Vodafone Süper İnternet

Yükleniyor

Cepnet Paketi

Aylık Cepnet Paketi 01.11.2011 tarihi itibariyle yeni abone alımına kapanmıştır. Aylık CepNet tarifemiz yerini 10 MB'dan 8 GB'a kadar her türlü İHTİYACA GÖRE YENİ MOBİL İNTERNET PAKETLERİMİZE bıraktı. Yeni paketlerimiz ile, mobil internet keyfini hız sınırı olmadan çıkarabilirsiniz. Mobil İnternet Paketleri Mevcut Aylık Cepnet kullanıcılarımız Cepnet paketlerini iptal etmedikleri sürece kullanmaya devam edebilirler.

Paket Adı Faturalı Hatlar için Paket Ücreti Faturasız Hatlar için Paket Ücreti Bağlantı Hızı
Aylık Cepnet 11 TL/Ay 11 TL/Ay 7.2 mb/s

* 12 Nisan 2013 itibariyle Faturasız Aylık Cepnet paketinin fiyatı 11 TL/Ay olarak güncellenmiştir.

** 15.05.2013 itibariyle Faturalı Cepnet Paketi’nin fiyatı 11 TL/ay olarak güncellenmiştir. Paketi taahhütlü kullanan aboneler taahhüt süreleri bitene kadar güncellemeden etkilenmeyeceklerdir.

Aylık Cepnet Paketi
 • Aylık Cepnet paketinin geçerlilik süresi onay SMS'inin gelmesinin ardından başlar.
 • Aylık Cepnet Paketi'ne abone olduğunuzda, 1 fatura dönemi (Faturasız hatlar için 30 gün) içinde yapacağınız tüm internet kullanımı için 9,99 TL ile ücretlendirilirsiniz. 12 Nisan 2013 tarihinden itibaren Faturasız hatlar için Aylık Cepnet Paket fiyatı 11 TL/Ay olarak güncellenmiştir.
 • Aylık Cepnet paketi, fatura dönemi içerisinde iptal edilmediği sürece, otomatik olarak yinelenir. Faturasız hatlarda 30 günlük periyotlarla yinelenecektir.
 • Aylık Cepnet Paketi'nde adil kullanım kotası 100 MB' tır. Adil kullanım kotanız dolduğunda 7,2 Mbps'ye kadar ulaşan erişim hızınız 96Kbps'a iner ve internet erişiminiz bu hızla devam eder.
 • Aylık Cepnet paketinde fatura dönemi içerisinde yapılan iptal işlemleri fatura kesim tarihinde gerçekleşir, iptal isteğinde bulunduğunuz andan fatura kesim tarihine kadar Aylık Cepnet paketinden yararlanmaya devam edebilirsiniz. Aylık Cepnet paket ücreti fatura kesim tarihinde faturanıza yansıtılır.
 • Aylık Cepnet paketleri sadece yurt içinde geçerlidir. Yurtdışındaki data kullanımınız GPRS uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
 • Data kullanımında alınan ve gönderilen (download+upload edilen) veri paket limitinizden düşer.
 • Aylık Cepnet paketi ile internet üzerinden ses iletişimi (VOIP) ve doğrudan dosya paylaşımı (P2P) programları vb. hizmetler kullanılamaz.
 • Aylık Cepnet paketi bedeline satın alınan içerik ücretleri dahil değildir. İçerik hizmetleri ayrıca ücretlendirilir.
 • Aylık Cepnet Paketi'nden, eğer 3G abonesi iseniz ve cep telefonunuz 3G destekliyorsa 3G hızında, 3G abonesi değilseniz 2G/Edge hızında faydalanabilirsiniz. 3G abonesi olmak için tıklayınız.
 • Vodafone 3G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir.
 • Aylık Cepnet Paketi'ni kullanabilmek için internet ayarlarınızın yapılmış olması gerekmektedir. İnternet ayarlarınız için tıklayınız.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
Cepnet Paketi'nden, eğer 3G abonesi iseniz ve cep telefonunuz 3G destekliyorsa 3G hızında, 3G abonesi değilseniz 2G/Edge hızında faydalanabilirsiniz. 3G abonesi olmak için tıklayınız. Vodafone 3G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Cepnet Paketi'ni kullanabilmek için internet ayarlarınızın yapılmış olması gerekmektedir.

Aylık Cepnet paketi iptal edilirse, yeniden alınamaz. Paketi iptal etmek için IPTAL AY yazıp 3636'ya gönderebilirsiniz.