TP Link Deco M4 Mesh Wi-Fi 2li Set

Renk: Beyaz
Dahili Hafıza: Standart
Tarifeye ek
Tarifeye ek aylık ödeme seçeneği
Tarifeye Ek 12 Ay Taksitli Toplam Fiyat
972

Ücretsiz
İade
Taksitli
Ödeme
Kesintisiz
Destek
Bilgilendirme
Bilgilendirme

Kampanyalı fiyata sizi aşımdan koruma amaçlı ek internet paket ücreti de dahildir. Detaylar için sıkça sorulan soruları inceleyebilirsiniz

Ücretsiz Teslimat
Ücretsiz Teslimat

Tüm illerde 3-6 iş günü içinde ücretsiz teslimat.

Çözüm Uzmanı
Çözüm Uzmanı

Hem telefonunuzu seçerken, hem de satış sonrasında ihtiyacınız olan tüm konularda destek verecek Çözüm Uzmanlarımız Online Mağazada sizleri bekliyor. Tüm sorularınız için arayabileceğiniz özel uzman hattımız: 0542 756 70 00

Ağ ve bilgisayar donanımı sektöründe faaliyet gösteren TP Link, geniş ürün yelpazesine sahip. TP Link ürün portföyü içerisinde kullanıcı ihtiyaçları için özel olarak geliştirilen Wi-Fi cihazlar mevcut. Hem ev hem de ofis kullanımına uygun olacak şekilde tasarlanan Wi-Fi cihazlar sayesinde internete bağlanma deneyimi olumlu yönde etkileniyor. İnternet performansının artmasına yardımcı olan ve kapsama alanı sorunlarını en aza indiren Wi-Fi cihazlar ile birlikte her alanda yüksek hız internet elde etmek mümkün oluyor. TP Link Wi-Fi cihazları arasında yer alan seçeneklerden biri de TP Link Deco M4 Mesh Wi-Fi. İncelemekte olduğunuz TP Link Deco M4 Mesh, 2’li set şeklinde kullanıcı deneyimine sunuluyor. TP Link Deco M4 Mesh Wi-Fi sayesinde çok yönlü bir yapı oluşturuluyor. Birim sistemi kullanarak kapsama alanının elde edilmesine yardımcı olan TP Link Deco M4 Mesh Wi-Fi kesintisiz internet deneyimi sunma konusunda etkili oluyor. TP Link Deco M4 Mesh Wi-Fi seti sayesinde daha iyi ve kaliteli bir internet bağlantısı söz konusu. TP Link Deco M4 Mesh Wi-Fi nasıl, TP Link Deco M4 Mesh Wi-Fi fiyatı ne kadar, TP Link Deco M4 Mesh Wi-Fi kullananlar memnun mu sorularına inceleme içerisinden yanıt bulabilirsiniz. TP Link Deco M4 Mesh Wi-Fi incelemesi ile beraber merak edilen detayları öğrenebilirsiniz.
TP Link Deco M4 Mesh Wi-Fi 2’li set tasarım özellikleri incelendiğinde beyaz renk dikkat çekiyor. Beyaz renkli 2 farklı parçadan oluşan set hem modern hem de sade bir deneyimi mümkün kılıyor. TP Link Deco M4 Mesh Wi-Fi seti, silindir tasarıma sahip. İç içe geçmiş silindir görünümlü TP Link Deco M4 Mesh Wi-Fi 2’li set sayesinde farklı avantajlar elde ediliyor. TP Link Deco M4 Mesh Wi-Fi 2’li set tasarımında ethernet kabloları da dahil ediliyor. Ethernet girişlerine sahip TP Link Deco M4 Mesh Wi-Fi, siyah ve beyaz rengin birlikte kullanılmasıyla elde ediliyor. TP Link Deco M4 Mesh Wi-Fi cihazın ön kısmında “TP Link” logosu bulunuyor. Logo özelliği sayesinde bilinirlik söz konusu oluyor. TP Link Deco M4 Mesh Wi-Fi, 2 farklı parçadan oluştuğu için farklı ortamlarda cihazları değerlendirmek mümkün oluyor. TP Link Deco M4 Mesh Wi-Fi hafif bir şekilde tasarlanıyor. Hafif tasarıma sahip TP Link Deco M4 Mesh Wi-Fi kolay bir şekilde taşınıyor. Taşınabilirlik açısından çok yönlü bir performans gösteren Deco M4 Mesh Wi-Fi, kapsama alanı problemlerini en aza indiriyor. TP Link Deco M4 Mesh Wi-Fi tasarım özelliklerini ve boyut değerlerini aşağıda bulabilirsiniz. ● TP Link Deco M4 Mesh Wi-Fi 2’li set ağırlığı: 150 gram ● TP Link Deco M4 Mesh Wi-Fi 2’li set boyutu: 90.7x90.7x190 mm
TP Link Deco M4 Mesh Wi-Fi 2’li set teknik özellikleri kullanıcı deneyiminin artmasına yardımcı oluyor. Kullanıcı odaklı bir sistem sunan TP Link Deco M4 Mesh Wi-Fi, üniteleri bir ağda birleştirerek daha verimli ve hızlı bir internet deneyimi kazandırıyor. Tek bir ağ adıyla birleşik bir ağ deneyimi sunan TP Link Deco M4 Mesh Wi-Fi 2’li set sayesinde verimlilik artıyor. Farklı ağlar arasında geçiş otomatik bir şekilde yapıldığı için kullanım yönlü avantajlar elde ediliyor. Deco Mesh teknolojisine sahip TP Link M4 Deco Mesh Wi-Fi, optimum internet hızı deneyimini kullanıcılarla buluşturuyor. Mümkün olan en iyi internet hızının yakalanması için ev içerisinde farklı şekillerde konumlandırılan Deco’lardan faydalanılıyor. Cihazlar, Deco’lar arasında otomatik bir şekilde geçiş yapabildiği için verimlilik artıyor. Ekstra bir işlem yapmaya gerek kalmadan otomatik bir şekilde geçiş yapma imkanı tanındığı için yüksek hızlara ulaşmak mümkün oluyor. Deco M4 büyük internet servis sağlayıcısı olarak bilinen ISP ve modem ile birlikte çalışıyor. TP Link Deco M4 Mesh Wi-Fi, kablosuz ön yükleme teknolojisine sahip. Daha fazla ön yükleme yapmayan TP Link Deco M4 Mesh Wi-Fi, daha hızlı bir deneyimi mümkün kılıyor. Deco’nun ön yükleme teknolojisi birden fazla cihazla gecikmesiz bağlantı kurulumunu destekliyor.
TP Link Deco M4 faydaları incelendiğinde ölü bölge sorununa çözüm bulunduğu görülüyor. Ev içerisinde farklı alanlara yerleştirilen TP Link Deco M4 Mesh Wi-Fi, sayesinde sinyaller daha güçlü. Sinyal istikrarını ve verimliliğini artıran TP Link M4, daha verimli bir ağ deneyiminin gerçekleşmesine imkan veriyor. TP Link Deco M4 Mesh Wi-Fi kesintisiz bir kapsama alanı sunarak ev içerisinde stabil bir performans alınmasını sağlıyor. Daha fazla kapsama alanı için Deco eklemek mümkün olduğundan daha keyifli bir süreç elde ediliyor.
TP Link Deco M4 Mesh Wi-Fi 2’li set kapsama alanı 260 metrekare alanda etkili oluyor. 2’li set, 260 metrekare alanda maksimum performans gösterebildiği için çok yönlü bir deneyim elde ediliyor. AB versiyonunu karşılayan TP Link Deco M4 Mesh Wi-Fi, evin her yerine kesintisiz bir internet performansı elde edilmesini mümkün kılıyor. TP Link Deco M4 Mesh Wi-Fi kapsama alanı isteğe bağlı olarak genişletilebiliyor. Deco eklenerek gerçekleşen işlemler sayesinde kullanıcı deneyimi olumlu yönde etkileniyor. Her bölgede yüksek internet alma imkanı tanındığı için iş ve hobi odaklı aktiviteler daha keyifli bir şekilde tamamlanıyor.
TP Link Deco M4 Mesh Wi-Fi 2’li set kurulumu oldukça basit. Hızlı ve kolay bir şekilde kurulabilen TP Link Deco M4 Mesh Wi-Fi 2’li set Deco uygulaması üzerinden hizmet veriyor. Deco uygulamasından önce sistemin açılması gerekiyor. Sistem uygulaması açıldıktan sonra Deco uygulaması üzerinden işlemler tamamlanıyor. Deco uygulaması açıldıktan sonra kullanıcıları yönlendiren talimatlar ekrana geliyor. Bu talimatlar takip edilerek kurulumu tamamlamak mümkün.
TP Link Deco M4 Mesh Wi-Fi 2’li set sistem gereksinimleri Android ve iOS cihazlarda yer alıyor. Android ve iOS cihazlarla birlikte kullanılabilen TP Link Deco M4 Mesh Wi-Fi 2’li set için işletim sisteminin belirli bir versiyonunun üzerinde olması gerekiyor. ● TP Link Deco M4 Mesh Wi-Fi 2’li set Android 4.4 ve sonrası modellerde çalışabiliyor. ● TP Link Deco M4 Mesh Wi-Fi 2’li set iOS 9.0 ve sonrası modellerde çalışabiliyor.
TP Link Deco M4 Mesh Wi-Fi 2’li set fiyatları için Vodafone rehberliğinde ilerleyebilirsiniz. TP Link Deco M4 Mesh Wi-Fi 2’li set kampanyaları ve indirimleri sayesinde fiyat fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Faturaya ek TP Link Deco M4 Mesh Wi-Fi 2’li set kampanyalarını görüntüleyerek araştırmayı tamamlayabilirsiniz.
TP Link Deco M4 mesh sistemi her noktadan güçlü Wi-Fi sinyalleri alınması için geliştirilen bir sistem. Birim sistemine göre hareket eden mesh sistemi sayesinde farklı metrekare alanlarda kesintisiz ve güçlü Wi-Fi sinyalleri almak mümkün oluyor. Mesh sistemi sayesinde Wi-Fi sinyalleri genişleticiler aracılığıyla evin farklı noktalarına ulaştırılıyor. Farklı noktalarda yüksek kalite internet deneyimi elde edildiği için ölü bölge sorunlarının önüne geçiliyor. Mesh sistemine sahip evlerde, cihazlar otomatik bir şekilde genişleticiler arasında geçiş yapıyor. Bu sayede ekstra bir işlem yapmaya gerek kalmadan çok yönlü bir Wi-Fi deneyimi elde ediliyor. Wi-Fi sinyallerinin güçlenmesinde etkili olan mesh sistemine yeni genişletici eklenebiliyor. Yeni geliştiriciler ile kapsama alanı artıyor.
TP Link Deco M4 kullanımı oldukça rahat. İlk kullanım öncesinde cihazın açık hale getirilmesi gerekiyor. Açık hale getirilen cihazdan sonra Deco uygulamasına bağlanılması gerekiyor. Mesh sistemi için özel olarak geliştirilen Deco uygulaması sayesinde kullanıcılar rahat bir şekilde kullanımı gerçekleştiriyor. Deco uygulamasındaki talimatları takip ederek kurulumun tamamlanması gerekiyor. Kurulum gerçekleştikten sonra TP Link Deco M4 kullanılabiliyor. Wi-Fi kullanımını kolaylaştıran TP Link Deco M4 mesh sistemi sayesinde verimlilik artıyor. TP Link Deco M4 için ebeveyn kontrolü gerçekleştirmek de mümkün. Ebeveyn kontrolleri eşliğinde TP Link Deco M4, daha güvenli bir internet deneyimi sunuyor. Ebeveyn kontrolleri ile internet kullanımı yönetiliyor. Bu sayede daha korunaklı bir bilgi aktarımı söz konusu oluyor.
TP Link Deco M4 menzili 260 metrekare olarak belirtiliyor. AB sürümünü destekleyen 260 metrekare alan sayesinde kullanıcılar evin farklı bölgelerinde rahat bir şekilde internet deneyimi elde ediyor. TP Link Deco M4 mesh teknolojisi sayesinde stabil ve yüksek hızda interneti evin farklı alanlarında kullanmak mümkün oluyor. TP Link Deco M4 menzili ihtiyaca ve isteğe bağlı olarak genişletilebiliyor. Daha fazla metrekareye hitap etmek için genişletici eklenmesi gerekiyor. TP Link Deco M4 genişleticileri ile metrekare alanı artıyor. Bu sayede çok yönlü bir deneyim elde ediliyor. Farklı metrekare alanlarda etkili olan TP Link Deco M4 mesh sistemi çok yönlü bir performans gösteriyor. İhtiyaçların karşılanmasına yardımcı olan genişleticiler ile verimlilik artıyor.
Ağırlık & Boyut
Ağırlık
150 gr
Boyut
90.7×90.7×190 mm
İşlemci & Performans
İşletim Sistemi
Android, iOS
İşletim Sistemi Versiyonu
Android 4.4 or later, iOS 9.0 or later
Bağlantı
Wi-Fi
Var
TP Link Deco M4 Mesh Wi-Fi 2li Set
TP Link Deco M4 Mesh Wi-Fi 2li Set
5.00
/ 5 üzerinden
7 değerlendirme
Genel Değerlendirme
5
% 1004
% 03
% 02
% 01
% 0

Ürün Özelliklerine Göre Değerlendirme
Batarya
5
Dayanıklılık
5
Kullanım Kolaylığı
5
Genel Memnuniyet
5
7 yorumdan 5 tanesi gösteriliyor
EK
314 Gün önce, EN** K.** - İstanbul

mükemmel bir ürün

GG
325 Gün önce, GÖ** G.** - İzmir

Bir tane aldım, stok bitti hiç bir yerde stok yok tekrar satın almak istiyoruz ey Vodafone duy bizi
İzmir de hiç bir bayi de stok yok demo diye bayiler de duruyor satın almak istedik satmıyorlar . Lütfen stoklara ürün gelsin

MG
405 Gün önce, ME** G.** - Antalya

çok iyi cihaz 2 li geliyor hızı performansı gayet iyi çocuğum ne kadar kullanmış hangi site ve uygulamalar açılmış hepsini kayıt tutuyor ev dışında iseniz cihaza ulaşabiliyor bir işlem yapabiliyorsunuz profesyonel

HE
420 Gün önce, HA** E.** - İstanbul

Cok iyi

AT
422 Gün önce, AH** T.** - Sakarya

DUBLEX, TRİPLEX GİBİ BÜYÜK BİR EVİNİZ VARSA 2 KUTU ALMANIZI ÖNERİRİM. BUNCA ZAMAN ROUTERLERLE BOŞUNA UĞRAŞMIŞIM. EVDE ÇEKMEYEN YER KALMADI. ÜRÜNÜ VODAFONE’DAN DAHA UCUZA BULAMAZSINIZ. ÜRÜN STOĞU BİTMEDEN ALIN DERİM. VERİLEN TESLİM TARİHİNE TAKILMAYIN BİR MÜDDET GECİKME OLABİLİR. TEŞEKKÜRLER VODAFONE.

2 adet Deco M4R birimi, Şarj Adaptörü, 1 Adet RJ45 Ethernet Kablosu, Garanti Belgesi, Hızlı Başlangıç Kılavuzu