Güvenli Araç Çözümleri | Kurumsal: Vodafone Türkiye

Güvenli Araç Çözümleri

Güvenli Araç Çözümleri

Araç Takip Sistemlerine ek olarak sunulan dijital takograf veya CANBUS üzerinden üretilen detaylı veriler ile verimliliğinizi artırın!

Çözüm Ortağı

Aylık Kampanya Bedeli(24 Ay Taahhütünüze)

Seyir – Pro 1

125 TL

Seyir – Pro2

115 TL

Seyir – Premium

175 TL

Arvento – Pro 1

140 TL

Arvento – Pro 2

115 TL

Arvento - Premium

175 TL

Güvenli Araç Çözümleri İle Neler Sunuyoruz?

Sahadaki araçlarınızdan alacağınız verileri artırarak filonuzun verimliliğini en üst seviyelere çıkarın!

Dijital Takograf Çözümü

Sürücü dahil 9’dan fazla yolcu ve 3,5 tondan fazla yük taşıyan firmaların, filo araçlarındaki dijital takograflarda depolanan verileri 28 günde bir indirmeleri gereklidir. Verilerin manuel olarak indirilmesi operasyonel maliyete, hataya ve cezai işlemlere neden olurken, Pro 1 Dijital takograf çözümü sayesinde verileri uzaktan indirmek mümküdür. Araç takip sistemi özelliklerini de içeren bu çözüm sayesinde araçların konumunu takip ederek verimliliklerini artırabilirsiniz.

Sürüş Performans Çözümü

Pro 2 Sürüş Performans donanımının sunduğu araç içi sensörler sayesinde yakıt tüketimi ve hararet gibi bilgiler gerçek zamanlı olarak analiz edilir. Yapılan sürüş puanlamasına bağlı olarak sürücü davranışları düzelir ve kaza riski minimuma iner. Yakıt tüketimi %10 düşer; araçlardan gelen gerçek zamanlı bilgiler sayesinde bakım süresi takip edilir ve olası arızaların önüne geçilebilir.

Premium Paket

Hem Pro 1 Dijital Takograf, hem de Pro 2 Sürüş Performans çözümlerinin bir arada sunulduğu kapsamlı pakettir. Filonuzun verimliliğini artırmak, güvenliğini sağlamak ve operasyonel kolaylık için, Premium Paket’i tercih edebilirsiniz.

4 Kolay Adımda Güvenli Araç Çözümlerini Kullanmaya Başlayın

Ürün ile ilgilendiğinizi belirttikten sonra çağrı merkezimiz sizi arayarak Teknoloji Satış Yöneticilerimiz adına randevu alır.

Teknoloji Satış Yöneticilerimiz şirketinizi ziyaret edip satın alma işlemlerinizi gerçekleştirir.

Satın alma işlemi tamamlandıktan sonra hizmet kurulumunuz gerçekleşir.

Ürün ile ilgili ek bir destek ihtiyacı durumunda Yetkili GSM numaranızdan 542’yi tuşlayarak Özel Teknoloji Danışmanınıza ulaşabilirsiniz.