda detayları verilen hediyeler tanımlanacaktır.
 • Abone son 3 ayda tek seferde yaptığı en yüksek miktarda TL yüklemesinin %150'sinin veya daha fazlasının 5'in yukarıya doğru en yakın katına yuvarlanacak ve minimum 20 TL'ye eşit olacak şekilde yükleme yaptığı durumda, son 3 ayda tek seferde yaptığı en yüksek miktarda TL yüklemesinin %150'sinin, 5'in yukarıya doğru en yakın katına yuvarlanmasından oluşan rakamın 10 katı kadar 3 gün geçerli yurtiçi her yöne dakika hediye konuşma,
 • Abone son 3 ayda tek seferde yaptığı en yüksek miktarda TL yüklemesinin %110 veya daha fazlası ve %150'sinden daha azının, 5'in yukarıya doğru en yakın katına yuvarlanacak ve minimum 30 TL'ye eşit olacak şekilde TL yüklemesi yaptığı durumda, son 3 ayda tek seferde yaptığı en yüksek miktarda TL yüklemesinin %110 veya daha fazlası ve %150'sinden daha azının, 5'in yukarıya doğru en yakın katına yuvarlanmasından oluşan rakamın 4 katı kadar 3 gün geçerli yurtiçi her yöne dakika hediye konuşma,
 • Abone 10 TL veya üzeri fakat son 3 ayda tek seferde yaptığı en yüksek miktarda TL yüklemesinin %110'unun 5'in yukarıya doğru en yakın katına yuvarlanmasından oluşan rakamdan daha az yükleme yapması durumunda, 3 gün geçerli, yurtiçi 250 MB mobil internet hediyesi kazanacaktır.
  - Bireysel ön ödemeli, en az 30 gündür Vodafone abonesi olan, son 3 ayda harcama ortalaması 60 TL'den büyük olan abonelerimiz kampanya dönemi boyunca her 10 TL ve üstü yüklemelerinde, yükleme miktarına göre değişen ve aşağıda detayları verilen hediyeler tanımlanacaktır.
 • Abone son 3 ayda tek seferde yaptığı en yüksek miktarda TL yüklemesinin %150'sinin veya daha fazlasının 5'in yukarıya doğru en yakın katına yuvarlanacak ve minimum 30 TL'ye eşit olacak şekilde yükleme yaptığı durumda, son 3 ayda tek seferde yaptığı en yüksek miktarda TL yüklemesinin %150'sinin, 5'in yukarıya doğru en yakın katına yuvarlanmasından oluşan rakamın 10 katı kadar 3 gün geçerli yurtiçi her yöne dakika hediye konuşma,
 • Abone son 3 ayda tek seferde yaptığı en yüksek miktarda TL yüklemesinin %110 veya daha fazlası ve %150'sinden daha azının, 5'in yukarıya doğru en yakın katına yuvarlanacak ve minimum 40 TL'ye eşit olacak şekilde TL yüklemesi yaptığı durumda, son 3 ayda tek seferde yaptığı en yüksek miktarda TL yüklemesinin %110 veya daha fazlası ve %150'sinden daha azının, 5'in yukarıya doğru en yakın katına yuvarlanmasından oluşan rakamın 4 katı kadar 3 gün geçerli yurtiçi her yöne dakika hediye konuşma,
 • Abone 10 TL veya üzeri fakat son 3 ayda tek seferde yaptığı en yüksek miktarda TL yüklemesinin %110'unun 5'in yukarıya doğru en yakın katına yuvarlanmasından oluşan rakamdan daha az yükleme yapması durumunda, 3 gün geçerli, yurtiçi 250 MB mobil internet hediyesi kazanacaktır.
  - Bireysel ön ödemeli, Vodafone'a son 30 gün içerisinde veya kampanya döneminde abone olanlar kampanya dönemi boyunca her 10 TL ve üstü yüklemelerinde, yükleme miktarına göre değişen ve aşağıda detayları verilen hediyeler tanımlanacaktır.
 • Abone 10-24 TL arası yükleme yaptığında, 3 gün geçerli, yurtiçi 100 MB mobil internet hediyesi,
 • Abone 25-34 TL arası yükleme yaptığında, 5 gün geçerli, verilen aralıktaki en düşük yükleme limitinin 5 katı kadar her yöne konuşma hediyesi,
 • Abone 35 TL ve üzeri yükleme yaptığında, 5 gün geçerli, verilen aralıktaki en düşük yükleme limitinin 10 katı kadar her yöne konuşma hediyesi kazanacaktır.

Şifrenizi almak için S yazıp 7000'e ücretsiz SMS gönderin.