Vodafone Smart Cihaz Kampanyası - Faturalı

Yükleniyor

Vodafone Smart Cihaz Kampanyası - Faturalı

Bu kampanya sona ermiştir.

Herkesin bir Android telefonu olsun diye, Android işletim sistemli Vodafone Smart, Türkiye'de!

Üstelik faturalı hatlara özel 24 ay tahhütle tarifenize ek ayda sadece 1 TL'den başlayan fiyatlarla.

Artık herkesin bir Android telefonu olacak.

Faturalı hatlar için belirtilen faturalı tarifelerden birine 24 ay abone olun, Android İşletim Sistemli Vodafone Smart'a, tarifenize ek ayda 1 TL'den başlayan fiyatlarla sahip olun.

Üstelik 3 ay boyunca geçerli toplam 300 MB internet hediyeniz*


* İçinde internet bulunmayan tarifelerde geçerlidir.

Cep Avantaj Tarifeleri
Kampanya Kapsamındaki Tarifeler *Cep Avantaj Mini Her Yöne + Cep Avantaj Mini Süper Cep Avantaj Vodafone'lularla Cep Avantaj Midi Cep Avantaj Her Yöne Cep Avantaj Her Yöne Ekstra
Tarifenin Aylık Ücreti 20 TL 29 TL 39 TL 39 TL 55 TL 59 TL
Tarife İçeriği Heryöne 250 dk Heryöne 500 dk Vodafonelularla limitsiz konuşma + Vodafone'lularla 10.000 SMS Heryöne 750 dk Vodafone, ev, iş limitsiz + Heryöne 750 dk Heryöne 1000 dk + Heryöne 1000 SMS + 1 GB internet
Taahhüt Süresi 24 ay 24 ay 24 ay 24 ay 24 ay 24 ay
Cihaz Ek Ödemesi 15 TL 12,5 TL 10 TL 10 TL 5 TL 5 TL
Toplam Ödeme 35 TL 41,5 TL 49 TL 49 TL 60 TL 64 TL
* 11.10.11 tarihinden itibaren geçerlidir
Red Tarifeleri
Kampanya Kapsamındaki Tarifeler Red Mini Red Red+
Tarifenin Aylık Ücreti 79 TL 99 TL 149 TL
Tarife İçeriği Vodafone, ev, iş limitsiz + Heryöne 2000 dk + Heryöne 2000 SMS + 2 GB internet Vodafone, ev, iş limitsiz + Heryöne 3000 dk + Heryöne 3000 SMS + 3 GB internet Vodafone, ev, iş limitsiz + Heryöne 5000 dk + Heryöne 5000 SMS + 5 GB internet
Taahhüt Süresi 24 ay 24 ay 24 ay
Cihaz Ek Ödemesi 1 TL 1 TL 1 TL
Toplam Ödeme 80 TL 100 TL 150 TL
Cep Kamu Tarifeleri
Kampanya Kapsamındaki Tarifeler Yeni Cep Kamu Cep Kamu 1000 Midi Cep Kamu 1000 Maxi Yeni Cep Kamu 1000 Maxi
Tarifenin Aylık Ücreti 30 TL** 30 TL 40 TL 29 TL*
Tarife İçeriği Heryöne 1000 dk Heryöne 500 dk + Vodafone'lularla 500 dk Heryöne 1000 dk Heryöne 1000 dk
Taahhüt Süresi 24 ay 24 ay 24 ay 24 ay
Cihaz Ek Ödemesi 15 TL 15 TL 10 TL 10 TL
Toplam Ödeme 45 TL 45 TL 50 TL 50 TL
* ilk 6 ay 29 TL, sonra 40 TL. Tarife yeni abone alımına kapalı olup mevcut aboneler koşullara uymaları durumunda kampanyaya katılabilirler.
** ilk 6 ay her yöne 1000 dakika, sonraki aylarda her yöne 500, Vodafone'lularla 500 dakikadır.
Cep Çiftçi Tarifeleri
Kampanya Kapsamındaki Tarifeler Cep Çiftçi 30 Cep Çiftçi 40
Tarifenin Aylık Ücreti 30 TL 40 TL
Tarife İçeriği Heryöne 500 dk + Vodafone'lularla 500 dk Heryöne 1000 dk
Taahhüt Süresi 24 ay 24 ay
Cihaz Ek Ödemesi 15 TL 10 TL
Toplam Ödeme 45 TL 50 TL
Gençlik Tarifesi
Kampanya Kapsamındaki Tarifeler Genç Avantaj
Tarifenin Aylık Ücreti 25 TL
Tarife İçeriği Heryöne 500 dk + Heryöne 5000 SMS + facebook ve twitter bedava
Taahhüt Süresi 24 ay
Cihaz Ek Ödemesi 12,5 TL
Toplam Ödeme 37,5 TL
 • Vodafone Smart Cihaz Kampanyası'ndan sadece belirtilen bireysel ve kurumsal faturalı ses tarifelerinden birini seçen mevcut veya yeni tüm bireysel ve kurumsal faturalı aboneler yararlanabilirler.
 • Son 8 aydır faturalı Vodafone abonesi olan ve son 8 aylık faturaları toplamı en az 200 TL olup faturalarını düzenli ödeyen aboneler kampanyaya kredi kartsız katılabileceklerdir. Bu kriterleri sağlamayan aboneler taahhüt ettikleri ilk 12 aylık tutarı kampanya kapsamında yer alan banka kredi kartları ile 12 eşit taksit ile ödeyerek dahil olabilirler. MNP ile son 30 gün içerisinde geçiş yapmış ve geçiş yaptığı operatöre ait en son faturasının tüm vergiler dahil 40 TL veya üzeri (Fatura ibrazı şarttır) olduğunu ibraz eden aboneler kampanyaya kredi kartsız dahil olabilirler.
 • Kampanya kapsamında sadece Yapıkredi WorldCard, Fortis WorldCard, Vakıfbank WorldCard, Anadolubank WorldCard, Garanti Bankası Bonus Card, Garanti Bankası Shop&Miles Card, Garanti Bankası American Express Card, Denizbank Bonus Card, TEB Bonus Card, Teb World Card, Şekerbank Bonus Card, Akbank Axess Card, Akbank Carrefour Axess Card, Akbank Citi Axess Card, Akbank Fish Card, Flexi ve Akbank Wings Card'ları geçerlidir.
 • Cep Avantaj Mini Her Yöne+, Yeni Cep Kamu, Cep Kamu 1000 Midi, Cep Çiftçi 30, Esnaf Avantaj Mini HerYöne+, İş Ortağım Mini tarifelerinden birini aylık 15 TL ek ödemesi ile, Cep Avantaj Mini Süper ve Genç Avantaj tarifelerinden birini aylık 12,5 TL ek ödemesi ile, Cep Avantaj Midi, Cep Avantaj Vodafone'lularla, Cep Kamu 1000 Maxi, Yeni Cep Kamu 1000 Maxi, Cep Çiftçi 40, İş Ortağım Mini+, Esnaf Avantaj Mini Süper, İş Ortağım Midi, Esnaf Avantaj Midi tarifelerinden birini aylık 10 TL ek ödemesi ile, Cep Avantaj HerYöne, Cep Avantaj HerYöne Ekstra, İş Ortağım Maxi, İş Ortağım Süper, İş Ortağım Süper +, Esnaf Avantaj HerYöne Ekstra tarifelerinden birini aylık 5 TL ek ödemesi ile, Red Mini, Red, Red+ , İş Ortağım Mega, İş Ortağım Mega+ ve Esnaf Avantaj Mega tarifelerinden birini aylık 1 TL ek ödemesi ile beraber 24 ay boyunca kullanmayı taahhüt eden aboneler VF Smart model cihaza sahip olabilecektir. Diğer tarifeler kampanya kapsamında yer almamaktadır.
 • Kampanya kapsamında tarifeye giriş yalnızca anlık olacaktır. Abonenin üzerinde ileri tarihli bir tarife değişikliği talebi var ise kampanyaya giriş yapılamaz. Mevcut tarifesinin şartları ile kampanyaya girmek isterse ileri tarihli tarife değişikliği iptal edilmelidir. Kampanyaya giriş ise anlık olarak gerçekleşir.
 • Abonelerin taahhüt ettikleri süre boyunca seçmiş olduğu tarifesini kullanma zorunluluğu bulunmaktadır. Fakat dileyen aboneler belirli şartlar altında kampanya kapsamında yer alan bazı paketler arasında geçiş yapılabilecektir. Cep Avantaj, Cep Çiftçi, Genç Avantaj, İş Ortağım ve Esnaf tarifeleri arasında taahhüt ettiği paket bedeline eşit veya daha yüksek aylık ödemesi olan tarifelere geçiş olabilecektir. Fakat bu tarifelerde yer alan aboneler Cep Kamu tarifelerine geçiş yapamayacaktır. Aynı şekilde Cep Kamu tarifesinde yer alan aboneler Cep Avantaj, Cep Çiftçi, Genç Avantaj, İş Ortağım ve Esnaf tarifelerine geçiş yapamayacaktır. Aboneler geçiş yapabilecekleri tarifeler arasıda diledikleri kadar geçiş yapabilirler. Bireysel aboneler kurumsal tarifelere, aynı şekilde kurumsal aboneler bireysel tarifelere geçiş yapamaz. Tarifeler arası geçiş 01 Aralık 2011 tarihli kampanya aktivasyonları için geçerlidir.
 • Bir abone aynı anda sadece 1 kampanyadan yararlanabilir (dolayısı ile bu kampanyaya dahil olan aboneler MNP kampanyasında yararlanamazlar.)
 • Kampanya kapsamında 3G otomatik olarak açılmamaktadır. Abonelerin 3G kullanımlarını kendileri otomatik olarak açtırmaları gerekmektedir.
 • Kampanya kapsamında belirtilen fiyatlara cihaz bedeli ve taahhüt süresi boyunca kampanya kapsamında seçilen tarife kullanımı dahildir.
 • Uluslararası SMS gönderimleri için yurtdışı SMS ücretleri geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında kullandığı tarifede data kullanım hakkı bulunmayan aboneler için ilk 3 ay boyunca toplamda 300MB data kullanım hakkı ücretsiz verilecektir.
 • 90 gün içerisinde kullanılmayan data hakları bir sonraki aylara devredilmeyecektir. 90 günlük ücretsiz 300 MB'lık data kullanımını aşan ve/veya bedava data kullanım süresi sona erdikten sonra data kullanımına devam eden aboneler standart data tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.
 • 300MB data hediyesi verilen kampanya katılımlarında abone dilerse aylık veya diğer süreli mobil internet paketlerinden birini alabilir.
 • Abonenin hali hazırda aylık cepnet veya aylık mobil internet paket üyeliği olması durumunda 300MB data hediyesi verilen bir kampanyaya katılmış ise data kullanım önceliği 300MB lık data promosyonunda olacaktır.
 • Abonelerin taahhüt ettikleri süre boyunca seçmiş olduğu tarifesini kullanma zorunluluğu bulunmaktadır.
 • Kampanya kapsamındaki tarifeler arasında da geçiş yapılabilmektedir.
 • Kampanya kapsamında verilen bu haklar hat aktif ve kampanyada olduğu sürece geçerlidir.
 • Bir GSM numarası sadece bir kere kampanyadan yararlanabileceklerdir. Bir abone bir GSM hattıyla aynı anda sadece bir cihaz kampanyasından yararlanabilir.
 • Bireysel bir müşteri numarasına bağlı en fazla 1 abonelik (GSM numarası) kampanyadan faydalanabilir.
 • Hattın iptal edilmesi, dondurulması, kısıtlanması, devredilmesi, faturasız hatta çevrilmesi, ve/veya numara taşınabilirliği kapsamında başka bir operatöre geçilmesi, kampanyaya özel tarife kullanım aboneliğinin iptal edilmesi durumunda cezai şart; kampanya kapsamında yer alan cihazların cari fiyatından kampanya kapsamında yapılan cihaz taksit bedelerinin düşürülmesi ve kampanya süresince verilen toplam indirim bedellerinin eklenmesi ile hesaplanmaktadır. Kampanya kapsamında yapılan cihaz taksit bedeli ile kast edilen: Kampanya kapsamında kalınılan ay sayısı X cihaz taksit bedelidir. Kampanya kapsamında verilen indirim bedel toplamı ile kast edilen: Kampanya kapsamında kalınılan ay sayısı X tarifeden verilecek olan indirim bedelidir. VF Smart (858) markalı cihazın son kullanıcı bedeli aşağıda verilmiştir.
 • VF Smart : 360 TL
 • Kampanyaya ait cihazlarda oluşabilecek arıza veya herhangi bir nedenle yapılacak olan geri iade işlemlerinden sorumluluk ithalatçı firma, satışın yapıldığı mağazaya aittir. Bu gibi durumlarda Vodafone Telekomünikasyon A.Ş.'nin herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • VF Smart cihazlarında sim kilidi bulunmamaktadır.
 • Kampanya bitiş tarihi 15 Nisan 2012'dir.
 • Kampanyadan yabancı uyruklu aboneler yararlanamaz.
 • Cihaz kampanyasız satışlara da açıktır.
 • Tek faturaya dahil kurumsal aboneler kampanyadan faydalanabilecektir.
 • Taahhütname için tıklayınız.