Apple AirPods
Apple AirPods
Apple AirPods
Apple AirPods
Apple AirPods
Apple AirPods
Apple AirPods
Apple AirPods

Apple AirPods

Renk: Beyaz
Dahili Hafıza: Standart
Tarifeye ek
Tarifeye ek aylık ödeme seçeneği
Tarifeye Ek 12 Ay Taksitli Toplam Fiyat
7.248

Ücretsiz
İade
Taksitli
Ödeme
Kesintisiz
Destek

Seçtiğin cihazı inceleyerek almak için sana en yakındaki mağazayı görüntüle.
6 ay ücretsiz Apple Music üyeliği
6 ay ücretsiz Apple Music üyeliği

Belirli AirPods ve Beats ürünlerini satın alan yeni kullanıcılar için altı ay ücretsiz üyelik hediye. Detaylı bilgi için: https://offers.applemusic.apple/tr-tr/six-month-offer

Bilgilendirme
Bilgilendirme

Kulaklık ürünlerinin paketi/ambalajı açıldığı takdirde iade edilmesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmadığı için kabul edilmemektedir. Diğer aksesuar ürünlerinin iadesi kabul edilmektedir.

Öne Çıkan Özellikler(2. Nesil)
Öne Çıkan Özellikler(2. Nesil)

Zahmetsiz, sihirli, yüksek ses kalitesi.

Ücretsiz Teslimat
Ücretsiz Teslimat

Tüm illerde 3-6 iş günü içinde ücretsiz teslimat.

Çözüm Uzmanı
Çözüm Uzmanı

Hem telefonunuzu seçerken, hem de satış sonrasında ihtiyacınız olan tüm konularda destek verecek Çözüm Uzmanlarımız Online Mağazada sizleri bekliyor. Tüm sorularınız için arayabileceğiniz özel uzman hattımız: 0542 756 70 00

Kulaklık kullanımı, günlük hayatta farklı açılardan kolaylık sağlıyor. Kablolu kulaklıklar ise rahat hareket etmeyi engelleyerek karmaşaya sebep oluyor. Kablosuz kulaklık konforunu, Apple güvencesi ve konforuyla AirPods modellerinde bulabilirsiniz. Siri ile uyumlu çalışması sonucunda bir kulaklıktan daha fazlasına dönüşen Apple AirPods, kullanışlı bir cihaz. Ayrıca onu sesli komutla yönetebildiğiniz için bir nevi kişisel asistan olduğunu da söylemek mümkün. AirPods 2 incelemesi ile özellikleri daha detaylı olarak değerlendirelim.
Bir adet şarj kutusu içerisinde sağ ve sol kulak için iki adet AirPods bulunuyor. Kablosuz kulaklıklar aynı zamanda kablosuz şarj kutusuyla şarj edilebiliyor. Kulaklık boyutları konforlu bir kullanım sunuyor. AirPods boyutları her biri için; - Sağ AirPod Uzunluk: 40,5 mm - Sağ AirPod Genişlik: 16,5 mm - Sağ AirPod Derinlik: 18 mm - Sağ AirPod Ağırlık : 4 gram - Sol AirPod Uzunluk: 40,5 mm - Sol AirPod Genişlik: 16,5 mm - Sol AirPod Derinlik: 18 mm - Sol AirPod Ağırlık : 4 gram şeklinde karşımıza çıkıyor. Aynı zamanda kablosuz şarj kutusu da sürekli taşımak için ideal boyutlarda. Kutu uzunluğu 53,5mm, genişliği 44,3 mm, derinliği 21,3 mm ve ağırlığı 38,2 gram. Böylelikle istenildiği an kutuya yerleştirilerek kulaklıkları şarj edebilmek mümkün oluyor. Böylece AirPods 2. nesil deneyimi kesintisiz bir şekilde devam edebiliyor.
2. nesil AirPods için kullanılan H1 kulak çipi kulaklık deneyimini bir üst seviyeye taşıyor. H1 çip sayesinde AirPods tüm cihazlara çok daha hızlı bağlanarak dengeli bir kullanım sağlıyor. Cihazlar arası hızlı geçiş yaparak performans kaybetmeden kullanılabiliyor. Aynı zamanda telefon görüşmeleri için de hızlı bağlantı gerçekleştiriyor. AirPods için kullanılan birçok sensör var. Bu sensörler kullanım şeklini algılayarak performansı geliştiriyor. Böylelikle gün içerisindeki akışa uyumlu olarak çalışıyor. Kullanılan sensörler ve çalışma prensipleri şu şekilde; - Hüzmeleme özellikli çift mikrofon: İvme ölçer ile birlikte çalışan bu sensör konuşmayı algılayarak dışarıdaki gürültüleri engelliyor. Böylelikle sadece konuşmaya odaklanıyor. - Çift optik sensör: Kulağa takılı olup olmadığını algılar. Böylelikle kulağınızdan çıkardığınız zaman müziği durdurur. Zahmetsizce yeniden kulağa takıldığında başlatır. - Hareketi algılayan ivmeölçer: Çift optik sensör gibi kulaklığın hareketini algılayarak kullanım deneyimini düzenler. - Konuşmayı algılayan ivmeölçer: Mikrofonların konuşmaya göre sesi ayarlamasında yardımcı olmak için yerleştirilmiştir. Konuşma yapıldığını algılayarak gürültü engelleme özelliğinin devreye girmesine yardımcı olur. AirPods ile aynı zamanda dokunarak veya konuşarak etkileşimde bulunmak mümkün. Üzerine çift dokunulduğunda gelen aramayı cevaplayabilirsiniz. Bu sayede telefona dokunmadan kolayca görüşme yapılabilir. Yine çift dokunarak, çalma başlatılabilir veya bir sonraki parçaya geçiş yapılabilir. ‘Hey Siri’ komutu ile arama yapılabilir veya bir yol tarifi istenebilir. Kulaklık kulakta olduğu sürece telefona dokunmadan birçok işi halletmek mümkün. AirPods kulaklıklar cihazlara bağlanırken Bluetooth versiyon 5 ile bağlantı sağlıyor. Bütün bu gelişmiş AirPods özellikleri konforlu ve akıcı bir kulaklık deneyimi sunuyor.
Kulaklık deneyimini engelli kişiler için de kolay ve verimli bir hale getirmek için geliştirilmiş özellikler bulunuyor. Bu özelliklerden birisi de Canlı Dinleme özelliği. Kalabalık bir ortamda veya başka bir şekilde duymakta zorlanıldığında kullanılabilecek bir özellik. Bu özellik sayesinde kulaklığın bağlı olduğu cihaz bir mikrofona dönüşüyor. Duyulmak istenilen kişinin önüne yerleştirilen cihaz kulaklığa o kişinin sesini gönderiyor. Böylece işitme zorluğu ortadan kaldırılmış oluyor. Bir diğer erişilebilirlik özelliği ise Kulaklık Kolaylıkları. Son sürüm işletim sistemleriyle destekleniyor bu özellik. Ayarlar kısmından kişiye özel duyma becerisine göre ayarlanabilen özellikler kaydedilerek her deneyim için kullanılabiliyor. Böylece duymakta zorlanılan sesler daha baskın hale getirilerek işitme performansı arttırılmış oluyor. Son olarak kullanılan erişilebilirlik özelliği ise Kulaklık seviyeleri. Basit bir şekilde o anki ihtiyaca göre kulaklığın ses çıkışının ayarlanmasını sağlıyor. Böylece gürültülü ve sesli ortamlarda uyarlanabilen işitme deneyimleri sağlanmış oluyor.
Ses paylaşım özelliği sayesinde müzik veya ses içeriğini 2 çift AirPods ile paylaşmak mümkün. Ortak dinleme sırasında her bir Airpods için ses seviyesini değiştirmek de mümkün. Bu sayede ortak bir paylaşımı kişisel bir deneyimle yaşamak mümkün oluyor.
Hem kulaklıklar hem de şarj kutusu şarj edilebilir. Her bir AirPods tek şarj ile 5 saate kadar dinleme süresi ve 3 saate kadar konuşma süresi sağlıyor. Kutusu ile birlikte düşünüldüğünde birden fazla kere kulaklıklar şarj edilebiliyor. Bu sayede toplamda 24 saatten fazla dinleme süresi sunmuş oluyor. Acil olarak şarj etmek gerektiğinde AirPods kutusuna 15 dakika koyularak 2 saatlik konuşma süresi veya 3 saatlik bir dinleme süresi elde edilebiliyor. Pil ömrünün ne kadar kaldığını öğrenmek de çok kolay. AirPods iPhone’a yaklaştırıldığında pil bilgileri görülüyor. Bunun mümkün olmadığı durumlar için direkt olarak Siri’ye sormak da mümkün.
Birçok cihazla uyum içinde kullanılabilen bir kulaklık AirPods. iPhone, iPad, iPod, Mac, Apple Watch ve Apple TV’ler ile desteklenen seriler için uyum içinde çalışabilir. iPhone ve iPod için en yeni iOS sürümü gerekir. iPad için en yeni iPadOS, AppleWatch içinse en yeni watchOS sürümü gereklidir. macOS ve tvOS sürümlerinin en yenileriyle de Mac ve Apple TV için kullanılabilir.
Kutu içerisinde AirPods ve Şarj kutusu bulunuyor. Aynı zamanda şarj kutusunu doldurmak için gerekli olan Lightning USB-A kablosu ve belgeler de bulunuyor. Bu sayede kutu içerisindekilerle hızlı bir başlangıç yapılabiliyor.
Apple ürettiği tüm cihazlar için çevre üzerindeki etkilerini de önemser. Bu sebeple tam ürün ömrü yaklaşımıyla cihazların üretimini gerçekleştirir. Bu yaklaşımla üretilmiş AirPods da çevre için duyarlı bir cihazdır. Örneğin bromlu alev geciktirici kullanılmayarak çevre üzerindeki etkilerinin azaltılması amaçlanmıştır. Çevre ve insan sağlığı göz önünde bulundurularak cıva içermeyen bir ürün olarak tasarlanmıştır. Aynı zamanda PVC ve berilyum içermez. Böylece çevre dostu bir kulaklık tasarlanarak, çevre üzerindeki etkileri en aza indirgenmiş oluyor.
AirPods kulaklıklar bilinen kulaklık deneyiminden çok daha fazlasını sunuyor. Diğer cihazlarla uyumlu bir şekilde çalışarak kullanım kolaylığı sağlıyor. Bu sebeple kulaklık deneyimini bir üst seviyeye taşımak isteyen kullanıcılar çokça Airpods özellikleri hakkında araştırmalar yapıyor. Özellik araştırmalarından sonra ise en merak edilen konu AirPods fiyat bilgisi oluyor. AirPods kulaklık fiyat bilgileri hangi nesil ve model için olduğuna göre değişiklik gösterir. Bu inceleme 2. nesil için yapıldığından burada AirPods 2 fiyat konusunda bilgiler bulunuyor. iPhone AirPods fiyat bilgilerinden başka çokça merak edilen bir konu daha var. O da taksitli Airpods satın almak. Vodafone tarafından sunulan Faturaya Ek aksesuar özelliği sayesinde taksitle almak mümkün. Faturaya yansıtılarak taksitler halinde ödemeye imkan sunan Vodafone, Faturaya Ek AirPods almak için de kullanılabiliyor. AirPods satın al kısmına gelmeden önce Vodafone tarafından sunulan bu avantaja göz atmak faydalı olabilir.
0
Ağırlık & Boyut
Ağırlık
Kulaklık (Her Biri): 4 gr / Şarj Kutusu : 40 gr
Boyut
Kulaklık (Her Biri): 40.5 x 18 x 16.5 mm / Şarj Kutusu: 53.5 x 44.3 x 21.3 mm
Batarya
Pil Kapasitesi
AirPods: Tek şarjla 5 saate kadar dinleme süresi, Tek şarjla 3 saate kadar konuşma süresi
Bağlantı
Bluetooth Versiyonu
Bluetooth 5.0
Diğer
Sensörler
Hüzmeleme özellikli çift mikrofon, Çift optik sensör, Hareketi algılayan ivmeölçer, Konuşmayı algılayan ivmeölçer
Apple AirPods
Apple AirPods
4.70
/ 5 üzerinden
289 değerlendirme
Genel Değerlendirme
5
% 874
% 103
% 22
% 01
% 1

Ürün Özelliklerine Göre Değerlendirme
Batarya
5
Dayanıklılık
5
Kullanım Kolaylığı
5
Genel Memnuniyet
5
289 yorumdan 5 tanesi gösteriliyor
AK
69 Gün önce, AY** K.** - İstanbul

mükemmel

FK
85 Gün önce, FE** K.** - İstanbul

Telefonla konuşurken karşıya ses boğuk gidiyor mu

SU
188 Gün önce, SA** U.** - İstanbul

yüksek ses kalitesi

MY
197 Gün önce, MU** Y.** - Kahramanmaraş

AirPods 2 nesil ses kalitesi çok iyi temiz ses kalitesi sunuyor

LD
206 Gün önce, LE** D.** - Balıkesir

kablolu applelardan sonra tek kullanmaya değer gördüğüm kulaklık budur apple'ın. hepsini denedim son nesiller teknoloji çöplüğüdür gözümde sırf baş ağrısı..

Kutu İçeriği=Cihaz / USB Kablosu / Garanti Belgesi / Kullanım Kılavuzu

Resmi Distribütör Garantili

0