Dijital Mağaza | Kurumsal: Vodafone Türkiye

Dijital Mağaza

Dijital Mağaza

Mağazalarınızı dijitalleştirin, toplayacağınız anlık veriler ile sunduğunuz hizmeti mükemmelleştirin!

Dijital Mağaza Çözümleri

Digital Ekran Yönetimi

Digital Ekran Yönetimi

Digital İçerik Yönetimi

Digital İçerik Yönetimi

Hedef Kitle Analizi

Hedef Kitle Analizi

Kişi Sayar

Kişi Sayar

Müşteri Memnuyeti Analizi

Müşteri Memnuyeti Analizi

Dijital Mağaza ile Neler Sunuyoruz?

Dijital Ekran Yönetimi

Mağaza içine yerleştireceğiniz ekranlar ile müşterilerinize ürün ve hizmetleriniz hakkında bilgilendirme, tanıtım ve reklam yapabilirsiniz. Hedef Kitle Analizi ile tercih edildiğinde İse müşterilerinize demografik özelliklerine göre değişen içerikler gösterebilirsiniz. Tüm ekranlarınızı tek merkezden yönetin. Reklam içeriklerinizi anlık takip edin.

Dijital İçerik Yönetimi

Dijital Ekran Yönetimi’ne ek olarak sunulan hizmetimiz ile içeriklerinizi sizin yerinize uzman ekibimiz yönetsin. İçerikleriniz ekranlara tam otursun. Kampanyalarınız için metin desteği alın. Video ve animasyon oluşturma konusunda destek alın

Hedef Kitle Analizi

Mağazanıza gelen müşterilerin anlık olarak cinsiyet ve yaş verilerini takip edip, raporlayabilirsiniz. Dijital Ekran ile tercih edildiğinde müşterilerinizin demografik özelliklerine göre göstereceğiniz içerikleri farklılaştırabilirsiniz. Müşterilerinizi yakından tanıyın. Reyon bazlı karşılaştırmalı yoğunluk ve demografi analizi yapın. Kasa önünde konumlandırarak ürünlerinizi satın alan kitleyi daha yakından tanıyın.

Kişi Sayar

Mağazalarınıza kaç müşteri girdiğini takip edin, mağazalar arası yoğunluğu karşılaştırabilirsiniz. Müşterilerin geri dönüş oranlarını hesaplayın. Çalışan vardiyalarını müşteri yoğunluğuna göre ayarlayın.

Müşteri Memnuniyeti Analizi

Mağaza çine yerleştireceğiniz tablet ile müşterilerinizin memnuniyetini ölçüp, mağazal arası karşılaştırma yapabilirsiniz. Müşterilerinize birden fazla soru sorarak memnuniyetsizlik nedenlerini öğrenin. Çalışanlarınızın memnuniyetini ölçün. Ürün ve hizmetinizin kalitesini ölçün.

4 Kolay Adımda Dijital Mağaza'yı Kullanmaya Başlayın

Ürün ile ilgilendiğinizi belirttikten sonra çağrı merkezimiz sizi arayarak Teknoloji Satış Yöneticilerimiz adına randevu alır.

Teknoloji Satış Yöneticilerimiz şirketinizi ziyaret edip, ihtiyaçlarınızı belirler teklif verir.

Satın alma işlemi tamamlandıktan sonra hizmet kurulumunuz gerçekleşir.

Ürün ile ilgili ek bir destek ihtiyacı durumunda destek hattına ulaşabilirsiniz: 0850 542 0 542