×
Herkes BağlantıdaHerkes Bağlantıda

Son günler bize herkesin internetle bağlantıda olmasının ne kadar önemli olduğunu gösterdi. Fırsat eşitliği her yaştan, cinsiyetten, sosyoekonomik statüden insanlar dünyayla bağlantıda olduğunda ortaya çıkar.
Biz herkesin #benvarım dediği bir dünyaya inanıyoruz. Bu amaçla dünyanın neresinde olursa olsun tüm toplumlar için altyapılar kuruyor, tüm nesillere eğitime erişim imkanı sağlıyor ve dijital toplumda hiç kimsenin geride kalmaması için teknolojimizi her gün yeniden tasarlıyoruz.
Şimdi #HerkesBağlantıda olsun ve hep bağlantıda kalsın diye neler yaptığımızı sizinle de paylaşıyoruz.

Vodafone Yanımda Uygulaması
Vodaone Yanımda Logo

Vodafone Yanımda’yı Hemen İndirin!

Vodafone Yanımda uygulamasını indirerek hattınızla ilgili tüm işlemleri kolaylıkla halledebilir, TL/ek paket yükleyebilir, kalan kullanımlarınızı görüntüleyebilir, faturanızı inceleyerek ödeme yapabilir, Fırsatlar Dünyası’nın Vodafonelulara özel kampanyalarından faydalanabilir ve sürpriz hediyeler kazanabilirsiniz.

iOS ve Android işletim sistemine sahip bir akıllı telefonunuz varsa, Vodafone Yanımda uygulamasını App Store/Google Play Store üzerinden indirebilir veya CEP yazıp 6666’ya ücretsiz SMS gönderebilirsiniz.