Avantaj Cepte

Yükleniyor

Vodafone’lulara özel indirimler Avantaj Cepte uygulamasında
Vodafone Avantaj Cepte uygulaması sayesinde markaların size özel avantajlarından hem anında haberdar olur, hem de anında kullanırsınız.


Üstelik uygulamanın içinde var olan marka kartlarından da faydalanabilir, kartları cüzdanınızda taşımak zorunda kalmazsınız.


Üstelik anlaşmalı mağaza kartlarını yanınızda taşımaya gerek olmadan uygulama üzerinden tek hareketle avantajlardan kolayca yararlanırsınız.

Avantajlar

TCDD VE İDO Lounge girişi %50 indirimli!
2. bowling oyununda %50 indirim ve hediye popcorn!
Lezzetlibuket.com’da %30 indirim!
Otel rezervasyonlarında 140 TL’ye varan indirim!
Araç kiralamada %30 indirim ve dönemsel fırsatlar
BO Sahne tiyatro oyunlarında %55’e varan indirim!
Sosyopix.com’da %20 indirim ve ücretsiz kargo!

Nasıl İndiririm ?

Avantaj Cepte uygulaması IOS ve android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda kullanılabilen bir uygulamadır.

Avantaj Cepte uygulamasını yüklemek için ; AVANTAJ yazıp 6666'ya ücretsiz SMS gönderebilir ya da barkodu okutabilirsiniz .

Apple iPhone ve iPad için tıklayın:
Android telefonlar ve tabletler için tıklayın:

Esaslar

 • TCDD VE İDO Lounge girişi %50 indirimli!
Sayfa başına dönmek için

Kampanya 30 Eylül 2016’ya kadar geçerlidir. Aktif Vodafone abonelerine IDO Yenikapı Deniz Otobüsü terminalinde TEB “primeclass” Lounge, Ankara, Eskişehir ve Konya TCDD tren garı terminallerinde bulunan Vakıfbank Rails and Miles Lounge giriş ücretinde %50 indirim sunulacaktır. Kampanyadan faydalanmak için kampanya şifresinin özel yolcu salonları girişindeki görevliye iletilmesi gerekmektedir. Kampanya şifresi SEYAHAT yazıp 6666'ya gönderilerek ya da Avantaj Cepte uygulaması üzerinden alınabilir. Kampanyadan bir abone günde 2 kez faydalanabilir. Misafirler için ayrı bir kampanya şifresi alınması gerekmektedir ve alınan şifre abonenin kullanım hakkından düşecektir. Şifreler tek kullanımlıktır. Kampanya şifreleri kampanya sona erdiğinde geçerliliğini yitirir. Kampanyaya katılım kontenjanlarla sınırlıdır. Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında hizmeti sağlayacak firmanın hizmeti sağlaması sırasında doğabilecek olumsuz durumlardan Vodafone sorumlu değildir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı TAV İŞLETME HİZMETLERİ A.Ş. ve VODAFONE’da saklıdır.

 • 2. bowling oyununda %50 indirim ve hediye popcorn!
Sayfa başına dönmek için

Bu kampanya 31 Ağustos 2016 tarihine kadar tüm bowling bulunan tüm Atlantis Funny City salonlarında haftaiçi her gün geçerlidir. Kampanya dahilinde 1 bowling oyunu satın alan Vodafone Avantaj Cepte kullanıcıları, 2. oyunu %50 indirimli ve ücretsiz popcorn’a hak kazanacak. Vodafone aboneleri, kampanyaya katılmak için Avantaj Cepte uygulaması üzerinde yer alan "Atlantis Funny City’de 2. bowling oyunu %50 indirimli + popcorn hediye” kampanya sayfasında bulunan “Kampanyaya Katıl” butonuna tıklayarak kampanya şifrelerini alabilirler. Şifreyi Atlantis Funny City kasa görevlisine söylemeleri yeterlidir. Kasada şifre kontrolü yapılır ve başarılı sonuçlandığı takdirde indirim ve hediye uygulanır. Kampanya şifreleri tek kullanımlıktır. Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Atlantis Funny City’de ve Vodafone'da saklıdır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez ve kampanya ürünleri stoklarla sınırlıdır. Özel günlerde ve resmi tatillerde geçerli değildir.

 • 2 Orta Boy Klasik Pizza 21,90 TL!
Sayfa başına dönmek için

Kampanya 1 Mart 2016 – 31 Aralık 2016 arasında geçerlidir. Little Caesars restoranları, telefonla sipariş (444 52 44), www.littlecaesars.com.tr 'de ve www.yemeksepeti.com 'da geçerli olacaktır. Kampanya boyunca Vodafone'lular klasik pizza grubundan seçecekleri 2 orta boy pizzayı 21,90 TL’ye satın alabilecektir. 2 pizza aynı olmak zorunda değildir. Kampanya klasik pizzaların hepsinde geçerlidir. Klasik pizzalar: Sucuk peynir, sucuk bol, sebze, parti, akdeniz, piknik pizzalarıdır. Malzeme ilavelerinde ekstra ücret alınır. Görseller temsilidir. Little Caesars’ın personel sürüş güvenliği için gönderim alanları sınırlıdır. Her kod tek seferde alınacak olan 2 pizza için geçerli olacaktır. Alınan kodlar 31 Mayıs 2016 sonrasında geçerliliğini yitirir. Kampanyadan faydalanmak için Vodafone'lular Avantaj Cepte uygulaması üzerinde yer alan kampanya sayfasındaki “Kampanyaya Katıl” tuşuna basarak kampanya şifrelerini alabileceklerdir. Gelen şifreyi online siparişte ilgili alana girerek, restoranda ise mağaza yetkilisine söyleyerek kampanyadan faydalanabilinir. Şifreler tek kullanımlık olup, kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez ve kampanya ürünleri stoklarla sınırlıdır. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Little Caesars ve Vodafone'da saklıdır. Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanılabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında hizmeti sağlayacak firmanın hizmeti sağlaması sırasında doğabilecek olumsuz durumlardan Vodafone sorumlu değildir.

www.littlecaesars.com.tr

www.yemeksepeti.com

Bu kampanya 01 Mart 2016 - 31 Ağustos 2016 tarihleri arasında Pideköy restoranlarında geçerlidir. Kampanya dahilinde Vodafone aboneleri tüm ürünlerde %20 indirimden faydalanabilir. Kampanyadan faydalanmak için Vodafone aboneleri Avantaj Cepte uygulaması üzerinde bulunan “Pideköy’de %20 indirim” kampanya sayfasında bulunan “Kampanyaya Katıl” butonuna tıklayarak veya “PIDEKOY” yazıp 6666’ya ücretsiz SMS gönderip gelen şifreyi restoran görevlisine iletebilirler. Şifreler tek kullanımlıktır. Kampanya stoklarla sınırlıdır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez. Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Pideköy ve Vodafone'da saklıdır.

 • Yemeksepeti’nde %50’ye varan indirimler
Sayfa başına dönmek için

Vodafone’dan yemeksepeti.com’a Özel İndirimli Menüler !
Avantaj Cepte kullanan Vodafone’lular, Türkiye’nin en büyük online sipariş sitesi yemeksepeti.com üzerinden verecekleri Vodafone’lulara Özel Genç Menü siparişlerinde %50’ye varan indirimlerden faydalanma şansı yakalıyor!
Kampanyadan faydalanmak için Kampanyaya Katıl’ a tıklayın, çıkan şifreyi yemeksepeti.com sitesi üzerinden verdiğiniz siparişlerde, Kampanya Kodu soran alana girerek indirimli Genç Menü’lerden yararlanın!
*Genç menüler sadece www.vodafonefreezone.com sitesinde yer alan anlaşmalı restoranlarda mevcuttur.


Kampanya 31.10.2016 tarihine kadar geçerlidir.
* Kampanyadan yararlanmak için Vodafone abonesi ve Avantaj Cepte üyesi olmak yeterlidir. Kampanya, yemeksepeti.comüzerinde yer alan, açık restoranlardaki, anlaşmalı menülerde verilecek özel indirimleri kapsamaktadır. Kullanıcılar kampanyadan yararlanmak için Avantaj Cepte uygulaması üzerinde yer alan Yemeksepeti kampanya detay sayfasında bulunan “Kampanyaya Katıl” tuşuna basarak kampanya şifrelerini alabileceklerdir ve şifrelerini yemek siparişi sırasında, yemeksepeti.com üzerinden açılan ekranda girmeleri gerekmektedir. Mobil uygulamada geçerli değildir.
* Kampanyada Avantaj Cepte üzerinden alınan şifreler tek kullanımlıktır.
* Yemeksepeti ve Vodafone Telekomünikasyon A.Ş. kampanyada değişiklik yapma veya kampanyayı bitirme/dondurma hakkını saklı tutar.
* Kampanyadan yemeksepeti.com’dan kaynaklanan her hangi bir sorun nedeniyle yararlanılamaması veya sunulan hizmetteki aksaklık halinde oluşabilecek müşteri mağduriyetlerinden Vodafone A.Ş. sorum değildir. Tüketicilere karşı sorumluluk, Yemeksepeti’ne ve ürün/hizmet tedarikçisine aittir.
* Adil Kullanım: Sunulan hizmetin bireysel ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığı durumlar için Vodafone Türkiye abonenin kullanımını inceleme ve kötü niyetten kuşkulandığı takdirde, aboneyi uyarma, gerekirse hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar.

www.yemeksepeti.com/

•Kampanya 8 Şubat - 31 Ekim 2016 tarihleri arasında geçerlidir.
•İndirim kodu Lezzetlibuket.com üzerinde yer alan 70 TL ve üzeri ürünlerde %30 indirim sağlar.
•Lezzetlibuket.com’da bulunan diğer kampanya (haftanın indirimli ürünler vs.) ve indirim çekleri ile birleştirilemez.
•Her sipariş için bir (1) fırsat kodu kullanılabilir. Bu indirim sadece ürünler için geçerlidir, kargo ve ekstra gönderim maliyetlerini kapsamaz.
•Lezzetli Buket şubesi bulunan illere teslimat özel soğutmalı araçlar ile yapılacaktır (İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Antalya, Kocaeli, Kırşehir, Malatya, Kayseri, Eskişehir, Mersin, Muğla).
•Lezzetli Buket şubesi olmayan iller için ise teslimat anlaşmalı kargo şirketi ile yapılmaktadır. Genel teslimat ücreti 9 TL olup 60 TL ve üzeri alışverişleriniz teslimat ücretsizdir.(Özel lokasyonlar hariç)
•Özel günlerde yaşanacak yoğunluğa göre ürünleri bir kısmı yada tamamı siparişe kapatılabilir.
•Vodafone aboneleri, kampanyaya katılmak için Avantaj Cepte uygulaması üzerinde yer alan “Lezzetlibuket.com’da %30 indirim” kampanya sayfasında bulunan “Kampanyaya Katıl” tuşuna basarak kampanya şifrelerini alabilirler.
•Şifreyi lezzetlibuket.com sitesinde alışveriş esnasında ilgili alana girerek kampanyadan faydanalabilir.
•Kampanya şifreleri tek kullanımlıktır.
•Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir.
•Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir.
•Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı LezzetliBuket'de ve Vodafone'da saklıdır.
•Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez ve kampanya ürünleri stoklarla sınırlıdır.

 • Otel rezervasyonlarında 140 TL’ye varan indirim!
Sayfa başına dönmek için

Bu kampanya 1 Eylül 2016 tarihine kadar LastOda mobil uygulamasında geçerlidir. Kampanya dahilinde Vodafone Avantaj Cepte kullanıcıları otel rezervasyonlarında gecelik 20TL indirimden faydalanabilir. Vodafone aboneleri, kampanyaya katılmak için Avantaj Cepte uygulaması üzerinde yer alan “LastOda otel rezervasyonlarında 140 TL’ye varan indirim” kampanya sayfasında bulunan “Kampanyaya Katıl” tuşuna basarak kampanya şifrelerini alabileceklerdir. Indirimden faydalanabilmek için kampanya şifrelerini LastOda uygulamasında “Promosyon” menüsündeki ilgili alana girerek hesaplarına tanımlayabilirler. Rezervasyon esnasında seçilen gece sayısına göre gecelik 20 TL indirime gelen toplam indirim otomatik olarak hesaplanır ve fiyattan düşülür. 1 abone kampanya süresince 1 şifre kullanabilir ve kampanyadan en fazla 1 rezervasyonda faydalanabilir. Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı LastOda’da ve Vodafone'da saklıdır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez ve kampanya katılımı kontenjanlarla sınırlıdır.

 • Budget'ta %30 indirim
Sayfa başına dönmek için

* Kampanya 31.03.2017 tarihine kadar T.C. sınırları içinde geçerlidir. * Kampanya kapsamında Budget Araç Kiralama Hizmeti Güncel Liste Fiyatı üzerinden, Vodafone abonelerine özel sabit %30 indirim oranı uygulanacaktır. * Kampanyadan yararlanabilmek için Budget Ofisleri'nde 6666'ya “Budget” yazarak SMS gönderilmesi ya da Avantaj Cepte uygulamasındaki Fırsatı Kullan butonuna basarak şifre alınması ve alınan şifrenin Budget ofis çalışanına bildirilmesi gerekmektedir. * SMS ile gelen katılım şifrenizi,Budget ofisi çalışanına söylemeniz yeterlidir, kampanyanız onaylanacaktır. * Kampanya katılımı için gönderdiğiniz SMS'ler 1 SMS/ 40 kr olarak ücretlendirilir, onay SMS'leri ücretlendirilmemektedir. Hatalı SMS gönderimleriniz 1 SMS/ 40 kr olarak ücretlendirilmektedir. * Kampanya kapsamında katılım için alınan bir şifre ile sadece bir kez, bir araç kiralayabilirsiniz. * Kampanya kapsamında kazanılan indirim hakkı başkasına devredilemez. * Kampanyaya Budget Araç Kiralama Ofisleri'nin açık olduğu her saatte katılabilirsiniz. * Araç kiralamalarında Budget Genel Kirama Bilgileri ve Koşulları geçerlidir. * Kampanya detaylarına, www.budget.com.tr, 444 4 722'den ulaşabilirsiniz.

 • BO Sahne tiyatro oyunlarında %55’e varan indirim!
Sayfa başına dönmek için

Avantaj Cepte BO Sahne kampanyası 31 Aralık 2016 tarihine kadar BO Sahne’de geçerlidir. Kampanyadan Avantaj Cepte uygulamasına üye olan aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Avantaj Cepte üyeleri, kampanya kapsamında haftanın belirlenen oyun veya oyunlarında oyuna özel belirlenen oranda indirimden faydalanacaktır. Program ve indirim oranlarına http://www.vodafone.com.tr/Kampanyalar/Avantaj-Cepte.php sayfasından ulaşılabilir. Kampanyaya ayrılan toplam bilet adedi BO Sahne tarafından belirlenir ve Avantaj Cepte uygulaması içinde kampanya detay sayfasında belirtilir. Kampanyadan yararlanmak için Vodafone Avantaj Cepte uygulaması üzerindeki “BO Sahne’de indirimli bilet fırsatı” kampanya detay sayfasında yer alan “Kampanyaya Katıl” tuşuna basarak kampanya katılım şifresi almanız gerekmektedir. Kampanya katılım şifrenizi ve cep telefonu numaranızı, kampanya gününde BO Sahne gişe görevlisine belirtmeniz yeterlidir. Kampanya dahilinde aldığınız şifreler tek kullanımlıktır. Alınan kampanyalı biletler iade edilemez ve biletin üzerinde yer alan oyun ve tarih haricinde kullanılamaz. Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Atlantis Bowling’de ve Vodafone'da saklıdır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez ve kampanya ürünleri stoklarla sınırlıdır. Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez. Hizmeti sağlayacak partinin hizmeti sağlaması sırasında doğabilecek olumsuz durumlardan Vodafone sorumlu değildir.

www.bosahne.com/

 • Sosyopix.com’da %20 indirim ve ücretsiz kargo
Sayfa başına dönmek için

Bu kampanya 31 Aralık 2016 tarihine kadar www.sosyopix.com’da geçerlidir. Kampanya dahilinde Vodafone Avantaj Cepte kullanıcıları, kendilerine özel %20 indirim ve ücretiz kargo teklifinden yararlanabilir. Vodafone aboneleri, kampanyaya katılmak için Avantaj Cepte uygulaması üzerinde yer alan “Sosyopix’te %20 indirim” kampanya sayfasında bulunan “Kampanyaya Katıl” tuşuna basarak kampanya şifrelerini alabileceklerdir. Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Sosyopix.com’da ve Vodafone'da saklıdır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez ve kampanya ürünleri stoklarla sınırlıdır.

www.sosyopix.com

 • Tüm indirimlere ek %15 indirim
Sayfa başına dönmek için

Bu kampanya 31 Temmuz 2016 gün sonuna kadar geçerlidir. Kampanya kapsamında, aktif Vodafone abonelerine Altınyıldız Classics sezon mağazalarında indirimlere ek %15 net indirim sunulacak. Kampanya şifresi, Avantaj Cepte uygulaması üzerindeki Altınyıldız kampanya sayfasından “Kampanyaya Katıl” butonuna tıklayarak veya ALTINYILDIZ yazıp 6666'ya SMS göndererek alınabilir. Vodafone aboneleri aldıkları şifreyi Altınyıldız Classics sezon mağazalarında kasa görevlisine söyleyerek kampanyadan yararlanırlar. Şifreler tek kullanımlıktır. Kampanya stok ve kontenjanlarla sınırlıdır. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Şifreler, kampanya sona erdiğinde geçerliliğini yitirir. Kampanya kapsamında hizmeti sağlayacak firmanın hizmeti sağlaması sırasında doğabilecek olumsuz durumlardan Vodafone sorumlu değildir. Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez. Kampanya kapsamında ve ürünlerde değişiklik yapma hakkı BR Mağazacılık A.Ş. ve Vodafone'da saklıdır.

 • Ramazan Kumanyası’nda 20 TL indirim!
Sayfa başına dönmek için

Bu kampanya 06 Haziran – 4 Temmuz 2016 tarihleri arasında www.n11.com sitesinde geçerlidir. Kampanyadan tüm aktif Vodafone aboneleri faydalanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında Vodafone aboneleri Vodafone Ramazan Kumanyası’nı 86 TL yerine 66 TL fiyatından alabilecekler. Aboneler kampanya şifrelerini Avantaj Cepte uygulamasındaki ilgili kampanya sayfasında bulunan “Kampanyaya Katıl” butonuna tıklayarak alabilirler. Kampanya şifreleri tek kullanımlıktır. Kampanyadan faydalanmak için kampanya şifresini n11.com’da kampanyaları ürünü sepete ekledikten sonra “Kupon Kodu” alanına girmek yeterlidir. Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez. Kampanya kontenjanlarla sınırlıdır. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı n11.com ve Vodafone'da saklıdır.

 • Etiketin yarısı kampanyasına ek %15 indirim!
Sayfa başına dönmek için

Bu kampanya 21 Haziran 2016’ya kadar geçerlidir. Kampanya kapsamında, aktif Vodafone abonelerine Derimod mağazalarında yapacakları tüm alışverişlerde ek %15 indirim sunulmaktadır. Kampanya şifresi, Avantaj Cepte uygulaması üzerindeki Derimod kampanya sayfasından “Kampanyaya Katıl” butonuna tıklayarak alınabilir. Vodafone aboneleri aldıkları şifreyi Derimod mağazalarında kasa görevlisine söyleyerek kampanyadan yararlanırlar. Şifreler tek kullanımlıktır ve günde en fazla 1 şifre kullanılabilir. Kampanya stok ve kontenjanlarla sınırlıdır. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Şifreler, kampanya sona erdiğinde geçerliliğini yitirir. Kampanya kapsamında hizmeti sağlayacak firmanın hizmeti sağlaması sırasında doğabilecek olumsuz durumlardan Vodafone sorumlu değildir. Bu kampanya ile mevcut Derimod mağaza indirimine ek olarak %15 indirim sağlanacak olup, 2. ürün kampanyası ve diğer kampanyalarla birleştirilemez. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Derimod ve Vodafone'da saklıdır.

 • LOFT mağazalarında %20 ekstra indirim!
Sayfa başına dönmek için

Bu kampanya 21 Haziran 2016’ya kadar geçerlidir. Kampanya kapsamında, aktif Vodafone abonelerine Loft mağazalarında yapacakları tüm alışverişlerde ek %20 indirim sunulmaktadır. Kampanya şifresi, Avantaj Cepte uygulaması üzerindeki Loft kampanya sayfasından “Kampanyaya Katıl” butonuna tıklayarak veya “LOFT” yazıp 6666’ya ücretsiz SMS göndererek alınabilir. Vodafone aboneleri aldıkları şifreyi Loft mağazalarında kasa görevlisine söyleyerek kampanyadan yararlanırlar. Şifreler tek kullanımlıktır ve günde en fazla 1 şifre kullanılabilir. Kampanya stok ve kontenjanlarla sınırlıdır. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Şifreler, kampanya sona erdiğinde geçerliliğini yitirir. Kampanya kapsamında hizmeti sağlayacak firmanın hizmeti sağlaması sırasında doğabilecek olumsuz durumlardan Vodafone sorumlu değildir. Bu kampanya ile mevcut Loft mağaza indirimine ek olarak %20 indirim sağlanacak olup, kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Loft ve Vodafone'da saklıdır.

 • Lufthansa.com’da bilet başına 60 TL indirim!
Sayfa başına dönmek için

Bu kampanya 01 Nisan 2016 – 30 Haziran 2016 tarihleri arasında www.lufthansa.com sitesinde geçerlidir. Kampanyadan tüm aktif Vodafone aboneleri faydalanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında, uçak bileti tutarında vergiler ve hizmet bedelleri hariç net ücret üzerinden PNR başına 60 TL indirim sağlanacaktır. 1 kampanya şifresi ile 1 PNR’da indirim alınabilir. Kampanya codeshare uçuşlarda geçerli değildir. Kampanya promosyon bilet ve ücret grupları için geçerli değildir. Aboneler Lufthansa kampanya detay sayfasında yer alan "indirim kodunu indir" tuşuna basarak indirim kodlarını alabilirler. Kampanya şifreleri tek kullanımlıktır. Kampanya sadece www.lufthansa.com adresinden satın alınan biletlerde geçerlidir. Kampanya indiriminden bilet satın alma işlemi sırasında şifreyi ilgili alana girilerek faydalanabilinir. Kampanya dahilinde biletleme 1 Nisan 2016 – 30 Haziran 2016 döneminde, uçuş 1 Nisan 2016 - 30 Eylül 2016 arasında yapılmalıdır. Bilet satışlarında Lufthansa genel bilet satış kuralları ve biletlenen ücret sınıflarının kuralları geçerlidir. Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez. Kampanya kontenjanlarla sınırlıdır. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Lufthansa ve Vodafone'da saklıdır.

www.lufthansa.com

 • Liva Pastanelerinde %20 indirim!
Sayfa başına dönmek için

Bu kampanya 30.06.2016 tarihine kadar Liva Pastanelerinde (Istanbul Yolu, Taurus AVM, Çukurambar ve Çayyolu, Liva Green, Liva Flat, Liva Bahçeli ve Liva İncek) geçerlidir. Kampanya dahilinde Vodafone aboneleri tezgah bölümündeki tüm pastane ürünlerinde %20 indirimden faydalanabilecek. Kampanyadan faydalanmak için Vodafone aboneleri Avantaj Cepte uygulaması üzerinde bulunan “Liva Pastanesi’nde %20 indirim” kampanya sayfasında bulunan “Kampanyaya Katıl” butonuna tıklayarak veya “Liva” yazıp 6666’ya ücretsiz SMS göndererek gelen şifreyi restoran görevlisine iletebilirler. Şifreler tek kullanımlıktır. Tek bir hesapta tek bir şifre kullanılabilir. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez. Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Liva Pastaneleri ve Vodafone'da saklıdır.

 • Fırıncı Orhan’da %20 indirim!
Sayfa başına dönmek için

Bu kampanya 30.06.2016 tarihine kadar Fırıncı Orhan noktalarında geçerlidir. Kampanya dahilinde Vodafone aboneleri market hariç tüm ürünlerde %20 indirimden faydalanabilecek. Kampanyadan faydalanmak için Vodafone aboneleri Avantaj Cepte uygulaması üzerinde bulunan “Fırıncı Orhan’da %20 indirim” kampanya sayfasında bulunan “Kampanyaya Katıl” butonuna tıklayarak veya “Firinci” yazıp 6666’ya SMS göndererek gelen şifreyi restoran görevlisine iletebilirler. Şifreler tek kullanımlıktır. Tek bir hesapta tek bir şifre kullanılabilir. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez. Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Fırıncı Orhan ve Vodafone'da saklıdır.

 • English Home’da yeni sezon ürünlerinde %40 indirim!
Sayfa başına dönmek için

Bu kampanya 16 Mayıs - 15 Eylül 2016 tarihleri arasında English Home mağazalarında geçerlidir. Kampanya dahilinde Vodafone Avantaj Cepte kullanıcıları indirimsiz ürünlerde %40 indirimden faydalanabileceklerdir. Vodafone aboneleri, kampanyaya katılmak için Avantaj Cepte uygulaması üzerinde yer alan “English Home’da %40 indirim” kampanya sayfasında bulunan “Kampanyaya Katıl” tuşuna basarak kampanya şifrelerini alabileceklerdir. Indirimden faydalanmak için kampanya şifresini kasa görevlisine iletmek yeterlidir. Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı English Home ve Vodafone'da saklıdır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez ve kampanya ürünleri stoklarla sınırlıdır. Kampanyaya Barut Ebrusu Pamuk Saten Nevresim Takımı dahil değildir.

Bu kampanya 31.03.2016 tarihine kadar www.444cicek.com’da geçerlidir.
Kampanya dahilinde Vodafone abonesi Avantaj Cepte kullanıcıları tüm ürünlerde, % 10, seçili ürünlerde %30 indirimden faydalanabileceklerdir.
Vodafone aboneleri, kampanyaya katılmak için Avantaj Cepte uygulaması üzerinde yer alan “www.444cicek.com’da % 30’a varan indirim” kampanya sayfasında bulunan “Kampanyaya Katıl” tuşuna basarak kampanya şifrelerini alabileceklerdir.
Indirimden faydalanabilmek için bu şifreyi www.444cicek.com sitesinde alışveriş esnasında sepetim bölümündeki “İndirim kodu” alanına girilmesi gerekir. Kampanya kodları tek kullanımlıktır. Siparişin iptal edilmesi durumunda indirim kodu iadesi yapılmaz veya yeniden kullanım hakkı verilmeyecektir.
Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir.
Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı www.444cicek.com ve Vodafone'da saklıdır.
Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez ve kampanya ürünleri stoklarla sınırlıdır.

www.444cicek.com

 • Vodafone Yarı Maratonu'na özel Frozen Yoğurt alana 2. bedava!
Sayfa başına dönmek için

Bu kampanya, 30 Nisan 2016 tarihine kadar Pinkberry satış noktalarında geçerlidir. Kampanya dahilinde Vodafone abonesi Avantaj Cepte kullanıcıları herhangi bir boy Pinkberry aldıklarında anında küçük boy Pinkberry hediye edilecektir. Vodafone aboneleri, kampanyaya katılmak için Avantaj Cepte uygulaması üzerinde yer alan “Pinkberry’den Frozen Yoğurt alana küçük boy Frozen Yoğurt hediye” kampanya sayfasında bulunan “Kampanyaya Katıl” tuşuna basarak ya da PINKBERRY yazıp 6666’ya SMS göndererek kampanya şifrelerini alabileceklerdir. Şifre alan aboneler şifreyi alışveriş esnasında Pinkberry satış görevlisine söyleyerek kampanyadan faydalanabilir. Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelikler; kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Şifreler tek kullanımlıktır. Kampanya kontenjanlarla sınırlıdır. Kampanya Mall of İstanbul, Buyaka, Akbatı, Cevahir, Palladium, Akasya Acıbadem, Kanyon ve Aqua Florya Pinkberry mağazalarında geçerli olacaktır. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Pinkberry ve Vodafone’d a saklıdır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez ve kampanya ürünleri stoklarla sınırlıdır.

 • Collezione.com’da tüm ürünlerde %25 indirim!
Sayfa başına dönmek için

Bu kampanya 31.03.2016 tarihine kadar www.collezione.com’da geçerlidir. Kampanya dahilinde Vodafone Avantaj Cepte kullanıcıları, kendilerine özel tüm ürünlerde %25 indirim teklifinden yararlanabilir. Vodafone aboneleri, kampanyaya katılmak için Avantaj Cepte uygulaması üzerinde yer alan “Collezione.com'da %25 indirim” kampanya sayfasında bulunan “Kampanyaya Katıl” tuşuna basarak kampanya şifrelerini alabileceklerdir. Abonelerin indirimden faydalanmak içinwww.collezione.com sitesine üye olmaları ve şifreyi alışveriş sepetinde bulunan “indirim kodu uygula“ alanına girmeleri yeterlidir. Kampanya dahilinde alınan şifreler tek kullanımlıktır. Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Collezione.com’da ve Vodafone'da saklıdır. Bu kampanyawww.collezione.com ‘da yer alan mevcut hediye çekli diğer kampanyalar ile birleştirilemez ve kampanya ürünleri stoklarla sınırlıdır. Siparişler için www.collezione.com web sitesinde yer alan "Teslimat Şartları" geçerlidir.

http://www.collezione.com/

 • Whopper Jr. ® menü alana 2.si anında hediye!
Sayfa başına dönmek için

Bu kampanya 01.01.2016 - 31.03.2016 tarihleri arasında Edirne Kapıkule, Mobil Restoranlar, Kidzmondo, Kidzania restoranları ve havalimanı restoranları hariç tüm Burger King® restoranlarında geçerli olup paket serviste geçerli değildir. Kampanya dahilinde 1 adet Whooper Jr.® menü alana 2.si anında hediye edilecektir. Whopper Jr.® Menü orta boy patates ve orta boy içecek ile servis edilmektedir. Kampanya menüsüne ayran dahil değildir. Portakal suyu, milkshake, limonata, ice tea içecek çeşitleri ve büyük seçim için fiyat farkı uygulanmaktadır. Menüde yer alan içeceğin veya menü boyutunun fark ödeyerek değiştirilmesi halinde de bedava sunulacak menüde de bu değişikliğin talep edilmesi durumunda fiyat farkı uygulanmaktadır. Kampanyadan faydalanmak için Vodafone aboneleri Avantaj Cepte uygulaması üzerinde bulunan “Burger King®’ten Whooper Jr.® menü alana 2. Whopper Jr.® Menü bedava” kampanya sayfasında bulunan “kampanyaya katıl” butonuna tıklayarak ekranda beliren şifre veya 6666’ya “BURGERKING” yazıp SMS göndererek alacakları şifre ile kampanyaya katılabileceklerdir, kampanya katılım SMS’leri ücretsizdir. Kampanya şifreleri tek kullanımlıktır, 24 saat içerisinde en fazla bir adet kampanya şifresi talebi yapılabilir. Şifrelerin kaybolmasından ya da ulaşım sorunlarından Tab Gıda ve Burger King® sorumlu tutulamaz. Restoranda bulunan pharos pos makinesinin arızalı olmasından Tab Gıda ve Burger King® sorumlu değildir. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez. Görselde yer alan ürünler ve servis şekilleri reklam amaçlı olup, restoranlarda farklılık gösterebilir. Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. TAB Gıda önceden haber vermeden hizmet alanları, ürünler ve fiyatlarda değişiklik yapma, ürünleri satıştan kaldırma ve kampanyayı durdurma hakkına sahiptir. TM & © 2015 Burger King Corporation. Tüm hakları saklıdır. Burger King Corporation, Burger King markası ve ambleminin tek hak sahibidir.

 • Mizu.com’da %15 indirim!
Sayfa başına dönmek için

Kampanya 31.03.2016 tarihine kadar www.mizu.com‘da geçerlidir. Kampanya dahilinde Vodafone Avantaj Cepte kullanıcıları kozmetik ve parfüm kategorileri hariç tüm ürünlerde %15 indirimden faydalanabileceklerdir. Vodafone aboneleri, kampanyaya katılmak için Avantaj Cepte uygulaması üzerinde yer alan "www.mizu.com' da %15 indirim” kampanya sayfasında bulunan “Kampanyaya Katıl” tuşuna tıklayarak kampanya şifrelerini alabileceklerdir. İndirim kodları kişiye özel olup tek kullanımlıktır. İndirimden faydalanmak için şifreyi www.mizu.com sitesinde kampanya koşullarını karşılayan sepetlerindeki ilgili alana girmeleri yeterlidir. Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı www.mizu.com‘da ve Vodafone'da saklıdır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez ve kampanya ürünleri stoklarla sınırlıdır. Bu kampanyaya katılan herkes bu şartları kabul etmiş sayılır. Siparişler www.mizu.com sitesi ve mobil uygulama üzerinden verilebilmektedir. Gönderimler mizu’nun Türkiye genelinde gönderim yaptığı tüm iller için geçerlidir.

 • Patika Travel’da 300 TL yurtdışı tur indirimi!
Sayfa başına dönmek için

Patika Travel kampanyası 01.06.2016 tarihine kadar Patika Travel turlarında geçerlidir. Kampanyadan Avantaj Cepte uygulamasına üye olan aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Avantaj Cepte üyeleri, kampanya kapsamında tur başı 300 TL indirimden faydalanacaktır. Program ve diğer detaylara www.patika.travel ulaşılabilir. Kampanyaya ayrılan kontenjan Patika Travel tarafından belirlenir. Kampanyadan yararlanmak için Vodafone Avantaj Cepte uygulaması üzerindeki “Patika Travel” kampanya detay sayfasında yer alan “Kampanyaya Katıl” tuşuna basarak kampanya katılım şifresi almanız gerekmektedir. Kampanya katılım şifrenizi ve cep telefonu numaranızı, rezervasyon aşamasında satış yetkilisine belirtmeniz yeterlidir. Alınan şifreler tek kullanımlık ve geçerlilik süreleri 1 gündür. Şifre talep etmiş olmak, tur satın almayı ve katılmayı garantilemez. Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Patika Travel ve Vodafone'da saklıdır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez ve kampanya katılımları kontenjanlarla sınırlıdır. Hizmeti sağlayacak partinin hizmeti sağlaması sırasında doğabilecek olumsuz durumlardan Vodafone sorumlu değildir.

http://www.patika.travel/

 • Hediyesepeti.com’da %15 indirim!
Sayfa başına dönmek için

Kampanya 31.01.2016 tarihine kadar www.hediyesepeti.com‘da geçerlidir. Kampanya dahilinde Vodafone abonesi Avantaj Cepte kullanıcıları tüm ürünlerde %15 indirimden faydalanabileceklerdir. Vodafone aboneleri, kampanyaya katılmak için Avantaj Cepte uygulamasında yer alan "hediyesepeti.com'da %15 indirim” kampanya sayfasında bulunan “Kampanyaya Katıl” tuşuna basarak kampanya şifrelerini alabileceklerdir. Indirimden faydalanmak için şifreyi hediyesepeti.comadresinde alışveriş sepeti sayfasında "Kupon Kodu Kullan" alanına girmek yeterlidir. Kampanyadan 24 saat için 1 adet şifre talep edilebilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı www.hediyesepeti.com‘da ve Vodafone'da saklıdır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez ve kampanya ürünleri stoklarla sınırlıdır.

http://www.hediyesepeti.com/

 • Kahve Dünyası’nda ücretsiz kahve!
Sayfa başına dönmek için

Bu kampanya 31.01.2016 tarihine kadar geçerlidir. Kampanya kapsamında Vodafone abonesi Avantaj Cepte kullanıcısına 1 kahve hediye edilecektir. Kampanya şifreleri 1 adet kahve için geçerlidir. Kampanyaya katılmak için Avantaj Cepte üzerinden kampanya şifresi almak gerekir. Alınan şifre Kahve Dünyası mağazalarındaki satış yetkilisine ibraz edilerek kampanyadan faydalanılabilir. Kampanyadan 24 saatte bir şifre alınabilir. Kampanya masaya servis ile küçük ve orta boy al götür sıcak kahvelerden Caffe Latte, Filtre Kahve, Türk Kahvesi, Americano, Cappucino kahvelerinde geçerlidir. Talep edilen içeceklere ek lezzetler talep edilirse menüde yer alan fiyatlar üzerinden ücretlendirilir. Kampanya kapsamında alınan kahveler Kahve Dünyası 6+1 kampanyasına eklenemez. Kampanyalar birleştirilemez. Kampanya Kahve Dünyası havaalanı mağazalarında geçerli değildir. Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik; kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya katılımı kontenjanlarla sınırlıdır. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Kahve Dünyası ve Vodafone'da saklıdır.

 • Minopolis’te %30 indirim!
Sayfa başına dönmek için

3 Kasım - 17 Aralık 2015 tarihleri arasında Vodafone abonelerine Minopolis’te çocuk biletlerinde %30 indirim sağlanacaktır. Kampanyaya katılabilmek için, “MINOPOLIS” yazıp 6666’ya SMS göndermek veya Avantaj Cepte üzerinden kampanya şifresi almak gerekir. Alınan şifre Minopolis mağazasındaki satış yetkilisine ibraz edilerek kampanyadan faydalanılabilir. Bir kullanıcı kampanyadan kampanya süresince sınırsız sayıda faydalanabilir ve sınırsız sayıda şifre alabilir. Her şifre tek kullanımlıktır. Bir koddan iki çocuk aynı anda faydalanabilir. Şifreler 3 Kasım – 17 Aralık 2015 tarihleri arasında kullanılmalıdır. Kampanya şifreleri, kampanya sona erdiğinde geçerliliğini yitirir. Minopolis’e 8 yaşından küçük çocukların velisi ile birlikte girmeleri zorunludur. 8 yaşından büyük çocukların ise velilerinin içeri girmesi zorunlu değidirl. Veliler çocuklarını kapıya bırakıp kapıdan alabilirler. Kampanyadan veliler faydalanamaz. Bilet fiyatları yaşa göre değişkenlik göstermektedir. Minopolis, Pazartesi günleri kapalıdır. Kampanya; Salı’dan Perşembe’ye 10:00 – 17:00, Cuma 10:00 – 20:00, Cumartesi/Pazar 10:00 – 14:30 (birinci seans) ve 15:30 – 20:00 (ikinci seans) geçerlidir. Bu saatler içerisinde istediği kadar kalabilir. Bu kampanya Minopolis’in diğer kampanyaları ile birleştirilemez. Kampanyaya katılım kontenjanlarla sınırlıdır. MINOPOLIS kaynakli olumsuzluklardan Vodafone sorumlu değildir. Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif üyelik; kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki üyeliklerdir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Minopolis ve Vodafone'da saklıdır.

 • 1 oyun alana 1 oyun + popcorn hediye
Sayfa başına dönmek için

Bu kampanya 31.12.2015 tarihine kadar tüm Atlantis Bowling salonlarında Pazartesi ve Perşembe günleri geçerlidir. Kampanya dahilinde 1 oyun satın alan Vodafone Avantaj Cepte kullanıcıları, 1 adet hediye bowling oyunu ve popcorn’a hak kazanacak. Vodafone aboneleri, kampanyaya katılmak için Avanataj Cepte uygulaması üzerinde yer alan “Atlantis Bowling’de 1 oyun alana 1 oyun + popcorn hediye” kampanya sayfasında bulunan “Kampanyaya Katıl” tuşuna basarak kampanya şifrelerini alabilirler. Şifreyi Atlantis Bowling kasa görevlisine söylemeleri yeterlidir. Kasada şifre kontrolü yapılır ve başarılı sonuçlandığı takdirde indirim uygulanır. Kampanya şifreleri tek kullanımlıktır. Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Atlantis Bowling’de ve Vodafone'da saklıdır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez ve kampanya ürünleri stoklarla sınırlıdır. Özel günlerde ve resmi tatillerde geçerli değildir.

www.atlantisbowling.com/

 • Cicek.com’da %30’a varan indirimler!
Sayfa başına dönmek için

Bu kampanya 31.12.2015 tarihine kadar www.cicek.com’da geçerlidir. Kampanya dahilinde Vodafone abonesi Avantaj Cepte kullanıcıları tüm ürünlerde, % 15, seçili ürünlerde %30 indirimden faydalanabileceklerdir. Vodafone aboneleri, kampanyaya katılmak için Avantaj Cepte uygulaması üzerinde yer alan “www.cicek.com’da % 30’a varan indirim” kampanya sayfasında bulunan “Kampanyaya Katıl” tuşuna basarak kampanya şifrelerini alabileceklerdir. Indirimden faydalanabilmek için bu şifreyi www.cicek.com sitesinde alışveriş esnasında sepetim bölümündeki “İndirim kodu” alanına girilmesi gerekir. Siparişin iptal edilmesi durumunda indirim kodu iadesi yapılmaz veya yeniden kullanım hakkı verilmeyecektir. Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı www.cicek.com ve Vodafone'da saklıdır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez ve kampanya ürünleri stoklarla sınırlıdır.

www.cicek.com

 • Pratikchef.com.tr’de %30 indirim!
Sayfa başına dönmek için

Bu kampanya 31 Aralık 2015 tarihine kadar pratikchef.com.tr ‘de geçerlidir. Kampanya dahilinde Vodafone Avantaj Cepte kullanıcılarına özel tüm ürünlerde geçerli ilk siparişte %30, sonraki siparişlerde %10 indirimden faydalanabileceklerdir. Vodafone aboneleri, kampanyaya katılmak için Avantaj Cepte uygulaması üzerinde yer alan “Pratikchef.com.tr’de %30 indirim” kampanya sayfasında bulunan “Kampanyaya Katıl” tuşuna basarak kampanya şifrelerini alabileceklerdir. Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı pratikchef.com.tr ' de ve Vodafone'da saklıdır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez ve kampanya ürünleri stoklarla sınırlıdır.

www.pratikchef.com.tr/

 • Kahve Dünyası’nda 2 top dondurma alana 2 top hediye!
Sayfa başına dönmek için

1 Ekim 2015 – 31 Aralık 2015 tarihleri arasında Vodafone abonelerine Kahve Dünyası’nda 2 top ve üzeri dondurma alana 2 top dondurma hediye edilecektir. Hediye dondurma için “KAHVEDUNYASI” yazıp 6666’ya SMS göndermek veya Avantaj Cepte üzerinden kampanya şifresi almak gerekir. Alınan şifre Kahve Dünyası şubelerindeki satış yetkilisine ibraz edilerek kampanyadan faydalanılabilir. Bir kullanıcı, kampanya süresince kampanyadan sınırsız olarak yararlanabilir. Kampanyaya yoğurtlu dondurma ve menüde yer alan ek lezzetler dahil değildir. Ek lezzetler için menüde yer alan fiyatlar geçerlidir. Dondurma fiyatları Kahve Dünyası sorumluluğundadır. Havaalanlarında geçerli değildir. Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik; kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Kahve Dünyası ve Vodafone'da saklıdır. Bu kampanya Kahve Dünyası’nın diğer kampanyaları ile birleştirilemez.

 • Mizu.com’da 20 TL indirim!
Sayfa başına dönmek için

Kampanya 30.11.2015 tarihine kadar www.mizu.com‘da geçerlidir. Kampanya dahilinde Vodafone Avantaj Cepte kullanıcıları kozmetik, parfüm, kişisel bakım, cilt bakımı, saç bakımı, makyaj ve saat kategorileri hariç 150 TL ve üzeri alışverişlerinde 20 TL indirimden faydalanabileceklerdir. Vodafone aboneleri, kampanyaya katılmak için Avantaj Cepte uygulaması üzerinde yer alan "www.mizu.com' da 20 TL indirim” kampanya sayfasında bulunan “Kampanyaya Katıl” tuşuna basarak kampanya şifrelerini alabileceklerdir. İndirim kodları kişiye özel olup tek kullanımlıktır. İndirimden faydalanmak için şifreyi www.mizu.com sitesinde 150 TL alt limit koşulunu karşılayan alışveriş sepetlerindeki ilgili alana girmeleri yeterlidir. Kampanyaya dahil olmayan kategorilerden sepete eklenen ürünler çıkarılarak alt limit hesaplanmaktadır.Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı www.mizu.com‘da ve Vodafone'da saklıdır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez ve kampanya ürünleri stoklarla sınırlıdır. Bu kampanyaya katılan herkes bu şartları kabul etmiş sayılır. Siparişlerwww.mizu.com sitesi ve mobil uygulama üzerinden verilebilmektedir. Gönderimler mizu’nun Türkiye genelinde gönderim yaptığı tüm iller için geçerlidir.

www.mizu.com/

 • 75 TL ve üzeri ürünlerde %30 indirim!
Sayfa başına dönmek için

Kampanya 31.12.2015 tarihine kadar geçerlidir. İndirim kodu Lezzetlibuket.com üzerinde yer alan 75 TL ve üzeri ürünlerde %30 indirim sağlar. Lezzetlibuket.com’da bulunan diğer kampanya (haftanın indirimli ürünler vs.) ve indirim çekleri ile birleştirilemez. Her sipariş için bir (1) fırsat kodu kullanılabilir. Bu indirim sadece ürünler için geçerlidir, kargo ve ekstra gönderim maliyetlerini kapsamaz. Lezzetli Buket şubesi bulunan illere teslimat özel soğutmalı araçlar ile yapılacaktır (İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Kocaeli, Kırşehir, Malatya, Sakarya, Kayseri, Eskişehir, Mersin). Lezzetli Buket şubesi olmayan iller için ise teslimat anlaşmalı kargo şirketi ile yapılmaktadır. Genel teslimat ücreti 9 TL olup 60 TL ve üzeri alışverişleriniz teslimat ücretsizdir.(Özel lokasyonlar hariç) Özel günlerde yaşanacak yoğunluğa göre ürünleri bir kısmı yada tamamı siparişe kapatılabilir. Vodafone aboneleri, kampanyaya katılmak için Avantaj Cepte uygulaması üzerinde yer alan “Lezzetlibuket.com’da %30 indirim” kampanya sayfasında bulunan “Kampanyaya Katıl” tuşuna basarak kampanya şifrelerini alabilirler. Şifreyi lezzetlibuket.com sitesinde alışveriş esnasında ilgili alana girerek kampanyadan faydanalabilir. Kampanya şifreleri tek kullanımlıktır. Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı LezzetliBuket'de ve Vodafone'da saklıdır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez ve kampanya ürünleri stoklarla sınırlıdır.

lezzetlibuket.com

 • LEGOLAND® Discovery Centre’da çocuk biletlerinde %50 indirim!
Sayfa başına dönmek için

17 Kasım 2015 – 3 Ocak 2016 tarihleri arasında alınacak şifrelerle Vodafone abonelerine 30 Nisan 2016’ya kadar İstanbul LEGOLAND® Discovery Centre’da çocuk biletlerinde %50 indirim sağlanacaktır. Kampanyaya katılabilmek için, “LEGOLANDDC” yazıp 6666’ya SMS göndermek veya Avantaj Cepte üzerinden kampanya şifresi almak gerekir. Alınan şifre LEGOLAND® Discovery Centre gişe yetkilisine ibraz edilerek kampanyadan faydalanılabilir. Bir kullanıcı kampanyadan kampanya süresince sınırsız sayıda faydalanabilir ve sınırsız sayıda şifre alabilir. Her şifre tek kullanımlıktır. Bir koddan en fazla 2 çocuk aynı anda yararlanabilir. Kampanyadan yetişkinler faydalanamaz. Yetişkinler çocukları ile birlikte giriş yaptıklarında indirim sadece çocuk biletine uygulanacaktır. Kampanya her gün geçerlidir. İndirim, LEGOLAND® Discovery Centre'in çocuk bileti liste satış fiyatları üzerinden yapılacaktır. 15 yaş ve üstü misafirlerin yetişkin bileti alması gerekmektedir. Bu kampanya merkezin diğer kampanyaları ile birleştirilemez. 17 Kasım 2015-3 Ocak 2016 tarihleri arasında alınan kampanya kodları; 17 Kasım 2015 -30 Nisan 2016 tarihleri arasında kullanılabilecektir. Kampanya kodları 30 Nisan 2016 sonrasında geçerliliğini yitirir. 14 yaşından küçükler, merkeze sadece 18 yaşından büyük bir yetişkin eşliğinde girebilirler. 18 yaşından büyükler yanlarında 14 yaşından küçük bir çocuk olmadan merkeze giremezler. Kampanyaya katılım kontenjanlarla sınırlıdır. Kampanya şifreleri, kampanya sona erdiğinde geçerliliğini yitirir. LEGOLAND® Discovery Centre kaynakli olumsuzluklardan Vodafone sorumlu değildir. Kampanyadan aktif Vodafone’lular yararlanabilir. Aktif üyelik; kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki üyeliklerdir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı LEGOLAND® Discovery Centre ve Vodafone'da saklıdır.

Bu kampanya sadece 14-15 Kasım 2015 tarihinde İstanbul il sınırları içerisindeki plaza şubeleri hariç tüm Caribou Coffee mağazalarında geçerlidir. Kampanya dahilinde aktif Vodafone aboneleri, Caribou Coffee’de 1 kahve aldıklarında 1 kahve bedava sunulacaktır. Vodafone aboneleri, Avantaj Cepte uygulaması üzerinde yer alan “Caribou Kahve’de 1+1 Kahve Fırsatı” kampanya sayfasında bulunan “Kampanyaya Katıl” tuşuna basarak veya MARATON yazıp 6666’ya SMS göndererek kampanya şifrelerini alabilirler. Kampanya SMS’leri ücretsizdir. Abone Caribou Coffee şubelerinde satış yetkilisine şifresini söyleyerek ve şifre kontrolü başarılı olduğu takdirde indirimden faydalanır. Kampanya, sadece Espresso bazlı klasik kahve çeşitleri olan Latte, Americano, Cappuccino, Mocha, Espresso ürünlerinde ve meyve bazlı Smoothie çeşitlerinde geçerli olacaktır. Kampanyaya katılım kontenjanlarla sınırlıdır. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Caribou Coffee ve Vodafone'da saklıdır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez.

Bu kampanya 14-15 Kasım 2015 tarihlerinde Ops Passage’da geçerlidir. Kampanya dahilinde Vodafone aboneleri “1 kahve alana 1 kahve bedava” teklifinden faydalanabilir. Vodafone aboneleri, Avantaj Cepte uygulaması üzerinde yer alan “Ops Passage’da 1+1 Kahve Fırsatı” kampanya sayfasında bulunan “Kampanyaya Katıl” tuşuna basarak veya MARATON yazıp 6666’ya SMS göndererek kampanya şifrelerini alabilirler. Şifre alan aboneler şifreyi ödeme esnasında Ops Passage satış görevlisine söyleyerek ve şifre kontrolü başarılı olduğu takdirde kampanyadan faydalanabilir. Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Şifreler tek kullanımlıktır. Kampanya kontenjanlarla sınırlıdır. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Ops Passage ve Vodafone'da saklıdır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez ve kampanya ürünleri stoklarla sınırlıdır.

Bu kampanya sadece 14-15 Kasım 2015 tarihinde İstanbul il sınırları içerisindeki Pinkberry satış noktalarında geçerlidir. Kampanya dahilinde aktif Vodafone aboneleri herhangi boy Pinkberry aldıklarında anında küçük boy Pinkberry hediye edilecektir. Vodafone aboneleri, kampanyaya katılmak için Avantaj Cepte uygulaması üzerinde yer alan “Pinkberry’de 1+1 Frozen Yoğurt Fırsatı” kampanya sayfasında bulunan “Kampanyaya Katıl” tuşuna basarak veya MARATON yazıp 6666’ya SMS göndererek kampanya şifrelerini alabilirler. Şifre alan aboneler şifreyi alışveriş esnasında Pinkberry satış görevlisine söyleyerek kampanyadan faydalanabilir. Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Şifreler tek kullanımlıktır. Kampanya kontenjanlarla sınırlıdır. Kampanya Mall of İstanbul, Forum, Buyaka, Akbatı, Cevahir, Palladium, Akasya Acıbadem, Kanyon ve Aqua Florya Pinkberry mağazalarında geçerli olacaktır. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Pinkberry ve Vodafone'da saklıdır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez ve kampanya ürünleri stoklarla sınırlıdır.

 • BETA ve Betashoes.com.tr’de %25 ekstra indirim!
Sayfa başına dönmek için

Bu kampanya 10.07.2015 taarihine kadar tüm Beta mağazaları ve www.betashoes.com internet sitesinde geçerlidir. Kampanya dahilinde Vodafone abonesi Avantaj Cepte mobil uygulama kullanıcılarına, Beta mağazalarında indirimli indirimsiz tüm ürünlerde ekstra %25 indirim uygulanacaktır. Vodafone aboneleri, kampanyaya katılmak için Avantaj Cepte uygulaması üzerinde yer alan “Beta’da ekstra %25 indirim” kampanya detay sayfasında bulunan “Kampanyaya Katıl” tuşuna basarak kampanya şifrelerini alabileceklerdir. Uygulama üzerinden alınan şifreler Beta mağazalarında bulunan kasa sorumlularına gösterilip, şifre kontrolü başarılı sonuçlandığı takdirde kampanya kapsamındaki tekliften faydalanılabilir. Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı,dondurulmuş,iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya ürünleri stoklarla sınırlıdır ve kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Beta İç ve Dış Tic. Paz. A.Ş. ve Vodafone'da saklıdır.

 • Pinkberry’den Frozen Yoğurt alana küçük boy anında hediye!
Sayfa başına dönmek için

Bu kampanya 30.09.2015 tarihine kadar Pinkberry satış noktalarında geçerlidir. Kampanya dahilinde Vodafone abonesi Avantaj Cepte kullanıcıları herhangi boy Pinkberry alana anında küçük boy Pinkberry hediye edilecektir. Vodafone aboneleri, kampanyaya katılmak için Avantaj Cepte uygulaması üzerinde yer alan “Pinkberry’den Frozen Yoğurt alana küçük boy Frozen Yoğurt hediye” kampanya sayfasında bulunan “Kampanyaya Katıl” tuşuna basarak kampanya şifrelerini alabileceklerdir. Şifre alan aboneler şifreyi alışveriş esnasında Pinkberry satış görevlisine söyleyerek kampanyadan faydalanabilir. Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Şifreler tek kullanımlıktır. Kampanya kontenjanlarla sınırlıdır. Kampanya Mall of İstanbul, Forum, Buyaka, Akbatı, Cevahir, Palladium, Akasya Acıbadem, Kanyon ve Aqua Florya Pinkberry mağazalarında geçerli olacaktır. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Pinkberry ve Vodafone'da saklıdır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez ve kampanya ürünleri stoklarla sınırlıdır.

www.pinkberry.com.tr/

 • Tüm ürünlerde %15 indirim!
Sayfa başına dönmek için

Bu kampanya 30 Eylül 2015 tarihine kadar www.cevizagaci.com ’da geçerlidir. Kampanya dahilinde Vodafone Avantaj Cepte kullanıcıları özel tüm ürünlerde geçerli %15 indirimden faydalanabileceklerdir. Vodafone aboneleri, kampanyaya katılmak için Avantaj Cepte uygulaması üzerinde yer alan “cevizagaci.com'da %15 indirim” kampanya sayfasında bulunan “Kampanyaya Katıl” tuşuna basarak kampanya şifrelerini alabileceklerdir. Indirimden faydalanmak için kampanya şifresinin cevizagaci.com sitesinde alışveriş esnasında "Kupon kodu" alanına girilmelidir. Tüm Türkiye'ye kargo ücretsizdir. Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı www.cevizagaci.com ve Vodafone'da saklıdır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez ve kampanya ürünleri stoklarla sınırlıdır.

 • Whooper Jr.® menü alana 2.si bedava!
Sayfa başına dönmek için

Bu kampanya 18.09.2015 - 07.10.2015 tarihleri arasında Edirne Kapıkule, Mobil Restoranlar, Kidzmondo, Kidzania restoranları ve havalimanı restoranları hariç tüm Burger King® restoranlarında geçerli olup paket serviste geçerli değildir. Kampanya dahilinde 1 adet Whooper Jr.® menü alana 2.si anında hediye edilecektir. Whopper Jr.® Menü orta boy patates ve orta boy içecek ile servis edilmektedir. Kampanya menüsüne ayran dahil değildir. Portakal suyu, milkshake, limonata, ice tea içecek çeşitleri ve büyük seçim için fiyat farkı uygulanmaktadır. Menüde yer alan içeceğin veya menü boyutunun fark ödeyerek değiştirilmesi halinde de bedava sunulacak menüde de bu değişikliğin talep edilmesi durumunda fiyat farkı uygulanmaktadır. Kampanyadan faydalanmak için Vodafone aboneleri Avantaj Cepte uygulaması üzerinde bulunan “Burger King®’ten Whooper Jr.® menü alana 2. Whopper Jr.® Menü bedava” kampanya sayfasında bulunan “kampanyaya katıl” butonuna tıklayarak ekranda beliren şifre veya 6666’ya “BURGERKING” yazıp SMS göndererek alacakları şifre ile kampanyaya katılabileceklerdir, kampanya katılım SMS’leri ücretsizdir. Kampanya şifreleri tek kullanımlıktır, 24 saat içerisinde en fazla bir adet kampanya şifresi talebi yapılabilir. Şifrelerin kaybolmasından ya da ulaşım sorunlarından Tab Gıda ve Burger King® sorumlu tutulamaz. Restoranda bulunan pharos pos makinesinin arızalı olmasından Tab Gıda ve Burger King® sorumlu değildir. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez. Görselde yer alan ürünler ve servis şekilleri reklam amaçlı olup, restoranlarda farklılık gösterebilir. Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. TAB Gıda önceden haber vermeden hizmet alanları, ürünler ve fiyatlarda değişiklik yapma, ürünleri satıştan kaldırma ve kampanyayı durdurma hakkına sahiptir. TM & © 2015 Burger King Corporation. Tüm hakları saklıdır. Burger King Corporation, Burger King markası ve ambleminin tek hak sahibidir.

 • Webshoptr.com’da 30 TL indirim
Sayfa başına dönmek için

Bu kampanya 30 Haziran 2015 tarihine kadar www.webshoptr.com ’da geçerlidir. Kampanya dahilinde Vodafone Avantaj Cepte kullanıcıları 30 TL indirimden faydalanabileceklerdir. Vodafone aboneleri, kampanyaya katılmak için Avantaj Cepte uygulaması üzerinde yer alan “webshoptr.com’da 30 TL indirim” kampanya sayfasında bulunan “Kampanyaya Katıl” tuşuna basarak kampanya şifrelerini alabileceklerdir. İndirimden faydalanmak için çıkan şifreyi www.webshoptr.com'da sepet sayfasında yer alan promosyon kodu alanına girilmesi gerekmektedir. Şifreler tek kullanımlıktır.Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı www.webshoptr.com ’da ve Vodafone'da saklıdır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez ve kampanya ürünleri stoklarla sınırlıdır.

www.webshoptr.com

 • Hayatbu.com’da tüm ürünlerde %15 indirim
Sayfa başına dönmek için

Bu kampanya 30 Haziran 2015 tarihine kadar hayatbu.com ’da tüm ürünlerde geçerlidir. Kampanya dahilinde Vodafone Avantaj Cepte kullanıcıları % 15 indirimden faydalanabileceklerdir. Vodafone aboneleri, kampanyaya katılmak için Avantaj Cepte uygulaması üzerinde yer alan “Hayatbu.com’da % 15 indirim” kampanya sayfasında bulunan “Kampanyaya Katıl” tuşuna basarak kampanya şifrelerini alabileceklerdir.Şifreler tek kullanımlıktır.Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı hayatbu.com ’da ve Vodafone'da saklıdır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez ve kampanya ürünleri stoklarla sınırlıdır.

 • meandmuesli.com’da tüm ürünlerde %15 indirim!
Sayfa başına dönmek için

Bu kampanya 30.06.2015 tarihine kadar www.meandmuesli.com’da geçerlidir. Kampanya dahilinde Vodafone Avantaj Cepte kullanıcıları, kendilerine özel % 20 indirim teklifinden yararlanabilir. Vodafone aboneleri, kampanyaya katılmak için Avantaj Cepte uygulaması üzerinde yer alan “meandmuesli'de % 20 indirim” kampanya sayfasında bulunan “Kampanyaya Katıl” tuşuna basarak kampanya şifrelerini alabileceklerdir. Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı meandmuesli.com’da ve Vodafone'da saklıdır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez ve kampanya ürünleri stoklarla sınırlıdır.

 • Speak Up İngilizce Dil Eğitim Merkezinde %65 BURS fırsatı!
Sayfa başına dönmek için

Bu kampanya 31 Aralık 2015 tarihine kadar Speak Uk ingilizce dil okullarında geçerlidir. Kampanya dahilinde Vodafone Avantaj Cepte kullanıcıları, %65 burs hakkı kazanacaklar. Vodafone aboneleri, kampanyaya katılmak için Avantaj Cepte uygulaması üzerinde yer alan “Speak Up Ingilizce dil okullarında %65 burs” kampanya sayfasında bulunan “Kampanyaya Katıl” tuşuna basarak kampanya şifrelerini alabilirler. Şifreyi Speak Up Dil Okullarında kayıt aşamasında satış görevlisine söylemeleri yeterlidir. Kasada şifre kontrolü yapılır ve başarılı sonuçlandığı takdirde indirim uygulanır. Kampanya şifreleri tek kullanımlıktır. Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Speak Up’da ve Vodafone'da saklıdır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez ve kampanya ürünleri stoklarla sınırlıdır.

 • Güllüoğlu’nda %50 indirim!
Sayfa başına dönmek için

Bu kampanya 05.09.2015 – 26.09.2015 tarihleri arasında tüm Baklavacı Güllüoğlu (sadece Mehmet Nejat Güllü şubeleri) mağazalarında geçerlidir. Kampanya dahilinde Vodafone aboneleri cevizli baklava, fıstıklı baklava, cevizli tel kadayıf ve fıstıklı tel kadayıf ürünlerinde etiket fiyatı üzerinden %50 indirimden faydalanabileceklerdir. Kampanyaya katılmak için Avantaj Cepte uygulaması üzerinde yer alan “Baklavacı Güllüoğlu’nda %50 indirim” kampanya sayfasında bulunan “Kampanyaya Katıl” butonuna tıklayıp şifre alabilirler. Indirimden faydalanmak için şifrenin Baklavacı Güllüoğlu M.Nejat Güllü mağazalarında kasa personeline iletilmesi gerekmektedir. Kampanya süresince bir kullanıcı her 24 saat içinde tek bir şifre talep edebilir ve kullanabilir. Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Kampanya dahilinde,abonenin kullanım hakkı özelinde, kullanım limiti 100 TL’dir Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Baklavacı Güllüoğlu ve Vodafone'da saklıdır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez ve kampanya ürünleri stoklarla sınırlıdır.

 • Gold.com.tr'de ve mağazalarda Avantaj Cepte kategorisindeki ürünlerde %60'a varan indirimler!
Sayfa başına dönmek için

Bu kampanya 31.08.2015 tarihine kadar Gold mağazalarında ve www.gold.com.tr ‘de geçerlidir. Kampanya dahilinde Vodafone Avantaj Cepte kullanıcılarını, Avantaj Cepte’ye özel kategorideki ürünlerde % 60’a varan indirimden faydalanabileceklerdir. Vodafone aboneleri, kampanyaya katılmak için Avantaj Cepte uygulaması üzerinde yer alan “Gold’da % 60’a varan indirim” kampanya sayfasında bulunan “Kampanyaya Katıl” tuşuna basarak veya GOLD yazıp 6666’ya SMS göndererek şifrelerini alabilirler. SMS 0,40TL olarak ücretlendirilir. Şifreyi Gold.com.tr’de alışveriş aşamasında bulunan kupon kodu alanına girince Avantaj Cepte’ye özel indirim sepete yansıyacaktır. Mağazalarda ise şifreyi kasa görevlisine söylemeleri yeterlidir. Kasada şifre kontrolü yapılır ve başarılı sonuçlanırsa indirim uygulanır. Kampanya şifreleri tek kullanımlıktır. Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Gold'da ve Vodafone'da saklıdır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez ve kampanya ürünleri stoklarla sınırlıdır.
Web linki için tıklayın!

 • Annelutfen.com’da %10 ekstra indirim!
Sayfa başına dönmek için

Bu kampanya 31.07.2015 tarihine kadar www.annelutfen.com websitesinde geçerlidir. Kampanya dahilinde Vodafone abonesi Avantaj Cepte kullanıcıları Bebek bezi ürünlerinde en fazla 2 adet olmak üzere ve Kraft marka ürünler hariç tüm ürünlerde ekstra %10 indirimden faydalanabileceklerdir. Vodafone aboneleri, kampanyaya katılmak için Avantaj Cepte uygulaması üzerinde yer alan “www.annelutfen.com’da %10 ekstra indirim” kampanya sayfasında bulunan “Kampanyaya Katıl” tuşuna basarak kampanya şifrelerini alabileceklerdir. Indirimden faydalanabilmek içinnşifreyi www.annelutfen.com sitesinde alışveriş esnasında sepetim bölümündeki “İndirim kodu” alanına girilmesi gerekir. Şifreler tek kullanımlıktır, siparişin iptal edilmesi durumunda indirim kodu iadesi yapılmaz veya yeniden kullanım hakkı verilmeyecektir. Kampanya süresince bir kullanıcı 1 haftada 1 şifre alabilir. Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı www.annelutfen.com ve Vodafone'da saklıdır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez ve kampanya ürünleri stoklarla sınırlıdır.

 • Nero Kart’la 9 kahve alana 1 kahve hediye
Sayfa başına dönmek için

Hediye kahve kazanan uygulama kullanıcıları, uygulama üzerindeki Caffe Nero Kart’a ve açılan pencerede Damga bölümüne basıp oluşan QR kodunu Barista’ya göstererek hediye kahvelerini alabilirler. Avantaj Cepte uygulaması üzerinde Nero Kart aktivasyonunu gerçekleştirmiş uygulama kullanıcılarına, Caffe Nero şubelerinde baristaların hazırladığı sıcak/soğuk içecek alışverişlerinde her 9 içecek alışverişine karşılık 1 içecek hediye edilecektir. Uygulama kullanıcıları, uygulama üzerindeki Caffe Nero Kart’a ve açılan pencerede Damga bölümüne basıp oluşan QR kodunu fiş kesilmeden önce Barista’ya göstererek kasa sistemine okutacaklardır. Ödeme tamamlandıktan sonra bu satın almaya dair damga “Nero Kart” bölümünde gösterilecektir. Bu kampanya diğer kampanyalar ile birleştirilemez. Kampanyaya katılım kontenjanlarla sınırlıdır. Kampanyalardan sadece Avantaj Cepte uygulamasını cep telefonlarına yükleyen ve kayıt olan aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik, kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir.

 • Tekzen mağazalarında Zen Card Avantajları!
Sayfa başına dönmek için

Avantaj Cepte uygulaması üzerinde bulunan Tekzen Card'ı aktive eden kullanıcılar Tekzen mağazalarında Tekzen Card'ın sunduğu avantajlardan faydalanabileceklerdir.

Kartlarım bölümünde yer alan Tekzen Card görseline tıklandığında oluşan barkodun / kart numarasının fiş kesilmeden önce kasa görevlisi tarafından barkod okuyucuyla taranması / kasa görevlisine gösterilmesi gerekmektedir.

Tekzen Cart avantajlarından müşterileri faydalandırma sorumluluğu Tekzen firmasına aittir.

31.12.2015 tarihine kadar geçerlidir.

 • Artmanya.com’da %25 indirim!
Sayfa başına dönmek için

Bu kampanya 31.10.2015 tarihine kadar www.artmanya.com ’da geçerlidir. Kampanya dahilinde Vodafone aboneleri tüm ürünlerde %25 indirimden faydalanabileceklerdir. Kampanyaya katılmak için Avantaj Cepte uygulaması üzerinde yer alan “www.artmanya.com ’da %25 indirim” kampanya sayfasında bulunan “Kampanyaya Katıl” butonuna tıklayıp veya ARTMANYA yazıp 6666’ya SMS göndererek şifre alınabilir. Indirimden faydalanmak için şifrenin www.artmanya.com sitesinde alışveriş esnasında sepetim bölümündeki “Promosyon Kodu” alanına girilmesi gerekir. Bir kullanıcı 24 saat içinde tek bir şifre talep edebilir. 40 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir. Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı www.artmanya.com ve Vodafone'da saklıdır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez ve kampanya ürünleri stoklarla sınırlıdır.

www.artmanya.com/

 • Sarar Kart Avantajları
Sayfa başına dönmek için

Sarar Kart ile Sarar Mağazalarında Avantajlı alışveriş fırsatını kaçırmayın. "Kampanyaya Katıl" tuşuna basıp oluşan barkodu / kart numaranızı kasa görevlisine göstererek avantajlardan faydalanabilirsiniz.

Avantaj Cepte uygulaması üzerinde bulunan Sarar Kart'ı aktive eden kullanıcılar Sarar mağazalarında Sarar Kart'ın sunduğu avantajlardan faydalanabileceklerdir. Kartlarım bölümünde yer alan Sarar Kart görseline tıklandığında oluşan barkodun / kart numarasının fiş kesilmeden önce kasa görevlisi tarafından barkod okuyucuyla taranması / kasa görevlisine gösterilmesi gerekmektedir. Sarar Kart avantajlarından müşterileri faydalandırma sorumluluğu Sarar firmasına aittir. 31.12.2015 tarihine kadar geçerlidir.

 • Cevizagaci.com’da tüm ürünlerde %15 indirim ve ücretsiz kargo!
Sayfa başına dönmek için

Bu kampanya 15 Mayıs 2015 tarihine kadar www.cevizagaci.com ’da geçerlidir. Kampanya dahilinde Vodafone Avantaj Cepte kullanıcıları özel tüm ürünlerde geçerli %15 indirimden faydalanabileceklerdir. Vodafone aboneleri, kampanyaya katılmak için Avantaj Cepte uygulaması üzerinde yer alan “cevizagaci.com'da %15 indirim” kampanya sayfasında bulunan “Kampanyaya Katıl” tuşuna basarak kampanya şifrelerini alabileceklerdir. Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı www.cevizagaci.com ’da ve Vodafone'da saklıdır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez ve kampanya ürünleri stoklarla sınırlıdır.

 • Gap.com.tr’de 150 TL ve üzeri alışverişlerde 20 TL indirim ve ücretsiz kargo!
Sayfa başına dönmek için

Bu kampanya 30 Haziran 2015 tarihine kadar Gap.com.tr sitesinde geçerlidir. Kampanya dahilinde Vodafone abonesi Avantaj Cepte kullanıcıları 150 TL ve üzeri alışverişlerde 20 TL indirim ve ücretsiz kargodan faydalanabileceklerdir. Vodafone aboneleri, kampanyaya katılmak için Avantaj Cepte mobil uygulaması üzerinden yer alan “Gap.com.tr 20 TL indirim ve ücretsiz kargo” sayfasında bulunan “Kampanyaya Katıl” tuşuna basarak kampanya şifrelerini alabileceklerdir. Indirimden faydalanmak için kampanya şifresini alışveriş esnasında ilgili alana girmeleri yeterlidir. Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Fiba Group ve Vodafone'da saklıdır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez ve kampanya ürünleri stoklarla sınırlıdır.

 • GoodLock Games odadan kaçış oyununda %40 indirim!
Sayfa başına dönmek için

Bu kampanya 30 Haziran 2015 tarihine kadar her gün Istanbul Beşiktaş’taki GoodLock Games odadan kaçış oyununda geçerlidir. Kampanya dahilinde Vodafone Avantaj Cepte kullanıcıları %40 indirimden faydalanabilecek. Vodafone aboneleri, kampanyaya katılmak için Avanataj Cepte uygulaması üzerinde yer alan “GoodLock Games’de %40 indirim” kampanya sayfasında bulunan “Kampanyaya Katıl” tuşuna basarak kampanya şifrelerini alabilirler. Şifreyi GoodLock Games satış görevlisine söylemeleri yeterlidir. Kasada şifre kontrolü yapılır ve başarılı sonuçlandığı takdirde indirim uygulanır. Kampanya şifreleri tek kullanımlıktır. Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı GoodLock Games’de ve Vodafone'da saklıdır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez ve kampanya ürünleri stoklarla sınırlıdır.

 • Yurtiçi uçuşlarda 15 TL, yurtdışı uçuşlarda 25 TL indirim!
Sayfa başına dönmek için

Bu kampanya 30 Haziran 2015 tarihine kadar sadece geziko.com sitesinde geçerlidir. Kampanya dahilinde Vodafone abonesi Avantaj Cepte kullanıcıları, alt limit olmaksızın tüm yurtiçi uçuşlarda geçerli 15 TL, tüm yurtdışı uçuşlarda geçerli 25 TL indirim hakkı kazanacaktır. Vodafone aboneleri, kampanyaya katılmak için Avantaj Cepte uygulaması üzerinde yer alan “Geziko.com’da uçak biletine 25 TL’ye varan indirim!” kampanya sayfasında bulunan “Kampanyaya Katıl” tuşuna basarak kampanya şifrelerini alabileceklerdir. Şifre alan aboneler şifreyi Geziko.com sipariş ekranında ödeme bölümünde yer alan "Kupon Kodu" alanına girip "Kuponu Kullan" tuşuna basmaları yeterlidir. Böylece toplam tutar üzerinden indirim yapılacaktır. Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Şifreler tek kullanımlıktır ve kampanya süresince fırsattan 1 kez yararlanılabilir. İndirim kuponlarının son kullanma tarihi 01.05.2015’tir. Kampanya kontenjanlarla sınırlıdır. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı geziko.com’da ve Vodafone'da saklıdır. İade yapıldığı durumda işlem; uygulanan indirim tutarının ardından ödenen tutar üzerinden hava yolu kuralına göre gerçekleştirilir.Kupon kullanımı ile ilgili tüm soruları için Geziko.com Çağrı Merkezi'ni 0850 333 0877 numaralı telefondan arayarak öğrenebilirsiniz. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez ve kampanya ürünleri stoklarla sınırlıdır.

www.geziko.com

 • Vodafone’lulara Gıda Intolerance Testi PinnerTest 940 TL yerine sadece 590 TL!
Sayfa başına dönmek için

Bu kampanya 01.05.2015 - 30.06.2015 tarihleri arasında PinnerTest’de geçerlidir. Kampanya kapsamında gıda intolerans testi PinnerTest Vodafone abonelerine 940 TL yerine 590 TL'den sunulacaktır. Bu fiyat sadece nakit ya da kredi kartına tek çekim ödemelerinde geçerlidir.Kampanyaya katılmak için abonelerin Avantaj Cepte uygulamasındaki ilgili kampanya sayfasında bulunan kampanyaya katıl butonuna basarak çıkan şifreyi PinnerTest yetkilisine iletmeleri yeterlidir. Kampanya dahilinde aktif Vodafone Avantaj Cepte kullanıcıları faydalanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı PinnerTest ve Vodafone'da saklıdır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez.

Bu kampanya 14-15 Kasım 2015 tarihlerinde Bej Karaköy’de geçerlidir. Kampanya dahilinde Vodafone aboneleri %20 indirimden faydalanabilir. Vodafone aboneleri, Avantaj Cepte uygulaması üzerinde yer alan “Bej Karaköy’de %20 İndirim” kampanya sayfasında bulunan “Kampanyaya Katıl” tuşuna basarak veya MARATON yazıp 6666’ya SMS göndererek kampanya şifrelerini alabilirler. Kampanya SMS’leri ücretsizdir. Şifre alan aboneler şifreyi ödeme esnasında Bej Karaköy satış görevlisine söyleyerek ve şifre kontrolü başarılı olduğu takdirde kampanyadan faydalanabilir. Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Şifreler tek kullanımlıktır. Kampanya kontenjanlarla sınırlıdır. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Bej Karaköy ve Vodafone'da saklıdır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez ve kampanya ürünleri stoklarla sınırlıdır.

Bu kampanya 14-15 Kasım 2015 tarihlerinde Dem Karaköy’de geçerlidir. Kampanya dahilinde Vodafone aboneleri %20 indirimden faydalanabilir. Vodafone aboneleri, Avantaj Cepte uygulaması üzerinde yer alan “Dem Karaköy’de %20 İndirim” kampanya sayfasında bulunan “Kampanyaya Katıl” tuşuna basarak veya MARATON yazıp 6666’ya SMS göndererek kampanya şifrelerini alabilirler. Şifre alan aboneler şifreyi ödeme esnasında Dem Karaköy satış görevlisine söyleyerek ve şifre kontrolü başarılı olduğu takdirde kampanyadan faydalanabilir. Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Şifreler tek kullanımlıktır. Kampanya kontenjanlarla sınırlıdır. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Dem Karaköy ve Vodafone'da saklıdır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez ve kampanya ürünleri stoklarla sınırlıdır.

Bu kampanya 14-15 Kasım 2015 tarihlerinde Ops Cafe’de geçerlidir. Kampanya dahilinde Vodafone aboneleri “1 kahve alana 1 kahve bedava” teklifinden faydalanabilir. Vodafone aboneleri, Avantaj Cepte uygulaması üzerinde yer alan “Ops Cafe’de 1+1 Kahve Fırsatı” kampanya sayfasında bulunan “Kampanyaya Katıl” tuşuna basarak veya MARATON yazıp 6666’ya SMS göndererek kampanya şifrelerini alabilirler. Şifre alan aboneler şifreyi ödeme esnasında Ops Cafe satış görevlisine söyleyerek ve şifre kontrolü başarılı olduğu takdirde kampanyadan faydalanabilir. Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Şifreler tek kullanımlıktır. Kampanya kontenjanlarla sınırlıdır. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Ops Cafe ve Vodafone'da saklıdır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez ve kampanya ürünleri stoklarla sınırlıdır.

Bu kampanya 14-15 Kasım 2015 tarihlerinde Ops Passage’da geçerlidir. Kampanya dahilinde Vodafone aboneleri “1 kahve alana 1 kahve bedava” teklifinden faydalanabilir. Vodafone aboneleri, Avantaj Cepte uygulaması üzerinde yer alan “Ops Passage’da 1+1 Kahve Fırsatı” kampanya sayfasında bulunan “Kampanyaya Katıl” tuşuna basarak veya MARATON yazıp 6666’ya SMS göndererek kampanya şifrelerini alabilirler. Şifre alan aboneler şifreyi ödeme esnasında Ops Passage satış görevlisine söyleyerek ve şifre kontrolü başarılı olduğu takdirde kampanyadan faydalanabilir. Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Şifreler tek kullanımlıktır. Kampanya kontenjanlarla sınırlıdır. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Ops Passage ve Vodafone'da saklıdır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez ve kampanya ürünleri stoklarla sınırlıdır.

Bu kampanya 14-15 Kasım 2015 tarihlerinde Unter’de geçerlidir. Kampanya dahilinde Vodafone aboneleri “1 kahve alana 1 kahve bedava” teklifinden faydalanabilir. Vodafone aboneleri, Avantaj Cepte uygulaması üzerinde yer alan “Unter’de 1+1 Kahve Fırsatı” kampanya sayfasında bulunan “Kampanyaya Katıl” tuşuna basarak veya MARATON yazıp 6666’ya SMS göndererek kampanya şifrelerini alabilirler. Şifre alan aboneler şifreyi ödeme esnasında Unter satış görevlisine söyleyerek ve şifre kontrolü başarılı olduğu takdirde kampanyadan faydalanabilir. Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Şifreler tek kullanımlıktır. Kampanya kontenjanlarla sınırlıdır. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Unter ve Vodafone'da saklıdır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez ve kampanya ürünleri stoklarla sınırlıdır.

Bu kampanya 14-15 Kasım 2015 tarihlerinde Colonie’de geçerlidir. Kampanya dahilinde Vodafone aboneleri “1 kahve alana 1 kahve bedava” teklifinden faydalanabilir. Vodafone aboneleri, Avantaj Cepte uygulaması üzerinde yer alan “Colonie’de 1+1 Kahve Fırsatı” kampanya sayfasında bulunan “Kampanyaya Katıl” tuşuna basarak veya MARATON yazıp 6666’ya SMS göndererek kampanya şifrelerini alabilirler. Şifre alan aboneler şifreyi ödeme esnasında Colonie satış görevlisine söyleyerek ve şifre kontrolü başarılı olduğu takdirde kampanyadan faydalanabilir. Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Şifreler tek kullanımlıktır. Kampanya kontenjanlarla sınırlıdır. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Colonie ve Vodafone'da saklıdır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez ve kampanya ürünleri stoklarla sınırlıdır.

Bu kampanya 14-15 Kasım 2015 tarihlerinde Karabatak’ta geçerlidir. Kampanya dahilinde Vodafone aboneleri “1 kahve alana 1 kahve bedava” teklifinden faydalanabilir. Vodafone aboneleri, Avantaj Cepte uygulaması üzerinde yer alan “Karabatak’ta 1+1 Kahve Fırsatı” kampanya sayfasında bulunan “Kampanyaya Katıl” tuşuna basarak veya MARATON yazıp 6666’ya SMS göndererek kampanya şifrelerini alabilirler. Şifre alan aboneler şifreyi ödeme esnasında Karabatak satış görevlisine söyleyerek ve şifre kontrolü başarılı olduğu takdirde kampanyadan faydalanabilir. Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Şifreler tek kullanımlıktır. Kampanya kontenjanlarla sınırlıdır. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Karabatak ve Vodafone'da saklıdır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez ve kampanya ürünleri stoklarla sınırlıdır.

 • Bananarepublic.com.tr’de 150 TL ve üzeri alışverişlerde 20 TL indirim ve ücretsiz kargo!
Sayfa başına dönmek için

Bu kampanya 30 Haziran 2015 tarihine kadar BananaRepublic.com.tr sitesinde geçerlidir. Kampanya dahilinde Vodafone abonesi Avantaj Cepte kullanıcıları 150 TL ve üzeri alışverişlerde 20 TL indirim ve ücretsiz kargodan faydalanabileceklerdir. Vodafone aboneleri, kampanyaya katılmak için Avantaj Cepte mobil uygulaması üzerinden yer alan “BananaRepublic.com.tr 'de 20 TL indirim ve ücretsiz kargo” sayfasında bulunan “Kampanyaya Katıl” tuşuna basarak kampanya şifrelerini alabileceklerdir. Indirimden faydalanmak için kampanya şifresini alışveriş esnasında ilgili alana girmeleri yeterlidir. Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Fiba Group ve Vodafone'da saklıdır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez ve kampanya ürünleri stoklarla sınırlıdır.

 • UBER’le ilk yolcuğunuz 50 TL’ye kadar ücretsiz!
Sayfa başına dönmek için

Bu kampanya 30 Haziran 2015 tarihine kadar Uber mobil uygulamasında geçerlidir. Kampanya dahilinde Vodafone abonesi Avantaj Cepte kullanıcılarına özel verilen kodla Uber mobil uygulamasına kaydolduktan sonra 50 TL’ye kadar, taksi haricindeki yapacakları ilk yolculukları ücretsiz olacak. Vodafone aboneleri, kampanyaya katılmak için Avantaj Cepte uygulaması üzerinde yer alan “Uber’le ilk yolculuk bedava” kampanya sayfasında bulunan “Kampanyaya Katıl” tuşuna basarak kampanya şifrelerini alabileceklerdir. Şifre alan aboneler şifreyi Uber uygulamasında kayıt esnasında ilgili alana girerek indirimden faydalanabilir. Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Şifreler tek kullanımlıktır ve kampanya süresince fırsattan 1 kez yararlanılabilir. Kampanya kontenjanlarla sınırlıdır. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Uber’de ve Vodafone'da saklıdır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez ve kampanya ürünleri stoklarla sınırlıdır.

 • Lilakutu.com'da %20 indirim ve 30 TL üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz!
Sayfa başına dönmek için

Bu kampanya 31 Mayıs 2015 tarihine kadar www.lilakutu.com alışveriş sitesinde geçerlidir. Kampanya dahilinde Vodafone Avantaj Cepte kullanıcıları, %20 indirim ve 30 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargodan faydalanacaklar. Vodafone aboneleri, kampanyaya katılmak için Avantaj Cepte uygulaması üzerinde yer alan “Lilakutu.com’da %20 indirim ve ücretsiz kargo” kampanya sayfasında bulunan “Kampanyaya Katıl” tuşuna basarak kampanya şifrelerini alabilirler. Indirimden faydalanmak için şifreyi lilakutu.com’da ilgili alana girmeleri yeterlidir. Kampanya şifreleri tek kullanımlıktır. Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma Lilakutu.com’da ve Vodafone'da saklıdır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez ve kampanya ürünleri stoklarla sınırlıdır.

http://www.lilakutu.com/

 • Anneler Günü kategorisinde %30 indirim!
Sayfa başına dönmek için

Kampanya 1 Haziran 2015 tarihine kadar geçerlidir. İndirim kodu Lezzetlibuket.com üzerinde yer alan Anneler Günü Hediyesi kategorisindeki ürünlerde %30 indirim sağlar. Lezzetlibuket.com’da bulunan diğer kampanya (haftanın indirimli ürünler vs.) ve indirim çekleri ile birleştirilemez. Her sipariş için bir (1) fırsat kodu kullanılabilir. Bu indirim sadece ürünler için geçerlidir, kargo ve ekstra gönderim maliyetlerini kapsamaz. Lezzetli Buket şubesi bulunan illere teslimat özel soğutmalı araçlar ile yapılacaktır (İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Kocaeli, Kırşehir, Malatya, Sakarya, Kayseri, Eskişehir, Mersin). Lezzetli Buket şubesi olmayan iller için ise teslimat anlaşmalı kargo şirketi ile yapılmaktadır. Özel günlerde yaşanacak yoğunluğa göre ürünleri bir kısmı yada tamamı siparişe kapatılabilir. Vodafone aboneleri, kampanyaya katılmak için Avantaj Cepte uygulaması üzerinde yer alan “Lezzetlibuket.com’da %30 indirim” kampanya sayfasında bulunan “Kampanyaya Katıl” tuşuna basarak kampanya şifrelerini alabilirler. Şifreyi lezzetlibuket.com sitesinde alışveriş esnasında ilgili alana girerek kampanyadan faydanalabilir. Kampanya şifreleri tek kullanımlıktır. Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı LezzetliBuket'de ve Vodafone'da saklıdır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez ve kampanya ürünleri stoklarla sınırlıdır.

www.lezzetlibuket.com

 • Pratikchef.com.tr’de %30 indirim!
Sayfa başına dönmek için

Bu kampanya 30 Nisan 2015 tarihine kadar pratikchef.com.tr ‘de geçerlidir. Kampanya dahilinde Vodafone Avantaj Cepte kullanıcılarına özel tüm ürünlerde geçerli ilk siparişte %30, sonraki siparişlerde %10 indirimden faydalanabileceklerdir. Vodafone aboneleri, kampanyaya katılmak için Avantaj Cepte uygulaması üzerinde yer alan “Pratikchef.com.tr’de %30 indirim” kampanya sayfasında bulunan “Kampanyaya Katıl” tuşuna basarak kampanya şifrelerini alabileceklerdir. Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı pratikchef.com.tr ' de ve Vodafone'da saklıdır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez ve kampanya ürünleri stoklarla sınırlıdır.

 • Tüm ürünlerde %20 indirim
Sayfa başına dönmek için

Bu kampanya 30 Nisan 2015 tarihine kadar www.bebizo.com ’da geçerlidir. Kampanya dahilinde Vodafone Avantaj Cepte kullanıcılarına özel tüm ürünlerde geçerli %20 indirimden faydalanabileceklerdir. Vodafone aboneleri, kampanyaya katılmak için Avantaj Cepte uygulaması üzerinde yer alan “bebizo.com'da %20 indirim” kampanya sayfasında bulunan “Kampanyaya Katıl” tuşuna basarak kampanya şifrelerini alabileceklerdir. Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkıwww.bebizo.com ’da ve Vodafone'da saklıdır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez ve kampanya ürünleri stoklarla sınırlıdır.

bebizo.com/

 • 1 bilet alana 1 bilet HEDİYE
Sayfa başına dönmek için

Avantaj Cepte Sinema kampanyası 31 Ağustos 2015 tarihine kadar pazartesi ve perşembe günleri “Bir Bilet Alana Bir Bilet Hediye Sinema Kampanyasına” dahil olan şehirlerde ve anlaşmalı sinemalarda geçerlidir. Anlaşmalı sinema listesi http://vodafonefreezone.com/sinema sitesinde yer almaktadır. Kampanyadan Avantaj Cepte uygulamasına üye olan aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Kampanya kapsamında kampanya günlerinde anlaşmalı sinemalardaki tüm salon, film ve seanslarda, söz konusu film ve seans için anlaşmalı sinema tarafından açıklanan ücret karşılığında bir bilet satın aldığınızda, ikinci bilet anında ücretsiz olarak verilecektir.

İlk ve orta öğretim sömestr, Resmi Tatil ve Bayram günlerinde kampanya geçerli değildir. Arefe günleri gibi yarım günlük resmi tatillerde ise kampanya aynı koşullarda uygulanmaya devam etmektedir. Kampanyadan yararlanmak için Vodafone Avantaj Cepte uygulaması üzerindeki “1 Sinema Bileti Alana 1 Sinema Bileti Bedava” kampanya detay sayfasında yer alan “Kampanyaya Katıl” tuşuna basarak kampanya katılım şifresi almanız gerekmektedir. Kampanya katılım şifrenizi ve cep telefonu numaranızı, kampanya günlerinde anlaşmalı sinemalardaki gişelerde bulunan POS cihazlarına girip kampanyadan faydalanabilirsiniz. Kampanya dahilinde aldığınız şifreler tek kullanımlıktır, kullanmadığınız şifreler bir hafta sonunda geçerliliğini yitirir. Kampanya onay slibinizi gişe görevlisine vererek 1 sinema bileti ücreti karşılığında 2 sinema bileti alabilirsiniz. Sinema bileti, anlaşmalı sinemaların gişelerindeki mevcut ödeme yöntemleri kullanılarak satın alınabilir. 3D filmlerde gözlük bedeli fiyata dahil değildir, gözlük bedelini bilet fiyatına ek olarak ödemeniz gerekmektedir. Kampanyadan bir kullanıcı 1 gün içinde 1 defa, 1 ay içinde en fazla 2 defa faydalanabilecektir. Kampanyaya katılım azami bilet adedi ile sınırlıdır. Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez. Hizmeti sağlayacak partinin hizmeti sağlaması sırasında doğabilecek olumsuz durumlardan Vodafone sorumlu değildir.

 • Cep Cüzdan’la Kamupanya’da %60’a varan indirim!
Sayfa başına dönmek için

Cep Cüzdan ile ödeyin, Kamupanya.com’da %60’a varan indirim kazanın! 2 Mayıs 2015’e kadar www.kamupanya.com ’da Vodafone Cep Cüzdan’a özel kategori altından Vodafone Cep Cüzdan ile yapacağınız alışverişlerde %60’a varan indirimler kazanabilirsiniz! Üstelik, Vodafone Cep Cüzdan ile alışveriş yaparken e-ticaret sitesine kredi kartı bilginizi vermeniz gerekmez; ödeme esnasında beliren QR kodu Vodafone Cep Cüzdan’ınınız üzerinden okutmanız yeterlidir.

 • AyakkabiDunyasi.com.tr
Sayfa başına dönmek için

Bu kampanya 2 Nisan 2015 tarihine kadar http://www.ayakkabidunyasi.com.tr’de geçerlidir. Kampanya dahilinde Vodafone abonesi Avantaj Cepte kullanıcıları 100 TL ve üzeri alışverişlerinde %20 indirim hakkı kazanır. Kampanya indirimli ürünlerde geçerli değildir. Vodafone aboneleri, kampanyaya katılmak için Avantaj Cepte uygulaması üzerinde yer alan “ayakkabidunyasi.com.tr’de %20 indirim” kampanya sayfasında bulunan “Kampanyaya Katıl” tuşuna basarak kampanya şifrelerini alabileceklerdir. Şifre alan aboneler şifreyi alışveriş esnasında http://www.ayakkabidunyasi.com.tr/’de ödeme sayfasında indirim kodu alanına girerek indirimden faydalanabilir. Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Şifreler tek kullanımlıktır. Kampanya kontenjanlarla sınırlıdır. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı http://www.ayakkabidunyasi.com.tr’de ve Vodafone'da saklıdır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez ve kampanya ürünleri stoklarla sınırlıdır.

www.ayakkabidunyasi.com.tr/

 • 1 seviye alana 1 bedava
Sayfa başına dönmek için

Bu kampanya 31 Mart 2015 tarihine kadar kampanyaya katılan illerde bulunan Amerikan Kültür dil okullarında geçerlidir. Kampanya dahilinde Vodafone Avantaj Cepte kullanıcılarını, 1 seviye alana 1 seviye bedava kampanyasından faydalanabileceklerdir. Vodafone aboneleri, kampanyaya katılmak için Avantaj Cepte uygulaması üzerinde yer alan “Ingilizce kursunda 1 alana bir bedava” kampanya sayfasında bulunan “Kampanyaya Katıl” tuşuna basarak kampanya şifrelerini alabilirler. Şifreyi Amerikan Kültür dil okullarında kayıt aşamasında satış görevlisine söylemeleri yeterlidir. Kasada şifre kontrolü yapılır ve başarılı sonuçlandığı takdirde indirim uygulanır. Kampanya şifreleri tek kullanımlıktır. Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Amerikan Kültür’de ve Vodafone'da saklıdır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez ve kampanya ürünleri stoklarla sınırlıdır.

 • 1 seviye alana 1 seviye bedava
Sayfa başına dönmek için

Bu kampanya 31 Mart 2015 tarihine kadar kampanyaya katılan illerde bulunan İngiliz Kültür dil okullarında geçerlidir. Kampanya dahilinde Vodafone Avantaj Cepte kullanıcılarını, 1 seviye alana 1 seviye bedava kampanyasından faydalanabileceklerdir. Vodafone aboneleri, kampanyaya katılmak için Avantaj Cepte uygulaması üzerinde yer alan “Ingilizce kursunda 1 alana bir bedava” kampanya sayfasında bulunan “Kampanyaya Katıl” tuşuna basarak kampanya şifrelerini alabilirler. Şifreyi İngiliz Kültür dil okullarında kayıt aşamasında satış görevlisine söylemeleri yeterlidir. Kasada şifre kontrolü yapılır ve başarılı sonuçlandığı takdirde indirim uygulanır. Kampanya şifreleri tek kullanımlıktır. Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı İngiliz Kültür’de ve Vodafone'da saklıdır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez ve kampanya ürünleri stoklarla sınırlıdır.

 • 1 seviye alana 1 seviye bedava
Sayfa başına dönmek için

Bu kampanya 31 Mart 2015 tarihine kadar British Town dil okullarında geçerlidir. Kampanya dahilinde Vodafone Avantaj Cepte kullanıcılarını, 1 seviye alana 1 seviye bedava kampanyasından faydalanabileceklerdir. Vodafone aboneleri, kampanyaya katılmak için Avantaj Cepte uygulaması üzerinde yer alan “Ingilizce kursunda 1 alana bir bedava” kampanya sayfasında bulunan “Kampanyaya Katıl” tuşuna basarak kampanya şifrelerini alabilirler. Şifreyi British Town, dil okullarında kayıt aşamasında satış görevlisine söylemeleri yeterlidir. Kasada şifre kontrolü yapılır ve başarılı sonuçlandığı takdirde indirim uygulanır. Kampanya şifreleri tek kullanımlıktır. Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı British Town’da ve Vodafone'da saklıdır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez ve kampanya ürünleri stoklarla sınırlıdır.

Bu kampanya 31 Mart 2015 tarihine kadar kampanyaya katılan illerdeki Bemar Kariyer Okullarında geçerlidir. Kampanya dahilinde Vodafone Avantaj Cepte kullanıcılarını, %50 indirimden faydalanabileceklerdir. Vodafone aboneleri, kampanyaya katılmak için Avantaj Cepte uygulaması üzerinde yer alan “Bemar kariyer okullarında %50 indirim” kampanya sayfasında bulunan “Kampanyaya Katıl” tuşuna basarak kampanya şifrelerini alabilirler. Şifreyi Bemar Kariyer Okullarında kayıt aşamasında satış görevlisine söylemeleri yeterlidir. Kasada şifre kontrolü yapılır ve başarılı sonuçlandığı takdirde indirim uygulanır. Kampanya şifreleri tek kullanımlıktır. Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Bemar’da ve Vodafone'da saklıdır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez ve kampanya ürünleri stoklarla sınırlıdır.

 • UBER'le yapacağınız 60 TL'ye kadar ilk yolculuğunuz ücretsiz!
Sayfa başına dönmek için

Bu kampanya 31 Mart 2015 tarihine kadar Uber mobil uygulamasında geçerlidir. Kampanya dahilinde Vodafone abonesi Avantaj Cepte kullanıcılarına özel verilen kodla Uber mobil uygulamasına kaydolduktan sonra 60 TL’ye kadar, taksi haricindeki yapacakları ilk yolculukları ücretsiz olacak. Vodafone aboneleri, kampanyaya katılmak için Avantaj Cepte uygulaması üzerinde yer alan “Uber’le ilk yolculuk bedava” kampanya sayfasında bulunan “Kampanyaya Katıl” tuşuna basarak kampanya şifrelerini alabileceklerdir. Şifre alan aboneler şifreyi Uber uygulamasında kayıt esnasında ilgili alana girerek indirimden faydalanabilir. Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Şifreler tek kullanımlıktır ve kampanya süresince fırsattan 1 kez yararlanılabilir. Kampanya kontenjanlarla sınırlıdır. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Uber’de ve Vodafone'da saklıdır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez ve kampanya ürünleri stoklarla sınırlıdır.

 • Lezzetlibuket.com'da 75 TL üzerindeki tüm ürünlerde %30 indirim!
Sayfa başına dönmek için

•Kampanya 31 Mart 2015 tarihine kadar geçerlidir.
•İndirim kodu 75TL ve üzeri Lezzetlibuket.com ürünlerinde %30 indirim sağlar.
•8 Mart Dünya Kadınlar Günü kategorisinde de tutarı geçerli ürünlerde kullanabilirsiniz.
•Lezzetlibuket.com’da bulunan diğer kampanya (haftanın indirimli ürünler vs.) ve indirim çekleri ile birleştirilemez.
•Her sipariş için bir (1) fırsat kodu kullanılabilir. Bu indirim sadece ürünler için geçerlidir, kargo ve ekstra gönderim maliyetlerini kapsamaz.
•Lezzetli Buket şubesi bulunan illere teslimat özel soğutmalı araçlar ile yapılacaktır (İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Kocaeli, Kırşehir, Malatya, Sakarya, Kayseri, Eskişehir, Mersin, Trabzon).
•Lezzetli Buket şubesi olmayan iller için ise teslimat anlaşmalı kargo şirketi ile yapılmaktadır. Kargo ile gönderilen ürünleri görmek için tıklayınız.
•Özel günlerde yaşanacak yoğunluğa göre ürünleri bir kısmı yada tamamı siparişe kapatılabilir.
•Vodafone aboneleri, kampanyaya katılmak için Avantaj Cepte uygulaması üzerinde yer alan “Lezzetlibuket.com’da %30 indirim” kampanya sayfasında bulunan “Kampanyaya Katıl” tuşuna basarak kampanya şifrelerini alabilirler.
•Şifreyi lezzetlibuket.com sitesinde alışveriş esnasında indirim kodu alanına girerek kampanyadan faydanalabilir.
•Kampanya şifreleri tek kullanımlıktır.
•Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir.
•Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir.
•Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı LezzetliBuket'de ve Vodafone'da saklıdır.
•Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez ve kampanya ürünleri stoklarla sınırlıdır.

lezzetlibuket.com

 • SPX Card Avantajları
Sayfa başına dönmek için

SPX Card ile SPX Mağazalarında Avantajlı alışveriş fırsatını kaçırmayın. SPX Card'la SPX mağazalarında tek seferde veya son 14 ay içinde yaptığınız alışverişlerinizin toplamı 2.500 TL’yi geçtiği anda %8, toplam tutar 5.000 TL’yi geçtiği takdirde %12 indirim kazanacaksınız. SPX Card indirimleri kampanyalı veya indirimli ürünler üzerinde geçerli değildir.

"Kampanyaya Katıl" tuşuna basıp oluşan barkodu / kart numarasını kasa görevlisine göstererek avantajlardan faydalanabilirsiniz.

Avantaj Cepte uygulaması üzerinde bulunan SPX Card'ı aktive eden kullanıcılar SPX mağazalarında SPX Card'ın sunduğu avantajlardan faydalanabileceklerdir. Kartlarım bölümünde yer alan SPX Card görseline tıklandığında oluşan barkodun ya da kart numarasının fiş kesilmeden önce kasa görevlisine gösterilmesi gerekmektedir. SPX Card'la SPX mağazalarında tek seferde veya son 14 ay içinde yaptığınız alışverişlerinizin toplamı 2500 TL’yi geçtiği anda %8, toplam tutar 5000 TL’yi geçtiği takdirde %12 indirim verilecektir. SPX Card indirimleri kampanyalı veya indirimli ürünler üzerinde geçerli değildir. SPX Card avantajlarından müşterileri faydalandırma sorumluluğu SPX firmasına aittir. 01.01.2015 tarihine kadar geçerlidir.

 • Saglikliyemek.co'da 2 kişilik menü 14.90TL
Sayfa başına dönmek için

Bu kampanya 02 Şubat - 31 Mart 2015 tarihileri arasnda geçerlidir. Kampanya dahilinde Vodafone üyelerine, Saglikliyemek.co’da 2 kişilik menu 14.90 TL’ye sunulacaktır. 1 kişilik menu içerisinde; çorba, tercih edilen ana yemek, yardımcı yemek, salata çeşitleri, ekmek, çatal kaşık ve peçete bulunacaktır. Şifrelerini alan Vodafone aboneleri, Saglikliyemekco websitesinde siparişleriyle birlikte şifrelerini ilgili alana girerek indirimden faydalanabilirler. Vodafone tarifesindeki  aktif aboneler  günde 1 kez indirimden yararlanabilirler.Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Kampanya kontenjanlarla sınırlıdır..Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Saglikliyemek.co ve Vodafone'da saklıdır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez.