Xiaomi Redmi Buds 3

Renk: Beyaz
Dahili Hafıza: Standart
Tarifeye ek
Tarifeye ek aylık ödeme seçeneği
Tarifeye Ek 12 Ay Taksitli Toplam Fiyat
1.044

Ücretsiz
İade
Taksitli
Ödeme
Kesintisiz
Destek

Seçtiğin cihazı inceleyerek almak için sana en yakındaki mağazayı görüntüle.
Bilgilendirme
Bilgilendirme

Kampanyalı fiyata sizi aşımdan koruma amaçlı ek internet paket ücreti de dahildir. Detaylar için sıkça sorulan soruları inceleyebilirsiniz

Öne Çıkan Özellikler
Öne Çıkan Özellikler

Hafif, yarı kulak içi kulaklıklar, Yüksek çözünürlüklü ses kalitesi, Aramalar için çift mikrofonlu gürültü engelleme, 20 saatlik ekstra uzun pil ömrü

Bilgilendirme
Bilgilendirme

Kulaklık ürünlerinin paketi/ambalajı açıldığı takdirde iade edilmesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmadığı için kabul edilmemektedir. Diğer aksesuar ürünlerinin iadesi kabul edilmektedir.

Ücretsiz Teslimat
Ücretsiz Teslimat

Tüm illerde 3-6 iş günü içinde ücretsiz teslimat.

Çözüm Uzmanı
Çözüm Uzmanı

Hem telefonunuzu seçerken, hem de satış sonrasında ihtiyacınız olan tüm konularda destek verecek Çözüm Uzmanlarımız Online Mağazada sizleri bekliyor. Tüm sorularınız için arayabileceğiniz özel uzman hattımız: 0542 756 70 00

Xiaomi, Nisan 2010’da kurulmuş, kullanıcılarına en yüksek teknolojide akıllı cihazlar sunan bir şirket olarak tanınıyor. Bugün kişisel konfor alanının bir parçası olan yeni nesil kulaklıklarda birçok alternatife sahip. Hem telefonla konuşmak hem de müzik dinlemenin yanı sıra birçok içeriği kaliteli bir ses ağı ile duymak çok önemli. İşte Xiaomi Redmi Buds 3, bu kaliteyi sağlayan tam kablosuz ürünlerden biri. Kablosuz kulaklık modelleri arasında sahip olduğu özellikler dikkat çekici. Ses performansı ile sınıfındaki diğer ürünler arasındaki farkını siz de hissedebilirsiniz. Kablosuz kulaklık kullananlar için birçok önemli kriter bulunur. Ses kalitesi, batarya performansı, kulağa uyumu, taşıma kolaylığı gibi özellikler kulaklık satın alırken belirleyicidir. Redmi Buds 3 hangi özelliklere sahip, birlikte inceleyelim.
Kulaklığın bıraktığı his ne kadar hafifse o kadar konforlu bir kullanım sağlar. Dinlediğiniz her şey için öncelikle kulaklıkla rahat hissetmek gerekir. Buds 3 tasarımı size kulağınızda yokmuş gibi bir his verir. Yarı kulak içi tasarımına sahiptir. Her biri 4,5 gram ağırlığında oldukça hafif ve rahattır. Kulağınızın kıvrımlarına rahat bir şekilde yerleşir. Saatlerce müzik dinleyebilirsiniz. Bir dizi ya da filme konsantre olduğunuzda asla rahatsızlık hissederek bölmek zorunda kalmazsınız. Her yerde kolaylıkla kullanabilirsiniz. 10 metreye kadar engelsiz açık alanda kablosuz menzil özelliği vardır. Tasarımı ile kullanıcılarının beğenisini alan bir model olduğunu söyleyebiliriz. Xiaomi Redmi Buds 3 nasıl kullanılır, merak edenler için kısaca açıklayalım. Öncelikle belirtmek gerekir ki, Redmi Buds 3 Qualcomm QCC3040 bluetooth yonga seti ve tamamen yeni bluetooth 5.2 teknolojisiyle çalışır. MIUI Pop-up ile cihazlarınızı hızlıca eşleştirebilirsiniz. Şarj kutusunu telefonunuzun yakınında tutup, açmanız gerekir. Daha sonra telefon ekranında açılır pencere belirdiğinde ekrana dokunmanız yeterlidir. Ayrıca kulaklık ve şarj kutusu pil seviyelerini de bu şekilde görmek mümkündür. Kulaklığınızın şarj olduğunu da bu şekilde anlayabilirsiniz. Kulaklığı giyme aşamasında kulaklığın rahat bir şekilde yerleştiğinden emin olmak gerekir. Aramalarda sorun yaşamamak için birincil mikrofonun ağız hizasına doğru tutulması önemli. Kulaklıkların doğru bağlanamaması durumunda kılavuzdaki sıfırlama adımını kullanarak cihazı sıfırlamak ve yeniden bağlanmak başarılı sonuç verir. Ayrıca otomatik bağlantı özelliği de bulunur. Kulaklıklar şarj kutusundayken kapak açılırsa en son kullanılan cihaza otomatik olarak bağlar. Xiaomi Redmi Buds 3, kutu içeriğinde cihazla beraber şarj kutusu, şarj kablosu, garanti kartı ve kullanım kılavuzu bulunur. Cihazı kullanmadan önce kullanım kılavuzundan destek alabilirsiniz.
Xiaomi Redmi Buds 3, şık bir tasarıma sahip ve bunu beyaz renk ile bütünleştiriyor. Beyaz şarj kutusu ile sade bir görünüme sahip. Şarj kutusunun da yumuşak hatları ve kıvrımlı detayları dikkat çeker. Saklaması ve temizlemesi oldukça kolaydır.
Kablosuz kulaklık kullananlar için şarjının uzun süre dayanıklı olması çok önemli. Bununla birlikte şarj ihtiyacı duyulduğunda ne kadar sürede şarj edilebileceği de çok önemlidir. Xiaomi Redmi Buds 3 pil türü ve kapasitesi şu şekildedir: ● Pil kapasitesi (mAh): 310 mAh ● Pil türü: Lityum iyon polimer pil Peki Redmi Buds 3 kaç saatte şarj olur? Hızlı şarj özelliği ile 10 dakikalık bir şarj ile 1,5 saate yakın müzik dinlenebilir. Redmi Buds 3 küçük ve hafif bir kulaklıktır. Bununla birlikte tek bir şarj ile 5 saat kullanılabilir. Şarj kutusu ile 20 saate kadar performans gösterir. Gerçek kullanım saatleri konusunda belirtmekte fayda var. Kullanım süresi kullanım koşullarına, şarj seviyesine ve çevresel faktörlere bağlı olarak farklılık gösterebilir. Yine de size müzik dinlemek için ekstra zaman yaratabilecek özellikle bir kulaklıktır. Xiaomi Redmi Buds 3 değiştirilemeyen ve çıkarılamayan özellikte bir pille çalışır.
Xiaomi Redmi Buds 3 hoparlör özelliklerinden kısaca bahsedelim. 12 mm geniş ve dinamik sürücüsü sayesinde sesleri tüm detaylarıyla duymak mümkün. Müzik dinlerken zengin bas tonları, net yüksek tonlar Xiaomi Sound Lab ile kalibre edilir. Yüksek kalitede bir ses performansı deneyimi yaşatır. Bununla beraber oyun oynarken, bir içerik videosu izlerken ses kalitesini korumaya devam eder. Bu da Xiaomi Redmi Buds 3 kablosuz kulakların ne kadar çok yönlü kullanılabildiğini gösterir. Redmi Buds 3 içerisinde yüksek hassasiyeti olan çift mikrofon bulunur. Qalcomm Yankı Önleme ve Gürültü Engelleme Teknolojisi kullanılır. Ortam gürültüsü azaltılır ve yankı seviyesi düşürülür. Sesli aramalarınızda karşı tarafı net duyabilir, her ortamda sorunsuz bir görüşmenin tadını çıkarabilirsiniz. Rüzgarlı bir ortamda bulunuyorsanız, bisiklet sürüyorsanız ya da bir yolculukta iseniz yine de Xiaomi Redmi Buds 3 mükemmel ses performansını korur.
Kablosuz kulaklıklar gün boyu her yerde yanımızda olan hassas cihazlardır. Bu yüzden dayanıklılık özellikleri çok önemlidir. Bu açıdan Xiaomi Redmi Buds 3 suya dayanıklı mı, ürün hakkında merak edilen konular arasındadır. IP54 seviyesindeki koruma özelliği Redmi Buds 3 için suya ve toza dayanıklılığı garanti eder. Bunun anlamı 5.seviye toza dayanıklılık ve 4.seviye suya dayanıklılıktır. Dökülmelere ve terlemeye karşı korunur.
Xiaomi Redmi Buds 3, sensör özelliklerinde dokunmatik işlevleri ön plandadır. Çağrı ve müzik kontrolü kumanda özelliği vardır. Bu açıdan müzik ve sesli aramalar arasında geçiş kolaylığı büyük bir avantaj. Dokunmatik kontrol sayesinde modları değiştirmek, müziği duraklatmak ya da sürdürmek için kulaklığın arka kısmına dokunmak yeterli. İki kez dokunarak sonraki parçaya geçebilir ve bir sesli aramayı yanıtlamak mümkün. Kulaklıklardan birini basılı tutarak duraklatmak ya da oynatmak mümkündür. Üç kez dokunma ile önceki parçaya geçebilirsiniz. Bununla birlikte sesli aramayı kapatabilir, gerektiğinde aramayı reddedebilirsiniz. Kulaklık takıldığında akıllı algılama özelliği bulunur. Kulaklık çıkarıldığında müzik duraklatılır. Ayrıca tek dokunuşla kulaklık sıfırlanabilir. Bu ekstra özellikler, Buds 3 modelini daha kullanışlı hale getirir.
Xiaomi Redmi Buds 3, bir kablosuz kulaklıkta aranan birçok özelliği taşır. Kullanım kolaylığı, şarj süresi ve dayanıklılığı ile Xiaomi Redmi Buds 3 fiyat özellikle merak edilmektedir. Bütçenize uygun şekilde alışveriş yapmak için araştırma yapmanız gerekebilir. Özellikle kampanyalardan ya da özel indirimlerden faydalanmak çok daha avantajlı alışveriş yapmanızı sağlar. Çünkü kablosuz kulaklıklar özelliklerine göre farklı fiyatlarda satışa sunulur. Detaylı bir araştırma yaparak Xiaomi Redmi Buds 3 için en Vodafone faturaya ek avantajlarından yararlanabilirsiniz. Uygun ödeme planı ile Redmi Buds 3 kulaklıklarına sahip olabilir ve gününüzü daha keyifli hale getirebilirsiniz. Hafif, rahat ve ekonomik bir kulaklı arıyorsanız Xiaomi Redmi Buds 3 sizin için idealdir.
Öncelikle belirtmek gerekir ki, Redmi Buds 3 Qualcomm QCC3040 bluetooth yonga seti ve tamamen yeni bluetooth 5.2 teknolojisiyle çalışır. MIUI Pop-up ile cihazlarınızı hızlıca eşleştirebilirsiniz. Şarj kutusunu telefonunuzun yakınında tutup, açmanız gerekir. Daha sonra telefon ekranında açılır pencere belirdiğinde ekrana dokunmanız yeterlidir. Ayrıca kulaklık ve şarj kutusu pil seviyelerini de bu şekilde görmek mümkündür. Kulaklığınızın şarj olduğunu da bu şekilde anlayabilirsiniz. Kulaklığı giyme aşamasında kulaklığın rahat bir şekilde yerleştiğinden emin olmak gerekir. Aramalarda sorun yaşamamak için birincil mikrofonun ağız hizasına doğru tutulması önemli. Kulaklıkların doğru bağlanamaması durumunda kılavuzdaki sıfırlama adımını kullanarak cihazı sıfırlamak ve yeniden bağlanmak başarılı sonuç verir. Ayrıca otomatik bağlantı özelliği de bulunur. Kulaklıklar şarj kutusundayken kapak açılırsa en son kullanılan cihaza otomatik olarak bağlar.
Kablosuz kulaklıklar gün boyu her yerde yanımızda olan hassas cihazlardır. IP54 seviyesindeki koruma özelliği Redmi Buds 3 için suya ve toza dayanıklılığı garanti eder. Dökülmelere ve terlemeye karşı korunur. IP54 seviyesinin özelliğini şu şekilde açıklayabiliriz. 5 rakamı ile ifade edilen ilk sayı cihazın toz ve yabancı maddelerden korunma türünü açıklar. 4 sayısı olan ikinci sayının anlamı sudan korunma türünü gösterir. Xiaomi Redmi Buds 3 kulaklığınızı güvenle yanınızda taşıyabilirsiniz.
Hızlı şarj özelliği ile 10 dakikalık bir şarj ile 1,5 saate yakın müzik dinlenebilir. Redmi Buds 3 küçük ve hafif bir kulaklıktır. Bununla birlikte tek bir şarj ile 5 saat kullanılabilir. Şarj kutusu ile 20 saate kadar performans gösterir. Gerçek kullanım saatleri konusunda belirtmekte fayda var. Kullanım süresi kullanım koşullarına, şarj seviyesine ve çevresel faktörlere bağlı olarak farklılık gösterebilir. Yine de size müzik dinlemek için ekstra zaman yaratabilecek özellikle bir kulaklıktır. Xiaomi Redmi Buds 3, kutu içeriğinde cihazla beraber şarj kutusu, şarj kablosu, garanti kartı ve kullanım kılavuzu bulunur. Cihazı kullanmadan önce kullanım kılavuzundan destek alabilirsiniz.
Ağırlık & Boyut
Ağırlık
4.5 gr
Boyut
40.7 x 16.9 x 18.7 mm / Şarj kutusu boyutları: 49.6 x 49.6 x 24.4 mm
Batarya
Pil Kapasitesi (mAh)
310 mAh
Pil Türü
Lityum iyon polimer pil
Bağlantı
Bluetooth Versiyonu
Bluetooth® 5.2
Xiaomi Redmi Buds 3
Xiaomi Redmi Buds 3
4.20
/ 5 üzerinden
40 değerlendirme
Genel Değerlendirme
5
% 694
% 93
% 82
% 11
% 13

Ürün Özelliklerine Göre Değerlendirme
Batarya
4
Dayanıklılık
4
Kullanım Kolaylığı
4
Genel Memnuniyet
4
40 yorumdan 5 tanesi gösteriliyor
AV
42 Gün önce, AK** V.** - İstanbul

iPhone 11 ile uyumlumudur

VA
63 Gün önce, VO** A.** - Antalya

fiyat performans acisindan gayet iyi.ses az diyenler olmus bazi müziklerde az, müzikten kaynakli sanirim bazıları gayet yüksek. yorumlardan dolayi terddut etmiştim alırken ama hic pisman olmadim

63 Gün önce, YI** Ç.** - Malatya

Tecno pova neo için uyumlu mu

RD
65 Gün önce, RE** D.** - Bilecik

Huawei ye uygunmudur

MA
69 Gün önce, MA** A.** - Kastamonu

realme c53 için olur mu bu ürün

Redmi Buds 3/Şarj kutusu/Şarj kablosu/Kullanım kılavuzu/Garanti kartı