Huawei Freebuds SE
Huawei Freebuds SE
Huawei Freebuds SE
Huawei Freebuds SE
Huawei Freebuds SE
Huawei Freebuds SE
Huawei Freebuds SE
Huawei Freebuds SE
Huawei Freebuds SE
Huawei Freebuds SE
Huawei Freebuds SE
Huawei Freebuds SE
Huawei Freebuds SE
Huawei Freebuds SE
Huawei Freebuds SE
Huawei Freebuds SE
Huawei Freebuds SE
Huawei Freebuds SE
Huawei Freebuds SE
Huawei Freebuds SE
Huawei Freebuds SE
Huawei Freebuds SE

Huawei Freebuds SE

Renk: Beyaz
Dahili Hafıza: Standart
Tarifeye ek
Tarifeye ek aylık ödeme seçeneği
Tarifeye Ek 12 Ay Taksitli Toplam Fiyat
1.404

Ücretsiz
İade
Taksitli
Ödeme
Kesintisiz
Destek

Seçtiğin cihazı inceleyerek almak için sana en yakındaki mağazayı görüntüle.
Bilgilendirme
Bilgilendirme

Kampanyalı fiyata sizi aşımdan koruma amaçlı ek internet paket ücreti de dahildir. Detaylar için sıkça sorulan soruları inceleyebilirsiniz

Öne Çıkan Özellikler
Öne Çıkan Özellikler

Kristal Netliğinde Ses Kalitesi, 24 saat tüm gün dinleme, BT 5.2 ile hızlı ve ultra-kararlı bağlantı

Bilgilendirme
Bilgilendirme

Kulaklık ürünlerinin paketi/ambalajı açıldığı takdirde iade edilmesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmadığı için kabul edilmemektedir. Diğer aksesuar ürünlerinin iadesi kabul edilmektedir.

Ücretsiz Teslimat
Ücretsiz Teslimat

Tüm illerde 3-6 iş günü içinde ücretsiz teslimat.

Çözüm Uzmanı
Çözüm Uzmanı

Hem telefonunuzu seçerken, hem de satış sonrasında ihtiyacınız olan tüm konularda destek verecek Çözüm Uzmanlarımız Online Mağazada sizleri bekliyor. Tüm sorularınız için arayabileceğiniz özel uzman hattımız: 0542 756 70 00

Çinli bir teknoloji markası olarak bilinen Huawei, tüketici elektroniği ve yazılım gibi birçok alanda hizmet veriyor. Huawei bilgisayar, akıllı telefon ve kulaklık gibi onlarca farklı kategoride ürün geliştiriyor. Huawei bluetooth kulaklık modelleri arasında yer alan Freebuds SE modeli , üstün ses özellikleri ile dikkat çekiyor. Stereo ses çıkış teknolojisini kullanan Huawei Freebuds SE, tam kablosuz olarak çalışıyor. Bluetooth kulaklığın günümüzde çok popüler hale gelmesiyle birlikte Huawei markası Freebuds SE modeli ile ihtiyaçları karşılayan bir ürün çıkarıyor. Bütün akıllı telefonlar ile uyumlu olarak çalışabilen Huawei Freebuds SE bluetooth kulaklık, şarj kutusundan çıktığı andan itibaren telefon ile bağlantı kurabiliyor. Mikrofon özelliğini de içeren Huawei Freebuds SE, 6 saat boyunca kullanılabiliyor. Huawei Freebuds SE bluetooth kulaklığın özelliklerini beraber inceleyelim.
Huawei Freebuds SE bluetooth kulaklık özellikleri ile diğer cihazlardan ayrılıyor. Ses ve mikrofon özellikleri ile dikkat çeken bir ürün olan Huawei Freebuds SE bluetooth kulaklık, kaliteli müzik dinleme imkanı sunuyor. Huawei Freebuds SE bluetooth kulaklık, model olarak kulak içi kategorisinde bulunuyor. Genel olarak müzik amaçlı tercih edilen Huawei Freebuds SE bluetooth kulaklık, farklı amaçlar için de kullanılabiliyor. Huawei Freebuds SE bluetooth kulaklık her telefon ile uyumlu olarak kullanılabiliyor. Bu özelliği sayesinde Huawei Freebuds SE bluetooth kulaklık, Android ve iOS akıllı telefonlarına sahip olan kullanıcıların dikkatini çekiyor. Huawei Freebuds SE bluetooth kulaklık özellikleri arasında sesli asistan seçeneğini kullanıcılara sunuyor. Bu özelliği ile Huawei Freebuds SE bluetooth kulaklık sayesinde telefonun asistan kısmına rahatça ulaşılabiliyor. Huawei Freebuds SE bluetooth kulaklık dokunmatik sensör özelliği ile beğeni kazanıyor. Kullanıcılar dokunmatik sensör ile çağrı cevaplama, müzik durdurma ve müzik değiştirme seçeneklerini de kullanabiliyor. Tüm bu özelliklerin yanı sıra Huawei Freebuds SE bluetooth kulaklık titreşim özelliğini de kullanıcılara sunuyor.
Huawei Freebuds SE bluetooth kulaklık ses özellikleri ile müzik dinlemek isteyen kişilere oldukça fazla teknoloji sunuyor. Huawei Freebuds SE bluetooth kulaklık kanal içi yapıya sahip olması nedeniyle dışarıdan ses almak istemeyen kullanıcıların tercihleri arasında yer alıyor. Stereo ses çıkış teknolojisini kullanan Huawei Freebuds SE bluetooth kulaklık, kaliteli müzik dinleme imkanı sunuyor. Aynı zamanda Huawei Freebuds SE bluetooth kulaklık farklı tür müzik dinlemek isteyen kullanıcılara da hitap ediyor. Özellikle yüksek baslı müzik dinlemek isteyen kullanıcılar Huawei Freebuds SE bluetooth kulaklık ile buna erişebilir. Huawei Freebuds SE bluetooth kulaklık pasif gürültü önleme imkanını da sunuyor. 10 mm çapınca sürücüsü bulunan Huawei Freebuds SE bluetooth kulaklık, sürücü teknolojisi olarak ise dinamik sürücülü bir yapıya sahip. Huawei Freebuds SE bluetooth kulaklık ses özelliklerini sürücüsü ile desteklerken kullanıcıların net ve doğal müzik dinleme imkanına ulaşmasını sağlıyor.
Huawei kablosuz kulaklık bağlantı tipi olarak tam kablosuz kulaklık sınıfında yer alıyor. Bluetooth özelliğini içeren Huawei Freebuds SE, bağlantı seçenekleri ile üstün performans sunuyor. Huawei Freebuds SE, bluetooth kulaklık yonga seti olarak Bestechnic BES2500IZ modelini kullanıyor. Bu sayede telefon ile eşleştiği anda kesilme ve bağlantı kopma gibi istenmeyen durumlar daha az bir seviyeye indiriliyor. Huawei Freebuds SE bluetooth kulaklık, bluetooth standardı olarak ise 5.2 sürümüne sahip. Huawei Freebuds SE bluetooth kulaklığın bağlantı özellikleri arasında ise SBC ve AAC teknolojileri yer alıyor. Huawei Freebuds SE bluetooth kulaklıkta NFC ya da çoklu bağlantı seçenekleri yer almıyor. Huawei Freebuds SE bluetooth kulaklık kullanım süresi olarak da uzun süreler boyunca kullanılıyor. Huawei Freebuds SE bluetooth kulaklık genel olarak 6 saat boyunca kullanılabiliyor. Huawei Freebuds SE bluetooth kulaklığın yoğun kullanımında ise bu süre 4 saate kadar düşebiliyor. Huawei Freebuds SE bluetooth kulaklık şarj kutusuna konulduğu anda şarj olmaya başlıyor. Bu sayede kulaklığın şarjı bitse bile kutu sayesinde tekrar tekrar şarj olup kullanılma imkanına ulaşmanızı sağlıyor. Ayrıca Huawei Freebuds SE bluetooth kulaklık 90 dakika içerisinde şarj olabiliyor.
Huawei Freebuds SE bluetooth kulaklık tasarımı ve fiziksel yapısı sayesinde şık ve modern bir görünüme sahip oluyor. Dışarıdan bakıldığında ince ve kibar bir tasarıma sahip olan Huawei Freebuds SE bluetooth kulaklık, kulakta şık bir tasarım sergiliyor. Huawei Freebuds SE bluetooth kulaklık akustik yapı olarak yarı açık tasarıma sahip. Toza dayanıklılık özelliği bulunmayan Huawei Freebuds SE bluetooth kulaklık, suya dayanıklılık özelliği bulunuyor. Huawei Freebuds SE bluetooth kulaklık suya dayanım sınıfı olarak IPX4 seviyesinde bulunuyor. Huawei Freebuds SE bluetooth kulaklık sıçramaya karşı suya dayanırken, yüksek basınçlı su ortamlarından uzak tutulması gerekiyor. Huawei Freebuds SE bluetooth kulaklığın mikrofon özelliği de mevcut. Mikrofon özelliği ile Huawei Freebuds SE bluetooth kulaklık sayesinde telefon ile görüşme yapılabiliyor. Huawei Freebuds SE bluetooth kulaklık 2 mikrofonlu yapısı ile sesinizi karşıya daha net ve doğal bir şekilde aktarabiliyor. Çağrı gürültü engelleme teknolojisini de içeren Huawei Freebuds SE bluetooth kulaklık, telefonla konuşma yapmak için de tercih edilebilecek bir cihaz. Huawei Freebuds SE bluetooth kulaklık kumanda işlevi sayesinde birçok işlemi kulaklık üzerinden yapma imkanı sunuyor. Huawei Freebuds SE bluetooth kulaklık dokunmatik sensörü sayesinde çağrı ve müzik kontrolü yapmanıza olanak sağlıyor. Bu sayede kullanıcılar telefona dokunmadan pratik bir biçimde Huawei Freebuds SE bluetooth kulaklık üzerinden müziği değiştirebiliyor. Huawei Freebuds SE bluetooth kulaklık beyaz ve mavi renk seçenekleri ile üretiliyor. Huawei Freebuds SE bluetooth kulaklık tasarım olarak küçük bir tasarıma sahip. Kulağa oturan bir yapıda bulunan Huawei Freebuds SE bluetooth kulaklık 10.2 gram ağırlığında olması sebebiyle kulakta varlığını hissettirmiyor. Huawei Freebuds SE bluetooth kulaklık şarj kutusu ile birlikte ise 35.6 gram ağırlığa ulaşıyor. Huawei Freebuds SE bluetooth kulaklık şarj kutusu ile birlikte cepte ya da çantada kolayca taşınabiliyor. Aynı zamanda kullanmadığınız durumlarda Huawei kulaklık Freebuds SE’yi şarj kutusuna koyarak hem şarj olmasını sağlayabilir hem de kaybolmasının önüne geçebilirsiniz.
Huawei Freebuds SE fiyatlarını öğrenmek için Vodafone’dan yararlanabilirsiniz. Huawei Freebuds SE bluetooth kulaklık uygun fiyat seçeneği ile ürünleri faturaya ek olarak satın almanızı sağlıyor. Huawei Freebuds SE bluetooth kulaklık satın almak üzere faturaya ek ürün siparişi kolaylığını tercih edebilirsiniz. Renk seçeneklerine göre değişen fiyatlara sahip olan Huawei Freebuds SE bluetooth kulaklık, fiyat performans ürünü olarak öne çıkıyor. Vodafone ile ürünün özelliklerini inceleyebilirsiniz. Bu sayede ürün beklentilerinizi karşılıyor mu öğrenebilirsiniz.
Kulaklık modelleri farklı tasarımları ve teknik donanımları ile birbirinden ayrılıyor. Kablosuz kulaklık modelleri, bağımsız bir kullanım imkanı tanıyor. Kablosuz kulaklıklar, farklı cep telefonu modelleri ile bağlantı desteği sağlıyor. Uyumlu kullanım için alışveriş sırasında kulaklığın hangi telefonlar ile kullanım sunduğunu inceleyebilirsiniz. Böylece işlevsel sonuçlar elde ediliyor. Huawei markası tarafından tasarlanan Freebuds SE kablosuz kulaklık modeli hem Android hem de iOS işletim sistemli cihazlar ile kullanım desteği sunuyor. Bu özelliği sayesinde hemen her kullanım ihtiyacına yanıt veriyor. Kablosuz kulaklık modeli Bluetooth 5.2 teknolojisi üzerinden bağlantı gerçekleştiriyor.
Kablosuz kulaklıklar şarjlı şekilde kullanılıyor. Kulaklık batarya ve şarj donanımları, cihazların kullanım performansını doğrudan etkiliyor. Huawei Freebuds SE kablosuz kulaklık modeli şarj kutusu içerisinde şarj ediliyor. Kulaklıklar kutu içerisine yerleştirildiği anda otomatik olarak şarj olmaya başlıyor. Böylece pratik bir kullanım gerçekleşiyor. Kablosuz kulaklık şarj kutusu ise Micro USB aparat ile prize bağlı şekilde şarj ediliyor. Kulaklıkların sıfırdan full dolu şarj seviyesine ulaşma süresi 90 dakika olarak ifade ediliyor. Genel kullanım ile batarya ömrü 6 saat oluyor. Yoğun kullanımda bu süre 4 saate düşüyor. Şarj kutusu ile maksimum kullanım süresi 24 saat olarak belirleniyor. Bu özellikleri sayesinde uzun saatler kesintisiz kullanım imkanı elde ediliyor.
Kablosuz kulaklık modelleri şarj kutusu içerisinde şarj ediliyor. Kulaklıklar kutuya yerleştirildiğinde otomatik olarak dolum işlemi başlatılıyor. Şarj dolum işlemi sırasında kutu dış ön yüzeyinde yeşil ışık yanıyor. Kutu üzerinde bir adet ışık yer alıyor. Bu ışık kutu şarjı sırasında da kontrol avantajı sağlıyor. Kutu şarja takıldığında bu ışık yanıp sönüyor. Şarj kutusu full dolu şarj seviyesine ulaştığında ise sadece sabit bir yeşil ışık yanıyor. Bu sayede kulaklığın şarj olup olmadığı kolay bir şekilde kontrol ediliyor. Huawei marka kablosuz kulaklık modelinin kulaklıkları üzerinde herhangi bir ışıklandırma tasarımı kullanılmıyor. Şarj durumu sayede şarj kutusu üzerinden takip ediliyor.
Ağırlık & Boyut
Ağırlık
Her kulaklık: 5.1 gr \ Şarj kutusu: 35.6 gr
Boyut
Her kulaklık: 38.1 x 20 x 20.6 mm / Şarj kutusu: 70 x 35.5 x 27.5 mm
Batarya
Değişebilir Batarya
Yok
Pil Kapasitesi (mAh)
Kulaklık kapasitesi: 37 mAh / Şarj kasası kapasitesi: 410 mAh
Pil Türü
Li-ion batarya
Şarj Girişi
Type C
Kablosuz Şarj
Yok
Bağlantı
Bluetooth Versiyonu
Bluetooth 5.2
Kulaklık Özellikleri
Aktif Gürültü Önleme (ANC)
Yok
Kablosuz (Wireless)
Evet
Bluetooth Versiyon
Bluetooth 5.2
Mikrofon
Var
Telefonla Konuşma
Var
Müzik Dinleme
Var
Konuşma Süresi (saat)
Sesli arama: 4 saat
Müzik/İçerik Dinleme Süresi (saat)
Müzik çalma: 6 saat
Frekans yanıtı (Hz-kHz)
Efektif bant genişliği Frekans için Müzik çalma: 20–20.000 Hz
Kulaklık Tipi
TWS
Kullanım Tipi
Kulakiçi
Uyumlu İşletim Sistemi / Marka
Universal
Kulaklık şarj süresi (saat)
Kulaklıklar için tam şarj: yaklaşık 1.5 saat
Şarj kutusu şarj süresi (saat)
Şarj kutusu için tam şarj (kulaklık olmadan içeride): yaklaşık 2 saat
Gaming Kulaklığı
Hayır
Huawei Freebuds SE
Huawei Freebuds SE
4.80
/ 5 üzerinden
35 değerlendirme
Genel Değerlendirme
5
% 894
% 63
% 42
% 11
% 0

Ürün Özelliklerine Göre Değerlendirme
Batarya
5
Dayanıklılık
5
Kullanım Kolaylığı
5
Genel Memnuniyet
5
35 yorumdan 5 tanesi gösteriliyor
AY
60 Gün önce, AY** Y.** - Kütahya

çok iyi çok güzel ses kalitesi mükemmel 4 aydır kullanıyorum tereddüt ederek almıştım ama çok iyi çıktı memnun kalırsınız Vodafone kalitesi tesadüf değildir

MD
101 Gün önce, ME** D.** - Ağrı

2 yıldan fazla kulanyorum gerckden çok güzel ses kalidesi çok iyi

AK
116 Gün önce, AL** K.** - İstanbul

CİHAZIM COK İYİ

MH
125 Gün önce, MU** H.** - Bursa

yaklaşık 6 aydır kulaniyorum harika bir kulaklik kulagi asla acitmiyor ses kalitesi cok iyi ve bi çok JBL kulaklik kulandim telefonla konuşurken karsiya sesi berbat veriyodu bunda yağmurlu havada kalabalik alanda bile kesintisiz konusa biliyorum kesinlikle alin derim..

ED
152 Gün önce, ER** D.** - Kocaeli

harika

Kulaklık/Kulaklık uçları (3 tip)/Şarj Kutusu/Hızlı Başlangıç Kılavuzu/Güvenlik Bilgileri/Garanti Kartı/USB C kablosu