JBL Wave 300
JBL Wave 300
JBL Wave 300
JBL Wave 300
JBL Wave 300
JBL Wave 300
JBL Wave 300
JBL Wave 300
JBL Wave 300
JBL Wave 300
JBL Wave 300
JBL Wave 300
JBL Wave 300
JBL Wave 300
JBL Wave 300
JBL Wave 300

JBL Wave 300

Renk: Beyaz
Dahili Hafıza: Standart
Tarifeye ek
Tarifeye ek aylık ödeme seçeneği
Tarifeye Ek 12 Ay Taksitli Toplam Fiyat
1.944

Ücretsiz
İade
Taksitli
Ödeme
Kesintisiz
Destek

Seçtiğin cihazı inceleyerek almak için sana en yakındaki mağazayı görüntüle.
Bilgilendirme
Bilgilendirme

Kampanyalı fiyata sizi aşımdan koruma amaçlı ek internet paket ücreti de dahildir. Detaylar için sıkça sorulan soruları inceleyebilirsiniz

Öne Çıkan Özellikler
Öne Çıkan Özellikler

JBL Deep Bass Sound ses özelliği-Ergonomik Tasarım-26 saat pil ömrü (6 saat kulaklıklarda + 20 saat şarj kutusunda)-Hızlı şarj özelliği (10 dakikalık şarj ile 1 saat kullanım sağlar)

Bilgilendirme
Bilgilendirme

Kulaklık ürünlerinin paketi/ambalajı açıldığı takdirde iade edilmesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmadığı için kabul edilmemektedir. Diğer aksesuar ürünlerinin iadesi kabul edilmektedir.

Ücretsiz Teslimat
Ücretsiz Teslimat

Tüm illerde 3-6 iş günü içinde ücretsiz teslimat.

Çözüm Uzmanı
Çözüm Uzmanı

Hem telefonunuzu seçerken, hem de satış sonrasında ihtiyacınız olan tüm konularda destek verecek Çözüm Uzmanlarımız Online Mağazada sizleri bekliyor. Tüm sorularınız için arayabileceğiniz özel uzman hattımız: 0542 756 70 00

JBL bluetooth kulaklık modelleri içerisinde hem tasarım hem de teknik detaylar bakımından farklılık gösteren onlarca seçenek bulunuyor. JBL tarafından özel olarak geliştirilen bluetooth kulaklıklar çeşitli avantajları bir arada sunarak verimliliğin artmasına yardımcı oluyor. Kullanıcı odaklı bir deneyimi mümkün kılan JBL Wave 300 bluetooth kulaklık sayesinde verimlilik artıyor. Hem erkeklere hem de kadınlara hitap eden renk alternatifleri, güçlü ses teknolojisi ve kullanım pratikliğiyle dikkat çeken JBL Wave 300 kablosuz kulaklık çok yönlü bir yapı oluşturuyor. JBL Wave 300 bluetooth kablosuz kulaklık modelinde kablo kaynaklı sıkıntıların önüne geçiliyor. Kabloların karışması, kablo zedelenmesi sonucu oluşan ses bozuklukları ve diğer kablo problemlerine karşı geliştirilen kablosuz kulaklık tasarımı ile ihtiyaçlar karşılanıyor. Film izleme, telefonla konuşma ve müzik dinleme gibi günlük ihtiyaçlar baz alınarak tasarlanan JBL Wave 300 özellikleri ihtiyaçlara profesyonel çözümler üretiyor. JBL Wave 300 kablosuz kulaklık sesli asistan desteği ile birlikte kullanıcı deneyimine sunuluyor. Sesli asistan desteği sayesinde konuşma yoluyla işlemler tamamlanıyor. Sesle etkileşime girebilen JBL Wave 300 kablosuz kulaklık Android ve iOS cihazlarda kullanılabiliyor. Android ve iOS telefon modellerinde rahatlıkla kullanılabilen JBL Wave 300 bluetooth kulaklık, geniş bir kitleye hitap ediyor. Google Asistan ve Siri Asistan gibi farklı işletim sistemlerine sahip yardımcılardan yararlanmak mümkün oluyor. Sesli asistan destekleriyle trafikte ya da yolda ilerlemek kolaylaşıyor. JBL Wave 300 bluetooth kulaklık nasıl, JBL Wave 300 kullananlar memnun mu, JBL Wave 300 fiyatı ne kadar sorularına inceleme yaparak cevap bulabilirsiniz. JBL Wave 300 incelemesi ile beraber merak edilen detayları öğrenebilirsiniz.
JBL Wave 300 tasarım özellikleri kullanıcı deneyimini artırmayı hedefliyor. Kullanıcı odaklı bir performans gösteren JBL Wave 300 bluetooth kablosuz kulaklık sayesinde verimlilik artıyor. JBL Wave 300 tasarım özellikleri değerlendirildiğinde kulak içi kulaklık olduğu görülüyor. JBL Wave 300 kulak içi kulaklık, kullanıcıların kulağına uyumlu olacak şekilde tasarlanıyor. Uyumsuzluk sonucu oluşabilen düşme ve rahatsızlık sorunlarını en aza indiren teknoloji sayesinde işlevsel bir yapı elde ediliyor. JBL Wave 300’ün kulak içi tasarımı antrenman programlarının ve koşu aktivitelerinin daha rahat tamamlanmasına yardımcı oluyor. Koşu sırasında kablo kaynaklı rahatsızlıklarla karşı karşıya kalınmayacağı için aktiviteye odaklanmak mümkün. JBL Wave 300 bluetooth kulaklık tasarımı işlevselliğin artmasına ve gün içerisindeki konforun korunmasına yardımcı oluyor. JBL Wave 300 tasarımsal detayları kullanıcı ihtiyaçlarının karşılanmasını kolaylaştırıyor. JBL Wave 300 kulak içi bluetooth kulaklık hafif bir şekilde tasarlanıyor. Bluetooth kulak içi kulaklığın ağırlık değerleri aşağıdaki gibi. ● JBL Wave 300 bluetooth kulak içi kulaklık ağırlığı 15.4 gram. ● JBL Wave 300 bluetooth kulak içi kulaklık şarj kutusu ağırlığı 36 gram. JBL Wave 300 kulaklığın hafif tasarımı kullanım yönlü avantajların oluşmasına yardımcı oluyor. Ağırlık değerleri sayesinde taşıma işlemleri kolaylaşıyor. JBL Wave 300 kulaklıkta şarj kutusu tasarımı da dikkat çekiyor. Şarj kutusu tasarımı incelendiğinde modern görüntüsü dikkat topluyor. Modern ve sade bir görüntüye sahip şarj kutusu kulaklığın korunmasına da yardımcı oluyor. JBL Wave 300 renkleri kullanıcı deneyiminin artmasında ve ihtiyaçların karşılanmasında oldukça etkili.
JBL Wave 300 renkleri incelendiğinde 4 farklı seçenek dikkat çekiyor. JBL Wave 300 renk listesi içerisinde: ● Beyaz ● Mavi ● Pembe ● Siyah seçenekler yer alıyor. 4 farklı renk alternatifi ile farklı tarzlara yönelik avantajlar artıyor. Kişiselleştirilebilir bir deneyim sunan renk alternatifleri sayesinde verimlilik artıyor. JBL Wave 300 renkleri içerisinde canlı renkler yer aldığı için kullanıcılar tarzlarını rahatlıkla yansıtabiliyor. Wave 300 kulaklık renkleri ve şarj kutusu renkleri aynı oluyor. Bundan dolayı pembe renkli kulaklığı seçen kullanıcıların şarj kutusu da pembe olacak şekilde tasarlanıyor.
JBL Wave 300 batarya özellikleri kullanım süresinin uzamasına yardımcı oluyor. Özel olarak geliştirilen bluetooth kulak içi kulaklık bataryası sayesinde daha verimli bir kullanım söz konusu oluyor. Telefonla konuşma, müzik dinleme ve film izleme gibi farklı aktivitelerin tamamlanmasında etkili olan JBL Wave 300 batarya kapasitesi çok yönlü bir yapı oluşturuyor. Şarj kutusu içerisinde şarj edilen JBL Wave 300 bluetooth kulaklık kesintisiz bir deneyimi mümkün kılıyor. JBL Wave 300 batarya özellikleri arasında hızlı şarj desteği yer alıyor. Hızlı şarj desteği sayesinde dakikalar içerisinde düşük pil seviyesini doldurmak mümkün oluyor. Bu sayede zamandan tasarruf etmek ve hareket kısıtlamaların önüne geçmek kolaylaşıyor. JBL Wave 300 kablosuz kulak içi kulaklık modelinin batarya detaylarını aşağıda görüntüleyebilir, merak edilen soruların cevabını bulabilirsiniz. ● JBL Wave 300 bluetooth kulaklık genel kullanım süresi: 6 saat. ● JBL Wave 300 bluetooth kulaklık şarj kutusu kullanım süresi: 20 saat. ● JBL Wave 300 bluetooth kulaklık şarj süresi: 2 saat. ● JBL Wave 300 bluetooth kulaklık hızlı şarj süresi: 10 dakika. ● JBL Wave 300 bluetooth kulaklık hızlı şarj kullanım süresi: 1 saat.
JBL Wave 300 hoparlör özellikleri incelendiğinde dinamik sürücü dikkat çekiyor. 20 Hz ve 20 Khz frekans aralığına sahip JBL Wave 300 kablosuz kulaklığın empedans değeri ise 32 Ohm. 12 mm sürücü çapı ile hizmet veren JBL Wave 300 kulak içi kablosuz kulaklık ses kalitesinin artmasına yardımcı oluyor. 105 dB hassasiyet seviyesine sahip JBL Wave 300 bluetooth kablosuz kulaklık içerisinde stereo ses çıkışı mevcut. Stereo ses çıkışlı JBL Wave 300 kulaklık, derin bas teknolojisi ile güçlendiriliyor. JBL tarafından geliştirilen derin bas özelliği sayesinde bas sesler daha rahat bir şekilde duyuluyor. JBL Wave 300 hoparlör özellikleri desteklenen aktivitelerin keyifli bir şekilde tamamlanmasına yardımcı oluyor.
JBL Wave 300 suya dayanıklı mı sorusunun cevabı merak ediliyor. JBL Wave 300 bluetooth kulak içi kulaklık modeli IPX2 su koruma sınıfı standartlarını karşılıyor. JBL Wave 300 bluetooth kulaklık neme karşı dayanıklı olduğu için nemli ortamlarda cihazdan faydalanmak mümkün oluyor. Avantajların artmasına yardımcı olan ve kullanım alanını genişleten IPX2 koruma sınıfı sayesinde daha güvenli bir deneyim elde ediliyor. JBL Wave 300 kulaklığın toza karşı dayanıklılığı bilinmiyor. Bundan dolayı kullanım sırasında dikkatli olunması gerektiği vurgulanıyor.
JBL Wave 300 sensör özellikleri arasında dokunmatik teknoloji dikkat çekiyor. Dokunmatik sensöre sahip JBL Wave 300 bluetooth kulaklık, çağrı kontrol ve müzik kontrol gibi işlemlerin tamamlanmasına yardımcı oluyor. Gelişmiş sensörlerle desteklenen JBL Wave 300 bluetooth kulaklık gün içerisindeki avantajların artmasını sağlıyor.
JBL Wave 300 fiyatları için Vodafone avantajlarından yararlanabilirsiniz. Vodafone rehberliğinde ilerleyerek faturaya ek JBL Wave 300 fiyatlarını öğrenebilirsiniz. JBL Wave 300 indirimleri ve kampanyaları hakkında bilgi alarak araştırmayı genişletebilirsiniz. Vodafone ile satın alma işlemlerini taksitlendirebilir, faturaya ek sunulan avantajlardan yararlanma fırsatı bulabilirsiniz.
2022 yılında kullanıcılara tanıtılan JBL Wave 300 bluetooth kablosuz kulak içi kulaklık yeni nesil teknolojileri bir arada sunuyor. JBL Wave 300 kablosuz kulak içi kulaklık modelinde farklı renk seçenekleri mevcut. JBL Wave 300 teknik özellikleri ve tasarımsal detayları uyumluluk içerisinde olduğu için ses ihtiyaçları daha rahat bir şekilde tamamlanıyor. Yeni nesil teknolojileri bir arada sunan JBL Wave 300 kablosuz kulak içi kulaklık çok yönlü bir deneyim sunarak verimliliği artırıyor. Verimliliğin artmasında önemli bir etken olan JBL Wave 300 teknolojisi sayesinde kullanıcı odaklı bir sistem elde ediliyor. JBL Wave 300 bluetooth kulaklık güncel teknolojisiyle ihtiyaçların karşılanmasına yardımcı oluyor.
JBL Wave 300 bluetooth kulaklığın teknik özellikleri arasında aktif gürültü önleme teknolojisi bulunmuyor. ANS olarak da adlandırılan gürültü önleme teknolojisi yer almadığı için gürültüye dikkat etmek gerekiyor. Aktif gürültü önleme teknolojisi bulunmadığından dolayı kullanıcı deneyimini etkileyecek kalabalık ortamlar, trafikler ve toplu taşıma araçlarında kullanımda çeşitli dezavantajlarla karşılaşmak mümkün. JBL Wave 300 teknolojisi aktif gürültü önlemenin eksikliğini kapatmak üzere geliştirdiği için gelişmiş bir deneyim elde ediliyor. Teknoloji ve tasarım detaylarıyla dikkat çeken JBL Wave 300 kulak içi kablosuz kulaklık verimliliğin artmasında önemli bir etken. JBL Wave 300 kulak içi kablosuz kulaklık özellikleri arasında gösterilmeyen ANS teknolojisi kullanımı etkiliyor.
JBL Wave 300 özellikleri incelendiğinde 105 dB hassasiyete sahip olduğu görülüyor. 105 dB hassasiyet değeri ile ses ihtiyaçlarının karşılanmasına yardımcı olan JBL Wave 300 bluetooth kulak içi kablosuz kulaklık çok yönlü bir yapı oluşturuyor. JBL Wave 300 bluetooth kulaklığın empedans değeri 32 Ohm ölçülüyor. 32 Ohm değere sahip JBL Wave 300 kulak içi kulaklık, 12 mm sürücü çapına sahip. 12 mm sürücü çapı ve hassasiyet değerleri daha kaliteli bir ses deneyiminin elde edilmesine imkan tanıyor. Dinamik sürücülü JBL Wave 300 kablosuz kulaklık modeli ve desibel özellikleri sayesinde verimlilik artıyor. JBL Wave 300 kablosuz kulak içi kulaklık güncel teknolojisi ve tasarımı ile dikkat çekiyor.
0
Ağırlık & Boyut
Ağırlık
Kulaklık başına 3.85 gr (birlikte 7.7 gr) / Şarj Kutusu Ağırlık (gram): 36 gr /0.079 lbs
Batarya
Pil Kapasitesi (mAh)
Kulaklık pil tipi: Lityum iyon polimer(40 mAh/3.85V) / Şarj kutusu pil tipi: Lityum-iyon polimer(500 mAh/3.8 V)
Şarj Girişi
USB Type-C Şarj Kablosu
Bağlantı
Bluetooth Versiyonu
5.2
Kulaklık Özellikleri
Aktif Gürültü Önleme (ANC)
Yok
Kablosuz (Wireless)
Evet
Mikrofon
Var
Telefonla Konuşma
Var
Müzik Dinleme
Var
Konuşma Süresi (saat)
24 saat
Kullanım Tipi
Kulakiçi
Uyumlu İşletim Sistemi / Marka
Universal
Global versiyon
Evet
Gaming Kulaklığı
Hayır
JBL Wave 300
JBL Wave 300
4.60
/ 5 üzerinden
43 değerlendirme
Genel Değerlendirme
5
% 854
% 83
% 12
% 11
% 5

Ürün Özelliklerine Göre Değerlendirme
Batarya
5
Dayanıklılık
5
Kullanım Kolaylığı
5
Genel Memnuniyet
5
43 yorumdan 5 tanesi gösteriliyor
SG
82 Gün önce, SÜ** G.** - Isparta

stoğa ne zaman gelir

PY
92 Gün önce, PE** Y.** - Bitlis

Merhaba bi daha stoklarda olmayacak mı ..

108 Gün önce, Hİ** Ç.** - İstanbul

Kendisi ve siyah rengi ne zaman gelecek ????

BA
121 Gün önce, Bİ** A.** - Samsun

Harika ürün

240 Gün önce, LA** Ö.** - İstanbul

Ne zaman stoğu gelir acaba hemen almak istiyorum

JBL Wave 300TWS/Type C USB Kablosu/Garanti Belgesi/Hızlı Başlangıç Kılavuzu

0