Kendi imkanlarınla yaptığın Cosplay’i #VadiBizim etiketi ile paylaş, Monster gaming bilgisayarı ve TBF bileti kazanma şansı yakala!

Kendi imkanlarınla yaptığın
Cosplay’i #VadiBizim etiketi ile paylaş,
Monster gaming bilgisayarı ve
TBF bileti kazanma şansı yakala!

#TBF2018’i yerinde izlemek ister misin?

Evde bulduğun malzemelerden kendi imkanlarınla League of Legends cosplayi yapıp #VadiBizim etiketiyle Instagram veya Twitter’da paylaş, Gamer Paketli’ysen 50 çift kişilik #TBF2018 biletinden birini kazanma şansı yakala. Üstelik 1 şanslı Gamer Paketli de Monster Oyun Bilgisayarı kazanacak. ;)

  • Gamer Paketli Vodafone FreeZone kullanıcılarından kendi imkanlarıyla hazırladıkları, düşük bütçeli cosplay fotoğraflarını 12.09.2018 tarihinde yarışma ilanından 10.09.2018 tarihine kadar #VadiBizim etiketiyle Instagram veya Twitter üzerinden paylaşmaları istenecektir. Yarışmaya fotoğraf paylaşarak katılan yarışmacıların, fotoğrafı paylaştıkları mecraya göre @vodafonefreezone Instagram veya @VFreeZone Twitter sayfalarını takip etmiş olmaları şartı aranacaktır.
  • Yarışmamız 17.08.2018 tarihinde başlayıp 10.09.2018 tarihinde son bulacak ve Vodafone FreeZone Instagram instagram.com/vodafonefreezone3/ ve Twitter twitter.com/Vfreezone3/ sayfalarında gerçekleşecektir.
  • Kazanan fotoğraflar, 10.09.2018 tarihinden sonra Christopher "tonbalıklımakarna" Willekens’in jüriliğinde, en yaratıcı cosplay fotoğrafı kriterleri göz önünde bulundurularak belirlenecektir.
  • Yarışmada 50 kişi 16.09.2018 tarihinde Ülker Sports Arena’da gerçekleşecek Vodafone FreeZone Þampiyonluk Ligi Türkiye Büyük Finali (#TBF2018)’ne çift kişilik bilet kazanacaktır. Ayrıca, jürinin seçimiyle, 1 kişiye de Monster Abra A5 V9.2.3 15.6" Gaming Laptop (7.Nesil Kaby Lake Intel® Core™ i7-7700HQ, 8GB 2400MHz RAM, 1TB HDD, Full HD 1920x1080 IPS Mat LED Ekran, 4GB GDDR5 nVIDIA® GeForce® GTX1050 Ti 128-Bit DX12, RGB Klavye,) hediye edilecektir.
  • Kazananlarla, Instagram ve Twitter özel mesaj yolu ile Vodafone FreeZone hesabı üzerinden iletişime geçilecektir. Çift kişilik #TBF2018 bileti kazananlardan isim – soyisim, telefon numarası; Monster Oyun Bilgisayarı kazanan 1 kişiden ise isim – soyisim, telefon numarası ve TC kimlik numarası bilgileri istenecektir.
  • Kazanan katılımcılarda Vodafone FreeZone Gamer Paketleri kullanıcısı olma şartı aranacaktır.
  • Kazanan Gamer Paketli’lerin 2 iş günü içerisinde özel mesaja dönmemesi durumunda, hakları yedek talihlilere geçecektir.
  • Yarışmaya #VadiBizim etiketiyle Instagram veya Twitter’da fotoğraf paylaşarak katılan kullanıcılar, fotoğraflarının Vodafone FreeZone, League of Legends Türkiye resmi sosyal medya hesapları ve Riot Games tarafından yeniden paylaşılmasını ve kullanılmasını kabul etmiş sayılırlar. Fotoğrafları kendine ait olmadığı saptanan katılımcılar hediye kazanmış olsalar dahi hakları iptal edilecektir.
  • Yarışmanın yürütülmesini etkileyecek derecede meydana gelebilecek her türlü donanım ve yazılım hatalarından, internet servis sağlayıcısı kaynaklı meydana gelebilecek her türlü hata ve aksaklıklardan, bilgisayar korsanlığı, virüs, böcek kaynaklı müdahalelerden dolayı ortaya çıkacak zararlardan ve #TBF2018 ile ilgili meydana gelebilecek etkinliğin ertelenmesi/iptali gibi durumlardan Vodafone hiçbir şekilde sorumlu değildir.
  • Sistemde oynamalar yaparak, kural dışı ya da hileli yöntemler kullanarak yarışmaya katılan yarışmacıların yarışmadan kaynaklanan tüm hakları iptal edilecektir. Haksız rekabeti önlemek amacıyla sahte olduğu tespit edilen hesaplar uyarı yapılmaksızın diskalifiye edilir.
  • Vodafone çalışanları, sözleşmeliler, işverenler ve diğer statüde çalışan her türlü elemanlar ile bunların 2. dereceye kadar kan ve sıhri bağı olan akrabaları, aynı evde yaşayan yakınları, bağlı olan yan kuruluşları ve taşeronları, distribütörleri, uygulamanın hazırlanması ile iştigal eden web tasarımcıları, reklamcılar bu kampanyaya katılamaz. Katılıp kazansalar dahi kendilerine olası ödüller verilmeyecektir.
  • Kazanılan hediyelerin teslimi yalnızca Türkiye sınırları içerisinde yapılabilecektir. Bu sebeple kullanıcıların verdikleri adreslerin Türkiye sınırları içerisinde olması gerekmektedir. Ödülün teslimatı sırasında oluşabilecek gecikme ve aksaklıklardan Vodafone FreeZone hiçbir şekilde sorumlu değildir.
  • Katılımcılar kazanmış oldukları ödüllerinin nakit karşılığını talep edemez, ödülünü değiştiremez, hakkını devredemez veya satamaz.
  • Yarışmaya katılan herkes, www.vodafone.com.tr/vadibizim adresinde ve Vodafone FreeZone Facebook sayfasında https://www.facebook.com/Vfreezone3/ yayınlanan yarışma şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır. Vodafone FreeZone herhangi bir zamanda yarışma koşullarını tek taraflı olarak değiştirme ve yarışmayı gerekçe belirtmeksizin iptal etme, durdurma ve sona erdirme hak ve yetkisine sahiptir. Yarışmaya ilişkin değişiklikler https://www.facebook.com/Vfreezone3/notes/adresinde duyurulacaktır.
 • Her malzemeyi kullanabiliyor muyum?

  Evet, ne olursa kullanabiliyorsun.

  Ýstediğim cosplay’i yapabiliyor muyum?

  League of Legends karakteri olduğu sürece dilediğin cosplay’i yapabilirsin. Ýstersen bir göz bandı ile Lee Sin, bir şapka ile Teemo bile olabilirsin.

  Ben katılabilir miyim?

  Gamer Paketli olduğun, Instagram veya Twitter sayfalarımızı beğendiğin sürece evet, sen de katılabilirsin.

  Ne zamana kadar katılabilirim?

  10 Eylül 2018 tarihine kadar katılabilirsin.

  Sonuçlar ne zaman açıklanacak?

  10 Eylül’den sonra TBF 2018’e kadar açıklarız. Söz açıklayacağız, söz.

  Bilet kaç kişilik?

  Çift kişilik. Sen geliyorsun, kankanı de getirebiliyorsun. Öyle harika bi’ hizmet.

  Bilgisayar özellikleri ve modeli nedir?

  Monster Abra A5 V9.2.3 15.6" Gaming Laptop (7.Nesil Kaby Lake Intel® Core™ i7-7700HQ, 8GB 2400MHz RAM, 1TB HDD, Full HD 1920x1080 IPS Mat LED Ekran, 4GB GDDR5 nVIDIA® GeForce® GTX1050 Ti 128-Bit DX12, RGB Klavye,) ikramiyesi verilecektir.

  Kazanırsam biletimi nasıl alabilirim?

  16 Eylül’e kadar mail adresine elektronik biletini yollayacağız. Onunla giriş yapabileceksin.

  Kazandığımı nereden öğrenebilirim?

  Seninle Instagram veya Twitter üzerinden direkt mesaj yoluyla iletişime geçeceğiz.

  Hakkımı başkasına devredebilir miyim?

  Yooo. Bizce devretmek istemezsin.

  TBF’ye bilet kazanırsam oyuncularla fotoğraf çektirebilir miyim?

  Orada o kadar çok şey var ki ona sıra bile gelmeyebilir.

main_icn_24_7_support360-view4gmain_icn_Accessoriesmain_icn_Add_or_Plusmain_icn_Appsapps-hiapps-midarrow-leftarrow-rightmarket_icn_Batterybill-or-report-midblockblog-hi-darkbroadband-device-hi-darkbroadband-midbroadband-devicebundles-hi-dark businesscalendarmarket_icn_Minutescalls-contacts-midmain_icn_Cameramain_icn_Chatcherries-pointsmain_icn_Chevron_downmain_icn_Chevron_leftmain_icn_Chevron_rightmain_icn_Chevron_upclock-hi-darkmain_icn_Clock_or_Timedmain_icn_Closecommunity-or-foundation-midmain_icn_Community_or_Foundationconnectivityconverged-propositioncustomer-caredashboard-hi-dark dashboard-hi dashboard-mid main_icn_Dashboard data-mid market_icn_Data_Sharing market_icn_Deals main_icn_Deletedeliverymain_icn_Dislikedocument-midmain_icn_Downloadmain_icn_Editentertainment-hi-darkerror-circleerror-simplemain_icn_Social_Facebookmain_icn_Filtermain_icn_Filtersocial-google-plushelp-hi_1helphome-02-hiinfo-circleinfographic-hi-darkinsurance-hicountry-or-international-hi-dark landline-or-call-midmain_icn_Landline_or_Callmain_icn_Likemarket_icn_LinkedInlocation-himain_icn_Locationmail-new-hi-darkmail-read-hi-darkmail-newmarket_icn_Screen_sizemembersmain_icn_Menumarket_icn_SMSmobile-broadbandmobile-hi-dark mobile-midmain_icn_Mobilemultiscreen-hitouchscreen-himy-vodafone-midmain_icn_My_Vodafonenetwork-hi-dark network-signal-hinetwork-signal-midmain_icn_Network_signaloffer-badge-percentmarket_icn_Offer_badgemain_icn_Pausepayg-hi-darkpayg-hipayg-midmain_icn_PAYGsocial-paypalmain_icn_Photospie-chartplay-hi-darkmain_icn_Play_circlemain_icn_Play_arrowmain_icn_Add_or_Plusprintmain_icn_Privacyrank-virtuoso0_rating5_ratingmain_icn_Ratingsrecommendationrecord-hi-dark refreshmain_icn_Bill_or_Reportmain_icn_Reportsreturn-productroaming-hi-darkroaming-midmain_icn_Roamingsearch-hi-darkmain_icn_Searchsecurity-hi-darksecurity-hisecurity-midmain_icn_Securitysettings-hi-darksettings-hishareshopping-trolleyshoppingsim-midmain_icn_SIMmarket_icn_SIM_Swapmain_icn_Chat social-facebook social-google-plussocial-linkedinsocial-twittersocial-youtubemain_icn_Studenttail [Converted]text-midmain_icn_Textthumbs-hi-darktickmain_icn_Tick_simpletop-up-hi-darktop-up-hitop-up-midmain_icn_Top_uptv-hi-darkmain_icn_TVmain_icn_Social_Twitterupgrade-midusersvideomain_icn_ViewedVF_Logo market_icn_Vodafone_storevoice-of-vodafone-alerts-midvoice-of-vodafone-alertswarning-hi-darkwarning-hi-darkwarningweightwhite-paper-midcountry-or-international-midmarket_icn_Multinationalsocial-youtube main_icn_Ratings ekpaketmain_icn_Add_or_Plus