Avantaj Cepte

Yükleniyor

Vodafone’lulara özel indirimler Avantaj Cepte uygulamasında
Vodafone Avantaj Cepte uygulaması sayesinde markaların size özel avantajlarından hem anında haberdar olur, hem de anında kullanırsınız.


Üstelik uygulamanın içinde var olan marka kartlarından da faydalanabilir, kartları cüzdanınızda taşımak zorunda kalmazsınız.


Üstelik anlaşmalı mağaza kartlarını yanınızda taşımaya gerek olmadan uygulama üzerinden tek hareketle avantajlardan kolayca yararlanırsınız.

Avantajlar

1 bilet alana 1 bilet HEDİYE
UBER'le yapacağınız 60 TL'ye kadar ilk yolculuğunuz ücretsiz!
Araç kiralamada %30 indirim ve dönemsel fırsatlar
Yemeksepeti’nde %50’ye varan indirimler
Lezzetlibuket.com'da 75 TL üzerindeki tüm ürünlerde %30 indirim!
Sosyopix.com - %20 indirim
Webshoptr.com’da 30 TL indirim
Hayatbu.com’da tüm ürünlerde %15 indirim
Pratikchef.com.tr’de %30 indirim!
Bebizo.com - %20 indirim
Lilakutu.com'da %20 indirim ve alışverişlerde kargo ücretsiz!
Saglikliyemek.co'da 2 kişilik menü 14.90TL
AyakkabiDunyasi.com.tr’de 100TL ve üzeri alışverişte %20 indirim!
Speak Up İngilizce Dil Eğitim Merkezinde %65 BURS fırsatı!
Sarar Kart Avantajları
SPX Card
Zen Card
Cep Cüzdan’la Kamupanya’da %60’a varan indirim!

Nasıl İndiririm ?

Avantaj Cepte uygulaması IOS ve android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda kullanılabilen bir uygulamadır.

Avantaj Cepte uygulamasını yüklemek için ; AVANTAJ yazıp 6666'ya ücretsiz SMS gönderebilir ya da barkodu okutabilirsiniz .

Apple iPhone ve iPad için tıklayın:
Android telefonlar ve tabletler için tıklayın:

Esaslar

 • Saglikliyemek.co'da 2 kişilik menü 14.90TL
Sayfa başına dönmek için

Bu kampanya 02 Şubat - 31 Mart 2015 tarihileri arasnda geçerlidir. Kampanya dahilinde Vodafone üyelerine, Saglikliyemek.co’da 2 kişilik menu 14.90 TL’ye sunulacaktır. 1 kişilik menu içerisinde; çorba, tercih edilen ana yemek, yardımcı yemek, salata çeşitleri, ekmek, çatal kaşık ve peçete bulunacaktır. Şifrelerini alan Vodafone aboneleri, Saglikliyemekco websitesinde siparişleriyle birlikte şifrelerini ilgili alana girerek indirimden faydalanabilirler. Vodafone tarifesindeki  aktif aboneler  günde 1 kez indirimden yararlanabilirler.Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Kampanya kontenjanlarla sınırlıdır..Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Saglikliyemek.co ve Vodafone'da saklıdır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez.

 • Speak Up İngilizce Dil Eğitim Merkezinde %65 BURS fırsatı!
Sayfa başına dönmek için

Bu kampanya 31 Aralık 2015 tarihine kadar Speak Uk ingilizce dil okullarında geçerlidir. Kampanya dahilinde Vodafone Avantaj Cepte kullanıcıları, %65 burs hakkı kazanacaklar. Vodafone aboneleri, kampanyaya katılmak için Avantaj Cepte uygulaması üzerinde yer alan “Speak Up Ingilizce dil okullarında %65 burs” kampanya sayfasında bulunan “Kampanyaya Katıl” tuşuna basarak kampanya şifrelerini alabilirler. Şifreyi Speak Up Dil Okullarında kayıt aşamasında satış görevlisine söylemeleri yeterlidir. Kasada şifre kontrolü yapılır ve başarılı sonuçlandığı takdirde indirim uygulanır. Kampanya şifreleri tek kullanımlıktır. Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Speak Up’da ve Vodafone'da saklıdır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez ve kampanya ürünleri stoklarla sınırlıdır.

 • Lilakutu.com'da %20 indirim ve 30 TL üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz!
Sayfa başına dönmek için

Bu kampanya 31 Mayıs 2015 tarihine kadar www.lilakutu.com alışveriş sitesinde geçerlidir. Kampanya dahilinde Vodafone Avantaj Cepte kullanıcıları, %20 indirim ve 30 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargodan faydalanacaklar. Vodafone aboneleri, kampanyaya katılmak için Avantaj Cepte uygulaması üzerinde yer alan “Lilakutu.com’da %20 indirim ve ücretsiz kargo” kampanya sayfasında bulunan “Kampanyaya Katıl” tuşuna basarak kampanya şifrelerini alabilirler. Indirimden faydalanmak için şifreyi lilakutu.com’da ilgili alana girmeleri yeterlidir. Kampanya şifreleri tek kullanımlıktır. Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma Lilakutu.com’da ve Vodafone'da saklıdır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez ve kampanya ürünleri stoklarla sınırlıdır.

http://www.lilakutu.com/

 • AyakkabiDunyasi.com.tr
Sayfa başına dönmek için

Bu kampanya 2 Nisan 2015 tarihine kadar http://www.ayakkabidunyasi.com.tr’de geçerlidir. Kampanya dahilinde Vodafone abonesi Avantaj Cepte kullanıcıları 100 TL ve üzeri alışverişlerinde %20 indirim hakkı kazanır. Kampanya indirimli ürünlerde geçerli değildir. Vodafone aboneleri, kampanyaya katılmak için Avantaj Cepte uygulaması üzerinde yer alan “ayakkabidunyasi.com.tr’de %20 indirim” kampanya sayfasında bulunan “Kampanyaya Katıl” tuşuna basarak kampanya şifrelerini alabileceklerdir. Şifre alan aboneler şifreyi alışveriş esnasında http://www.ayakkabidunyasi.com.tr/’de ödeme sayfasında indirim kodu alanına girerek indirimden faydalanabilir. Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Şifreler tek kullanımlıktır. Kampanya kontenjanlarla sınırlıdır. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı http://www.ayakkabidunyasi.com.tr’de ve Vodafone'da saklıdır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez ve kampanya ürünleri stoklarla sınırlıdır.

www.ayakkabidunyasi.com.tr/

 • UBER'le yapacağınız 60 TL'ye kadar ilk yolculuğunuz ücretsiz!
Sayfa başına dönmek için

Bu kampanya 31 Mart 2015 tarihine kadar Uber mobil uygulamasında geçerlidir. Kampanya dahilinde Vodafone abonesi Avantaj Cepte kullanıcılarına özel verilen kodla Uber mobil uygulamasına kaydolduktan sonra 60 TL’ye kadar, taksi haricindeki yapacakları ilk yolculukları ücretsiz olacak. Vodafone aboneleri, kampanyaya katılmak için Avantaj Cepte uygulaması üzerinde yer alan “Uber’le ilk yolculuk bedava” kampanya sayfasında bulunan “Kampanyaya Katıl” tuşuna basarak kampanya şifrelerini alabileceklerdir. Şifre alan aboneler şifreyi Uber uygulamasında kayıt esnasında ilgili alana girerek indirimden faydalanabilir. Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Şifreler tek kullanımlıktır ve kampanya süresince fırsattan 1 kez yararlanılabilir. Kampanya kontenjanlarla sınırlıdır. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Uber’de ve Vodafone'da saklıdır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez ve kampanya ürünleri stoklarla sınırlıdır.

 • Cep Cüzdan’la Kamupanya’da %60’a varan indirim!
Sayfa başına dönmek için

Cep Cüzdan ile ödeyin, Kamupanya.com’da %60’a varan indirim kazanın! 2 Mayıs 2015’e kadar www.kamupanya.com ’da Vodafone Cep Cüzdan’a özel kategori altından Vodafone Cep Cüzdan ile yapacağınız alışverişlerde %60’a varan indirimler kazanabilirsiniz! Üstelik, Vodafone Cep Cüzdan ile alışveriş yaparken e-ticaret sitesine kredi kartı bilginizi vermeniz gerekmez; ödeme esnasında beliren QR kodu Vodafone Cep Cüzdan’ınınız üzerinden okutmanız yeterlidir.

 • 1 seviye alana 1 bedava
Sayfa başına dönmek için

Bu kampanya 31 Mart 2015 tarihine kadar kampanyaya katılan illerde bulunan Amerikan Kültür dil okullarında geçerlidir. Kampanya dahilinde Vodafone Avantaj Cepte kullanıcılarını, 1 seviye alana 1 seviye bedava kampanyasından faydalanabileceklerdir. Vodafone aboneleri, kampanyaya katılmak için Avantaj Cepte uygulaması üzerinde yer alan “Ingilizce kursunda 1 alana bir bedava” kampanya sayfasında bulunan “Kampanyaya Katıl” tuşuna basarak kampanya şifrelerini alabilirler. Şifreyi Amerikan Kültür dil okullarında kayıt aşamasında satış görevlisine söylemeleri yeterlidir. Kasada şifre kontrolü yapılır ve başarılı sonuçlandığı takdirde indirim uygulanır. Kampanya şifreleri tek kullanımlıktır. Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Amerikan Kültür’de ve Vodafone'da saklıdır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez ve kampanya ürünleri stoklarla sınırlıdır.

 • 1 seviye alana 1 seviye bedava
Sayfa başına dönmek için

Bu kampanya 31 Mart 2015 tarihine kadar kampanyaya katılan illerde bulunan İngiliz Kültür dil okullarında geçerlidir. Kampanya dahilinde Vodafone Avantaj Cepte kullanıcılarını, 1 seviye alana 1 seviye bedava kampanyasından faydalanabileceklerdir. Vodafone aboneleri, kampanyaya katılmak için Avantaj Cepte uygulaması üzerinde yer alan “Ingilizce kursunda 1 alana bir bedava” kampanya sayfasında bulunan “Kampanyaya Katıl” tuşuna basarak kampanya şifrelerini alabilirler. Şifreyi İngiliz Kültür dil okullarında kayıt aşamasında satış görevlisine söylemeleri yeterlidir. Kasada şifre kontrolü yapılır ve başarılı sonuçlandığı takdirde indirim uygulanır. Kampanya şifreleri tek kullanımlıktır. Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı İngiliz Kültür’de ve Vodafone'da saklıdır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez ve kampanya ürünleri stoklarla sınırlıdır.

 • 1 seviye alana 1 seviye bedava
Sayfa başına dönmek için

Bu kampanya 31 Mart 2015 tarihine kadar British Town dil okullarında geçerlidir. Kampanya dahilinde Vodafone Avantaj Cepte kullanıcılarını, 1 seviye alana 1 seviye bedava kampanyasından faydalanabileceklerdir. Vodafone aboneleri, kampanyaya katılmak için Avantaj Cepte uygulaması üzerinde yer alan “Ingilizce kursunda 1 alana bir bedava” kampanya sayfasında bulunan “Kampanyaya Katıl” tuşuna basarak kampanya şifrelerini alabilirler. Şifreyi British Town, dil okullarında kayıt aşamasında satış görevlisine söylemeleri yeterlidir. Kasada şifre kontrolü yapılır ve başarılı sonuçlandığı takdirde indirim uygulanır. Kampanya şifreleri tek kullanımlıktır. Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı British Town’da ve Vodafone'da saklıdır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez ve kampanya ürünleri stoklarla sınırlıdır.

Bu kampanya 31 Mart 2015 tarihine kadar kampanyaya katılan illerdeki Bemar Kariyer Okullarında geçerlidir. Kampanya dahilinde Vodafone Avantaj Cepte kullanıcılarını, %50 indirimden faydalanabileceklerdir. Vodafone aboneleri, kampanyaya katılmak için Avantaj Cepte uygulaması üzerinde yer alan “Bemar kariyer okullarında %50 indirim” kampanya sayfasında bulunan “Kampanyaya Katıl” tuşuna basarak kampanya şifrelerini alabilirler. Şifreyi Bemar Kariyer Okullarında kayıt aşamasında satış görevlisine söylemeleri yeterlidir. Kasada şifre kontrolü yapılır ve başarılı sonuçlandığı takdirde indirim uygulanır. Kampanya şifreleri tek kullanımlıktır. Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Bemar’da ve Vodafone'da saklıdır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez ve kampanya ürünleri stoklarla sınırlıdır.

 • Sosyopix.com’da %20 indirim ve ücretsiz kargo
Sayfa başına dönmek için

Bu kampanya 31 Haziran 2015 tarihine kadar www.sosyopix.com’da geçerlidir. Kampanya dahilinde Vodafone Avantaj Cepte kullanıcıları, kendilerine özel %20 indirim ve ücretiz kargo teklifinden yararlanabilir. Vodafone aboneleri, kampanyaya katılmak için Avantaj Cepte uygulaması üzerinde yer alan “Sosyopix’te %20 indirim” kampanya sayfasında bulunan “Kampanyaya Katıl” tuşuna basarak kampanya şifrelerini alabileceklerdir. Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Sosyopix.com’da ve Vodafone'da saklıdır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez ve kampanya ürünleri stoklarla sınırlıdır.

www.sosyopix.com

 • Tüm ürünlerde %20 indirim
Sayfa başına dönmek için

Bu kampanya 31 Mart 2015 tarihine kadar www.bebizo.com ’da geçerlidir. Kampanya dahilinde Vodafone Avantaj Cepte kullanıcılarına özel tüm ürünlerde geçerli %20 indirimden faydalanabileceklerdir. Vodafone aboneleri, kampanyaya katılmak için Avantaj Cepte uygulaması üzerinde yer alan “bebizo.com'da %20 indirim” kampanya sayfasında bulunan “Kampanyaya Katıl” tuşuna basarak kampanya şifrelerini alabileceklerdir. Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkıwww.bebizo.com ’da ve Vodafone'da saklıdır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez ve kampanya ürünleri stoklarla sınırlıdır.

bebizo.com/

 • Lezzetlibuket.com'da 75 TL üzerindeki tüm ürünlerde %30 indirim!
Sayfa başına dönmek için

•Kampanya 31 Mart 2015 tarihine kadar geçerlidir.
•İndirim kodu 75TL ve üzeri Lezzetlibuket.com ürünlerinde %30 indirim sağlar.
•8 Mart Dünya Kadınlar Günü kategorisinde de tutarı geçerli ürünlerde kullanabilirsiniz.
•Lezzetlibuket.com’da bulunan diğer kampanya (haftanın indirimli ürünler vs.) ve indirim çekleri ile birleştirilemez.
•Her sipariş için bir (1) fırsat kodu kullanılabilir. Bu indirim sadece ürünler için geçerlidir, kargo ve ekstra gönderim maliyetlerini kapsamaz.
•Lezzetli Buket şubesi bulunan illere teslimat özel soğutmalı araçlar ile yapılacaktır (İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Kocaeli, Kırşehir, Malatya, Sakarya, Kayseri, Eskişehir, Mersin, Trabzon).
•Lezzetli Buket şubesi olmayan iller için ise teslimat anlaşmalı kargo şirketi ile yapılmaktadır. Kargo ile gönderilen ürünleri görmek için tıklayınız.
•Özel günlerde yaşanacak yoğunluğa göre ürünleri bir kısmı yada tamamı siparişe kapatılabilir.
•Vodafone aboneleri, kampanyaya katılmak için Avantaj Cepte uygulaması üzerinde yer alan “Lezzetlibuket.com’da %30 indirim” kampanya sayfasında bulunan “Kampanyaya Katıl” tuşuna basarak kampanya şifrelerini alabilirler.
•Şifreyi lezzetlibuket.com sitesinde alışveriş esnasında indirim kodu alanına girerek kampanyadan faydanalabilir.
•Kampanya şifreleri tek kullanımlıktır.
•Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir.
•Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir.
•Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı LezzetliBuket'de ve Vodafone'da saklıdır.
•Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez ve kampanya ürünleri stoklarla sınırlıdır.

lezzetlibuket.com

 • 1 oyun alana 1 oyun + popcorn hediye
Sayfa başına dönmek için

Bu kampanya 30 Haziran 2015 tarihine kadar tüm Atlantis Bowling salonlarında Pazartesi ve Perşembe günleri geçerlidir. Kampanya dahilinde 1 oyun satın alan Vodafone Avantaj Cepte kullanıcıları, 1 adet hediye bowling oyunu ve popcorn’a hak kazanacak. Vodafone aboneleri, kampanyaya katılmak için Avanataj Cepte uygulaması üzerinde yer alan “Atlantis Bowling’de 1 oyun alana 1 oyun + popcorn hediye” kampanya sayfasında bulunan “Kampanyaya Katıl” tuşuna basarak kampanya şifrelerini alabilirler. Şifreyi Atlantis Bowling kasa görevlisine söylemeleri yeterlidir. Kasada şifre kontrolü yapılır ve başarılı sonuçlandığı takdirde indirim uygulanır. Kampanya şifreleri tek kullanımlıktır. Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Atlantis Bowling’de ve Vodafone'da saklıdır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez ve kampanya ürünleri stoklarla sınırlıdır. Özel günlerde ve resmi tatillerde geçerli değildir.

 • Webshoptr.com’da 30 TL indirim
Sayfa başına dönmek için

Bu kampanya 30 Haziran 2015 tarihine kadar www.webshoptr.com ’da geçerlidir. Kampanya dahilinde Vodafone Avantaj Cepte kullanıcıları 30 TL indirimden faydalanabileceklerdir. Vodafone aboneleri, kampanyaya katılmak için Avantaj Cepte uygulaması üzerinde yer alan “webshoptr.com’da 30 TL indirim” kampanya sayfasında bulunan “Kampanyaya Katıl” tuşuna basarak kampanya şifrelerini alabileceklerdir. İndirimden faydalanmak için çıkan şifreyi www.webshoptr.com'da sepet sayfasında yer alan promosyon kodu alanına girilmesi gerekmektedir. Şifreler tek kullanımlıktır.Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı www.webshoptr.com ’da ve Vodafone'da saklıdır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez ve kampanya ürünleri stoklarla sınırlıdır.

www.webshoptr.com

 • Pratikchef.com.tr’de %30 indirim!
Sayfa başına dönmek için

Bu kampanya 30 Nisan 2015 tarihine kadar pratikchef.com.tr ‘de geçerlidir. Kampanya dahilinde Vodafone Avantaj Cepte kullanıcılarına özel tüm ürünlerde geçerli ilk siparişte %30, sonraki siparişlerde %10 indirimden faydalanabileceklerdir. Vodafone aboneleri, kampanyaya katılmak için Avantaj Cepte uygulaması üzerinde yer alan “Pratikchef.com.tr’de %30 indirim” kampanya sayfasında bulunan “Kampanyaya Katıl” tuşuna basarak kampanya şifrelerini alabileceklerdir. Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı pratikchef.com.tr ' de ve Vodafone'da saklıdır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez ve kampanya ürünleri stoklarla sınırlıdır.

 • Hayatbu.com’da tüm ürünlerde %15 indirim
Sayfa başına dönmek için

Bu kampanya 30 Haziran 2015 tarihine kadar hayatbu.com ’da tüm ürünlerde geçerlidir. Kampanya dahilinde Vodafone Avantaj Cepte kullanıcıları % 15 indirimden faydalanabileceklerdir. Vodafone aboneleri, kampanyaya katılmak için Avantaj Cepte uygulaması üzerinde yer alan “Hayatbu.com’da % 15 indirim” kampanya sayfasında bulunan “Kampanyaya Katıl” tuşuna basarak kampanya şifrelerini alabileceklerdir.Şifreler tek kullanımlıktır.Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı hayatbu.com ’da ve Vodafone'da saklıdır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez ve kampanya ürünleri stoklarla sınırlıdır.

 • Nero Kart’la 9 kahve alana 1 kahve hediye
Sayfa başına dönmek için

Hediye kahve kazanan uygulama kullanıcıları, uygulama üzerindeki Caffe Nero Kart’a ve açılan pencerede Damga bölümüne basıp oluşan QR kodunu Barista’ya göstererek hediye kahvelerini alabilirler. Avantaj Cepte uygulaması üzerinde Nero Kart aktivasyonunu gerçekleştirmiş uygulama kullanıcılarına, Caffe Nero şubelerinde baristaların hazırladığı sıcak/soğuk içecek alışverişlerinde her 9 içecek alışverişine karşılık 1 içecek hediye edilecektir. Uygulama kullanıcıları, uygulama üzerindeki Caffe Nero Kart’a ve açılan pencerede Damga bölümüne basıp oluşan QR kodunu fiş kesilmeden önce Barista’ya göstererek kasa sistemine okutacaklardır. Ödeme tamamlandıktan sonra bu satın almaya dair damga “Nero Kart” bölümünde gösterilecektir. Bu kampanya diğer kampanyalar ile birleştirilemez. Kampanyaya katılım kontenjanlarla sınırlıdır. Kampanyalardan sadece Avantaj Cepte uygulamasını cep telefonlarına yükleyen ve kayıt olan aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik, kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir.

 • Tekzen mağazalarında Zen Card Avantajları!
Sayfa başına dönmek için

Avantaj Cepte uygulaması üzerinde bulunan Tekzen Card'ı aktive eden kullanıcılar Tekzen mağazalarında Tekzen Card'ın sunduğu avantajlardan faydalanabileceklerdir.

Kartlarım bölümünde yer alan Tekzen Card görseline tıklandığında oluşan barkodun / kart numarasının fiş kesilmeden önce kasa görevlisi tarafından barkod okuyucuyla taranması / kasa görevlisine gösterilmesi gerekmektedir.

Tekzen Cart avantajlarından müşterileri faydalandırma sorumluluğu Tekzen firmasına aittir.

31.06.2015 tarihine kadar geçerlidir.

 • 1 bilet alana 1 bilet HEDİYE
Sayfa başına dönmek için

Avantaj Cepte Sinema kampanyası 31 Mayıs 2015 tarihine kadar pazartesi ve perşembe günleri “Bir Bilet Alana Bir Bilet Hediye Sinema Kampanyasına” dahil olan şehirlerde ve anlaşmalı sinemalarda geçerlidir. Anlaşmalı sinema listesi http://vodafonefreezone.com/sinema sitesinde yer almaktadır. Kampanyadan Avantaj Cepte uygulamasına üye olan aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Kampanya kapsamında kampanya günlerinde anlaşmalı sinemalardaki tüm salon, film ve seanslarda, söz konusu film ve seans için anlaşmalı sinema tarafından açıklanan ücret karşılığında bir bilet satın aldığınızda, ikinci bilet anında ücretsiz olarak verilecektir.

İlk ve orta öğretim sömestr, Resmi Tatil ve Bayram günlerinde kampanya geçerli değildir. Arefe günleri gibi yarım günlük resmi tatillerde ise kampanya aynı koşullarda uygulanmaya devam etmektedir. Kampanyadan yararlanmak için Vodafone Avantaj Cepte uygulaması üzerindeki “1 Sinema Bileti Alana 1 Sinema Bileti Bedava” kampanya detay sayfasında yer alan “Kampanyaya Katıl” tuşuna basarak kampanya katılım şifresi almanız gerekmektedir. Kampanya katılım şifrenizi ve cep telefonu numaranızı, kampanya günlerinde anlaşmalı sinemalardaki gişelerde bulunan POS cihazlarına girip kampanyadan faydalanabilirsiniz. Kampanya dahilinde aldığınız şifreler tek kullanımlıktır, kullanmadığınız şifreler bir hafta sonunda geçerliliğini yitirir. Kampanya onay slibinizi gişe görevlisine vererek 1 sinema bileti ücreti karşılığında 2 sinema bileti alabilirsiniz. Sinema bileti, anlaşmalı sinemaların gişelerindeki mevcut ödeme yöntemleri kullanılarak satın alınabilir. 3D filmlerde gözlük bedeli fiyata dahil değildir, gözlük bedelini bilet fiyatına ek olarak ödemeniz gerekmektedir. Kampanyadan bir kullanıcı 1 gün içinde 1 defa, 1 ay içinde en fazla 2 defa faydalanabilecektir. Kampanyaya katılım azami bilet adedi ile sınırlıdır. Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez. Hizmeti sağlayacak partinin hizmeti sağlaması sırasında doğabilecek olumsuz durumlardan Vodafone sorumlu değildir.

 • SPX Card Avantajları
Sayfa başına dönmek için

SPX Card ile SPX Mağazalarında Avantajlı alışveriş fırsatını kaçırmayın. SPX Card'la SPX mağazalarında tek seferde veya son 14 ay içinde yaptığınız alışverişlerinizin toplamı 2.500 TL’yi geçtiği anda %8, toplam tutar 5.000 TL’yi geçtiği takdirde %12 indirim kazanacaksınız. SPX Card indirimleri kampanyalı veya indirimli ürünler üzerinde geçerli değildir.

"Kampanyaya Katıl" tuşuna basıp oluşan barkodu / kart numarasını kasa görevlisine göstererek avantajlardan faydalanabilirsiniz.

Avantaj Cepte uygulaması üzerinde bulunan SPX Card'ı aktive eden kullanıcılar SPX mağazalarında SPX Card'ın sunduğu avantajlardan faydalanabileceklerdir. Kartlarım bölümünde yer alan SPX Card görseline tıklandığında oluşan barkodun ya da kart numarasının fiş kesilmeden önce kasa görevlisine gösterilmesi gerekmektedir. SPX Card'la SPX mağazalarında tek seferde veya son 14 ay içinde yaptığınız alışverişlerinizin toplamı 2500 TL’yi geçtiği anda %8, toplam tutar 5000 TL’yi geçtiği takdirde %12 indirim verilecektir. SPX Card indirimleri kampanyalı veya indirimli ürünler üzerinde geçerli değildir. SPX Card avantajlarından müşterileri faydalandırma sorumluluğu SPX firmasına aittir. 01.01.2015 tarihine kadar geçerlidir.

 • Sarar Kart Avantajları
Sayfa başına dönmek için

Sarar Kart ile Sarar Mağazalarında Avantajlı alışveriş fırsatını kaçırmayın. "Kampanyaya Katıl" tuşuna basıp oluşan barkodu / kart numaranızı kasa görevlisine göstererek avantajlardan faydalanabilirsiniz.

Avantaj Cepte uygulaması üzerinde bulunan Sarar Kart'ı aktive eden kullanıcılar Sarar mağazalarında Sarar Kart'ın sunduğu avantajlardan faydalanabileceklerdir. Kartlarım bölümünde yer alan Sarar Kart görseline tıklandığında oluşan barkodun / kart numarasının fiş kesilmeden önce kasa görevlisi tarafından barkod okuyucuyla taranması / kasa görevlisine gösterilmesi gerekmektedir. Sarar Kart avantajlarından müşterileri faydalandırma sorumluluğu Sarar firmasına aittir. 31 Aralık 2014 tarihine kadar geçerlidir.

 • Yemeksepeti’nde %50’ye varan indirimler
Sayfa başına dönmek için

Vodafone’dan yemeksepeti.com’a Özel İndirimli Menüler !
Avantaj Cepte kullanan Vodafone’lular, Türkiye’nin en büyük online sipariş sitesi yemeksepeti.comüzerinden verecekleri Vodafone’lulara Özel Genç Menü siparişlerinde %50’ye varan indirimlerden faydalanma şansı yakalıyor!
Kampanyadan faydalanmak için Kampanyaya Katıl’ a tıklayın, çıkan şifreyi yemeksepeti.com sitesi üzerinden verdiğiniz siparişlerde, Kampanya Kodu soran alana girerek indirimli Genç Menü’lerden yararlanın!
*Genç menüler sadece www.vodafonefreezone.com sitesinde yer alan anlaşmalı restoranlarda mevcuttur.


Kampanya 21 Mart – 31 Ekim 2015 tarihleri arasında geçerlidir.
* Kampanyadan yararlanmak için Vodafone abonesi ve Avantaj Cepte üyesi olmak yeterlidir. Kampanya, yemeksepeti.comüzerinde yer alan, açık restoranlardaki, anlaşmalı menülerde verilecek özel indirimleri kapsamaktadır. Kullanıcılar kampanyadan yararlanmak için Avantaj Cepte uygulaması üzerinde yer alan Yemeksepeti kampanya detay sayfasında bulunan “Kampanyaya Katıl” tuşuna basarak kampanya şifrelerini alabileceklerdir ve şifrelerini yemek siparişi sırasında, yemeksepeti.com üzerinden açılan ekranda girmeleri gerekmektedir. Mobil uygulamada geçerli değildir.
* Kampanyada Avantaj Cepte üzerinden alınan şifreler tek kullanımlıktır.
* Yemeksepeti ve Vodafone Telekomünikasyon A.Ş. kampanyada değişiklik yapma veya kampanyayı bitirme/dondurma hakkını saklı tutar.
* Kampanyadan yemeksepeti.com’dan kaynaklanan her hangi bir sorun nedeniyle yararlanılamaması veya sunulan hizmetteki aksaklık halinde oluşabilecek müşteri mağduriyetlerinden Vodafone A.Ş. sorum değildir. Tüketicilere karşı sorumluluk, Yemeksepeti’ne ve ürün/hizmet tedarikçisine aittir.
* Adil Kullanım: Sunulan hizmetin bireysel ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığı durumlar için Vodafone Türkiye abonenin kullanımını inceleme ve kötü niyetten kuşkulandığı takdirde, aboneyi uyarma, gerekirse hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar.

 • Budget'ta %30 indirim
Sayfa başına dönmek için

* Kampanya 31.12.2015 tarihine kadar T.C. sınırları içinde geçerlidir. * Kampanya kapsamında Budget Araç Kiralama Hizmeti Güncel Liste Fiyatı üzerinden, Vodafone abonelerine özel sabit %30 indirim oranı uygulanacaktır. * Kampanyadan yararlanabilmek için Budget Ofisleri'nde 6666'ya “Budget” yazarak SMS gönderilmesi ya da Avantaj Cepte uygulamasındaki Fırsatı Kullan butonuna basarak şifre alınması ve alınan şifrenin Budget ofis çalışanına bildirilmesi gerekmektedir. * SMS ile gelen katılım şifrenizi,Budget ofisi çalışanına söylemeniz yeterlidir, kampanyanız onaylanacaktır. * Kampanya katılımı için gönderdiğiniz SMS'ler 1 SMS/ 40 kr olarak ücretlendirilir, onay SMS'leri ücretlendirilmemektedir. Hatalı SMS gönderimleriniz 1 SMS/ 40 kr olarak ücretlendirilmektedir. * Kampanya kapsamında katılım için alınan bir şifre ile sadece bir kez, bir araç kiralayabilirsiniz. * Kampanya kapsamında kazanılan indirim hakkı başkasına devredilemez. * Kampanyaya Budget Araç Kiralama Ofisleri'nin açık olduğu her saatte katılabilirsiniz. * Araç kiralamalarında Budget Genel Kirama Bilgileri ve Koşulları geçerlidir. * Kampanya detaylarına, www.budget.com.tr, 444 4 722'den ulaşabilirsiniz.

 • Pırlanta ürünlerde %10, altın ürünlerde %20 indirim
Sayfa başına dönmek için

Bu kampanya 31 Aralık 2014 tarihine kadar Altınbaş mağazalarında geçerlidir. Kampanya dahilinde Vodafone Avantaj Cepte kullanıcıları nakit ve tek çekim alışverişlerde Pırlanta ürünlerde % 20, altın ürünlerde % 10 indirimde fayadalanabilir. Vodafone aboneleri, kampanyaya katılmak için Avantaj Cepte uygulaması üzerinde yer alan “Pırlantada % 20, altında % 10 indirim” kampanya sayfasında bulunan “Kampanyaya Katıl” tuşuna basarak kampanya şifrelerini alabileceklerdir. Tel bilezik, sarrafiye, hram altın, 22 ayar ürünlerde, 1 karat ve üstü tek taş pırlanta içeren ürünlerde geçerli değildi. İndirimli ürünlerde veya özel fiyatla satılan ürünlerde geçerli değildir. Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Altınbaş’ta ve Vodafone'da saklıdır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez ve kampanya ürünleri stoklarla sınırlıdır.

 • Vodafone Cep Sağlık Kampanyası
Sayfa başına dönmek için

Hizmet teşhis ve tedavi amaçlı değildir! Doktorum Danışma Hattı ile Vodafone abonelerinin Artı Sağlık A.Ş. portföyünde yer alan ve tercihleri doğrultusunda seçebilecekleri uygun bir doktor tarafından, sağlık değerlerinin belirli aralıklar ile kontrolü, takibi sağlanır. Bu hizmet ile herhangi bir teşhis konmadan veya tedavi önerilmeden yalnızca gerekli görülen hallerde sağlık kurumlarına yönlendirme yapılarak telefonda yardım ve destek verilir. 11 Ağustos 2014 tarihi itibari ile bu hizmeti Vodafone Avantaj Cepte uygulaması üzerinden Vodafone Red abonelerine 3 ay boyunca ücretsiz sunulacaktır. 3 ayın sonunda servisi kullanmaya devam etmek isteyen aboneler servisten aylık KDV dahil 8 TL ödeyerek yararlanabilecektir. Detaylı bilgi:vodafonecepsaglik.com.tr

 • Süvari’de erkek takım elbise 279,90 TL yerine 179,90 TL
Sayfa başına dönmek için

Bu kampanya 31 Ocak 2015 tarihine kadar Süvari mağazalarında geçerlidir. Kampanya dahilinde Vodafone Avantaj Cepte kullanıcıları belirli takım elbiseleri 279,90 TL yerine 179,90 TL’ye satın alabilecek. Vodafone aboneleri, kampanyaya katılmak için Avantaj Cepte uygulaması üzerinde yer alan “Süvari’de takım elbise 279,90 TL yerine sadece 179,90TL” kampanya sayfasında bulunan “Kampanyaya Katıl” tuşuna basarak kampanya şifrelerini alabileceklerdir. Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Süvari’de ve Vodafone'da saklıdır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez ve kampanya ürünleri stoklarla sınırlıdır.

 • Triko + Gömlek 49,90 TL
Sayfa başına dönmek için

Bu kampanya 28 Şubat 2015 tarihine kadar Süvari mağazalarında geçerlidir. Kampanya dahilinde Vodafone Avantaj Cepte kullanıcıları triko ve gömlek ikilisini 49,90 TL'ye satın alabilecek. Vodafone aboneleri, kampanyaya katılmak için Avantaj Cepte uygulaması üzerinde yer alan “Triko + gömlek 49,90 TL” kampanya sayfasında bulunan “Kampanyaya Katıl” tuşuna basarak kampanya şifrelerini alabileceklerdir. Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Süvari’de ve Vodafone'da saklıdır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez ve kampanya ürünleri stoklarla sınırlıdır.

 • Gold ve Gold.com.tr’de %50’ye varan indirimler
Sayfa başına dönmek için

Bu kapanya 31 Ocak 2015 tarihine kadar www.Gold.com.tr’de ve Türkiye’deki Gold mağazalarında geçerlidir. Kampanya dahilinde Vodafone Avantaj Cepte kullanıcılarını, Avantaj Cepte’ye özel kategorideki ürünlerde % 50’ye varan indirimden faydalanabileceklerdir. Vodafone aboneleri, kampanyaya katılmak için GOLD yazıp 6666’ya SMS göndererek veya Avantaj Cepte uygulaması üzerinde yer alan “Gold’da % 50’ye varan indirim” kampanya sayfasında bulunan “Kampanyaya Katıl” tuşuna basarak kampanya şifrelerini alabilirler. SMS 0,40TL olarak ücretlendirilir. Şifreyi Gold.com.tr’de alışveriş aşamasında bulunan kupon kodu alanına girince Avantaj Cepte’ye özel indirim sepete yansayacaktır. Mağazalarda ise şifreyi kasa görevlisine söylemeleri yeterlidir. Kasada şifre kontrolü yapılır ve başarılı sonuçlanırsa indirim uygulanır. Kampanya şifreleri tek kullanımlıktır. Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Gold'da ve Vodafone'da saklıdır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez ve kampanya ürünleri stoklarla sınırlıdır.

www.Gold.com.tr

 • Berries.com.tr’de %30 indirim
Sayfa başına dönmek için

Bu kampanya 31 Mart 2015 tarihine kadar www.berries.com.tr websitesinde geçerlidir. Kampanya dahilinde Vodafone Avantaj Cepte kullanıcıları 75TL ve üzeri alışverişlerde % 30 indirimden faydalanabilir. Vodafone aboneleri, kampanyaya katılmak için Avantaj Cepte uygulaması üzerinde yer alan “Berries.com.tr’de % 30 indirim” kampanya sayfasında bulunan “Kampanyaya Katıl” tuşuna basarak kampanya şifrelerini alabileceklerdir. Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Berries.com.tr’de ve Vodafone'da saklıdır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez ve kampanya ürünleri stoklarla sınırlıdır.

 • evmanya.com'da ekstra %20 indirim!
Sayfa başına dönmek için

Bu kampanya 01 Eylül – 31 Aralık 2014 tarihleri arasında www.evmanya.com , websitesinde geçerlidir. Kampanya dahilinde Vodafone Avantaj Cepte kullanıcılarına özel bu sayfadaki ürünlerde satış fiyatı üzerinden %20 ekstra indirim sağlanacaktır. Vodafone aboneleri, kampanyaya katılmak için Avantaj Cepte uygulaması üzerinde yer alan‘‘Evmanya.com’da %20 ekstra indirim” kampanya sayfasında bulunan “Kampanyaya Katıl”tuşuna basarak kampanya şifrelerini alabileceklerdir. Kampanyadan faydalanmak için beliren şifreyi www.evmanya.com sitesinde ilgili alana girmeleri yeterlidir. Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilirler. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Evmanya.com’da ve Vodafone'da saklıdır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez.

www.evmanya.com

 • Yurtdışı turlarında 30 euro’ya varan indirimler
Sayfa başına dönmek için

Bu kampanya 31.12.2014 tarihine kadar http://www.jollytur.com web sayfasında ve Jolly Tur acentelerinde geçerlidir. Kampanya dahilinde Vodafone Avantaj Cepte kullanıcılarına seçili yurtdışı turlarında 30 Euro’ya varan indirim sağlanacaktır. Vodafone aboneleri, kampanyaya katılmak için Avantaj Cepte uygulaması üzerinde yer alan "Jolly Tur Avantajları” adlı grubun altındaki kampanya sayfalarında bulunan “Kampanyaya Katıl” tuşuna basarak kampanya şifrelerini alabileceklerdir. Kampanyadan faydalanmak için beliren şifreyi www.jollytur.com 'da ilgili alana girmeleri veya Jolly Tur acentelerinde satış yetkilisine söylemeleri yeterli. Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Jolly Tur ve Vodafone'da saklıdır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez.

www.jollytur.com

 • o-bebek.com’da 30 TL indirim!
Sayfa başına dönmek için

Bu kampanya 25 Ağustos – 31 Aralık 2014 tarihleri arasında o-bebek.com’da geçerlidir. Kampanya dahilinde Vodafone Avantaj Cepte kullanıcılarına özel tüm ürünlerde geçerli 150 TL ve üzeri alışverişlerde anında 30 TL indirimden faydalanabileceklerdir. Vodafone aboneleri, kampanyaya katılmak için Avantaj Cepte uygulaması üzerinde yer alan “o-bebek.com’da 150 TL ve üzeri alışverişlerde anında 30 TL indirim” kampanya sayfasında bulunan “Kampanyaya Katıl” tuşuna basarak kampanya şifrelerini alabileceklerdir. Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı o-bebek.com’da ve Vodafone'da saklıdır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez ve kampanya ürünleri stoklarla sınırlıdır.

 • KFC'de 3 adet Zinger Menü sadece 24,90 TL !
Sayfa başına dönmek için

Bu kampanya 31 Aralık 2014 tarihine kadar havalimanı restoranları haricinde kampanya pos cihazı bulunan tüm KFC restoranlarında ve paket serviste geçerlidir. İşbu kuponlar, Türk Ticaret Kanunu anlamında çek değildir ve paraya çevrilemez. Görselde kullanılan ürünler reklam amaçlı olup, restoranlarda farklılık gösterebilir. Kampanyadan faydalanmak için Vodafone aboneleri Avantaj Cepte uygulaması üzerinde bulunan KFC 3 Zinger Menu kampanyası sayfasından kampanya katıl’a basarak ekrana gelen şifre ile kampanyaya katılabileceklerdir. 3 Zinger Menu 33 TL yerine 24,90 TL olacak (Paket serviste ise 36 TL yerine 24,90TL). Tüm şifreler tek kullanımlıktır. Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. YUM önceden haber vermeden servis alanları, ürünler ve fiyatlarda değişiklik yapma, ürünleri satıştan kaldırma hakkına, YUM veya Vodafone kampanyayı durdurma hakkına sahiptir. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez.

 • Öğretmenler gününe özel %35 indirim
Sayfa başına dönmek için

Bu kampanya 25 Kasım 2014 tarihine kadar www.berriesgift.com websitesinde geçerlidir. Kampanya dahilinde Vodafone Avantaj Cepte kullanıcıları 75TL ve üzeri alışverişlerde % 35 indirimden faydalanabilir. Vodafone aboneleri, kampanyaya katılmak için Avantaj Cepte uygulaması üzerinde yer alan “BerriesGift.com’da % 35 indirim” kampanya sayfasında bulunan “Kampanyaya Katıl” tuşuna basarak kampanya şifrelerini alabileceklerdir. Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı BerriesGift’de ve Vodafone'da saklıdır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez ve kampanya ürünleri stoklarla sınırlıdır.

BerriesGift.com

 • Generali Mini Kasko yaptıranlara 500 TL limitli Kişisel Eşyalar Teminatı HEDİYE!
Sayfa başına dönmek için

Bu kampanya 15 Ağustos – 15 Kasım 2014 tarihleri arasında Generali Acentelerinde, 08505555555 7/24 Sigorta Danışmanlığında ve www.generali.com.tr websitesinde geçerlidir. Kampanya dahilinde Vodafone Avantaj Cepte kullanıcılarına özel 109 TL değerinde Mini Kasko yaptıranlara 500 TL limitli Kişisel Eşyalar Teminatı hediye edilecektir. Vodafone aboneleri, kampanyaya katılmak için Avantaj Cepte uygulaması üzerinde yer alan‘‘Generali’den Mini Kasko alana Kişisel Eşyalar Teminatı hediye” kampanya sayfasında bulunan “Kampanyaya Katıl”tuşuna basarak kampanya şifrelerini alabileceklerdir. Kampanyadan faydalanmak için beliren şifreyi Generali acentelerindeki satış yetkilisine söylemeleri yeterlidir. Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilirler. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş,iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Generali’de ve Vodafone'da saklıdır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez.

http://www.generali.com.tr/

 • Sportsoul.com’da %15 indirim
Sayfa başına dönmek için

Bu kampanya 28 Şubat 2015 tarihine kadar www.sportsoul.com ’da indirimsiz ürünlerde geçerlidir. Kampanya dahilinde Vodafone Avantaj Cepte kullanıcıları % 15 indirimden faydalanabileceklerdir. Vodafone aboneleri, kampanyaya katılmak için Avantaj Cepte uygulaması üzerinde yer alan “Dünyaca ünlü spor markalarında % 15 indirim” kampanya sayfasında bulunan “Kampanyaya Katıl” tuşuna basarak kampanya şifrelerini alabileceklerdir. İndirimden faydalanmak için çıkan şifreyi www.sportsoul.com'da sepet sayfasında yer alan promosyon kodu alanına girilmesi gerekmektedir. Şifreler tek kullanımlıktır.Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı www.sportsoul.com ’da ve Vodafone'da saklıdır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez ve kampanya ürünleri stoklarla sınırlıdır.

www.sportsoul.com

 • Fruitflowers’da 70TL ve üzeri alışverişlerde %25 İndirim
Sayfa başına dönmek için

Bu kampanya 01 Şubat 2014 – 28 Şubat 2015 tarihleri arasında www.fruitflowers.com.tr'de geçerlidir. Kampanya dahilinde Vodafone Avantaj Cepte kullanıcılarına özel 70TL ve üzeri alışverişlerde % 30 indirim geçerlidir. Diğer kampanya ve indirimler ile birleştirilemez. Vodafone aboneleri, bu kampanyaya katılmak için Avantaj Cepte uygulaması üzerinde yer alan “ www.fruitflowers.com.tr'de % 30 indirim” kampanya sayfasında bulunan “Kampanyaya Katıl” tuşuna basarak kampanya şifrelerini alabileceklerdir. Uygulama üzerinde üretilen şifreyi www.fruitflowers.com.tr'de ilgili alana ve 444 3002 numaralı çağrı merkezine belirterek kullanılacaktır. Kampanya özel günlerde de geçerlidir. Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkıwww.fruitflowers.com.tr'de saklıdır.

 • mustang-jeans.com.tr’de 2. ürün %50 indirimli
Sayfa başına dönmek için

Bu kampanya 13 Kasım 2014 tarihine kadar mustang-jeans.com.tr ’de sezon ve indirime girmeyen ürünlerde geçerlidir. Kampanya dahilinde Vodafone Avantaj Cepte kullanıcıları alacakları 2. üründe %50 indirimden faydalanabileceklerdir. İndirim fiyatı düşük ürüne uygulanır. Vodafone aboneleri, kampanyaya katılmak için Avantaj Cepte uygulaması üzerinde yer alan “Mustang-Jeans.com.tr ’de 2. ürün %50 indirimli” kampanya sayfasında bulunan “Kampanyaya Katıl” tuşuna basarak kampanya şifrelerini alabileceklerdir. Şifreler tek kullanımlıktır. Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı mustang-jeans.com.tr ’de ve Vodafone'da saklıdır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez ve kampanya ürünleri stoklarla sınırlıdır.

 • converse.com.tr’de 2. ürün %50 indirimli
Sayfa başına dönmek için

Bu kampanya 13 Kasım 2014 tarihine kadar converse.com.tr ’de sezon ve indirime girmeyen ürünlerde geçerlidir. Kampanya dahilinde Vodafone Avantaj Cepte kullanıcıları alacakları 2. üründe %50 indirimden faydalanabileceklerdir. İndirim fiyatı düşük ürüne uygulanır. Vodafone aboneleri, kampanyaya katılmak için Avantaj Cepte uygulaması üzerinde yer alan “Converse.com.tr’de 2. ürün %50 indirimli” kampanya sayfasında bulunan “Kampanyaya Katıl” tuşuna basarak kampanya şifrelerini alabileceklerdir.Şifreler tek kullanımlıktır.Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı converse.com.tr ’de ve Vodafone'da saklıdır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez ve kampanya ürünleri stoklarla sınırlıdır.

 • mizu.com’da %20 indirim
Sayfa başına dönmek için

Bu kampanya 15 Nisan – 31 Ekim 2014 tarihleri arasında www.mizu.com ‘da geçerlidir. Kampanya dahilinde Vodafone Avantaj Cepte kullanıcılarına özel parfüm hariç tüm ürünlerde geçerli %20 indirimden faydalanabileceklerdir. Vodafone aboneleri, kampanyaya katılmak için Avantaj Cepte uygulaması üzerinde yer alan “ www.mizu.com ’da %20 indirim” kampanya sayfasında bulunan “Kampanyaya Katıl” tuşuna basarak kampanya şifrelerini alabileceklerdir. Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı www.mizu.com ‘da ve Vodafone'da saklıdır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez ve kampanya ürünleri stoklarla sınırlıdır.

 • Yurtdışı turlarında 40 Euro’ya varan indirimler
Sayfa başına dönmek için

Bu kampanya 31.12.2014 tarihine kadar http://www.jollytur.com web sayfasında ve Jolly Tur acentelerinde geçerlidir. Kampanya dahilinde Vodafone Avantaj Cepte kullanıcılarına seçili yurtdışı turlarında 40 Euro’ya varan indirim sağlanacaktır. Vodafone aboneleri, kampanyaya katılmak için Avantaj Cepte uygulaması üzerinde yer alan "Jolly Tur Avantajları” adlı grubun altındaki kampanya sayfalarında bulunan “Kampanyaya Katıl” tuşuna basarak kampanya şifrelerini alabileceklerdir. Kampanyadan faydalanmak için beliren şifreyi www.jollytur.com 'da ilgili alana girmeleri veya Jolly Tur acentelerinde satış yetkilisine söylemeleri yeterli. Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Jolly Tur ve Vodafone'da saklıdır. Bu

www.jollytur.com

 • www.arzum.com.tr'de % 20 indirim
Sayfa başına dönmek için

www.arzum.com.tr'de geçerli % 20 indirim avantajı !

Avantajdan faydalanmak için, Kampanyaya Katıl tuşuna tıklayıp çıkan şifreyi www.arzum.com.tr sitesinde ilgili alana girmeniz yeterlidir.

Bu kampanya 05 Şubat -05 Temmuz 2014 tarihleri arasında www.arzum.com.tr’de geçerlidir. Kampanya dahilinde Vodafone Avantaj Cepte kullanıcılarına özel tüm ürünlerde geçerli %20 indirimden faydalanabileceklerdir. Vodafone aboneleri, kampanyaya katılmak için Avantaj Cepte uygulaması üzerinde yer alan “www.arzum.com.tr’de %20 indirim” kampanya sayfasında bulunan “Kampanyaya Katıl” tuşuna basarak kampanya şifrelerini alabileceklerdir. Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkıwww.arzum.com.tr’de ve Vodafone'da saklıdır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez ve kampanya ürünleri stoklarla sınırlıdır.

 • Kliksa.com'da 200 TL ve üzeri alışverişlerde 20 TL indirim fırsatı!
Sayfa başına dönmek için

Bu kampanya 17 Ekim 2014 tarihine kadar www.kliksa.com ‘da geçerlidir. Kampanya dahilinde Vodafone Avantaj Cepte kullanıcılarına özel altın ve bebek bezi hariç tüm ürünlerde geçerli 200 TL ve üzeri alışverişlerde anında 20 TL indirimden faydalanabileceklerdir. Vodafone aboneleri, kampanyaya katılmak için Avantaj Cepte uygulaması üzerinde yer alan “Kliksa.com’da 200 TL ve üzeri alışverişlerde 20 TL indirim” kampanya sayfasında bulunan “Kampanyaya Katıl” tuşuna basarak kampanya şifrelerini alabileceklerdir. Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı www.kliksa.com ’da ve Vodafone'da saklıdır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez ve kampanya ürünleri stoklarla sınırlıdır.

www.kliksa.com

 • Sonax’ta %50 indirimli paket
Sayfa başına dönmek için

Bu kampanya 2 Haziran – 31 Ağustos 2014 tarihleri arasında Sonax bayilerinde geçerlidir. Kampanya dahilinde Vodafone Avantaj Cepte kullanıcılarına Sonax VIP otomobil yıkama + Sonax Ozonla Dezenfeksiyon ve Sterilizasyon, ve Sonax Konsantre Cam Suyu hediyeli paket 150 TL yerine % 50 indirim ile sadece 75 TL. Vodafone aboneleri, kampanyaya katılmak için Avantaj Cepte uygulaması üzerinde yer alan "Sonax’ta %50 indirimli paket" kampanya detay sayfasında bulunan “Kampanyaya Katıl” tuşuna basarak kampanya şifrelerini alabileceklerdir. Bir abone kampanyadan yalnızca bir kez faydalanabilir. Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Sonax ve Vodafone'da saklıdır. Yıkamalarda Long ( Minibüs, Jeep, SUV, Panelvan, E sınıfı üstü ) araçlarda fiyatlara %25 eklenerek uygulanır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez.

 • Ankara AQUA VEGA Akvaryum girişinde %50 indirim!
Sayfa başına dönmek için

Bu kampanya 01 Eylül 2014 tarihine kadar geçerlidir. Kampanya kapsamında Aqua Vega akvaryum girişi liste fiyatı 15 TL yerine Vodafone üyelerine 7.5 TL olarak sunulacaktır. Vodafone aboneleri VEGA yazıp 6666’ya SMS göndererek ya da Avantaj Cepte mobil uygulaması üzerinden kampanya detay sayfasında “Kampanyaya Katıl” tuşuna basarak kampanya şifrelerini alabilirler. Vodafone aboneleri Aqua Vega bilet satış noktasında telefon numarası ve şifrelerini söyleyerek indirimden faydalanırlar. Kampanya şifreleri tek kullanımlıktır. Kampanyadan bir abone kampanya süresince 2 kez faydalanabilir. Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Nata Vega ve Vodafone'da saklıdır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez.”

 • Limango’da 75TL ve üzeri alışverişlerde 15 TL indirim!
Sayfa başına dönmek için

Bu kampanya 16 Haziran - 31 Ağustos 2014 tarihleri arasında www.limango.com.tr’de geçerlidir. Kampanya dahilinde Vodafone Avantaj Cepte kullanıcılarına özel tüm ürünlerde geçerli 75TL ve üzeri alışverişlerde anında 15TL indirimden faydalanabileceklerdir. Vodafone aboneleri, kampanyaya katılmak için Avantaj Cepte uygulaması üzerinde yer alan “Limango’da 75TL ve üzeri alışverişlerde anında 15TL indirim” kampanya sayfasında bulunan “Kampanyaya Katıl” tuşuna basarak kampanya şifrelerini alabileceklerdir. Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı www.limango.com.tr’de ve Vodafone'da saklıdır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez ve kampanya ürünleri stoklarla sınırlıdır.

 • Coral Travel’da indirimli tatil fırsatı!
Sayfa başına dönmek için

Bu kampanya 16 Haziran -15 Temmuz 2014 tarihleri arasında www.coraltatil.com web sayfasında ve Coral Travel acentelerinde sunulan belirli otellerde geçerlidir. Kampanya dahilinde Vodafone Avantaj Cepte kullanıcılarına özel belirli otellerde indirim sağlanacaktır. Vodafone aboneleri, kampanyaya katılmak için Avantaj Cepte uygulaması üzerinde yer alan‘‘Coral Travel’da tatil indirimi” kampanya sayfasında bulunan “Kampanyaya Katıl” tuşuna basarak kampanya şifrelerini alabileceklerdir. Kampanyadan faydalanmak için beliren şifreyi coraltatil.com’da ilgili alana girmeleri veya Coral Travel acentelerinde satış yetkilisine söylemeleri yeterli. Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş,iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkI Coral Travel ve Vodafone'da saklıdır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez.

 • Gold.com.tr’de %50’ye varan indirimler!
Sayfa başına dönmek için

Bu kampanya 16 Haziran – 15 Temmuz 2014 tarihleri arasında www.gold.com.tr’de geçerlidir. Kampanya dahilinde Vodafone Avantaj Cepte kullanıcılarına özel kategorideki ürünlerde %50’ye varan indirimden faydalanabileceklerdir. Vodafone aboneleri, kampanyaya katılmak için Avantaj Cepte uygulaması üzerinde yer alan “gold.com.tr ’de %50’ye varan indirim” kampanya sayfasında bulunan “Kampanyaya Katıl” tuşuna basarak kampanya şifrelerini alabileceklerdir. Beliren şifreyi www.gold.com.tr’de alışveriş aşamasında bulunan kupon kodu alanına girince Avantaj Cepte’ye özel indirim sepete yansayacaktır. Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı www.gold.com.tr’de ve Vodafone'da saklıdır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez ve kampanya ürünleri stoklarla sınırlıdır.

 • Vestel 42” SMART LED TV’de indirim!
Sayfa başına dönmek için

Bu kampanya 16 Haziran – 15 Temmuz 2014 tarihleri arasında Vestel mağazalarında geçerlidir. Kampanya dahilinde Vodafone abonelerine özel indirim uygulanarak SMART 42PF7175 42" LED TV 1399TL yerine 1275TL olacaktır. Vodafone aboneleri, kampanyaya katılmak için Avantaj Cepte uygulaması üzerinde yer alan Vestel kampanya detay sayfasında bulunan “Kampanyaya Katıl” tuşuna basarak kampanya şifrelerini alabileceklerdir ve şifrelerini Vestel mağazalarındaki yetkili kişilere söyleyerek kampanyadan faydalanabilecekler. Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Vestel ve Vodafone'da saklıdır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez ve kampanya ürünleri stoklarla sınırlıdır.

 • perabulvari.com‘da 75TL ve üzeri alışverişte 15 TL indirim
Sayfa başına dönmek için

Bu kampanya 15 Mayıs - 15 Haziran 2014 tarihleri arasında www.perabulvari.com ’da geçerlidir. Kampanya dahilinde Vodafone Avantaj Cepte kullanıcıları tüm ürünlerde geçerli 75TL ve üzeri alışverişlerde 15TL indirimden faydalanabileceklerdir. Vodafone aboneleri, kampanyaya katılmak için Avantaj Cepte uygulaması üzerinde yer alan " www.perabulvari.com ‘da 15TL indirim” kampanya sayfasında bulunan “Kampanyaya Katıl” tuşuna basarak kampanya şifrelerini alabileceklerdir. Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı www.perabulvari.com ’da ve Vodafone'da saklıdır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez ve kampanya ürünleri stoklarla sınırlıdır.

 • Kemal Tanca’da Tüm Ürünlerde %10 indirim
Sayfa başına dönmek için

Bu kampanya 01 Mayıs – 15 Haziran 2014 tarihleri arasında Kemal Tanca mağazalarında geçerlidir. Kampanya dahilinde Vodafone Avantaj Cepte kullanıcıları etiket fiyatı üzerinden %10 indirimden faydalanabileceklerdir. Vodafone aboneleri, kampanyaya katılmak için Avantaj Cepte uygulaması üzerinde yer alan “Kemal Tanca’da %10 indirim” kampanya sayfasında bulunan “Kampanyaya Katıl” tuşuna basarak kampanya şifrelerini alabileceklerdir. Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Kemal Tanca’da ve Vodafone'da saklıdır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez ve kampanya ürünleri stoklarla sınırlıdır.

 • English Home’da %10 indirim
Sayfa başına dönmek için

Bu kampanya 01 – 31 Mayıs 2014 tarihleri arasında English Home mağazaları ve www.englishhome.com.tr ‘de geçerlidir. Kampanya dahilinde Vodafone Avantaj Cepte kullanıcılarına özel belirli ürünlerde geçerli %10 indirimden faydalanabileceklerdir. Vodafone aboneleri, kampanyaya katılmak için Avantaj Cepte uygulaması üzerinde yer alan “English Home’da %10 indirim” kampanya sayfasında bulunan “Kampanyaya Katıl” tuşuna basarak kampanya şifrelerini alabileceklerdir. Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı English Home’da ve Vodafone'da saklıdır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez ve kampanya ürünleri stoklarla sınırlıdır.

 • Love my body’de %20 indirim
Sayfa başına dönmek için

Bu kampanya 01 - 31 Mayıs 2014 tarihleri arasında Love my body mağazalarında ve www.lovemybody.com.tr'de geçerlidir. Kampanya dahilinde Vodafone Avantaj Cepte kullanıcılarıyeni sezon ürünlerinde %20 indirimden faydalanabileceklerdir. Vodafone aboneleri, kampanyaya katılmak için Avantaj Cepte uygulaması üzerinde yer alan “Love my body’de %20 indirim” kampanya sayfasında bulunan “Kampanyaya Katıl” tuşuna basarak kampanya şifrelerini alabileceklerdir. Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Love my body’de ve Vodafone'da saklıdır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez ve kampanya ürünleri stoklarla sınırlıdır.

 • Codentry’de %20 indirim
Sayfa başına dönmek için

Bu kampanya 01 Mayıs – 31 Mayıs 2014 tarihleri arasında codentry mağazalarında ve www.codentry.com.tr'de geçerlidir. Kampanya dahilinde Vodafone Avantaj Cepte kullanıcıları yeni sezon ürünlerinde %20 indirimden faydalanabileceklerdir. Vodafone aboneleri, kampanyaya katılmak için Avantaj Cepte uygulaması üzerinde yer alan “codentry’de %20 indirim” kampanya sayfasında bulunan “Kampanyaya Katıl” tuşuna basarak kampanya şifrelerini alabileceklerdir. Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Codentry’de ve Vodafone'da saklıdır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez ve kampanya ürünleri stoklarla sınırlıdır.

 • Sephora’da 20TL’lik hediye çeki
Sayfa başına dönmek için

Bu kampanya 2 – 31 Mayıs 2014 tarihleri arasında Sephora mağazalarında geçerlidir. Kampanya dahilinde Vodafone Avantaj Cepte kullanıcılarına özel 100 TL ve üzeri alışverişlerde 20TL’lik hediye çekinden faydalanabileceklerdir. Vodafone aboneleri, kampanyaya katılmak için Avantaj Cepte uygulaması üzerinde yer alan “Sephora’da 20TL’lik hediye çeki” kampanya sayfasında bulunan “Kampanyaya Katıl” tuşuna basarak kampanya şifrelerini alabileceklerdir. Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma Sephora’da ve Vodafone'da saklıdır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez ve kampanya ürünleri stoklarla sınırlıdır. Hediye çeki isme özeldir, farklı isimler tarafından kullanılamaz. Diğer promosyon ve indirimlerle birleştirilemez. Chanel, Dior, Sisley, La Prairie markalarında geçerli değildir. Para yerine geçmez. Çekin kullanılabilmesi için Sephora Sadakat Kart sahibi olmak veya alışveriş anında açtırmak gereklidir. Hediye çeki tek sefer için geçerlidir. Hediye çeki 12 Mayıs - 30 Haziran tarihleri arasında kullanılabilir.

 • Arçelik’te 100TL’ye varan indirimler
Sayfa başına dönmek için

Bu kampanya 1 - 31 Mayıs 2014 tarihleri arasında Arçelik mağazalarında geçerlidir. Kampanya dahilinde Vodafone abonelerine özel belirlenmiş kategori ve ürünlerde indirim uygulanacaktır. Vodafone aboneleri, kampanyaya katılmak için Avantaj Cepte uygulaması üzerinde yer alan Arçelik kampanya detay sayfasında bulunan “Kampanyaya Katıl” tuşuna basarak kampanya şifrelerini alabileceklerdir ve şifrelerini Arçelik mağazalarındaki yetkili kişilere söyleyerek kampanyadan faydalanabilecekler. Herhangi bir abone, 31 Aralık 2014’e kadar belirlenmiş her bir kategoride tek bir indirimden faydalanabilir. Alınan her bir şifre alındığı andan itibaren 24 saat geçerlidir. Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Arçelik ve Vodafone'da saklıdır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez ve kampanya ürünleri stoklarla sınırlıdır.

 • Beko’da 100TL’ye varan indirimler
Sayfa başına dönmek için

Bu kampanya 1 - 31 Mayıs 2014 tarihleri arasında Beko mağazalarında geçerlidir. Kampanya dahilinde Vodafone abonelerine özel belirlenmiş kategori ve ürünlerde indirim uygulanacaktır. Vodafone aboneleri, kampanyaya katılmak Avantaj Cepte uygulaması üzerinde yer alan Beko kampanya detay sayfasında bulunan “Kampanyaya Katıl” tuşuna basarak kampanya şifrelerini alabileceklerdir ve şifrelerini Beko mağazalarındaki yetkili kişilere söyleyerek kampanyadan faydalanabilecekler. Herhangi bir abone, 31 Aralık 2014’e kadar belirlenmiş her bir kategoride tek bir indirimden faydalanabilir. Alınan her bir şifre alındığı andan itibaren 24 saat geçerlidir. Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Beko ve Vodafone'da saklıdır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez ve kampanya ürünleri stoklarla sınırlıdır.

 • adL’de %20 indirim
Sayfa başına dönmek için

Bu kampanya 01 - 31 Mayıs 2014 tarihleri arasında adL mağazalarında ve www.adl.com.tr'de geçerlidir. Kampanya dahilinde Vodafone Avantaj Cepte kullanıcıları yeni sezon ürünlerinde %20 indirimden faydalanabileceklerdir. Vodafone aboneleri, kampanyaya katılmak için Avantaj Cepte uygulaması üzerinde yer alan “adL’de %20 indirim” kampanya sayfasında bulunan “Kampanyaya Katıl” tuşuna basarak kampanya şifrelerini alabileceklerdir. Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı adL’de ve Vodafone'da saklıdır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez ve kampanya ürünleri stoklarla sınırlıdır.

 • www.limango.com.tr'de 75TL ve üzeri alışverişlerde 15TL indirim avantajı !
Sayfa başına dönmek için

Bu kampanya 07 Nisan - 30 Nisan 2014 tarihleri arasında www.limango.com.tr’de geçerlidir. Kampanya dahilinde Vodafone Avantaj Cepte kullanıcılarına özel tüm ürünlerde geçerli 75TL ve üzeri alışverişlerde anında 15TL indirimden faydalanabileceklerdir. Vodafone aboneleri, kampanyaya katılmak için Avantaj Cepte uygulaması üzerinde yer alan “75TL ve üzeri alışverişlerde anında 15TL indirim” kampanya sayfasında bulunan “Kampanyaya Katıl” tuşuna basarak kampanya şifrelerini alabileceklerdir. Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı www.limango.com.tr’de ve Vodafone'da saklıdır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez ve kampanya ürünleri stoklarla sınırlıdır.

 • TakaTuka.com’da 100 TL ve üzeri alışverişte 25 TL indirim!
Sayfa başına dönmek için

Bu kampanya 04 Ağustos 2014 – 30 Eylül 2014 tarihleri arasında www.takatuka.com’da geçerlidir. Kampanya dahilinde Vodafone Avantaj Cepte kullanıcıları, kendilerine özel tek seferde 100 TL ve üzeri alışverişlerde 25 TL indirim kuponu kullanılabilir. Kupon tüm sezon fiyatlı ürünlerde geçerli olup, indirimli ve outlet ürünlerinde kullanılamaz. Vodafone aboneleri, kampanyaya katılmak için Avantaj Cepte uygulaması üzerinde yer alan “Takatuka’da 100 TL ve üzeri alışverişlerde anında 25 TL indirim” kampanya sayfasında bulunan “Kampanyaya Katıl” tuşuna basarak kampanya şifrelerini alabileceklerdir. Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı www.takatuka.com’da ve Vodafone'da saklıdır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez ve kampanya ürünleri stoklarla sınırlıdır.

 • Tekzen’de Vodafone’a özel kampanya
Sayfa başına dönmek için

Bu kampanya 7 Şubat 2014-1 Mayıs 2014 tarihleri arasında Tekzen Mağazalarında geçerlidir. Kampanya dahilinde Vodafone Avantaj Cepte kullanıcılarına özel Vodafone ürünlerinde geçerlidir. Diğer kampanya ve indirimler ile birleştirilemez. Vodafone aboneleri, bu kampanyaya katılmak için Avantaj Cepte uygulaması üzerinde yer alan “ Tekzen’de Vodafone’a özel kampanya” sayfasında bulunan “Kampanyaya Katıl” tuşuna basarak kampanya şifrelerini alabileceklerdir. Uygulama üzerinde üretilen şifreyi kasa noktasındaki satış görevlisine bildirilmesi durumunda indirimli ürünler satın alabileceklerdir. Kampanya ayrıntılarını Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Tekzen ve Vodafone’da saklıdır.

 • Gittigidiyor.com ‘da 100 TL ve üzeri alışverişlerde %5 indirim
Sayfa başına dönmek için

Bu kampanya, 5 Aralık 2013- 31 Ocak 2014 tarihleri arasında GittiGidiyor.com internet sitesinde geçerlidir. Kampanya dahilinde Vodafone Avantaj Cepte kullanıcılarına özel GittiGidiyor.com’da yapacakları 100 TL ve üzeri alışverişlerde %5 indirim geçerlidir. Vodafone aboneleri, kampanyaya katılmak için Avantaj Cepte uygulaması üzerinde yer alan ‘GittiGidiyor.com’da %5 indirim” kampanya sayfasında bulunan “Kampanyaya Katıl” tuşuna basarak kampanya şifrelerini alabileceklerdir. Bu linke tıklayarak uygulama üzerinde size verilen şifreyi tanımlatmanız gerekiyor. %5 indirim çeki 100 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir. http://www.gittigidiyor.com/ sitesinde hediye çekinin geçerli olmadığı kategoriler: "Ziynet ve Külçe Altın", "Emlak", ve "Otomobil ve Motosiklet" (Otomobil, Motosiklet kategorilerinde yer alan ürünler için) kategorileridir. Hediye çeki tek kullanımlıktır. Bu hediye çeki http://www.gittigidiyor.com/ sitesinde yer alan diğer indirim ve kampanyalarla birleştirilerek kullanılamaz. GittiGidiyor’a üye olan her kişi bu kampanyadan sadece 1 kez faydalanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma kampanyayı durdurma ve sona erdirme hakkı GittiGidiyor.com ve Vodafone Telekomunikasyon A.Ş'de saklıdır. Avantaj Cepte uygulamasını indirmek için; AVANTAJ yazıp 6666'ya ücretsiz SMS gönderilerek, ilgili uygulama marketlerinden ücretsiz olarak indirilebilir.GittiGidiyor’a kayıtlı kurumsal üyeler hediye çeklerini kazanamazlar

 • Gülaylar'da İndirim
Sayfa başına dönmek için

Bu kampanya 1 Şubat-28 Şubat tarihleri arasında www.gulaylar.com ve Gülaylar mağazalarında geçerlidir. Kampanya dahilinde Vodafone Avantaj Cepte kullanıcılarına özel tüm mağazalar ve www.gulaylar.com’da altın ürünlerde ek %5 pırlanta ürünlerde Ek %10 indirim geçerlidir. Sevgililer günü kampanyası haricinde diğer kampanya ve indirimler ile birleştirilemez. Vodafone aboneleri, bu kampanyaya katılmak için Avantaj Cepte uygulaması üzerinde yer alan “Gülaylar’da sevgililer gününe özel indirimler” kampanya sayfasında bulunan “Kampanyaya Katıl” tuşuna basarak kampanya şifrelerini alabileceklerdir. Uygulama üzerinde üretilen şifreyi kasa noktasındaki satış görevlisine bildirilmesi durumunda ve www.gulaylar.com da ki özel alana indirim kodu girerek kullanılacaktır .Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Gülaylar ‘da saklıdır.

 • Popcorn + Su Alana İkincisi Hediye
Sayfa başına dönmek için

Bu kampanya 31 Aralık 2013 tarihine kadar Avşar sinemalarında geçerlidir. Kampanya dahilinde Vodafone mobil sadakat uygulaması kullanıcılarına 1 Popcorn ve 1 Su satın aldıklarında 1 Popcorn ve 1 Su hediye edilecektir. Vodafone aboneleri, kampanyaya katılmak için Avantaj Cepte uygulaması üzerinde yer alan Avşar kampanya detay sayfasında bulunan “Kampanyaya Katıl” tuşuna basarak kampanya şifrelerini alabileceklerdir. Telefon numaraları ve kampanya şifrelerini kasa görevlisine söyleyerek kampanyadan faydalanabilirler. Kampanya şifreleri tek kullanımlıktır. Kullanılmayan şifreler 01 Ocak 2014 tarihinde geçerliliğini yitirir. Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik, kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Avşar Film ve Vodafone'da saklıdır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez.

 • İki kişilik Dev menü 1 menü fiyatına
Sayfa başına dönmek için

Bu kampanya 20.03.2014 tarihine kadar Edirne Kapıkule,mobil ve havalimanı restoranları haricinde kampanya pos cihazı bulunan tüm Burger King  restoranlarında geçerli olup paket serviste geçerli değildir. Fırsattan sadece geçerli şifre ile Pharos pos cihazı aktif olan Burger King® restoranlarında yararlanılabilir. Promosyon Pos cihazı bulunan Burger King® Restoranları'nda, sistem tarafından şifre onayı verildiği takdirde geçerlidir. Restoranda bulunan pos makinesinin arızalı olmasından Tab Gıda ve Burger King®sorumlu değildir. Pos makinesinde mevcut bir arıza durumunda, müşteri ürünü pos makinesi sorunu olmayan bir restorandan temin etmelidir. İşbu kuponlar, Türk Ticaret Kanunu anlamında çek değildir ve paraya çevrilemez. Şifrelerin kaybolmasından yada ulaşım sorunlarından Tab Gıda ve Burger King sorumlu tutulamaz.Kampanya menüsüne portakal suyu, ayran,milkshake ve limonata çeşitleri dahil değildir. Görselde kullanılan ürünler reklam amaçlı olup, restoranlarda farklılık gösterebilir. Şifrelerin gönderimi ile ilgili sorumluluk Vodafone'a aittir.Kampanyadan faydalanmak için Vodafone aboneleri Avantaj Cepte uygulaması üzerinde bulunan Burger King İki Kişilik Menü kampanyası sayfasından kampanya katıl'a basarak ekrana gelen şifre ile kampanyaya katılabileceklerdir. Kampanya dahilinde King Chicken Sandviç, Chicken Royal Sandviç, 2 Orta Boy İçecek, 8'Lİ Soğan Halkası 12 TL'dir. Tüm şifreler tek kullanımlıktır. Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. TAB Gıda önceden haber vermeden servis alanları, ürünler ve fiyatlarda değişiklik yapma, ürünleri satıştan kaldırma hakkına,Tab Gıda veya Vodafone kampanyayı durdurma hakkına sahiptir. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez. TM & © 2013 Burger King Corporation. Tüm hakları saklıdır. Burger King Corporation, Burger King markası ve ambleminin tek hak sahibidir.

 • U.S. POLO ASSN.'de 20 TL indirim!
Sayfa başına dönmek için

Bu kampanya 02 Ekim 2014 tarihine kadar outlet mağazalar hariç tüm U.S. Polo Assn. mağazalarındageçerlidir. Kampanya dahilinde Vodafone Avantaj Cepte kullanıcıları yeni sezon ürünlerinde 100TL ve üzeri alışverişte 20 TL indirimden faydalanabileceklerdir. Vodafone aboneleri, kampanyaya katılmak için Avantaj Cepte uygulaması üzerinde yer alan “U.S. POLO ASSN.’de 20 TL indirim” kampanya sayfasında bulunan “Kampanyaya Katıl” tuşuna basarak kampanya şifrelerini alabileceklerdir. Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı U.S. POLO ASSN.’de ve Vodafone'da saklıdır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez ve kampanya ürünleri stoklarla sınırlıdır.

 • Damla Su'dan 1. ve 4. Damacana su Hediye
Sayfa başına dönmek için

Bu kampanya 9 Ekim 2013 – 31 Ocak 2014 tarihleri arasında geçerli olup kampanyadan sadece Damla Su'ya yeni abone olacak ev müşterileri yararlanabilir. Kampanya dahilinde Vodafone abonesi Avantaj Cepte uygulaması üyelerine Damla Su'dan satın alacakları 1. ve 4. damacana su hediye edilecektir. Kampanya Damla Su çağrı merkezi üzerinden verilen siparişlerde geçerlidir. Vodafone aboneleri, kampanyaya katılmak için Avantaj Cepte uygulaması üzerinde yer alan Damla Su kampanya detay sayfasında bulunan “Kampanyaya Katıl” tuşuna basarak kampanya boyunca kullanacakları kampanya şifrelerini alabileceklerdir. Avantaj Cepte kullanıcıları, 444 55 66 numaralı Damla Su sipariş hattını arayıp çağrı merkezi yetkililerine bağlandıktan sonra kampanya şifrelerini çağrı merkezi yetkilisine söyleyerek kampanyadan faydalanabilirler. Abonenin 1.,2.,3. ve 4. siparişlerinde kampanya şifresini çağrı merkezi yetkilisine söylemesi gerekmektedir. Bir abone kampanyadan kampanya süresi boyunca yalnızca bir kez faydalanabilir. Kampanya şifreleri kampanya boyunca geçerlidir. Kullanılmayan şifreler, 01 Ekim 2013 itibariyle geçerliliğini yitirir. Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Damla Su ve Vodafone'da saklıdır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez.

Kampanya 1
Bu kampanya 1 Ocak 2014 tarihine kadar  Sonax bayilerinde geçerlidir.  Kampanya dahilinde Vodafone Avantaj Cepte kullanıcılarına Sonax Nano Boya Temizleme, Parlatma ve Koruma (12 ay garantili ), hediye olarak  Sonax Paspas ve Konsantre Camsuyu Katkısı ile beraber  430 TL yerine 299 TL'dir. Vodafone aboneleri, kampanyaya katılmak için Avantaj Cepte uygulaması üzerinde yer alan "Sonax Yaz Bakım"  kampanya detay  sayfasında bulunan “Kampanyaya Katıl” tuşuna basarak kampanya şifrelerini alabileceklerdir. Bir abone kampanyadan yalnızca bir kez faydalanabilir. Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Sonax ve Vodafone'da saklıdır. Yıkamalarda Long ( Minibüs, Jeep, SUV, Panelvan, E sınıfı üstü ) araçlarda fiyatlara %25 eklenerek uygulanır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez. 

Kampanya 2
Bu kampanya 1 Ocak 2014 tarihine kadar  Sonax bayilerinde geçerlidir.  Kampanya dahilinde Vodafone Avantaj Cepte kullanıcılarına VIP Yıkama ve hediye  konsantre cam suyu katkısı ile beraber  KDV Dahil 55 TL yerine KDV dahil 35 TL olacaktır.   Vodafone aboneleri, kampanyaya katılmak için Avantaj Cepte uygulaması üzerinde yer alan "Sonax Araç Yıkama" kampanya detay sayfasında bulunan “Kampanyaya Katıl” tuşuna basarak kampanya şifrelerini alabileceklerdir. Bir abone kampanyadan yalnızca bir kez faydalanabilir. Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir.  Long ( Minibüs, Jeep, SUV, Panelvan, E sınıfı üstü ) araçlarda fiyatlara %25 eklenerek uygulanır Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Sonax ve Vodafone'da saklıdır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez.     

 • Drywhite'ta %30 indirim
Sayfa başına dönmek için

Bu kampanya 01 Ekim 2013 - 31 Ocak 2014 tarihleri arasında Dry White mağazalarında geçerlidir. Kampanya dahilinde Vodafone Avantaj Cepte kullanıcılarına özel tüm mağazalarda %30 indirim geçerlidir. Vodafone aboneleri, kampanyaya katılmak için Avantaj Cepte uygulaması üzerinde yer alan ‘'Dry White Kuru Temizleme'de %30 indirim” kampanya sayfasında bulunan “Kampanyaya Katıl” tuşuna basarak kampanya şifrelerini alabileceklerdir. Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Dry White ve Vodafone'da saklıdır. Bu kampanya başka bir kampanya ve indirim ile birleştirilemez

Kampanya 1
Bu kampanya 1 Şubat 2014 tarihine kadar Coverzz.com'da geçerlidir.  Kampanya dahilinde Vodafone Avantaj Cepte kullanıcılarına özel tüm telefon ve iPad kapakları %50 indirimlidir. Vodafone aboneleri, kampanyaya katılmak için Avantaj Cepte uygulaması üzerinde yer alan “Coverzz.com'da  %50 indirim”  kampanya sayfasında bulunan “Kampanyaya Katıl” tuşuna basarak kampanya şifrelerini alabileceklerdir.  Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Coverzz.com ve Vodafone'da saklıdır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez. 

Kampanya 2
Bu kampanya 1 Şubat 2014 tarihine kadar Coverzz.com'da geçerlidir.  Kampanya dahilinde Vodafone Avantaj Cepte kullanıcılarına özel tüm telefon ve iPad kapakları %50 indirimlidir. Vodafone aboneleri, kampanyaya katılmak için Avantaj Cepte uygulaması üzerinde yer alan “Coverzz.com'da  %50 indirim”  kampanya sayfasında bulunan “Kampanyaya Katıl” tuşuna basarak kampanya şifrelerini alabileceklerdir.  Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Coverzz.com ve Vodafone'da saklıdır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez. 

 • enmoda.com'dan %15 indirim avantajı
Sayfa başına dönmek için

Bu kampanya 19 Eylül -01 Kasım 2013 tarihleri arasında www.enmoda.com'da geçerlidir. Kampanya dahilinde Vodafone Avantaj Cepte kullanıcılarına özel Kometik kategorisi ile Albano, An Original Penguin, Birkenstock, Canzone, Elle, Emu, Fred Perry, G-Star Raw, Lacoste, Le Coq Sportif, Miezko, Napapijri, New Balance, NZA, Paperthinks, Pierre Cardin ve Tommy Hilfiger haricindeki tüm markalarda %15 indirim geçerlidir. Vodafone aboneleri, kampanyaya katılmak için Avantaj Cepte uygulaması üzerinde yer alan “enmoda.com'da %15 indirim” kampanya sayfasında bulunan “Kampanyaya Katıl” tuşuna basarak kampanya şifrelerini alabileceklerdir. Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı enmoda.com ve Vodafone'da saklıdır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez.

 • Bodyshop'tan %15 indirim
Sayfa başına dönmek için

Bu kampanya 04 Ekim- 31 ekim2013 tarihleri arasında The Body Shop mağazalarında geçerlidir. Kampanya dahilinde Vodafone Avantaj Cepte kullanıcılarına özel tüm mağazalar da %15 indirim geçerlidir. Vodafone aboneleri, kampanyaya katılmak için Avantaj Cepte uygulaması üzerinde yer alan ‘The Body Shop'da %15 indirim” kampanya sayfasında bulunan “Kampanyaya Katıl” tuşuna basarak kampanya şifrelerini alabileceklerdir. Uygulama üzerinde üretilen şifreyi kasa noktasındaki satış görevlisine bildirilmesi durumunda alışveriş tutarı üzerinden %15 oranında indirim uygulanacaktır.Kampanya kodu tek kullanimlik olup, her alisveriste yeni bir kampanya kodu alinmasi zorunludur.Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı The Body Shop ve Vodafone'da saklıdır. Bu kampanya sadece sezon ürünlerinde geçerlidir, başka kampanya veya promosyonla birleştirilemez.

 • Karafırın %15 indirimli pasta kampanyası
Sayfa başına dönmek için

Bu kampanya 1 Ocak 2014  tarihine kadar  anlaşmalı Karafırın şubelerinde geçerlidir.  Kampanya dahilinde Vodafone Avantaj Cepte kullanıcılarına Karafırın şubelerinde doğum günü pastalarında %15 indirim sağlanacaktır.  Vodafone aboneleri, kampanyaya katılmak için Avantaj Cepte uygulaması üzerinde yer alan “Karafırın'dan  doğumgünü pastalarında %15 indirim”  kampanya sayfasında bulunan “Kampanyaya Katıl” tuşuna basarak kampanya şifrelerini alabileceklerdir. Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Karafırın ve Vodafone'da saklıdır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez. 

 • Seyidoğlu Bayram Özel 70 TL'lik alışverişlerinde %10 indirim!
Sayfa başına dönmek için

Bu kampanya 09 Ekim- 09 Kasım 2013 tarihleri arasında Seyidoğlu mağazalarında geçerlidir. Kampanya dahilinde Vodafone Avantaj Cepte kullanıcılarına özel tüm mağazalar da 70 TL'lik alışverişlerinde %10 indirim geçerlidir. Vodafone aboneleri, kampanyaya katılmak için Avantaj Cepte uygulaması üzerinde yer alan “Seyidoğlu Bayram Özel Teklifi” kampanya sayfasında bulunan “Kampanyaya Katıl” tuşuna basarak kampanya şifrelerini alabileceklerdir. Uygulama üzerinde üretilen şifreyi kasa noktasındaki satış görevlisine bildirilmesi durumunda alışveriş tutarı üzerinden %10 oranında indirim uygulanacaktır. Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Seyidoğlu ve Vodafone'da saklıdır. Bu kampanya başka bir kampanya ve indirim ile birleştirilemez

 • İlk kez indirenler için 1 hafta geçerli 250 MB internet hediye!
Sayfa başına dönmek için

Vodafone Avantaj Cepte 250 MB mobil data promosyon kampanyası, 31 Ekim 2013– 10 Kasım 2013 tarihleri arasında geçerlidir. Vodafone abonelerinin bir hafta geçerli 250 MB mobil data promosyonundan faydalanabilmesi için kampanya tarih aralıklarında Avantaj Cepte uygulamasını yüklemeye uyumlu akıllı telefonlarından "AVANTAJ" yazıp 6666 kısa numarasına SMS göndererek veya uygulama marketlerinden direkt olarak Avantaj Cepte’yi indirerek uygulama içerisinde yer alan kullanıcı taahhütnamesini kabul etmesi ve üyelik işlemlerini başarılı bir şekilde tamamlaması gerekmektedir.6666'ya "AVANTAJ" yazıp gönderilen SMS'ler ücretsizdir. Kampanya kapsamında 6666'ya "AVANTAJ" yazıp SMS göndererek uygulamayı indirip üye olan aboneler bir hafta geçerli 250 MB mobil data promosyon olarak verilecek olup, aboneden herhangi bir data ücreti alınmayacaktır. Aboneler kampanyadan sadece bir kez faydalanabilecektir. Kazanılan bir hafta geçerli 250 MB data promosyonu, Avantaj Cepte uygulaması yüklendikten sonra kullanıcı adı ve şifre alınarak üyelik işleminin tamamlanmasının ardından en geç 48 saat içerisinde abonenin hattına yüklenecektir. Vodafone Avantaj Cepte mobil uygulamasından, tüm Vodafone müşterileri faydalanabilecektir. Avantaj Cepte mobil uygulaması iOS 5.0 / Android 2.3 ve üzeri versiyonlara sahip akıllı cihazlarda kullanılabilir. Bir hafta geçerli 250 MB mobil data promosyon yükleme bilgisi SMS ile katılımcılara iletilecektir. Yüklenen datalar, yüklemenin yapıldığı andan itibaren 1 hafta boyunca kullanılabilecektir. Yüklenen hediye devredilemeyecek, başka bir hediyeye çevrilemeyecek, nakit karşılığı talep edilemeyecek ve Vodafone veya Vodafone Çözüm Ortaklarının sunmuş olduğu katma değerleri hizmetlerin satın almasında kullanılamayacaktır. Yükleme yapılan faturalı ve ön ödemeli hatların numara taşınabilirliği kapsamında başka bir operatöre taşınması, iptali, devri ve ihyasında yüklemesi yapılan tüm hediyeler geçerliliğini yitirecektir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Vodafone’da saklıdır.

 • Pronail'den cazip avantaj!
Sayfa başına dönmek için

Bu kampanya 1 Aralık 2013 tarihine kadar Astoria,Bağdat Pronail,Capacity,Aqua Florya,Trump Towers,Perlavista ve Bağdat Tırnakçı mağazalarında geçerlidir.Kampanya dahilinde Vodafone Avantaj Cepte kullanıcılarına Pharmagel deluxe cilt bakımı hizmeti güncel liste fiyatı olan 100 TL yerine 30 TL'ye sunulacaktır. Vodafone aboneleri, kampanyaya katılmak için Avantaj Cepte uygulaması üzerinde yer alan Pronail kampanya detay  sayfasında bulunan “Kampanyaya Katıl” tuşuna basarak kampanya şifrelerini alabileceklerdir. Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Pronail ve Vodafone'da saklıdır.Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez

 • thinkplus.com.tr’de %15 indirim
Sayfa başına dönmek için

www.thinkplus.com.tr'de 100 TL ve üzeri alışverişte % 15 indirim avantajı !

Büyük Beden Bayan Giyim sitesi www.thinkplus.com.tr'de 100 TL ve üzeri alışverişte % 15 indirim . Kampanyaya Katılmak için Kampanyaya katıl tuşuna tıklayıp çıkan şifreyi www.thinkplus.com.tr sitesinde ilgili alana girmeniz yeterlidir.

Bu kampanya 04 Mart -04 Ağustos 2014 tarihleri arasında www.thinkplus.com.tr’de geçerlidir. Kampanya dahilinde Vodafone Avantaj Cepte kullanıcılarına özel tüm ürünlerde geçerli 100 TL. ve üzeri alışverişlere %15 indirimden faydalanabileceklerdir. Vodafone aboneleri, kampanyaya katılmak için Avantaj Cepte uygulaması üzerinde yer alan “www.thinkplus.com.tr’de” kampanya sayfasında bulunan “Kampanyaya Katıl” tuşuna basarak kampanya şifrelerini alabileceklerdir. Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı www.thinkplus.com.tr’de ve Vodafone'da saklıdır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez

 • Güllüoğlu'ndan BAYRAM hediyesi!
Sayfa başına dönmek için

Bu kampanya 08 -10 Ağustos 2013 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanya dahilinde Vodafone abonesi; Avantaj Cepte uygulaması üyelerine 75 TL üzeri alışverişlerde yarım kilo karışık meyveli lokum hediye edilecektir. Kampanya Baklavacı Güllüoğlu mağazalarında geçerlidir. Vodafone aboneleri, kampanyaya katılmak için Avantaj Cepte uygulaması üzerinde yer alan Baklavacı Güllüoğlu kampanya detay sayfasında bulunan “Kampanyaya Katıl” tuşuna basarak kampanya şifrelerini alabileceklerdir.Kampanya kapsamında katılım için alınan şifreler tek kullanımlıktır. Kullanılmayan şifreler 11 Ağustos 2013 tarihi itibari ile geçerliliğini yitirir.Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Baklavacı Güllüoğlu ve Vodafone'da saklıdır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez.

 • Vepa62’de ekstra %15 indirim
Sayfa başına dönmek için

Bu kampanya 13 Aralık 2013 - 13 Ocak 2014 tarihleri arasında Vepa62 mağazalarında geçerlidir. Kampanya dahilinde Vodafone Avantaj Cepte kullanıcılarına özel tüm mağazalar da ek %15 indirim geçerlidir.. Vodafone aboneleri, kampanyaya katılmak için Avantaj Cepte uygulaması üzerinde yer alan Vepa62’de ek %15 indirim” kampanya sayfasında bulunan “Kampanyaya Katıl” tuşuna basarak kampanya şifrelerini alabileceklerdir. Uygulama üzerinde üretilen şifreyi kasa noktasındaki satış görevlisine bildirilmesi durumunda ek %15 indirim uygulanacaktır Her fatura için yalnızca bir kod kullanılabilir.Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Vepa62 ve Vodafone'da saklıdır. Bu kampanya sadece sezon ürünlerinde geçerlidir, başka kampanya veya promosyonla birleştirilemez.

 • Beymen'den BAYRAM hediyesi!
Sayfa başına dönmek için

Beymen'de indirimli ürünlerde Vodafone'lulara özel ekstra %20 indirim.

 • 75 TL ALIŞVERİŞE 10 TL İNDİRİM
Sayfa başına dönmek için

Bu kampanya 1 Temmuz 2013 tarihine kadar Tiffany mağazalarında  geçerlidir. Kampanya dahilinde Vodafone Avantaj Cepte kullanıcılarına Tiffany mağazalarında 75 TL ve üzeri alışverişlerde 10 TL indirim sağlanacaktır. Vodafone aboneleri, kampanyaya katılmak için Avantaj Cepte uygulaması üzerinde yer alan Tiffany kampanya detay sayfasındaki “Kampanyaya Katıl” tuşuna basarak kampanya şifrelerini alabilirler. Kampanya kapsamında katılım için alınan şifreler tek kullanımlıktır. Kullanılmayan şifreler, 21 Temmuz 2013 itibariyle geçerliliğini yitirir. Kampanya yeni sezon ve indirimli tüm ürünlerde geçerlidir. Kampanyadan her abone 1 haftada (7 gün içerisinde) 2 kez faydalanabilir. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez. Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Tiffany ve Vodafone'da saklıdır.

 • ING Bank'tan BAYRAM hediyesi!
Sayfa başına dönmek için

Vodafone'lulara ING Bank'tan BAYRAM hediyesi! INDIRIMLI faiz oranıyla 5.000 TL 'ye kadar kredi basvurusu için VDF bosluk TC kimlik no yazip 2205'e gönderin!

Bu kampanya 26 Temmuz – 09 Ağustos 2013 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanyaya katılmak isteyen Vodafone aboneleri, Vodafone online mecralarından, ING Bank'ın kampanya başvuru formuna yönlenerek veya VDF boşluk TC kimlik numaralarını yazıp ING Bank'ın 2205 numarasına SMS atarak kampanya başvurusunda bulunabilirler. Online mecralarda başvuru formunu dolduran aboneler veya VDF boşluk TC kimlik numarasini ING Bank'ın 2205 numarasina SMS atan aboneler, bilgilerinin ING bank'a ulaştığını kabul etmiş sayilacaklardir. Kampanyadan faydalanacak Vodafone aboneleri ING Bank call center tarafından aranacak ve kredi kullanım değerlendirmeleri yapılacaktır. Başvuru yapan müşterilere sms ile kredi onayı veya başvuru reddi bilgilendirme sms'i gönderilecek ve kredisi onaylanan aboneler ING şubesine davet edileceklerdir. Kampanya dahilinde Vodafone aboneleri ING Bank'tan 5.000 TL'ye kadar 9-12 ay vadeli %0.85 faiz oranında kredi seçeneğine sahip olabilecekler. Kredi kullandırım tarihi 16 Ağustos'da sona ermektedir. Kampanyadan faydalanmak isteyen Vodafone abonelerinin kimlik numarası bilgisi ING Bank ile paylaşılacak olup bu paylaşım nedeniyle Vodafone'un bir sorumluluğu bulunmamaktadır. 2205'e gönderilen tüm SMS'ler 0,40 TL olarak ücretlendirilmektedir. Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik; kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Hizmetin içeriği ING Bank tarafından sunulmakta olup, Vodafone'un bir sorumluluğu bulunmamaktadir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı ING Bank ve Vodafone'da saklıdır. Detaylar icin ingbank.com.tr ve 08502220600.
*Örnek vade, kredi tutarı için tüm vergiler ile bir senelik sigorta masrafı dahil edilerek hazırlanmıştır.
Kredi Toplam Masrafı 85 TL dosya masrafı,20 TL istihbarat ücreti masrafı ve bir senelik olarak hesaplanan 31 TL sigorta masrafı toplamıdır.
ING Bank kampanya koşullarını değiştirme, gerektiğinde kefil ve gelir belgesi talep etme ve uygun görmediği kredi başvurularını onaylamama hakkına sahiptir.

 • Vodafone'lulara özel %20 İndirim!
Sayfa başına dönmek için

Bu kampanya 02 Eylül-30 Eylül 2013 tarihi arasında Divan Pastanelerinde geçerlidir. Kampanya dahilinde Vodafone Avantaj Cepte kullanıcılarına Divan Pastanelerinde Vodafone'lulara özel %20 indirim sağlanacaktır. Vodafone aboneleri, indirim kampanyasına katılmak için Avantaj Cepte uygulaması üzerinde yer alan kampanya detay sayfasında bulunan “Kampanyaya Katıl” tuşuna basarak kampanya şifrelerini alabileceklerdir. Kampanya kapsamında katılım için alınan şifreler tek kullanımlıktır. Kullanılmayan şifreler 1 Ekim 2013 tarihinde geçerliliğini yitirir. Bir abone kampanyadan birden fazla kez faydalanabilir. Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Divan ve Vodafone'da saklıdır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez.

 • Anadolu Jet’te %25 indirim
Sayfa başına dönmek için

Red & Red Business üyelerine Anadolu Jet biletlerinde % 25 indirim fırsatı! 20 Şubat-31 Mayıs 2014 arasındaki uçuşlar için biletinizi www.anadolujet.com üzerinden % 25 indirimli alabilirsiniz.

"Fırsatı Kullan" tuşuna basarak oluşturduğunuz kampanya şifrenizi www.anadolujet.com sitesinde kredi kartıyla bilet satın alma aşamasında kampanya kodu alanına girerek kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Esaslar:
Anadolu Jet %25 indirim kampanyasından aktif tüm Red ve Red Business aboneleri faydalanabilir. Kampanya kapsamında, vergi hariç ücret üzerinden % 25 indirim sağlanacaktır. Aboneler ANADOLUJET yazıp 6666'ya göndererek ya da Red mobil uygulaması üzerinden Anadolu Jet kampanya detay sayfasında "Fırsatı Kullan" tuşuna basarak kampanya şifrelerini alabilirler. Kampanya şifreleri tek kullanımlıktır. Kampanya 20 Şubat - 31 Mayıs 2014 tarihleri arasında icra edilecek uçuşlarda geçerlidir. Biletler 1 Şubat – 17 Mayıs 2014 arasında satın alınabilir. Kampanya sadece www.anadolujet.com adresinden alınan biletlerde geçerlidir. Kampanya indiriminden, kredi kartı ile satınalma aşamasında kampanya şifresi girilerek yararlanılır. Biletler, uçuş tarihinden en az 2 hafta önce satın alınmalıdır. Kampanya, BoraJet tarafından icra edilen ortak uçuşlarda geçerli değildir. Bilet satışlarında Anadolu Jet genel bilet satış kuralları geçerlidir. Kampanya promosyon biletlerde geçerli değildir. Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Anadolu Jet ve Vodafone'da saklıdır.

 • 1000 Kişiye ücretsiz sinema bileti
Sayfa başına dönmek için

Bu kampanya 01 Ekim 2013 tarihine kadar Avşar sinemalarında geçerlidir. Kampanya dahilinde Vodafone Avantaj Cepte uygulamasını indiren toplam 1.000 kişiye sinema bileti hediye edilecektir. Vodafone aboneleri, kampanyaya katılmak için Avantaj Cepte uygulaması üzerinde yer alan Avşar kampanya detay sayfasında bulunan “Kampanyaya Katıl” tuşuna basarak kampanya şifrelerini alabileceklerdir. Telefon numaraları ve kampanya şifrelerini kasa görevlisine söyleyerek kampanyadan faydalanabilirler. Bir abone kampanyadan yalnızca bir kez faydalanabilir. Kampanya şifreleri tek kullanımlıktır.  Kullanılmayan şifreler, 01 Eylül 2013 itibariyle geçerliliğini yitirir. Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Avşar Film ve Vodafone'da saklıdır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez.

 • 5 TL'lik akaryakıt hediye!
Sayfa başına dönmek için

Bu kampanya Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde; aktif Vodafone hattı kullanıcısı olan Club Total Card sahiplerinin tümüne açıktır. Kampanya 20 Ağustos 2013 tarihinde baslayacak olup, 8 Eylül 2013 tarihinde sona erecektir. Kampanyaya katılım için, Club TOTAL Card sahibi Vodafone abonelerinin akıllı telefonlarına yükleyecekleri “Avantaj Cepte Uygulaması” üzerinde yer alan Total Kampanya sayfasından “Kampanyaya Katıl” tusuna basarak kampanyaya kaydolması gerekmektedir. Club TOTAL Card'ı olmayan Vodafone hattı kullanıcılarının Kampanyaya katılımı için ise Club TOTAL anlasmalı TOTAL istasyonlarında ücretsiz olarak Club TOTAL Card' larını temin etmeleri gerekecektir. Vodafone kullanıcıları Club Total Card'larını temin ettikten sonra Vodafone Avantaj Cepte uygulaması üzerinde yer alan Total Kampanya sayfasından “Kampanyaya Katıl” tusuna basarak kampanyaya katılabilirler. Kampanyaya katılmak için “Kampanyaya Katıl” tusuna basan kullanıcılara kampanyaya basarılı bir sekilde katıldıklarına dair mesaj gelir. Vodafone Avantaj Cepte kullanıcıları kampanyaya basarılı katılım yapıldıgını belirten mesajı aldıktan sonra, anlasmalı TOTAL istasyonlarından Club TOTAL Card ile yapacakları tek seferde 100 TL ve üzeri yakıt alısverislerinde Club TOTAL Card' larına “PuanTotal” olarak yüklenmek üzere 5 TL karsılıgında bedava yakıt kazanırlar. Kampanyaya katılım tek sefer ile sınırlıdır. RCV kart, Yakıtmatik satısları, Yakıt Kart, Kurumsal Kart ve TEB TOTAL Card ile yapılan alısverisler kampanya kapsamı dısındadır. Kampanya kapsamında kazanılan PuanTotal'lerin son kullanım tarihi 23 Eylül 2013' tür. Bu tarihten sonra kampanya dahilinde yüklenmis olan PuanTotal'ler silinecektir. Kampanya Katılımcıları, kendi adlarına kayıtlı Club TOTAL Card'ları ile Kampanya'ya katılabilecek olup, Kampanya kapsamında kullanmaya hak kazandıkları PuanTotal'lerini 3. bir kisiye kullandıramaz ve/veya devredemezler. Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik; Kısıtlı, dondurulmus, iptal veya numara tasıma ile baska operatöre tasınmıs statüler dısındaki aboneliklerdir. Isbu Kampanya, Club TOTAL Card'in genel kullanım sartlarına da tabidir. Kampanya'ya katılanlar Vodafone ve TOTAL'in isbu Kampanya Sartnamesi'nde tesis ve ilan ettigi kuralları simdiden kabul ederler. Katılımcıların Kampanya sartlarına uyup uymadıklarının denetim ve degerlendirilmesi münhasıran TOTAL tarafından yapılacak olup, olası uyusmazlıklarda TOTAL'in defter ve diger her türlü kayıt, bilgi ve belgeleri esas alınacaktır. Isbu Kampanya kapsamında Puan Total kazanan Club Total Card kullanıcılarının kazandıkları puanları hiç ya da geregi gibi kullanamamalarından TOTAL sorumlu tutulamayacaktır. TOTAL, Kampanya'ya katılım sırasında olusabilecek teknik aksaklıklardan veya bunlardan dogacak kayıplardan sorumlu degildir. Isbu Sartname, “Vodafone ile 5 TL Bedava Yakıt Kampanyası” için olup baska bir yarısma, çekilis, promosyon, ikramiye ya da kampanya için kullanılamaz veya birlestirilemez. TOTAL ve Vodafone Kampanya sartlarında her türlü degisiklik yapma hakkını saklı tutar. Bu Kampanya'ya katılan herkes yukarıdaki sartları gayrikabili rücu kabul, beyan ve taahhüt etmis sayılır.Kampanyaya katılan müsterilerimiz yukarıda belirtilen kampanya sartlarını kabul etmis sayılırlar.

 • Vodafone’lulara özel indirimler
Sayfa başına dönmek için

Bu kampanya 18 Aralık– 18 Ocak 2013 tarihleri arasında www.tatilgo.com’da geçerlidir. Kampanya dahilinde Vodafone Avantaj Cepte kullanıcılarına özel indirimler sunulacaktır. Vodafone aboneleri, kampanyaya katılmak için Avantaj Cepte uygulaması üzerinde yer alan ‘Tatilgo’da Vodafone’lulara özel teklifler” kampanya sayfasında bulunan “Kampanyaya Katıl” tuşuna basarak kampanya şifrelerini alabileceklerdir. Uygulama üzerinde üretilen şifreyi 444 78 87 bildirilmesi durumunda Umut Termal, Obam Termal Resort & Spa, Lidya Sardes Termal & Spa’da %30 indirim, Adrina Termal’de%25 indirim indirim uygulanacaktır.Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Tatilgo ve Vodafone'da saklıdır.

 • www.perabulvari.com’da 150 TL'ye 20 TL indirim
Sayfa başına dönmek için

Bu kampanya 23.10.2013-31.12.2013 tarihleri arasında www.perabulvari.com ’da geçerlidir. Kampanya dahilinde Vodafone Avantaj Cepte kullanıcılarına özel www.perabulvari.com’da 150 TL'ye 20 TL indirim geçerli olacaktır. Vodafone aboneleri, kampanyaya katılmak için Avantaj Cepte uygulaması üzerinde yer alan “www.perabulvari.com’ da 150 TL'ye 20 TL indirim” kampanya sayfasında bulunan “Kampanyaya Katıl” tuşuna basarak kampanya şifrelerini alabileceklerdir. Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı www.perabulvari.com ve Vodafone'da saklıdır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez.

Kampanya 1
Bu kampanya 1 Aralık 2013 tarihine kadar 212 Tırnakçı ve Bağdat Tırnakçı mağazalarında geçerlidir.Kampanya dahilinde Vodafone Avantaj Cepte kullanıcılarına  CND Spa Manikür (Masajlı)  hizmeti güncel liste fiyatı olan 40 tl yerine %60 indirim sağlanarak 16 TL'ye sunulacaktır. Vodafone aboneleri, kampanyaya katılmak için Avantaj Cepte uygulaması üzerinde yer alan Tırnakçı kampanya detay  sayfasında bulunan “Kampanyaya Katıl” tuşuna basarak kampanya şifrelerini alabileceklerdir. Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Tırnakçı ve Vodafone'da saklıdır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez.

Kampanya 2
Bu kampanya 1 Aralık 2013 tarihine kadar 212 Tırnakçı ve Bağdat Tırnakçı mağazalarında geçerlidir.Kampanya dahilinde Vodafone Avantaj Cepte kullanıcılarına CND Spa Pedikür (Masajlı) hizmeti güncel liste fiyatı olan 45 tl yerine 18 TL'ye sunulacaktır. Vodafone aboneleri, kampanyaya katılmak için Avantaj Cepte uygulaması üzerinde yer alan Tırnakçı kampanya ayfasında bulunan “Kampanyaya Katıl” tuşuna basarak kampanya şifrelerini alabileceklerdir. Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Tırnakçı ve Vodafone'da saklıdır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez.

Kampanya 1
Kahve Alana 1 Kahve Hediye” kampanyası kapsamında 04 Haziran – 15 Eylül 2013 kampanyaya dahil olan Caffe Nero şubelerinde bir küçük veya orta boy sıcak/soğuk kahve alan Avantaj Cepte uygulaması kullanıcılarına bir küçük veya orta boy sıcak/soğuk kahve hediye edilecektir. Hediye kurgusunda, düşük fiyatlı ürün için ücret alınmayacaktır. Kampanyadan faydalanmak isteyen Vodafone aboneleri satış sırasında uygulama üzerinde “Caffe Nero 1 Kahve Alana 1 Kahve Hediye” kampanyasının içinden “Kampanyaya Katıl” a basıp oluşan QR kodu Barista'ya göstererek kasa sistemine okutmaları gerekmektedir. Bir abone kampanyadan günde bir defa faydalanabilir. Bu kampanya diğer kampanyalar ile birleştirilemez. Kampanyaya katılım kontenjanlarla sınırlıdır. Kampanyalardan sadece Avantaj Cepte uygulamasını cep telefonlarına yükleyen ve kayıt olan aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik, kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir.

Kampanya 2
Hediye kahve kazanan uygulama kullanıcıları, uygulama üzerindeki Caffe Nero Kart'a ve açılan pencerede Damga bölümüne basıp oluşan QR kodunu Barista'ya göstererek hediye kahvelerini alabilirler. Avantaj Cepte uygulaması üzerinde Nero Kart aktivasyonunu gerçekleştirmiş uygulama kullanıcılarına, Caffe Nero şubelerinde baristaların hazırladığı sıcak/soğuk içecek alışverişlerinde her 9 içecek alışverişine karşılık 1 içecek hediye edilecektir. Uygulama kullanıcıları, uygulama üzerindeki Caffe Nero Kart'a ve açılan pencerede Damga bölümüne basıp oluşan QR kodunu fiş kesilmeden önce Barista'ya göstererek kasa sistemine okutacaklardır. Ödeme tamamlandıktan sonra bu satın almaya dair damga “Nero Kart” bölümünde gösterilecektir. Bu kampanya diğer kampanyalar ile birleştirilemez. Kampanyaya katılım kontenjanlarla sınırlıdır. Kampanyalardan sadece Avantaj Cepte  uygulamasını  cep telefonlarına yükleyen ve kayıt olan aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik, kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir.

Bu kampanya  1 Ekim 2013 tarihine kadar  Vodafone abonelerine özel olarak Step Halı  mağazalarında geçerlidir.  Kampanya kapsamında Step halı mağazalarındaki indirimler   dahilinde, Vodafone Avantaj Cepte kullanıcılarına özel tüm ürünlerde  ilave  %10  indirim fırsatı sağlanacaktır. Vodafone aboneleri, bu  indirim kampanyasına katılmak için Avantaj Cepte uygulaması üzerinde yer alan "Step Halı'da Vodafone'lulara özel ekstra %10  indirim" kampanya detay sayfasında bulunan “Kampanyaya Katıl” tuşuna basarak kampanya şifrelerini alabileceklerdir. Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Step halı  ve Vodafone'da saklıdır.

 • Odeon Tour'dan uçak bileti alana, havaalanı transferi ücretsiz
Sayfa başına dönmek için

Bu kampanya 27 Eylül-18 Ekim 2013 tarihleri arasında web sayfasında yer alan otellerde geçerlidir. Kampanya dahilinde Vodafone Avantaj Cepte kullanıcılarına özel Yurtiçi veya Kıbrıs oteli ile birlikte uçak biletini ODEON Tours'dan satın alın misafirlere havalimanı - otel - havalimanı gidiş – dönüş ücretsiz transfer hizmeti verilecektir Vodafone aboneleri, kampanyaya katılmak için Avantaj Cepte uygulaması üzerinde yer alan ‘‘ODEON Tours'dan ücretsiz transfer” kampanya sayfasında bulunan “Kampanyaya Katıl” tuşuna basarak kampanya şifrelerini alabileceklerdir. Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkI ODEON Tours ve Vodafone'da saklıdır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez.

 • İki Kişilik Deluxe menü 12,95 TL
Sayfa başına dönmek için

Bu kampanya 01.02.2014 tarihine kadar havalimanı restoranları haricinde kampanya pos cihazı bulunan tüm Arby's® restoranlarında geçerli olup paket serviste geçerli değildir. Fırsattan sadece geçerli şifre ile Pharos pos cihazı aktif olan Arby's® restoranlarında yararlanılabilir. Promosyon Pos cihazı bulunan Arby's® Restoranları'nda, sistem tarafından şifre onayı verildiği takdirde geçerlidir. Restoranda bulunan pos makinesinin arızalı olmasından Tab Gıda ve Arby's®sorumlu değildir. Pos makinesinde mevcut bir arıza durumunda, müşteri ürünü pos makinesi sorunu olmayan bir restorandan temin etmelidir. İşbu kuponlar, Türk Ticaret Kanunu anlamında çek değildir ve paraya çevrilemez. Şifrelerin kaybolmasından yada ulaşım sorunlarından Tab Gıda ve Arby's® sorumlu tutulamaz.Kampanya menüsüne portakal suyu, ayran ve limonata çeşitleri dahil değildir. Görselde kullanılan ürünler reklam amaçlı olup, restoranlarda farklılık gösterebilir. Şifrelerin gönderimi ile ilgili sorumluluk Vodafone'a aittir.Kampanyadan faydalanmak için Vodafone aboneleri Avantaj Cepte uygulaması üzerinde bulunan Arby's İki Kişilik Menü kampanyası sayfasından kampanya katıl'a basarak ekrana gelen şifre ile kampanyaya katılabileceklerdir. Kampanya dahilinde Arby's Deluxe Sandviç , Roast Chicken Deluxe Jr. Sandviç, 2 Orta Boy İçecek, Büyük boy Curly Fries 12,95TL. Tüm şifreler tek kullanımlıktır. Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. TAB Gıda önceden haber vermeden servis alanları, ürünler ve fiyatlarda değişiklik yapma, ürünleri satıştan kaldırma hakkına, Tab Gıda veya Vodafone kampanyayı durdurma hakkına sahiptir. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez.TM & © 2013 Arby's Restaurant  Group Inc. Tüm hakları saklıdır. Arby's Restaurant Group Inc. Arby's markası ve ambleminin tek hak sahibidir.

 • Dev pizza menü sadece 15,95 TL
Sayfa başına dönmek için

Bu kampanya 01.02.2014 tarihine kadar  havalimanı restoranları haricinde kampanya pos cihazı bulunan tüm Sbarro® restoranlarında geçerli olup, paket serviste geçerli değildir. Fırsattan sadece geçerli şifre ile Pharos pos cihazı aktif olan Sbarro® restoranlarında yararlanılabilir. Promosyon Pos cihazı bulunan Sbarro® Restoranları'nda, sistem tarafından şifre onayı verildiği takdirde geçerlidir. Restoranda bulunan pos makinesinin arızalı olmasından Tab Gıda ve Sbarro®sorumlu değildir. Pos makinesinde mevcut bir arıza durumunda, müşteri ürünü pos makinesi sorunu olmayan bir restorandan temin etmelidir.  İşbu kuponlar, Türk Ticaret Kanunu anlamında çek değildir ve paraya çevrilemez. Şifrelerin kaybolmasından yada ulaşım sorunlarından Tab Gıda ve Sbarro sorumlu tutulamaz. Kampanya menüsüne Sbarro® Chicago's Pizza™, Stuffed Pizza ve Stromboli Pizza ile portakal suyu, ayran ve limonata dahil değildir.Görselde kullanılan ürünler reklam amaçlı olup, restoranlarda farklılık gösterebilir. Şifrelerin gönderimi ile ilgili sorumluluk Vodafone'a aittir.Kampanyadan faydalanmak için Vodafone aboneleri Avantaj Cepte uygulaması üzerinde bulunan Sbarro İki Kişilik Menü kampanyası sayfasından kampanya katıl'a basarak ekrana gelen şifre ile kampanyaya katılabileceklerdir. Kampanya dahilinde 2 Dilim Pizza, 1Wrap,1 Büyük Boy Fırın Patates, 2 Orta Boy İçecek  15,95 TL'dir. Tüm şifreler tek kullanımlıktır. Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. TAB Gıda önceden haber vermeden servis alanları, ürünler ve fiyatlarda değişiklik yapma, ürünleri satıştan kaldırma hakkına , Tab Gıda veya Vodafone kampanyayı durdurma hakkına sahiptir. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez.© 2013 Sbarro, LLC.Tüm hakları saklıdır. Sbarro International, Sbarro markası ve ambleminin tek hak sahibidir

Kampanya 1
Vodafone Avantaj Cepte kullanıcılarına özel GNC bitkisel çay hediye edilecektir . Bu kampanya 1 Kasım 2013 tarihine kadar GNC mağazalarında geçerlidir.  GNC bitkisel çay hediye kurgusu  750 adet ile sınırlıdır. Vodafone aboneleri, kampanyaya katılmak için Avantaj Cepte uygulaması üzerinde yer alan "GNC Hediye Çay" kampanya detay sayfasında bulunan “Kampanyaya Katıl” tuşuna basarak kampanya şifrelerini alabileceklerdir. Üretilen kampanya şifreleri 1 hafta süre ile geçerli olacaktır.Bir abone kampanyalardan yalnızca bir kez faydalanabilir. Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı GNC  ve Vodafone'da saklıdır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez. 

Kampanya 2
Bu kampanya 1 Kasım 2013 tarihine kadar GNC mağazalarında geçerlidir. Kampanya dahilinde Vodafone Avantaj Cepte kullanıcılarına GNC'den tüm ürünlerde %20 indirim sağlanacaktır. Vodafone aboneleri, %20 indirim kampanyasına katılmak için Avantaj Cepte uygulaması üzerinde yer alan "GNC %20 indirim" kampanya detay sayfasında bulunan “Kampanyaya Katıl” tuşuna basarak kampanya şifrelerini alabileceklerdir. Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı GNC ve Vodafone'da saklıdır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez.

 • Yeni İndirenlere Özel Haftalık 100 DK
Sayfa başına dönmek için

Vodafone Avantaj Cepte haftalık 100 DK promosyon kampanyası, 6 Aralık 2013 - 15 Aralık 2013 tarihleri arasında geçerlidir. Vodafone abonelerinin bir hafta Vodafone yönünde geçerli 100 DK promosyonundan faydalanabilmesi için kampanya tarih aralıklarında Avantaj Cepte uygulamasını yüklemeye uyumlu akıllı telefonlarından "AVANTAJ" yazıp 6666 kısa numarasına SMS göndererek veya uygulama merkezlerinden uygulamayı indirerek uygulama içerisinde yer alan kullanıcı taahhütnamesini kabul etmesi ve üyelik işlemlerini başarılı bir şekilde tamamlaması gerekmektedir. 6666'ya "AVANTAJ" yazıp gönderilen SMS'ler ücretsizdir. Kampanya tarih aralıklarında Avantaj Cepte uygulamasını yükleyip üye olan her bir Vodafone abonesi kampanyadan sadece bir kez faydalanabilecektir. Kazanılan Vodafone yönünde bir hafta geçerli 100 DK promosyonu, Avantaj Cepte uygulaması yüklendikten sonra kullanıcı adı ve şifre alınarak üyelik işleminin tamamlanmasının ardından en geç 48 saat içerisinde abonenin hattına yüklenecektir. Vodafone Avantaj Cepte mobil uygulamasından, tüm Vodafone müşterileri faydalanabilir. Avantaj Cepte mobil uygulaması iOS 5.0 / Android 2.3 ve üzeri versiyonlara sahip akıllı cihazlarda kullanılabilir. Bir hafta Vodafone yönünde geçerli 100 DK promosyonunun yükleme bilgisi SMS ile katılımcılara iletilecektir. Yüklenen promosyon dakikalar, yüklemenin yapıldığı andan itibaren 1 hafta boyunca sadece Vodafone yönünde kullanılabilecektir. Yüklenen hediye devredilemeyecek, başka bir hediyeye çevrilemeyecek, nakit karşılığı talep edilemeyecek ve Vodafone veya Vodafone Çözüm Ortaklarının sunmuş olduğu katma değerleri hizmetlerin satın almasında kullanılamayacaktır. Yükleme yapılan faturalı ve ön ödemeli hatların numara taşınabilirliği kapsamında başka bir operatöre taşınması, iptali, devri ve ihyasında yüklemesi yapılan tüm hediyeler geçerliliğini yitirecektir.

 • Debenhams’dan tekstil,aksesuar ve kozmetik ürünlerinde %15 indirim
Sayfa başına dönmek için

Bu kampanya 10 Aralık-31 Ocak 2014 tarihleri arasında Debenhams mağazalarında tekstil,aksesuar ve kozmetikte geçerlidir. Kampanya dahilinde Vodafone Avantaj Cepte kullanıcılarına özel tüm mağazalar da %15 indirim geçerlidir. Vodafone aboneleri, kampanyaya katılmak için Avantaj Cepte uygulaması üzerinde yer alan ‘Debenhams’da%15 indirim” kampanya sayfasında bulunan “Kampanyaya Katıl” tuşuna basarak kampanya şifrelerini alabileceklerdir. Uygulama üzerinde üretilen şifreyi kasa noktasındaki satış görevlisine bildirilmesi durumunda alışveriş tutarı üzerinden %15 oranında indirim uygulanacaktır. Kampanya kodu tek kullanimlik olup, her alisveriste yeni bir kampanya kodu alinmasi zorunludur.Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Debenhams ve Vodafone'da saklıdır. Bu kampanya sadece sezon ürünlerinde geçerlidir, başka kampanya veya promosyonla birleştirilemez.

 • Claire's ten tüm ürünlerde %15 indirim
Sayfa başına dönmek için

Bu kampanya 10 Aralık-31 Ocak 2014 tarihleri arasında Clarie's mağazalarında geçerlidir. Kampanya dahilinde Vodafone Avantaj Cepte kullanıcılarına özel tüm mağazalar da %15 indirim geçerlidir. Vodafone aboneleri, kampanyaya katılmak için Avantaj Cepte uygulaması üzerinde yer alan ‘Clarie's‘de %15 indirim” kampanya sayfasında bulunan “Kampanyaya Katıl” tuşuna basarak kampanya şifrelerini alabileceklerdir. Uygulama üzerinde üretilen şifreyi kasa noktasındaki satış görevlisine bildirilmesi durumunda alışveriş tutarı üzerinden %15 oranında indirim uygulanacaktır.Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Clarie's ve Vodafone'da saklıdır. Bu kampanya sadece sezon ürünlerinde geçerlidir, başka kampanya veya promosyonla birleştirilemez.

 • Topshop'tan tüm ürünlerde %15 indirim
Sayfa başına dönmek için

Bu kampanya 10 Aralık 2013 - 31 Ocak 2014 tarihleri arasında Topshop mağazalarında geçerlidir. Kampanya dahilinde Vodafone Avantaj Cepte kullanıcılarına özel tüm mağazalar da %15 indirim geçerlidir. Vodafone aboneleri, kampanyaya katılmak için Avantaj Cepte uygulaması üzerinde yer alan ‘Topshop'da %15 indirim” kampanya sayfasında bulunan “Kampanyaya Katıl” tuşuna basarak kampanya şifrelerini alabileceklerdir.Uygulama üzerinde üretilen şifreyi kasa noktasındaki satış görevlisine bildirilmesi durumunda alışveriş tutarı üzerinden %15 oranında indirim uygulanacaktır.Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Topshop ve Vodafone'da saklıdır. Bu kampanya tüm ürünlerde gecerlidir.

 • arzum.com.tr’de %20 indirim
Sayfa başına dönmek için

Bu kampanya 20 Kasım 2013 -20 Aralık 2014 tarihleri arasında www.arzum.com.tr’de geçerlidir. Kampanya dahilinde Vodafone Avantaj Cepte kullanıcılarına özel %35 indirimden faydalananileceklerdir.. Vodafone aboneleri, kampanyaya katılmak için Avantaj Cepte uygulaması üzerinde yer alan “www.arzum.com.tr’de %35 indirim” kampanya sayfasında bulunan “Kampanyaya Katıl” tuşuna basarak kampanya şifrelerini alabileceklerdir. Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı www.arzum.com.tr’de ve Vodafone'da saklıdır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez ve kampanya ürünleri stoklarla sınırlıdır

 • POPEYES'TAN AVANTAJLI TEKLİF
Sayfa başına dönmek için

Bu kampanya 01.02.2014 tarihine kadar Edirne kapıkule,mobil ve havalimanı restoranları haricinde kampanya pos cihazı bulunan tüm Popeyes restoranlarında geçerli olup paket serviste geçerli değildir. Fırsattan sadece geçerli şifre ile Pharos pos cihazı aktif olan Popeyes® restoranlarında yararlanılabilir. Promosyon Pos cihazı bulunan Popeyes® Restoranları'nda, sistem tarafından şifre onayı verildiği takdirde geçerlidir. Restoranda bulunan pos makinesinin arızalı olmasından Tab Gıda ve Popeyes®sorumlu değildir. Pos makinesinde mevcut bir arıza durumunda, müşteri ürünü pos makinesi sorunu olmayan bir restorandan temin etmelidir.  İşbu kuponlar, Türk Ticaret Kanunu anlamında çek değildir ve paraya çevrilemez. Şifrelerin kaybolmasından yada ulaşım sorunlarından Tab Gıda ve Popeyes sorumlu tutulamaz. Kampanya menüsüne portakal suyu, ayran, milkshake ve limonata dahil değildir. Görselde kullanılan ürünler reklam amaçlı olup, restoranlarda farklılık gösterebilir. Şifrelerin gönderimi ile ilgili sorumluluk Vodafone'a aittir.Kampanyadan faydalanmak için Vodafone aboneleri Avantaj Cepte uygulaması üzerinde bulunan Popeyes İki Kişilik Menü kampanyası sayfasından kampanya katıl'a basarak ekrana gelen şifre ile kampanyaya katılabileceklerdir.Kampanya dahilinde Panini Gusto Sandviç, Popchicken Sandviç, 2 Orta Boy İçecek,1 Büyük Boy Patates 12, 95 TL'dir. Tüm şifreler tek kullanımlıktır. Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. TAB Gıda önceden haber vermeden servis alanları, ürünler ve fiyatlarda değişiklik yapma, ürünleri satıştan kaldırma hakkına , Tab Gıda veya Vodafone kampanyayı durdurma hakkına sahiptir. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez. TM & © AFC 2013 AFC Enterprises, Inc. Tüm hakları saklıdır. AFC Enterprises, Inc., Popeyes® markası ve ambleminin tek hak sahibidir.

 • Mudo’dan ek %10 indirim avantajı
Sayfa başına dönmek için

Bu kampanya 16 Aralık-31 Aralık 2013 tarihleri arasında Mudo mağazalarında geçerlidir. Kampanya dahilinde Vodafone Avantaj Cepte kullanıcılarına özel tüm mağazalar da ek %10 indirim geçerlidir.. Vodafone aboneleri, kampanyaya katılmak için Avantaj Cepte uygulaması üzerinde yer alan Mudo’da ek %10 indirim” kampanya sayfasında bulunan “Kampanyaya Katıl” tuşuna basarak kampanya şifrelerini alabileceklerdir. Mobilya hariç sezon ürünlerinde geçerlidir.Uygulama üzerinde üretilen şifreyi kasa noktasındaki satış görevlisine bildirilmesi durumunda ek %10 indirim uygulanacaktır .Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Mudo ve Vodafone'da saklıdır. Bu kampanya sadece sezon ürünlerinde geçerlidir, başka kampanya veya promosyonla birleştirilemez.

 • Teknosa’da 300 TL ve üzeri alışverişte 30 TL indirim
Sayfa başına dönmek için

Bu kampanya 11 – 24 Aralık 2013 tarihleri arasında geçerlidir. Vodafone Avantaj Cepte kullanıcılarına kampanya detayı her gün duyuruluyor olacaktır. Duyuruda belirtilen adetlerdeki kullanıcı kampanyadan faydalanabilecektir. Kampanyadan her hafta toplamda 100 kişi faydalanacaktır. Duyurum yapıldıktan sonra kullanıcılar Avantaj Cepte uygulaması üzerinde yer alan Teknosa kampanya alanında “Kampanyaya Katıl” tuşuna basarak kampanya şifrelerini alabileceklerdir.Kampanya şifreleri Teknosa mağazalarında ve teknosa.com’dan yapılacak 300 TL ve üzeri alışverişte 30 TL indirim sağlamaktadır. Telefon ile yapılan satışlarda geçerli değildir. Tek seferde yapılan 300 TL ve üzeri alışverişte 30 TL indirim sağlayan şifre 24 Ocak 2014 tarihine kadar geçerlidir. Bu tarihe kadar kullanılmadığı takdirde şifreler kendiliğinden iptal olur. Operatörlerin TL kartı satışlarında geçerli değildir. Her şifre sadece bir alışverişte kullanılabilir. İndirim başka indirim ve kampanyalar ile birleştirilemez. Ödüller nakde çevrilemez, para iadesi yapılamaz ve devredilemez.Alışverişinizde indirimden faydalanabilmek için Turuncu Kart sahibi olmak gerekmektedir. En yakın Teknosa mağazasından üyelik formu doldurarak ya da Teknosa.com alışveriş sitemizden üyelik formunu doldurarak ücretsiz Turuncu Kart sahibi olabilirsiniz. Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Teknosa ve Vodafone'da saklıdır.