Vodafone Yardım sayfasına hoş geldiniz.

Vodafone Yardım sayfasına hoş geldiniz.

Vodafone Yanımda Uygulaması ile hattınızla ilgili tüm işlemleri kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Hemen indir

Satın almak için hangi adımları geçmeliyim?

Sipariş

Satın almak için hangi adımları geçmeliyim?

https://www.vodafone.com.tr/telefonlar/ linkinde yer alan telefon listesinden telefon modeli seçmelisiniz.

Seçtiğiniz telefonun detay sayfasına giderek, renk, hafıza kapasitesi ve tarifenize ek taksit sayısını seçerek "Sepete Ekle" seçeneğine tıklamalısınız.

Sonrasında sistem sizi kayıtlı hesabınız yok ise hesap oluşturma sayfasına, kayıtlı hesabınız var ise "Kayıtlı Hesap ile Giriş" ekranına yönlendirecektir. Giriş ekranını kapatmadan, işleminize devam etmeniz gerekmektedir.


Şifrenizi girip hesabınıza giriş yaptıktan sonra sayfada seçmiş olduğunuz ürüne ait faturanıza yansıtılacak cihaz taksit sayısı ve aylık ödemeden oluşan toplam tutar görüntülenecektir. Aynı sayfanın alt kısmında seçmiş olduğunuz ürünlerin marka, model, renk, hafıza kapasitesi, seçmiş olduğunuz taksit süresi ve cihazın aylık taksit tutarını görebileceğiniz bilgiler bulunmaktadır.


"Satın Al" butonu ile almak istediğiniz cihazı sepetinize ekleyerek bir sonraki "Sepetim" adımına geçebilir ya da aynı sayfada yer alan "Alışverişe Devam Et" bölümüne tıklayarak başka bir ürünü daha satın alabileceğiniz telefon listesine geçebilirsiniz.


Ürünlerin satın alabilmek için "Satın Al" bölümüne tıkladıktan sonra açılan sayfada adınız, soyadınız ve telefon numaranız otomatik olarak gelecektir. Siz, T.C. kimlik numaranızı ve teslimat adresi girişlerini tamamlamalısınız.


"Sipariş Bilgileri" ekranında yer alan Bilgilendirme Formu, Mesafeli Satış Sözleşmesi ve Taahhütname linklerini okudum, onaylıyorum kutucuğunu işaretleyerek "Siparişi Tamamla" butonu ile güvenlik doğrulama adımına geçmelisiniz.