JBL Tune 510BT

Renk: Beyaz
Dahili Hafıza: Standart
Tarifeye ek
Tarifeye ek aylık ödeme seçeneği
Tarifeye Ek 12 Ay Taksitli Toplam Fiyat
1.452

Ücretsiz
İade
Taksitli
Ödeme
Kesintisiz
Destek

Seçtiğin cihazı inceleyerek almak için sana en yakındaki mağazayı görüntüle.
Bilgilendirme
Bilgilendirme

Kampanyalı fiyata sizi aşımdan koruma amaçlı ek internet paket ücreti de dahildir. Detaylar için sıkça sorulan soruları inceleyebilirsiniz

Öne Çıkan Özellikler
Öne Çıkan Özellikler

40 Saat Pil Ömrü - Kusursuz Çift Bağlantı Özelliği - Üstün JBL Ses Kalitesi - Eller Serbest Aramalar - 5 Dakika Şarj ile 2 Saat Kullanım

Bilgilendirme
Bilgilendirme

Kulaklık ürünlerinin paketi/ambalajı açıldığı takdirde iade edilmesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmadığı için kabul edilmemektedir. Diğer aksesuar ürünlerinin iadesi kabul edilmektedir.

Ücretsiz Teslimat
Ücretsiz Teslimat

Tüm illerde 3-6 iş günü içinde ücretsiz teslimat.

Çözüm Uzmanı
Çözüm Uzmanı

Hem telefonunuzu seçerken, hem de satış sonrasında ihtiyacınız olan tüm konularda destek verecek Çözüm Uzmanlarımız Online Mağazada sizleri bekliyor. Tüm sorularınız için arayabileceğiniz özel uzman hattımız: 0542 756 70 00

JBL Tune 510BT batarya özellikleri kablosuz kullanım süresinin uzamasına yardımcı oluyor. JBL Tune 510 BT bataryası yeni nesil teknolojilerle geliştiriliyor. Daha uzun süreli kullanımlar için geliştirilen batarya detayları sayesinde kullanıcı odaklı bir deneyim elde ediliyor. JBL Tune 510BT bataryası 450 mAh kapasiteye sahip. 450 mAh kapasiteli JBL Tune 510BT bataryası, film izleme ve müzik dinleme işlemlerinin kesintisiz bir şekilde gerçekleşmesine imkan tanıyor. Cihazın batarya özellikleri konuşma işlemlerinin uzamasına da yardımcı oluyor. 510BT JBL bataryası hızlı şarj ile destekleniyor. Hızlı şarj desteği ile JBL Tune 510BT bataryası kısa sürede şarj edilebiliyor. Aşağıda batarya şarj ayrıntılarını ve kullanım süresine ilişkin detayları öğrenebilirsiniz. ● JBL Tune 510BT kulak üstü bluetooth kulaklık şarj süresi: 5 dakika. ● JBL Tune 510BT kulak üstü bluetooth kulaklık hızlı şarj kullanım süresi: 2 saat. ● JBL Tune 510BT kulak üstü bluetooth kulaklık genel kullanım süresi: 40 saat. JBL Tune 510BT kulak üstü kablosuz kulaklık USB Type-C kablolar ile şarj ediliyor. Type-C kablolar ile şarj edilen JBL Tune 510BT kablosuz kulak içi kulaklık daha uzun süreli performans göstererek avantajların artmasına yardımcı oluyor.

Ses sistemleri sektörünün önemli markalarından biri olan JBL, geniş ürün portföyüne sahip. JBL ses sistemleri içerisinde kulaklık modelleri mevcut. JBL kulaklık modelleri; tasarım, kullanım, özellik ve batarya kapasitesi bakımından farklılık gösteriyor. JBL kulaklıklar içerisinde bluetooth seçenekler mevcut. JBL kablosuz kulaklıklar sayesinde kullanıcılar kablo kaynaklı problemlerle karşı karşıya kalmadan işlemlerini tamamlama fırsatı buluyor. JBL kablosuz kulaklıklar spor aktivitelerini tamamlarken, kapalı ve açık alan yürüyüşlerinde etkili oluyor. JBL bluetooth kulaklık modellerinden biri de JBL Tune 510BT. İncelemekte olduğunuz JBL Tune 510BT bluetooth kulaklık, ses kalitesi ile dikkat çekiyor. Film izleme ve müzik dinleme gibi gün içerisindeki aktivitelerin kolay bir şekilde tamamlanmasına yardımcı olan JBL Tune 510BT kablosuz kulaklık sayesinde daha rahat bir deneyim elde ediliyor. JBL 510BT stereo ses sistemine sahip. Stereo ses sistemli JBL Tune 510BT, Android ve iOS işletim sistemlerine uyumluluk gösteriyor. JBL Tune 510BT teknik özellikleri farklı işletim sistemlerini desteklediği için daha geniş bir kitleye hitap ediliyor. JBL Tune 510BT cihazın işletim sistemlerine uyumlu bir şekilde tasarlanması kullanım alanının genişlemesine de yardımcı oluyor. JBL Tune 510BT nasıl, JBL Tune 510BT kullananlar memnun mu, JBL Tune 510BT bataryası kaç mAh gibi merak edilen soruların cevabını inceleme içerisinde bulabilirsiniz.
JBL Tune 510BT tasarım özellikleri incelendiğinde kulak üstü kulaklık modellerinden biri olduğu anlaşılıyor. JBL kulak üstü kulaklıklar arasında yer alan JBL Tune 510BT daha rahat bir kullanım için geliştiriliyor. Kulak üstü bluetooth kulaklık modeli sayesinde kullanıcılar günlük işlemlerini tamamlayabiliyor. 510BT tasarımı ayarlanabilir kafa bandı özelliği ile kişiselleştirilebiliyor. Farklı boyutlarda özelleştirilebilen JBL Tune 510BT bluetooth kulaklık sayesinde verimlilik artıyor. Ayarlanabilir kafa bandı özelliği uzun süreli kullanımlarda konforun sağlanmasında etkili oluyor. Kafa banda tasarımı özel olarak geliştirdiği için kullanım sırasında rahatsızlık hissi oluşmuyor. Hafif bir şekilde tasarlanan JBL Tune 510BT kafa bandı ile daha rahat bir şekilde işlemler tamamlanıyor. JBL Tune 510BT ayarlanabilir kafa bandı özelliği kullanıcı kitlesinin de genişlemesine yardımcı oluyor. JBL Tune 510BT’nin kafa bandı tasarımında yastık tercih ediliyor. Konforun artmasına yardımcı olan JBL Tune 510BT kafa bandı yastığı kullanım süresinin uzamasına yardımcı oluyor. JBL Tune 510BT tasarımsal detayları arasında katlanabilir özellik ön planda. Katlanabilir şekilde tasarlanan JBL Tune 510BT bluetooth kulak üstü kulaklık modeli kolay bir şekilde taşınıyor. Katlanabilir tasarım sayesinde alandan tasarruf sağlamak mümkün oluyor. Çanta içerisinde ya da elde taşımaya uygun olacak şekilde tasarlanan JBL Tune 510BT bluetooth kulaklık çok yönlü bir performans gösteriyor. JBL BT510 kulak üstü kulaklık tasarım özellikleri arasında dönebilen kulaklık yapısı da dikkat çekiyor. Dönebilen kulaklıklar sayesinde daha pratik bir süreç elde ediliyor. JBL Tune 510BT renkleri farklı tarzlara hitap ediyor.
JBL Tune 510BT renkleri kullanıcı deneyiminin artmasında önemli bir etken. Farklı tarzlar göz önünde bulundurularak geliştirilen renk seçenekleri sayesinde kullanıcılar istediği modeli daha rahat belirleyebiliyor. Farklı renk seçenekleri kullanıcılar için avantaj sağlıyor. JBL Tune 510BT renkleri arasında canlı ve sade renk seçenekleri bulunuyor. JBL Tune 510BT renk listesine bakıldığında dört farklı seçenek görülüyor. Bunlar: ● Beyaz ● Siyah ● Pembe ● Mavi Daha canlı renk tonlarını seven kullanıcılar pembe ve mavi seçeneklere yönelerek tarzlarını aksesuar aracılığıyla yansıtabiliyor. Hem spor hem de resmi kombinlere uyumlu bir şekilde tasarlanan JBL Tune 510BT ile verimlilik artıyor. Daha sade tonları seven kullanıcılar için beyaz ve siyah alternatifler sunuluyor.
JBL Tune 510BT hoparlör özellikleri dinamik sürücü detayı ile zenginleştiriliyor. Dinamik sürücülü hoparlöre sahip olan JBL Tune 510BT, güçlü bas imkanı tanıyor. Güçlü bas tonların duyulmasına yardımcı olan Tune 510BT hoparlör özellikleri sayesinde daha keyifli bir kullanım söz konusu oluyor. Hoparlör ve mikrofon özellikleri sayesinde gelen çağrıları yanıtlamak da mümkün. JBL Tune 510BT bluetooth hoparlörde pasif gürültü önleme detayı mevcut. Hoparlör özellikleri sayesinde gün içerisinde daha konforlu bir deneyim elde ediliyor. Konforun ve kalitenin artmasına yardımcı olan JBL Tune 510BT kulak üstü bluetooth kulaklık çok yönlü bir deneyimi mümkün kılıyor.
JBL Tune 510BT bluetooth kulaklık su sıçramalarına ve tere karşı dayanıklı bir şekilde tasarlanıyor. Özel olarak geliştirilen standartlar sayesinde kullanım yönlü avantajlar elde ediliyor. JBL Tune 510BT suya olan dayanıklılığı kullanım alanının genişlemesine imkan tanıyor. Daha farklı ortamlarda kullanılabilecek şekilde tasarlanan JBL Tune 510BT bluetooth kulaklık sayesinde farklı avantajlar elde ediliyor. Avantajların artmasına ve karşı karşıya kalınabilecek olumsuz durumların önlenmesine imkan tanıyan bluetooth kulaklık ile verimlilik artıyor. JBL Tune 510BT kulaklığın toza karşı dayanıklılığı olup olmadığı belirtilmiyor. Bundan dolayı kullanım sırasında dikkat edilmesi gerekiyor.
JBL Tune 510BT sensör özellikleri arasında çoklu bağlantı desteği ön planda. Çoklu bağlantıyı destekleyen JBL Tune 510BT kulaklık sayesinde aynı anda tabletten telefona telefondan diğer cihazlara bağlantı gerçekleştirilebiliyor. Bu sayede ekstra bir işleme gerek kalmadan pratik bir süreç elde ediliyor. JBL Tune 510BT bluetooth kulaklık içerisinde kumanda özelliği mevcut. Kumanda özelliği sayesinde müzik kontrol, ses kontrol ve çağrı kontrol işlemleri gerçekleştirilebiliyor.
JBL Tune 510BT fiyatları için Vodafone avantajlarından yararlanabilirsiniz. Faturaya ek JBL Tune 510BT bluetooth kulaklık fiyatlarını görüntüleyerek bütçe fırsatlarını değerlendirebilirsiniz. JBL Tune 510BT bluetooth kulaklık indirimleri ve kampanyaları sayesinde satın almak istediğiniz modelin detaylarını yakından takip edebilirsiniz. Vodafone ile JBL marka bluetooth kulaklık modellerine yönelik değerlendirme yapabilirsiniz.
JBL Tune 510BT kulak üstü kablosuz kulaklık modelinin şarj etme işlemleri için USB gerekli. USB aracılığıyla şarj etme işlemleri tamamlanıyor. Kulak üstü kulaklığın yan tarafında yer alan USB bölmesine şarj etme işlemleri için kablo bağlanması gerekiyor. USB girişli ve çıkışlı kablolar birbirine bağlandığında şarj etme işlemleri gerçekleşiyor. Şarj etme işlemi sırasında kulak üstü kulaklık kullanımına devam etmek mümkün olduğundan daha verimli ve kesintisiz bir süreç elde ediliyor. İhtiyaçların karşılanmasında önemli bir rol oynayan USB bağlantı noktası kulak üstü kulaklığın kullanımını kolaylaştırıyor. JBL Tune 510BT kulak üstü bluetooth kulaklık içerisinde yer alan USB alanı ile kolay bir şekilde şarj etme işlemleri tamamlanıyor. Bu sayede düşük batarya kaynaklı problemlerin önüne geçmek mümkün oluyor.
JBL Tune 510BT kulak üstü kablosuz kulaklığın şarj olup olmadığı kulaklığın yan tarafından yer alan LED ışıklar sayesinde anlaşılabiliyor. JBL Tune 510BT kulak üstü kulaklıkta üç farklı LED ışık uyarısı bulunuyor. LED ışık uyarıları takip edilerek kulaklığın şarj durumuna dair bilgi almak mümkün oluyor. Çember şeklinde kırmızı renkli uyarı verilirse kulaklığın şarj olduğu anlamına geliyor. Düz kırmızı çember şarj etme işlemlerinin başladığına ve devam ettiğine dair bilgi veriyor. JBL Tune 510BT bluetooth kulak üstü kulaklık kullananlar bu uyarılar sayesinde kulaklık durumuna daha rahat hakim olabiliyor. Uyarılara dair detaylı bilgi almak için JBL Tune 510BT kulak üstü bluetooth kulaklık kullanım kılavuzu gibi seçeneklerden yardım almak mümkün.
JBL Tune 510BT kulak üstü kablosuz kulaklık manuel olarak bilgisayara bağlanabiliyor. Manuel bağlanma ve eşleşme özellikleri sayesinde JBL Tune 510BT kulak üstü kulaklık kullanımı kolaylaşıyor. Kullanıcı deneyimini geliştirmek üzere saniyeler içerisinde bilgisayarla bağlantı kurulması mümkün olduğundan verimlilik artıyor. JBL Tune 510BT kulak üstü kulaklık bluetooth teknolojisi üzerinden güncel bir şekilde bağlantı gerçekleştiriyor. Bundan dolayı bağlantı yapılacak cihazlarda bluetooth özelliğin aktif hale getirilmesi gerekiyor. Bluetooth aktif hale getirildiğinde iki cihaz arasında bağlantı kurulması mümkün oluyor. Çoklu bağlantıları destekleyen JBL Tune 510BT kablosuz kulak üstü kulaklık telefona çağrı geldiğinde direkt olarak telefona bağlanabiliyor. Bu sayede ekstra bir işleme gerek kalmadan işlevsel bir deneyim elde ediliyor.
JBL Tune 510BT kulak üstü bluetooth kulaklık teknik özellikleri arasında aktif gürültü engelleme teknolojisi bulunmuyor. Gürültü engelleme özelliğine sahip olmayan JBL Tune 510BT kulak üstü kulaklık ses teknolojisi ve detaylarıyla bu açığı kapatmayı hedefliyor. Güncel teknolojilere sahip JBL Tune 510BT kulak üstü kulaklık içerisinde pasif gürültü önleme mevcut. Pasif gürültü önlemeye sahip dinamik sürücülü JBL Tune 510BT kulak üstü kulaklık daha verimli bir iletişimin kurulmasında etkili oluyor. JBL Tune 510BT kulak üstü kulaklığın pasif gürültü önleme teknolojisi avantajları artırıyor. Pasif gürültü önleme teknolojisi sayesinde kalabalık ve çok sesli ortamlarda JBL Tune 510BT kulak üstü kulaklık performansı artış gösteriyor.
0
Ağırlık & Boyut
Ağırlık
160 gr
Batarya
Pil Kapasitesi
450mAh
Pil Türü
Lithium-ion battery
Kulaklık Özellikleri
Aktif Gürültü Önleme (ANC)
Yok
Kablosuz (Wireless)
Evet
Mikrofon
Var
Telefonla Konuşma
Var
Müzik Dinleme
Var
Müzik/İçerik Dinleme Süresi (saat)
40 Saat
Çift Telefon Desteği
Var
Kullanım Tipi
Kafa Üstü
IPX7 özelliği (su geçirmezlik)
Hayır
Uyumlu İşletim Sistemi / Marka
Universal
Kulaklık şarj süresi (saat)
2 Saat
Global versiyon
Evet
Gaming Kulaklığı
Hayır
Bağlantı
Bluetooth Versiyonu
5.0
JBL Tune 510BT
JBL Tune 510BT
4.50
/ 5 üzerinden
24 değerlendirme
Genel Değerlendirme
5
% 854
% 43
% 02
% 11
% 9

Ürün Özelliklerine Göre Değerlendirme
Batarya
5
Dayanıklılık
5
Kullanım Kolaylığı
5
Genel Memnuniyet
4
24 yorumdan 5 tanesi gösteriliyor
MB
327 Gün önce, MU** B.** - İzmir

çok iyi

AC
401 Gün önce, AL** C.** - Hatay

güzel bir cihaz beyeniyorum

HK
420 Gün önce, HA** K.** - Yalova

İade edeceğim hiç ses vermiyor ama genel olarak güzel

SC
426 Gün önce, SE** C.** - Ankara

kulaklik efsane derece cok iyi

YG
429 Gün önce, YU** G.** - Erzurum

ses kalitesi 10 numara.Şarjı iyi gidiyor duruşu da çok estetik rahat kullanımı var.

JBL Tune 510BT / USB-C Şarj Kablosu / Garanti Belgesi / Hızlı Başlangıç Kılavuzu

0