Xiaomi 10000 mAh Powerbank 22.5W
Xiaomi 10000 mAh Powerbank 22.5W

Xiaomi 10000 mAh Powerbank 22.5W

Renk: Siyah
Dahili Hafıza: Standart
Tarifeye ek
Tarifeye ek aylık ödeme seçeneği
Tarifeye Ek 12 Ay Taksitli Toplam Fiyat
648

Ücretsiz
İade
Taksitli
Ödeme
Kesintisiz
Destek

Seçtiğin cihazı inceleyerek almak için sana en yakındaki mağazayı görüntüle.
Bilgilendirme
Bilgilendirme

Kampanyalı fiyata sizi aşımdan koruma amaçlı ek internet paket ücreti de dahildir. Detaylar için sıkça sorulan soruları inceleyebilirsiniz

Öne Çıkan Özellikler
Öne Çıkan Özellikler

Sağlam metal kasa, güçlü şarj. Üç adet kullanılabilir bağlantı noktası. Aynı anda birden fazla cihazı şarj etmek için uygundur.

Ücretsiz Teslimat
Ücretsiz Teslimat

Tüm illerde 3-6 iş günü içinde ücretsiz teslimat.

Çözüm Uzmanı
Çözüm Uzmanı

Hem telefonunuzu seçerken, hem de satış sonrasında ihtiyacınız olan tüm konularda destek verecek Çözüm Uzmanlarımız Online Mağazada sizleri bekliyor. Tüm sorularınız için arayabileceğiniz özel uzman hattımız: 0542 756 70 00

Günümüzde teknolojinin hızla geliştiğini görebiliyoruz. Teknoloji tutkunu kullanıcılar ile teknolojiye yön veren markalar işbirliği yaparak geleceği şekillendiriyor. Xiaomi de böyle markalardan biri. Marka, sadece cep telefonu ya da giyilebilir teknoloji ve aksesuar alanında değil; ev teknolojileri, robot süpürgeler, airfryer gibi birçok alanda ayrı ayrı yenilikçi ve güvenilir ürünler sunuyor. Xiaomi tablet ve bilgisayar, cep telefonu, kulaklık, akıllı cihazlar alanında öncü bir marka. Bu cihazları kullanmayı verimli hale getiren güç alanları ve çevre bileşenleri de üretiyor. Powerbank teknolojisine de yatırım yapan markanın bu alandaki ürünleri çok tercih ediliyor. Xiaomi powerbank modelleri, kullanıcı beğenisine odaklandığı kadar bu alanda kalıcı çözümler sunmayı da hedefleyen bir tasarım anlayışının ürünü. Markanın öne çıkan powerbank modellerinden biri de Xiaomi 10000 mAh Powerbank 22.5W modeli. Xiaomi 10000 mAh Powerbank 22.5W incelemesi ile cihazın genel özelliklerine daha yakından baktık. Xiaomi 10000 mAh Powerbank 22.5W özellikleri ve fiyatı hakkında bilgi edinmek üzere içeriği okumaya devam edebilirsiniz.
Haberleşmenin sağlanabilmesi için değişik iletişim araçlarına önem verilir. Akıllı cep telefonlarınında kesintisiz bir biçimde kullanılabilmesi için birbirinden farklı cihazlara gereksinim vardır. Bu cihazlar olarak da hızlı bir biçimde şarj edebilme özelliğine sahip powerbank modelleri önemlidir. xiaomi powerbank 10000 modeli de verimli hacmi ile çıkış yaparak ön plana geçirilmiştir. Hızlı şarj edebilme özelliğine sahip powerbank, kolay taşınabilir şarj cihazı yenilikçi tasarım ile kendini geliştirdi. İnce ve hafif görünümlü bu cihazlar günlük yaşantımızı karşılar nitelikte. Akıllı telefon teknolojileri gibi her alanda kullanıcıların ihtiyacını karşılamayı başardı. Kolay taşınabilir şarj cihazı Xiaomi markasına ait 10 bin miliamper gücündeki 22.5W çıkış gücüne sahip powerbank özelliklerini gelin birlikte inceleyelim.
Xiaomi 10000 mAh powerbank ihtiyaçlar doğrultusunda sunduğu tasarımla ve teknoloji ile güçlü bir ürün. Xiaomi powerbank 22.5 w özellikleri de markanın genel teknoloji liderliğine dem vuran detaylar içeriyor. Xiaomi 22.5 w power bank hakkında öne çıkan ilk detay ise taşınabilir şarj cihazı olmasının sunduğu konfor. Kolay taşınabilir özelliği olarak akıllı teknoloji kullanıcılarına hareket özgürlüğü kazandırdı. Taşınabilir şarj cihazı modelleri içerdiği özellikleri bakımından tüm cihazlara uyum sağlar. Herhangi bir yerde istediğimiz sürede şarj edebilme ihtiyacını karşılar. Örneğin; bir yerden başka bir yere seyahat halinde olsak bile taşınabilir şarj cihazları kullanarak hayatımızı kolaylaştırıyor. En önemli özelliği ise yolculuk arkadaşı diyebiliriz. Xiaomi bu versiyonu artık daha hızlı şarj edebilir bir model olarak 10000 mAh kapasitesi ile seyahatlerde bize eşlik eder. Kullanımı son derece kolay, taşınabilir olması şeklinde tasarlanan powerbank günümüz çağında etkili oluyor. Diğer bir özelliği ise; bu cihazlar telefonlarınıza birden fazla şarj edebilmesidir. Böylelikle tüm akıllı cihazları daha çok hızlı şarj edebilmeye yönelik cihazları destekler. Xiaomi taşınabilir powerbank kullanıma son derece uygundur. Büyüklüğü de gayet idealdir. Xiaomi 10000 mAh Powerbank 22.5W tasarımı da önemsenmiş. Teknoloji ürünlerinde görünüş ikinci planda kalıyor olsa da Xiaomi, bu konuya odaklanmayı tercih eden bir marka. Xiaomi powerbank modellerinde de tasarım dilini önemsiyor. Yalın bir tasarımı canlı renklerle detaylandırıyor. Xiaomi 10000 mAh Powerbank 22.5W modeli iki farklı renk seçeneğiyle geliyor. Ayrıca malzeme kalitesine bakacak olursak sağlam görünen kasa tipi olarak alüminyum alaşımlı metal bir yapısı var. Alüminyum alaşımlı bu cihazlar güçlü her türlü darbeye karşı korunmayı sağlar. Bu malzeme, aynı zamanda çok etkileyici bir görünüm de sunuyor. Bu cihazlar akıllı cep telefonları, bileklik gibi üretilen tüm cihazlara uyum sağlayarak sunulur. Maximum şarj doluluk oranı ile elektronik cihazları hızlı şarj ederek potansiyeli arttırır. Kolay taşınan şarj cihazlarının tamamen şarj olabilmesi için dört ya da beş saat beklememiz gerekiyor. Kullanımı rahatlatan powerbank ayrı ayrı üç adet bağlantı noktası bulunuyor. Birden fazla cihazı aynı anda şarj etmek için uygun giriş çıkış portalına baktığımız zaman farklı girişlere sahip elektronik cihazların şarj edilmesini destekler. Akıllı cihazların hızlı şarj edilebilmesi için USB bağlantı noktasına bağlanabilir. Bu sayede telefon, tablet gibi cihazları emniyetli bir şekilde şarj edebiliriz. Cihazlara düşük akımla şarj desteği sunuyor. powerbank için teknik özelliğinden bahsedecek olursak lityum iyon polimer pil kullanılmış bu batarya 10000 miliamper bir güce sahip. Farklı renk seçenekleri mevcut olan bu cihaz havayolu yolculuğuna uygun olarak üretildi.
Akıllı cihazların şarj doluluk oranı yükseltilebilmesi için powerbank lere ihtiyaç duyarız. Xiaomi 22.5W powerbank tüm cihazlara uyum sağlar. Bu cihazlar taşınabilir özelliği ile ön plana çıkarak pratik ve rahat bir kullanım sağlar. Xiaomi powerbank kullanımı son derece kolay bir şekilde gerçekleşir. Usb girişli powerbank ile akıllı cihazları hızlı bir şekilde zamandan tasarruf ederek şarj olabilmelerine yardımcı olur. Taşınabilir boyuttaki bu cihazları yanımızda bulundurarak tüm gereksinimleri karşılar nitelikte geliştirilmiştir.
Teknolojik olarak yenilenen bu dönemde tüketicilerin gereksinimini karşılaması önemli bir yere sahiptir. Bu powerbank cihazları da çeşitler arasında yer alır. İnsanlar birbirleriyle iletişimi güçlendirmek için bazı araç gereçlere ihtiyaç duyar. İletişim ağının güçlü olabilmesi için gerekli unsurları kullanabilmek çok önemlidir. Günümüzde ihtiyaçlar arasında arasında yer alan powerbank kullanım açısından gereklidir. Bu cihazlara duyulan ilgi artmış durumdadır. Xiaomi 22.5W powerbank özellikleri bakımından sınıflandırılmıştır. Tercih edilen bu ürünler fiyatları olarak değişkenlik gösterir. Kalitesi arttıkça, fiyatı da artmış olur. Ayrıca bu ürünlerin hızlı şarj edilebilmesi önemli bir ayrıntı. Xiaomi 10000 mAh 22.5W Powerbank ürününün özelliklerini Vodafone’la inceleyebilirsiniz. Ayrıca Xiaomi 10000 mAh 22.5W Powerbank fiyat bilgisine güncel listelemelerle ulaşabilirsiniz. Vodafone rehberliğinde faturaya ek ödeme konforunu kullanarak Xiaomi 10000 mAh 22.5W Powerbank siparişi verebilirsiniz. Eğer ihtiyacınız olan cep telefonu, tablet, kulaklık gibi farklı ürünler varsa yine Vodafone’la faturaya ek ödeme kolaylığından yararlanarak sipariş verebilirsiniz.
0
Ağırlık & Boyut
Boyut
147.8 x 73.9 x 15.3 mm
Batarya
Pil Kapasitesi (mAh)
37 Wh 3.7 V 10.000 mAh
Pil Türü
Lityum iyon polimer pil
Şarj Girişi
USB-C
Xiaomi 10000 mAh Powerbank 22.5W
Xiaomi 10000 mAh Powerbank 22.5W
3.70
/ 5 üzerinden
3 değerlendirme
Genel Değerlendirme
5
% 674
% 03
% 02
% 01
% 33

Ürün Özelliklerine Göre Değerlendirme
Batarya
4
Dayanıklılık
4
Kullanım Kolaylığı
4
Genel Memnuniyet
4
3 yorum gösteriliyor
MS
274 Gün önce, ME** S.** - Gaziantep

5 aydır sorunsuz kullanıyorum iyiki almışım tavsiye ederim diğerlerindende aldım 1 hafta kullabildim ama bu süpermiş

ŞD
398 Gün önce, ŞÜ** D.** - İstanbul

samsung A73 için uyumlumu bide type girişlimi

ED
408 Gün önce, EY** D.** - İstanbul

fena değil

Cihaz/USB Kablosu/Garanti Belgesi/Hızlı Başlangıç Kılavuzu

0