Apple Airpods Pro 2. Nesil
Apple Airpods Pro 2. Nesil
Apple Airpods Pro 2. Nesil
Apple Airpods Pro 2. Nesil
Apple Airpods Pro 2. Nesil
Apple Airpods Pro 2. Nesil
Apple Airpods Pro 2. Nesil
Apple Airpods Pro 2. Nesil
Apple Airpods Pro 2. Nesil
Apple Airpods Pro 2. Nesil

Apple Airpods Pro 2. Nesil

Renk: Beyaz
Dahili Hafıza: Standart
Tarifeye ek
Tarifeye ek aylık ödeme seçeneği
Tarifeye Ek 12 Ay Taksitli Toplam Fiyat
10.380

Ücretsiz
İade
Taksitli
Ödeme
Kesintisiz
Destek

Seçtiğin cihazı inceleyerek almak için sana en yakındaki mağazayı görüntüle.
Bilgilendirme
Bilgilendirme

Kampanyalı fiyata sizi aşımdan koruma amaçlı ek internet paket ücreti de dahildir. Detaylar için sıkça sorulan soruları inceleyebilirsiniz

Öne Çıkan Özellikler
Öne Çıkan Özellikler

AirPods Pro çok daha zengin ses deneyimleri için yeniden tasarlandı. Yeni nesil Aktif Gürültü Engelleme ve Adaptif Şeffaf Mod dışarıdan gelen gürültüleri daha da azaltıyor. Uzamsal Ses, dinleme deneyimini olağanüstü kişisel bir düzeye taşıyor. Dokunmatik denetim şimdi tek bir kaydırma hareketiyle sesi ayarlamanızı sağlıyor. Tek şarjla 6 saatlik pil ömrü ise gerçek bir güç gösterisi.

Bilgilendirme
Bilgilendirme

Kulaklık ürünlerinin paketi/ambalajı açıldığı takdirde iade edilmesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmadığı için kabul edilmemektedir. Diğer aksesuar ürünlerinin iadesi kabul edilmektedir.

Ücretsiz Teslimat
Ücretsiz Teslimat

Tüm illerde 3-6 iş günü içinde ücretsiz teslimat.

Çözüm Uzmanı
Çözüm Uzmanı

Hem telefonunuzu seçerken, hem de satış sonrasında ihtiyacınız olan tüm konularda destek verecek Çözüm Uzmanlarımız Online Mağazada sizleri bekliyor. Tüm sorularınız için arayabileceğiniz özel uzman hattımız: 0542 756 70 00

Kulaklıklar birçok kullanıcı tarafından tercih edilen teknolojik aksesuarlar arasında yer alıyor. Bu bağlamda Apple markasının da kendine has kulaklık modelleri satışa sunuluyor. AirPods Pro 2. nesil kulaklık modeli de bunlardan biri oluyor. Apple, 2019 yılında çıkardığı kulaklıktan sonra AirPods 2. nesil Pro kulaklık satışına başlıyor. Kullanıcıların beklentilerini ve isteklerini daha iyi karşılamayı amaçlıyor. Uzamsal ses teknolojisine sahip Apple AirPods Pro 2 nesil kulaklık tasarım ve özellik bakımından da ön plana çıkıyor. Kablosuz kulaklık kategorisinde yer alan Apple AirPods 2, tanıtım lansmanında özellikle uzamsal ses teknolojisi yönü ile kullanıcılara sunuluyor. İyi bir dinleme deneyimi ve yüksek performans vaat eden AirPods Pro 2 kulaklık özellikle iş gereği sürekli telefon ile görüşme yapan kullanıcılar için ideal ürünler arasında yer alıyor. Hüzmeleme özellikli ve çift mikrofonlu yapısı ile dikkat çekiyor. Kesintisiz ve net görüşmeler yapabilmeniz için sizlere avantaj sağlıyor. Aynı zamanda suya karşı da dayanıklılık sağlıyor. Apple AirPods Pro 2 kulaklık; H1 kulaklık çipi, Bluetooth 5.0, Hey Siri, otomatik geçiş, Android uyumu gibi özellikler ile ön plana çıkıyor.
AirPods Pro 2 nesil özellikleri incelendiğinde kullanıcıların birçok ihtiyacını karşıladığı gözlemleniyor. Yeni nesil teknoloji ile üretilen 2. nesil kulaklık özellikle de müziksiz yaşayamayanlar için ideal ürünler arasında yer alıyor. Süper hızlı şarj ve daha hızlı pil ömrü ile ön plana çıkıyor. Uzamsal ses teknolojisi ise üç boyutlu bir ses deneyimi sunuyor. Müzik, TV programları, filmler ve daha fazlası ile en güzel deneyimleri yaşayabilirsiniz. Söz konusu Apple AirPods Pro 2 kulaklık özelliklerini aşağıdaki gibi detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.
Bir adet şarj kutusu içerisinde sağ ve sol kulak için iki adet AirPods bulunuyor. Kablosuz kulaklıklar aynı zamanda kablosuz şarj kutusuyla şarj edilebiliyor. Kulaklık boyutları konforlu bir kullanım sunuyor. AirPods boyutları her biri için; - Sağ AirPod Uzunluk: 40,5 mm - Sağ AirPod Genişlik: 16,5 mm - Sağ AirPod Derinlik: 18 mm - Sağ AirPod Ağırlık: 4 gram - Sol AirPod Uzunluk: 40,5 mm - Sol AirPod Genişlik: 16,5 mm - Sol AirPod Derinlik: 18 mm - Sol AirPod Ağırlık: 4 gram şeklinde karşımıza çıkıyor. Aynı zamanda kablosuz şarj kutusu da sürekli taşımak için ideal boyutlarda. Kutu uzunluğu 53,5 mm, genişliği 44,3 mm, derinliği 21,3 mm ve ağırlığı 38,2 gram. Böylelikle istenildiği an kutuya yerleştirilerek kulaklıkları şarj edebilmek mümkün oluyor. Böylece ikinci nesil AirPods Pro deneyimi kesintisiz bir şekilde devam edebiliyor.
2. nesil AirPods Pro için kullanılan H1 kulak çipi kulaklık deneyimini bir üst seviyeye taşıyor. H1 çip sayesinde AirPods tüm cihazlara çok daha hızlı bağlanarak dengeli bir kullanım sağlıyor. Cihazlar arası hızlı geçiş yaparak performans kaybetmeden kullanılabiliyor. Aynı zamanda telefon görüşmeleri için de hızlı bağlantı gerçekleştiriyor. AirPods için kullanılan birçok sensör var. Bu sensörler kullanım şeklini algılayarak performansı geliştiriyor. Böylelikle gün içerisindeki akışa uyumlu olarak çalışıyor. AirPods ile aynı zamanda dokunarak veya konuşarak etkileşimde bulunmak mümkün. Üzerine çift dokunulduğunda gelen aramayı cevaplayabilirsiniz. Bu sayede telefona dokunmadan kolayca görüşme yapılabilir. Yine çift dokunarak, çalma başlatılabilir veya bir sonraki parçaya geçiş yapılabilir. ‘Hey Siri’ komutu ile arama yapılabilir veya bir yol tarifi istenebilir. Kulaklık kulakta olduğu sürece telefona dokunmadan birçok işi halletmek mümkün.
Ses paylaşım özelliği sayesinde müzik veya ses içeriğini 2 çift AirPods ile paylaşmak mümkün. Ortak dinleme sırasında her bir Airpods için ses seviyesini değiştirmek de mümkün. Bu sayede ortak bir paylaşımı kişisel bir deneyimle yaşamak mümkün oluyor. Aynı zamanda AirPods 2 nesil gürültü engelleme özelliği de bulunuyor.
Kulaklık deneyimini engelli kişiler için de kolay ve verimli bir hale getirmek için geliştirilmiş özellikler bulunuyor. Bu özelliklerden birisi de canlı dinleme özelliği. Kalabalık bir ortamda duymakta zorlanıldığında kullanılabilecek bir özellik. Bu özellik sayesinde kulaklığın bağlı olduğu cihaz bir mikrofona dönüşüyor. Böylece işitme zorluğu ortadan kaldırılmış oluyor. Kulaklık seviyeleri ile basit bir şekilde o anki ihtiyaca göre kulaklığın ses çıkışının ayarlanmasını sağlıyor. Böylece gürültülü ve sesli ortamlarda uyarlanabilen işitme deneyimleri sağlanmış oluyor.
Hem kulaklıklar hem de şarj kutusu şarj edilebilir. Her bir AirPods tek şarj ile 5 saate kadar dinleme süresi ve 3 saate kadar konuşma süresi sağlıyor. Kutusu ile birlikte düşünüldüğünde birden fazla kez kulaklıklar şarj edilebiliyor. Bu sayede toplamda 24 saatten fazla dinleme süresi sunmuş oluyor. Acil olarak şarj etmek gerektiğinde AirPods kutusuna 15 dakika bekletilerek 2 saatlik konuşma süresi veya 3 saatlik bir dinleme süresi elde edilebiliyor. Pil ömrünün ne kadar kaldığını öğrenmek de çok kolay. AirPods iPhone’a yaklaştırıldığında pil bilgileri görülüyor. Bunun mümkün olmadığı durumlar için direkt Siri’ye de sorabilirsiniz. Batarya konusunda kullanıcı dostu olduğunu söylemek mümkün.
AirPods birçok cihazla uyum içinde kullanılabiliyor. iPhone, iPad, iPod, Mac, Apple Watch ve Apple TV’ler ile desteklenen seriler için uyum içinde çalışabilir. iPhone ve iPod için en yeni iOS sürümü gerekir. iPad için en yeni iPadOS, Apple Watch için de en yeni watchOS sürümü gereklidir. macOS ve tvOS sürümlerinin en yenileriyle de Mac ve Apple TV için kullanılabilir.
Apple ürettiği tüm cihazlar için çevre üzerindeki etkilerini de önemser. Bu sebeple tam ürün ömrü yaklaşımıyla cihazların üretimini gerçekleştirir. Bu yaklaşımla üretilmiş AirPods da çevre için duyarlı bir cihazdır. Örneğin bromlu alev geciktirici kullanılmayarak çevre üzerindeki etkilerinin azaltılması amaçlanmıştır. Çevre ve insan sağlığı göz önünde bulundurularak cıva içermeyen bir ürün olarak tasarlanmıştır. Aynı zamanda PVC ve berilyum içermez. Böylece çevre dostu bir kulaklık tasarlanarak, çevre üzerindeki etkileri en aza indirgenmiş oluyor.
AirPods kulaklık fiyatları, bazı özellikler ekseninde farklılık gösterebilir. AirPods Pro 2 fiyat seçenekleri içinde aynı durum söz konusu. AirPods Pro 2 nesil fiyatları için online olarak hızlı bir değerlendirmeyi Vodafone ile yapabilirsiniz. Faturaya ek avantajından yararlanarak Vodafone ile hemen yeni bir Apple kulaklık satın alabilirsiniz. Vodafone’la faturaya ek olarak akıllı cep telefonu, bluetooth kulaklık, akıllı saat ve daha birçok akıllı teknolojik ürünü satın almak için şimdi göz atın.
Ağırlık & Boyut
Ağırlık
AirPods Pro(her biri): 5.3 gr / Şarj Kutusu: 50.8 gr
Boyut
AirPods Pro(her biri): 30.9 x 21.8 x 24 mm / Şarj Kutusu: 45.2 x 60.6 x 21.7 mm
Batarya
Pil Kapasitesi (AirPods Pro)
Tek şarjla 6 saate kadar dinleme süresi (Uzamsal Ses ve Kafa İzleme açıkken 5,5 saate kadar), Tek şarjla 4,5 saate kadar konuşma süresi
Pil Kapasitesi (AirPods Pro ve MagSafe Şarj Kutusu)
30 saate kadar dinleme süresi, 24 saate kadar konuşma süresi, Şarj kutusunda 5 dakika şarjla yaklaşık 1 saat dinleme süresi veya yaklaşık 1 saat konuşma süresi
Bağlantı
Bluetooth Versiyonu
Bluetooth 5.3 wireless bağlantı teknolojisi
Apple Airpods Pro 2. Nesil
Apple Airpods Pro 2. Nesil
4.30
/ 5 üzerinden
48 değerlendirme
Genel Değerlendirme
5
% 724
% 83
% 82
% 21
% 9

Ürün Özelliklerine Göre Değerlendirme
Batarya
4
Dayanıklılık
4
Kullanım Kolaylığı
4
Genel Memnuniyet
4
48 yorumdan 5 tanesi gösteriliyor
CT
84 Gün önce, CE** T.** - İstanbul

3.nesil Pro'yu bekliyoruz

MA
177 Gün önce, ME** A.** - Muğla

Ürün muhteşem kulağına takar akmaz anlaşılıyor ayrıca uzamsal ses deneyimi bambaşka

CK
212 Gün önce, CE** K.** - İstanbul

Zamanında 2800 aldım ozamanın maaşı 4500 tl maaş kıydım paraya ve çokta memnunum sorunsuz ses ve deneyim

ŞB
213 Gün önce, ŞA** B.** - Tekirdağ

Harika

GK
253 Gün önce, GÜ** K.** - Tekirdağ

Çok güzel

AirPods Pro / Hoparlöre ve askıya sahip MagSafe Şarj Kutusu / Silikon kulaklık uçları (dört boy: XS, S, M, L) / Lightning - USB-C Kablosu / Belgeler

Ürün Videoları

Yukarıdaki videolar, mevcut tarifenizin internet içeriğinden ya da internet paketinizden tüketerek oynatılacaktır.