Vodafone İzmir Ormanı E-Fatura Kampanyası

Yükleniyor

Vodafone İzmir Ormanı E-Fatura Kampanyası

Vodafone'un Ege Orman Vakfı'yla başlattığı Vodafone İzmir Ormanı’nı E-faturaya geçerek büyütmek ve İzmir'i yeşile kavuşturmak sizin elinizde!

Vodafone, Ege Orman Vakfı işbirliği ile başlattığı ve 10.000 fidanla ilk adımını attığı Vodafone İzmir Ormanı’nı Vodafone’lularla birlikte büyütüyor!

13 Eylül 2012 – 26 Ağustos 2013 tarihleri arasında önce e-faturaya geçin, AGAC yazıp 6545’e ücretsiz SMS gönderin, Vodafone'un sizin adınıza yapacağı bağışla, Vodafone İzmir Ormanı’nın büyümesine siz de katkı sağlayın.

E-fatura aboneliğinizi başlatmak için; EFATURA yazip bosluk bırakarak EPOSTA ADRESİNİZİ 7048'e kısa mesaj gönderebilir, Online Self Servis'ten "Fatura İşlemleri" adımından değişiklik yapabilir, Vodafone Müşteri Hizmetlerini arayabilir veya size en yakın Vodafone Mağazası'na uğrayabilirsiniz.

EFATURA üyeliğinizi tamamladıktan sonra, kampanyaya katılmak için tek yapmanız gereken AGAC yazıp 6545’e göndermek.

E-faturaya 13 Eylül 2012 tarihinden daha önce geçtiyseniz veya Vodafone İzmir Ormanı’na daha fazla katkıda bulunmak istiyorsanız, BAGIS yazıp 6546’ya kısa mesaj gönderebilir, faturanıza yansıtılacak 4 TL bağış ücreti karşılığında ormana kendiniz 1 fidan bağışlayabilirsiniz. Daha fazla mesaj göndererek, bağışladığınız fidan sayısını artırabilirsniz.

 • EFATURA (boşluk) EPOSTA ADRESİNİZİ yazıp 7048'e ücretsiz kısa mesaj gönderebilirsiniz.
 • Size en yakın Vodafone Mağazası'na uğrayabilirsiniz.
 • Müşteri Hizmetlerimize Vodafone Hatlarınızdan 542'yi; diğer operatörlerden ve sabit hatlardan 0 (542) 542 00 00'yi arayarak ulaşabilirsiniz.
 • Online Self Servis'ten "Fatura Gönderim Tercihleri" adımından hemen tarife değişikliği yapabilirsiniz.

Kampanyaya katılmak için e-fatura üyeliğinizi tamamladıktan sonra AGAC yazıp 6545’e ücretsiz kısa mesaj göndermeniz yeterlidir.

Vodafone İzmir Ormanı’na daha fazla katkıda bulunmak için ise, BAGIS yazıp 6546’ya kısa mesaj göndererek, faturanıza yansıtılacak 4 TL karşılığında 1 fidan bağışlayabilirsiniz.

 • Kampanya 13 Eylül 2012 - 26 Ağustos 2013 tarihleri arasında faturalı bireysel Vodafone aboneleri için geçerlidir.
 • Bireysel faturalı Vodafone aboneleri kampanya tarihleri arasında e-fatura üyesi olarak AGAC yazıp 6545'e gonderdiklerinde, Vodafone'un İzmir'de Ege Orman Vakfı işbirliği ile Çeşme Ildır’da oluşturduğu ormana, Vodafone'un kendileri adına yapacağı bağış sayesinde, katkıda bulunmuş olacaklardır.
 • E-faturaya 13 Eylül 2012 tarihinden daha önce geçen veya Vodafone İzmir Ormanı’na daha fazla katkıda bulunmak isteyen bireysel faturalı Vodafone aboneleri, BAGIS yazıp 6546'ya göndererek, ormana kendileri 1 fidan bağışlayabileceklerdir.
 • Kampanya kapsamında 6545'e gönderilecek SMS ücretsizdir.
 • Bireysel fidan bağışı için 6546’ya gönderilecek SMS ücreti abonelere ait olup, abonelerin kendi tarifelerine ek 4 TL bağış bedeli olarak ücretlendirilir.
 • Vodafone'un AGAC yazıp 6545’e mesaj gönderen kampanya katılımcıları adına Vodafone İzmir Ormanı’na bağışlayacağı maksimum fidan adedi 10.000 ile sınırlıdır. Abone başına bağışlanacak ağaç adedi, kampanyaya katılım sayısına göre değişiklik gösterebilecektir.
 • Kendisi Vodafone İzmir Ormanı’na ağaç bağışlamak isteyen aboneler, bu servise aynı gün içinde maksimum 20 kısa mesaj gönderebilirler. Bu limite ulaşıp bağış yapmaya devam etmek isterlerse, bir sonraki gün tekrar mesaj gönderebileceklerdir.
 • AGAC yazıp 6545’e ve BAGIS yazıp 6546’ya gönderen aboneler, GSM numaralarının, kampanya ile sınırlı kalmak üzere arayüz dahil ilgili teknik destek ve diğer hizmetleri sağlayan üçüncü kişi/kişilerle paylaşılmasını kabul etmiş sayılır.
 • Vodafone, abonelerinden tahsil ettiği bağış bedelinden elde ettiği miktarı herhangi bir kesinti yapmadan Ege Orman Vakfı’na iletecektir.
 • Kampanya sonunda bağışlanacak tüm fidanların dikimi ve bakımı Ege Orman Vakfı tarafından yapılacak.
 • Vodafone kampanya tarih ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Şifrenizi almak için S yazıp 7000'e ücretsiz SMS gönderin.