Discord'a Giriş Nasıl Yapılır

23 Ekim 2023

Discord'a Giriş Nasıl Yapılır

Pandemi dönemi uzaktan iletişim kanallarını da güçlendirdi. Bazı yeni platformlar oluşurken bazıları da ön plana çıktı. Ama bir platform var ki, çıktığı günden beri popüler ve giderek de yaygınlaşıyor. Doğru cevap, tabii ki Discord! Discord oldukça pratik bir arayüze sahip. O yüzden yediden yetmişe herkes kolaylıkla Discord’a giriş yapabilir. Bunun için yalnızca doğru adımları takip etmek yeterli. Discord tek bir amaç için de kullanılmıyor. Kişiler Discord’da buluşarak, sohbet edebildiği gibi, görüntülü ve yazılı olarak da iletişimde kalabiliyor. Sosyalleşmenin popüler adresi Discord giriş işlemleri için sana bir kılavuz hazırladık. Discord giriş yapma ile ilgili merak ettiğin tüm soruların yanıtları yazımızda.

 

Kısaca Discord

 

Online bir platform olan Discord tamamen ücretsiz. Hatta Discord’u kullanmak için herhangi bir uygulama indirmene dahi gerek yok. Dilersen mobil uygulamasını indirebilir, dilersen tarayıcı üzerinden kolaylıkla Discord’a giriş yapabilirsin. İletişimin popüler adresi Discord’da benzer ilgi alanına sahip olduğun pek çok kişi ile tanışabilirsin. Odalara katılabilir hatta kendi odanı dahi kurabilirsin. Aynı anda onlarca kişi ile iletişimde kalabilir, o kalabalıklar içinden konuşan kişiyi, adının yanında yanan işaret sayesinde öğrenebilirsin. Discord’u milyonlarca insan aktif olarak kullanıyor. Kullanımın bu kadar fazla olması, günün her saatinde aktif bir kullanıcıya rastlamayı da kolaylaştırıyor. Discord’u en çok tercih eden kullanıcılar arasında da yayıncılar yer alıyor. Canlı yayınlar sırasında Discord üzerinden odalar kuran yayıncılar, aboneleri ile bu kanal ve odalarda buluşuyor.

 

Discord'a Giriş Kılavuzu

 

Discord’da hesap oluşturarak bir kullanıcı kimliğine sahip olabilirsin. Discord giriş yapma işlemi o kadar pratik ki kendini dakikalar içerisinde Discord dünyasında bulacaksın. Discord web giriş yapmak için öncelikle kayıt olmalısın. İşte izlemen gereken adımlar;

 

1. Discord sitesine girerek, üyelik oluşturabilirsin.

2. Yeni üye ibaresi sonrası karşına bir sayfa açılacak. Açılan sayfada, e-posta, kullanıcı adı ve şifre gibi boşlukları doldurmalısın.

3. Güçlü ve akılda kalıcı bir şifre seçmen en iyisi. Ardından, üyeliğini kontrol edebilmek için farklı bir sayfaya yönlendirileceksin. Burada sistem senin gerçek bir insan olup olmadığını sorgulayacak.

4. Robot bir kullanıcı olmadığını kanıtlamak için, hesap oluşturmaya onay vermelisin.

5. Geriye bir tek oluşturduğun hesap ile giriş yapmak kalıyor.

6. Burada kullanıcı adın ve şifren tekrar sorulacak. Boşlukları doldurduğunda giriş yapmış olacaksın.

 

İşte bu kadar artık sen de bir Discord’lusun!

 

 

Vodafone FreeZone oyun severlerin her zaman yanında! Vodafone FreeZone’a gelen oyuncular, internetinden yemeyen oyunların tadını çıkarıyor. Hem de internetinden yemeyen uygulamalara Discord da dahil! FreeZone Genç Red Tarifelerinden birini tercih ederek, en popüler uygulamaların tadını çıkarabilirsin. Tercih ettiğin Genç Red tarifesi ile Discord, Twitch gibi platformları ve dünyaca ünlü oyunları internetinden yemeden özgürce kullanmanın keyfini sürebilirsin.

 

İnternetini kafana takmadan Discord’da özgürce takılabileceğin FreeZone tarifelerini hemen incele!

 

Teklifleri Gör!