Rowermax Led Kablosuz Masaüstü Hoparlörü Şarj Standı Çalar Saat Radyo Alarm G Şekil Müzik Makinesi

Rowermax Rowermax Led Kablosuz Masaüstü Hoparlörü Şarj Standı Çalar Saat Radyo Alarm G Şekil Müzik Makinesi

0 Değerlendirme
Sepet Fiyatı
569,05 TL
1
Adet:
1

Ürün bilgileri

  • Akıllı Hoparlör: Arama almak ve çağrı yapmak için kablosuz olarak bağlanın. Net ve canlı ses sunan G tipi kablosuz hoparlörle daha iyi bir müzik deneyiminin keyfini çıkarın. Taşınabilir kablosuz hoparlör aynı zamanda gece lambası olarak da kullanılabilir.
  • ♔Müzik Senkronizasyonu Işığı: Müziğin ritmine uyum sağlayan, dinamik ve sürükleyici bir atmosfer yaratan altı ışık rengi modunun keyfini çıkarın. Yumuşak aydınlatma uykunuza eşlik edebilir, ayarlanabilir ortam ışığı ise ruh halinize uygun olabilir.
  • ♔Zahmetsiz Bağlantı: 15W cep telefonu hızlı şarj fonksiyonuyla donatılmış olan akıllı telefonunuzu lamba tabanına yerleştirin ve kablo karmaşası olmadan kablosuz şarjın keyfini çıkarın. (Not: Kablosuz şarj, telefonun kablosuz şarj özelliğine sahip olmasını ve fişinin takılı olmasını gerektirir.)
  • ♔Kesintisiz ses: 1200mAh pil ile kablosuz hoparlör gece lambamız, 2-3 saatlik USB şarjının ardından 6 saat müzik sağlar. Ortamınızı gece boyunca canlı tutun!
  • ♔Güzel Oda İyileştirmesi: Bu kablosuz hoparlör gece lambasıyla evinize sofistike bir dokunuş katın. Herkes için mükemmel bir Şükran Günü, Noel, Anneler veya Babalar Günü ve Yeni Yıl hediyesi.
Sepet tutarı
569,05 TL