Huawei GT3 42mm
Huawei GT3 42mm
Huawei GT3 42mm
Huawei GT3 42mm

Huawei GT3 42mm

Renk: Metal
Dahili Hafıza: Standart
Tarifeye ek
Tarifeye ek aylık ödeme seçeneği
Tarifeye Ek 12 Ay Taksitli Toplam Fiyat
10.332

Ücretsiz
İade
Taksitli
Ödeme
Kesintisiz
Destek

Seçtiğin cihazı inceleyerek almak için sana en yakındaki mağazayı görüntüle.
Bilgilendirme
Bilgilendirme

Kampanyalı fiyata sizi aşımdan koruma amaçlı ek internet paket ücreti de dahildir. Detaylar için sıkça sorulan soruları inceleyebilirsiniz

Öne Çıkan Özellikler
Öne Çıkan Özellikler

Dayanıklı Pil Ömrü-Doğru kalp atış hızı takibi-Tüm Gün SpO2 (Kan oksijen doygunluğu) takibi-Şık tasarım-100+ Egzersiz modu-Bluetooth telefon görüşmesi

Ücretsiz Teslimat
Ücretsiz Teslimat

Tüm illerde 3-6 iş günü içinde ücretsiz teslimat.

Çözüm Uzmanı
Çözüm Uzmanı

Hem telefonunuzu seçerken, hem de satış sonrasında ihtiyacınız olan tüm konularda destek verecek Çözüm Uzmanlarımız Online Mağazada sizleri bekliyor. Tüm sorularınız için arayabileceğiniz özel uzman hattımız: 0542 756 70 00

Geniş ürün yelpazesi ile kullanıcı deneyimini olumlu yönde etkileyen Huawei, Watch serisi ile birlikte giyilebilir teknoloji cihazları kategorisinde de hizmet veriyor. Huawei giyilebilir teknoloji cihazları günlük işlemlerin kolaylaşmasına yardımcı oluyor. Cep telefonu üzerinden tamamlanabilecek onlarca işlem pratik bir şekilde akıllı saatler ile tamamlanabiliyor. Huawei akıllı saat modelleri; tasarım, kordon yapısı, donanım özellikleri, kullanım şekli ve desteklediği uygulama bakımından farklılık gösteriyor. Kullanıcı ihtiyaçlarına profesyonel çözümler geliştiren Huawei akıllı saatler ile cep telefonu kullanmaya gerek kalmadan bildirimlere yanıt vermek, çağrıları görmek, gelen çağrıları yanıtlamak ve görüşmeler yapmak mümkün oluyor. Gelişmiş sensörlerle donatılan akıllı saatler günlük hayatta yaşanabilecek problemlere profesyonel çözümler sunuyor. Huawei akıllı saat modelleri içerisinde yer alan seçeneklerden biri de Huawei GT3. Huawei GT3 akıllı saat 42 mm ve Huawei GT3 46 mm seçenekleri ile birlikte kullanıcı deneyimine sunuluyor. İncelemekte olduğunuz model Huawei GT3 42 mm. 2021 yılında kullanıcılarla buluşan akıllı saat elegant yapısıyla kombinlerin tamamlayıcısı oluyor. Farklı kombinlere uyumlu bir şekilde tasarlanan akıllı saat çok yönlü bir yapının oluşmasını sağlıyor. Desteklediği uygulamalar, batarya kapasitesi, ekran özellikleri ve işletim sistemi gibi ayrıntılar sayesinde yüksek verim almak mümkün. Huawei GT3 42 mm akıllı saat çok yönlü bir deneyime imkan tanıyor. Programları yönetmek, program oluşturmak, saate uygun temaya karar vermek gibi farklı işlemler akıllı saat ile tamamlanabiliyor. Temalar uygulaması sayesinde istenilen tema ana ekranda kullanılabiliyor. Huawei GT3 42 mm akıllı saat trafikteyken odaklanmaya da yardımcı oluyor. Telefonla uğraşmaya gerek kalmadığı için işlemler pratik bir şekilde tamamlanıyor. Zaman tasarrufu sağlayan akıllı saat zengin bir deneyim vadediyor.
Huawei GT3 42 mm tasarımı incelendiğinde konfor odaklı detaylar ön plana çıkıyor. Kullanıcı konforu göz önünde bulundurularak geliştirilen gövde ve kordon tasarımı sayesinde kesintisiz kullanım mümkün oluyor. Gün içerisinde rahatsızlık hissi oluşturmayan Huawei GT3 42 mm, çıkarılmadan kullanılabiliyor. Hem erkek hem de kadınlara hitap eden Huawei GT3 akıllı saat, unisex bir deneyim sunuyor. Huawei GT3 42 mm tasarımı ile ilgili detaylı bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz. ● Huawei GT3 42 mm akıllı saat dair ekran şekline sahip. Dair ekranlı akıllı saat tasarım detayları sayesinde şık ve zarif bir görüntü oluşturuyor. ● Huawei GT3 42 mm akıllı saatin kalınlığı 10.2 mm. 10.2 mm kalınlık değeri ile daha ince bir deneyim hedefleniyor. Kalınlık değeri ve 42 mm boyut avantajları ile rahat bir kullanım söz konusu oluyor. ● Huawei GT3 42 mm akıllı saatin gövde ağırlığı 35 gram. 35 g gövde ağırlığı kullanım sırasında avantajlar sunuyor. 35 gram gövde ağırlığı rahatsızlık hissi oluşturmadığı için cihazı çıkarmadan kullanmak mümkün. Dans ederken, işe giderken, toplu taşıma sırasında ve koşu gibi aktivitelerde ekstra ağırlık yapmayan Huawei GT3 42 mm akıllı saat mobil ve konforlu bir deneyim vadediyor. ● Huawei GT3 42 mm akıllı saatte değiştirilebilir kordon özelliği mevcut. Değiştirilebilir kordon tasarımı sayesinde daha verimli bir deneyim elde ediliyor. 20 mm değiştirilebilir kordon ölçüsü ve deri kordon malzemesi sayesinde maksimum konfor hedefleniyor. ● Huawei Watch GT3 42 mm akıllı saatin gövde malzemesinde paslanmaz çelik tercih ediliyor. Paslanmaz çelik malzeme belirli avantajları beraberinde getiriyor. Paslanmaz çelik gövde dış etkenlere karşı daha dayanıklı bir yapı oluşturuyor. Bu sayede daha rahat bir kullanım söz konusu oluyor. ● Huawei GT3 42 mm akıllı saat 1.32 inç ekrana sahip. 466x456 piksel çözünürlük değeri ve 353 PPI piksel hassasiyeti sayesinde görüntü kalitesi artıyor. ● AMOLED teknolojili ekran 16 milyon rengi destekliyor. Sürekli açık ekran ile bildirim takibi yapmak kolaylaşıyor.
Huawei GT3 42 mm özellikleri kullanıcı deneyimini artırmak üzere geliştiriliyor. Teknik özellikler ve tasarımsal detaylar kendi içerisinde bütünlük oluşturduğu için daha etkili bir kullanım mümkün oluyor. Huawei GT3 42 mm akıllı saatin donanımı incelendiğinde Kirin A1 yonga seti ön plana çıkıyor. Kirin A1 yonga seti ile özelliklerden faydalanmak kolaylaşıyor. ARM Cortex-M ana işlemciye sahip Huawei GT3 42 mm, çok yönlü bir deneyimi mümkün kılıyor. Birimler arasındaki koordinasyon kolay bir şekilde gerçekleştiği için maksimum verim elde ediliyor. Huawei GT3 42 mm akıllı telefonun RAM kapasitesi 32 MB. 32 MB RAM bellek temel uygulamaların ve servislerin çalışmasını destekliyor. 4 GB dahili depolama alanı ile uygulamalardan elde edilen veriler kayıt altına alınıyor. Bu sayede ihtiyaç halinde değerlendirilebiliyor. Müzik dinleme gibi avantajlar kazandıran depolama özellikleri ile çok yönlü bir deneyim sunuluyor. Akıllı telefon içerisinde GPS bağlantısı mevcut. GPS bağlantısı ile konum takibi yapmak mümkün oluyor.
Huawei GT3 42 mm işletim sistemi kullanılabilirlik ve uyumluluk sorunlarını minimum seviyeye indirmek üzere geliştiriliyor. Daha fazla cihazı desteklemek üzere geliştirilen işletim sistemi ile kolay bir arayüz imkanı tanınıyor. Arayüz kolaylığı sayesinde kullanıcılar daha rahat bir şekilde işlemlerini tamamlayabiliyor. ● Huawei GT3 42 mm akıllı saat HarmonyOS, iOS ve Android işletim sistemlerine uyumluluk gösteriyor. Uyumlu işletim sistemleri sayesinde daha zengin bir deneyim hedefleniyor. ● Huawei GT3 42 mm akıllı saat; Android 6.0+, HarmonOS 2.0 ve iOS 9.0+ işletim sistemlerine sahip cihazlarda kullanılabiliyor. ● Cihazın mevcut işletim sistemi belirtilen işletim sistemlerinden düşükse cihazdan faydalanmak mümkün olmuyor.
Huawei GT3 42 mm akıllı saat uygulamalar sayesinde belirli ölçümler ve analizler gerçekleştiriyor. Bu ölçüm ve analizler için uygulamalara özgü sensörler bulunuyor. Sensörler yardımıyla gerçekleşen analizler sayesinde daha etkili bir deneyimle karşı karşıya kalmak mümkün. ● Huawei Watch GT3 42 mm; ortam ışığı sensörü, ivmeölçer, jiroskop, kalp atış hızı sensörü, pusula, altimetre, kapasitif sensörü ve vücut ateş ölçer sensörü gibi fonksiyonlara sahip. ● Kalp atış hızı sensörü sayesinde kalp atış hızına dair bilgi almak mümkün oluyor. Bu sayede stres seviyesindeki kalp atış hızı belirlenebiliyor. ● Huawei GT3 42 mm akıllı saatte bluetooth bağlantısı mevcut. Bluetooth bağlantısı ile cihazlar arasında iletişim gerçekleşiyor.
Huawei GT3 42 mm akıllı saat servis ve uygulama bakımından oldukça zengin bir deneyim sunuyor. 100 adet antrenman sayısı ve onlarca aktivite desteği sayesinde kullanıcılara özgü bir yapı oluşturuluyor. Kullanım yönlü avantajlar elde edildiği için verimlilik artıyor. Sağlık, yaşam, spor, aktivite ve diğer uygulamalar sayesinde işlevsel bir deneyim elde ediliyor. ● Sağlık ve yaşam kategorisinde; kandaki oksijen seviyesi ölçümü, su tüketimi takibi, stres seviyesi gösterimi, uyku monitörü, hareketsizlik uyarısı, kadın sağlığı takipçisi gibi uygulamalar bulunuyor. ● Spor ve aktivite kategorisinde ise; kronometre, mesafe ölçer, rota takibi, çoklu spor modu, akıllı spor modu ve geri sayım sayacı gibi fonksiyonlar yer alıyor. ● Huawei GT3 42 mm akıllı saat; yüzme, triatlon, eliptik bisiklet, koşu, kayak, tırmanış ve ip atlama gibi aktiviteleri de destekliyor.
Huawei GT3 42 mm saat bataryası uzun süreli kullanımlar için geliştiriliyor. Kullanıcı odaklı bir deneyim sunan batarya özellikleri sayesinde işlevsellik artıyor. Çok yönlü bir deneyim için geliştirilen ve uygulamalardan maksimum fayda sağlamaya yardımcı olan batarya sayesinde verimli bir deneyim elde ediliyor. ● Huawei GT3 42 mm bataryası 292 mAh kapasiteye sahip. 292 mAh batarya kapasitesi li-po teknolojisi ile destekleniyor. ● Huawei GT3 42 mm akıllı saat kablosuz şarj ediliyor. Kablosuz şarj desteği sayesinde verimlilik artıyor. ● Huawei GT3 42 mm bataryası az kullanımda 7 gün kadar dayanabiliyor. Ortalama kullanımda batarya ömrü ise yaklaşık 96 saat.
Huawei GT3 satın al gibi harekete geçirmeye yönelik aktivitelerden önce araştırma yapılması oldukça önemli. Güncel Huawei GT3 42 mm fiyat bilgisi üzerinden daha rahat bir analiz gerçekleştirmek mümkün. Karşılaştırmalar ve analizler sonucunda Huawei GT3 42 mm indirimlerini yakalamak mümkün. Vodafone tarafından sunulan faturaya ek aksesuar fırsatları sayesinde kampanyalı bir şekilde Huawei GT3 42 mm akıllı saate sahip olabilirsiniz.
Ağırlık & Boyut
Ağırlık
35 gr
Boyut
42.3 x 42.3 x 10.2 mm
Ekran Boyutu
1.32 inç
Görüntü Kalitesi
Ekran Çözünürlüğü
466 x 466 piksel
Ekran Teknolojisi
AMOLED
Ekran PPI
356 PPI
Batarya
Değişebilir Batarya
Yok
Pil Kapasitesi (mAh)
292 mAh
Pil Türü
Lithium polymer
Şarj Girişi
Kablosuz Şarj
Kablosuz Şarj
Var
Bağlantı
Bluetooth Versiyonu
Bluetooth 5.2
Wi-Fi
Yok
GPS
Var
Assisted-GPS
Yok
NFC(Yakın Alan İletişimi)
Var
Mobil Bağlantı Hızı
Yok
Sensörler
Yok
DLNA
Yok
Huawei GT3 42mm
Huawei GT3 42mm
4.50
/ 5 üzerinden
11 değerlendirme
Genel Değerlendirme
5
% 734
% 143
% 72
% 71
% 0

Ürün Özelliklerine Göre Değerlendirme
Batarya
5
Dayanıklılık
5
Kullanım Kolaylığı
4
Genel Memnuniyet
5
11 yorumdan 5 tanesi gösteriliyor
MU
77 Gün önce, MU** U.** - Bursa

zevkle kullanıyorum parasını hakediyor

MU
77 Gün önce, MU** U.** - Bursa

zevkle kullanıyorum parasını hakediyor

SB
88 Gün önce, SE** B.** - İzmir

çok memnun kaldım müthiş bir saat

MU
170 Gün önce, MU** U.** - Bursa

zevkle kullanıyorum çok şık bir saat

VE
265 Gün önce, VE** E.** - Antalya

farklı kordon seçeneği varmı veya istesem gönderebilirmisiniz acaba ?

Cihaz/Şarj Adaptörü/USB Kablosu/Garanti Belgesi/Hızlı Başlangıç Kılavuzu