Vodafone Süper İnternet

Yükleniyor

5 Nisan'a Kadar Cepten Hediye İnternet

Bu kampanya sona ermiştir.

Süper İnternet'i denemeyen kalmasın diye 5 Nisan'a kadar, Süper İnternet paketi olmayanlara cepten internet hediye.

Katılmak için HEDIYE yazıp 3636'ya ücretsiz SMS göndererek kampanyaya katılabilirsiniz.

Süper İnternet paketlerinden birine abone değilseniz, hemen HEDİYE yazıp 3636'ya ücretsiz SMS gönderin, 5 Mart - 5 Nisan tarihleri arasında cepten hediye internetin keyfini çıkarın.

 • Vodafone bireysel faturalı ve faturasız hat abonelerinin kampanyadan yararlanabilmesi için Vodafone internet paketlerinden herhangi birine sahip olmaması gerekmektedir.
 • Kampanya katılım için aboneler "HEDIYE" yazıp 3636'ya ücretsiz SMS göndermelidir.
 • Kampanyaya katılım 05.03.2012 ile 05.04.2012 tarihleri arasında mümkün olacaktır.
 • Bu tarihler arasında Vodafone'dan Cepten Hediye Internet Kampanyası'na katılan abonelere kampanya bitiş tarihine kadar kullanabilecekleri promosyon verilecektir. Kampanya kapsamında kazanılan promosyon datanın kullanım süresi, katılım onay SMS'ini takiben başlar ve 05 Nisan 2012 saat 23:59'da son bulur.
 • 05 Nisan 2012 tarihinden sonra abonelerin internet kullanımları Süper İnternet paketi almaları durumunda mevcut Süper İnternet paketlerinden, Süper İnternet paketi olmayanların kullanımları ise standart data paketi üzerinden ücretlendirilir.
 • Promosyon olarak tanımlanan internet kullanımına içerik ücretleri dahil değildir. İçerik hizmetleri ayrıca ücretlendirilir. Promosyon olarak verilen datanın adil kullanım hakkı 100 MB tır ve 100 MB tan sonra 7.2 Mbps a kadar olan bağlantı hızı 96 Kbps'a düşer ve internet erişimi bu hızda devam eder.
 • Kampanya süresi içinde Kampanyadan çıkmak isteyen aboneler "IPTAL HEDIYE" yazarak 3636'ya ücretsiz SMS göndermelidirler. İptal işlemi, iptal SMS'inin işleme alınması ile gerçekleşir.
 • Bu kampanya ile mevcut Vodafone internet paketi kullanıcılarına ait abonelik ücretleri iade/iptal edilmez. Kampanyaya katılmak için SMS gönderen aboneler, SMS ile MTV yazıp 3636'ya göndererek 1 ay ücretsiz Mobil TV kampanyasına katılmaya yönlendirilir.
 • Kampanyaya katılan bireysel abonelerin 3G servisleri otomatik olarak açılacaktır.
 • Aboneliğini 3G'ye açtırmayan aboneler mevcut data altyapısını (2G/EDGE) kullanacaklardır. Aboneler bu tarifeyi 3G şebekesinde kullanmaları durumunda 7.2 Mbps'ye kadar hız ile hizmet verilir. 3G bağlantısı, kapsama alanına, coğrafi koşullara göre değişiklik gösterebilir. 3G internet hızı şebeke yoğunluğuna, kullanılan cihaza ve bağlanılan siteye göre değişebilir. 3G kapsamasının sağlanamaması durumunda 3G hızında mobil internetten yararlanılamaz; ancak cihaz/servis uygunluğu doğrultusunda EDGE/GPRS bağlantısına geçiş yapılarak mobil internet hizmetinin devamlılığı sağlanabilir.
 • Vodafone Kampanya'ya katılımın beklenenin üzerinde olması durumunda BİLGİ TEKNOLOJİLERİ VE İLETİŞİM KURUMU Erişim ve Tarifeler Dairesi Başkanlığına bildirerek kampanyayı sonlandırma hakkına sahiptir.
 • Vodafone kampanya şartlarında ve tarihlerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.