JBL Tune FLEX TWS Kulaklık
JBL Tune FLEX TWS Kulaklık
JBL Tune FLEX TWS Kulaklık
JBL Tune FLEX TWS Kulaklık
JBL Tune FLEX TWS Kulaklık
JBL Tune FLEX TWS Kulaklık
JBL Tune FLEX TWS Kulaklık
JBL Tune FLEX TWS Kulaklık
JBL Tune FLEX TWS Kulaklık
JBL Tune FLEX TWS Kulaklık
JBL Tune FLEX TWS Kulaklık
JBL Tune FLEX TWS Kulaklık
JBL Tune FLEX TWS Kulaklık
JBL Tune FLEX TWS Kulaklık
JBL Tune FLEX TWS Kulaklık
JBL Tune FLEX TWS Kulaklık

JBL Tune FLEX TWS Kulaklık

Renk: Siyah
Dahili Hafıza: Standart
Tarifeye ek
Tarifeye ek aylık ödeme seçeneği
Tarifeye Ek 12 Ay Taksitli Toplam Fiyat
3.768

Ücretsiz
İade
Taksitli
Ödeme
Kesintisiz
Destek

Seçtiğin cihazı inceleyerek almak için sana en yakındaki mağazayı görüntüle.
Bilgilendirme
Bilgilendirme

Kampanyalı fiyata sizi aşımdan koruma amaçlı ek internet paket ücreti de dahildir. Detaylar için sıkça sorulan soruları inceleyebilirsiniz

Öne Çıkan Özellikler
Öne Çıkan Özellikler

JBL Pure Bass Sound, Çift cihaza bağlantı ve Senkronizasyon, Dokunmatik tuşlarla hızlı yönetim, Hızlı Şarj Özelliği ile 8 SAAT+ 24 saat kullanım (bluetooth kullanımı ile)

Bilgilendirme
Bilgilendirme

Kulaklık ürünlerinin paketi/ambalajı açıldığı takdirde iade edilmesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmadığı için kabul edilmemektedir. Diğer aksesuar ürünlerinin iadesi kabul edilmektedir.

Ücretsiz Teslimat
Ücretsiz Teslimat

Tüm illerde 3-6 iş günü içinde ücretsiz teslimat.

Çözüm Uzmanı
Çözüm Uzmanı

Hem telefonunuzu seçerken, hem de satış sonrasında ihtiyacınız olan tüm konularda destek verecek Çözüm Uzmanlarımız Online Mağazada sizleri bekliyor. Tüm sorularınız için arayabileceğiniz özel uzman hattımız: 0542 756 70 00

Kablosuz kulaklıklar hareket özgürlüğü sağlaması ile birçok kişinin vazgeçilmezleri arasındadır. Kendi küçük işlevi büyük aygıtlar hayatı bir hayli kolaylaştırıyor. Spor, yürüyüş yaparken veya seyahat ederken sevdiğiniz müzikleri rahatça dinleyebilirsiniz. Parkta veya evde dilediğiniz video/içerikleri dış ortamdan uzaklaşarak izleyebilirsiniz. Ofiste kablosuz kulaklıklarınızı takarak telefon görüşmelerinizi yapabilir ve online toplantılara veya eğitimlere katılabilirsiniz. Sesli ekipmanlar kategorisinde JBL öncü bir marka. Kablolu veya kablosuz kulaklıklar içerisinde de rakipleri arasında fark yaratan özelliklere sahip. TWS kulaklık ailesinin en yeni üyelerinden olan JBL Tune FLEX TWS kulaklık ise piyasaya sürüldüğü ilk günden itibaren öne çıkan bir seçenek. Kablosuz kulaklıklar marka ve modeline göre her biri ayrı özelliklere sahip. JBL ürettiği her üründe daima hızla gelişen teknolojiye ayak uyduruyor ve değişime açık ürünler sunuyor. JBL Tune FLEX in sahip olduğu özellikler neler birlikte bakalım.
JBL Tune FLEX TWS kulaklıklar IPX4 teknolojisine sahip suya ve tere dayanıklı şekilde tasarlanmış. Ürün aynı zamanda çift telefon desteği, dokunmatik tuşlarla hızlı yönetim ve kulaklığımı bul gibi özelliklere sahip. Tune FLEX kulaklıklar yanında S, M ve L olarak üç farklı boyda kulaklık ucu ile birlikte geliyor. Kulaklık kutusunun kapağında bulunan sensör sayesinde kapak açılırken eşleşme başlıyor. Ürünün tasarım ve teknik detaylarını aşağıdaki alt başlıklarda bulabilirsiniz.
Tune FLEX TWS kulaklık tasarımı ile öne çıkan bir seçenek. IPX4 suya ve tere dayanıklı tasarımı ile sporda, yürüyüşte veya havuzda kullanım imkânı sağlıyor. Ürün hem silikonlu hemde silikonsuz olarak iki farklı kullanıma uygun şekilde tasarlanmış. Yani ister silikonsuz kullanılabilir, isterse beraberinde gelen her boyda silikon kulaklık uçları ile kullanılabilir. Mevcutta bulunan minik silikonları çıkarıp kutu içerisinde gelen silikon uçları takmak oldukça kolay. Çıkarılan küçük silikon uçları yine kutu içerisinde muhafaza edebilirsiniz. JBL bunun ilk dönüştürebilir kulaklık olduğunu ve istenildiği şekilde kullanılabileceğini söylüyor. JBL Tune FLEX kulaklıklar üzerinde dokunmatik tuşlar bulunuyor. Şarj kutusu üzerinde bulunan ışıklar pil seviyesini gösteriyor. Kulaklık kutusu kulaklıkların hem silikonlu hem de silikonsuz konulabilmesi için oyuntulu şekilde tasarlanmış.
Ürün ağırlık ve boyut özelliklerine geldiğimizde ise oldukça hafif, taşıması ve saklaması kolay minimal tarzda tasarlanmış. İster cepte ister çantada rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Kulaklığın bir teki 4.8 gram, iki kulaklık toplam 9.6 gram ağırlığındadır. Şarj kutusu ise 38.6 gram ağırlığa sahiptir. Şarj kutusunun boyut ölçüleri ise 47.0 x 51.5 x 29.3 mm şeklindedir.
JBL sıra dışı ve farklı renklerde ürünleri kullanıcının beğenisine sunuyor. Tune FLEX JBL kulaklıklar da farklı renk seçenekleri ile karşımıza çıkıyor. Beyaz, Ghost Siyah, Mavi, Ghost Mor, Ghost Beyaz ve siyah JBL Tune FLEX TWS’nin sahip olduğu renklerdir. JBL Tune FLEX Ghost Black ise en çok tercih edilen renklerden biri. Ürün renkleri incelemek için ve stok durumu için Vodafone sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
JBL FLEX Tune güçlü bataryası sayesinde gün boyu kesintisiz kullanım imkânı sağlıyor. Tekrar şarj edilebilir Lityum-iyon polimer 55 mAh / 3.85 V bataryaya sahip. Tek şarj ile 8 saat kullanılabilen kulaklıklar şarj kutusu sayesinde 24 saat ek pil sunarak toplam 32 saate kadar çıkabiliyor. Kulaklıkların tamamen şarj edilmesi için gereken süre 2 saat. Kablosuz şarj özelliği bulunmuyor. USB Type-C şarj kablosu ile şarj ediliyor. Kulaklık kutusu üzerinde pil seviye durumu göstergesi bulunuyor. Hızlı şarj özelliği sayesinde 10 dakikalık hızlı şarj ile 2 saat kullanılabilir.
Tune FLEX TWS kulaklıklarda 5.2 Bluetooth versiyonu kullanılmış. Bluetooth özelliği sayesinde akıllı telefon ve kulaklık kutusu yan yana getirilerek gerekli yazılım güncelleme işlemleri yapılabiliyor. Wireless, çift cihaza bağlantı ve senkronizasyon özellikleri bulunuyor.
JBL Tune FLEX TWS kulaklık Aktif Gürültü Önleme (ANC) özelliğine ve bu özelliğe bağlı 2 mikrofona sahip. Daha net aramalar için 4 mikrofon kullanılıyor yani toplamda 6 mikrofon bulunuyor. ANC özelliği sayesinde dış ortamdaki sesler içeriye aktarılmaz. Sesli telefon görüşmeleri dikkate alındığında konuşma süresi 4.5 saate çıkabilir. Müzik veya içerik dinleme süresi Bluetooth açık, ANC kapalı iken 8 saat, Bluetooth ve ANC açıkken 6 saat sürebilir. 12 mm sürücüler ile bass sesi geliştirilmiş ve oldukça iyi ses performansı sunuyor. JBL Pure Bass Sound ses kalitesine sahip. Böylece sesler ağır bass şeklinde değil daha yayılarak derinden ama daha net anlaşılır şekilde geliyor. JBL Headphone uygulaması sayesinde açık ve kapalı kullanım arasında kolay ve hızlı geçiş yapılabilir. Sound Fit sayesinde dinleme şekli özelleştirilebilir. Dahili Stereo hoparlör sayesinde eş zamanlı olarak sağ ve sol kulaklıktan bağımsız sesler ileterek daha zengin bir dinleme deneyimi sunar. JBL Tune FLEX kulaklıklarda çevre duyarlılığına önem verilmiştir. Akustik yalıtım özelliği sayesinde ses dışarıya verilmez. Frekans aralığı 20 Hz - 20000 Hz dir. Bu sayede daha net ve temiz sesler ortaya çıkar. 32 ohm empedans gücüne sahiptir. Ses basıncı düzeyi 108dB/mW dir. Ortam sesi modu özelliği sayesinde dış sesleri de duyabilirsiniz. Örneğin spor veya yürüyüş yaptığınız esnada müzik dinlerken trafik seslerini duymak için ortam sesi modunu aktifleştirebilirsiniz. Sessiz fonksiyon özelliği ile görüşmeleri sessize alabilirsiniz. Ekolayzır ayarlamaları yapılabilir. Silikonlu kullanımda ortam sesini geçirmez iken silikonsuz kullanımlarda ortam sesine duyarlıdır.
Kulaklıkların hangi işletim sistemi ile uyumlu çalıştığı ise önemli bir konu. JBL Tune FLEX kulaklıklar iOS işletim sistemi ve Android işletim sistemi ile uyumlu çalışır. Böylece her akıllı telefona rahatlıkla bağlanabilir ve cihaz ayırt etmeksizin birçok kişi tarafından rahatlıkla kullanılabilir.
Kulaklıkları satın aldığınızda kutu içerisinde; JBL Tune Flex kulaklık, şarj kutusu, USB Type-C şarj kablosu, 3 farklı boy silikon kulaklık ucu, garanti belgesi ve hızlı başlangıç kılavuzu bulunuyor.
JBL Tune FLEX fiyat açısından değerlendirildiğinde fiyat/performans ürünü diyebiliriz. Ürünün sahip olduğu teknik ve tasarım özellikleri inceledikten sonra fiyat araştırması için Vodafone ayrıcalıklarla dolu dünyasını ziyaret ederek özel indirim ve kampanyaları inceleyebilirsiniz. Vodafone faturaya ek ödeme seçeneği ile JBL Tune FLEX TWS kulaklıklara bütçenizi yormadan sahip olabilirsiniz. Satın almak istediğiniz ürünü Vodafone web sitesi veya size en yakın mağazayı ziyaret ederek inceleyebilirsiniz. Web sitesi üzerinden yapılacak satın alma işlemleri ise oldukça kolay ve güvenilir. Kulaklığa ilave olarak akıllı saat ihtiyacınız varsa faturaya ek giyilebilir ürünler kategorisi Vodafone’da sizleri bekliyor. Tüm bunların yanında faturaya ek tablet ve bilgisayarlar için yine Vodafone’u ziyaret edebilirsiniz.
0
Ağırlık & Boyut
Ağırlık
Kulaklık başına 4.8 gr (Toplam 9.6 gr) / Şarj Kutusu Ağırlık: 38.6 gr
Boyut
Şarj Kutusu Boyut (mm):47.0 x 51.5 x 29.3 mm
Batarya
Pil Türü
Lityum-iyon polimer (55 mAh / 3.85 V)
Şarj Girişi
Type-C
Kablosuz Şarj
Yok
Bağlantı
Bluetooth Versiyonu
5.2
Kulaklık Özellikleri
Aktif Gürültü Önleme (ANC)
Var
Kablosuz (Wireless)
Evet
Bluetooth Versiyon
Evet
Mikrofon
Var
Telefonla Konuşma
Var
Müzik Dinleme
Var
Konuşma Süresi (saat)
4.5 saat
Müzik/İçerik Dinleme Süresi (saat)
Bluetooth açık ve ANC kapalı olarak müzik çalma süresi: 8 saate kadar / Bluetooth ve ANC açık olarak müzik çalma süresi: 6 saate kadar
Çift Telefon Desteği
Evet
Frekans yanıtı (Hz-kHz)
-
Kulaklık Tipi
-
Kullanım Tipi
Kulakiçi
IPX7 özelliği (su geçirmezlik)
IPX4
Uyumlu İşletim Sistemi / Marka
IOS/Android
İletişim mesafesi (m)
-
Kulaklık şarj süresi (saat)
2.0 saat
Şarj kutusu şarj süresi (saat)
-
Global versiyon
Evet
Gaming Kulaklığı
Hayır
JBL Tune FLEX TWS Kulaklık
JBL Tune FLEX TWS Kulaklık
4.40
/ 5 üzerinden
38 değerlendirme
Genel Değerlendirme
5
% 804
% 73
% 42
% 31
% 7

Ürün Özelliklerine Göre Değerlendirme
Batarya
5
Dayanıklılık
4
Kullanım Kolaylığı
5
Genel Memnuniyet
5
38 yorumdan 5 tanesi gösteriliyor
MB
30 Gün önce, MA** B.** - İzmir

kısa bir süre önce ghost white olanı inceliyordum tam sipariş verecek iken stok bitti şimdi güncellenmiş hemen sipariş oluşturdum :)

MB
35 Gün önce, MA** B.** - İzmir

siyah rengini istiyorum ne zaman stok gelir ?

SS
39 Gün önce, SÜ** S.** - İstanbul

3 gündür kullanıyorum gayet hoş bir sesi var, ortam sesi hiç gelmiyor diyebilirim, şarjı daha bitmedi şuanlık iyi görünüyor

53 Gün önce, GA** Ö.** - İstanbul

ÇOK GÜZEL KULAKLIK

SD
61 Gün önce, SE** D.** - İstanbul

benim iki model önceki vardı tek kulaklık arıza yaptı servise gönderdim yeni modeli ile değiştirdiler teşekkür ederim

JBL Tune Flex / Şarj kutusu / USB-C şarj kablosu / 3 farklı boy kulak ucu silikonu / Garanti Belgesi / Hızlı Başlangıç Kılavuzu

0