Tecno TWS Earphones G01
Tecno TWS Earphones G01
Tecno TWS Earphones G01
Tecno TWS Earphones G01
Tecno TWS Earphones G01
Tecno TWS Earphones G01

Tecno TWS Earphones G01

Renk: Siyah
Dahili Hafıza: Standart
Tarifeye ek
Tarifeye ek aylık ödeme seçeneği
Tarifeye Ek 12 Ay Taksitli Toplam Fiyat
1.128

Ücretsiz
İade
Taksitli
Ödeme
Kesintisiz
Destek

Seçtiğin cihazı inceleyerek almak için sana en yakındaki mağazayı görüntüle.
Bilgilendirme
Bilgilendirme

Kampanyalı fiyata sizi aşımdan koruma amaçlı ek internet paket ücreti de dahildir. Detaylar için sıkça sorulan soruları inceleyebilirsiniz

Öne Çıkan Özellikler
Öne Çıkan Özellikler

Ergonomik ve Işıklı tasarım-Süper derin baslar ile Etkiliyici deneyim tasarımı-Oyun ve Müzik Modları-Oyun Modunda 60MS Ultra Düşük Gecikme Hızı-25 Saat Uzun Kullanım Süresi-IPX4 Su sıçralamarına karşı Dayanıklılık

Bilgilendirme
Bilgilendirme

Kulaklık ürünlerinin paketi/ambalajı açıldığı takdirde iade edilmesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmadığı için kabul edilmemektedir. Diğer aksesuar ürünlerinin iadesi kabul edilmektedir.

Ücretsiz Teslimat
Ücretsiz Teslimat

Tüm illerde 3-6 iş günü içinde ücretsiz teslimat.

Çözüm Uzmanı
Çözüm Uzmanı

Hem telefonunuzu seçerken, hem de satış sonrasında ihtiyacınız olan tüm konularda destek verecek Çözüm Uzmanlarımız Online Mağazada sizleri bekliyor. Tüm sorularınız için arayabileceğiniz özel uzman hattımız: 0542 756 70 00

Kulaklıklar birçok kullanıcı tarafından tercih edilen teknolojik aksesuarlar arasında yer alıyor. Bu bağlamda Tecno markasının da kendine has kulaklık modelleri satışa sunuluyor. Günlük yaşantıda kulak üstü kulaklıklar daha büyük ve yer kapladığı için yerini küçük, hafif, kablosuz kulak içi kulaklıklara bırakmıştır. Bu sayede kablolu kulaklıklarda yaşanan kablo mesafesi kadar kullanım alanını gibi sorunları ortadan kaldırılmıştır. Yoğun iş temposunda çalışanlar ya da spor yapanlar için popüler hale gelen bu ürün, göz alıcı bir tercihtir. Tecno G01 kulaklık modeli de bunlardan biri oluyor. TWS bluetooth kulaklık modelleri, telefon görüşmesi yaparken, müzik dinlerken veya video seyrederken kullanıcıya daha iyi performans sağlayan ürünler arasında bulunur. Tecno TWS Earphones G01 kulaklık modellerinin ekonomik ve yüksek performansla üretilmiş olması, avantajıyla bluetooth kulaklık modellerinde aranan özelliklere sahiptir. Son zamanlarda hem yüksek ses kalitesi hem de kablolardan kurtulmak isteyen kullanıcıların tercihi olan TWS G01 kulaklık, her geçen gün bünyesine yenilik sunmasıyla kullanıcıların ilk seçenekleri arasındadır. Her bütçeye hitap eden TWS kulaklık modelleri, şık ve renkli tasarımlarıyla kullanıcıların göz zevkine de hitap eder. Tecno TWS kulaklık modeli iki farklı renk seçeneğini bünyesinde barındırıyor. Siyah ve beyaz renk seçeneği ile üretiliyor. İncelemekte olduğunuz ürün ise siyah renk seçeneği ile kullanıcıya sunuluyor.
Tecno TWS Earphones G01 özellikleri incelendiğinde kullanıcıların birçok ihtiyacını karşıladığı gözlemleniyor. En yeni teknoloji ile üretilen Tecno kulaklık özellikle de müziksiz yaşayamayanlar için ideal ürünler arasında yer alıyor. Süper hızlı şarj ve daha hızlı pil ömrü ile ön plana çıkıyor. Uzamsal ses teknolojisi ise üç boyutlu bir ses deneyimi sunuyor. Müzik, TV programları, filmler ve daha fazlası ile en güzel deneyimleri yaşayabilirsiniz. Hüzmeleme özellikli ve çift mikrofonlu yapısı ile dikkat çekiyor. Kesintisiz ve net görüşmeler yapabilmeniz için sizlere avantaj sağlıyor. Aynı zamanda suya karşı da dayanıklılık sağlıyor. TWS G01 kulaklık; H1 kulaklık çipi, Bluetooth 5.0, Android uyumu gibi özellikler ile ön plana çıkıyor. Söz konusu Tecno TWS Earphones G01 kulaklık özelliklerini aşağıdaki gibi detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.
Bir adet şarj kutusu içerisinde sağ ve sol kulak için iki adet kulaklık bulunuyor. Kablosuz kulaklıklar aynı zamanda kablosuz şarj kutusuyla şarj edilebiliyor. Kulaklık boyutları konforlu bir kullanım sunuyor. Tecno G01 boyutları her biri için; - Sağ Kulaklık Uzunluk: 65.26 mm - Sağ Kulaklık Genişlik: 57.80 mm - Sağ Kulaklık Derinlik: 32.53 mm - Sol Kulaklık Uzunluk: 65.26 mm - Sol Kulaklık Genişlik: 57.80 mm - Sol Kulaklık Derinlik: 32.53 mm Aynı zamanda kablosuz şarj kutusu da sürekli taşımak için ideal boyutlarda. Böylelikle istenildiği an kutuya yerleştirilerek kulaklıkları şarj edebilmek mümkün oluyor. Böylece Tecno G01 deneyimi kesintisiz bir şekilde devam edebiliyor.
TWS G01 kulaklıklar hem de şarj kutusu şarj edilebilir. Her bir kulaklık tek şarj ile 4 saate kadar dinleme süresi ve 4 saate kadar konuşma süresi sağlıyor. Kutusu ile birlikte düşünüldüğünde birden fazla kez kulaklıklar şarj edilebiliyor. Bu sayede toplamda 24 saatten fazla dinleme süresi sunmuş oluyor. Acil olarak şarj etmek gerektiğinde Kulaklık kutusuna 15 dakika bekletilerek 2 saatlik konuşma süresi veya 3 saatlik bir dinleme süresi elde edilebiliyor. Pil ömrünün ne kadar kaldığını öğrenmek de çok kolay. Kulaklık telefona yaklaştırıldığında pil bilgileri görülüyor. Batarya konusunda kullanıcı dostu olduğunu söylemek mümkün. Kulaklık şarj kutusu 2 saatte, kulaklıklar ise 1.5 saatte %100 şarj kapasitesine ulaşıyor. Değiştirilebilir batarya imkânı da bulunuyor. Pil kapasitesi 500 mAh olarak biliniyor. Pil türü polimer şeklinde tasarlanıyor. Kablosuz şarj imkânı bulunmuyor. Type-C şarj girişi ile üretiliyor.
Tecno ürettiği tüm cihazlar için çevre üzerindeki etkilerini de önemser. Bu sebeple tam ürün ömrü yaklaşımıyla cihazların üretimini gerçekleştirir. Bu yaklaşımla üretilmiş kulaklık da çevre için duyarlı bir cihazdır. Örneğin bromlu alev geciktirici kullanılmayarak çevre üzerindeki etkilerinin azaltılması amaçlanmıştır. Çevre ve insan sağlığı göz önünde bulundurularak cıva içermeyen bir ürün olarak tasarlanmıştır. Aynı zamanda PVC ve berilyum içermez. Böylece çevre dostu bir kulaklık tasarlanarak, çevre üzerindeki etkileri en aza indirgenmiş oluyor.
Kulaklık deneyimini engelli kişiler için de kolay ve verimli bir hale getirmek için geliştirilmiş özellikler bulunuyor. Bu özelliklerden birisi de canlı dinleme özelliği. Kalabalık bir ortamda duymakta zorlanıldığında kullanılabilecek bir özellik. Bu özellik sayesinde kulaklığın bağlı olduğu cihaz bir mikrofona dönüşüyor. Böylece işitme zorluğu ortadan kaldırılmış oluyor. Kulaklık seviyeleri ile basit bir şekilde o anki ihtiyaca göre kulaklığın ses çıkışının ayarlanmasını sağlıyor. Böylece gürültülü ve sesli ortamlarda uyarlanabilen işitme deneyimleri sağlanmış oluyor.
Tecno TWS Earphones G01 kulaklık bağlantı özellikleri incelendiğinde 5.0 bluetooth versiyonu bulunduğunu söylemek mümkün. Wi-Fi ve GPS özelliği bulunmuyor. 60ms ultra düşük gecikme ile oyunlarda büyük bir kolaylık ve eğlence sağlıyor. Rakibinizin yerini doğru bir şekilde konumlandırabilmenize de yardımcı oluyor. Size ise silah atışını, ayak seslerini, iletişimi ve daha fazla çevre sesini duymanın keyfini çıkarmak kalıyor.
Nintendo Switch, Xbox Series X ve PC ile uyumlu oyun modu bulunuyor. Daha iyi ses tonu kalitesiyle kendinize en iyi ortamı yaratmak için müzik modunu istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.
Ergonomik tasarım ve IPX4 su sıçramalarına karşı dayanıklılık ile farklı koşullarda kullanım imkânı sağlıyor. Seviyesi azalıp artan ve yanıp sönen harika ışıklar, oyun atmosferini yaşayıp başarıya ulaşmanız için tasarlanmıştır.
Kulaklığa dokunarak dilediğiniz gibi kullanım sağlayabilirsiniz. Sadece dokunarak modu değiştirin, müzik çalarınızı kontrol edin. Dokunma işlevselliği şu şekildedir: - Çift dokunma: Oynat / Duraklat, Çağrı Cevaplandır / Çağrı Sonlandır - Üç kez dokunma: Sonraki şarkı - Tek kulaklığa uzun dokunma: Çağrıyı reddet - Her iki kulaklığa uzun dokunma: - Gürültü azaltma ve şeffaf mod arasında geçiş yap
Tecno TWS Earphones G01 kulaklık gibi satın alırken kullanıcılar için fiyat skalası önemli konular arasında yer alıyor. Tecno TWS Earphones G01 fiyat seçenekleri içinde aynı durum söz konusu. Fiyat aralıklarını belirleyen birçok farklı etmen bulunuyor. Tecno G01 kulaklık fiyatları rengine, şarj süresine, performansına, ses kalitesine göre değişiklik gösterebiliyor. Tecno TWS Earphones G01 kulaklıklar teknolojinin gelişmesi ve yenilenmesi ile birlikte üstüne katarak daha da fonksiyonel hale geliyor. Buna bağlı olarak da fiyat skalası değişebiliyor. Siz de TWS kulaklık sahibi olmak istiyorsanız Vodafone’un Faturaya Ek avantajından yararlanarak kulaklık satın alabilirsiniz. TWS kulaklık aksesuarı inceleyebilir ve sahibi olabilirsiniz. Buna benzer şekilde birbirinden farklı akıllı telefon, akıllı saat ve bilgisayar modelini de siparişi verebilirsiniz.
0
Ağırlık & Boyut
Boyut
65.26 x 57.80 x 32.53 mm
Batarya
Değişebilir Batarya
Desteklemiyor
Pil Kapasitesi (mAh)
500 mAh
Pil Türü
Polimer
Kablosuz Şarj
Desteklemiyor
Şarj Girişi
Type-C
Bağlantı
Bluetooth Versiyonu
5.0
Wi-Fi
Desteklemiyor
GPS
Desteklemiyor
NFC(Yakın Alan İletişimi)
Desteklemiyor
Kulaklık Özellikleri
Aktif Gürültü Önleme (ANC)
Yok
Kablosuz (Wireless)
Kablosuz
Bluetooth Versiyon
5.0
Mikrofon
Destekliyor
Telefonla Konuşma
Destekliyor
Müzik Dinleme
Destekliyor
Konuşma Süresi (saat)
4 saat (kulaklık) / 25 saat (Kulaklık + Şarj Kutusu)
Müzik/İçerik Dinleme Süresi (saat)
4 saat (kulaklık) / 25 saat (Kulaklık + Şarj Kutusu)
Çift Telefon Desteği
Desteklemiyor
Frekans yanıtı (Hz-kHz)
20 Hz-20KHz
Kulaklık Tipi
Kulak içi
Kullanım Tipi
TWS kulaklık
IPX7 özelliği (su geçirmezlik)
IPX4
Uyumlu İşletim Sistemi / Marka
IOS/Android
İletişim mesafesi (m)
10
Kulaklık şarj süresi (saat)
1.5 saat
Şarj kutusu şarj süresi (saat)
2 saat
Global versiyon
Global birleşik versiyon
Gaming Kulaklığı
Gaming TWS kulaklık
Tecno TWS Earphones G01
Tecno TWS Earphones G01
4.80
/ 5 üzerinden
4 değerlendirme
Genel Değerlendirme
5
% 944
% 03
% 62
% 01
% 0

Ürün Özelliklerine Göre Değerlendirme
Batarya
5
Dayanıklılık
5
Kullanım Kolaylığı
5
Genel Memnuniyet
5
4 yorum gösteriliyor
FE
107 Gün önce, FE** E.** - Ankara

Telefonumda aynı marka olduğu için tercih ettim istediğim şekildeydi tavsiye ederim çok güzel bir cihaz

EB
335 Gün önce, EM** B.** - Ankara

güzel ürün yalnız eşleşmesi tecno ile biraz farklı geldi bana tecno kullanıp bu kulaklığı aldığınızda uygulama üzerinden eşleşme yapmıyorsunuz veya ben bilmiyorum...

AB
340 Gün önce, AY** B.** - İstanbul

çok güzel harika bir model...

OK
393 Gün önce, OS** K.** - Antalya

güze urun

Cihaz/USB Kablosu/Garanti Belgesi/Hızlı Başlangıç Kılavuzu/Kulaklık İçin Yedek Silikon

0