Sword SW-9001 BT Kulaküstü Kulaklık
Sword SW-9001 BT Kulaküstü Kulaklık
Sword SW-9001 BT Kulaküstü Kulaklık
Sword SW-9001 BT Kulaküstü Kulaklık
Sword SW-9001 BT Kulaküstü Kulaklık
Sword SW-9001 BT Kulaküstü Kulaklık
Sword SW-9001 BT Kulaküstü Kulaklık
Sword SW-9001 BT Kulaküstü Kulaklık
Sword SW-9001 BT Kulaküstü Kulaklık
Sword SW-9001 BT Kulaküstü Kulaklık
Sword SW-9001 BT Kulaküstü Kulaklık
Sword SW-9001 BT Kulaküstü Kulaklık
Sword SW-9001 BT Kulaküstü Kulaklık
Sword SW-9001 BT Kulaküstü Kulaklık

Sword SW-9001 BT Kulaküstü Kulaklık

Renk: Siyah
Dahili Hafıza: Standart
Tarifeye ek
Tarifeye ek aylık ödeme seçeneği
Tarifeye Ek 12 Ay Taksitli Toplam Fiyat
2.580

Ücretsiz
İade
Taksitli
Ödeme
Kesintisiz
Destek

Seçtiğin cihazı inceleyerek almak için sana en yakındaki mağazayı görüntüle.
Bilgilendirme
Bilgilendirme

Kampanyalı fiyata sizi aşımdan koruma amaçlı ek internet paket ücreti de dahildir. Detaylar için sıkça sorulan soruları inceleyebilirsiniz

Öne Çıkan Özellikler
Öne Çıkan Özellikler

Kablosuz Tepe Kulaklık - Hoparlör Özelliği - Ses Ayarı

Bilgilendirme
Bilgilendirme

Kulaklık ürünlerinin paketi/ambalajı açıldığı takdirde iade edilmesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmadığı için kabul edilmemektedir. Diğer aksesuar ürünlerinin iadesi kabul edilmektedir.

Ücretsiz Teslimat
Ücretsiz Teslimat

Tüm illerde 3-6 iş günü içinde ücretsiz teslimat.

Çözüm Uzmanı
Çözüm Uzmanı

Hem telefonunuzu seçerken, hem de satış sonrasında ihtiyacınız olan tüm konularda destek verecek Çözüm Uzmanlarımız Online Mağazada sizleri bekliyor. Tüm sorularınız için arayabileceğiniz özel uzman hattımız: 0542 756 70 00

Sword 9001 cep telefonu ve diğer teknolojik cihazların birçok farklı alanda konforlu ve kolay bir şekilde kullanılmasını sağlar. telefon görüşmelerini ve diğer pek çok işlemi kolaylaştıran teknolojisiyle Sword SW 9001 kulaklık, birçok farklı sesi daha rahat ve kolay şekilde ayırt edebilme imkânı tanır. Kulak üstü kulaklık modellerinden biri olan Sword 9001 günümüzde pek çok farklı alanda kullanılabilir. Beyaz ve siyah olmak üzere iki farklı renk seçeneği ile üretilen kulaklık, kullanıcıların hemen hemen her kombinine uyum sağlayabilir. Portatif tasarım anlayışı sayesinde özellikle spor ya da yürüyüş yaparken oldukça avantajlıdır. Stereo ses çıkışına sahip olan kulaklık, kablosuz yapıdadır. Bluetooth özelliği içeren Sword 9001 kulaklığın bluetooth versiyonu 5.0’dır. 90 dB hassasiyete sahiptir. Bu teknolojiyle cihaz, 10 metre mesafeye kadar kullanılabilir. Sword 9001 kulaklık hem mikrofon hem de kumanda içerir. Sword 9001 kulak üstü bluetooth kulaklık incelemesini Vodafone ile hızlı ve pratik bir şekilde yapabilirsiniz. Ayrıca giyilebilir teknolojik aksesuarlarını Vodafone ile tarifenize ek olarak satın alabilirsiniz.

Sword 9001 kulaklık özellikleri ile dünyanın her yerinde sınırsız ve özgürce müzik dinleme imkânı tanır. Müziğin durmasına izin vermeyen Sword 9001 kulaklık kişilerin aynı zamanda çevresi ile bağlantıda kalmasına yardımcı olur. Bunun dışında kulaklık modeli, 180 derece çevrilerek hoparlör moduna getirilebilir ve müzik keyfi çevreyle paylaşılabilir. Micro SD karttaki müzikleri dinleme olanağı sunar. Sword SW 9001 BT kulaklık AUX kablosu yardımıyla farklı cihazlara bağlanabilir. Bluetooth teknolojisine sahip olması ile eller serbest cep telefonu görüşmeleri yapılabilir ya da cep telefonu ve tablet yardımıyla müzik dinlenebilir. Bluetooth bağlantısı ile müzik çaları uzaktan çalıştırma fonksiyonu sunar. Bu şekilde kişiler müziği uzaktan durdurabilir ya da oynatabilir. Üzerinde bulunan tuş sayesinde kolayca ve akıcı bir biçimde müzikler arasında geçiş yapabilir. Ayrıca müziğin sesi yükseltilip alçaltılabilir. Sword 9001 kulaklığın şarjı bittiğinde kablosu takılarak müzik dinlemeye veya sohbet etmeye devam edilebilir. Çok noktalı bağlantısı sayesinde tabletteki bir videodan cep telefondaki bir aramaya hızlıca geçiş yapmayı mümkün kılar. Böylece önemli aramalarınızı kaçırmamış olursunuz. Yumuşak kulak yastıkları ve konforlu terletmeyen kumaşı ile Sword 9001 kulaklık oldukça konforlu bir kullanım sunar.

Sword 9001 kulaklığın toza ya da suya karşı dayanıklılık özelliği bulunmuyor. Bu nedenle duşta, denizde, hamamda, saunada, buhar odasında ya da havuzda kullanılmaması önemli. Mikrofona ve kumandaya sahip olan cihaz ile çağrı, müzik ya da ses kontrolü rahatlıkla yapılabilir. Beyaz ve siyah olarak iki farklı renk seçeneğiyle üretilen kulaklık modeli; kadın, erkek fark etmeksizin tercih edilebilir yapıdadır.

Kulak üstü kulaklık modellerinden biri olan SW 9001 BT kulaklık müzik dinlemek ya da cep telefonu görüşmesi yapmak için tercih edilebilir. Ancak Sword 9001 kulaklığın genel kullanım amacı müzik dinlemektir. Cep telefonu ile birlikte kullanılabilen bir üründür. Bilgisayar ya da tablet ile beraber kullanım için de tercih edilebilir. Android ve IOS ile uyumludur ve her cep telefona uyum sağlar. MicroSD yuvasına sahip olan Sword 9001 kulaklık ile sevdiğiniz müzikleri keyifle dinleyebilirsiniz. Kafa bandı yastığı sayesinde konfor sunan bir üründür ve katlanabilir tasarımı ile çantada yer kaplamaz.

Stereo ses çıkışına sahip olan Sword 9001 BT kulaklığın hassasiyeti 90 dB’dir. Düşük frekansı 60 Hz olan Sword 9001 kulaklığın yüksek frekansı ise 16 kHz’dir. Kaliteli ve kesintisiz bir ses sunan Sword 9001 kulaklık kullanıcıların müzik dinleme keyfini arttırır.

Bluetooth özelliğine sahip olan Sword 9001 kulaklık kablosuz kullanılabilir. 5.0 bluetooth standardı kullanılmıştır. Kulaklık modelinde NFC ya da çoklu bağlantı özelliği yoktur. Kablolu olarak da kullanıma uygundur. Şarjı bittiğinde kablosu takılarak kullanımına devam edilebilir. Kullanım mesafesi 10 metredir. Böyle hareket özgürlüğünü destekler. 120 dakikada şarj olan Sword 9001 kulaklık 22 saat boyunca kesintisiz kullanılabilir. USB ile şarj edilir.

Kablosuz Sword 9001 kulaklığın kullanımı oldukça basittir. Ancak kullanılmaya başlamadan önce eşleştirme işleminin doğru yapılması gerekir. Sword 9001 kulaklığı herhangi bir cihazla eşleştirmeden önce ses seviyesinin iyi kontrol edilmesi önerilir. Ayrıca eşleştirme işlemi yapılırken kulaklık ile cihazın birbirinden çok uzak olmaması gerekir. Cihaz ile Sword 9001 kulaklık birbirine ne kadar yakın olursa bluetooth bağlantısı da o kadar güçlü olur. Eşleştirme işlemi yapılırken hem Sword 9001 kulaklığın hem de bağlantısı yapılacak cihazın şarjının dolu olması önemlidir. Ancak bu her iki cihazın da şarjının tamamen dolu olması anlamına gelmez. Sadece eşleştirme işlemi yapılırken kulaklığın ya da cihazın şarjı biterek kapanmaması gerekir. Kulaklığı cihaza bağlamak için eşleştirme modunun etkinleştirilmesi önerilir. Bu şekilde kulaklığın eşleştirmesi yapılarak kullanıma devam edilebilir.

Kulaklık satın alırken her teknolojik alette olduğu gibi dikkat edilmesi gereken bazı özellikler yer alır. Öncelikle kulaklığı hangi alanda ya da en çok hangi gereksinimle kullanmak istediğinize karar vermeniz önemli. Sword 9001 kulaklık kulak üstü formuyla spor ya da yürüyüş yaparken müzik dinlemek için tercih edilebilir. Bunun dışında bilgisayara bağlanan kulaklık ile dizi veya film izlenebilir ya da oyun oynanabilir. Bir kulaklık satın alırken şarj süresine ve kullanım süresine de dikkat etmesi tavsiye edilir. Şarj süresi kısa, kullanım süresi uzun olan kulaklıklar daha uzun saatler boyunca kullanılabilir. Elbette renk seçimi de kişisel tarz ve kullanım motivasyonu için önemli bir kriter olabilir.

Sword 9001 kulaklıkların kullanıcı için farklı yönlerden avantajlı teknoloji ürünleri olduğunu görüyoruz. Öncelikle kablo kargaşasını ortadan kaldırır. Eller serbest bir şekilde cep telefonu ile konuşma imkânı tanıyan tasarımı, büyük konfor sunar. Ses kalitesi sayesinde müzik zevkini destekler. Özellikle gün içerisinde yürüyüş ya da spor yaparken zevkle ve konforla kullanılabilir. Uzaktan kumanda yardımıyla müzik değiştirme, ses seviyesini artırma ya da azaltma ve çağrıya cevap verme imkânı tanıyan Sword 9001 kulaklık kullanıcıların hayatını kolaylaştırır. Şık tasarıma sahip olan ürün, kişisel giyim tarzınıza da hoş bir etki katabilir. Sportif bir şıklık sunan ürün hem kadınlar hem de erkekler tarafından tercih edilebilir tasarım özelliğinde sahip olması ile de önemli.

Giyilebilir aksesuarlar için Vodafone ile kolay bir online fiyat ve özellik araştırması yapabilirsiniz. Sword 9001 fiyatlarına Vodafone üzerinden hızlıca ulaşabilirsiniz. Bütçeniz için uygun olan Sword 9001 kulaklığı faturanıza ek olarak satın alabilirsiniz. Kolay ödeme avantajı sunan Vodafone’un ayrıcalıklı dünyasından sizde faydalanabilirsiniz. Ayrıca Sword 9001 kulaklığı Karşılaştır butonu üzerinden ilerleyerek farklı markaların bluetooth kulaklıkları ile hem fiyat hem de özellik açısından karşılaştırabilirsiniz. Vodafone ile hemen her teknoloji ürünü için faturaya ek ödeme kolaylığından yararlanabilirsiniz. İhtiyacınız olan telefon, bilgisayar, tablet, kulaklık veya akıllı saat gibi seçenekleri de değerlendirirken faturaya ek kolaylığını deneyimleyebilirsiniz.

0
Batarya
Pil Kapasitesi (mAh)
1000 mAh
Şarj Girişi
DC 5V (500 mA)
Kulaklık Özellikleri
Aktif Gürültü Önleme (ANC)
Yok
Kablosuz (Wireless)
Evet
Bluetooth Versiyon
5.0
Mikrofon
Var
Telefonla Konuşma
Var
Müzik Dinleme
Var
Konuşma Süresi (saat)
-
Müzik/İçerik Dinleme Süresi (saat)
Kulaklık Modu Yaklaşık 22 saat Hoparlör Modu Yaklaşık 5 saat Kulaklık
Çift Telefon Desteği
-
Frekans yanıtı (Hz-kHz)
20HZ-20KHZ
Kulaklık Tipi
-
Kullanım Tipi
Kafa üstü
IPX7 özelliği (su geçirmezlik)
-
Uyumlu İşletim Sistemi / Marka
Universal/IOS/Android
İletişim mesafesi (m)
10 metreye kadar
Kulaklık şarj süresi (saat)
2 saatten az
Şarj kutusu şarj süresi (saat)
-
Global versiyon
-
Gaming Kulaklığı
Hayır
Diğer
MicroSD Kart Girişi
Sword SW-9001 BT Kulaküstü Kulaklık
Sword SW-9001 BT Kulaküstü Kulaklık
5.00
/ 5 üzerinden
8 değerlendirme
Genel Değerlendirme
5
% 1004
% 03
% 02
% 01
% 0

Ürün Özelliklerine Göre Değerlendirme
Batarya
5
Dayanıklılık
5
Kullanım Kolaylığı
5
Genel Memnuniyet
5
8 yorumdan 5 tanesi gösteriliyor
EK
153 Gün önce, EM** K.** - Şırnak

Stoklara ne zaman eklenir almak istiyorum

AB
219 Gün önce, AL** B.** - Osmaniye

çok iyi

HB
248 Gün önce, HA** B.** - Edirne

Faturaya ek olarak gelirse almak istiyorum.

HB
249 Gün önce, HA** B.** - Edirne

stok ne zaman gelir acaba?

SY
301 Gün önce, Sİ** Y.** - İstanbul

harikka bir ürün

Cihaz/Şarj Kablosu/AUX Kablo/Koruma Kılıfı/Garanti Belgesi/Hızlı Başlangıç Kılavuzu

0