Huawei Freebuds SE2
Huawei Freebuds SE2
Huawei Freebuds SE2
Huawei Freebuds SE2
Huawei Freebuds SE2
Huawei Freebuds SE2
Huawei Freebuds SE2
Huawei Freebuds SE2
Huawei Freebuds SE2
Huawei Freebuds SE2
Huawei Freebuds SE2
Huawei Freebuds SE2
Huawei Freebuds SE2
Huawei Freebuds SE2
Huawei Freebuds SE2
Huawei Freebuds SE2
Huawei Freebuds SE2
Huawei Freebuds SE2
Huawei Freebuds SE2
Huawei Freebuds SE2
Huawei Freebuds SE2
Huawei Freebuds SE2

Huawei Freebuds SE2

Renk: Beyaz
Dahili Hafıza: Standart
Tarifeye ek
Tarifeye ek aylık ödeme seçeneği
Tarifeye Ek 12 Ay Taksitli Toplam Fiyat
1.596

Ücretsiz
İade
Taksitli
Ödeme
Kesintisiz
Destek

Seçtiğin cihazı inceleyerek almak için sana en yakındaki mağazayı görüntüle.
Bilgilendirme
Bilgilendirme

FLEX100 kodu ile 100 TL indirimden yararlanmak için kodu sepetinizde eklemeyi unutmayın.

Bilgilendirme
Bilgilendirme

Kampanyalı fiyata sizi aşımdan koruma amaçlı ek internet paket ücreti de dahildir. Detaylar için sıkça sorulan soruları inceleyebilirsiniz

Bilgilendirme
Bilgilendirme

Kulaklık ürünlerinin paketi/ambalajı açıldığı takdirde iade edilmesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmadığı için kabul edilmemektedir. Diğer aksesuar ürünlerinin iadesi kabul edilmektedir.

Ücretsiz Teslimat
Ücretsiz Teslimat

Tüm illerde 3-6 iş günü içinde ücretsiz teslimat.

Çözüm Uzmanı
Çözüm Uzmanı

Hem telefonunuzu seçerken, hem de satış sonrasında ihtiyacınız olan tüm konularda destek verecek Çözüm Uzmanlarımız Online Mağazada sizleri bekliyor. Tüm sorularınız için arayabileceğiniz özel uzman hattımız: 0542 756 70 00

Huawei Freebuds SE2, markanın en çok tercih edilen kulaklık modellerinden biri. Şık tasarımı, özgün bir etki yaratıyor. Diğer yandan cihaz, ses kalitesi için mükemmel özelliklerle donatılmış. Huawei Freebuds SE2 teknik özellikleri ile beklentileri karşılıyor. Huawei Freebuds SE2 fiyat özellikleri ile tercih edilen bir kulaklık modeli. Huawei Freebuds SE2 incelemesi ile ürün hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.
Huawei SE2 özellikleri ürünün tüm detaylarını kapsar ve bu da ürünü edinmeden önce gereken tüm bilgileri barındırır. Huawei Freebuds SE2 özellikleri ile çok etkili bir müzik ve konuşma alanı yaratmak mümkündür. Kulaklıklar aksesuar kategorisinde yer alır ve birçok elektronik üründe aksesuar olarak tercih edilir. Bu ürün aslında kullanımı pratik bir üründür. Bu kapsamda bir kutusu ve iki tane de kulaklığı yer alır. Bu kutu taşıması kolay küçük ve hafif bir üründür. Bu sayede cepte, elde, çantada ve daha pek çok noktada taşınması mümkündür. Huawei Freebuds SE2 bir kutu içerisinde gelir ve bu kutuda başka parçalar da yer alır. Cihaz ile birlikte şarj edilmesi için bir şarj adaptörü vardır. Aynı zamanda bir USB kablosu ve şarj kablosu sunulur. ürünün detaylarını öğrenmek için hızlı başlangıç kılavuzu ve garanti belgesi de görülmektedir. Huawei Freebuds SE2 ürünü köşesiz zarif tasarımı ile şık görüntüyü bir arada birleştirir. Kulak içine özel olarak tasarlanan bu modeller uzun süreli kullanımı amaçlar. Huawei Freebuds SE2 ürününde IP54 özelliği vardır ki bu özellik hem toza hem de su sıçramalarına karşı kısa süreli bir dayanıklılık oluşturur. Bu ürün hem iOS ile hem de Android ile uyumu yakalar. Huawei Freebuds SE2 kullanımı için ilk önce ürünün kutusu açılır. Ardından kulaklıklar uygun kulağa yerleştirilir ve sonrasında cep telefonu, tablet ya da bilgisayar ekranından bağlantı noktası açılır. Eşleştirme direkt ekran üzerinde görüntülenir. Eşleşme ilk sefer içerisinde yapıldıktan sonra tekrar aynı bağlantı süresini kurmaya gerek olmadan kulaklık hemen bağlanır.
Huawei Freebuds SE 2 ürününü edinmeden önce teknik detaylara bakılarak ürünün performansı hakkında bilgi sahibi olmak mümkündür. Özellikle bu gibi ürünlerde teknik detaylar marka kalitesi hakkında da birçok bilgi sunar. Huawei Freebuds SE2 ürünü içerisinde aktif gürültü önleme özelliği yoktur. Bu özellikle ANC kısaltması ile de ifade edilebilir. Bu nedenle dış gürültüyü kesmez. Buna karşın ses kalitesi ve donanımı yüksektir ve dinlenen şeyin önüne geçmemesini amaçlar. Kablosuz yani wireless özelliği bulunur. Bu sayede cep telefonu, tablet ya da bilgisayar ile uzaktan bağlantı imkanı oluşur. Bluetooth ile bağlantı sağlanır ve bunun için de kullanılan Bluetooth versiyonu Bluetooth 5.3 olmaktadır. Cep telefonu ile konuşmak veya kayıt almak için bir mikrofonu vardır. Huawei Freebuds SE2 ürününde telefonla konuşma, müzik dinleme gibi aktiviteler için uygun özellikler sağlanmıştır. Konuşma süresi şarjı tamamen dolu ise 24 saate kadar çıkabilir. Bu sayede 1 gün düzenli kullanımı mümkün olur. Müzik ya da herhangi bir içeriğin dinlenmesi durumunda bu süre 40 saate kadar çıkabilir. Huawei Freebuds SE2 ürününde çift telefon desteği vardır ve bu sayede iki telefonun bağlantısı mümkün olur. Frekans yanıtı olarak belirlenen ölçütü 20 Hz – 20.000 Hz kategorisinde değerlendirilir. Ürün standart kulaklık olarak kullanım tipine sahiptir ve su geçirmezlik özelliği bulunmaz. Su yakınlarında dikkatli kullanım gerekir. Huawei Freebuds SE2 ürününü kullanırken 10 metrelik bir iletişim mesafesi olur. 10 metrenin ardından bağlantı kesintisi yaşanır. Huawei Freebuds SE2 ürününün şarj edilme süresi kulaklıklar için 60 dakika ile sınırlı iken şarj kutusu için belirlenen süre de 100 dakikadır.
Huawei Freebuds SE2 ürününün tasarım özellikleri ürünün görüntüsünün de önemini sergiliyor. Huawei Freebuds SE2 kare tasarımı ile oldukça sade ve şık bir görüntü sunuyor. Bu tasarımda kutu için tercih edilen kare model aynı zamanda keskin olmayan hatları ile zariflik veriyor. Huawei Freebuds SE2 ürünü tasarımında kulaklıklar için bir iç bölüm yer alır. Bu sayede kuklalık hazneye direkt olarak oturur ve her kulaklık için özel bir bölüm bulunur. Huawei Freebuds SE2 ürününün ambalaj ile birlikte ağırlığı 77,13 gr. olarak değerlendirilir. Huawei Freebuds SE2 kulaklıklarının ölçüsü 33.66 x 17.83 mm x18.13 mm ile sınırlandırılır. Şarj kutusunun ölçüleri de 50.40 mm x 50.31 mm x 23.40 mm ifade edilir. Üründe sadece beyaz renk yer alır. Bu ürüne seramik beyazı da denir.
Freebuds SE2 ürününde bağlantı aşaması önemli bir konudur. Kulaklık açıldığı anda hemen cep telefonu bilgisayar veya tablete bağlanır. Ancak bunun için ilk bağlama aşamasını tamamlamak gerekir. İlk bağlantı için otomatik bir bağlantı oluşur. Bu direkt şarj kutusu açıldığında gerçekleşir. Buna karşın manuel eşleştirme de dahildir. Her iki kulaklık içerisinde de dokunmatik bir alan vardır ve bu alana 3 saniye basmak gerekir. Arından şarj kutusundaki ışık yanıp sönmelidir. Sonrasında yeşile dönerse bağlantı yapılmış demektir. Huawei Freebuds SE2 ürününün bağlantısı için sadece Bluetooth seçeneği vardır ve bu nedenle Wi-Fi alternatifi yer almaz. Bluetooth versiyonu ise 5.3 ile ifade edilir. Batarya kullanımı da pil kapasitesini kapsar. Kulaklıkların minimum değeri 41 mAh olarak ifade edilir ve bu her kulaklık için geçerlidir. Şarj kutusunun da minimum değeri 510 mAh olarak ifade edilir. Pil türü olarak li-on polimer adı ile anılır. Bu pil lityum polimer pil olarak da adlandırılır. Şarj girişi için kablosuz şarj yuvası seçeneği bulunur. Kablosuz şarj özelliği ile ekstra kablo taşımaya gerek kalmaz. Huawei Freebuds SE2 şarj sistemi oldukça pratik olup hızlı şarj olarak da ifade edilir. Bu durumda 10 dakikalık bir şarj 3 saat kesintisiz müzik dinlemek için uygun kullanım alanı oluşturur. Bu ürünün pil ömrünü ve benzeri özelliklerini keşfetmek için uygulamasına da dahil olmak mümkündür.
Huawei Freebuds SE2 ürünü ile hem Huawei marka ürünlerde hem de birçok Android içerisinde yer alan müzikleri ve videoları dinlemek mümkündür. Aynı zamanda konuşma yapabilirsiniz ve ürünü küçük formu ile her yere taşıyabilirsiniz. Vodafone Huawei Freebuds SE2 ürününü tarifeye ek aylık ödeme seçenekleri ile birlikte sunuyor. Huawei Freebuds SE2 fiyat bilgisi ürün seçiminde etkili bir faktördür. Elektrik ürünler ve elektronik aksesuarlar uzun süreli kullanımın mümkün olduğu ürünlerdir. Bu ürünler arasından seçim yaparken fiyat da belirleyici bir unsur olur. Huawei Freebuds SE2 fiyatı da birçok faktöre göre şekillenir. Fiyatı belirleyen faktörlerin başında teknoloji gelir. Birçok kulaklık aksesuar ürünü farklı teknolojik donanımları ile kullanıma uygundur. Bu teknolojik donanımlar arasında ürünün uzun süre şarj ile kullanılabilmesi gibi detaylar yer alır. Aynı zamanda ürünün tasarımı da incelenir. Huawei Freebuds SE2 içerisinde kullanılan malzeme kalitesi ve özenli tasarım birçok unsuru belirler. Huawei Freebuds SE2 fiyat bilgisi Vodafone içerisinde birçok avantaja sahiptir. Vodafone bu ürünü tarifeye ek aylık ödeme fırsatları ile sunarak fatura ile ödeme imkanı oluşturur. Vodafone ile faturaya ek tablet ve bilgisayar, yenilenmiş cihazlar, Huawei Freebuds SE2 gibi bluetooth kulaklıklar ve daha fazlasına cazip fiyatlarla ulaşabilirsiniz.
0
Ağırlık & Boyut
Ağırlık
Ambalajlı Ağırlık: 77.13 gr
Boyut
Kulaklıklar: 33.66 x 17.83 mm x 18.13 mm / Şarj kutusu: 50.40 x 50.31 x 23.40 mm
Batarya
Pil Kapasitesi (mAh)
Kulaklıklar: 41 mAh (her kulaklık için minimum değer) / Şarj kutusu: 510 mAh (minimum değer)
Pil Türü
Li-on polimer
Şarj Girişi
Kablosuz Şarj Yuvası
Kablosuz Şarj
Var
Bağlantı
Bluetooth Versiyonu
5.3
Wi-Fi
Yok
Kulaklık Özellikleri
Aktif Gürültü Önleme (ANC)
Yok
Kablosuz (Wireless)
Evet
Bluetooth Versiyon
5.3
Mikrofon
Evet
Telefonla Konuşma
Evet
Müzik Dinleme
Evet
Konuşma Süresi (saat)
24 saat
Müzik/İçerik Dinleme Süresi (saat)
40 saat
Çift Telefon Desteği
Evet
Frekans yanıtı (Hz-kHz)
20 Hz – 20 000 Hz
Kulaklık Tipi
Açık Oturan Kulaklıl
Kullanım Tipi
-
IPX7 özelliği (su geçirmezlik)
-
Uyumlu İşletim Sistemi / Marka
-
İletişim mesafesi (m)
10m
Kulaklık şarj süresi (saat)
60 dakika
Şarj kutusu şarj süresi (saat)
110 dakika
Global versiyon
-
Gaming Kulaklığı
-
Huawei Freebuds SE2
Huawei Freebuds SE2
4.40
/ 5 üzerinden
18 değerlendirme
Genel Değerlendirme
5
% 814
% 73
% 72
% 01
% 3

Ürün Özelliklerine Göre Değerlendirme
Batarya
5
Dayanıklılık
5
Kullanım Kolaylığı
4
Genel Memnuniyet
5
18 yorumdan 5 tanesi gösteriliyor
HS
7 Gün önce, HA** S.** - İstanbul

aldım cokiyi kullanış iyiki aldım

MK
22 Gün önce, MU** K.** - Ordu

Güzel ürün

SE
27 Gün önce, SE** E.** - Bolu

Bluetooth bağlantısı çok iyi gerek konuşma gerekte müzik dinlerken sesler ve bas tatmin edici kullanışlı ve güzel bir ürün ??

YA
47 Gün önce, YU** A.** - Bursa

aldığımda kullandığım telefona bağlıydı yeni telefon aldım bunda Bluetoothu açtığım da kulaklık gözükmüyor nasıl ayarla yanılırım

SA
49 Gün önce, SA** A.** - Afyonkarahisar

Gayet güzel ve şık

Cihaz/Şarj Adaptörü/USB Kablosu/Şarj Kablosu/Garanti Belgesi/Hızlı Başlangıç Kılavuzu

0