Vodafone Süper İnternet

Yükleniyor

Nerede Olduğumu Bildir

Nerede olduğunuzu tam olarak da bilemediğinizde, size ulaşılmasını istediğiniz bir durumda ya da yerinizi tarif edemediğinizde Vodafone Nerede Olduğumu Bildir servisiyle bulunduğunuz yeri öğrenebilir ve yakınlarınıza kısa mesaj olarak gönderebilirsiniz.

Ayrıca, size gönderilecek SMS içerisinde yer alan WAP linki ile adres bilgilerini harita üzerinden görüntüleyebilir, MMS linki ile bulunduğunuz yerin harita bilgisini de cep telefonunuza MMS olarak alabilirsiniz.

SMS ile konum bilgisini almak istiyorsanız NEREDEYİM yazıp 7777'ye mesaj gönderin.

SMS ile konum bilginizi yakınlarınıza bildirmek istiyorsanız NEREDEYİM boşluk (GSM Numarası 1) boşluk (GSM Numarası 2) boşluk (GSM Numarası 3) yazıp 7777'ye mesaj gönderin.

USSD ile konu bilgisi almak istiyorsanız cep telefonunuzda *3636# serisini tuşlayarak arama yapın sonra sırasıyla 2,5,1 rakamlarını tuşlayın.

USSD ile konum bilginizi yakınlarınıza bildirmek istiyorsanız *3636# serisini tuşlayarak arama yapın sonra sırasıyla 2,5,2 rakamlarını tuşlayın. Mesaj göndermek istediğiniz cep telefonu numarasını veya numaralarını aralarında boşluk bırakacak şekilde tuşlayınız. En fazla 3 GSM numarasına konum bilginizi gönderebilirsiniz." uyarı mesajını gördükten sonra Tamam'ı seçin. Nerede olduğunuzu bildirmek istediğiniz GSM numaralarını yazın ve Tamam'ı seçin.

Lokasyon sorgu* bedeli faturalı ve faturasız hatlar için 40 kuruştur. (KDV ve ÖİV dahil.)
* Nerede Olduğumu Bildir servisinde, her GSM numarasına gönderilen konum bilgisi bir sorgu olarak kabul edilir.

  • Nerede Olduğumu Bildir servisindeki MMS ve WAP sadece Vodafone aboneleri tarafından görüntülenir, diğer operatör aboneleri sadece konum bilgisini SMS olarak alabilir.
  • Nerede Olduğumu Bildir servisinde, lokasyon bilgisine ait haritanın MMS ve Wap Push link üzerinden görüntülenebilmesi için, telefonun WAP ve MMS desteğinin olması ve Live ve MMS ayarlarının yapılmış olması gereklidir.
  • Abonenin lokasyonuna ilişkin verilen bilgiler bilgilendirme amaçlıdır. Abonenin lokasyon bilgisi, hava ve yer koşullarına ayrıca bölgede bulunan baz istasyonu sayısına göre değişiklik gösterebilir. Lokasyon bilgisi ile birlikte iletilen en yakındaki kurumların telefonunun kapalı olması, numarasının ve adresinin değişmiş olması ya da sistemsel hatalardan ve yaşanacak servis aksaklıklarından dolayı hizmet verilememesi durumunda Vodafone sorumlu değildir. Servisi kullanan abonelerimiz tüm bu koşulları kabul etmiş sayılmaktadır.