Huawei Freebuds 5i
Huawei Freebuds 5i
Huawei Freebuds 5i
Huawei Freebuds 5i
Huawei Freebuds 5i
Huawei Freebuds 5i
Huawei Freebuds 5i
Huawei Freebuds 5i
Huawei Freebuds 5i
Huawei Freebuds 5i
Huawei Freebuds 5i
Huawei Freebuds 5i
Huawei Freebuds 5i
Huawei Freebuds 5i
Huawei Freebuds 5i
Huawei Freebuds 5i
Huawei Freebuds 5i
Huawei Freebuds 5i

Huawei Freebuds 5i

Renk: Nebula Siyahı
Dahili Hafıza: Standart
Tarifeye ek
Tarifeye ek aylık ödeme seçeneği
Tarifeye Ek 12 Ay Taksitli Toplam Fiyat
3.552

Ücretsiz
İade
Taksitli
Ödeme
Kesintisiz
Destek

Seçtiğin cihazı inceleyerek almak için sana en yakındaki mağazayı görüntüle.
Bilgilendirme
Bilgilendirme

Kampanyalı fiyata sizi aşımdan koruma amaçlı ek internet paket ücreti de dahildir. Detaylar için sıkça sorulan soruları inceleyebilirsiniz

Öne Çıkan Özellikler
Öne Çıkan Özellikler

Yüksek Çözünürlüklü Ses, 42db Çok Modlu gürültü engelleme, 28 saat Müzik Çalma

Bilgilendirme
Bilgilendirme

Kulaklık ürünlerinin paketi/ambalajı açıldığı takdirde iade edilmesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmadığı için kabul edilmemektedir. Diğer aksesuar ürünlerinin iadesi kabul edilmektedir.

Ücretsiz Teslimat
Ücretsiz Teslimat

Tüm illerde 3-6 iş günü içinde ücretsiz teslimat.

Çözüm Uzmanı
Çözüm Uzmanı

Hem telefonunuzu seçerken, hem de satış sonrasında ihtiyacınız olan tüm konularda destek verecek Çözüm Uzmanlarımız Online Mağazada sizleri bekliyor. Tüm sorularınız için arayabileceğiniz özel uzman hattımız: 0542 756 70 00

Teknolojik aletler içerisinde yer alan bluetooth kulaklıklar kullanıcılara konfor sağlamaktadır. Kalitesi ile ön plana çıkan Huawei bluetooth kulaklıklar ses deneyimi farklı bir boyuta taşır. Yenilikçi duruşundan ödün vermeyen Huawei bluetooth kulaklıklar modern hayatın içerisinde aktif bir şekilde rol almak isteyen kişilere hitap etmektedir. Son teknolojik özelliklerle zenginleştirilen Huawei bluetooth kulaklıklar kullanıcıların istek ve ihtiyaçlarına yanıt veriyor. Kulak içi ve kulak üstü kullanım tiplerine sahip olan kulaklıklar aynı zamanda kablolu ve kablosuz seçenekleri ile de dikkat çekiyor. Aktif gürültü önleme, çift telefon desteği, suya ve tere dayanıklılık, müzik dinleme gibi birçok özelliği bir arada sunan Huawei bluetooth kulaklıklar kullanıcıların hayatını kolaylaştırır. Huawei bluetooth kulaklık modelleri arasında farklı seriler yer almaktadır. Bluetooth bağlantısı kurarak özgürce hareket etme imkânı tanıyan Huawei kulaklıklar, kişilerin cep telefonuna bağlı kalmadan görüşmeler yapmasını ve favori şarkılarını yüksek kalitede dinlemesini sağlar. Egzersiz yaparken tercih edilen bluetooth kulaklıklarda motive edici şarkılar ve podcastler dinlenerek performans arttırılabilir. Terleme ve hareket halinde olma Huawei bluetooth kulaklıkların sağlığı ve performansı açısından herhangi bir problem oluşturmaz. Üst düzey donanımları sayesinde hemen hemen herkesin hayat tarzına uyum sağlayan Huawei bluetooth kulaklıklar sade ve şık tasarımları ile oldukça estetik görünmektedir. Huawei bluetooth kulaklıklar arasında yüksek çözünürlüklü ses kalitesi ile ön plana çıkan Huawei Freebuds 5i 28 saat boyunca müzik çalabilme imkânı tanıyor. Teknolojik özelliklerle donatılan Huawei Freebuds 5i bluetooth kulaklığa Vodafone.com üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
Huawei Freebuds 5i özellikleri ile yüksek performans sunuyor. Nebula siyahı ve seramik beyaz rengi ile satışa sunulan Huawei Freebuds 5i bluetooth kulaklık zarif kıvrımlı tasarımı ile oldukça estetik görünmektedir. Kulaklık başlıkları selefine göre daha kısa ve %11 daha hafif olan Huawei Freebuds 5i 3 farklı boyuta sahip. Huawei Freebuds 5i bluetooth kulaklığın cilt dostu silikon ucu sayesinde kullanıcılar konforlu bir kullanım gerçekleştirebilir. Hafif yapıda şarj kutusuna sahip olan Huawei Freebuds 5i bluetooth kulaklık her yere rahatlıkla götürülebilir. Hi-Res Audio Wireless sertifikasına sahip olan Huawei Freebuds 5i kişiye özel bir dinleme deneyimi sunar. Tüm müzik türlerini dinlemek için ideal olan Huawei Freebuds 5i düşük, orta ve yüksek frekanslarda iyi bir ses deneyimi yaşatır. Ultra, genel ve rahat gürültü giderme modlarına sahip olan Huawei Freebuds 5i gürültülü ya da sessiz bir alana kolayca uyum sağlar. Yapay zeka nöral ağı algoritmalarıyla desteklenen Huawei Freebuds 5i sesi ortam gürültüsünden uzaklaştırır. Bu sayede çevredeki tüm gürültüye rağmen kişiler yüksek ve net bir sesle duyulur. Huawei Freebuds 5i bluetooth kulaklık kendisine bağlı cihazlar arasında hızlı geçiş yapabilir. Otomatik eşleştirme için Huawei Freebuds 5i bluetooth kulaklığın şarj kutusunu açmak yeterli olur. Aynı anda 2 farklı cihaza bağlanabilen Huawei Freebuds 5i kullanıcıların hiçbir gelişmeyi kaçırmamasını ve günün temposuna ayak uydurmasını sağlar. Huawei Freebuds 5i bluetooth kulaklığa çift dokunulduğunda uzaktan selfie çekimi yapabilir. Suya ve tere karşı dayanıklı olan Huawei Freebuds 5i farklı hava koşullarında rahatlıkla kullanılabilir. Şarj kutusu ile beraber kullanıldığında 28 saate kadar müzik dinleme keyfi yaşatan Huawei Freebuds 5i sadece 15 dakikalık bir şarj ile 4 saatlik oynatma performansı gösterir. Dokunmatik hareketlerle kolayca yönetilebilen Huawei Freebuds 5i bluetooth kulaklığa uzun basılarak modlar arasında geçiş yapılabilir. İki kez basıldığında sesi oynatıp duraklatan ya da bir aramayı cevaplayıp bitiren Huawei Freebuds 5i bluetooth kulaklıkta isteğe bağlı olarak sesli asistan aktif hale getirilebilir. Huawei Freebuds 5i bluetooth kulaklıkta sesi açmak için yukarı, sesi açmak için ise aşağı kaydırma yapılabilir.
Huawei bluetooth kulaklık modelleri akıllı teknolojiler ile donatılmıştır. Heyecan verici bir ses deneyimi yalatan Huawei bluetooth kulaklıklar konforlu tasarımları ile hem rahat ettirir hem de göze hitap eder. Farklı renk seçenekleri ile her tarza hitap eden Huawei bluetooth kulaklıklar kombinlerin tamamlayıcı haline gelerek kullanıcıların dış görünüşüne yeni bir hava katar. Doğadan ilham alınarak tasarlanan Huawei bluetooth kulaklıklar minimal şarj kutusu ile hem cepte hem de çantada rahatlıkla taşınabilir. Uzmanlar tarafından titizlikle geliştirilen Dolphin Bionic tasarımıyla kulağa tam olarak oturan Huawei bluetooth kulaklıklar derinlik hissi vermektedir. Görüntü ve ses senkranizasyonunu başarılı bir şekilde gerçekleştiren Huawei bluetooth kulaklıklar güçlü yazılımı sayesinde etrafta bulunan diğer sinyallerden etkilenmez. Kalabalık mekanlarda dahi bağlantıyı sabit tutan Huawei bluetooth kulaklıklar parazit önleme fonksiyonu ile ses kalitesini her zaman yüksek seviyelerde tutar. Aktif gürültü önleyici özelliğe sahip olan Huawei bluetooth kulaklıklar çevrede yer alan gürültüyü azaltır. Böylece kişiler nerede olursa olsun Huawei bluetooth kulaklıklarla kusursuz bir seneyimi yaşamaktadır. Kemik ses sensörlerine sahip olan Huawei bluetooth kulaklıklar kullanıcıların sesini net bir şekilde alır. Çevre gürültüsünü azaltarak kullanıcıların sesini netleştiren Huawei bluetooth kulaklıklar telefon görüşmelerini yüz yüze gibi gerçekleştirmeyi mümkün kılar. Aerodinamik mikrofon kanalı tasarımına sahip olan Huawei bluetooth kulaklıklar yürüyüş, antrenman, spor sırasında konfor sağlar. Rüzgar sesi ve diğer gürültüleri tespit eden Huawei bluetooth kulaklıklar bu sesleri minimum seviyeye düşürür. Tek bir dokunuş ile saniyeler içerisinde istekleri gerçekleştiren Huawei bluetooth kulaklıklar çıkarıldığında otomatik olarak durur, takıldığında ise müziğe kaldığı yerden devam eder.
Huawei bluetooth kulaklık kullanmanın pek çok avantajı bulunmaktadır. Konfor ve yüksek ses kalitesi vadeden Huawei bluetooth kulaklıklar uzun süren pil ömrü ile kullanıcılara her anında eşlik eder. Huawei bluetooth kulaklıklara tek dokunuş ile hızlı geçişler yapılabilir. Gürültü önleyici teknolojisi ile etraftaki sesleri azaltan Huawei bluetooth kulaklıklar bağlantı kolaylığı ile birçok cihazla bağlantı kurabilir.
Huawei bluetooth kulaklık modelleri farklı özelliklere sahip olarak üretilmektedir. Bu nedenle Huawei bluetooth kulaklık seçiminde kullanıcıların kendi isteklerini ve kullanım amacını göz önünde bulundurması gerekir. Örneğin; sporda Huawei bluetooth kulaklık kullanmak isteyenler, tercihini suya ve tere karşı dayanıklı olan modellerden yana kullanabilir. Bunun dışında çok kalabalık ortamlarda bulunan kişilerin gürültü önleme özelliğine sahip modelleri tercih etmesi önerilir.
Huawei Freebuds 5i fiyatlarına Vodafone.com üzerinden hızlı ve pratik şekilde ulaşabilirsiniz. Faturanıza ek ödeme seçeneğiyle Huawei Freebuds 5i bluetooth kulaklık satın alarak rahat bir ödeme gerçekleştirebilirsiniz. Karşılaştır butonu ile Huawei Freebuds 5i modelini farklı model bluetooth kulaklıklar ile fiyat ve özellik açısından karşılaştırabilirsiniz. Beğendiğiniz Huawei Freebuds 5i bluetooth kulaklığı hemen satın almak için sepetinize ekleyerek ödeme kısmına geçebilirsiniz. Faturaya ek ödeme imkânı ile bütçenizi yormadan kendiniz ya da sevdikleriniz için Huawei Freebuds 5i bluetooth kulaklık satın alabilirsiniz. Huawei Freebuds 5i satın alma konusunda kararsızsanız kullanıcı yorumlarına göz atabilirsiniz. Ayrıca sizde Huawei Freebuds 5i bluetooth kulaklığı satın alıp deneyimledikten sonra kendi fikirlerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.
0
Ağırlık & Boyut
Ağırlık
4.9g±0.2g
Boyut
30.9 x 21.7 x 23.9 mm
Batarya
Değişebilir Batarya
-
Pil Kapasitesi (mAh)
-
Pil Türü
Lithium-ion polymer battery
Şarj Girişi
Type-c
Kablosuz Şarj
Var
Bağlantı
Bluetooth Versiyonu
Bluetooth 5.2
Kulaklık Özellikleri
Aktif Gürültü Önleme (ANC)
Var
Kablosuz (Wireless)
Var
Bluetooth Versiyon
Var
Mikrofon
Var
Telefonla Konuşma
Var
Müzik Dinleme
Var
Konuşma Süresi (saat)
4.7 saat
Müzik/İçerik Dinleme Süresi (saat)
28 saat
Çift Telefon Desteği
Var
Frekans yanıtı (Hz-kHz)
20 Hz - 40,000 Hz
Kulaklık Tipi
Kulak içi
Kullanım Tipi
Kulak içi
IPX7 özelliği (su geçirmezlik)
IP54
Uyumlu İşletim Sistemi / Marka
Tüm Markalar
İletişim mesafesi (m)
-
Kulaklık şarj süresi (saat)
60 dakika
Huawei Freebuds 5i
Huawei Freebuds 5i
4.30
/ 5 üzerinden
11 değerlendirme
Genel Değerlendirme
5
% 754
% 73
% 52
% 51
% 9

Ürün Özelliklerine Göre Değerlendirme
Batarya
4
Dayanıklılık
4
Kullanım Kolaylığı
4
Genel Memnuniyet
5
11 yorumdan 5 tanesi gösteriliyor
YK
90 Gün önce, YA** K.** - İstanbul

mükemmel bir ürün

97 Gün önce, FE** Ç.** - İstanbul

alacak olanlar gönül rahatlıgıyla alabilir mükemmel

HA
127 Gün önce, Hİ** A.** - Konya

cihazı aldım 1 gün kullandım gün ıcınde muzık vıdıo izlemedim halde şarjı 2 saat ıcınde bıttı konuşma esnasında bu normal mı

RK
145 Gün önce, RI** K.** - Samsun

harika ürün huawinin ürünleri gözüm kapalı alıyorum teressüt sizde alabilirsinz teşekkürler vodofon ailesi

HG
161 Gün önce, HÜ** G.** - İstanbul

Ürünü satın alamıyorum

Cihaz/USB Kablosu/Garanti Belgesi/Hızlı Başlangıç Kılavuzu/Kulaklık İçin Yedek Silikon

0