TEBRİKLER!

3 ay geçerli 15 GB kazandın!

Hemen numaranı taşı veya yeni hat al

12 ay boyunca her ay 7 GB'a varan internet hediye!

Vodafone’lu olmak çok kolay!

  • Tarifeni seç ve formu doldur
  • Ücretsiz adresine getirelim

Sorularınızın cevapları burada

Nasıl faturalı hat başvurusu yapabilirim?

Avantajlı tarifeler ile Vodafone’a numara taşıma veya yeni faturalı hat başvurusu için web sitemizdeki formu doldurun. Ardından başvurunuzu doğrulamak ve randevu almak için sizi arıyoruz. Belirteceğiniz tarihte SIM kartınızı ücretsiz olarak kapınıza kadar getiriyoruz. Böylelikle, siz yerinizden kalkmadan Vodafone'a geçiş işlemlerini tamamlıyoruz.

Red tarife detayları ve ayrıcalıkları için tıklayınız.

Freezone Esasları için tıklayınız.

Uyumlu Tarifelerin Özellikleri için tıklayınız.

Yeni hat almak ya da hattımı Vodafone’a taşımak ücretli mi?

Mevcut numaranızı Vodafone’a taşımak tamamen ücretsiz!

Yeni hat alımlarında ise tek seferlik uygulanan İlk Tesis Özel İletişim Vergisi ve Telsiz Ruhsatname Ücreti mevcuttur. Bu vergiler Vodafone tarafından abonelerine faturalarında tahakkuk ettirilir ve ilgisine göre Maliye Bakanlığı ve Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu'na ödenir. Vergiler hakkında detaylı bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Sim kart teslimatı için kurye ücreti ödüyor muyum?

SIM kartınız dilediğiniz yere ücretsiz teslim edilir. Herhangi bir kurye ya da hizmet ücreti alınmaz.

Yeni hattımı hemen kullanmaya başlayabilir miyim?

Eğer yeni bir faturalı hat aldıysanız evraklarınızın bize ulaşmasından sonra yaklaşık 1 gün içerisinde, numaranızı taşıyorsanız yaklaşık 5 gün içerisinde hattınız kullanıma hazır olması için elimizden geleni yapacağız. Tatil dönemlerinde ya da yoğunluk yaşanan günlerde bu sürelerde gecikme yaşanabilir. Eğer numaranızı taşıyorsanız, hattınız kullanıma açıldığında yeni hattınız üzerinden sizi SMS ile bilgilendireceğiz.

Şu an kullandığım hat benim üzerime kayıtlı değil, numaramı taşıyabilir miyim?

Eğer faturalı hattınız sizin üzerinize kayıtlı değilse asıl hat sahibinin başvuru yapması gerekir. SIM kart teslimatları yalnızca asıl hat sahibine yapılabilmektedir.
main_icn_24_7_support 360-view 4g main_icn_Accessories main_icn_Add_or_Plus main_icn_Apps apps-hi apps-mid arrow-left arrow-right market_icn_Battery bill-or-report-mid block blog-hi-dark broadband-device-hi-dark broadband-mid broadband-device bundles-hi-dark business calendar market_icn_Minutes calls-contacts-mid main_icn_Camera main_icn_Chat cherries-points main_icn_Chevron_down main_icn_Chevron_left main_icn_Chevron_right main_icn_Chevron_up clock-hi-dark main_icn_Clock_or_Timed main_icn_Close community-or-foundation-mid main_icn_Community_or_Foundation connectivity converged-proposition customer-care dashboard-hi-dark dashboard-hi dashboard-mid main_icn_Dashboard data-mid market_icn_Data_Sharing market_icn_Deals main_icn_Delete delivery main_icn_Dislike document-mid main_icn_Download main_icn_Edit entertainment-hi-dark error-circle error-simple main_icn_Social_Facebook main_icn_Filter main_icn_Filter social-google-plus help-hi_1 help home-02-hi info-circle infographic-hi-dark insurance-hi country-or-international-hi-dark landline-or-call-mid main_icn_Landline_or_Call main_icn_Like market_icn_LinkedIn location-hi main_icn_Location mail-new-hi-dark mail-read-hi-dark mail-new market_icn_Screen_size members main_icn_Menu market_icn_SMS mobile-broadband mobile-hi-dark mobile-mid main_icn_Mobile multiscreen-hi touchscreen-hi my-vodafone-mid main_icn_My_Vodafone network-hi-dark network-signal-hi network-signal-mid main_icn_Network_signal offer-badge-percent market_icn_Offer_badge main_icn_Pause payg-hi-dark payg-hi payg-mid main_icn_PAYG social-paypal main_icn_Photos pie-chart play-hi-dark main_icn_Play_circle main_icn_Play_arrow main_icn_Add_or_Plus print main_icn_Privacy rank-virtuoso 0_rating 5_rating main_icn_Ratings recommendation record-hi-dark refresh main_icn_Bill_or_Report main_icn_Reports return-product roaming-hi-dark roaming-mid main_icn_Roaming search-hi-dark main_icn_Search security-hi-dark security-hi security-mid main_icn_Security settings-hi-dark settings-hi share shopping-trolley shopping sim-mid main_icn_SIM market_icn_SIM_Swap main_icn_Chat social-facebook social-google-plus social-linkedin social-twitter social-youtube main_icn_Student tail [Converted] text-mid main_icn_Text thumbs-hi-dark tick main_icn_Tick_simple top-up-hi-dark top-up-hi top-up-mid main_icn_Top_up tv-hi-dark main_icn_TV main_icn_Social_Twitter upgrade-mid users video main_icn_Viewed VF_Logo market_icn_Vodafone_store voice-of-vodafone-alerts-mid voice-of-vodafone-alerts warning-hi-dark warning-hi-dark warning weight white-paper-mid country-or-international-mid market_icn_Multinational social-youtube