Bilicra Vision Akilli Cocuk Saati
Bilicra Vision Akilli Cocuk Saati
Bilicra Vision Akilli Cocuk Saati
Bilicra Vision Akilli Cocuk Saati
Bilicra Vision Akilli Cocuk Saati
Bilicra Vision Akilli Cocuk Saati

Bilicra Vision Akilli Cocuk Saati

Renk: Pembe
Dahili Hafıza: Standart
Tarifeye ek
Tarifeye ek aylık ödeme seçeneği
Tarifeye Ek 12 Ay Taksitli Toplam Fiyat
2.784

Ücretsiz
İade
Taksitli
Ödeme
Kesintisiz
Destek

Seçtiğin cihazı inceleyerek almak için sana en yakındaki mağazayı görüntüle.
Bilgilendirme
Bilgilendirme

Kampanyalı fiyata sizi aşımdan koruma amaçlı ek internet paket ücreti de dahildir. Detaylar için sıkça sorulan soruları inceleyebilirsiniz

Öne Çıkan Özellikler
Öne Çıkan Özellikler

Elektronik Çit, Anlık ve Geçmiş Konum Takibi, Konum Takibi, Selfie Kamera, Sesli Konuşma, SOS Araması, Değiştirilebilir Örme Kordon

Ücretsiz Teslimat
Ücretsiz Teslimat

Tüm illerde 3-6 iş günü içinde ücretsiz teslimat.

Çözüm Uzmanı
Çözüm Uzmanı

Hem telefonunuzu seçerken, hem de satış sonrasında ihtiyacınız olan tüm konularda destek verecek Çözüm Uzmanlarımız Online Mağazada sizleri bekliyor. Tüm sorularınız için arayabileceğiniz özel uzman hattımız: 0542 756 70 00

Çocuklarınız özgürce eğlenirken ve keyifli aktivitelerde yer alırken siz de onların güvende olduğundan emin olmak istiyorsanız akıllı çocuk saatleri tam size göre. Çocuğunuz sizden uzakta hareket halindeyken onunla iletişimde kalmaya devam edebilirsiniz. Bilicra Vision Akıllı Çocuk Saati ile çocuğunuzun etkinliklerini ve konumunu izleyebilirsiniz. Böylece onların güvende olduğunu bilerek gönül rahatlığı ile onların büyüme ve gelişmesine imkân tanıyabilirsiniz. Bilicra Vision Akıllı Çocuk Saati ile çocuğunuzla bağlantıda kalmanın rahatlığını yaşamanız çok kolay. Bu akıllı saatte, çocuğunuzu güvende tutmak için tasarlanmış, GPS izleme ve tehlike sinyalleri, iki yönlü arama, SOS acil durum düğmesi, aktivite takibi ve uzaktan izleme gibi bir dizi özellik yer alır. Ayrıca akıllı çalar saat sayesinde böylece çocuğunuzun zamanında uyanmasına yardımcı olarak sorumluluk bilincinin gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz. Uzun pil ömrü ve çeşitli renk seçenekleriyle bu saat, çocuklarınızın güvende olduğundan emin olmak için ideal bir seçimdir.
Bilicra Vision Akıllı Çocuk Saati, çocuğunuz yanınızda değilken onun güvende olduğundan emin olmanın kolay ve etkili bir yoludur. Çocuğunuzun nerede olduğunu izlemeyi kolay ve güvenli hale getiren çeşitli özellikleri vardır. Saat, bir GPS izleyici, iki yönlü arama, SOS acil durum düğmesi, etkinlik izleme, uzaktan monitör, akıllı çalar saat ve daha fazlasını içerir. GPS izleyici ile çocuğunuzun konumunu gerçek zamanlı olarak kolayca takip edebilirsiniz. Çift yönlü arama özelliği, kaybolması durumunda çocuğunuzu kolayca bulmanızı sağlar. SOS acil durum düğmesi, çocuğunuzun acil bir durumda sizi hızlı bir şekilde uyarmasını sağlar. Etkinlik izleme özelliği, günlük etkinliklerini izlemenizi, onların aktif ve sağlıklı kaldıklarından emin olmanızı sağlar. Uzaktan izleme özelliği, siz etrafta yokken bile onları takip etmenizi kolaylaştırır. Akıllı çalar saat, çocuğunuzun okul veya diğer etkinlikler için her zaman uyarılmasını sağlar. Tüm bu harika özellikleriyle Bilicra Vision Akıllı Çocuk Saat’ine avantajlı fiyatlardan ulaşmanız mümkündür. Vodafone kalite ve güvencesi ile faturaya ek Bilicra Vision Akilli Cocuk Saati kampanyasından hemen faydalanabilirsiniz.
Bilicra Vision Akıllı Çocuk Saati, güvenilir bir GPS Takip Cihazı ile donatılmıştır. Bu, ebeveynlerin çocuklarının konumunu gerçek zamanlı olarak izlemelerine olanak tanıyarak güvenliklerini ve iç huzurlarını sağlar. GPS İzleyici ile ebeveynler, çocukları belirlenen alanların dışına çıktığında bildirim almak için güvenlik bölgeleri kurabilir. GPS İzleyici, ebeveynlerin çocuklarının yerini bilmediklerinde veya yoldan çıktıklarında onları rahatlıkla bulmalarına olanak tanıyan iki yönlü aramayı da mümkün kılar. GPS İzleyici, ebeveynlere çocuklarının dünyayı özgürce ve güvenle keşfetmelerine izin verme konusunda gönül rahatlığı ve güven sağlayan harika bir özelliktir.
Bilicra Vision Saat, çift yönlü arama özelliği sunarak ebeveynlerin çocuklarının nerede olduğunu öğrenmek istediklerinde onlarla iletişim kurmalarını mümkün kale getirir. Öte yandan çocuklar da ihtiyaçları olduğunda bu özelliği kullanarak ebeveynlerine ulaşabilir. Ardından GPS ve wifi yardımıyla, ebeveynler çocuklarının tam yerini saniyeler içinde bulabilirler. İki yönlü arama özelliği ayrıca ebeveynlerin doğrudan saate kısa mesaj göndermelerine veya arama yapmalarına olanak tanır. Böylece ebeveynler çocuklarıyla her zaman iletişim halinde kalabilirler. Ayrıca saatin acil durumlarda kullanılabilecek bir SOS düğmesi de vardır. Saat ayrıca ebeveynlerin çocuklarının yürüme, koşma ve hatta yüzme dahil olmak üzere hareketlerini ve aktivitelerini takip etmelerine olanak tanır. Bilicra Vision Akıllı Çocuk Saati, birçok özelliği ile ebeveynlerin çocuklarını takip etmeleri ve güvenliklerini sağlamaları için mükemmel bir yoldur. Siz de hemen Vodafone tarafından sunulan faturaya ek Bilicra Vision Akıllı Çocuk Saati kampanyasından faydalanarak çocuğunuz için hem harika bir hediye alabilir hem de onların güvende olduğundan emin olabilirsiniz.
Bilicra Akıllı Saat Vision, çocuğunuzu güvende tutmanın harika bir yoludur. Acil bir durumda yardım çağırmak için kullanılabilecek yerleşik bir SOS acil durum düğmesine sahiptir. Bu düğme, üç saniye basılı tutulduğunda etkinleşir ve ebeveynlerine çocuklarının yerini anında bildirir. Bu özellik, çocuğunuzun gerektiğinde hızlı bir şekilde yardım isteyebileceğini bilmenin rahatlığını sağlar. Saat ayrıca çift yönlü arama seçeneğine sahiptir ve böylece onun konumunu istediğiniz zaman takip edebilirsiniz. Vision Bilicra Akıllı Çocuk Saati, ebeveynlerin çocuklarının aktivitelerini izlemeleri için harika bir özelliğe sahiptir. Kullanıcının günlük adımlarını, uyku düzenini ve fiziksel aktivitesini kaydeden ve saklayan bir aktivite takip sistemine sahiptir. Bu, ebeveynlerin çocuklarının sağlığını takip etmelerini ve yeterli fiziksel aktivite aldıklarından emin olmalarını sağlar. Bilicra Vision Çocuk Saati, çocuğunuzun konumunu takip etmeyi kolay ve kullanışlı hale getiren Uzaktan İzleme özelliğine sahiptir. Bu özellik sayesinde ebeveynler, çocuklarının konumuna istedikleri zaman erişebilir ve güvende olduklarından emin olabilirler. Uzaktan İzleme ayrıca ebeveynlerin, çocukları bir alana girdiğinde veya bir alandan ayrıldığında uyarı gelmesine olanak tanır. Bu özellik sayesinde ebeveynler, çocuklarının her zaman güvende olduğunu bilmenin huzurunu yaşayabilirler.
Bilicra Vision Çocuk Akıllı Saati’nde, çocuğunuzu uyanma veya yatma zamanı geldiğinde uyarmak üzere programlanabilen akıllı bir çalar saat yer alır. Saat, kullanımı kolay bir arayüze sahiptir. Sadece birkaç tıklama ile alarm kurmanıza olanak tanır. Çocuğunuza saatin hatırlatıcıları aracılığıyla önemli olaylar veya görevler hatırlaması ve bu vesileyle onların sorumluluk bilinci geliştirmelerine katkı sağlayabilirsiniz. Akıllı çalar saat özelleştirilebilir erteleme seçenekleri ve titreşim ayarları sunar.
Bilicra Vision Akıllı Çocuk Saati, daha uzun kullanım süresi sağlamak amacıyla tasarlanmıştır. Böylece ebeveynler, çocuklarının saatinin uzun süre boyunca çalışır durumda olduğundan emin olabilirler. Bu saat, normal kullanımda 5 güne kadar ve bekleme modunda 2 haftaya kadar dayanabilen şarj edilebilir bir lityum iyon pile sahiptir. Böylece saatin ansızın şarjı bitmez ve çocuklar dışarıdaki aktivitelerine uzun süre boyunca devam edebilirler.
Bilicra Vision Akıllı Saat, geniş renk seçeneğiyle ebeveynlerin çocukları için mükemmel saati bulmalarına olanak tanır. Bilicra Vision Akıllı Çocuk Saati siyah, pembe, mor ve mavi renk seçenekleri çocukların beğeneceği tasarımlarla birleşmiştir. Bu sayede ebeveynler çocuklarının tarzına ve kişiliğine uygun bir saat seçmeleri için onlara yardımcı olabilir. Saat dayanıklı ve güvenilir olacak şekilde tasarlanmıştır. Böylece çocuklar diledikleri gibi oyun oynarken saatlerini de güvenle kullanılabilirler. Ayrıca çocukların özgür bir şekilde hareket etmelerini sağlamak için rahat bir forma sahiptir. Bilicra Vision Akıllı Çocuk Saati hem çocuklar hem de ebeveynler için beğenilecek özelliklere sahiptir.
Bilicra Vision fiyat bilgisine hemen ulaşabilirsiniz. Bilicra Vision Akıllı Çocuk Saatine Vodafone'un özel kampanyaları ile sahip olmak artık çok daha kolay. Vodafone kalite ve güvencesinden faydalanmak isteyen ebeveynler çift yönlü arama, SOS acil durum butonu, aktivite takibi, uzaktan izleme, akıllı çalar saat gibi özelliklere sahip Bilicra Vision Akıllı Çocuk Kol Saati'ni kolayca satın alabilirler. Faturaya ek Bilicra Vision Akıllı Çocuk Saati kampanyası ile siz de çocuğunuzun güvende olduğundan her zaman emin olabilirsiniz. Faturaya ek telefon, giyilebilir aksesuar, tablet ve bilgisayar ve daha birçok ürün için fiyat ve ödeme seçenekleri Vodafone’da! “Ürününü seç, ödemeni seç, kolayca al” prensibi ile siz de istediğiniz ürüne faturanıza ek ödeme fırsatıyla sahip olabilirsiniz.
Bilicra Vision Akıllı Çocuk Saati, 6 yaş ve üzeri çocuklar için tasarlanmıştır. Bununla birlikte Bilicra Vision Akıllı Çocuk Saati her yaştan çocuk için uygundur. Saat, 1,3 inç renkli dokunmatik ekran ve 0,3 MP kamera ile hafif ve rahat takılacak şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca IP67 su ve toza dayanıklılık derecesine sahiptir. Öte yandan arama özellikleri için Nano SIM kart ile uyumludur. Bu saat ebeveynlerin çocukları evden uzaktayken bile iletişim halinde olmalarını sağlar. Ayrıca HD dokunmatik ekrana, müzik çalma özelliğine ve adımsayara sahiptir. Akıllı Çocuk Saati, çocuğunuzun güvende olduğundan emin olmak ve onunla her an bağlantıda olmak için çeşitli ihtiyaçlarınızı aynı anda karşılayan tek bir çözümdür.
Bilicra Vision Çocuklar İçin Akıllı Saat, ebeveynlere çocuklarını güvende olmalarını sağlayacak birçok özelliğe sahiptir. Bu özellikler sayesinde ebeveynler, çocukları yanlarında değilken bile onlarla bağlantıda kalabilir. Sesli sohbet özelliği ayrıca iki yönlü iletişime izin vererek ebeveynlerin çocuklarıyla konuşmasına olanak tanır. Böylece çocuklar telefona ihtiyaç duymadan arama yapabilir ve arama alabilir. Yerleşik SIM kart özelliği sayesinde çocuğunuzla her an dilediğiniz gibi iletişim kurabilirsiniz.
Ortam dinleme, Bilicra Vision Akıllı Çocuk Saatinin önemli bir özelliğidir. Bilicra Vision Akıllı Çocuk Saati, ebeveynlerin çocuklarının etrafında olup bitenleri duymalarını sağlar. Bilicra Vision Akıllı Çocuk Saatinde ortam dinlemeyi ayarlamak kolay ve basittir. Tek yapmanız gereken uygulamayı açıp “Dinle” butonuna dokunmak. Ardından, Bilicra Vision BLC102 Akıllı Saatinizi Bluetooth kullanarak akıllı telefonunuzla eşleştirmeniz gerekir. Bu özellik sayesinde ebeveynler, etraflarında olup bitenlerden haberdar olarak çocuklarının güvenliğini sağlayabilir. Bilicra Vision Akıllı Çocuk Saati, ortam dinlemeyi özelliği sayesinde ebeveynlerin minimum çabayla çocuklarının güvenliğinden haberdar olmalarını sağlar.
Ağırlık & Boyut
Ağırlık
38 gr
Boyut
52.9 x 44.5 x 15 mm
Ekran Boyutu
1.3 inç
Görüntü Kalitesi
Ekran Çözünürlüğü
240 x 240
Ekran Teknolojisi
IPS
İşlemci & Performans
İşletim Sistemi
Nucleus
İşlemci Hızı
260 Mhz
İşlemci Tipi
MTK2503
RAM
32MB
Kamera & Video
Ön Kamera Çözünürlüğü
0.3 MP
Batarya
Pil Kapasitesi (mAh)
450 mAh
Pil Türü
Lithium
Şarj Girişi
Manyetik Şarj
Kablosuz Şarj
Yok
Bağlantı
Wi-Fi
Wireless 802.11 b/g/n
Akıllı Saat/Akıllı Bileklik Özellikleri
Adımsayar
Var
GPS (Küresel Konumlama Sistemi)
Var
Kalp Ritmi Ölçme
Yok
Sesli Görüşme
Var
Görüntülü Görüşme
Yok
Telefon arama/mesaj bildirimleri
Var
IPX7 özelliği (su geçirmezlik)
IP67
Titreşim
Yok
Uyku Takibi
Yok
Uyumlu Marka
IOS/Android
Diğer
Rom
32MB
Konum
GPS, AGPS, LBS, Wifi
Bağlantı
GSM850/900/1800/1900
Sim
Nano Sim Kart
Bilicra Vision Akilli Cocuk Saati
Bilicra Vision Akilli Cocuk Saati
3.80
/ 5 üzerinden
25 değerlendirme
Genel Değerlendirme
5
% 594
% 103
% 102
% 81
% 13

Ürün Özelliklerine Göre Değerlendirme
Batarya
4
Dayanıklılık
4
Kullanım Kolaylığı
4
Genel Memnuniyet
4
25 yorumdan 5 tanesi gösteriliyor
122 Gün önce, EY** İ.** - Eskişehir

ben kızıma aldım gayet güzel kullanışlı bataryası güzel ses güzel sim Kart takılıyor görüntü konuşma yok ben memnun oldum diğer kızıma alacağım stoklarda Yok çabuk gelsin lütfen okula giden öğrenci için süper teknoloji 🙏🙏

RE
201 Gün önce, RE** E.** - Kocaeli

batarya durumu nasıl ve gps'deki yanılma durumunu merak ediyorum

MB
211 Gün önce, MU** B.** - Kocaeli

görüntülü konuşma varmı acaba ??

NG
213 Gün önce, NE** G.** - Afyonkarahisar

sim kart takılıyor mu
almak istiyorum.

230 Gün önce, CE** Ç.** - Adıyaman

Suya ve tere dayanıklımı merak ediyorum..

Cihaz, USB Kablosu, Tornavida, vida, Garanti Belgesi, Hızlı Başlangıç Kılavuzu